Огляд хостингу InMotion

Маючи буквально тисячі веб-хостів там, ви, напевно, очікуєте, що новіші пропонують більш інноваційні та кращі функції. Тоді може стати несподіванкою дізнатися, що один із найшвидше зростаючих, найповажніших та найнадійніших веб-хостів також є одним із найстаріших, а це: Хостинг InMotion.


Заснована в 2001 році, InMotion хостинг позиціонував себе як надійний веб-хостинг, який забезпечує надійні показники хостингу бізнес-класів. InMotion забезпечує ідеальне поєднання низьких цін та технічних інновацій, ви можете очікувати відмінного часу роботи, швидкості, продуктивності та технічних характеристик, коли ви зареєструєтесь і станете клієнтом. Цей огляд хостингу InMotion має на меті ознайомитись із усіма деталями та дати всі плюси та мінуси.

Їх підтримка клієнтів, технологія Max Speed ​​Zone та ціна $ 3,99 / місяць – це 3 основні речі, які найбільше люблять людей.

відгуки на TwitterХороші та погані оцінки в Twitter

У цьому огляді хостингу InMotion я скажу вам, чи це дійсно так.

Ось я детально ознайомлюся з плюсами та мінусами цього хостинг-сервісу, щоб побачити, як він відповідає своїй репутації надійного веб-хостингу, який може вирішити всі ваші потреби в хостингу для вашого зростаючого бізнесу в Інтернеті.

Дайте мені 10 хвилин вашого часу, і я дам вам усю обов’язкову інформацію про InMotion, і я відповім на такі питання, як.

 • Скільки коштує хостинг InMotion?
 • Яка різниця між різними планами?
 • Вибираєте вибір місця розташування сервера?
 • Які плюси та мінуси їх використання?
 • Чи дають мені автоматичне резервне копіювання мого сайту?
 • Чи постачається він із SSD-накопичувачами?
 • Чи допомагають вони передати мій веб-сайт на них?
 • Який найкращий план хостингу для сайту WordPress?

Закінчивши читати це, ви дізнаєтесь, чи це правильний веб-хостинг для вас, і якщо вам потрібно зареєструватися з ними чи ні.

Натиснувши на це посилання, ви отримаєте Знижка 50% роздрібної ціни InMotion і може розміщувати лише ваш веб-сайт $ 3,99 на місяць.

Contents

Огляд хостингу InMotion: Це те, що ви дізнаєтесь

 1. Список плюсів і мінусів

Тут я розповім докладніше про (або перейти прямо до або).

 1. Плани хостингу & ціни

Тут я розповім, що ви отримаєте та які особливості кожного плану.

 1. FAQ

Тут я відповім на деякі найбільш .

 1. Підсумок огляду InMotion

Тут у своєму я скажу вам, що вони хороші, або якщо я думаю, вам краще зареєструватися з конкурентом.

Існує багато служб веб-хостингу, і їх може бути важко просіяти і знайти той, який має план і функції, які найкраще підходять для вас.

огляд хостингу,

Хостинг InMotion є хорошим варіантом, оскільки він обслуговує майже всіх. Їх веб-хостинг пропонує декілька доступних планів хостингу.

Вони також забезпечують справжній час безперебійного обслуговування та корисне обслуговування клієнтів, щоб допомогти відповісти на будь-які питання, які можуть виникнути у вас на шляху.

Нижче я викладу плани хостингу, запропоновані в моєму огляді InMotion, і поглиблююсь все, що мені здається корисним у їх сервісі, а також те, що я думаю, що може бути кращим.

Плюси хостингу InMotion & Мінуси

Якщо вам цікаво плюси та мінуси, то я вас охоплюю.

Плюси хостингу InMotion

Для початку поглянемо, які плюси.

Підтримка клієнтів

Якщо у вас був досвід роботи з веб-хостом, ви знаєте, як легко спочатку ігнорувати фактор обслуговування клієнтів. Але, безсумнівно, у вас виникнуть деякі проблеми, і коли вони з’являться, вам потрібна надійна і швидка підтримка.

