Огляд двигуна WP

WP Engine забезпечує керований хостинг WordPress для сайтів по всьому світу, які пропонують дивовижну підтримку, та хостинг корпоративного класу, оптимізований для WordPress. Але чи WP Engine – найкращий вибір для вас?


Оскільки власник бізнесу в Інтернеті прагне досягти масштабів та успіху, ви повинні знайти способи заощадити час, покращити безпеку сайту та забезпечити вашим користувачам найкращий досвід під час навігації по вашому сайту. Ось чому так багато власників веб-сайтів WordPress люблять WP двигун.

І особливо їх відомі технології швидкості. Тому що WP Engine став тим першим керованим хостом WordPress було прийнято Google Cloud Platform новітня інфраструктура, Обчислювані оптимізовані віртуальні машини (ВМ) (C2).

Тепер WP Engine пропонує продуктивність, яка є На 40% швидше. Це понад оптимізацію програмного забезпечення, що призвело до покращення продуктивності на платформі на 15%.

Технологія швидкості WP Engine – головна особливість, яку клієнти найбільше люблять.

Відгуки у TwitterПереважно позитивні відгуки людей у ​​Twitter

У цьому Огляд WP Engine Я дуже уважно ознайомлюсь із плюсами та мінусами та виконую власні рішення, щоб допомогти вам визначитися, перш ніж підписуватись на них для вашого сайту WordPress.

Натиснувши на це посилання, ви можете розмістити лише свій веб-сайт WordPress $ 25 на місяць (як правило, 30 дол. США / місяць) при сплаті щорічно.

Contents

Про що ви дізнаєтесь у цьому огляді

 1. Плюси

Тут я розбираюсь у тому, що їх, тому що є багато позитивів, особливо навколо трьох веб-хостингів; , безпека та підтримка.

 1. Мінуси

Вони отримують багато речей, але як і у кожного (хостингового) сервісу там, це не все ідеально, тут я висвітлюю те, що їх .

 1. Плани & ціни

Тут я переглядаю їхні різні та які особливості входять у їхні плани.

 1. Чи хороший WP Engine?

Нарешті я підбиваю підсумки резюме та повідомляю, чи є ними керований сервіс хостингу WordPress .

Керований WordPress хостинг – це преміальна послуга, призначена не лише розміщувати дані вашого сайту та швидко передавати їх відвідувачам, але й допомагати власникам сайтів керувати стомлюючими завданнями, які поставляються із запуском веб-сайту, який росте.

Хоча кожен керований хост WordPress має різний набір функцій, основна увага повинна приділятися швидкості сайту, продуктивності, обслуговуванню клієнтів та безпеці..

огляд двигуна WP

Отже, давайте подивимося, як вони вимірюють цей огляд WPEngine.

Плюси WP Engine

Компанія WP Engine, заснована в 2010 році в Остіні, штат Техас, покликана забезпечити спеціалізований хостинг WordPress, оскільки система управління контентом WordPress продовжувала себе зарекомендувати як найпопулярніша доступна платформа для блогів.

Побудована на мережевій інфраструктурі світового класу, інтегрується з найкращими технологічними партнерами, такими як Google, AWS та New Relic, це приватна компанія з 18 центрами обробки даних, що охоплюють земну кулю.

WP Engine вірить у силу відкритого коду. вони створили свою платформу цифрового досвіду WordPress (DXP), що працює на базі понад 30 технологій з відкритим кодом.

Але чи є вони сьогодні найкращим керованим хостинговим рішенням WordPress? Погляньмо і подивимось.

1. Шум швидкості

Багато факторів впливають на те, чому ваш веб-сайт, незалежно від розміру, швидко завантажується та працюватиме добре. На щастя, WP Engine знаходиться на вершині всього цього.

Важливість “швидкості” не можна занижувати, і ось що вони мають сказати про це:

Наявність швидкого завантаження сайту є важливим на сьогодні, який стек технологій швидкості використовує WP Engine?

