HostGator – один з найбільших, найстаріших постачальників веб-хостингів у цій галузі. Але це робить їх добрими чи поганими? Цей огляд HostGator розглядає всі плюси і мінуси, щоб ви могли визначити, чи HostGator є правильним вибором для вас.


Сьогодні існує велика кількість постачальників веб-хостингів для того, щоб вибрати, який фокус на наданні доступних рішень, фантазійних функцій та найвищої підтримки. Однак вирішити, з яким господарем поїхати, не все так просто.

На щастя для вас, ми тут, щоб зламати одне з найпопулярніших рішень веб-хостингу на ринку сьогодні, ХостГатор, щоб побачити, що те, що вони можуть запропонувати, те, що вам потрібно для того, щоб запустити успішний веб-сайт, не забиваючи себе в гру з проблем із сайтом.

огляди хостератор щебетатиУ Twitter є мішана сумка відгуків

У цьому Огляд HostGator, Я збираюся уважно ознайомитися з деякими плюсами та мінусами, про які слід знати, перш ніж вирішити реєструватися.

Якщо ви дасте мені 10 хвилин свого часу, я дам вам всю обов’язкову інформацію про їхні хостингові послуги, відповідаючи на такі питання, як:

 • Які особливості надає HostGator своїм клієнтам?
 • Які існують різні плани?
 • Скільки коштує хостинг HostGator?
 • Який хостинг вони надають власникам веб-сайтів?

Використовуйте код купона WSHR і отримайте 60% знижки від звичайної ціни та розмістіть свій веб-сайт лише за $ 2,75 на місяць.

До того часу, як ви закінчите читати цей огляд HostGator, ви, безсумнівно, зможете сказати, чи це правильний сервіс веб-хостингу для ваших потреб.

Contents

Про це ви дізнаєтесь тут

 1. Рішення для хостингу

Тут я поясню різні типи хостингу, а HG надає клієнтам і які їх ключові відмінності.

 1. Особливості хостингу

Тут я детально обговорюю кожне з головних .

 1. Плюси & Мінуси

Тут я детально ознайомлюсь із використанням хостингу HostGator. Я також висвітлю деякі з них .

 1. Чи рекомендую я HostGator.com?

Тут я вам скажу, чи вважаю, що вам краще використовувати конкурента.

Давайте зануримось, але спочатку швидкий фон.

HostGator був заснований в місті 2002 рік молодим малюком коледжу на ім’я Брент Окслі, Нарешті, HostGator висадило офіційне офіс у Х’юстоні, штат Техас, провівши якийсь час в Канаді протягом своїх перших днів роботи. Звідти вони продовжували рости, відкриваючи ще один офіс в Остіні, Техас, а також розширюючись до Бразилії.

До 2012 року оголосив Окслі Міжнародна група витривалості (EIG) купує HostGator. І, хоча це був розумний бізнес-крок для Окслі та його екіпажу, такий крок може створити проблеми серед тих, хто зараз використовує або шукає користуватися послугами HostGator.

Не знаєте чому? Прочитайте про EIG та її вплив на придбаних ними веб-провайдерів.

Це означає, що я не тут, щоб сказати вам, що його роль в EIG по суті є хорошою чи поганою. Насправді, HostGator за останні роки побачив великий успіх і витіснив сотні тисяч задоволених клієнтів.

Веб-хостинг HostGator

Ось різні хостингові рішення, які вони надають власникам веб-сайтів.

Спільний веб-хостинг

HostGator пропонує надзвичайно доступні пакети спільного хостингу для веб-сайтів будь-якого типу та розмірів. Розділено на три чіткі плани:

Плани хостингу, немовлят та бізнесу – спільні плани хостингу мають функції, які задовольнять ваші основні потреби в хостингу.

hostgator поділився планами хостингу

Наприклад, кожен спільний план хостингу має вбудований Builder веб-сайтів для зручного перетягування & падіння сайту. Крім того, вони поставляються із інструментом QuickInstall для встановлення сценаріїв блогу, форуму, галереї та магазину електронної комерції WordPress безпосередньо на ваш сайт.

Не кажучи вже про те, що вони підтримують WordPress, Joomla, Drupal, Magento, Wiki та phpBB, що розміщують системи управління вмістом.

