Огляд DreamHost

DreamHost прославився щедрою та провідною в галузі 97-денною гарантією повернення грошей, і вони обіцяють, що ваш веб-сайт буде швидким, безпечним & завжди вгору.


Як один з найдовших на сьогоднішній день провайдерів веб-хостингу на ринку, DreamHost знає про функції, доступність та підтримку клієнтів. Цей огляд DreamHost повідомить вас, чи хостить цей веб-хост для вас.

Однак ми хочемо ознайомити вас із усім, що вони можуть запропонувати, тож якщо вони потраплять у ваш список “майбів”, ви можете краще визначити, DreamHost – це веб-хостинг, якому ви хочете довірити дані свого сайту..

Про це ви дізнаєтесь з цього огляду DreamHost

 1. Список плюсів

Тут я детальніше ознайомлюсь із використанням DreamHost. Оскільки в цьому веб-хості є багато хороших речей.

 1. Список мінусів

Але у DreamHost також є кілька недоліків. Тут я більш детально розглядаю, що таке.

 1. Плани DreamHost & Ціни

Тут у цьому розділі я розповім їх більш докладно.

 1. Чи рекомендую я DreamHost.com??

Тут я вам скажу, чи вважаю ви, що вам краще альтернативу DreamHost.

Отже, давайте перейдемо до цього огляду DreamHost …

Плюси DreamHost

DreamHost – незалежна хостингова компанія, яка витримала випробування часом, незважаючи на те, що Endurance International, здавалося б, перейняв деякі найбільші імена в історії хостингу (наприклад, iPage, Hostgator та Bluehost).

Для того, щоб DreamHost зробив це і залишився успішним, йому довелося наполегливо працювати, щоб задовольнити клієнтів, які шукають надійний хостинг, який поставляється з усім необхідним для роботи вигідного веб-сайту.

Отже, давайте подивимось і подивимось, що вони можуть запропонувати, що таке чудово.

1. Швидкість

Швидкі сервери є дуже важливим фактором при виборі веб-хоста. Тому що дослідження показали, що більшість відвідувачів сайту покинуть ваш веб-сайт (і ніколи не повернуться), якщо він не вдасться завантажте протягом 2 секунд або менше.

Чим швидше ваш веб-сайт завантажується, тим краще!

Власники сайтів потребують швидкого завантаження сайтів, що таке “стек” швидкості DreamHosts?

Це дійсно залежить від послуг, які ви отримали у нас, але ми витратили багато часу, будуючи нашу керовану пропозицію WordPress, DreamPress, щоб доставити один з найвідчутливіших досвіду WordPress в Інтернеті!

кешований на рівні сервера за допомогою PHP OPcache та Memcached, працює на вершині швидкодіючого PHP7 і розподіляється на веб-сервері Nginx та на сервері баз даних MySQL, оптимізованому WordPress. Ми дуже пишаємося DreamPress, і ми наполегливо працювали над тим, щоб зробити його одним із найпотужніших веб-варіантів хостингу WordPress.

dreamhost логотип
Бретт Данст – DreamHost VP з корпоративних комунікацій

DreamHost пропонує декілька найновіших технологій швидкості для забезпечення швидкого завантаження вашого сайту:

 • Твердотільні накопичувачі. Файли та бази даних вашого сайту зберігаються на SSD, які набагато швидше, ніж на жорсткому диску (жорсткі диски).
 • Стиснення Gzip. Увімкнено за замовчуванням у всіх планах хостингу
 • Кешування OPcache. OPcache – це механізм кешування, вбудований у PHP, а також увімкнено за замовчуванням.
 • Мережа доставки вмісту. Cloudflare – це послуга CDN, яка забезпечує захист та прискорення веб-сайту. DreamHost – це «оптимізований хостинг-партнер» компанії Cloudflare.
 • PHP7. Це найновіша версія PHP і забезпечує більш високу продуктивність і менше ресурсів.

Тест на швидкість – наскільки швидко DreamHost?

Я вирішив перевірити час завантаження. Я створив розміщений тестовий веб-сайт (за планом Shared Starter), а потім встановив WordPress (використовуючи аргентинську тему та вміст ipsum манекена lorem ipsum).