підтримка

Ваш бізнес досить буквально залежить від цього, оскільки навіть короткий збій на вашому веб-сайті може означати втрату численних клієнтів. В InMotion вони мають багато переваг, що стосується підтримки клієнтів:

Підтримка на базі США

Один з найбільших переваг щодо їх використання – це те, що ви гарантовано отримаєте підтримка, яка базується в США. Це означає швидший час реагування, а також більш якісне обслуговування клієнтів.

Дякую всім за пропозиції. Я щойно витратив останні 4 години на перегляд того, що здається газильонним варіантом хостингу. Після ретельного розгляду (і частково завдяки бюджету клієнта та значною обробкою) я пішов із хостингом Inmotion. Схрещені пальці! https://t.co/DgcLtqlYEa

– Кожен день біля озера (@EverydayLake) 14 грудня 2018 року

Крім того, клієнтські представники, з якими ви будете говорити, насправді знають. Усього обслуговуючого персоналу потрібно мати як мінімум 160 годин внутрішнього тренінгу перш ніж дозволити взаємодіяти з клієнтами.

Я виявив, що вони насправді мають досвід, необхідний для правильного вирішення ваших унікальних проблем, і не просто покладаються на сценарій усунення несправностей.

Чудовий процес на борту

Вони також мають фантастичний процес для того, щоб почати користуватися їх хостинг-послугами. Особливо, якщо це ваш перший раз, коли ваш власний веб-сайт працює і працює, це головний бонус.

Вони надсилають серію корисних бортові електронні листи щоб допомогти вам у кожному етапі налаштування вашого веб-сайту на їх сервері. Що особливо корисно, це те, що ці електронні листи підібрані під конкретний тип веб-сайту та його основну мету, тому ви отримуєте відповідні інструкції з налаштування..

Кінцевим результатом є те, що цей процес запобігає уникненню безлічі потенційних проблем із підтримкою в дорозі після того, як ви налаштуєтесь, оскільки він піклується про них на самому початку.

Кілька каналів зв’язку

Вони також пропонують численні шляхи, за допомогою яких можна отримати підтримку клієнтів. Ви можете зробити живий чат через свій веб-сайт надішліть електронною поштою, використовувати традиційне система квитків, дзвінок у користуванні Skype, або ти можеш телефон в 888.321.ГОСТ (4678).

Я знайшов час реакції для кожного швидким. Ви можете сподіватися на своєчасну підтримку, яка вам потрібна, що важливо, оскільки кожна хвилина займає важливу увагу.

Цілодобова підтримка

Як і кожен хороший хостинговий сервіс, їх команда підтримки подбає про всі проблеми, з якими ви стикаєтесь, незалежно від того, наскільки складно вони будуть – 24 години на день, 7 днів на тиждень.

Є багато добрих речей, які мені подобаються в хостінгу InMotion. Зокрема, одна із них – підтримка клієнтів. Протягом моїх років з ними – їх технічна підтримка ніколи не справляє враження на мене. Служби підтримки, з якими я говорив, завжди були доброзичливими, професійними, а головне, обізнаними. Якщо ви віддаєте перевагу, щоб хтось доглядав за вашою спиною, коли лайно потрапляє у вентилятор, IMH завжди для вас. Джеррі Лоу – Розкрито секрет веб-хостингу

Продуктивність хостингу InMotion & Швидкість

Їх підтримка клієнтів – не єдине, на що InMotion хостинг переважає. Швидкість та продуктивність їхніх серверів також дуже вражають.

На сьогоднішній день у них ніколи не було серйозних відключень, і у них є аварія середній час роботи 99,97%, що досить чорно добре для обслуговування їх розміру. Насправді вони мають 99,9% гарантії тривалості роботи.

Крім того, на відміну від багатьох інших веб-служб хостингу, вони не перепродають свої сервери. Іншими словами, вони не дозволяють розміщувати занадто багато сайтів на одному сервері.

Натомість вони тримають кожен сервер обмеженим тим, що він може легітимно обробляти, це означає, що навіть якщо кілька сайтів отримують піковий трафік одночасно, сервер може це краще впоратися..