Додаткові функції включають:

 • Невимірена пропускна здатність
 • 99% гарантій тривалості роботи
 • Безкоштовні перекази на веб-сайті
 • Кредити на реклами Google AdWords та Bing
 • cPanel controlpanel
 • Доступ до PHP версії 7 та SHS
 • Необмежені облікові записи електронної пошти POP3
 • 24/7/365 технічна підтримка через телефон, чат наживо та електронну пошту (система квитків)

Важливо це зазначити спільний хостинг Цей огляд буде в центрі уваги, однак інші хостингові рішення поділяться з вами у випадку, якщо вам знадобиться щось трохи більш надійне.

Хмарний хостинг HostGator

Їх хмарний хостинг надає безліч функцій для тих, хто хоче швидко масштабувати. Насолоджуйтесь оптимальним рішенням кешування хмари, інтуїтивно зрозумілою інформаційною панеллю та можливістю управління ресурсами. Крім того, підтримуйте повний контроль над усім своїм сайтом за допомогою простого у користуванні cPanel.

плани хмарного хостингу хост-хоста

Крім того, швидко перенесіть усі дані сайту на інший сервер у разі відмови, і знайте, що три дзеркальні копії вашого веб-сайту розміщуються на декількох пристроях для забезпечення безпеки та надмірності.

Їх хмарний хостинг починається від $ 4,95 на місяць і збільшується до масштабних планів, за ціною від $ 6,57 / місяць та $ 9,95 / місяць, оскільки ваші потреби стають більш вимогливими..

Спільний та хмарний хостинг

Хмарний хостинг краще, ніж спільний хостинг, оскільки він дозволяє використовувати ресурси декількох серверів, а не обмежуватися одним сервером

HostGator Cloud надає вам всі можливості спільного хостингу, але ви отримуєте більш ривок!

hostgator поділився проти хмарного хостингу

2X швидші сервери

 • До 2 разів більш швидкі завантаження за рахунок серверів низької щільності, преміум-обладнання та безлічі шарів кешування
 • Вмістом вашого веб-сайту керує ефективніше, що дозволяє обробляти запити динамічного вмісту легко
 • Вбудоване кешування робить ваш сайт швидшим завантаженням із хмари завдяки оптимальній конфігурації кешування

4X Більш масштабований

 • Розширюйте свої хмарні ресурси в міру зростання присутності в Інтернеті. Один простий клік – все, що вам потрібно – без міграції даних, простоїв і перезавантажень
 • Отримайте розподіл та керування сервером у хмарі!
 • Дозволяє реагувати на великі стрибки руху без будь-яких перерв у службі

Керований хмарний хостинг WordPress

Гаразд, ось план, який мені найбільше подобається.

Для тих, хто спеціально працює з WordPress, HostGator має хмарний хостинг WordPress, який обслуговує платформу WordPress і надає всі необхідні функції для роботи швидкого, ефективного та дуже безпечного веб-сайту.

hostgator керував хмарним хостингом wordpress

HostGator керував хмарним хостингом WordPress обіцяє до 2.5X швидше завантаження завдяки супер зарядженій хмарній архітектурі, серверам з низькою щільністю, CDN та кількох шарів кешування.

Крім того, це рішення для хостингу є керованим, що означає автоматичні оновлення до вашого ядра WordPress, плагінів і тем також обробляє HostGator резервне копіювання сайту та видалення зловмисного програмного забезпечення. Ви також отримуєте безкоштовна послуга CDN прискорення доставки вмісту відвідувачам вашого сайту.

Порівняйте плани хостингу

Ось короткий огляд вищезгаданих планів, які вони пропонують:

Спільні плани хостингу

 • План штрихування: Починається від $ 2,75 на місяць. Доступний 1 сайт, без вимірювання пропускної здатності & місце для зберігання.
 • План малюка: Починає від $ 3,95 на місяць. Дозволено необмежену кількість сайтів, невідомість пропускної здатності & місце для зберігання.
 • Бізнес-план: Починається від $ 5,95 на місяць. Дозволено необмежену кількість сайтів, невідомість пропускної здатності & місце для зберігання.
 • Перевірте найновіші ціни та всі включені спільні функції

