З 15 000 нових користувачів щодня підписуються на свій веб-хостинг, і понад 29 мільйонів користувачів приймають участь у них. Хостингер повинен щось робити правильно! Правильно? Ну ось що це Огляд хостингера має на меті з’ясувати.


Обіцянка хостингера – створити простий у користуванні надійний та зручний для розробників веб-хостинг сервіс, який пропонує зоряні функції, безпека, швидка швидкість, та чудове обслуговування клієнтів за ціною, доступною для всіх.

Але чи можуть вони дотримуватися своїх обіцянок, і чи можуть вони йти в ногу з іншими великими гравцями в веб-хостинговій грі?

TL; DR: Хостинг – один з найдешевших хостинг-провайдерів там (всього за $ 0,80 / місяць), який пропонує спільний хостинг, хостинг WordPress та хмарний хостинг за вигідними цінами без шкоди для чудових функцій, надійного часу роботи та швидкості завантаження сторінок, які швидше середня галузь.

Натиснувши на це посилання, ви отримаєте Знижка 82% від роздрібної ціни і може розміщувати лише ваш веб-сайт $ 0,80 на місяць.

Contents

Цей огляд хостингу буде охоплювати:

 1. Плюси хостингу

Про цей веб-хост є багато хороших речей. Тут я детально ознайомлюсь із використанням цього веб-хоста.

 1. Мінуси

Але є і кілька негативів. Тут я детально ознайомлюсь із тим, що вам потрібно знати.

 1. Плани & Ціни

Тут я проведу вас через різні. Я також детальніше розгляну план, який я рекомендую найбільше, їх новий .

 1. Підсумок огляду хостингерів

Ось, де я вам скажу, якщо рекомендую їх, або якщо я думаю, вам краще піти з альтернативою.

огляд хостингу

Давайте розглянемо плюси і мінуси використання дешевих веб-хостингових послуг Hostinger.

Плюси хостингу

У них багато хорошого, що відбувається для них, і ось я збираюся поглянути на речі, які мені подобаються в них.

Швидкі сервери & Швидкість

Обов’язково швидко завантажувати ваш веб-сайт. Будь-яка веб-сторінка, яка завантажується більше декількох секунд, призведе до розчарування клієнтів і, в кінцевому рахунку, клієнти залишають ваш сайт.

Якщо ваша веб-сторінка займає більше 5 секунд для завантаження, ви можете майже забути про те, щоб змусити цю людину відвідати вашу веб-сторінку.

Вони мають сервери в США, Азії та Європі (Великобританія). Їх сервери використовують з’єднання 1000 Мбіт / с, і швидке з’єднання, подібне, вплине на вашу швидкість.

Але наскільки швидко вони точно? Ну досить проклятий швидко, щоб бути точним.

Я створив тестовий сайт на Hostinger, використовуючи тему «Двадцять сімнадцять WordPress».

Тест на швидкість хостингу

Тестовий майданчик завантажений щойно 1 секунда. Непогано, але чекай, що стане краще.

Нещодавно компанія Hostinger запустила хмарний сервіс хостингу, який постачається із вбудованим кешуванням.

вбудований у кешування

Просто активувавши параметр «автоматичний кеш» у налаштуваннях менеджера кеша, я зміг знищити ще 0,2 секунди часу завантаження.

швидкі сервери завантаження

Це призвело до завантаження тестового сайту просто 0,8 секунди. Просто ввімкнувши “перемикач” з вимкненого на ввімкнене. Зараз це досить вражає!

Рекомендую ознайомитись з їх новими планами хостинг у хмарі.

Ви можете ознайомитись із ціноутворенням та більш детальною інформацією щодо їх .

Як швидкість сервера Hostinger порівнюється з деякими основними конкурентами; як SiteGround та Bluehost?

Відмова: Цей тест проводили самі Hostinger.com

Загалом, досить безпечно сказати, що одним із їхніх фокусів є швидкість, і саме це відрізняє їх від багатьох інших варіантів веб-хостингу, доступних для клієнтів..