Швидкість сайту є основним диференціатором для WP Engine. Це одна з ключових ознак нашої платформи, яка відрізняє нас від наших конкурентів. Технологія, що стоїть за цим, включає інтеграцію CDN одним клацанням миші, наше спеціальне розширення NGINX та SSD технологію. CDN різко скорочує час очікування активів і забезпечує звільнення ресурсів для важливих запитів. Інтеграція NGINX забезпечує кращий досвід для ваших відвідувачів, визначаючи пріоритетність людських запитів над автоматизованими системними запитами. І SSD-технологія працює, щоб уникнути насичення оперативної пам’яті та покращує рендеринг. Щоб глибше пірнати на наш стек технологій, перегляньте цю сторінку.

З точки зору загальної інфраструктури, ми співпрацювали з веб-службами Amazon та Google Cloud Platform, щоб надати клієнтам цілий ряд корпоративних рішень, що забезпечують блискавичний, масштабований, високодоступний та безпечний досвід. Крім того, наявність високоякісних партнерів на кшталт цих дозволяє нам надавати центри обробки даних у найрізноманітніших місцях – загалом 18. Ця глобальна присутність дає нам можливість обслуговувати більше клієнтів на місцевому рівні, де вони бачать подальше підвищення продуктивності та швидкість.

Логотип WPEngine
Роберт Кільті – Партнерський менеджер WP Engine

Послуги CDN

Вони співпрацюють зі StackPath (раніше MaxCDN), щоб надати всім своїм клієнтам доступ до послуг доставки тематичної мережі. Використання CDN може різко скоротити затримку та покращити швидкість сайту, оскільки сервери, що охоплюють земну кулю, працюють разом, щоб доставляти вміст сайту користувачам на основі їх географічного розташування. CDN безкоштовний з усіма планами.

Технологія EverCache WP Engine

Вони створили одну з наймасштабніших архітектур WordPress коли-небудь – під назвою EverCache – для забезпечення швидкості та керування швидкістю трафіку на всіх веб-сайтах, на яких вони розміщені, без будь-якого простою..

Щоб цього не сталося, клієнти використовують поєднання служб CDN, агресивного кешування, яке виконує EverCache, та чуйного оновлення кожного разу, коли на вашому веб-сайті з’являється щось нове. Іншими словами, ваш сайт швидко передає вміст людям у всьому світі, кешує весь статичний вміст і навіть оновлює його в будь-який час, коли ви внесете зміни.

wp кешування двигуна

Кешування сторінок, Кешування пам’яті та кешування об’єктів (має бути ввімкнено на порталі користувачів), вбудований і його можна легко очистити зсередини адміністратора WordPress.

WP Engine агресивно кешує все, від сторінок до каналів, до перенаправлень 301 на піддомени; це робить ваш сайт завантаженням блискавично.

Інструмент продуктивності сторінки WP Engine

На Порталі користувачів усі клієнти мають доступ до Інструменту ефективності сторінки. Щоб скористатися нею, вам потрібно лише ввести URL-адресу свого веб-сайту і подивитися, наскільки він працює.

wp інструмент випробування швидкості двигуна

Нижче наведено вигляд даних, які цей інструмент надає:

 • Рекомендації щодо покращення швидкості та продуктивності сайту
 • Кількість секунд, що потрібно браузеру для відображення першого об’єкта на екрані
 • Середній час, який потрібно, щоб усі видимі частини вашого веб-сайту відображалися на екрані
 • Кількість ресурсів, які вимагає веб-сторінка, що аналізується (включаючи такі ресурси, як зображення, шрифти, HTML та сценарії)
 • Загальний розмір файлу всіх елементів, переданих із вашої сторінки в браузер користувача

Я думаю, що рекомендації по суті справді акуратні. Вони економлять вам час використання сторонніх інструментів, таких як Google PageSpeed ​​Insights, і пропонують багато додаткових ресурсів, щоб пояснити рекомендації для тих, хто не розуміє.