Крім перерахованого вище, існує ще ряд унікальних функцій, які IMH використовує, щоб забезпечити безперебійний час, швидкість та безпеку для своїх клієнтів хостингу:

SSD-накопичувачі для всіх їх серверів

По-перше, кожен сервер підтримується дисками SSD (твердотільний диск), а не традиційним жорстким диском (жорстким диском).

Тому що SSD-накопичувачі засновані на чіпах (немеханічний), замість диска, він значно швидше отримує збережені дані.

Це означає швидший час завантаження та швидше пошук даних для тих, хто використовує ваш веб-сайт, а це означає, що менше людей залишає ваш сайт, оскільки це займає занадто багато часу.

SSD накопичувачі

За даними InMotion та внутрішніх тестів, вони виконували:

 • SSD-диски працюють приблизно в 20 разів швидше, ніж жорсткі диски
 • SSD-диски змогли просунути на сервер близько 65% більше даних
 • Під час високих запитів вводу / виводу ці дані зросли приблизно до 95% порівняно з жорсткими дисками

Кілька центрів обробки даних та зони максимальної швидкості

Ще один унікальний елемент InMotion полягає в тому, що замість того, щоб мати один центр обробки даних, який обслуговує всю країну, вони мають кілька центрів обробки даних.

Купуючи їхні послуги, ви можете вибрати місце, яке найкраще вам подобається (виходячи з того, звідки основна частина ваших клієнтів чи відвідувачів).

Щоб побачити, який центр обробки даних найкраще працює для вашого місцезнаходження, у них навіть є тест завантаження файлів, який ви можете використовувати на своєму веб-сайті, щоб порівняти, який центр надає швидший сервіс!

зони максимальної швидкості

Оскільки у них є кілька центрів обробки даних, вони також мають те, що вони дублюють Зони максимальної швидкості які посилаються на географічні місця в межах певного кола їх центрів. Якщо ви знаходитесь у зоні максимальної швидкості, вони обіцяють, що ваш веб-сайт та електронна пошта можуть працювати в 6 разів швидше.

Сильний фокус на безпеці

Вони ставляться до безпеки так само серйозно контролювати безпеку сервера 24/7. Ваші веб-сайти охоплені Захист DDoS, вдосконалені системи брандмауера, як ModSecurity а також спеціальні правила брандмауера.

Суцільні функції WordPress

Вони пропонують керований хостинг WordPress на всіх планах, з точки зору основних оновлень автоматичної інсталяції WordPress та виправлення загальних отворів у безпеці.

керований хостинг для wordpress

 • Всі веб-сайти WordPress працюють на CloudLinux платформа с OptimumCache увімкнено.
 • Ви можете вибрати WordPress попередньо встановлений коли ви реєструєтесь, або можете подати запит на передачу веб-сайту після цього.
 • Всі сайти WordPress поставляються разом Інтеграція WP-CLI (інструмент командного рядка для управління установкою WordPress. Це означає, що ви можете оновлювати плагіни, налаштовувати інсталяцію та багато іншого, не використовуючи веб-браузер).
 • PHP 7 доступний на хостингу InMotion WordPress. PHP 7 допомагає WordPress сайтам працювати в 2–3 рази швидше порівняно з попередніми версіями PHP.

InMotion хостинг пропонує БЕЗКОШТОВНІ приватні сертифікати SSL для всіх планів спільного бізнес-хостингу, VPS хостингу та виділеного сервера. Клієнти IMH тепер можуть легко захистити свої веб-сайти для безпечного перегляду одним натисканням кнопки.

Особливості:

 • Підтверджений SSL домену
 • 256-бітове шифрування
 • Працює на базі Comodo та cPanel
 • Безкоштовне автоматичне оновлення SSL

Пропозиція безкоштовні приватні сертифікати SSL це чудовий крок та ідеальний обов’язковий для веб-сайтів електронної комерції, оскільки безкоштовний сертифікат SSL дозволяє приймати платежі та завершувати онлайн-транзакції без проблем..