Хмарні плани хостингу

 • Хмара хмара: Починається від $ 4,95 на місяць. 2 ядра & 2 Гб пам’яті, дозволено 1 сайт, неперевірена пропускна здатність & місце для зберігання.
 • Дитяча хмара: Починається від $ 6,57 на місяць. 4 ядра & 4 Гб пам’яті, дозволено необмежену кількість сайтів, неперевірену пропускну здатність & місце для зберігання.
 • Бізнес Хмара: Починається від $ 9,95 на місяць. 6 ядер & 6 Гб пам’яті, дозволено необмежену кількість сайтів, неперевірену пропускну здатність & місце для зберігання.
 • Перевірте останні ціни та всі включені функції Cloud

Хмарні плани хостингу WordPress

 • План для початківців: Починається від $ 5,95 на місяць. 2 рази швидше, дозволено 1 сайт, 100 тис. Відвідувань щомісяця, резервне копіювання 1 ГБ та неметофікований обсяг пам’яті.
 • Стандартний план: Починається від $ 7,95 на місяць. 2 рази швидше, дозволено 2 сайти, 200 тис. Відвідувань на місяць, резервне копіювання 2 ГБ немерованого місця для зберігання.
 • Бізнес-план: Починається від $ 9,95 на місяць. 5 разів швидше, дозволено 3 сайти, 500 тис. Відвідувань щомісяця, резервне копіювання 3 ГБ і неметофікований обсяг пам’яті.
 • Перевірте найновіші ціни та всі включені функції хмари WordPress

Інші варіанти хостингу

Окрім вищезазначених варіантів хостингу, вони також мають:

 • VPS хостинг. Завдяки VPS-хостингу ви отримуєте вичерпні функції, такі як повний доступ до кореневих пристроїв для контролю над усім вашим середовищем хостингу, кілька шарів мережевої безпеки для забезпечення надійності сервера та миттєвого масштабування одним натисканням кнопки..

  Крім того, довіряйте, що ваші дані розміщуються на серверах, захищених конфігурацією диска RAID 10 і оснащеними резервними блоками живлення та HVAC. Отримуйте щотижневі резервні копії всього веб-сайту, повний набір інструментів для розробки, що сприяють функціональності та дизайну сайту, і, як завжди, підтримку, отриману нагородами, у будь-яких питаннях. Плани хостингу VPS поставляються за такою ціною: $ 29,95 / місяць, $ 39,95 / місяць та $ 49,95 / місяць відповідно.

 • Виділений хостинг. Для тих, хто має веб-сайти з великою торгівлею людьми, а також більший бюджет, потрібний хостинг – це те, що вам потрібно. Дані вашого сайту будуть розміщуватися незалежно на власному спеціальному сервері, тобто ніколи не потрібно ділитися ресурсами в будь-який час.

  Крім того, запускайте Linux або Windows, вибирайте опції жорсткого диска жорсткого диска та SSD, отримуйте захист DDOS рівня даних даних і отримуйте повний кореневий доступ, необмежену базу даних, конфігурацію RAID-1 та 3-5 виділених IPv4 IP-адрес. Щоб увійти в спеціальні хостингові плани HostGator, розраховуйте виплатити від 119 доларів на місяць до 149 доларів на місяць.

 • Хостинг для торговельних посередників. Якщо ви думаєте про створення власної веб-хостингової компанії, врахуйте їх хостинг-плани для торговельних посередників. Отримайте потужні інструменти, які допоможуть створити клієнтуру, підтримувати повний контроль над розподілом ресурсів та вдосконалюватись за необхідності, щоб ваш бізнес міг продовжувати рости..

  З планом хостингу реселерів ви отримуєте панель управління WHM з багатомовною можливістю, 99,9% гарантій безперервного часу, 400+ фірмових відеоуроків для ваших клієнтів та необмежену базу даних MySQL з доступом до phpMyAdmin. Якщо це те, що вам цікаво зробити, подивіться, чи працює один з трьох доступних планів – Алюміній, Мідь або Срібло – від 19,95 дол. / Місяць до 24,95 дол. / Місяць.