рекомендації щодо швидкості

Нарешті, WP Engine пропонує PHP 7.2 готовий і навіть надає всім, незалежно від того, користуються вони хостингом чи ні, доступ до свого ексклюзивного інструменту швидкості двигунів WP (хоча ви повинні вказати адресу електронної пошти, щоб отримати результати, які можуть не відповідати деяким ).

безкоштовний інструмент тестування швидкості

Мій власний тест на швидкість

Тут я хотів побачити, як швидко завантажується WPE, не використовуючи власні інструменти тестування швидкості.

Я створив веб-сайт WordPress, розміщений на плані $ 25 на місяць у WP Engine (щорічно виплачується), потім продовжив і встановив безкоштовну версію теми GeneratePress з декількома фіктивними публікаціями та сторінками блогу.

То як швидко працює WP Engine? Ну дуже швидко насправді…

wp випробування швидкості двигуна на gtmetrix

За даними GTmetrix, мій сайт повністю завантажений 0,8 секунди. Подальші ручні оптимізації продуктивності не потрібні були завдяки вбудованому кешування сторінок, кеш-пам’яті та кешування об’єктів.

Мені також хотілося побачити, як їхня вистава трималася під невеликим стресом, тому я побіг Навантажувальний тест імітуючи 30 активних відвідувачів, які відвідують сайт протягом 3 хвилин.

випробування на навантаження

Цей графік показує, що коли кількість відвідувачів збільшується (зелена лінія), час завантаження сторінки (синя лінія) залишається фіксованим приблизно в 40 мілісекунд (зелена лінія).

Це дійсно гарна річ, адже це означає, що більше відвідувачів, які відвідують цей сайт, не призводять до зниження продуктивності.

2. Розширені функції безпеки

WP Engine знає, наскільки важлива безпека сайту, особливо для веб-сайтів, які масштабують. Ось чому вони пропонують своїм клієнтам ряд преміальних функцій безпеки, розроблених для захисту даних вашого сайту.

 • Виявлення та блокування загрози. Їх платформа перевіряє весь трафік сайту, шукає підозрілі зразки та автоматично блокує шкідливі атаки.
 • Веб-додатки. Атаки веб-додатків, які відбуваються як у шарі WordPress, так і у nginx, ідентифікуються та виправляються негайно, перш ніж вони негативно впливають на ваш веб-сайт.
 • WordPress Core. Команда експертів WP Engine має на увазі всю спільноту WordPress, незалежно від того, користуються вони керованими хостинговими послугами чи ні. Якщо розроблений основний патч WordPress, він передається спільноті WordPress для розгляду.
 • WordPress плагіни. Встановлення та оновлення плагінів WP Engine не обробляє, тому ви підтримуєте контроль над дизайном та функціональністю свого веб-сайту. При цьому розробники плагінів WP Engine слідкують за вразливістю плагінів, щоб їхні клієнти не стали жертвою зловмисної активності.
 • Автоматизоване виправлення та оновлення. Вони автоматично виправляють ядро ​​WordPress, тож вам не доведеться турбуватися про вразливості.
 • Автоматичні резервні копії. На випадок, якщо з вашим веб-сайтом щось трапиться, WP Engine має резервну копію вашого сайту, яку легко відновити. Насправді вони виконують резервні копії щодня та мають можливість відновлення одним клацанням миші.

На додаток до всього цього, WP Engine пропонує запобігання DDOS-атакам, грубій спробі та атакам JavaScript / SQL-ін’єкції. Крім того, вони відомі тим, що працюють із сторонніми фірмами із безпеки, щоб виконувати звичайні перевірки коду та перевірки безпеки, щоб переконатися, що все досягає швидкості.

І найкраща частина? Якщо ваш сайт WordPress зламаний, вони виправлять це безкоштовно.