Хостингер дуже простий у використанні

Ви, мабуть, ніколи раніше не натрапляли на просту у користуванні послугу веб-хостингу, але я покажу вам, що це насправді можливо.

Тут є трохи переваг, але в основному панель управління використовує ту саму концепцію, що і плитка Microsoft. Ви можете легко побачити категорію або варіант, а також малюнок, який дає трохи розуміння, якщо ви не впевнені, що це робить.

панель управління hpanel

За допомогою цих великих кнопок ви можете знайти все необхідне в будь-який момент часу. Вони не намагаються приховати функції чи налаштування, щоб зробити ваш простір чистішим. Натомість вони виставляють все це на показ, тому все, що вам потрібно, знаходиться прямо під рукою.

проста у користуванні панель управління

Якщо ви раніше використовували інший веб-хостинг, ви можете пропустити cPanel. CPanel, здається, є єдиною послідовною функцією серед веб-хостингових сервісів, однак у багатьох нових користувачів виникають труднощі в навігації та пошуку того, що їм потрібно.

Як встановити WordPress на хостинг

Установка WordPress не могла бути більш простою. Тут нижче я покажу вам, як.

1. Спочатку ви вибираєте URL-адресу, куди має бути встановлений WordPress.

як встановити wordpress на хостинг

2. Далі ви створюєте обліковий запис адміністратора WordPress.

створити адміністратора WordPress

3. Потім додайте трохи додаткової інформації про ваш веб-сайт.

додаткова інформація

Нарешті, ваш WordPress сайт встановлюється.

встановлено WordPress

Отримайте доступ до інформації та даних про вхід

wordpress вхід

Там у вас є, встановіть і готовий WordPress всього за три простих клацання!

Велика безпека та конфіденційність

Більшість людей думає, що все, що їм потрібно, – це сертифікат SSL, і вони будуть добре. Однак це не так, вам потрібно набагато більше заходів безпеки, ніж захист вашого сайту, і це те, що хостингер розуміє та пропонує своїм користувачам.

розумна безпека bitninja

Бітнінья поставляється включеним у всі плани. Це всебічний пакет захисту в режимі реального часу, який запобігає XSS, DDoS, шкідливому програмному забезпеченню, введенню сценарію, грубій силі та інші автоматизовані атаки.

Кожен план також приходить SpamAssassin, це фільтр спаму електронної пошти, який автоматично сканує та видаляє спам електронної пошти.

Усі плани входять в комплекті з:

 • SSL сертифікат
 • Захист від хмарних відблисків
 • Щоденне та щотижневе резервне копіювання даних
 • Захист інтелектуальної безпеки BitNinja
 • Захист від спаму

Капелюхи відправляються в Hostinger за серйозне ставлення до безпеки, враховуючи свої вже дешеві плани веб-хостингу, вони все ще можуть забезпечити провідні заходи безпеки.

Безкоштовне доменне ім’я & Безкоштовний веб-сайт Builder

Хостингер рухається з великими іменами на ринку побудови веб-сайтів, оскільки ця послуга веб-хостингу допомагає вам створити веб-сайт з нуля..

Що пропонує Hostinger – це можливість створити унікальний веб-сайт. Вони тримаються подалі від тем, які вирізають файли cookie, завдяки чому кожен сайт виглядає однаково.

Незалежно від того, з яким планом ви збираєтесь, ви можете знайти шаблон, який найкраще підходить для вашого вигляду та налаштувати його.

Веб-сайт

Кожна частина сторінки повністю настроюється, тому немає причин, коли ви не можете створити веб-сайт своєї мрії. Їх шаблони красиві, а за власним дизайном веб-сайту легко орієнтуватися.

Коли ви будете готові розмістити свій веб-сайт в Інтернеті, щоб усі його змогли побачити, ви виберете безкоштовне доменне ім’я, якщо використовуєте пакет Premium або Cloud.

Доменні імена можуть бути дещо складними, оскільки вони спочатку здаються такими дешевими. Але доменні імена можуть стати досить дорогими.

Якщо ви можете заощадити трохи грошей на доменному імені зараз, варто скористатися послугою веб-хостингу.