Безкоштовні резервні копії веб-сайтів

Окрім потужного обслуговування клієнтів та високоякісної хостингової роботи, я виявив, що вони мають ще кілька серйозних переваг, які слід враховувати.

Одне з них – те, що вони пропонують безкоштовні резервні копії веб-сайтів. Не рідкість хостинг-послуг регулярно виконувати резервні копії, але незвично, що вони пропонують пошук резервного копіювання безкоштовно.

безкоштовні резервні копії веб-сайтів

Більшість сервісів хостингу стягують плату, коли вам потрібно резервне резервне копіювання, але InMotion цього не робить.

Існує кілька обмежень, які застосовуються до резервних копій, включених до вашого облікового запису. Відновлення облікового запису безкоштовне, але обмежується раз на 4 місяці. Плата в розмірі 49 доларів США застосовуватиметься за будь-які додаткові реставрації. Крім того, якщо ваш веб-сайт розміром більше 10 Гб, він не буде автоматично створено резервну копію.

Безкоштовна міграція сайту

Ще один фактор полягає в тому, що якщо ви переміщуєте веб-сайт з однієї хостингової служби на їхню, вони пропонують безкоштовна послуга передачі веб-сайтів. Їх веб-сайт також обіцяє, що ваш веб-сайт зазнає нульового простою, коли він виконує цю передачу.

безкоштовна міграція веб-сайтів

Є кілька застережень, про які слід пам’ятати. Міграція облікових записів електронної пошти включає лише міграцію cPanel. Міграція, що не стосується cPanel, може вимагати міграції електронної пошти вручну. Витрати можуть застосовуватися до передачі веб-сайтів, що складається з більш ніж 3-х сайтів та / або баз даних або більше 5 ГБ даних.

Гнучкість

Нарешті, для сервісу веб-хостингу, який, чесно кажучи, настільки давній для своєї галузі, він, звичайно, не відстає від часів. Вони пропонують безліч варіантів, які означають, що ви маєте трохи гнучкості з веб-сайтом.

Коли ви проходите через них, ви отримуєте відмінні Інтеграція додатків Google і через їх численні партнерські стосунки із послугами електронної комерції ви також можете отримати багато підтримки електронної комерції та інтеграції додатків.

Вони також пропонують унікальну послугу для Інтеграція WordPress, включаючи попередню інсталяцію WordPress як варіант, коли ви купуєте хостинг через них.

Вони також забезпечують вас Безкоштовна реклама коштує 250 доларів. Ви отримуєте 100 доларів кредитів Google AdWords, 75 доларів рекламних кредитів Bing і 75 доларів рекламних кредитів Yahoo, щоб допомогти вам привернути якісний трафік на свій веб-сайт..

Потужний розробник веб-сайтів

BoldGrid – назва їх преміум-сайт-розробник що входить до кожного плану хостингу. BoldGrid – це простий редактор перетягування, що дозволяє швидко створювати приголомшливі, чуйні веб-сайти, що працюють на WordPress.

побудовий веб-сайт boldgrid

BoldGrid – інтуїтивно зрозумілий і простий у використанні завдяки таким функціям, як дизайн перетягування, безкоштовні попередньо створені та чуйні теми. Крім того, він постачається з такими функціями, як вбудована SEO та інсталяція сайту.

І на відміну від інших розробників веб-сайтів, це абсолютно безкоштовно, і ви маєте 100% право власності та повний контроль над власним сайтом.

Мінуси хостингу

Отже, зараз я розглянув плюси, давайте розглянемо деякі недоліки їх використання.

Цінова точка

Напевно, найбільший мінус у тому, що його ціна вище ніж більшість інших спільних хостинг-сервісів, що пропонують подібні послуги.

Однак ви отримуєте те, за що платите, і за допомогою варіантів обслуговування клієнтів, і безкоштовного резервного копіювання & відновлення, безкоштовні послуги міграції та ряд інших безкоштовних програм, я вважаю, що вони компенсують це в інших сферах.