3. Виняткова підтримка клієнтів

WP Engine відомий тим, що має зоряну підтримку клієнтів. Насправді у них є понад 200 експертів з обслуговування 24/7/365, які надають клієнтам підтримку клієнтів один на один.

Є три глобальні служби підтримки, тому хтось завжди доступний. І на додаток до цього, команда підтримки не просто допомагає вам у вирішенні проблем із хостингом. Вони також є експертами WordPress, які можуть допомогти вам діагностувати проблеми та рекомендувати оптимізацію сайту.

Ви можете отримати доступ до когось із служби підтримки через такі канали:

 • Цілодобова підтримка чату в прямому ефірі для будь-яких питань продажу
 • Цілодобова підтримка з питань продажу
 • Підтримка порталу користувачів для будь-якого технічного хостингу або питань WordPress
 • Спеціальний розділ Підтримка платежів для вирішення проблем, пов’язаних із вашим обліковим записом
 • Загальна база знань зі статтями, що стосуються різних тем

Команда підтримки має менше 3-х хвилинного чату відгуку в реальному часі та високий показник чистого промоутера 82, що підтверджує, що їх головне значення має щастя клієнтів.

І щоб перевірити їх, я зв’язався із командою підтримки рано в 4:45 ранку і досить впевнено, приблизно за 30 секунд, хтось був там, щоб відповісти на мої запитання.

підтримка чату двигуна WP

Член команди, з якою я спілкувався, був доброзичливим та обізнаним та із задоволенням відповідав на будь-які мої запитання.

Якщо говорити про клієнтів …

WP Engine пропонує цілий ряд унікальних функцій, які функції чи інструмент найбільше люблять ваші клієнти?

Продуктовий портфель WP Engine значно збільшився за останні кілька років. Насправді ми щойно запустили наше високоефективне сучасне рішення щодо безпеки – Global Edge Security. Залежно від замовника, ви можете бачити різні переваги для різних інструментів. Наприклад, клієнти на виділених серверах дуже насолоджуються доступом до шлюзу SSH. Що стосується менших, спільних планів, агенції та незалежні розробники завжди вихваляють простоту розробки та виробничого середовища на нашій платформі, при цьому наша особливість переносних інсталяцій є стійкою особливістю.

Наші корисні інструментальні дані, такі як Ефективність сторінки та Ефективність вмісту, завжди є хітом. Однак загалом нашим найпопулярнішим інструментом буде «Ефективність програми». Він забезпечує наочність на рівні коду, щоб допомогти командам швидше вирішувати проблеми, оптимізувати їх досвід у WordPress та підвищувати спритність розвитку. Це надає командам з розробки та ІТ-операцій видимість, необхідна для створення та підтримки чудового цифрового досвіду WordPress.

Логотип WPEngine
Роберт Кільті – Партнерський менеджер WP Engine

4. Гарантії

Практично всі хостингові компанії WordPress пропонують клієнтам певні гарантії. Зрештою, гарантії – чудовий спосіб прищепити довіру тим, хто ще не знав і не любить компанію.

Вони пропонують такі гарантії:

 • 99,95% гарантії бездротового обслуговування сервера та 99,99% часу роботи для тих, хто має покращений рівень дозволу на обслуговування (за винятком виправданих простоїв, таких як планове або аварійне обслуговування, бета-послуги та навіть події форс-мажорних обставин)
 • Хоча це не ідеально, у них є чудова стаття, яка пояснює тривалість роботи, реальність таємничих 100% гарантій безперервного часу, а також які питання ви справді повинні задавати потенційному веб-господареві
 • 60-денна гарантія повернення грошей на всіх планах, крім спеціальних

Ви також можете зробити аргумент, що WP Engine гарантує безпеку сайту, оскільки вони безкоштовно виправлять ваш зламаний сайт, що для великої атаки може коштувати бізнесу тисячі доларів на діагностику та очищення.

