Огляд хостингу A2

Знайти ідеальну веб-хостингову компанію складно, так що доступно багато варіантів. Однією з кращих веб-хостингових фірм, що не є радіолокаційними, слід розглянути можливість використання хостингу A2.


Схоже, щоразу, коли ми думаємо, що ми знаємо топ-5 на ринку сьогодні, з’являється новий, який пропонує більші та кращі набори функцій, у комплекті з більшою швидкістю, ніж усі інші рішення хостингу. Я можу тобі це сказати Один з найкращих постачальників веб-хостингу на ринку сьогодні – A2 хостинг.

І я не одна в цьому.

a2 відгуки про хостинг на TwitterХороші та погані оцінки в Twitter

Ось у цьому A2 Огляд хостингу, Я збираюся детальніше ознайомитись і побачити, що цей унікальний незалежний постачальник хостингових послуг може запропонувати власникам веб-сайтів, таких як ви, щоб ви могли вирішити, чи відповідають вони вашим потребам чи ні.

Якщо ви дасте мені 10 хвилин свого часу, то я дам вам усю обов’язкову інформацію про хостинг A2, і я відповім на такі питання, як.

 • Які особливості надає A2 хостинг своїм клієнтам?
 • Як вимірюють швидкість та ефективність хостингу A2?
 • Які існують різні плани?
 • Чи допоможуть вони перенести мій веб-сайт?
 • Скільки коштує хостинг A2?
 • Який хостинг надає A2 власникам веб-сайтів?
 • Що так добре в їх серверах?
 • Чи справді їх Turbo-сервери завантажуватимуть сторінки в 20 разів швидше?

До того часу, як ви закінчите читати цей огляд хостингу A2, ви, безсумнівно, зможете сказати, чи це правильна послуга веб-хостингу для ваших потреб.

Використовуйте цей ексклюзивний промо-код: webrating51 і дістати Знижка 51% всі плани веб-хостингу

Contents

Про що ви дізнаєтесь з цього огляду

 1. Хостинг-рішення & особливості

Тут я поясню, що вони надають клієнтам та які їх ключові відмінності.

Я також детально обговорю кожну з них .

 1. Список плюсів і мінусів

Тут я детально ознайомлюся з обома (або стрибну прямо на або).

 1. Спільні плани & ціни

Тут я детально розповім про кожного та які функції ви отримаєте для кожного.

 1. Чи рекомендую я A2Hosting?

Тут я вам скажу або, якщо я вважаю, вам буде краще використовувати конкурента.

Заснована в 2001 році, A2 Hosting – незалежна хостинг-компанія. Це означає, що вони не є частиною великого конгломерату відомих веб-хостів під назвою Endurance International Group (EIG).

Що, якщо ви цього не знали, не має найкращої репутації. Насправді деякі хостинг-провайдери, такі як HostGator та Bluehost, належать EIG і можуть втратити клієнтів саме через цей факт.

Але не A2 хостинг. Вони є незалежними власниками і роблять просто чудово.

Як добре, ну, вирішувати вам.

А2 хостинг це чудовий варіант веб-хостингу на поверхні, незважаючи на те, що не знаю жодної деталі, оскільки він обслуговує власників веб-сайтів усіх розмірів і типів.

Незалежно від того, ви новий веб-сайт із кількома сотнями унікальних відвідувачів щомісяця або добре налагоджений веб-сайт із тисячами унікальних відвідувачів на день, для вас є рішення для хостингу.

Рішення для веб-хостингу

Ось різні хостинг-рішення A2 хостинг надає власникам веб-сайтів.

Спільний хостинг

Коли справа доходить до спільні хостинг-пакети, у них три чіткі плани – .

Кожен з них пропонує необмежену кількість пам’яті, передачу та ексклюзивний cPanel для контролю всіх даних вашого облікового запису, а також функцій веб-сайту..

Вони також дають власникам веб-сайтів безкоштовні сертифікати SSL та безкоштовний SSD. Крім того, ви можете легко інтегрувати додатки кошика для покупок і перетворити свій веб-сайт у магазин електронної комерції.

Хостинг A2 - Плани цін спільного хостингу

Кожен із цих планів добре працює з WordPress, Joomla та Drupal. Важливо пам’ятати, що Основним оглядом цього плану стане спільний хостинг.

Хостинг для торговельних посередників

Хостинг реселлерів дозволяє власникам веб-сайтів використовувати відведений простір на жорсткому диску та пропускну здатність для розміщення веб-сайтів від імені третіх сторін.