Найкраще, щоб створити веб-сайт за допомогою Hostinger вимагає кодування нульових відсотків або технічних знань.

Чудова база знань

база знань хостингу

Це правильно, Хостингер хоче поділитися своїми знаннями з вами, тому вони надають повну базу знань, включаючи:

 • Загальна інформація
 • Посібники
 • Підручники
 • Відомості про відео

Ці корисні інструменти корисні для всіх, хто новачок у роботі з хостинговою платформою. Ви можете навчитися вирішувати свою проблему, поки ви чекаєте, коли персонал із обслуговування клієнтів повернеться до вас.

На відміну від більшості хостинг-сайтів WordPress, вам не доведеться перемикатися між веб-сторінкою Hostinger та відео YouTube, щоб знайти функцію. Їх бізнес-платформа, що базується на навчанні, також підштовхує користувачів до навчання, спілкуючись із обслуговуючим персоналом.

Усі співробітники служби підтримки клієнтів підходять до своїх розмов в чаті з урахуванням ментальності вчителя.

Ця мета освіти мала велику зміну у співпраці з клієнтами. Повідомляється про більше помилок, і користувачі одразу помічають, коли щось на їхньому веб-сайті не зовсім правильно.

Я використовую хостинг, супер дешевий і чудова команда підтримки!

– Ky ♡ (@lovekyrax) 22 березня 2019 року

Дешеві ціни хостингу

Хоча Хостингер використовує таку саму тактику, що і будь-який інший веб-сайт, але вони мають великі ціни.

Фактично, Хостингер – один з найдешевших веб-хостів на ринку, і вони включають реєстрацію 1 доменного імені безкоштовно. Так, ви повинні платити за інших, але вони все ще доступні ціни.

дешеві ціни на хостинг

Про їхні ціни можна багато сказати, але в основному акцентом є те, що ви отримуєте багато можливостей за дуже маленькі гроші.

Натиснувши на це посилання, ви отримаєте Знижка 82% від роздрібної ціни і може розміщувати лише ваш веб-сайт $ 0,80 на місяць.

Відмінні засоби електронної пошти

Так багато людей забувають про переваги інструментів електронної пошти. Коли клієнт підписується на Hostinger, користуючись планами двох верхніх рівнів, він отримує доступ до необмежених облікових записів електронної пошти без жодної плати. Як правило, власники сайтів дуже скупі з обліковими записами електронної пошти, оскільки вони швидко стають дорогими.

Але, якщо власник сайту хостингер не має доступу до веб-пошти з будь-якого місця та керує обліковими записами. Інші користувачі також можуть отримувати доступ до своєї пошти, коли це зручно для них.

інструменти електронної пошти

Інструменти електронної пошти включають:

 • Переадресація електронної пошти
 • Автовідповідачі
 • Захист від спаму

Ці функції є одними з найкращих функцій, доступних у будь-якому веб-хостингу. Переадресація електронною поштою може перешкоджати надсиланню документів, відео чи електронних книг вашим клієнтам. Це також означає, що вам не доведеться видавати особисту адресу електронної пошти або навіть залишати веб-сайт свого веб-хоста.

Хостингер використовує свої високоякісні інструменти електронної пошти, щоб стати центром для спілкування з вашим персоналом, командою та клієнтами. Хостингер виявив, що потрібно власникам веб-сайтів, і досяг результатів із видатними результатами.

Хостингер також співпрацює з Flock, щоб запропонувати кращі варіанти електронної пошти своїм клієнтам. Flock – це інструмент продуктивності, обміну повідомленнями та співпраці, який доступний для Windows, macOS, Android, iOS та настільних ПК. Flock тепер доступний для всіх користувачів Hostinger.

Знання обслуговування клієнтів

Є багато речей, які можуть піти не так для команди підтримки клієнтів. На жаль, підтримка клієнтів для Hostinger – це не всебічна команда. Натомість ви отримуєте видатний сервіс після довгого очікування.