 • Хостинг програм. Якщо ви не використовуєте WordPress як CMS, HG охоплює вас. Запуск на Linux, Apache, MySQL та PHP, HostGator може дозволити вам запускати такі платформи, як Joomla, Magento, Drupal, Wiki та phpBB хостинг. Крім того, до будь-якого плану входять включені такі функції, як нерегульована пропускна здатність, маркетинг електронної пошти та встановлення інших корисних програм..
 • Хостинг Windows. Хоча Linux є кращим, коли мова йде про веб-хостинг, вони роблять хостинг Windows доступним для тих, хто цього потребує. Завдяки Pralk Panel Parallels, IIS, Microsoft SQL Server 2012 R2 та підтримці ASP.NET це рішення для хостингу обов’язково має все необхідне для роботи зручного веб-сайту.

Як бачите, HostGator має рішення для розміщення хостингу для кожного бюджету, кожного типу веб-сайту та розміру, і навіть йде так далеко, щоб задовольнити конкретних клієнтів, таких як WordPress або користувачі Windows.

Основні риси

Їх спільні плани хостингу мають достатньо можливостей для запуску вашого веб-сайту, не втрачаючи при цьому швидкості та продуктивності. Насправді, ось перелік деяких найкращих функцій для клієнтів, які можуть спонукати вас зареєструватися з ними для ваших потреб хостингу:

 1. Вбудований веб-сайт Builder
 2. Повне управління доменними іменами
 3. Інструменти маркетингу
 4. Преміум-послуги

Будівельник веб-сайтів HostGator

Легко створити приголомшливий веб-сайт, використовуючи їх вбудований інструмент для створення веб-сайтів. Для початку виберіть із понад 100 шаблонів для мобільних пристроїв. Крім того, будуйте за допомогою зручного перетягування & відкиньте технологію, скористайтеся заздалегідь створеними розділами та сторінками, щоб надихнути свій веб-дизайн і навіть отримати 6 готових сторінок для початку.

hostgator builder

Додаткові функції включають:

 • Інструменти SEO для кращих результатів пошуку
 • Інтеграція соціальних медіа
 • Шлюз платежів PayPal
 • Вбудована відео HD
 • Зняття брендингу
 • Google Analytics
 • кошик електронних комерцій та управління запасами
 • Купонні коди

Доступний для придбання індивідуально, в комплекті з хостинговими послугами, Builder веб-сайтів також постачається разом із усіма іншими хостинг-планами, пропонованими клієнтам.

Управління доменними іменами

Вони дозволяють клієнтам мати повний контроль над усім, що стосується доменних імен. Для початку придбайте доменне ім’я .com, .org або .co (щоб назвати декілька) доменне ім’я прямо у вашого хостингу cPanel.

Використовуйте їх зручно інструмент пошуку доменних імен щоб дізнатись, чи доступна URL-адреса, яку ви шукаєте. Або, якщо ви переходите на HostGator від іншого постачальника послуг, просто перенесіть існуюче доменне ім’я та насолоджуйтесь продовженням року – безкоштовно.

доменні імена hostgator

З кожним планом хостингу ви також отримуєте такі безкоштовні функції доменного імені:

 • Блокування домену. Не дозволяйте комусь захоплювати ваше доменне ім’я та використовувати його для себе, заблокувавши його.
 • Поновлення домену. Як тільки ваше існуюче доменне ім’я буде перенесено або ви придбали його через свій cPanel, нехай воно автоматично поновлюється щороку, щоб запобігти випадковим закінченням терміну дії.
 • cPanel Management. Керуйте всіма аспектами доменного імені безпосередньо зі свого cPanel.

Інструменти маркетингу

HostGator знає, що для запуску успішного веб-сайту є більше, ніж надійний хостинг-провайдер. Ось чому вони пропонують цінні інструменти маркетингу щоб розширити охоплення вашого веб-сайту, привернути трафік до вашого веб-сайту та підвищити кількість конверсій.

Огляд SEO

Створення стратегії SEO допомагає знайти ваш веб-сайт за результатами популярних пошукових систем. Насправді оптимізація веб-сайту для SEO підвищить ваш рейтинг та видимість у таких пошукових системах, як Google, Bing та Yahoo.