5. Постановочні середовища

Однією з найбільш прихильних функцій, пропонованих усім клієнтам, незалежно від плану хостингу, є розміщення веб-сайтів.

Постановочний сайт – це лише клонована версія вашого фактичного веб-сайту, на якій можна сміливо перевірити розробку, дизайн та зміст вмісту.

інсценування WordPress адмін

Ця функція пропонує безліч переваг, таких як:

 • Легке налаштування інсценізації одним натисканням кнопки на інформаційній панелі WordPress (або на порталі користувачів)
 • Незалежний клон вашого веб-сайту для тестування тем, плагінів та користувацького коду, не побоюючись щось зламати і пережити час простою
 • Можливість виявити помилки в дизайні чи функціональних можливостях перед тим, як веб-сайт вийде на екран
 • Місцеві або онлайн налаштування для вашої зручності
 • Легка передача сайту між сценічними та живими середовищами

Незалежно від того, чи працює ваша команда для створення веб-сайтів WordPress для клієнтів, або ви просто хочете перевірити деякі речі на своєму власному веб-сайті, створюючи, розробляючи та керуючи сценічною обстановкою з інсценуванням WP Engine надзвичайно просто.

6. Безкоштовний доступ до Framework Genesis та понад 35+ преміальних тем

Це одна справа монстрів, якщо ви запитаєте мене.

Нещодавно WP Engine придбав StudioPress, і всі клієнти отримують доступ до Рамка генезису і 35 преміальних тем StudioPress WordPress включені в їх підписки на запуск, ріст, масштаб, преміум та корпоративне планування.

Генезис фреймворку та теми StudioPress

Теми StudioPress, що працюють на основі Genesis Framework, полегшують клієнтам WP Engine швидко створювати красиві, професійні веб-сайти WordPress. Усі теми – оптимізовані пошукові системи, швидко завантажуються із зафіксованими функціями безпеки (я знаю, оскільки цей сайт створений на основі Genesis Framework).

Ось що вони можуть сказати про придбання StudioPress:

Придбання WP Engine StudioPress багатьох здивувало, чому ви вирішили придбати StudioPress?

Основним напрямком роботи WP Engine був і продовжує залишатися внесок у спільноту WordPress. Насправді, це ще одна наша цінність – віддана віддачі. Наші зобов’язання в часі, грошах, написанні, кодуванні та продуманому керівництві нарахували понад 1,7 мільйона доларів у 2018 році. Придбання StudioPress – це наступний рівень для нас у цих зусиллях щодо віддачі. Коли двигун WP рухається від сили до сили, ми маємо ресурси, щоб допомогти Рамці генезису рости та процвітати. Насправді 15% всіх наших клієнтів використовують Genesis, при цьому 25% наших найбільших клієнтів використовують. Як компанія, це рамка, з якою ми вже дуже добре знайомі.

За словами нашого засновника, Джейсона Коена, «Ми бачимо можливість інвестувати в« Генезис », щоб розвиватися та продовжувати служити громаді, яка на нього покладається. Це включатиме вкладення коштів у інженерні зусилля за рамками, вкладення коштів у створення нових тем
та інвестування в економіку рамки та партнерів, які виробляють продукцію, яка підтримує та покладається на неї ». Зважаючи на це, ми вважаємо, що придбання принесе користь і WP Engine, і спільноті WordPress, і справді є прикладом нашого прагнення компанії повернутись.

Логотип WPEngine
Роберт Кільті – Партнерський менеджер WP Engine

Мінуси WP Engine

WP Engine має свої недоліки, як навіть найкращі речі в житті.

Давайте подивимось, чи є вони те, що змусить вас звернутися до іншого керованого постачальника послуг WordPress.

1. Немає реєстрації домену або хостингу електронної пошти

Вони пропонують лише послуги хостингу для своїх клієнтів, а це означає, що немає реєстрації доменних імен.

