Огляд GreenGeeks

Ви і я знаємо, що сьогодні на ринку не вистачає провайдерів веб-хостингу. Веб-хостинг є одним з найважливіших аспектів роботи успішного веб-сайту. Ось де GreenGeeks увійдіть.


Але з усіма доступними варіантами, в комплекті з різними функціями та ціновими пунктами, вибрати правильний веб-хостинг для ваших потреб може бути важким..

GreenGeeks Є багато чудових речей, що стосуються швидкості, тривалості роботи, підтримки клієнтів та доступних цін. Цей огляд GreenGeeks дозволяє детально ознайомитися з цим екологічно відповідальним веб-хостом.

На жаль, я не можу забрати будь-які варіанти веб-хостингу, які не варті вашого часу чи грошей.

Але те, що я можу зробити, – поділитися з вами все, що потрібно знати про одного з найунікальніших веб-хостингових провайдерів: GreenGeeks.

Про це ви дізнаєтесь з цього огляду GreenGeeks

 1. Плюси

Тут я детальніше ознайомлюсь із використанням GreenGeeks. Оскільки в цьому веб-хості є багато хороших речей.

 1. Мінуси

Але є і кілька недоліків. Тут я більш детально розглядаю, що таке.

 1. Плани & Ціни

Тут у цьому розділі я розповім їх більш докладно.

 1. Чи рекомендую я GreenGeeks.com?

Тут я вам скажу, чи вам здається, що вам краще альтернатива GreenGeeks.

огляд greengeeks

Заснований у 2008 році Трей Гарднер (який має досвід роботи з кількома компаніями, що займаються веб-хостингом, як iPage, Lunarpages та Hostpapa), GreenGeeks прагне не лише забезпечити послуги зоряного веб-хостингу власникам веб-сайтів, як ви самі, але робіть це в безпечний для довкілля шлях теж.

Але ми швидко вступимо в це.

Зараз все, що вам потрібно знати, – це те, що ми збираємось переглянути все, що може запропонувати GreenGeeks (хороше і не дуже добре), так що коли настане час, щоб ви прийняли рішення про веб-хостинг, у вас є всі факти.

Отже, давайте в цьому.

Плюси GreenGeeks

Вони мають надійну репутацію за надання виняткових послуг з хостингу для власників веб-сайтів усіх видів.

1. Екологічно чисті

Однією з найбільш характерних особливостей GreenGeeks є той факт, що вони є екологічно чистою веб-хостинговою компанією. Чи знаєте ви, що до 2020 року галузь веб-хостингу перевершить галузь авіакомпаній по забрудненню навколишнього середовища!

Щойно ви приземляєтесь на їхній веб-сайт, GreenGeeks стрибає прямо у той факт, що ваша веб-хостинг-компанія повинен бути зеленим.

Потім вони йдуть пояснити, як вони роблять свою роль, щоб зменшити свій вуглецевий слід.

Визнані EPA Green Power партнером, вони претендують на найекологічніший веб-провайдер, який існує сьогодні.

Партнерство GreenGeeks EPA

Не впевнений, що це означає?

Погляньте, що робить GreenGeeks, щоб допомогти вам стати власником екологічно чистих веб-сайтів:

 • Вони купують кредити на енергію вітру, щоб компенсувати енергію, яку їх сервери використовують з електромережі. Насправді вони купують 3x кількість енергії їхні центри обробки даних використовують. Хочете дізнатися більше про кредити на відновлювану енергію? Подивіться тут і дайте відповіді на всі ваші запитання.
 • Вони використовують енергоефективне обладнання для розміщення даних про сайт. Сервери розміщуються в центрах обробки даних, розроблених для екологічно чистих
 • Вони замінюють понад 615 000 кВт / год завдяки їх екологічно свідомим та відданим клієнтам
 • Вони надають зелені значки сертифікації для веб-майстрів, щоб додавати їх на свій веб-сайт, щоб сприяти поширенню обізнаності про їх екологічно чисті зобов’язання.

зелений веб-сайт значкиЗелені значки сертифікації веб-сайтів

Як бачите, бути частиною команди GreenGeeks означає, що ви теж робите свою роль, щоб зробити світ кращим місцем для проживання.

Ось що вони мають сказати з цього приводу …

Що таке Зелений хостинг та чому він для вас такий важливий??