панель управління

Поза тестовий майданчик завантажувався досить швидко, 1,1 секунди, розмір сторінки 210 кб і 15 запитів.

швидкість сновидіння

Непогано взагалі .. але стає краще.

DreamHost вже поставляється разом вбудований кешування та стиснення gzip які включені за замовчуванням, тому тут немає налаштувань для оптимізації.

Але щоб пришвидшити все ще більше, я пішов наперед і встановив безкоштовний плагін WordPress під назвою Автоматично оптимізувати і я просто включив налаштування за замовчуванням.

автоматично оптимізувати плагін

Це ще більше покращило продуктивність, оскільки воно поголилося 0,1 секунди, і це зменшило загальний розмір сторінки до просто 199 кб і зменшив кількість запитів до 11.

швидкість часу завантаження сонника

Сайти WordPress, розміщені на DreamHost, завантажуватимуться досить швидко, і тут я показав вам просту техніку, яку ви можете використовувати, щоб ще більше прискорити роботу..

2. Зроби сам реміксер

Команда DreamHost знає, як важко створити веб-сайт з нуля, особливо коли ви не знаєте жодного коду.

реміксер

Ось чому вони пропонують конструктор веб-сайтів Remixer всім клієнтам, щоб вони виділяли веб-сайти, призначені для руху трафіку та перетворення відвідувачів у клієнтів..

Ось деякі функції, які постачаються разом із вашим вбудованим конструктором веб-сайтів:

 • Неограниченное створення веб-сайту за одним планом хостингу
 • Немає обмежень на сторінку
 • Теми для мобільних пристроїв
 • Користувацькі кольори та шрифти
 • Присвоєння доменного імені веб-сайту Remixer (безкоштовно)
 • Доступ до безкоштовних та професійних фотографій
 • Вбудована SEO-оптимізація
 • Індивідуальна медіатека, щоб ви могли публікувати фотографії, відео та аудіо на своєму сайті

реміксер теми

Створити веб-сайт з нуля дуже просто, коли ви використовуєте ексклюзивний розробник веб-сайтів.

3. Доменні імена та інше

DreamHost не тільки пропонує безкоштовні доменні імена зі своїми хостинг-планами (за винятком початкового плану хостингу), вони також включають купу додаткових функцій, що робить угоду трохи солодшою.

Для початку скористайтеся зручною панеллю пошуку доменних імен, щоб знайти ідеальну URL-адресу для вашого зростаючого веб-сайту.

доменні імена

Далі, насолоджуйтесь наступним:

 • Автопоновлення. Встановіть власні автоматичні оновлення доменних імен, щоб кожен рік ви могли переконатися, що ваше доменне ім’я залишається вашим, і ніхто не використовує великі капітали на вашій наполегливій роботі.
 • Управління DNS. Довідкові комп’ютери за іменами замість IP-адрес.
 • Безкоштовно отримуйте стільки субдоменів, скільки вам потрібно.
 • Спеціальні сервери імен. Створіть сервіси імен марнославства з вашим доменом, щоб відповідати на запити DNS для вашого домену.
 • Переадресація домену. Автоматичне перенаправлення відвідувачів вашого веб-сайту на іншу URL-адресу чи доменне ім’я для полегшення управління вмістом.
 • Необов’язкове блокування домену. Заблокуйте своє доменне ім’я безкоштовно для додаткової безпеки, щоб не було внесено несанкціонованих змін.

Реєстрація вашого доменного імені за допомогою DreamHost – це найпростіше рішення, коли ви також використовуєте їх як свого хостинг-провайдера.

Однак, якщо у вас є доменне ім’я в іншій компанії, ви можете легко передати його на DreamHost, коли будете готові.

4. Присвячення навколишньому середовищу

Компанія DreamHost розуміє, що управління хостинг-компанією сприймає своє оточення. Наприклад, електроенергія для забезпечення роботи серверів, папір для роботи офісів і навіть газ, необхідний для того, щоб кожен день працевлаштовувати працівників і працювати, впливають на навколишнє середовище, яке ми всі ділимо.