Якщо вам потрібна допомога у формулюванні стратегії SEO, зв’яжіться з ними безкоштовна консультація по SEO. Звідти ваш спеціалізований координатор маркетингових проектів допоможе вам запустити ідеальну маркетингову кампанію, спочатку перевіривши ваш сайт та провівши ретельне дослідження ключових слів, пов’язаних із вашою бізнес-нішею.

сервіси hostgator seo

Ось розбивка деяких стратегій, які ваш координатор маркетингових проектів розробить на вашому веб-сайті, щоб допомогти вплинути на результати пошукової системи:

 • Дослідження ключових слів. Їх спеціалісти з власного маркетингу знайдуть ключові слова, які найкраще співвідносяться з вашою нішею, що допоможе вам просунутися в пошукових рейтингах і найкраще відповідатиме вашій цільовій аудиторії. Крім того, вони дізнаються, які терміни найбільше використовуються вашою цільовою аудиторією в пошукових запитах, а також відстежуватимуть успіх ключових слів вашого сайту..
 • Створення контенту. Скористайтеся їх спеціалізованою командою для створення оригінального контенту для залучення трафіку на ваш сайт та збільшення вашої аудиторії.
 • Оптимізація на сторінці. Дозвольте їм оптимізувати ваш веб-сайт з огляду на заголовки сторінок, мета-описи та теги заголовків, щоб ваш сайт був індексований для більш високого рейтингу пошуку..

Послуги КПП

Ще одна чудова послуга, яку вони пропонують клієнтам, щоб допомогти збільшити продажі, – це їхнє Послуги з оплатою за клік, інакше відомий як КПП. Орієнтація на клієнтів з платною рекламою – це прекрасний спосіб заохотити людей відвідувати ваш сайт і в кінцевому рахунку здійснити продаж.

Ось що ви отримуєте, використовуючи свої послуги КПП:

 • Дослідження ключових слів. Експерти з власного маркетингу будуть використовувати як локальні, так і глобальні методи націлювання, перевіряти ключові слова, які використовуються на кількох пристроях, і знаходити точну цільову аудиторію, яка потребує вашого бізнесу. Вони також допоможуть розробити а “список мінус-слів” тож ви перестанете привертати до свого веб-сайту неправильну аудиторію.
 • Управління кампаніями. Заклики до дій, телефонні номери, інформація про місцезнаходження та прямі посилання на ваш сайт – усі вони включені до ваших оголошень КПП. Крім того, слідкуйте за тим, як ваші платні експерти допомагають збільшити показник оптимізації, зберігаючи вас у межах бюджету за ціну за клік.

Зрештою, вони беруть на себе, щоб допомогти своїм клієнтам стати успішними. Надаючи допомогу в SEO та персоналізовані маркетингові стратегії, а також безкоштовні кредити Google AdWords та Bing Ads, немає причин, чому ваш веб-сайт не може процвітати..

Преміум-послуги

Вони пропонують клієнтам виняткові послуги преміум класу для тих, хто має невеликий номер у своєму бюджеті.

CodeGuard

Завдяки сервісу CodeGuard HostGator ви отримуєте такі функції, як:

 • Щоденні автоматичні резервні копії на хмарі
 • 16 Гб пам’яті
 • Використовувати на до 5 веб-сайтах
 • Необмежена кількість баз даних та файлів
 • 3 відновлення на місяць
 • Повідомлення електронною поштою про несанкціоновані зміни
 • Просте управління – перегляньте зміни, заплануйте моніторинг сайту та керуйте сповіщеннями електронної пошти

Починаючи з $ 2,00 / місяць, ця премійна послуга вартує малої ціни.

Веб дизайн

Їх власний повний сервіс, професійні веб-дизайнери нададуть вам шаблони преміум-класу із приголомшливим веб-дизайном та до 3 сторінок SEO-дружнього контенту, створеного саме для вашого веб-сайту.

Крім того, ваш сайт буде побудований на найпопулярнішій системі управління контентом на сьогоднішній день WordPress, яка відома тим, що є зручною для користувачів та гнучкою..