Важливо зберегти якомога більше нашого середовища. Ми повинні враховувати власне благополуччя та добробут майбутніх поколінь. Сервери веб-хостингу по всьому світу працюють за рахунок викопного палива. Лише один окремий веб-хостинг-сервер виробляє 1390 фунтів CO2 на рік.

GreenGeeks з гордістю надає нашим клієнтам веб-хостинг, що працює на основі відновлюваної енергії; до 300%. Вони допомагають створити втричі більше енергії, яку ми споживаємо, працюючи з екологічними основами & придбання кредитів на вітрову енергію для повернення в електромережу. Кожен аспект нашої хостингової платформи та бізнесу побудований таким чином, щоб бути максимально енергоефективним.

логотип
Мітч Кілер – Партнерські відносини GreenGeeks

2. Останні технології швидкості

Чим швидше завантажується ваш веб-сайт для відвідувачів, тим краще. Зрештою, більшість відвідувачів сайту відмовляться від вашого веб-сайту, якщо він не завантажується протягом 2 секунд або менше. І хоча ви можете багато чого зробити, щоб самостійно оптимізувати швидкість та ефективність роботи свого веб-сайту, знаючи, що ваш веб-хост допомагає – це головний бонус.

Швидкість – це така важлива особливість, тому я запитав їх про це …

Кожен власник сайту потребує швидкого завантаження сайту, яка швидкість “стека” GreenGeeks?

Підписавшись з ними, ви матимете доступ до хостинг-сервера з найновішою та найенергоефективнішою установкою.

Багато експертів галузі високо оцінили як загальну ефективність хостингу, так і швидкість. Що стосується обладнання, кожен сервер налаштований на використання жорстких дисків SSD, налаштованих у надмірному масиві зберігання RAID-10. Ми постачаємо індивідуальну технологію кешування в будинку & одними з перших прийняли PHP 7; залучення наших клієнтів як веб-серверів, так і серверів баз даних (LiteSpeed ​​і MariaDB). LiteSpeed ​​та MariaDB дозволяють отримати швидкий доступ до читання / запису даних, що дозволяє нам обслуговувати сторінки до 50 разів швидше.
Логотип GreenGeeks
Мітч Кілер – Партнерські відносини GreenGeeks

GreenGeeks інвестує у всі новітні технології швидкості, щоб забезпечити завантаження веб-сторінок із швидкістю блискавки:

 • Жорсткі диски SSD. Файли та бази даних вашого сайту зберігаються на жорстких дисках, які швидше, ніж на жорсткому диску (жорсткі диски).
 • Швидкі сервери. Коли відвідувач сайту натискає ваш веб-сайт, веб-сервери та сервери баз даних доставляють вміст у 50 разів швидше.
 • Вбудований керінг. Вони використовують індивідуальну вбудовану технологію кешування.
 • Послуги CDN. Скористайтесь безкоштовними послугами CDN, що працюють від CloudFlare, щоб кешувати ваш вміст і швидко доставляти його відвідувачам сайту.
 • HTTP / 2. Для швидшого завантаження сторінки в браузері використовується HTTP / 2, що покращує спілкування клієнт-сервер.
 • PHP 7. Одним із перших, хто надає підтримку PHP 7, вони гарантують, що ви також користуєтесь останніми технологіями на своєму веб-сайті.

Швидкість та ефективність роботи вашого веб-сайту є першорядними для досвіду користувача та вашої здатності утверджуватися як авторитет у вашій галузі.

GreenGeeks Load Times

Ось мій тест на Час завантаження GreenGeeks. Я створив тестовий веб-сайт, розміщений на GreenGeeks (на стартовому плані EcoSite), і встановив на ньому WordPress за допомогою теми двадцять сімнадцять..

рахунок

Поза межами коробки сайт завантажувався відносно швидко, 0,9 секунди, розмір сторінки 253 кб та 15 запитів.

Непогано .. але зачекайте, що стане краще.

швидкість сервера

GreenGeeks вже використовує вбудований кешування тому немає налаштування для цього, але є спосіб додаткової оптимізації речей, стискаючи певні типи файлів MIME.

Знайдіть у своєму cPanel розділ програмного забезпечення.

програмне забезпечення cpanel

В Оптимізуйте веб-сайт Ви можете оптимізувати ефективність свого веб-сайту, налаштувавши спосіб обробки Apache запитів. Стисніть текстовий / html-текст / звичайний та текстовий / XML-типів MIME та натисніть налаштування оновлення.

greengeeks оптимізують швидкість

Тим самим час навантаження мого тестового сайту значно покращився, починаючи з 0,9 секунди до 0,6 секунди. Це поліпшення на 0,3 секунди!

