Огляд Cloudways

Cloudways пропонує доступний, потужний та простий у налаштуванні хмарний хостинг для сайтів WordPress, і в цьому поглибленому огляді Cloudways ви дізнаєтесь, чи є вони найкращим господарем WordPress для вас.


Ви шукаєте хоста WordPress, який не тільки швидкий, надійний та надійний, але й доступний? Іноді це може здатися неможливим подвигом, особливо коли ви тільки починаєте і не знаєте, як відлучити поганих хостинг-провайдерів WordPress від хороших.

Зараз я не можу розповісти вам про кожного надійного, швидкого та доступного постачальника послуг хостингу WordPress сьогодні. Але те, що я можу зробити, це виділити один із найкращих: Хмарні доріжки.

Я не єдиний, хто вражений Cloudways:

огляд хмарних областей на TwitterПереважно позитивні оцінки користувачів у Twitter

Тут, у цьому огляді Cloudways, я розгляну найважливіші функції, які вони пропонують, і проводжу вас через всі плюси і мінуси, щоб допомогти вам вирішити, чи підписатись на Cloudways.com – це правильно для вас..

Приділіть мені 10 хвилин вашого часу, і коли ви закінчите читати це, ви дізнаєтесь, чи це правильний (або неправильний) хостинг-сервіс для вас.

Отримайте 10% знижки на три місяці, використовуючи код: вебрадіювання

Підпишіться і і отримати 1 БЕЗКОШТОВНУ міграцію для вашого веб-сайту якими займаються експерти з міграції Cloudways.

Що ви дізнаєтесь з цього огляду Cloudways

 1. Список плюсів

Тут я проходжу через, особливо навколо три веб-хостингу; швидкість, безпека та підтримка. (P.S. перевірити, ви будете вражені)

 1. Список мінусів

Але їх теж небагато. Тут я розкриваю, у чому полягають недоліки їх використання.

 1. Плани та ціни

Ось я переживаю вас за різними пропозиціями.

 1. Чи рекомендую я Cloudways.com?

І нарешті тут я даю вам знати, чи Cloudways – це (натяк: так, я роблю).

Налаштуйте спрощення вашого веб-хостингу, Хмарні доріжки має на меті надати людям, командам та компаніям будь-якого розміру повноваження забезпечити відвідувачам свого сайту найпростіший можливий досвід роботи користувачів.

Не кажучи вже про це, ця унікальна компанія пропонує хмарний веб-хостинг на платформі (як послуга) (PaaS), що відрізняє його навіть від багатьох інших хостинг-провайдерів, які пропонують різноманітні хостинг-рішення.

Плани розміщення постачальників мають фантастичний набір функцій, підтримку, на яку можна покластися, і ціни, які ви можете собі дозволити.

Продуктивність лежить в основі всього, що вони роблять. Вони розробили свій стек технологій, щоб максимально використати кожен долар, який ви вкладаєте. Вони поєднують NGINX, лак, Memcached та Apache, щоб забезпечити найшвидший досвід без шкоди для сумісності коду.

Що означає, що їх інфраструктура оптимізована для швидкості, продуктивності та безпеки, і ви побачите, що це один із кращий хмарний хостинг-провайдер варіанти навколо.

І я не єдиний, хто каже, що Cloudways – найкращий …

Тому що Cloudways дуже популярний серед реальних користувачів. WordPress хостинг закритий Група у Facebook з понад 9000 учасників, виключно присвячених хостингу WordPress.

хмарні відгуки facebookСправжні користувачі WordPress, що розміщує групу Facebook, люблять їх!

Кожного року учасників просять голосувати за улюбленого веб-хостингу WordPress. Як ви бачите, вони були проголосував №2 хостингу WordPress уже два роки поспіль (№2 у опитуванні 2017 року та №2 у опитуванні 2016 року)

опитування у Facebook

Отже, давайте ближче познайомимось і подивимось, що Cloudways може запропонувати вам.

Плюси Cloudways

Cloudways сприймає веб-хостинг серйозно і прагне дати клієнтам найкраще, коли справа доходить до 3 S веб-хостингу; Швидкість, безпека та підтримка.

Плани хостингу також наповнені істотні та корисні функції що будь-хто, з будь-яким типом веб-сайту та будь-яким рівнем кваліфікації може використовуватись.

1. Унікальне хмарне хостинг рішення

Cloudways пропонує власникам веб-сайтів лише хмарний хостинг.

функції хмарного хостингу

Отже, чим це відрізняється від інших, більш традиційних хостингових рішень?