Контракт на рік

Ще одним недоліком є ​​те, що ви купуєте їхні послуги, вас уклали контракт на рік. Це означає, що ви берете трохи азартної гри, що ви будете задоволені нею, і це буде коштувати грошей.

Однак вони пропонують дуже щедру 90-денну гарантію повернення грошей, тому в кінцевому підсумку ризик не надто поганий. Галузевий стандарт – це 30-денна гарантія повернення грошей.

Гарантія особливо підтверджує, якщо ви передоплачуєте цілий рік, щоб покращити ціни. Однак майте на увазі, що гарантія повернення грошей не включає будь-які додаткові покупки, такі як сертифікати SSL або реєстрація доменних імен.

Обмеження кількості сайтів

Ще один мінус, який я виявив, – це те, що клієнти зазвичай обмежені кількість веб-сайтів, на яких вони можуть розміщуватися в одному обліковому записі. Однак це стосується лише пакетів Launch and Power (Pro-пакет передбачає необмежену кількість веб-сайтів Addon).

Отже, якщо ваш план полягає у запуску значної кількості веб-сайтів, можливо, вам доведеться розглянути іншого хоста або просто бути готовим заплатити трохи більше за пакет Pro. Але якщо вам потрібно лише кілька сайтів, це зовсім не повинно впливати на вас.

Повільна настройка облікового запису

Вони мають чітку політику запобігання шахрайству (що добре), і всі нові клієнти повинні підтвердити покупку хостингу, пройшовши через процес підтвердження телефону.

Але ваш обліковий запис хостингу буде активовано в той же робочий день.

Підтвердження вашого облікового запису без проблем і турбот, але це означає, що ви не зможете негайно отримати доступ до свого хостинг-акаунта, а це може бути незручно для деяких користувачів, особливо для резидентів, які не є американцями..

Плани хостингу InMotion & Ціни

InMotion хостинг пропонує широкий спектр хостинг-послуг від VPS та спеціалізованих серверів, до хмарного та WordPress хостингу. Але тут я збираюся лише висвітлити їх спільні пакети веб-хостингу.

Вони пропонують 3 спільних плани хостингу: Запуск, Power та Pro.

плани хостингу

Ось основні особливості кожного плану хостингу:

План запуску InMotion

 • Розмістимо до 2 веб-сайтів
 • Необмежена кількість дисків і пропускна здатність
 • 2 MySQL & Бази даних PostgreSQL
 • Безкоштовна передача та налаштування веб-сайту
 • Безкоштовні щоденні резервні копії веб-сайтів
 • Технологія Max Speed ​​Zone
 • Основна підтримка на базі США
 • Захист від зловмисних програм та електронної пошти від спаму
 • 90-денна гарантія повернення грошей

План живлення InMotion

 • Хостинг до 6 веб-сайтів
 • Необмежений простір на диску і пропускну здатність
 • 50 MySQL & Бази даних PostgreSQL
 • Безкоштовна передача та налаштування веб-сайту
 • Безкоштовні щоденні резервні копії веб-сайтів
 • Готові кошики для електронної комерції в один клік
 • Технологія Max Speed ​​Zone
 • Основна підтримка на базі США
 • Спільний сертифікат SSL включений
 • Захист від зловмисних програм та електронної пошти від спаму
 • 90-денна гарантія повернення грошей

План InMotion Pro

 • Хостинг необмежених веб-сайтів
 • Необмежений простір на диску і пропускну здатність
 • Безлімітний MySQL & Бази даних PostgreSQL
 • Безкоштовна передача та налаштування веб-сайту
 • Безкоштовні щоденні резервні копії веб-сайтів
 • Готові кошики для електронної комерції в один клік
 • Технологія Max Speed ​​Zone
 • Професійна підтримка на базі США
 • Спільний сертифікат SSL включений
 • Захист від зловмисних програм та електронної пошти від спаму
 • 90-денна гарантія повернення грошей

Порівняння плану хостингу

Який план хостингу я повинен отримати?