Існує також розуміння, що з роками та довго в майбутньому DreamHost зростає і буде продовжувати переростати в більший бізнес, який використовує більше дорогоцінних ресурсів Землі..

У відповідь DreamHost робить наступне, щоб зменшити власний слід вуглецю:

 • Їх офіси працюють з енергоефективними приладами та освітленням та використовують сантехнічні світильники, що керуються рухом
 • Центри обробки даних включають високоефективну охолоджувальну інфраструктуру, використання комунальної та регенерованої води, енергоефективні процесори та енергію від відновлюваних ресурсів, таких як вітроелектростанції, сонячні батареї та гідроелектростанції
 • Співробітники отримують безкоштовні урни для переробки у своїх офісах, фінансові стимули для користування громадським транспортом, можливості роботи з дому та доступ до електронної подачі та відеоконференцій

Якщо важлива роль збереження навколишнього середовища, ви можете бути впевнені, що DreamHost стоїть на вашій стороні і робить все можливе, щоб надати вам екологічно відповідальні послуги хостингу.

5. 100% часу

Знайти хостинг-компанію, яка надасть справжню гарантію безперервного часу, є рідкістю. І все ж, DreamHost робить це якось.

Використовуючи кілька локацій центру обробки даних для обробки навантажень та будь-яких загроз простоїв, надмірного охолодження, генераторів аварійних ситуацій та постійного моніторингу сервера, DreamHost постійно підтримує ваш веб-сайт та працює..

Якщо в будь-який час на вашому веб-сайті буде час простою (який, на думку DreamHost, він не буде), але на всякий випадок, ви також отримаєте компенсацію.

гарантоване тривалість роботи

Якщо ви хочете перевірити поточний стан будь-яких критичних проблем, простоїв та оновлень системи, перегляньте веб-сайт статусу DreamHost у будь-який час.

поточний статус сонника

І на завершення, якщо ви хочете перевірити історію будь-яких проблем із сервером, які траплялися з DreamHost, ви можете також зробити це:

оновлення сервера

Ця прозорість є чудовою особливістю, яку цінують клієнти. Світ не є досконалим, і на ринку немає жодних провайдерів веб-хостингу.

Приховування того факту, що все відбувається, як правило, не відповідає рівним клієнтам, які платять, тому DreamHost докладає зусиль, щоб показати вам, коли це відбувається і як ними керувати, тож ви можете бути впевнені, що отримуєте цінні гроші і ваш веб-сайт захищені.

6. Вражаюча гарантія повернення грошей

Знову ж таки, DreamHost насправді перевершує себе, якщо мова йде про те, щоб гарантувати, що у нього є хостингові послуги, необхідні для запуску успішного веб-сайту.

Усі спільні плани хостингу мають додаток 97-денна гарантія повернення грошей і всі плани DreamPress поставляються з 30-денними гарантіями повернення грошей.

Це надзвичайне враження, що навіть 90-денна гарантія повернення грошей InMotion не може навіть конкурувати. А більшість інших хостинг-провайдерів надають вам лише 30 або 45 днів для скасування, якщо вони не задоволені.

DreamHost хоче, щоб ви переконалися, що вони (або не є) для вас. І, маючи таку щедру політику повернення коштів, всі клієнти DreamHost починають вибудовувати довіру до них з самого початку, що може йти по шляху бізнесу.

Зрештою, багато магазинів електронної комерції стверджують, що, подовжуючи термін повернення коштів, вони фактично бачать зменшення відшкодувань та збільшення продажів.

7. Чудова підтримка клієнтів

Ймовірно, будуть випадки, коли вам потрібно буде зв’язатися з кимось у службу підтримки. Ось чому важливим є те, що знати, що в будь-який час буде член знаючого члена команди, який допоможе вам допомогти.

У режимі очікування DreamHost люди в реальному житті допомагають вирішити кожну вашу проблему. Вони мають досвід веб-хостингу та WordPress (якщо ви вибираєте керований план хостингу WordPress) і можуть допомогти вам вирішити будь-які проблеми, з якими ви стикаєтесь..