підтримка хостингу

Тривалі очікування вбік, обслуговування клієнтів є видатним. Їхній персонал, який працює в службі підтримки, дуже добре обізнаний, і вони пояснюють, що вони роблять, щоб вирішити вашу проблему.

Однак Хостінгер має значно покращив час реагування команди «Успіх клієнта». середній час спілкування в чаті зараз займає менше 2 хвилин.

Це не лише мрія людини про підтримку секретних технологій, що ви зможете виправити це самостійно, вони щиро хочуть поділитися тим, що вони роблять.

живий чат

Багатьом людям подобається передавати обов’язки з технічного обслуговування своєму веб-службі хостингу і називати його щодня, але команда з обслуговування клієнтів має можливість залучати вас і залучати вас.

Коли ми почали розглядати плюси та мінуси Хостінгера, з’явилася чітка ознака того, що обслуговування клієнтів потрапить у обидва сегменти.

Сильний запис часу

Хостингер робить те, що має робити кожна веб-хостинг-платформа: підтримувати свій сайт в Інтернеті!

Хоча час від часу будь-який веб-хост матиме простої, сподіваємось, лише для регулярного планування обслуговування або оновлень, але ви не хочете, щоб ваш сайт працював більше декількох годин.

тривалість роботи

В ідеалі у вас буде запланований час простою, не зберігаючи веб-сайт в режимі офлайн більше 3 – 5 годин протягом місяця. Ви шукаєте приблизно 99,40% часу роботи.

Мінуси хостингу

У кожного варіанта хостингу веб-сайтів є свої мінуси, але питання зводиться до того, що ви готові миритись, а що ви не хочете. Хостингер не є винятком. У них є деякі негативи, але позитивні позиції дуже переконливі, і це ускладнює передачу цього хостингу.

Повільна підтримка клієнтів

Найбільшим недоліком тут є те, що ви повинні увійти (тобто ви повинні створити обліковий запис), щоб мати доступ до чату в реальному часі. Це не найбільша річ у світі, але це може бути негативним фактором для деяких.

Підтримка клієнтів – меч з двома острими. Їхні команди підтримки є видатними та дуже обізнаними. Але стати на них може бути трохи болем.

питання підтримки

Можливість хостингу жити в чаті є корисною, і вони використовують Інтерком, де зберігаються всі чати і, чи хочете ви повернутися і прочитати 5-місячні розмови, всі вони будуть доступні вам.

Тоді, можливо, вашій службі обслуговування клієнтів потрібно буде знайти інший ресурс, щоб переконатися, що вони надають правильну інформацію. Коли доходить час очікування, ви, ймовірно, будете розчаровані.

Існує також проблема неможливості зв’язатися із службою обслуговування клієнтів, поки ви не ввійдете у свій обліковий запис. Це обмеження означає, що ви не можете задавати питання, перш ніж пройти процедуру реєстрації. Ви можете надіслати загальний запит, який створить своєрідний квиток, але це також матиме зволікану відповідь.

Простота вбила cPanel

CPanel була однією постійною функцією майже для кожного веб-сервісу хостингу протягом останнього десятиліття. Тепер Хостінгер це забрав. Для нових власників веб-сайтів справа не така вже й велика, що вони не можуть пропустити те, чого ніколи не мали.

Однак, якщо врахувати досвідчених власників веб-сайтів та розробників, які проводять багато годин на день, працюючи над їх веб-хостинговим сервісом, це велика помилка.

Проста настройка їх спеціальної панелі управління приємна, але багато досвідчених власників веб-сайтів та розробники віддають перевагу знайомству над простотою.

Просунуті користувачі з високою оцінкою оцінять опцію cPanel через панель управління Hostinger. Знову ж таки, це не проблема для більшості користувачів, але деякі з нас вважають за краще хороший cPanel.

Ціни на хостинг (не так дешево, як виглядає)

Хоча плани складають лише кілька доларів на місяць, ціноутворення є важким каменем у цьому огляді веб-хостингу Hostinger. Справа не в самій ціні; це ціна, яка приходить згодом, і той факт, що вам доведеться платити щороку.