 • Кілька копій вмісту вашого сайту зберігається на декількох серверах, тому, якщо основний сервер виходить з ладу, копії з інших серверів стрибають, мінімізуючи час простою
 • Легко мігруйте ваш сайт на різні сервери в різних центрах обробки даних, якщо це потрібно
 • Досвід швидший час завантаження завдяки безлічі налаштувань сервера та преміум-сервісів CDN
 • Насолоджуйтесь більше безпечне середовище тому що кожен сервер працює разом і незалежно один від одного
 • Скористайтеся виділені ресурси оточення, тому ваш сайт ніколи не впливає на інших
 • Легко масштабуйте свій сайт, додаючи більше ресурсів, якщо потрібно, якщо ви бачите сплеск трафіку або зростання продажів
 • Хмарний хостинг є заплати, якщо ти йдеш тому ви платите лише за те, що вам потрібно і використовуєте

Хоча це рішення для хостингу відрізняється від доступних на сьогодні багатьох планів хостинг-провайдерів, будьте впевнені, ви можете використовувати його з будь-якою популярною системою управління контентом (CMS), наприклад WordPress, Joomla, Magento та Drupal лише декількома клацаннями.

2. Висока швидкість роботи

Cloudways ‘ сервери швидко палають тож ви знаєте, що вміст вашого сайту доставляється відвідувачам якомога швидше, незалежно від того, скільки трафіку відвідує одразу.

Але це ще не все. Cloudways пропонує цілу низку функцій, пов’язаних із швидкістю:

 • Виділені ресурси. Усі сервери мають певний обсяг ресурсів завдяки спеціальній обстановці, в якій вони сидять. Це означає, що ваш сайт ніколи не загрожує через додаткове залучення ресурсів іншого сайту, а продуктивність вашого сайту ніколи не приносить шкоди..
 • Безкоштовний плагін кешування WordPress. Cloudways безкоштовно пропонує своїм ексклюзивним плагінам кешування, Breeze, всім клієнтам. Усі плани хостингу також поставляються із вбудованими вдосконаленими кешами (Memcached, Varnish, Nginx та Redis), а також кешем повних сторінок.
 • Підтримка Redis. Увімкнення Redis допомагає базі даних вашого сайту працювати краще, ніж будь-коли. Змішавши Apache, Nginx та Varnish, вам ніколи не доведеться турбуватися про ефективність вашого сайту.
 • Сервери, готові до PHP. Сервери Cloudways готові до PHP 7, що є найшвидшою версією PHP на сьогоднішній день.
 • Послуга Мережі доставки вмісту (CDN). Отримуйте преміум-послуги CDN, щоб сервери, що охоплюють земну кулю, могли доставляти вміст вашого сайту відвідувачам сайту на основі їх географічного розташування.
 • Сервери автоматичного зцілення. Якщо ваш сервер виходить з ладу, Cloudways вмикається відразу з автоматичним самолікуванням, щоб мінімізувати час простою.

Як бачите, швидкість та продуктивність ніколи не повинні бути проблемою для хостингу Cloudways.

Отже .. Наскільки швидкий хостинг Cloudways WordPress?

Тут я хочу перевірити ефективність Cloudways, перевіривши швидкість цього веб-сайту (розміщеного на SiteGround) порівняно з точною клонованою його копією (але розміщеною на Cloudways).

Це є:

 • По-перше, я перевіряю час завантаження цього веб-сайту на моєму поточному веб-хості (це SiteGround).
 • Далі я перевірю саме той самий веб-сайт (клоновану його копію *), але розміщений на Cloudways **.

* Використовуючи плагін міграції, експортуйте весь сайт та розміщуючи його на Cloudways
** Використання DigitalOcean у плані DO1GB Cloudways ($ 10 / місяць)

Зробивши цей тест, ви зрозумієте, як це зробити швидке завантаження сайту, розміщеного на Cloudways насправді є.

Ось як розміщується моя домашня сторінка (на цьому веб-сайті SiteGround) виступає на Pingdom:

майданчик домашньої сторінки

Моя домашня сторінка завантажується за 1,24 секунди. Це насправді дуже швидко в порівнянні з багатьма іншими хостами. Тому що SiteGround не є повільним хостом.

Питання в тому, чи швидше він завантажиться Хмарні доріжки? Давай дізнаємось…

тест швидкості хмарних тестів

О так, це буде! На Cloudways точно так само завантажується домашня сторінка 435 мілісекунд, це ближче до 1 секунди (для точності 0,85)!