Крім того, ви можете:

 • Зв’яжіться зі службою підтримки за допомогою чату в режимі реального часу 24/7/365
 • Щоб отримати відповіді на ваші запитання, зверніться по службі підтримки, технічній службі або службі обслуговування
 • Почніть тему на форумі спільноти, щоб побачити, що думають інші клієнти DreamHost
 • Усуньте проблеми, використовуючи обширну базу знань, що містить статті, пов’язані з керуванням / виставленням рахунків, сертифікатами SSL, підтримкою продуктів та ін.

Пропозиції DreamHost

Одним словом, DreamHost – це простий хостинг-провайдер, який пропонує своїм клієнтам функції, необхідні для роботи успішного веб-сайту.

Однак є деякі речі, які не такі великі, про які слід пам’ятати, перш ніж вирішити, що DreamHost саме для вас.

1. Немає cPanel

Традиційно хостинг-провайдери надають своїм клієнтам доступ до таких речей, як керування обліковими записами та виставлення рахунків, акаунти електронної пошти, інформація про FTP та інше в cPanel або Plesk, обидві – це інтуїтивно зрозумілі панелі управління з простими у користуванні панелями керування..

DreamHost не робить цього, що може зробити криву навчання трохи жорсткою для тих, хто не відвідує хостинг, або тих, хто знайомий з cPanel.

Панель управління dreamhost

Проблема з власною панеллю управління DreamHost полягає в тому, що знайти речі, які ви шукаєте, може бути важко, інформаційна панель може здатися обмежуючою, а запити на підтримку клієнтів збільшуються, оскільки у людей виникає багато проблем із виконанням навіть найпростіших завдань..

2. Немає телефонної підтримки

Звичайно, ви можете отримати доступ до підтримки DreamHost електронною поштою або в чаті. Але немає номера телефону, на який можна звернутися, коли ви хочете поговорити з реальною живою людиною.

Хоча ви можете запросити зворотний дзвінок у службі технічної підтримки, це дорого обійдеться, оскільки ця служба підтримки не входить у ваш план хостингу.

Натомість ви можете додати три рахунки на зворотній дзвінок у свій рахунок за щомісячну плату або вкласти одноразовий зворотний дзвінок за встановлену плату..

Для багатьох клієнтів це не добре, оскільки найнадійніші хостинг-провайдери безкоштовно отримують електронну пошту, систему підтримки квитків, чат в реальному часі та телефонне обслуговування для всіх клієнтів..

На додаток до цього, підтримка в чаті не доступна 24/7, як і підтримка електронної пошти. Натомість ви можете отримувати доступ до них лише щодня з 5:30 до 21:30 тихоокеанський час.

Хоча це зазвичай не проблема, ми всі можемо думати про час, коли нам потрібна була негайна підтримка посеред ночі. Також здається, що єдиний спосіб отримати доступ до підтримки чату в реальному часі – це через панель керування, що не допомагає, якщо у вас є питання передпродажного продажу, на які ви хочете відповісти відразу. Натомість вам потрібно скористатися онлайн-контактною формою.

Плани хостингу DreamHost

У DreamHost доступно багато планів хостингу, включаючи спільний хостинг, виділені сервери, віртуальні приватні сервери (VPS) та хостинг WordPress,

Однак ми просто подивимось на спільні та WordPress плани хостингу.

Спільний хостинг

Спільний хостинг DreamHost дуже простий.

спільні плани хостингу

Є лише два плани на вибір:

 1. Спільний старт. Це чудово для тих, хто тільки починає. Він включає в себе один веб-сайт, доменне ім’я .com за низькою ціною, необмежений трафік, швидке зберігання SSD, сертифікат SSL та можливість оновлення, щоб додати обліковий запис електронної пошти. Цей план починається о $ 2,95 / місяць.
 2. Спільний необмежений. Цей план відмінно підходить для тих, хто має кілька веб-сайтів. Насолоджуйтесь необмеженими веб-сайтами, безкоштовним доменним іменем, необмеженим трафіком та зберіганням SSD, декількома сертифікатами SSL та хостингом електронної пошти. Цей план починається о $ 7,95 / місяць.