Завдяки досвіду та дослідженню, дуже мало, якщо вони є, веб-хостингових послуг, які дозволяють вам платити місяць у місяць. Але всі вони люблять рекламувати, що послуга складає лише 3,99 долара на місяць!

Це чудово, але коли ви скористаєтеся безпекою (яка вам потрібна) та податком, ви платите близько 200 доларів, тому що як тільки ви намагаєтесь платити лише 12 місяців, це раптом 6,99 долара на місяць замість 3,99 дол..

Ці неприємні тактики жодним чином не обмежуються Hostinger, оскільки багато інших веб-хостів використовують ту саму тактику. Але розчаровує бачити, як вони занурюються і використовують ці дратівливі хитрощі.

Хостингер має безперервну опцію “У продажу” протягом першого року, і після цього, якщо ви зареєструєтесь на більш тривалий період, ви економите на загальних витратах.

З Hostinger ви повинні взяти на себе зобов’язання до 48 місяців служби. Якщо після 30-денної гарантії повернення грошей вони не є найкращим рішенням, вам доведеться підніматися на гори, намагаючись повернути гроші.

Однак у них немає проблем з оновленням, якщо ви хочете пройти рівень вище. Це зводиться до прикрості використовувати низькі ціни, щоб залучити людей, а потім шокувати їх у підсумковій роботі!

Детальніше про їх виплати (продовження)

Окрім базових параметрів ціноутворення, існує 2 проблеми з платежами. Перший стосується 30-денної гарантії повернення грошей без проблем. Протягом 30 днів існує кілька винятків, які не мають права на відшкодування, і це:

 • Передача домену
 • Будь-який платіж за хостинг здійснюється після безкоштовної пробної версії
 • Деякі регістри ccTLD
 • SSL сертифікати

Реєстри ccTLD не є загальними, але включають:

 • .Європа
 • .ес
 • .нл
 • .se
 • .ca
 • .бр
 • Набагато більше

Ці обмеження щодо вашої гарантії повернення грошей є більш розчаруванням, ніж будь-що інше. Здається, це може мати щось спільне з перерахуванням грошей, що призведе до плати.

Нарешті, останній підхід, що стосується платежу, полягає в тому, що незалежно від того, на якому плані ви працюєте, Hostinger пропонує лише 1 веб-сайт. Це означає, що вам доведеться платити за будь-які додаткові домени. Ці домени варіюються від $ 0,99 до понад 17,00 $ залежно від вибору розширення.

Ціни хостингера & Плани

Це дуже доступний веб-хостинг порівняно з іншими спільними веб-хостинговими послугами.

Ось їх три спільні плани хостингу та функції:

НеодруженийПреміумБізнес
Ціна:$ 0,80 / міс2,15 дол. / Міс3,45 дол. / Міс
Веб-сайти:Всього 1НеобмеженийНеобмежений
Місце на диску:10 ГбНеобмеженийНеобмежений
Пропускна здатність:100 ГБНеобмеженийНеобмежений
Електронна пошта:1НеобмеженийНеобмежений
Бази даних:1 MySQLНеобмеженийНеобмежений
Конструктор веб-сайтів:ТакТакТак
Швидкість:н / в3x оптимізований5x Оптимізований
Резервне копіювання даних:ЩотижняЩотижняЩодня
SSL сертифікатДавайте шифруємоДавайте шифруємо SSLПриватна SSL
Гарантія повернення грошей30-днів30-днів30-днів

Найголовніше, що потрібно пам’ятати при ціноутворенні, – це їх постійний «продаж» за ваш перший 48-місячний платіж.

Найдешевший варіант, одномісний хостинг – лише від 0,80 доларів на місяць, тоді як бізнес-пакет – 3,45 долара на місяць.

Ці ціни майже неперевершені, і вони були б чудовими, навіть без постійного продажу, який проводить Хостінгер.

Плани хмарного хостингу Hostinger

Нещодавно вони запустили нову хмарний сервіс хостингу, і це досить приголомшливо. Це веб-хостинг я рекомендую і що змусило мій тестовий сайт завантажитися всього за 0,8 секунди.