Коротше кажучи, ви купуєте хостингові послуги, що надаються в одному з планів хостингу торговельних посередників A2, а потім продаєте їх іншим, можливо, для отримання прибутку. В діапазоні від 30 ГБ до 200 ГБ пам’яті, A2 хостинг пропонує широкий спектр варіантів хостингу для реселерів.

Ціни на плани хостингу для торговельних посередників коливаються від $ 13,19 / місяць до $ 40,91 / місяць.

VPS хостинг

За допомогою хостингу A2 ви можете вибрати некерований або керований хостинг VPS для тих, хто хоче більше контролювати свій веб-сайт та більш зручну для користувачів атмосферу.

Хоча технічно все ще спільне середовище, VPS хостинг має менше навантаження, оскільки на сервері є менше користувачів. Окрім цього, шанси інших користувачів зламати ваш сайт усуваються, оскільки у кожного є свій фрагмент серверного пирога.

У них є 3 хостинг-програми VPS – від $ 5 / місяць до 32,99 $ на місяць. Крім того, вони пропонують більш потужні керовані VPS-рішення, починаючи з $ 32,99 / місяць і закінчуючи від $ 65,99 / місяць.

Хмарний хостинг

Якщо ви очікуєте, що ваш веб-сайт значно скоротиться за короткий проміжок часу, врахуйте Хмарний хостинг варіант.

Просто спроектуйте Вашу Хмару з необхідними функціями та ресурсами відповідно до ваших потреб та змініть розмір у міру зростання вашого веб-сайту. Зрештою, ви платите лише за те, що використовуєте, коли ви вибираєте їх хмарний хостинг.

Ціни на хмарний хостинг коливаються від 15 доларів на місяць до 25 доларів на місяць залежно від ваших індивідуальних потреб.

Виділений хостинг сервера

Для розробників або системних адміністраторів, які комфортно розробляють командний рядок, хостинг A2 не управляється спеціалізований хостинг сервера варіанти.

Для величезних веб-сайтів, які потребують великих ресурсів, але не хочуть мати справу з будь-яким пов’язаним з хостом, A2 хостинг пропонує широкі керовані спеціалізовані варіанти хостингу серверів.

Від $ 9,31 / місяць до 141,09 $ на місяць, ви можете вибрати некерований або керований спеціалізований хостинг-сервер, залежно від типу власника веб-сайту..

Використовуйте цей ексклюзивний промо-код: webrating51 і дістати Знижка 51% всі плани

Основні риси

Загальні плани хостингу A2 хостинг пропонують власникам веб-сайтів a тонни функцій. Давайте коротко оглянемо лише те, що ви можете очікувати, якщо ви перейдете до одного з доступних спільних планів хостингу.

 • Необмежена пропускна здатність. Перенесіть стільки даних з іншого місця на ваш щойно розміщений веб-сайт, і все безкоштовно. Крім того, зверніться за допомогою до групи експертів із підтримки, яка переміщує ваш веб-сайт.
 • Безкоштовна міграція сайту. Вони перемістяться, щоб допомогти вам безкоштовно перенести свій сайт з іншої хостингової послуги – якщо ваш сайт використовує cPanel (що робить більшість компаній, що займаються веб-хостингом).
 • Швидкість до 20 разів швидше, ніж конкуренти. Turbo-сервери, які забезпечують завантаження веб-сайтів на 20 разів швидше & Кеш-пам’ять сайту A2 кешування в один клік. ()
 • Встановлюється WordPress одним натисканням кнопки. Легко встановіть WordPress і розпочніть роботу відразу. Плюс WordPress поставлений заздалегідь налаштований на швидкість та безпеку
 • “Вічна безпека”. Насолоджуйтесь безкоштовним захистом від HackScan, щоб ваш сайт не став жертвою хакерів, оновлення ядра KernelCare, що не перезавантажуються, подвійний брандмауер, сканування вірусів, захист від грубої сили та багато іншого для максимальної безпеки сайту.
 • Гарантоване тривалість роботи. Вони гарантують 99,99% тривалості роботи.
 • WP-CLI (Інтерфейс командного рядка для WordPress). Якщо вам це потрібно, ви можете мати попередньо встановлений WP-CLI.
 • Безкоштовний Cloudfare CDN. Сервери у всьому світі визначають найшвидший шлях для доставки вмісту вашого веб-сайту відвідувачам сайту.
 • Цілодобова підтримка. Отримайте допомогу 24/7/365 через чат наживо, квиток, електронну пошту чи телефон.