Додаткові функції їх веб-дизайну включають:

 • Експерт з SEO підходить для стратегізації способів залучення більше трафіку на ваш сайт
 • Повний веб-дизайн, побудований з чуйним дизайном
 • Щомісячно переглядайте телефонні дзвінки, щоб обговорити успіх вашої маркетингової кампанії
 • Тренінг один на один, щоб гарантувати, що ви можете працювати з веб-сайтом у майбутньому

Ви також отримаєте інтеграцію електронної комерції у комплекті з до 10 сторінками продуктів та рішеннями щодо обробки та доставки платежів OpenCart.

Плюси і мінуси хостингу HostGator

Завжди є плюси і мінуси у будь-якого постачальника веб-хостингу, який ви вирішите використовувати. Ось чому важливо оцінити свої пріоритети та переконатися, що рішення, яке ви приймаєте, не приносить жодного з цих пріоритетів.

Плюси

Є багато причин, чому вони є такою популярною хостинговою компанією. Давайте подивимося, які переваги має використання їх спільних хостинг-сервісів.

Суцільний час роботи та обслуговування

Вони гарантують 99,9% тривалості роботи, що є чудовою новиною для будь-якого власника веб-сайту. Однак важливо пам’ятати, що це стандарт, і все менше, як правило, не допускається.

Додаючи до цього, HostGator готовий відшкодувати своїм клієнтам місячний кредит, якщо сервер в будь-який час не вистачить 99,9% гарантії безперервного часу.

безперервний хостЗа даними HostingFacts, час роботи HostGator за останні 12 місяців склав 99,99%

Вони також надають клієнтам підтримку 24/7/365 за допомогою телефону, чату в реальному часі та електронної пошти (система квитків). Використовуючи їх зручний портал підтримки, ви можете зв’язатися з хостинговим експертом, перевірити деякі форуми спільноти та навіть отримати доступ до відеоуроків, які допоможуть вам самостійно вирішити проблеми..

Безкоштовна передача сайту та встановлення одним кліком

Знову ж таки, ця послуга, як правило, є нормою для більшості веб-хостингових компаній, однак, HostGator вважає передача від іншого хоста до них супер просто. Просто підпишіться на план хостингу, який ви хочете використовувати, і дозвольте HostGator зробити все інше.

Додавши до цього, якщо ви новачок у веб-сайті, а HostGator – це перше хостинг-рішення, яке ви коли-небудь використовували, будьте впевнені, що встановити бажаний CMS так просто, як натиснути кілька кнопок під час реєстрації. Використовуючи їх інструмент QuickInstall, ви можете легко створити свій веб-сайт, не переживаючи про технічні знання.

(Майже) Безмежне все

Збережіть для самого основного спільного плану хостингу, який обмежує домени до 1, пропонує HostGator необмежене все (добре – див. нижче) ще багато чого, оскільки їх хостинг-плани настільки дешеві для початку.

Необмежений обсяг диска значить, ви можете зберігати стільки даних, скільки вам потрібно. Це дозволяє начебто безмежне зростання вашого веб-сайту при використанні доступного спільного хостинг-плану.

Маючи неметована пропускна здатність означає, що ви можете переміщати необмежену кількість даних між вашим хост-сервером, відвідувачами вашого сайту та Інтернетом. Це відмінно підходить для забезпечення швидкості та продуктивності вашого веб-сайту, особливо на спільному плані хостингу.

Ви також отримуєте необмежену кількість баз даних, а це означає, що ви можете мати стільки встановлень WordPress, скільки вам потрібно. Це добре для тих, у кого багато клієнтів і хочуть перевірити зміни на веб-сайті, перш ніж натискати на них.

“Не обмежений” хостинг – це міф, і принаймні HostGator є прозорим щодо обмеження їх використання ресурсів. Вони пропонують “необмежену все”, якщо ви:

 • Не використовуйте більше 25% центрального процесорного процесора (CPU) сервера
 • Не запускайте більше 25 одночасних процесів у cPanel
 • Не майте більше 25 одночасних підключень MySQL
 • Не створюйте більше 100 000 файлів у cPanel
 • Не перевіряйте більше 30 електронних листів на годину
 • Не надсилайте більше 500 електронних листів на годину

Однак обмежень щодо:

 • Ви використовуєте пропускну здатність
 • Створені вами акаунти електронної пошти

Мінуси

Як і у всьому, у використанні такого дешевого спільного хостингового рішення є деякі недоліки. Давайте перевіримо деякі речі, над якими вони можуть працювати, і чи вплинуть вони на ваше остаточне рішення.