В основному вони створили потужне поєднання двох сервісів (спільного веб-хостингу та VPS) і назвали це бізнес-хостингом. Послуга поєднує в собі потужність виділеного сервера з простим у користуванні hPanel.

Таким чином, він працює на VPS, не піклуючись про всі допоміжні речі.

СтартапПрофесійніПідприємство
Ціна:7,45 дол. / Міс14,95 дол. / Міс27,45 дол. / Міс
Безкоштовний домен:ТакТакТак
Місце на диску:40 Гб80 ГБ160 ГБ
ОЗП:3 Гб6 Гб12 ГБ
Ядра процесора:246
Підвищення швидкості:н / в2X3X
Кеш кеш:ТакТакТак
Ізольовані ресурси:ТакТакТак
Моніторинг часу:ТакТакТак
Інсталятор в один клік:ТакТакТак
Щоденні резервні копії:ТакТакТак
24/7 Live Support:ТакТакТак
Безкоштовний SSL:ТакТакТак
Гарантія повернення грошей30-днів30-днів30-днів

Хмарні плани хостинг-хостингу надають вам потужність спеціалізованого сервера без технічної боротьби за успіх в Інтернеті, що забезпечує швидкість і надійність.

Загалом, це дуже потужний тип хостингу, який не має технічних навичок, оскільки ним повністю керується цілодобова спеціальна підтримка, яка допоможе вам на кожному кроці шляху.

Факти хостингера & Часті запитання

Напевно, найпоширеніше питання стосується їх повернення грошей. Вони пропонують 30-денна гарантія повернення грошей і на відміну від інших хостинг-сервісів, які не потребують повернення будь-якої форми, ви можете зв’язатися з ними та сказати, що вирішили, що це не найкраще для вас..

Звичайно, вони зададуть вам питання, але ви не змусите когось намагатися продати вас або укласти контракт.

30-денний повернення грошей гарантується без проблем. Це робить його чудовим варіантом для нових блогерів чи ділових людей, які не впевнені, що можуть впоратися з технічної сторони.

Ось декілька найбільш часто заданих питань:

Питання: Що таке Хостингер?
Відповідь: Хостингер – це веб-хостинг-компанія, що базується в Литві в Європі, яка пропонує спільний хостинг, хмарний хостинг, хостинг VPS, Windows VPS, хостинг електронної пошти, хостинг WordPress, хостинг Minecraft (з більш докладно про такі способи, як GTA, CS GO) та домен імена. Хостингер – головна компанія 000Webhost, Niagahoster та Weblink. Офіційний веб-сайт ви можете знайти тут.

Питання: Чи отримуєте ви безкоштовний домен з Hostinger?
Відповідь: Реєстрація одного доменного імені пропонується безкоштовно, якщо ви підписуєтесь на їх щорічний план спільного розміщення бізнес-послуг або Premium.

Питання: Які способи оплати вони приймають?
Відповідь: Вони приймають більшість кредитних карток, а також PayPal, Bitcoin та більшість інших криптовалют.

Питання: Це хороший хостинг для електронної комерції? Вони пропонують SSL, кошики для покупок та обробку платежів?
Відповідь: Так, це хороший веб-хостинг для інтернет-магазинів, оскільки вони надають безкоштовний сертифікат SSL, а також швидкі сервери та функції безпеки, щоб переконатися, що ваш інтернет-магазин завантажується швидко та безпечно.

Питання: Чи надають вони гарантію безперервного часу та повертають вас за час простою?
Відповідь: Вони пропонують галузеві 99,9% гарантії безперервного обслуговування. Якщо вони не відповідають цьому рівню обслуговування, ви можете попросити 5% кредиту від щомісячної плати за хостинг.

Питання: Це хороший сервіс хостингу для WordPress?
Відповідь: Так, вони повністю підтримують WordPress блоги та сайти. Вони пропонують установку WordPress в один клік через панель управління.

Які особливості поставляються з їх премією & Бізнес-плани?

Усі! Це правильно, кожна функція, яку хостинг може запропонувати, доступна для вас. Топ-2 планів заслуговують на інвестиції, якщо ви починаєте бізнес або хочете створити сайт, на якому буде багато трафіку.