Але це ще не все. Насправді, A2 хостинг має 5 різних функцій, які їм подобається, щоб усі зацікавлені клієнти знали про це, перш ніж приймати остаточне рішення про покупку:

 1. Хостинг для розробників
 2. Реєстрація домену
 3. Передача домену
 4. SSL сертифікати
 5. Швидкий & Турбо сервери Швидкий хостинг

Хостинг для розробників

Хостинг A2 - Програмне забезпечення, сприятливе для розробників

A2 призначений для надання клієнтам найновішого програмного забезпечення для розробки. Одні з найпомітніших:

 • Сумісність PHP
 • PHPNG, який є основою для останніх версій PHP, PHP 7.x (що дає веб-сайтам вдвічі швидкість PHP 5,6)
 • Python 2.6, 2.7 або 3.2 – найпопулярніша мова програмування високого рівня та загального призначення
 • Apache 2.2 – найпоширеніше у світі програмне забезпечення для веб-серверів
 • FTP, щоб ви могли легко переносити файли між комп’ютером і сервером
 • І так багато іншого …

Реєстрація та передача домену

Хостинг A2 - gTLD, передача або реєстрація домену

Зареєструйте новий домен або перенесіть свій наявний, коли ви вирішите перейти з ним. Насправді у вас є доступ до найпопулярніших загальних доменів верхнього рівня (gTLD). Просто введіть вподобане ім’я домену та зареєструйте його як своє.

Хостинг A2 - TLD, специфічні для країни, передача або реєстрація домену

Крім того, якщо ваш веб-сайт націлений на певне географічне місцезнаходження, наприклад, певну країну, захопити TLD, що відповідає країні так само.

Відвідувачі сайту схильні довіряти TLD, що відповідають певній країні, особливо якщо мова йде про покупки в Інтернеті. Підвищуйте свою репутацію, встановлюйте довіру та задовольняйте свій міжнародний бренд, застосовуючи специфічний для країни TLD.

Ось ще кілька функцій, які можна очікувати при реєстрації домену за допомогою A2:

 • Налаштуйте, як відображається інформація вашого домену під час пошуку “Whois”
 • Отримати безкоштовне управління DNS і дивіться швидкість сайту на високій швидкості завдяки зниженій затримці
 • Захистіть вашу особисту інформацію за допомогою параметра захисту ID
 • Запобігати викрадення домену або несанкціоновані перекази облікових записів
 • Доступ до команди підтримки в будь-яку годину будь-якого дня

SSL сертифікати

Є кілька варіантів SSL-сертифікатів, які можна вибрати з хостингу A2, що приємно змінитись від деяких інших хостинг-провайдерів, які надають лише одного або двох.

Захист вашого сайту особливо важливий, коли ви збираєте будь-який вид оплати від відвідувачів сайту.

Зрештою, клієнти довіряють вам свою особисту та фінансову інформацію, коли роблять покупку у вашому інтернет-магазині. Якщо ця інформація потрапить в чужі руки, ви впевнені, що опинитесь у багатьох клопотах.

 • Давайте шифруємо. Безкоштовне рішення SSL, що забезпечує підвищену безпеку сайту. Крім того, він забезпечує безпеку підключення до вашого сервера, яке не бачиться громадськістю.
 • SSL одного сайту. Преміум-опції SSL для одного сайту в один клік доступні починаючи з $ 49,95 / рік. Отримавши весь захист, який має безкоштовний SSL, на одному сайті SSL також входить 256-бітове шифрування, офіційна печатка сайту та підтверджений статус домену.
 • Підстановка SSL. Цей сертифікат SSL застосовуватиметься до необмеженої кількості субдоменів, і все це за одну низьку ціну. SSD сертифікати Wildcard починаються від $ 149,95 / рік.
 • Розширений SSL. Цей вдосконалений сертифікат SSL постачається з винятковим вибором сертифікатів автентичної організації та розширеної валідації SSL.

SwiftServers & Турбо хостинг

Ексклюзивна платформа SwiftServer хостингу A2 надає користувачам максимальна продуктивність і швидкість сайту. Насправді, це переваги, які ви отримуєте, обираючи A2 хостинг та їх платформу SwiftServer:

 • Збільшений розподіл ресурсів на один рахунок
 • Менше клієнтів на кожному спільному сервері
 • Більш швидка продуктивність хостингу в порівнянні з Apache

Крім того, з двома з трьох спільних планів хостингу ви отримаєте ексклюзивний доступ до їх А2 оптимізований прискорювач сайту, доповніть налаштування кешування в один клік.