оптимізація швидкості

Щоб ще більше прискорити роботу, я пішов і встановив безкоштовний плагін WordPress під назвою Автоматично оптимізувати і я просто включив налаштування за замовчуванням.

автоматично оптимізувати плагін

Це ще більше покращило завантаження, оскільки зменшило загальний розмір сторінки до всього 242kb і зменшив кількість запитів до 10.

greengeeks сторінки завантаження разів

Загалом, на мою думку, сайти, розміщені на GreenGeeks, завантажуються досить швидко, і я показав вам дві прості методи, як ще більше прискорити роботу..

3. Надійна інфраструктура

Що стосується веб-хостингу, вам потрібна потужність, швидкість та безпека. Ось чому GreenGeeks побудував всю свою систему, використовуючи надійну інфраструктуру 300% чистої, поновлюваної енергії.

Вони мають 5 центрів обробки даних для вас на вибір у Чикаго (США), Феніксі (США), Торонто (Каліфорнія), Монреалі (Каліфорнія) та Амстердамі (NL).

Центри обробки даних

Вибравши центр обробки даних, ви переконайтеся, що ваша цільова аудиторія отримує вміст вашого сайту якомога швидше.

Крім того, ви можете очікувати таких функцій, як:

 • Джерело живлення з двома містами живиться із резервним запасом акумулятора
 • Автоматизований перемикач передач та дизельний генератор на місці
 • Автоматичний контроль температури та клімату на всьому об’єкті
 • Цілодобовий персонал, укомплектований технічними центрами та інженерами
 • Системи захисту біометричних та ключових карт
 • Системи пожежогасіння, захищені від сервера FM 200

Не кажучи вже про те, що GreenGeeks має доступ до більшості провайдерів пропускної здатності, і їх передача є абсолютно зайвою. І звичайно, сервери енергоефективні.

4. Безпека та несвоєчасність

Знання того, що дані про сайти є безпечними, є однією з найбільших проблем, що стосуються вибору веб-хоста. Це, і знаючи, що їх веб-сайт буде працювати і працювати постійно.

У відповідь на ці занепокоєння вони роблять все можливе, коли йдеться про тривалість роботи та безпеку.

 • Обладнання & Зменшення потужності
 • Технологія на основі контейнерів
 • Ізоляція облікового запису хостингу
 • Проактивний моніторинг сервера
 • Сканування безпеки в режимі реального часу
 • Автоматичне оновлення додатків
 • Покращений захист від спаму
 • Нічне резервне копіювання даних

Для початку вони використовують контейнерний підхід, коли справа стосується їх хостинг-послуг. Іншими словами, ваші ресурси містяться таким чином, що жоден інший власник веб-сайту не може негативно впливати на ваш приплив трафіку, збільшений попит на ресурси або порушення безпеки.

Далі, щоб гарантувати, що ваш сайт постійно оновлюється, GreenGeeks автоматично оновлює ядра WordPress, Joomla чи іншої системи управління вмістом, щоб ваш сайт ніколи не став вразливим до загроз безпеці. Додавши до цього, всі клієнти отримують щонічні резервні копії свого веб-сайту.

Для боротьби зі зловмисним програмним забезпеченням та підозрілою діяльністю на вашому веб-сайті GreenGeeks надає кожному клієнту власну Захищену файлову систему візуалізації (vFS). Таким чином жоден інший обліковий запис не може отримати доступ до вашого та викликати проблеми із безпекою. Додавши до цього, якщо буде виявлено щось підозріле, його негайно ізолюють, щоб запобігти подальшій шкоді.

Крім того, у вас є можливість використовувати вбудований захист від спаму, який GreenGeeks надає для зменшення кількості спроб спаму на вашому веб-сайті.

Нарешті, вони контролюють свої сервери, щоб виявити всі проблеми, перш ніж вони впливають на клієнтів та їх веб-сайти. Це допомагає підтримувати вражаючі 99,9% часу роботи.

5. Гарантії обслуговування та підтримка клієнтів

GreenGeeks пропонує ряд гарантій для клієнтів.