Обмежені можливості

Хоча надані функції досить стандартні, і необмежене все є приємним, правда, HostGator не пропонує спільним хостинговим користувачам безліч додаткових додатків.

Оскільки таким типом хостингу не керується, вам доведеться самостійно керувати адміністративною роботою, необхідною для вашого веб-сайту. Це означає, що щоденні резервні копії (хоча вони виконуватимуть резервні копії щотижня), оновлення будь-якого ядра, плагінів або тем, якими ви користуєтесь (якщо ви не обрали дещо дорожчий керований хостинг WordPress), а також заходи безпеки – це ваша відповідальність..

Дорогі домени

Хоча вони і пропонують зручність, коли справа стосується управління всіма доменами, варто зазначити, що деякі з них ціни на доменні імена трохи високі.

Це добре знати, тому що навіть якщо ви вирішите перейти з спільним планом, ви завжди можете зареєструвати та поновити своє доменне ім’я в іншій, менш дорогій компанії та просто направити свій DNS на HostGator прямо з cPanel.

Це частина EIG

Знову ж таки, я не збираюся ні в якому разі не намагатися вас засунути Міжнародна група витривалості (EIG). Однак більшість людей, які переглядають хостингові компанії, скажуть, що хостинг-компанія, яка є частиною EIG, ризикує занести погану репутацію.

Це тому, що якщо ви хотіли б з хостинговою компанією A (що є частиною EIG, і ви цього не знали) і мали поганий досвід, і перейдіть до хостинг-компанії B (також частина EIG, і ви цього не знали) , хто повинен сказати, що ваш досвід покращиться?

Тільки майте на увазі, що HostGator є частиною цієї організації, і те, як EIG керує речами, ймовірно, схиляється до того, як HostGator обробляє речі.

FAQ про HostGator

Тут ви знайдете відповіді на деякі найчастіше задані питання.

Що таке HostGator.com?

HostGator – компанія, що займається веб-хостингом, яка пропонує різноманітні послуги веб-хостингу, такі як спільний, реселлерський, VPS, хмарний та спеціалізований сервер хостингу. Крім того, вони пропонують конкретний WordPress та хостинг для Windows. Вони мають два центри обробки даних, розташовані в Техасі (США) та Прово, штат Юта (США). Їх офіційний веб-сайт – www.hostgator.com. Детальніше читайте на їхній сторінці у Вікіпедії

Чи пропонує HostGator гарантія повернення грошей?

Так. Вони пропонують повне повернення коштів, якщо ви скасуєте свій рахунок протягом перших 45 днів користування їх послугами. Однак це стосується лише спільних, реселлерських та хостингових рішень VPS.

Який тип підтримки надає HostGator своїм клієнтам?

Вони забезпечують цілорічну підтримку по телефону, чату в реальному часі та електронній пошті (система квитків). Ви можете отримати доступ до члена групи підтримки 24/7 та отримати відповіді на будь-які запитання.

Чи буде HostGator мігрувати мій поточний сайт безкоштовно?

Так. Вони пропонують безкоштовну міграцію веб-сайтів навіть для самого недорогого загального плану хостингу, який вони пропонують.

Що таке гарантія часу HostGator?

На відміну від багатьох хостинг-провайдерів, вони гарантують тривалість роботи 99,9%. Додавши до цього, вони нарахують вам місяць обслуговування за будь-який час простою нижче 99,9%, ніж ваш веб-сайт, підкреслюючи той факт, що вони серйозно ставляться до розміщення вашого веб-сайту.

Чи пропонує HostGator сертифікати SSL, SSD та CDN?

Це залежить від обраного вами плану хостингу. Наприклад, якщо ви вирішите скористатися самим преміальним спільним хостинговим планом, так, ви отримаєте безкоштовний приватний сертифікат SSL. Однак для самих основних планів це не так. На жаль, вам доведеться інвестувати в керований план хостингу WordPress, щоб отримати доступ до безкоштовних служб CDN, і використовувати виділений сервер, щоб мати можливість використовувати SSD-накопичувач.

Чи пропонує HostGator резервне копіювання сайту?