Це не тільки незручно (адже вам доведеться придбати доменне ім’я за допомогою сторонньої компанії), і немає стимулів використовувати їх хостинг-плани, щоб отримати безкоштовну реєстрацію доменного імені.

Додавши до цього, ви не можете розміщувати послуги електронної пошти за допомогою WP Engine. Хоча деякі люди вважають за краще розміщувати свої електронні листи на сторонніх платформах лише на випадок, коли хост-сервери вийдуть, іншим це не сподобається..

Наприклад, вам потрібно буде отримати окремий хостинг електронної пошти G Люкс (раніше Google Apps) від $ 5 на місяць за електронну адресу або Стелаж від $ 2 на місяць за електронну адресу.

2. Заборонені плагіни

Як ми вже згадували раніше, WP Engine переконаний, що її інфраструктура має все необхідне для забезпечення безпечності та роботи вашого сайту. В результаті вони склали список Заборонені плагіни які, як відомо, викликають проблеми з їх внутрішніми службами.

Повний список заборонених плагінів можна переглянути тут. Тим часом, ось кілька найбільш відомих заборонених плагінів:

 • Кешування плагінів, таких як WP Super Cache, W3 Total Cache, WP File Cache та WordFence. Ракета FYI WP дозволена / працює.
 • Резервні копії плагінів, такі як WP резервне копіювання DB та BackupWordPress
 • Плагіни для пов’язаних публікацій, такі як YARPP та подібні повідомлення
 • Перервана перевірка посилань
 • EWWW Оптимізатор зображень (якщо ви не використовуєте хмарну версію)

Проблема в цьому полягає в тому, що багатьом людям подобається контролювати на приладовій панелі WordPress над такими речами, як безпека сайту, резервне копіювання, оптимізація зображень і навіть швидкість сайту за допомогою плагіну кешування..

І хоча WP Engine стверджує, що вони справляються з усім цим для вас, деякі люди можуть не готові відмовитись від усього контролю та відмовитися від використання своїх улюблених плагінів, сподіваючись, що WP Engine завжди їх охоплює.

3. Немає cPanel

Знову ж таки, хоча, можливо, це і не є повним пробивачем угод, багато людей, які шукають хостинг-провайдера, звикли і віддають перевагу традиційному cPanel для управління своїми обліковими записами та веб-сайтами.

WP Engine, однак, має власний портал користувачів що здається інтуїтивно зрозумілим у використанні.

портал користувачів wp engine

Але для тих, хто не хоче мати справу з чимось новим, Портал користувачів може відмовитися від їх використання.

Додавши до цього, Портал користувачів відображає кількість використаних відвідувачів, пропускну здатність та зберігання, які ви використовуєте, що здається непоганою справою?

Ну, поки ви не зрозумієте, що всі доступні плани хостингу мають відвідувачів, пропускну здатність та обмеження для зберігання, що не всі хостинг-провайдери (керовані чи іншим чином).

4. Складний веб-сайт (інтерфейс)

Хоча це може здатися незначним для деяких, я знайшов це веб-сайт трохи важко орієнтуватися. Хоча є багато інформації, яка все пояснює, я хотів би, щоб це було більш просте розташування.

Насправді, деякі їх найкращі риси були приховані глибоко в статтях підтримки, що робить їх важким для пошуку. Не кажучи вже про те, що мені довелося прочитати набагато більше контенту, ніж мені хотілося б дізнатися прості відповіді на речі, які я хотів знати про хостинг WP Engine.

Однак я мушу сказати, що коли ви підписуєтесь та отримуєте доступ до «задніх місць», все дуже добре викладене, просте і зрозуміле.

Плани хостингу WP Engine

WP Engine має 3 керованих WordPress хостинг планує вибрати якщо вам не потрібен спеціальний план, у якому вам доведеться звернутися до команди для створення.

wp цінові плани двигунів

Кожен план має набір специфічних особливостей, які ви можете повністю побачити тут. Однак ми розглянемо кожен план та основні їхні функції, щоб ви могли побачити відмінності:

План запуску двигуна WP (починаючи з $ 25 / місяць, коли платять щорічно)

План запуску ідеально підходить для тих, хто має менші веб-сайти WordPress, але все ще потребує переваг, якими керує хостинг.