А2 оптимізований прискорювач сайту

Рішення з кешування – це не те, що пропонують багато спільних хостинг-планів, але при хостингу A2 ви отримуєте це на більшості спільних хостинг-планів..

Ось перелік доступних рішень кешування, які ви можете обрати, безпосередньо зі свого cPanel:

 • Турбо кеш. Весь вміст HTML вашого веб-сайту буде зберігатися Turbo Cache та подаватись без запуску PHP-скриптів.
 • OpCache / APC. Скоротіть час відгуку PHP навпіл за допомогою цієї виняткової функції.
 • Спогад. Збільште швидкість роботи ваших баз даних MySQL, зберігаючи важливі дані в пам’яті для швидшого пошуку.

За допомогою хостингу SwiftServer ви також отримуєте безкоштовні SSD-диски. Однією з перших хостингових компаній, яка запропонувала твердотілі накопичувачі (SSD) в якості заміни застарілих накопичувачів жорсткого диска (HDD), власники веб-сайтів відчули підвищену швидкість завантаження сторінки, оскільки SSD усуває рухомі частини та збільшує час читання та запису..

Тому що A2 хостинг настільки впевнений ваш веб-сайт працюватиме до 300 разів швидше ніж стандартні хостингові компанії, що використовують свої SSD, вони надають всім користувачам безкоштовно.

SwiftServers проти Turbo хостингу – в чому різниця?

Всі плани A2 працюють на їх серверній інфраструктурі SwiftServer, однак, їх Turbo план оснащений додатковими технологіями швидкості та обіцяє швидше завантаження веб-сайтів до 20 разів..

a2 хостинг турбо

Довга коротка історія. Їх сервери веб-хостингу Turbo ведуть себе майже однаково, ніж сервери веб-хостингу Swift, але забезпечують додаткову швидкість!

Сервери Turbo забезпечують заміну заміни Apache, що завантажує сторінки до 20 разів швидше завантаження сторінок порівняно зі звичайним хостингом. Що робить їх Turbo-сервери надзвичайно швидкими?

 • Менше користувачів на сервері
 • A2 оптимізовано – працює на APC / OPcache & Турбо кеш
 • Використовує менше процесора та пам’яті, ніж Apache
 • Обробляє з’єднання швидше та ефективніше
 • Забезпечує підвищену стабільність

Використовуйте цей ексклюзивний промо-код: webrating51 і дістати Знижка 51% всі плани

Плюси і мінуси хостингу A2

Як і у будь-якого постачальника послуг хостингу, існують плюси і мінуси, які потрібно вирішити, перш ніж приймати остаточне рішення. Оскільки A2-хостинг – це в першу чергу спільне хостинг-рішення, будуть певні недоліки, якщо порівнювати їх поруч з деякими з керованих веб-сайтів, що надають хостинг на сьогодні..

Плюси

Хостинг A2 має надійний набір функцій, який може зробити роботу більшості людей. Погляньмо і подивимося, що я маю на увазі.

Швидкість сайту

A2 хостинг підкреслює той факт, що одним із пріоритетів їх номер один є швидкість та ефективність сайту, незалежно від того, з яким хостинговим планом ви йдете.

Поряд із надшвидкими серверами ви отримуєте ресурси Memcached, Turbo Cache та OpCache / APC, які легко увімкнено у вашому обліковому записі хостингу.

Мало того, у вас є доступ до більшої кількості ресурсів із меншою напругою сервера, покращена продуктивність на серверах Apache, менша кількість користувачів на один сервер, незважаючи на те, що спільний план хостингу, безкоштовний оптимізатор Railgun для до 143% швидше завантаження HTML, та безкоштовні SSD-диски.

Крім того, ви можете підписатися на ексклюзивну послугу Performance Plus Plus A2 і отримати додаткові ГБ оперативної пам’яті до свого облікового запису, коли ваш сайт відчуває великий приріст трафіку.

Кілька центрів даних

Однією з головних причин, по якій вони можуть обслуговувати такі швидкі часи відгуку, є те, що у них є три центри обробки даних по всьому світу для максимально швидкого отримання вашого веб-вмісту для відвідувачів сайту..

 • США – Мічиган
 • Європа – Амстердам
 • Азія – Сінгапур

Крім того, всі клієнти мають безкоштовно Cloudfare CDN який підбирає найшвидший маршрут до відвідувача вашого сайту.