Перевір:

 • 99% гарантії безперервного часу
 • 100% задоволення (а якщо ви цього не зробите, ви можете активувати 30-денну гарантію повернення грошей)
 • 24/7 підтримка електронної пошти
 • Підтримка живого телефону та спілкування в чаті

Прагнучи зібрати деякі статистичні дані про час роботи, щоб показати вам, наскільки серйозно вони ставляться до їх гарантії безперервного часу, Я звернувся до команди підтримки Live Chat і я отримав миттєву відповідь на моє початкове запитання.

Коли представник служби обслуговування клієнтів не міг мені допомогти, він негайно направив мене до іншого члена команди, який міг би, який потім відповів мені електронною поштою.

На жаль, у них немає інформації, яку я запитував. Тож, хоча вони обіцяють, що веб-сайти матимуть 99,9% часу роботи, немає жодного способу зрозуміти, що це правда, не проводити особистий експеримент, наприклад, цей, виконаний Фактами хостингу:

Хоча я отримав швидкі відповіді про підтримку, я трохи розчарований, що у GreenGeeks немає даних для резервного копіювання своїх заяв. Натомість я покладаюся на їх письмовий електронний лист:

Моє запитання: Цікаво, чи є у вас історія продовження часу? Я пишу огляд і хочу згадати 99,9% гарантії безперервного часу. Я знайшов інших рецензентів, які провели свої власні дослідження та відстежили GreenGeeks на Pingdom…, але мені цікаво, чи є у вас власний список відсотків щомісяця тривалості безперервного часу.

Відповідь GreenGeeks: GreenGeeks підтримує нашу 99,9% гарантію часу роботи на сервері щомісяця року, гарантуючи, що у нас є спеціалізована команда серверних техніків, які здійснюють моніторинг, оновлення та обслуговування наших систем 24/7, щоб надати таку гарантію. На жаль, на даний момент у нас немає такої діаграми, як ця, яку ви запитали.

Я думаю, вам доведеться бути суддею щодо того, чи достатньо вам цього чи ні.

База знань

GreenGeeks також має розгалужену базу знань, простий доступ до електронної пошти, чат в реальному часі та підтримку телефону, а також конкретні підручники для веб-сайтів, розроблені для того, щоб допомогти вам у таких випадках, як налаштування облікових записів електронної пошти, робота з WordPress і навіть налаштування магазину електронної комерції.

6. Можливість електронної комерції

Усі плани хостингу мають багато функцій електронної комерції, що чудово, якщо ви запускаєте інтернет-магазин.

Для початку ви отримаєте безкоштовно Давайте шифруємо Wildcard SSL сертифікат запевнити клієнтів, що їх особиста та фінансова інформація на 100% захищена. І якщо ви знаєте що-небудь про сертифікати SSL, ви знатимете, що Wildcard – це чудово, оскільки їх можна використовувати для необмежених субдоменів доменного імені.

Далі, якщо вам потрібна кошик для покупок на вашому веб-сайті електронної комерції, ви можете встановити її за допомогою програмного забезпечення для встановлення одним клацанням.

Нарешті, ви можете бути впевнені, що сервери GreenGeeks сумісні з PCI, що додатково захищає дані вашого сайту.

7. Ексклюзивний веб-сайт Builder

За допомогою їх веб-хостингу ви маєте доступ до вбудованого веб-сайту GreenGeeks Builder зробіть створення сайту легким вітром.

GreenGeeks Builder веб-сайтів

За допомогою цього інструменту ви отримуєте такі функції:

 • 100 готових шаблонів, які допоможуть вам розпочати роботу
 • Теми, зручні для мобільних пристроїв та чуйні
 • Перетягніть & технологія падіння, яка не потребує навичок кодування
 • SEO оптимізація
 • Цілодобова підтримка

Цей веб-сайт може легко активуватися після реєстрації на хостингу GreenGeeks.

Мінуси GreenGeeks

Завжди є мінуси у всьому, навіть у таких хороших речах, як веб-хостинг GreenGeeks. І, прагнучи повідомити вам все, ми склали кілька недоліків використання GreenGeeks як вашого веб-хоста.

1. Оманливі цінові точки

Не можна заперечувати, що дешевий веб-хостинг легко зустріти. Однак недорогі хостингові послуги не завжди доступні від високоякісних хостингових компаній. Пам’ятайте, ви отримуєте те, за що платите.

На перший погляд, здається, що надійна хостинг-компанія GreenGeeks дійсно пропонує недорогий веб-хостинг. І виходячи з раніше згаданих плюсів використання GreenGeeks, здається, занадто добре, щоб бути правдою.