Ось основні особливості цього плану:

 • 1 Веб-сайт WordPress
 • До 25K відвідувань на місяць
 • 10 Гб локального сховища
 • 50 ГБ пропускної здатності на місяць
 • Безкоштовна міграція сайту
 • Глобальний CDN
 • Автоматизовані сертифікати SSL
 • Інструмент ефективності сторінки
 • 24/7 підтримка прямого чату

План зростання двигунів WP (починаючи з $ 115 / місяць)

План зростання розроблений для тих, хто має веб-сайти WordPress, які продовжують бачити більше трафіку або, принаймні, мають намір найближчим часом.

Ось основні особливості цього плану:

 • 5 веб-сайтів WordPress
 • До 100 000 відвідувань на місяць
 • 20 Гб локального сховища
 • 200 ГБ пропускної здатності на місяць

У ньому також є все інше, що має план запуску, а також імпортні SSL-сертифікати та підтримка телефону 24/7.

План масштабу двигуна WP (починаючи з $ 290 / місяць)

План Scale призначений для великих веб-сайтів WordPress, які потребують керованих служб хостингу, щоб допомогти їм бути організованими та успішними.

Ось основні особливості цього плану:

 • 15 веб-сайтів WordPress
 • До 400K відвідувань на місяць
 • 30 Гб локального сховища
 • 400 ГБ пропускної здатності на місяць

Він також має все інше, що має план зростання.

Крім того, нещодавно вони придбали StudioPress, який мають усі клієнти повний доступ до преміум Genesis Framework і понад 35+ преміум тем, які – це викрадення угоди, якщо ви запитаєте мене.

Часті запитання

Ось відповіді на деякі найчастіші запитання:

 1. Який тип хостингових планів доступний у WP Engine? Усі хостингові плани керуються хостингом WordPress. Вони відрізняються ціною залежно від кількості веб-сайтів, пропускної здатності, пам’яті та кількості очікуваних відвідувачів на місяць.
 2. Яка панель управління використовується? Спеціально створений користувальницький портал WP Engine.
 3. Чому означає керований хостинг WordPress? Коротше кажучи, керований хостинг WordPress означає, що ваш хостинг-провайдер дбає про такі речі, як безпека сайту, швидкість, оновлення та резервне копіювання, тому вам не потрібно.
 4. Що станеться, якщо мій веб-сайт перевищує кількість відвідувань, дозволених у моєму плані? WP Engine дуже зрозуміло, скільки відвідувачів сайту можуть відвідувати веб-сайт на місяць, а також враховує, що можуть трапитися раптові сплески трафіку. Залежно від вашого хостингового плану, ви отримуватимете плату за надмірний тариф залежно від кількості перевищених відвідувань вашого веб-сайту. Для отримання додаткової інформації ознайомтеся з детальним поясненням тут.
 5. Я отримаю сертифікат SSL? Так, усі домени, розміщені WP Engine, отримують безкоштовний сертифікат шифрування SSL Let’s Encrypt і отримують насолоду від встановлення в один клік, виконаного на Порталі користувачів. Також доступні інші типи преміальних сертифікатів SSL.
 6. Чи можу я розмістити обліковий запис електронної пошти? Ні, WP Engine не розміщує послуги електронної пошти на своїй платформі. Однак у них є сторонні рішення, які можуть працювати для вас.
 7. Чи пропонує WP Engine розробник веб-сайтів? Ні, вони пропонують лише послуги хостингу WordPress. З огляду на це, вони надають усім клієнтам доступ до Інструменту ефективності сторінки на порталі користувачів для моніторингу швидкості та продуктивності сайту. Вони також безкоштовно дають клієнтам рамки Genesis та понад 35 тем для StudioPress, тому створення веб-сайту WordPress є чинником.
 8. Яку підтримку клієнтів я можу очікувати з WP Engine? Усі клієнти мають доступ до підтримки чату в реальному часі цілий день, щодня. Коли ви інвестуєте в більш дорогі плани, ви отримуєте цілодобову підтримку телефону та доступ до підтримки один за одним для оптимізації вашого сайту..
 9. Які гарантії існують? WP Engine пропонує 99,95% гарантії тривалості роботи, а також 60-денну гарантію повернення грошей.
 10. Чи є код купона на WP Engine? Так, використовуйте код купона WP Engine wpe3free і отримайте безкоштовно 4 місяці (або 20% знижки на перший місяць на щомісячні плани).