Це означає швидше завантаження даних вашого веб-сайту, швидшу доставку вмісту та швидший час завантаження сторінки. Все це поєднується з щасливішими відвідувачами сайту, які будуть постійно повертатися.

Гарантія часу

Як і у більшості хостинг-провайдерів, A2 хостинг гарантує, що ваш сайт не вийде з ладу 99,99% часу, незалежно від обставин. Це стосується навіть тих, хто має спільний план хостингу.

Один страх, який люди мають інвестувати у спільний хостинг, – це той факт, що інші користувачі, які “діляться” ресурсами сервера, мають потенціал, щоб зруйнувати ваш веб-сайт із ними, коли щось відбувається з їх сайтом.

За їх гарантії часу, ви можете бути впевнені, що їх команда експертів працює цілодобово, щоб переконатися, що ваш сервер працює і працює постійно.

Сервери, якими користується хостинг A2, незалежно належать та управляються адміністраторами експертних систем, які дотримуються кращих практик, використовують лише найкращі серверні центри обробки даних та виправляють усі проблеми безпеки як можна швидше.

Масштабованість

Завдяки A2 хостингу у вас є можливість вирости, що є головним плюсом, коли справа стосується вибору правильного хостинг-провайдера. Для тих, хто тільки починає, спільний план хостингу – ідеальний варіант.

Він пропонує достатньо функцій для захисту вашого сайту та обіцяє загальну його швидкість та ефективність. Звідти ви можете інвестувати в хостинг VPS і навіть перейти до спеціального плану хостингу, якщо це буде потрібно.

Хостинг A2 - масштабованість

Зрештою, з хостингом A2 ви можете масштабуйте настільки великі, скільки вам потрібно не турбуючись про зміну хостинг-компаній.

Основні заходи безпеки

Хостинг A2 - Безпека

Хостинг A2 пропонує вам ряд заходів безпеки для захисту даних вашого веб-сайту, а також особисту інформацію тих, хто здійснює платежі на своєму веб-сайті.

 • Одноразова чистка сайту. Якщо ваш сайт зламали, його команда підтримки виправить ваш сайт. Це включає чистку хаків, видалення попереджень із чорного списку та ремонт спаму SEO. Окрім того, щоб повернути вас в Інтернет, вони додадуть посилені заходи безпеки, щоб не допустити іншого злому.
 • Моніторинг веб-сайтів Sucuri. Для постійного моніторингу веб-сайтів ви можете інвестувати в Моніторинг веб-сайтів Sucuri за 5 доларів на місяць. Завдяки цьому ви отримуватимете безперервне сканування та оповіщення, віддалене сканування та сканування на стороні сервера, захист брандмауера веб-додатків веб-сайтів та запобігання хакерам та DDoS-атакам.
 • Брандмауер акаунта Sucuri. За додаткові 15 доларів на місяць ви можете реально захистити свій сайт від вторгнень, отримавши DDoS / грубу силу / захист від зловмисного програмного забезпечення, віртуальне виправлення та загартування вашого сайту та блокування інжекцій SQL разом із програмним забезпеченням та блокуванням вразливості сценаріїв між сайтом..

Для тих, хто хоче цього всього, ви можете здійснити платіж раз на рік у розмірі 274,88 доларів США та застосувати всі вищезазначені заходи безпеки до вашого веб-сайту.

Підтримка електронної комерції

Для тих, хто хоче розмістити свій інтернет-магазин, знайте, що існує багато функцій електронної комерції, які входять у ваш загальний план хостингу:

 • Кілька SSL-сертифікатів на вибір
 • Ідентифікатор облікового запису миттєвого продавця (лише США)
 • Рахунки продавців PayPal
 • Налаштування Magento, OpenCart, PrestaShop і AbanteCart в один клік

Задовольняє глобальну аудиторію

Хостинг A2 - задоволення глобальної аудиторії

А2 Хостинг розуміє, що необхідно задовольнити глобальну аудиторію. Вони знають, що багато компаній, що займаються хостингом, націлені на англомовних клієнтів, що може спричинити за собою багато пропущених можливостей на міжнародному рівні.

І з трьома основними центрами обробки даних, що охоплюють земну кулю – Північною Америкою, Європою та Азією – важливо, щоб ті, хто розмовляв іншими мовами, змогли зрозуміти все, включаючи ціни.