Як щодо сторінки блогу, скажімо, на цій сторінці огляду? Ось як швидко він завантажується SiteGround:

швидкість роботи

Ця сторінка з оглядом завантажується просто 1,1 секунди, знову SiteGround забезпечує велику швидкість! А як щодо Cloudways?

швидкі навантаження

Він завантажується просто 798 мілісекунд, добре за одну секунду і знову набагато швидше!

То що робити з усього цього?

Ну, одне, напевно, якби цей веб-сайт розміщувався на Cloudways замість на SiteGround, він би завантажувався набагато швидше. (зауважте, що я: перенесіть цей сайт на Cloudways pronto!)

3. Керована безпека

Застосовуючи активний підхід до безпеки сайту, ви можете довіряти свої чутливі дані Cloudways завдяки їх вбудованим функціям безпеки:

 • Брандмауери на рівні ОС, що захищають усі сервери
 • Планові виправлення та оновлення програмного забезпечення
 • Встановити безкоштовний сертифікат SSL в 1 клік
 • Двофакторна автентифікація для вашого облікового запису Cloudways
 • Можливість створення білого списку IP

Як додатковий бонус, на випадок, якщо щось трапиться з вашим веб-сайтом, Cloudways пропонує безкоштовні автоматичні резервні копії даних та зображень хмарного сервера.

З 1-клік відновлення варіант, якщо ваш сайт не виходить з ладу, час простою мінімальний.

Якщо ваш сайт відчуває будь-який час простою (не пов’язаний із плановим технічним обслуговуванням, аварійним обслуговуванням або тим, що вони називають “події форс-мажорних ситуацій”), ви отримаєте компенсацію Cloudways.

Ці кредити застосовуватимуться до плати за послуги наступного місяця.

4. Зоряна підтримка клієнтів

Якщо мова йде про вибір хостинг-провайдера, підтримка повинна бути пріоритетною. Будь-який вид бізнесу в наш час повністю залежить від того, щоб веб-хостинг проходив безперебійно. Але можуть бути випадки, коли все не так добре працює.

Зрештою, якщо вам коли-небудь потрібна допомога, ви повинні мати можливість зв’язатися з особами, відповідальними за збереження даних вашого сайту.

Якщо вам потрібно зв’язатися з кимсь із служб підтримки, ви можете поспілкуватися з членом Команди успіху клієнтів через в прямому чаті або подати квиток через систему квитків та керуйте ходом вашого запиту.

А якщо хочете, можете “Запит на дзвінок” і звернутися до служби підтримки клієнтів по телефону у робочий час.

Ви також можете звернутися до активної спільноти членів Cloudways, щоб поділитися знаннями, досвідом та навичками. І звичайно, ви також можете задавати питання!

Нарешті, скористайтеся широкою базою знань, доповненою статтями про початок роботи, управління сервером та управління додатками.

статті довідки про базу знань

Не кажучи вже про те, що читайте статті про свій рахунок, рахунки, послуги електронної пошти, додатки тощо.

5. Співпраця в команді

Це може здатися дивним, але Cloudways пропонує набір функцій та інструментів, призначених для цього допомогти вам та вашій команді співпрацювати та досягати успіху.

Це особливо корисно для розробників або агентств, які керують декількома веб-сайтами одночасно на багатьох серверах.

Наприклад, автоматичне розгортання Git, необмежена кількість показів та безпечний доступ до SSH та SPTP дозволяє запускати проекти та робити їх ідеальними, перш ніж виходити наживо.

Крім того, призначте завданням членів команди, передайте сервери іншим, клонуйте програми та сервери та використовуйте Cloudways Плагін WP Migrator легко переміщувати сайти WordPress від інших хостинг-провайдерів до Cloudways.

6. Моніторинг веб-сайтів

Насолоджуйтесь цілодобовий моніторинг вашого веб-сайту, щоб ви знали, що все на шляху завжди. Сервер, на якому зберігаються ваші дані, є відслідковується 24/7/365.

Крім того, ви можете побачити понад 16 різних показників прямо з консолі Cloudways.

моніторинг сервера

Отримуйте оновлення в реальному часі електронною поштою або текстом від CloudwaysBot, розумний помічник, який постійно відстежує ефективність вашого веб-сайту. За допомогою інформації, що надсилається ботом AI, ви можете оптимізувати ваші сервери та програми.

Крім того, ви можете інтегрувати свою платформу зі своєю електронна пошта, Slack, HipChat, та інші додатки сторонніх розробників.