А технічно це так.

Після подальшого розслідування я з’ясував, що єдиний спосіб, як ви можете отримати дивовижний веб-хостинг $ 3,95 / місяць від GreenGeeks, це якщо ви погоджуєтесь платити за три роки служби за цією ціною.

Якщо ви хочете оплатити послугу на рік, ви заплатите 5,95 дол. США на місяць.

І якщо ви новачок в GreenGeeks і хочете платити щомісяця, поки не будете впевнені, що вони є власником хостингу для вас, ви в кінцевому підсумку виплатите цінні $ 9,95 / місяць!

Плани GreenGeeks та ціни

Не кажучи вже про те, що якщо ви хочете платити щомісяця на місяць, ви також не відмовляєтесь від плати за встановлення, що коштуватиме вам ще 15 доларів.

2. Повернення коштів не включають плату за налаштування та домен

Відповідно до 30-денної політики гарантії повернення грошей GreenGeeks, ви можете отримати повне повернення коштів, якщо ви незадоволені, без запитань..

Однак з вас не буде повернено плату за налаштування, плату за реєстрацію доменного імені (навіть якщо підписка була безкоштовною) або плату за переказ.

Хоча відрахування плати за доменні імена може здатися розумним (оскільки ви можете зберегти доменне ім’я, коли виходите), не здається справедливим стягувати плату за налаштування та передачу, якщо вони остаточно не задоволені наданими послугами..

Особливо, якщо GreenGeeks збирається запропонувати гарантію повернення грошей без запитань.

Плани хостингу GreenGeeks

GreenGeeks пропонує декілька планів хостингу на основі ваших індивідуальних потреб. З цього приводу ми розглянемо загальні плани та плани хостингу WordPress, щоб у вас було гарне уявлення, чого очікувати, коли ви зареєструєтесь, щоб користуватися їх хостинг-послугами.

Спільні плани хостингу

Загальний ландшафт хостингу значно змінився. Багато людей в минулому просто хотіли, щоб веб-хостинг мав бездоганний час роботи за низькою ціною. У вас є ваші маленькі, середні та великі плани, ляпайте cPanel на сервері, і ви закінчили. Сьогодні клієнти хочуть, щоб безперебійний робочий процес, швидкість, тривалість роботи та масштабованість були завершені у гарний пакет.

З часом GreenGeeks оптимізували план хостингу Ecosite Starter, щоб мати всі функції, які хочуть 99,9% хостинг-клієнтів. Ось чому вони надають клієнтам прямий шлях для реєстрації на цьому з веб-сайту.

Спільний хостинг GreenGeeks

Замість дорогого хостингового плану з додатковими можливостями, середній Джо на вулиці нічого не знає – вони намагалися скоротити жир та принести клієнтам більш оптимізований хостинг.

Їхнє бачення хостинг-провайдера полягає в тому, щоб дозволити своїм клієнтам зосередитись на розгортанні, управлінні та розробці веб-сайтів, не турбуючись про основні технології.

Хостинг-платформа повинна просто працювати.

Їх масштабована функція хостингу була введена на початку цього року і дозволяє клієнтам легко додавати обчислювальні ресурси, такі як процесор, оперативна пам’ять та введення / виведення в режимі оплати, що виключає необхідність оновлення до віртуального приватного сервера.

З їх планами ви отримуєте такі функції, як:

 • Безлімітні бази даних MySQL
 • Необмежена кількість підпаркованих та паркованих доменів
 • Проста у використанні приладова панель cPanel
 • Softaculous, що включає встановлення в один клік 250+ сценаріїв
 • Масштабовані ресурси
 • Можливість вибору центру обробки даних
 • Рішення кешування PowerCacher
 • Безкоштовна інтеграція CDN
 • Функції електронної комерції, такі як сертифікат SSL та кошик для встановлення
 • Безкоштовний SSH та захищений FTP-акаунт
 • Підтримка Perl та Python

Крім того, ви отримаєте безкоштовне доменне ім’я після налаштування, безкоштовна міграція сайту, і доступ до ексклюзивного перетягування GreenGeeks & конструктор падіння сторінок для зручного створення сайту.

План спільного ціноутворення починається від $ 3,95 / місяць (пам’ятайте, лише якщо ви платите за три роки наперед). В іншому випадку цей план обійдеться вам у 9,95 дол. США на місяць.