На щастя, A2 хостинг має не лише спадне меню перекладів для тих, хто знаходиться в США, Мексиці, Індії, Великобританії та Південній Африці, вони забезпечують зручний обмін валюти, так що ви також можете отримати точні ціни..

Ця стратегія не тільки корисна для користувачів, але допомагає їм збільшити продажі та розширити свій бренд як ту, що доступна для міжнародних клієнтів.

Мінуси

У кожної компанії є недоліки, якими б ідеальними вони не були. І, хоча у них є багато позитивів, є деякі речі, над якими варто подумати, перш ніж зарахувати їх як наступного постачальника хостингу.

Миграційні збори

Оновлення та пониження рівня між планами зробити досить просто. Однак, слід враховувати певні збори. Погляньте, що це може, а що не може коштувати, якщо ви вирішите переключитися між планами хостингу:

 • Модернізації. Оновлення плану до найвищої ціни не допоможе вам перенести ваш рахунок. Якщо ви вирішите змінити центри обробки даних під час міграції облікового запису, мита за міграційний центр також буде скасована. Однак перехід на інший центр обробки даних без оновлення коштуватиме 25 доларів США.
 • Пониження рівня. Якщо ви переходите на зниження рівня хостингового плану, ви можете стягувати плату за зменшення ціни на 25 доларів.
 • Міграція з боку інших господарів. Якщо ви переходите від іншого хостинг-провайдера, у якого немає cPanel, ви можете стягувати плату, визначену міграційною командою. Однак, якщо переходити з хоста cPanel, плата за міграцію не застосовується.

Хоча ці збори, здавалося б, незначні, і існують певні способи їх сплати, все ж важливо відзначити різні збори, з якими ви можете зіткнутися під час використання хостингу A2.

Особливості обмеженого бонусу

Оскільки A2 хостинг – це зробити ваш веб-сайт дуже швидким, єдиний спосіб отримати доступ до таких функцій, як Turbo Server, A2 оптимізований прискорювач сайту (який включає Turbo Cache, OpCache / APC і Memchached) – це інвестувати в найвищі -доступний загальний план хостингу.

Це означає, що інші два плани хостингу, ті, які роблять використання хостингу A2 надзвичайно доступним для тих, хто тільки починає або з меншими бюджетами на хостинг, відповідають всім іншим стандартним хостинг-планам..

Хостинг A2 хоче, щоб ви повірили, що вони є надбавшими від решти, що стосується швидкості та продуктивності. І це правильно. Зрештою, саме так ви виділяєтеся серед навіть найжорсткішої конкуренції.

Однак, якщо не зазначити, що два з трьох спільних хостинг-планів будуть тестуватися як “середні” порівняно з конкурентами в галузі хостингових послуг, є дещо оманливим..

Орієнтуючись на те, що Turbo-сервери A2 хостингу забезпечують швидкість до 20 разів швидше, ніж типові хостинг-компанії, легко упустити той факт, що ви отримуєте вигоду від цього, інвестуючи в найдорожчий доступний план хостингу.

Спільні плани хостингу та ціни

Хостинг A2 - 3 плани ціноутворення

Вони пропонують три окремі плани для спільних хостинг-послуг: Lite, Swift та Turbo.

План A2 Хостинг Lite

Цей план починається з $ 3,92 на місяць

 • Хост 1 веб-сайт, 5 субдоменів та 25 припаркованих доменів
 • Насолоджуйтесь 5 базами даних

Основні особливості:

 • Необмежена передача даних
 • Безкоштовний сертифікат SSL та рішення SSD
 • 24/7/365 підтримка
 • 3 доступні центри обробки даних
 • Безкоштовний Cloudfare CDN
 • Безкоштовна міграція сайту
 • 99% гарантія часу
 • PHP версія 7.x доступна
 • 25 електронних адрес
 • cPanel Панель управління
 • Кілька функцій електронної комерції

Загалом, для спільного плану хостингу за такою низькою ціною набір функцій є адекватним для тих, хто має один веб-сайт.

План швидкого розміщення хостингу A2

Цей план починається від $ 4,90 на місяць

 • Розміщуйте необмежену кількість веб-сайтів, субдоменів, припаркованих доменів та доменів Addon
 • Насолоджуйтесь необмеженими базами даних
 • Майте необмежену кількість сховищ RAID-10

Основні характеристики:

 • Необмежена передача даних
 • Безкоштовний сертифікат SSL та рішення SSD
 • 24/7/365 підтримка
 • 3 доступні центри обробки даних
 • Безкоштовний Cloudfare CDN
 • Безкоштовна міграція сайту
 • Резервні копії сервера
 • 99% гарантія часу
 • PHP версія 7.x доступна
 • Безлімітні адреси електронної пошти
 • cPanel Панель управління
 • Кілька функцій електронної комерції

Знову ж таки, за відносно низьку ціну, ті, хто має більше ніж один веб-сайт, отримують гарний набір функцій із швидким планом хостингу A2.