Ось порівняння хостингу InMotion Запуск проти потужності, і Power vs. Pro, де я окреслюю ключові відмінності між пакетами спільного бізнес-хостингу Launch, Power та Pro.

InMotion Hosting Launch vs. Power Review

Очевидна різниця між планом запуску та потужності – це, звичайно, ціна. План запуску – це початковий рівень InMotion, а отже, його найдешевший спільний хостинг.

З планом живлення ви можете розміщення до 6 веб-сайтів і план приходить електронна комерція готова з установками кошика одним клацанням для WooCommerce, PrestaShop, Magento, OpenCart, osCommerce та DrupalCommerce. План живлення також дає вам: спільний сертифікат SSL.

Слід розглянути можливість вибору плану живлення, якщо:

 • Ви хочете мати можливість розмістити 6, а не 2 веб-сайти
 • Ви встановили електронну комерцію та кошики для покупок
 • Ви хочете отримати безкоштовний спільний сертифікат SSL

InMotion Hosting Power vs. Pro Review

Є кілька відмінностей між планом Power та Pro. План Pro пропонує майже необмежено все (веб-сайти, домени, бази даних тощо) В 4 рази більше ресурсів а також додаткові функції, такі як підтримка на рівні рівня.

Якщо ви хочете розширити і розмістити більше веб-сайтів (більше ніж 6 веб-сайтів, які дозволяє план живлення), тоді Pro-план стане кращим варіантом для вас.

Слід розглянути можливість вибору плану Pro, якщо:

 • Ви хочете “необмежено” все
 • Ви хочете, щоб сервер мав більше ресурсів
 • Ви хочете підтримати рівень рівня

Який план хостингу InMotion найкраще підходить для вас?

Тепер, сподіваємось, ви зможете вибрати правильний спільний план хостингу від InMotion. Пам’ятайте, що ви завжди можете піднятися на рівень і перейти на більш високий план хостингу, якщо вам потрібно більше ресурсів і можливостей.

Виходячи з мого особистого досвіду, ось моя рекомендація для вас:

 • Я рекомендую вам зареєструватися з планом запуску, якщо ви починаєте і плануєте запустити основний веб-сайт.
 • Рекомендую зареєструвати план живлення, якщо ви плануєте запустити WordPress, інша CMS або електронна комерція працює на сайті.
 • Рекомендую зареєструватися з програмою Pro, якщо ви плануєте запустити WordPress, інший CMS або веб-сайт електронної комерції, але це потрібно більше ресурсів та можливостей.

Часті запитання

Тут ви знайдете відповіді на деякі найпоширеніші запитання щодо IMH.

Що таке InMotionHosting.com?

InMotion Hosting – компанія, що займається веб-хостингом, яка була заснована в 2001 році. Вона має офіси в Лос-Анджелесі, Каліфорнія та Вірджинія Біч, штат Вірджинія, у США, а компанія має два центри обробки даних: один у Лос-Анджелесі та один у Герндоні, штат Вірджинія. Бюро кращих бізнес-служб Inmotion хостинг оцінюється A +. Їх офіційний веб-сайт: https://www.inmotionhosting.com

Які способи оплати приймає хостинг InMotion?

Приймаємо платежі кредитною карткою (Visa, MasterCard, American Express і Discover), а також оплату чеком та грошовим переказом. Однак оплата через PayPal – це не варіант.

Яку технічну підтримку вони надають?

Вони пропонують підтримку на базі США через телефон, електронну пошту Skype та чат наживо. Підтримка доступна 24/7/365. Ви також можете твітувати їх на @inmotioncares. Вони також мають канал YouTube, на якому є гарні відео-уроки.

Що таке сервери імен InMotion Hosting?

Їх серверами імен є: NS1.INMOTIONHOSTING.COM – IP 74.124.210.242 і NS2.INMOTIONHOSTING.COM – IP 70.39.150.2

Скільки часу потрібно активувати мій обліковий запис хостингу?

Ваш рахунок буде активовано в той же робочий день, коли ви замовите своє замовлення. Але всі нові клієнти повинні підтвердити покупку хостингу через процедуру підтвердження телефону.