При спільному розміщенні хостингу ви маєте доступ до фірмової панелі управління, 100% гарантії безперервного часу, супроводу 24/7 та вражаючої гарантії повернення грошей на 97 днів.

До інших можливостей спільного плану DreamHost належать:

 • Необмежена кількість баз даних MySQL
 • Сторона сервера включає (SSI)
 • Підтримка IPv6
 • Повна оболонка Unix
 • Підтримка PHP 7.1
 • Підтримка Rails, Python та Perl
 • Доступ до необроблених файлів журналів
 • Доступ через Crontab
 • Повний доступ до CGI
 • Консервовані сценарії CGI

Важливо зазначити, що DreamHost не пропонує Windows операційні системи, включаючи ASP.NET або Windows Server. Натомість вони пропонують лише підтримку Linux.

WordPress хостинг

Чому DreamHost і ваш DreamPress так віддані WordPress?

Як компанія, яка докладає зусиль для розширення можливостей творців контенту, допомагаючи їм досягти успіху в Інтернеті, ми були б шалені, щоб не звести з розуму WordPress – вона працює над третиною Інтернету!

WordPress об’єднує творчість людей та потужність комп’ютерів разом, таким чином, нечисленні веб-платформи змогли досягти. Спільнота WordPress неймовірна і ніколи не перестає нас дивувати!

Тут повне тисячі корисних людей, всі орієнтовані на покращення основної платформи, оскільки це гарантує, що кожен, хто хоче, щоб їхній голос почув в Інтернеті, отримав такий шанс.

Насправді наші видання та місії дуже тісно узгоджуються з відкритим веб-сайтом та демократизованим виданням:

“Люди мають свободу вибору способу спільного використання їх цифрового вмісту”, – йдеться в нашому Vision. «Сприяйте успіху, надаючи відкриту веб-платформу за вибором» – це наша місія.

dreamhost логотип
Бретт Данст – DreamHost VP з корпоративних комунікацій

DreamHost WordPress хостинг також дуже просто.

плани хостингу WordPress

Є лише два плани на вибір:

 1. Спільний старт. Це добре для невеликих веб-сайтів WordPress, тих, хто тільки починається, і тих, хто має суворий бюджет. Він оснащений спільним хостинг-сервером, підтримує один веб-сайт і має необмежений трафік, швидке зберігання SSD, сертифікат SSL в один клік, підтримку 24/7 та можливість оновлення, щоб додати обліковий запис електронної пошти. Цей план починається о 2,59 дол. / Міс.
 2. DreamPress. Це потужний хостинг WordPress для великих веб-сайтів та підприємств, які хочуть забезпечити безперебійну роботу на своїх сайтах з високою торгівлею людьми. Він оптимізований для WordPress та із вбудованими інструментами. Він оснащений швидким хмарним сервером, включає один веб-сайт, відвідувачів 10K щомісячних відвідувачів сайту, 30 Гб SSD-пам’яті, SSL-сертифікат у 1 клік, хостинг електронної пошти, підтримку 24/7 та безкоштовну попередню інсталяцію Jetpack. Цей план починається о $ 16,95 / місяць.

Завдяки DreamHost WordPress хостингу ви отримуєте швидку швидкість освітлення, вбудовані функції безпеки та спеціалістів WordPress, підготовлених, щоб допомогти вам у вирішенні питань та проблем..

Крім того, всі плани хостингу WordPress поставляються із:

 • Автоматичні оновлення WordPress (оновлення ядра WordPress та безпеки)
 • Установка WordPress та популярні плагіни та теми для початку роботи
 • Конфіденційність домену
 • Безлімітні адреси електронної пошти
 • Спеціальна панель управління DreamHost
 • Вбудований брандмауер веб-додатків (WAF)
 • Повне управління доменом
 • SFTP та SSH доступ
 • WP-CLI

Якщо ви вибрали план хостингу DreamPress, ви також отримаєте кешування на рівні сервера, кешування об’єктів, миттєві запуски сайту, кешування лаком, стиснення Brotli, миттєві оновлення, статус HTTP за замовчуванням та NGINX з увімкненим HTTP2.