План турбо-хостингу A2

Цей план починається з $ 9,31 на місяць

 • Розміщуйте необмежену кількість веб-сайтів, субдоменів, припаркованих доменів та доменів Addon
 • Насолоджуйтесь необмеженими базами даних
 • Майте необмежену кількість сховищ RAID-10

Основні характеристики:

 • Необмежена передача даних
 • Безкоштовний сертифікат SSL та рішення SSD
 • Turbo Server
 • 24/7/365 підтримка
 • А2-оптимізований прискорювач сайту в комплекті з Turbo Cache, OpCache / APC та Memcached
 • 3 доступні центри обробки даних
 • Безкоштовний Cloudflare CDN
 • HTTP / 2, SPDY і Edge Side (Включає ESI)
 • Безкоштовна міграція сайту
 • Резервні копії сервера
 • 99% гарантія часу
 • PHP версія 7.x доступна
 • Безлімітні адреси електронної пошти
 • cPanel Панель управління
 • A2 Оптимізовані функції Magento
 • Кілька функцій електронної комерції

Як можна було б підозрювати, спільний план хостингу з найвищими цінами пропонує найбільше можливостей.

Загалом, ви відчуєте найшвидші швидкості та ефективність, інвестуючи в турбо-спільний план хостингу A2 Hosting.

Це найкращий план хостингу для тих, хто має багато трафіку сайту, ресурсомісткі веб-сайти або просто хочуть, щоб усі функції A2 були доступні.

A2 Хостинг FAQ

Тут ви знайдете відповіді на деякі найчастіше задані питання.

Що таке A2Hosting.com?

A2 хостинг – компанія з веб-хостингом, що базується в Ен-Арбор, яка пропонує різноманітні послуги веб-хостингу, такі як спільний, торговий посередник, VPS, хмара та спеціальні сервісні хостингові послуги. Вони мають три центри обробки даних, розташовані в Мічигані (США), Амстердамі (Європа) та Сінгапурі (Азія), з яких можна вибрати. Хостинг A2 має рейтинг A від BBB.

Чи пропонує A2 хостинг гарантію повернення грошей?

Так. Вони пропонують повне повернення коштів, якщо ви скасуєте свій рахунок протягом перших 30 днів користування їх послугами. Крім того, ви можете отримати заздалегідь повернене відшкодування, якщо ви вирішите в будь-який час після 30 днів, що A2 не для вас. Реєстрація домену, плата за налаштування та плата за міграцію не повертаються.

Яку підтримку надає A2 хостинг своїм клієнтам?

Хостинг A2 має виняткову підтримку для всіх клієнтів, незалежно від того, який план хостингу ви виберете. Вони пропонують систему квитків на підтримку, електронну пошту, чат в реальному часі та підтримку телефону. Що краще, підтримка доступна в будь-який день і в будь-який час, цілий рік.

Чи перенесе хостинг A2 безкоштовно на мій поточний сайт?

Так. Вони пропонують безкоштовну міграцію веб-сайтів навіть для самого недорогого загального плану хостингу, який вони пропонують. Крім того, для існуючих клієнтів міграція сайтів у більшості випадків є безкоштовною.

Що таке гарантія часу A2 хостингу?

На відміну від багатьох хостинг-провайдерів, вони гарантують тривалість роботи 99,99% часу.

При застосуванні постійних заходів безпеки (таких як KernelCare, подвійний брандмауер, захист від грубої сили, сканування вірусів, загартовування сервера та моніторинг безпеки 24/7/365) Хостинг A2 майже не може обіцяти простоїв на сайті..

Якщо ваш сайт відчуває час простою, їх досвідчена команда підтримки готові негайно виправити проблеми. І якщо проблема пов’язана з порушенням сайту, доступна команда підтримки, яка допоможе вам очистити свій сайт та відновити його та відновити його..

Чи пропонує A2 хостинг сертифікати SSL, SSD та CDN?