Чи пропонує InMotion хостинг безкоштовний домен?

Ні, вони не пропонують безкоштовного доменного імені зі своїми веб-планами хостингу.

Чи мають гарантію повернення грошей?

InMotion Hosting пропонує велику 90-денну гарантію повернення грошей (лише 97-денна гарантія DreamHost є щедрішою) для нових замовлень (не для поновлення). Якщо ви будь-яким чином не задоволені їх послугою, вони повернуть всі витрати на хостинг, без запитань. Гарантія не поширюється на додаткові покупки, такі як доменні імена або SSL-сертифікати.

Чи буде InMotion хостинг перенести мій веб-сайт з іншого веб-хостингу?

Так, вони перенесуть ваш веб-сайт на них. Витрати можуть застосовуватися до передачі веб-сайтів, що складається з більш ніж 3-х сайтів та / або баз даних або більше 5 ГБ даних.

Чи пропонує InMotion хостинг автоматичне резервне копіювання?

Так, вони виконують резервне копіювання всіх веб-сайтів розміром до 10 Гб. Існують додаткові параметри резервного копіювання для веб-сайтів понад 10 ГБ, які доступні за запитом. Відновлення вашого веб-сайту безкоштовне, але обмежується раз на 4 місяці. Плата в розмірі 49 доларів США застосовуватиметься за будь-які додаткові реставрації.

Чи пропонує InMotion хостинг безкоштовні сертифікати SSL?

Так, усі їх спільні плани хостингу мають доступ до приватних SSL-сертифікатів, що ділиться спільним безкоштовним, для всіх планів спільного бізнесу, VPS-хостингу та спеціального сервера (станом на 28 липня 2017 року).

Чи корисні відгуки про хостинг InMotion щодо Reddit та Quora?

Так, здебільшого Quora та Reddit – це гарні місця для читання відгуків реальних людей та клієнтів про InMotion. Ви можете прочитати огляди як на Reddit, так і на Quora. Ви також можете знайти відгуки клієнтів про Yelp та TrustPilot.

Чи є якісь альтернативи хостингу InMotion?

Так, є пара, але я вважаю, що хостинг InMotion – це надійний веб-хостинг-провайдер. Потім знову слід зробити власне дослідження і вивчити інші веб-сервіси хостингу. Дві хороші альтернативи хостингу InMotion, на який варто звернутись, – це хостинг A2 та SiteGround.

Де можна знайти коди купонів на хостинг InMotion?

InMotion хостинг не пропонує жодних кодів знижок через сторонні веб-сайти. Однак вони регулярно проводять різні акції та розпродажі, і вам найкраще відвідати www.inmotionhosting.com для отримання законних купонів та промо-кодів.

Чи рекомендую я хостинг InMotion?

Так, я їх рекомендую.

Коли я їх використовував, я вважав, що це надійний веб-хостинг. Вони забезпечують чудовий догляд за клієнтами, надійний час роботи та високу продуктивність та багатий спільний хостинг, значною мірою завдяки тому, що він базується в США та має безліч центрів обробки даних, що дозволяє швидко завантажувати веб-сайти.

InMotion хостинг також виходить за рамки очікувань завдяки великій кількості своїх безкоштовних послуг та додаткових функцій. Нарешті, завдяки різноманітним пакетам та можливостям надбудови вони готові обслуговувати широкий спектр типів та цілей веб-сайтів.

На цьому закінчується огляд хостингу InMotion, і якщо ви все ще сидите на огорожі щодо реєстрації, пам’ятайте, що вони пропонують кожному клієнту без запитань 90-денна гарантія повернення грошей.

Натиснувши на це посилання, ви отримаєте Знижка 50% рекомендованої роздрібної ціни InMotion, і ви можете розмістити лише свій сайт $ 3,99 на місяць.

Розкриття FTC: Щоб отримати найдешевшу ціну, я зароблю невелику комісію, якщо ви вирішите підписатись за допомогою моїх посилань на огляд хостингу InMotion.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map