І нарешті, скористайтеся Нова релігічна інтеграція тож ви зможете вирішити неполадки, що обмежують ваш прогрес, і усунути їх якнайшвидше.

Хвилясті мінуси

Cloudways, без сумніву, унікальне, надійне та високоефективне рішення для хостингу. Що сказав, це так не вистачає кількох важливих особливостей.

1. Немає реєстрації доменних імен

Хмарні доріжки не пропонує клієнтам реєстрацію доменних імен, безкоштовно або безкоштовно. Це означає, що перш ніж зареєструватися, щоб користуватися їх хостинг-послугами, вам потрібно захистити доменне ім’я через сторонніх продавців.

Додавши до цього, вказівка ​​вашого доменного імені на хостинг-провайдера після налаштування може бути складною, особливо для початківців власників веб-сайтів.

Через це багато людей можуть вирішити поїхати в інше місце для своїх хостинг-потреб. Зрештою, залишити зареєструвати доменне ім’я та повернутися до реєстрації на хостинг та вказати новостворену URL-адресу вашому постачальнику хостингу може бути занадто великим клопотом, якщо не встановлено мертве використання Cloudways.

Це особливо актуально, коли так багато конкурентоспроможних хостинг-провайдерів пропонують безкоштовну реєстрацію доменних імен та допомогу в націленні вашого домену на ваш хост.

2. Немає cPanel або Plesk

Cloudways – це платформа як послуга, настільки традиційна cPanel та Plesk на панелі приладів просто немає.

Доступна спеціальна консоль для управління програмами, розміщеними на хмарному сервері. Але для тих, хто не звик до цієї суттєвої різниці, у вас можуть виникнути проблеми.

Не кажучи вже про те, що cPanel і Plesk є набагато всеосяжнішим, що дозволяє вам керувати всім, що стосується хостингу, з однієї зручної інформаційної панелі.

Хоча консоль Cloudways просто трохи звикає, для тих, хто переходить з іншої хостингової платформи, це може бути непросто..

3. Без хостингу електронної пошти

Cloudways хостинг планів не використовуйте інтегровану електронну пошту акаунти, як і багато надійних хостинг-провайдерів.

Натомість вони хочуть, щоб люди платили за один обліковий запис електронної пошти, що може виявитись дорогим, якщо ви працюєте з великим бізнесом, маєте значну команду та потребуєте безлічі облікових записів електронної пошти, щоб тримати роботу..

Вони пропонують послуги електронної пошти як окрема платна надбудова. Для облікових записів електронної пошти (поштових скриньок) ви можете використовувати їх Доповнення електронної пошти Rackspace (ціна починається від $ 1 на місяць за адресу електронної пошти), а для вихідних / транзакційних електронних листів ви можете використовувати їх спеціальну надбудову SMTP.

Плани та ціни на хмарний хостинг

Cloudways поставляється з багатьма керовані плани хостингу які працюватимуть для всіх, незалежно від розміру, складності та бюджету сайту.

хмарні маршрути керували планами хостингу wordpress

Для початку вони мають 5 постачальників інфраструктури на вибір, і ціни плану варіюватимуться залежно від того, який постачальник послуг інфраструктури ви вибрали:

 1. DigitalOcean: Плани варіюються від $ 10 / місяць до $ 80 / month, Оперативна пам’ять від 1 ГБ до 8 ГБ, процесори від 1 ядра до 4 ядер, накопичувач від 25 ГБ до 160 ГБ і пропускна здатність від 1 ТБ до 5 ТБ.
 2. Лінод: Плани варіюються від $ 12 / місяць до $ 90 / місяць, Оперативна пам’ять від 1 ГБ до 8 ГБ, процесори від 1 ядра до 4 ядер, накопичувач від 20 ГБ до 96 ГБ і пропускна здатність від 1 ТБ до 4 ТБ.
 3. Вультер: Плани варіюються від $ 11 / місяць до $ 84 / місяць, Оперативна пам’ять від 1 ГБ до 8 ГБ, процесори від 1 ядра до 4 ядер, накопичувач від 25 ГБ до 100 ГБ і пропускна здатність від 1 ТБ до 4 ТБ.
 4. Веб-сервіси Amazon (AWS): Плани варіюються від $ 85,17 / місяць до $ 272,73 / місяць, Оперативна пам’ять від 3,75 ГБ-15 ГБ, vCPU від 1–4, об’єм пам’яті 4 ГБ на всій платі та пропускна здатність 2 ГБ на всій платі.
 5. Обчислювальний механізм Google (GCE): Плани варіюються від $ 73,62 / місяць до $ 226,05 / місяць, Оперативна пам’ять від 3,75 ГБ-16 ГБ, vCPU від 1–4, об’єм пам’яті 20 ГБ на всій платі та пропускна здатність 2 ГБ на всій платі. Це лише представлені плани. Ми також пропонуємо додаткові плани.
 6. Це лише представлені плани. Вони також пропонують додаткові плани, а також індивідуальні плани.