Ви матимете доступ до необмеженої кількості облікових записів електронної пошти безкоштовно. У вас також будуть такі чудові функції:

 • Автоматичні повідомлення електронною поштою
 • Увімкнення та вимкнення облікових записів
 • Надайте клієнтам переадресовані електронні листи
 • Фільтрування спаму по електронній пошті

Є ще багато чудових функцій, але перераховані тут функції є тими, які приносять користь усім користувачам. Якщо ви шукаєте чудовий набір функцій, найкраща ставка для планів Premium або Cloud.

Ви також можете бути впевнені, що ви знайдете ці функції у кожному плані, включаючи початковий план $ 0,80 на місяць

 • Підтримка SSL
 • SSD-сервери
 • Захист від DDoS
 • Захист від зловмисного програмного забезпечення
 • Рахунки електронної пошти
 • Безкоштовний веб-сайт та безкоштовне доменне ім’я
 • Рахунки FTP
 • Передача веб-сайтів
 • Більше 200 шаблонів веб-сайтів
 • Автоматичний інсталятор скриптів
 • Вибір місця розташування сервера

Ці функції відрізняють їх від інших веб-служб хостингу, оскільки вони містять більше функцій за нижчими цінами.

Як я можу довіряти веб-хосту, про який я ніколи не чув?

Гаразд, тож ви, можливо, ніколи раніше про них не чули. Вони розпочалися в 2004 році і з того часу швидко зростають.

У 2007 році вони стали 000webhost.com, безкоштовний і без рекламного веб-хостингу сервіс. Потім, у 2011 році, вони перейшли до веб-хостингової компанії, яку вони є сьогодні.

Вони закінчилися 29 мільйонів користувачів у 178 країнах по всьому світу, і вони отримують в середньому 15 000 нових підписок щодня. Це один новий клієнт, який підписується кожні 5 секунд!

Так Хостингер хороший і безпечний у використанні? Ну, вищезазначене повинно говорити само за себе, і я думаю, що їх спільна хостинг-платформа складається з деяких дивовижних особливостей за деякими найнижчими цінами в індустрії хостингу.

Чи рекомендую я хостингер??

Так, я думаю, що це відмінний веб-хостинг.

І для початківців, і для досвідчених “вебмайстрів”.

Існує так багато чудових функцій за вигідними цінами незалежно від того, який план ви вирішили придбати.

Я рекомендую спільний план веб-хостингу Преміум-пакет, оскільки це пропонує найбільш значущу цінність. Ви отримуєте майже всі переваги пакету хмарного хостингу за значно меншими витратами. Хоча слідкуйте за їхніми підступними цінами!

Коли ви хочете створити свій веб-хостинг-акаунт, визначте, чи потрібно 5-кратне оцінювання швидкості. Якщо так, хмарний план підходить саме вам.

Але план, який я дуже рекомендую, якщо ви можете собі це дозволити, є їхнім хмарний хостинг. Це їх “гібридний” спільний веб-хостинг та сервіс веб-хостингу VPS. Цей – це бомба!

Напевно, найбільш пропущена функція Hostinger, яку має майже кожен інший веб-сайт хостингу, – це підтримка по телефону. Багато людей, які використовують Hostinger, – це нові користувачі, яким потрібна допомога, але для більшості користувачів чату в реальному часі та електронних листів / квитків має бути достатньо.

Але Хостингер компенсує це своїми поглибленими та простими у виконанні відеоуроками та покроковими інструкціями. Їх чудовий сервіс для чатів є фантастичним, а їхній персонал дуже добре обізнаний.

Протягом цього огляду Hostinger я неодноразово згадував зручність, простоту використання, простий інтерфейс і, звичайно, дешеву ціну. Ці функції, що задовольняють користувацький досвід, роблять це найкращим вибором для будь-якого власника веб-сайту, нового чи досвідченого.

Натиснувши на це посилання, ви отримаєте Знижка 82% роздрібної ціни та розміщення лише вашого сайту $ 0,80 на місяць.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me