Часті запитання

Ось відповіді на деякі найчастіші запитання:

 1. Що таке DreamHost? DreamHost – компанія, що займається веб-хостингом у Лос-Анджелесі. Його заснували в 1996 році Даллас Бетюн, Джош Джонс, Майкл Родрігес та Сейдж Вайль. Їх офіційний веб-сайт – www.dreamhost.com. Детальніше читайте на їхній сторінці у Вікіпедії.
 2. Який тип хостингових планів доступний за допомогою DreamHost? Спільний, VPS, виділений і керований хостинг WordPress.
 3. Яка панель управління використовується? Спеціально вбудована панель управління DreamHost.
 4. Я отримаю сертифікат SSL? Так, усі домени, розміщені DreamHost, отримують безкоштовний сертифікат шифрування LetL-шифрувального програмного забезпечення та користуються встановленням в один клік, виконаним на панелі керування.
 5. Чи можу я розмістити обліковий запис електронної пошти? Якщо ви не інвестуєте в план спільного початку роботи, ви отримаєте хостинг електронної пошти з необмеженими електронними адресами.
 6. Чи пропонує DreamHost розробник веб-сайтів? Так, усі плани хостингу надходять із Remixer, який є конструктором веб-сайтів DreamHost. Крім того, ви отримуєте заздалегідь розроблені теми на вибір, вбудовані запасні зображення та кольорові схеми на вибір. Ви також можете створити стільки веб-сторінок, скільки вам потрібно, і все, не знаючи жодного коду.
 7. Яку підтримку клієнтів я можу очікувати з DreamHost? Ви можете отримати доступ до підтримки чату в реальному часі 7 днів на тиждень у розширений робочий час, підтримку електронної пошти цілодобово та платити за підтримку преміального дзвінка по телефону. Також доступний форум спільноти та обширна база знань з великою кількістю статей про декілька тем.
 8. Які гарантії існують? DreamHost пропонує 100% гарантію тривалості роботи (разом із компенсацією у випадку, якщо ваш сайт знизиться), а також 97-денну гарантію повернення грошей.

Чи рекомендую я DreamHost?

Маючи стільки вибору веб-хостингу там, що відрізняє DreamHost від відпочинку?

Ми щиро віримо у відкриту мережу, яка дотримується прав власності всіх користувачів. Творців вмісту не слід обмежувати Умовами надання послуг, які забирають деяку власність на власний цифровий носій інформації.

Вони не повинні звертатися до технологічних компаній, щоб сказати їм, що вони можуть, а що не можуть публікувати в Інтернеті. DreamHost забезпечує справжню портативність даних та повагу до наших користувачів та їх вмісту, і ми це робимо з використанням програмного забезпечення з відкритим кодом.

dreamhost логотип
Бретт Данст – DreamHost VP з корпоративних комунікацій

Зрештою, є вагома причина, чому DreamHost існує так довго, і він тримається на своєму успіху. Він пропонує легко зрозуміти плани хостингу, доступні ціни та більш ніж достатньо функцій без проблем запустити веб-сайт пристойного розміру.

Це сказало, відсутність cPanel або Plesk панель управління для управління інформацією рахунків може стати поворотом для тих, хто любить інтуїтивну природу більш традиційних панелей управління. Не кажучи вже про те, що платити за телефонну підтримку не вийде добре з великою кількістю потенційних клієнтів.

Для блогерів, малого бізнесу та тих, хто має веб-сайти WordPress, DreamHost є адекватним постачальником хостингу. Хоча важливо переконатися, що їхня простота пропонує достатньо функцій для вас та вашого зростаючого сайту.

Однак, якщо ви все-таки вирішите перейти на хостинг DreamHost, ви можете принаймні відпочити від того, що у вас є 97 днів вирішити, чи вони для вас правильний вибір чи ні.

Отже, перевірте DreamHost і переконайтеся самі. Їх конструктор веб-сайтів remixer, неіснуючі обмеження трафіку, відданість навколишньому середовищу та підтримка електронної пошти цілодобово можуть бути саме тим, що потрібно для запуску успішного веб-сайту.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map