партнери хмарної інфраструктуриПартнери хмарної інфраструктури, якими вони користуються

Пам’ятайте, ці плани є заплати, якщо ти йдеш. Щоразу, коли вам потрібно збільшити масштаб (або зменшити масштаб), ви можете, що означає, чим більше пропускну здатність ви використовуєте, тим більше платите.

Крім того, всі хостингові плани постачаються з цілодобовою підтримкою експертів, необмеженими установками додатків, безкоштовними сертифікатами SSL та безкоштовними міграціями сайтів.

Ви можете спробувати будь-який із доступних планів хостингу для безкоштовно на 3 дні. Звідти ви просто платите за гроші і ніколи не пов’язуєтесь з будь-яким типом договору.

Керований хостинг WordPress

Варто зазначити, що Cloudways пропонує повністю керований хостинг WordPress.

керований хостинг для wordpress

При цьому важко визначити, які відмінності між типовими планами хостингу Cloudways та планами хостингу WordPress. Насправді, немає жодних ознак, що існує навіть різниця в ціні.

Я зв’язався через Live Chat щоб дізнатися, чи є різниця в характеристиках або ціні:

хмарні чати 1хмарні чати 2

Скажу, що відповідь була дуже швидкою на мій запит. Я, однак, трохи розгублений, чому вони розділяють кожну CMS на різні веб-сторінки – WordPress, Magento, PHP, Laravel, Drupal, Joomla, PrestaShop та хостинг WooCommerce – якщо все те саме.

Це змусило мене прокручувати багато інформації, яка фактично була повторюваною. Це може бентежити людину, яка намагається порівняти плани і прийняти остаточне рішення.

І якщо досвід користувачів на їхньому веб-сайті це засмучує, вони можуть пропустити багато можливостей, щоб змусити людей підписатися на свої хостингові плани, оскільки люди просто відмовляються від свого сайту, перш ніж потрапити досить далеко, щоб підписатися..

Часті запитання

Ось відповіді на деякі найчастіші запитання:

 1. Який тип хостинг-планів доступний? Хмарний хостинг на основі оплати за допомогою одного з п’яти доступних інфраструктурних постачальників: DigitalOcean (DO), Linode, Vultr, Amazon Web Services (AWS) та Google Computing Engine (GCE).
 2. Де є центри даних Cloudways? Залежно від того, якого постачальника послуг хмари ви вибрали, ви можете розмістити дані свого сайту про центри обробки даних, розташовані в США, Європі, Азії та Південній Америці. Є 62 центри обробки даних, розташовані в 15 країнах та 33 містах.
 3. Чи можу я перенести свій наявний веб-сайт на хостинг Cloudways? Так, команда Cloudways допоможе вам безкоштовно перенести існуючий сайт.
 4. Чи можна масштабувати вгору та вниз за допомогою Cloudways? Можна зменшувати масштаби лише при використанні GCP та AWS. У інших трьох постачальників хмар є обмеження щодо зменшення масштабів. Однак, як вирішення, ви завжди можете клонувати свій сайт для розгортання на нижньому сервері специфікації.
 5. Які способи оплати приймаються? Cloudways приймає PayPal та основні кредитні картки, такі як MasterCard, Visa та American Express.
 6. Як працює оплата праці? Це означає, що ви платите лише за споживані ресурси. Вони стягують з вас заборгованість, тобто стягуватимуть рахунки за послуги, якими ви користувались у будь-якому місяці на початку наступного місяця. Немає укладених контрактів, тому ви можете вільно користуватися їхніми послугами без прив’язки до договору.
 7. Чи пропонують вони вбудований конструктор сторінок? Ні, Cloudways займається лише серверними ресурсами та мінімальними функціями, які поставляються з кожним планом, наприклад, швидкістю та продуктивністю, безпекою та підтримкою клієнтів..
 8. Чи корисні Cloudways для сайтів WordPress? Так, вони є відмінним постачальником хостингу для WordPress сайтів та блогів. Ви отримуєте необмежену кількість установок WordPress, попередньо встановлений WP-CLI, необмежену кількість сайтів для постановки та інтеграцію Git. Крім того, вони також безкоштовно перенесуть ваш існуючий сайт на них.
 9. Вони пропонують FTP доступ? Так, ви отримуєте SFTP або SSH для доступу та оновлення файлів і папок у вашій програмі.
 10. Як щодо виділеного сервера та IP? Кожен сервер, який ви розгортаєте, має спеціальне хмарне середовище та одну виділену IP-адресу.
 11. Вони пропонують безкоштовні резервні копії? Так, вони резервні копії всіх даних вашої програми та пов’язаних з ними баз даних безкоштовно.
 12. Чи включений хостинг електронної пошти? Ні, це не так, але вони пропонують послуги електронної пошти як окрему доповнення. Для облікових записів електронної пошти (поштових скриньок) ви можете використовувати їх надбудову електронної пошти Rackspace (ціна починається від $ 1 на місяць).
 13. Як дізнатися, якого постачальника послуг хмари вибрати? Я не знаю, чи варто вибрати DigitalOcean, Vultr, Amazon Web Services (AWS) або Google Computing Engine (GCE)?
  • DigitalOcean є однією з найдешевших хмар з високоефективними SSD-накопичувачами. Маючи 8 центрів обробки даних, вам слід вибрати DigitalOcean, якщо вам потрібен доступний веб-хост із великою пропускною здатністю об’ємів.
  • Вультер є найдоступнішим хмарним провайдером з більшою кількістю локацій. Вони пропонують SSD-накопичувач і майже необмежену пропускну здатність у 13 місцях. Виберіть Vultr, якщо дешеві ціни є ключовим фактором для вас.
  • Лінод постачається з широкими можливостями за чудовими цінами. Linode гарантує 99,99% тривалості роботи, їй довіряють понад 400 тис. Клієнтів у всьому світі. Виберіть Linode, якщо ви хочете масштабувати рішення хостингу для електронної комерції та користувацьких додатків.
  • Веб-сервіси Amazon (AWS) пропонує надійну інфраструктуру. Він забезпечує гнучкі, масштабовані та настроювані розміри та пропускну здатність диска з 8 центрами обробки даних у 6 країнах. Виберіть AWS, якщо ви розміщуєте веб-сайти з великим бізнесом та ресурсами.
  • Google Compute Engine (GCE) це потужна та надійна інфраструктура хмарного хостингу з ефективною продуктивністю, яка постачається фірмовою маркою Google за привабливою ціною з 99,9% часу роботи. Виберіть GCE, якщо ви розміщуєте веб-сайти з великим бізнесом та ресурсами.
 14. Чи є у них безкоштовна пробна версія? Так, ви можете зареєструватися на триденний безкоштовний пробний період (не потрібна кредитна картка) та скористатися їх послугою для тестового віджимання.

Чи рекомендую я Cloudways?

так.

Тому що, зрештою, Cloudways – це надійний та доступний варіант хмарного хостингу для будь-якого власника веб-сайту, незалежно від рівня кваліфікації чи типу сайту.

Завдяки хмарній платформі ви можете пережити високі швидкості, оптимальна ефективність сайту та найвища безпека.

Все це створено для того, щоб забезпечити відвідувачам вашого веб-сайту найкращий досвід користувачів та захистити його дані від зловмисної активності.

З цього приводу, відмінності Cloudways можуть спочатку трохи ускладнити справи для початківців власників веб-сайтів. існує немає традиційного cPanel або Plesk, ніякого способу зареєструвати доменне ім’я з Cloudways та відсутність хостингу електронної пошти особливість.

Це додає до загальної ціни на хостинг і змушує почати більше брати участь, ніж інші порівнянні хостинг-провайдери сьогодні на ринку.

Якщо ви все-таки вирішите піти з ними, зважте свої плюси та мінуси перед тим, як підписатись. Або скористайтеся 3-денний безкоштовний пробний період щоб переконатися, що вони мають функції, необхідні для масштабування вашого бізнесу та управління обліковим записом хостингу.

Звідти знайдіть час, щоб ознайомитися з документацією та ознайомитись із цією хмарною платформою, щоб не пропустити деякі функції, які поставляються з цим унікальним хостинг-рішенням.

Розкриття FTC: Щоб отримати найдешевшу ціну, я зароблю комісію, якщо ви вирішите зареєструватися через мої посилання.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map