Абсолютно. Усі плани постачаються з безкоштовним сертифікатом SSL через Шифрування Let’s. Крім того, хостинг твердотільного диска включений для всіх файлів, ОС та баз даних вашого веб-сайту. Це забезпечує максимально швидку швидкість. Нарешті, вони надають всім користувачам безкоштовний Cloudflare CDN для швидкої та ефективної доставки вашого веб-контенту відвідувачам сайту.

Чи пропонує A2 хостинг резервні копії сайтів?

Вони пропонують два рішення, коли справа стосується резервного копіювання веб-сайтів. Перша послуга, яку вони пропонують, називається резервна копія сервера назад. Хоча це не доступно для плану хостингу Lite, ця функція є в комплекті з планами хостингу для Swift та Turbo.

За допомогою резервного копіювання сервера назад, регулярно робляться автоматичні знімки резервного копіювання, до яких ви можете в будь-який час отримати доступ зі свого cPanel та відновити на своєму веб-сайті..

Крім того, A2 хостинг робить резервне копіювання веб-сайту вручну (веб-сайт, базу даних та електронну пошту) в безпечне місце за межами веб-сайту за допомогою сервісу додатків DropMySite Backup, до якого легко отримати доступ у вашому cPanel. Ви навіть можете планувати регулярні резервні копії, щоб ніколи не забувати зберігати копію в руках.

Що робить сервери хостингу A2 настільки швидкими?

Їх сервери швидкі завдяки своїй платформі SwiftServer (оптимізовані за швидкістю сервери на ваш вибір місця розташування сервера та використання безкоштовних твердотільних накопичувачів (SSD).

А2 також пропонують те, що вони називають Turbo-серверами. Це оптимізований прискорювач веб-сайтів, за яким вони стверджують, що завантажують сторінки до 20 разів швидше, ніж інші веб-хости.

Що таке найдешевший хостинг-план A2 Hosting?

А2-хостинг найдешевшого хостинг-плану – це їхній план Lite, який є загальним хостинговим планом початкового рівня. Lite починає $ 3,92 на місяць.

Чи можу я встановити WordPress на хостингу A2?

Так, безумовно! Хостинг A2 прекрасно обробляє веб-сайти, блоги та магазини електронної комерції, що працюють на WordPress. Ви можете або встановити попередньо встановлену та налаштовану для вас WordPress, або ви можете використовувати інсталятор WordPress Softaculous в один клік, що постачається з панеллю управління cPanel..

Чи є хороші альтернативи хостингу A2?

Так, є, але якщо ви запитаєте мене, A2 хостинг – це дуже ідеальна компанія, що займається веб-хостингом. Потім я знову рекомендую вам провести свої дослідження і вивчити інші хости веб-сайтів. Дві хороші альтернативи хостингу A2, на які варто звернути увагу, – хостинг InMotion та SiteGround.

Чи варто звернути увагу на відгуки про хостинг A2 щодо Reddit та Quora?

Так, здебільшого ви можете довіряти Quora та Reddit, щоб вони були хорошими місцями для читання відгуків. Читайте відгуки про Reddit та Quora. Також є відгуки на таких сайтах, як TrustPilot та Yelp.

Чи є код купона на хостинг A2, який я можу використовувати?

Так, ви повинні використовувати цей ексклюзивний промокод хостингу A2: webrating51, який дає 51% знижки на всі плани веб-хостингу.

Я рекомендую хостинг A2?

Словом, для тих, хто шукає недороге спільне хостинг рішення, так, я настійно рекомендую подати A2.

Вони незалежно належать, тобто знаходяться в повному контролі всіх своїх серверів, що є величезним плюсом у монополії розміщення тамтешніх провайдерів.

Вони також знаходяться в трійці найважливіших функцій хостингу – швидкість, можливості та підтримка.

Хоча вам, можливо, доведеться перейти на більш високу ціну хостингового плану, щоб насолодитися всіма можливостями, які має A2 хостинг, хорошими новинами є, що високий рівень швидкості, продуктивності та підтримки вбудований у всі їх плани.

Зрештою, гарантуючи повернення грошей у будь-який час, насправді немає причин не спробувати A2 Hosting. Отже, перевірте їх і подивіться, як це відбувається. Ти ніколи не дізнаєшся. Унікальний, окремий хостинг-провайдер може бути саме тим, що вам і вашому веб-сайту потрібно.

Використовуйте цей ексклюзивний промо-код: webrating51 і дістати Знижка 51% всі плани веб-хостингу

Розкриття FTC: Щоб отримати найдешевшу ціну, я зароблю невелику комісію, якщо ви вирішите зареєструватися через мої посилання.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map