Вони також пропонують Ecosite Pro та Ecosite Premium в якості варіантів оновлення для розміщення клієнтів, яким це потрібно. https://www.greengeeks.com/kb/4873/greengeeks-shared-hosting-pricing/

WordPress хостинг

У GreenGeeks також є хостинг для WordPress, хоча, окрім економії для кількох функцій, схоже, це те саме, що спільний план хостингу.

GreenGeeks WordPress хостинг

Насправді, єдина відмінність, яку я можу помітити, – це те, що GreenGeeks пропонує те, що вони називають “БЕЗКОШТОВНА Розширена безпека WordPress.” Незрозуміло, що включає в себе розширена безпека, тому я не можу коментувати, користь це чи ні.

Все інше, включаючи встановлення WordPress одним клацанням миші, постачається разом із спільним планом хостингу. Крім того, цінові бали однакові, що знову робить незрозумілим, які різниці є насправді.

Часті запитання

Ось відповіді на деякі найчастіші запитання:

 1. Що таке GreenGeeks? GreenGeeks – компанія, що займається веб-хостингом, створена в 2006 році, а її штаб-квартира знаходиться в Агура-Хіллз, Каліфорнія. Їх офіційний веб-сайт – www.greengeeks.com, а їх рейтинг BBB – A.
 2. Який тип хостингових планів доступний у GreenGeeks? GreenGeeks забезпечує спільний хостинг, хостинг WordPress реселлерів, хостинг VPS та виділені сервери.
 3. Яка панель управління використовується? Найпоширеніший cPanel.
 4. Як працює безкоштовна міграція сайту? Після реєстрації на хостинг GreenGeeks просто надішліть квиток міграційній команді, щоб вони могли вам допомогти.
 5. Які форми оплати приймає GreenGeeks? Усі основні кредитні картки (Visa, Mastercard та American Express) та PayPal.
 6. Чи є якісь преміум-аддони? Так, включаючи кілька ліцензій WHMCS (програмне забезпечення для виставлення рахунків), відновлення резервного копіювання, запити на резервну копію вручну та повне відповідність PCI. Перелік доповнень дивіться тут.

Чи рекомендую я GreenGeeks?

Маючи стільки вибору там, що відрізняє GreenGeeks від конкуренції?

З 2008 року GreenGeeks є провідним в галузі екологічним провайдером веб-хостингу. Однак це не єдина функція хостингу, яка відрізняє нас від інших веб-хостів. Хостинг-платформа GreenGeeks швидша, масштабована та розроблена для покращення хостингу.

Наша хостинг-платформа забезпечує масштабовані обчислювальні ресурси, виключаючи необхідність оновлення до віртуального приватного сервера. Кожен обліковий запис забезпечений власними спеціальними обчислювальними ресурсами та захищеною віртуальною файловою системою. Ви можете вибрати розташування хостингу, яке географічно вам близьке. GreenGeeks може налаштувати вас на сервер у США, Європі чи Канаді.

Є ще багато можливостей на вибір – але я б радив поспілкуватися з нашою командою чату в прямому ефірі або зателефонувати нам. Наш спеціаліст із підтримки хотів би поділитися ще чудовими причинами, щоб дати нам змогу.

логотип
Мітч Кілер – Партнерські відносини GreenGeeks

Коротко, GreenGeeks – це більш ніж адекватне рішення для веб-хостингу. Вони пропонують різноманітні функції, мають хорошу підтримку клієнтів та забезпечують безпеку та безпеку даних про відвідувачів веб-сайту та веб-сайту.

Не кажучи вже про те, що якщо ви хтось, хто хоче бути екологічно чистим, GreenGeeks бере на себе це, щоб допомогти вам бути більш екологічними у цьому високотехнологічному світі. Що чудово!

Однак є кілька речей, які слід врахувати, перш ніж підписатись на них. Майте на увазі, що ціноутворення – це не те, що здається, що їх гарантії важко підтвердити, і якщо ви передумаєте після реєстрації, ви все одно втратите чималу суму грошей.

Отже, якщо це звучить як веб-хостинг-провайдер, якого ви хочете перевірити, переконайтесь, що перегляньте їх веб-сайт та все, що вони можуть запропонувати, щоб переконатися, що вони надають вам послуги хостингу, які вам дійсно потрібні за ціною ти дуже хочеш платити.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map