Я б рекомендував WP Engine?

На сьогодні WP Engine – це одне з найкраще керованих рішень для WordPress на сьогодні. Вони беруть безпека, швидкість та продуктивність вашого веб-сайту серйозно, і не пропустіть, коли це з’явиться обслуговування клієнтів.

Ось що вони можуть сказати про три S-хостингу:

Що відрізняє WP Engine від конкуренції, якщо мова йде про три S-хостинга: швидкість, безпека та підтримка?

Швидкість – WP Engine працює виключно з WordPress, тобто наша платформа повністю оптимізована для швидкого та безпечного досвіду WordPress. І як уже згадувалося вище, ми використовуємо індивідуальну комбінацію технологій для забезпечення високого рівня продуктивності сайту. Всі вони працюють в гармонії, щоб досягти середнього завантаження сторінки
покращення на 38% при переході від інших хостинг-провайдерів. Платформа WP Engine призначена для масштабування, щоб не зменшувати швидкість, оскільки сайти клієнтів та бізнес-масштаби.

Безпека – В WP Engine наша місія – допомогти нашим клієнтам виграти в Інтернеті. Ми знаємо, що сайти наших клієнтів представляють свій бізнес, засоби для існування. Вони покладаються на нас, щоб захистити їх від нападів. В результаті нашого рівня безпеки щомісяця ми блокуємо понад 150 мільйонів поганих запитів. Ми активно блокуємо численні атаки веб-додатків, надаємо підтримку безпеки та розробляємо разовий плагін / патчі для вразливих клієнтів та автоматично оновлюємо сайти клієнтів останніми оновленнями безпеки..

Підтримка – Наша команда підтримки – це яскравий маяк у компанії. Ми підтримуємо справжній бал NPS світового класу 86 разом з 3 нагородами “Стій-назад” Gold Stevie за обслуговування клієнтів, щоб довести це (докладніше про це тут). Команда щодня пропонує все можливе, намагаючись служити професійному зростанню наших клієнтів, і це показує у відгуках, які ми отримуємо від них. Цей менталітет дуже відповідає одному з наших основних цінностей – Натхненному клієнтом.

Логотип WP Engine
Роберт Кільті – Партнерський менеджер WP Engine

Однак, їхні плани є ціни трохи на високій стороні, що не корисно для обмежених бюджетів. Однак для тих, хто планує масштабувати свій бізнес у найближчому майбутньому або вже приносить великий дохід, висока ціна варто послуг, які вони надають, і душевного спокою, що їх сайт безпечний і завжди працює.

Якщо ви шукаєте дуже преміального керованого постачальника сервісів WordPress, пропоную вам поглянути WP Engine. З такими функціями, як вбудований EverCache рішення, то Інструмент ефективності сторінки, автоматичний щоденне резервне копіювання, моніторинг безпеки, і CDN послуги, вам ніколи не доведеться турбуватися про вашу здатність масштабувати та надавати відвідувачам сайту найкращий досвід.

Натиснувши на це посилання, ви можете розмістити лише свій WordPress сайт $ 25 на місяць (зазвичай це 30 доларів на місяць), коли платять щорічно.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map