Вони здійснюють випадкові резервні копії щотижня, коли потрібно відновити веб-сайт. Рекомендується встановити інший метод резервного копіювання, наприклад, їх преміум-сервіс CodeGuard.

Чи отримаю я безкоштовне доменне ім’я з HostGator?

Ні. Вони більше не пропонують новим клієнтам безкоштовне доменне ім’я під час реєстрації.

Які способи оплати приймає HostGator?

Вони приймають усі основні кредитні картки, такі як Visa, MasterCard, American Express та Discover. Вони також приймають Paypal, особисті чеки, грошові перекази та банківські перекази.

Що таке CodeGuard?

Їх служба CodeGuard – це платний додаток, який забезпечує автоматичне резервне копіювання вашого веб-сайту. CodeGuard також стежить за вашим веб-сайтом та надсилає вам сповіщення, якщо якісь зміни відбудуться. І, нарешті, CodeGuard пропонує варіант відновлення, щоб ви могли легко повернути свій веб-сайт до попередньої версії.

Чи можна довіряти відгукам HostGator про Reddit та Quora?

Так, Quora та Reddit – чудові місця, щоб дізнатися більше про компанію та отримати відгуки, запитання та думки від реальних людей та клієнтів, що користуються ними. Перегляньте відгуки клієнтів щодо Reddit та Quora. Огляд сайтів, таких як Yelp та TrustPilot, також може бути корисним.

Яка найкраща альтернатива HostGator?

HostGator – один з найпопулярніших веб-провайдерів хостингу. Однак якщо ви досліджуєте веб-хостів і шукаєте хорошу альтернативу HostGator, то ось мої рекомендації. Я вважаю, що найкращою альтернативою HostGator є Bluehost (однакова ціна, але кращі функції, однак також належить EIG). Найкраща альтернатива не EIG – SiteGround (прочитайте мій огляд, щоб дізнатися, чому SiteGround – №1)

Чи однакова компанія HostGator та Bluehost?

Ні, HostGator та Bluehost – це окремі компанії; але вони обидві дочірні компанії Міжнародна група витривалості (EIG). EIG також володіє хостинговими компаніями, такими як iPage, FatCow, HostMonster, JustHost, Arvixe, Small Orange, Site5, eHost та ще безліч менших веб-хостів.

Де можна знайти коди купонів HostGator?

Найкраще знайти код купона HostGator – відвідати нашу сторінку пропозицій Hostgator. Тут ви можете переглядати великі пропозиції щодо веб-хостингу та доменних імен та бути впевненими, що ви отримуєте 100% дійсні купони від них.

Чи рекомендую я HostGator?

Для тих, хто шукає просте, дешеве спільне хостинг рішення, Так, я думаю, що HostGator має бути варіантом для розгляду.

Однак.

Для тих, хто хоче трохи більше oomph з точки зору швидкості, безпеки та можливостей Я рекомендую їх хмарні плани.

Особливо їх керований варіант хостингу WordPress, оскільки це забезпечує вам необхідну швидкість та безпеку без високої цінності.

Незважаючи на те, що є частиною EIG, вони мають репутацію одного з найкращих веб-хостингових провайдерів на ринку. Вони не тільки надають чудовий спільний хостинг для власників сайтів, але й пропонують безліч інших виняткових рішень.

Насправді такі великі імена, як WPBeginner, люблять ділитися своїм позитивним досвідом з використанням спеціального серверного рішення.

Завдяки вбудованому конструктору сайтів, простому у користуванню cPanel та інструменту QuickInstall для встановлення бажаного CMS (та іншого програмного забезпечення), встановленого на вашому сайті за лічені хвилини, HostGator є безумовно фронтовик.

Зважаючи на це, їхній набір функцій мінімальний, і хоча їх клієнтська підтримка є першокласною, а їх гарантія безперервного часу щось варте, вони можуть не мати всіх речей, які ви шукаєте..

Отже, зробіть свої дослідження та переконайтесь, що визначте їх необхідними функціями, щоб перетворити свій бізнес на успішний, перш ніж зареєструватися, щоб бути клієнтом у них..

Розкриття FTC: Щоб отримати найдешевшу можливу ціну, я зароблю невелику комісію, якщо ви вирішите придбати хостинг за допомогою моїх посилань.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me