Nimehekk vs Bluehost

Pea pea vastas Namecheap Vs Bluehost veebimajutuse võrdlus, mis käsitleb olulisi funktsioone, näiteks jõudlust, hinnakujundust, plusse ja miinuseid ning palju muud – aitab teil enne ühe sellise veebimajutusettevõtte registreerumist otsustada.


Kokku skoor

Nimehekk

Kokku skoor

Sinine vaim

Sinine vaim on üks vanimaid ja usaldusväärseimaid veebimajutajaid Internetis. Bluehost on valik ja soovitus mitte ainult meie, vaid sadade professionaalsete blogijate jaoks.

Nad võõrustavad kogu maailmas asuvates andmekeskustes üle 2 miljoni veebisaidi. Ükskõik, kas teil on väike rattapood Austraalias või mitme miljoni dollarine ettevõte, kus on kliente kogu maailmast, pakub Bluehost teile parimat klassi tuge ja kõiki teenuseid, mida vajate oma veebiettevõtte laiendamiseks.

Kuigi Nimehekk on tuntud peamiselt populaarse domeeninimede registripidajana, nad on tuntud ka taskukohaste veebimajutusteenuste poolest.

Erinevalt Bluehostist on Namecheap peamiselt domeeninimede pakkuja, kuid see ei muuda neid vähem veebimajutajateks. Bluehosti veebimajutusteenused sobivad igas vormis ja suurusega ettevõtetele ning on hõlpsasti mastaapsed.

Mis on ka natuke huvitav, on see Bluehostil on tugevam kaubamärk kui Namecheap, kuna rohkem inimesi otsib Google’ist Bluehostit.

nimelahe vs sinine vaimhttps://trends.google.com/trends/explore?date=2018-01-01%202018-12-31&geo = USA&q = nimeavalik, sinine vaim

Namecheap vs Bluehost võrdlus

Sinine vaim on nende kahe veebimajutuse pakkuja vahel selge võitja. Lisateavet Namecheap vs Bluehost kohta leiate allolevast võrdlustabelist:

libistage paremale

Nimehekk

Sinine vaim

Umbes:Namecheap on üks domeeninimede registripidajate turuliidreid, kes pakuvad ülimalt taskukohast ja reklaamidele vastupidavat veebimajutust.Bluehost pakub hostimisteenuseid piiramatu ribalaiusega, hostimisruumi ja e-posti kontodega. Sellel on kindel jõudlus, suurepärane klienditugi ja konkurentsivõimeline hind.
Asutatud:20001996
BBB hinnang:FA+
Aadress:11400 W. Olympic Blvd Suite 200, Los Angeles, CA 90302, Ameerika ÜhendriigidBluehost Inc. 560 Timpanogos Pkwy Orem, TÜ 84097
Telefoninumber:(661) 310-2107(888) 401-4678
E-posti aadress:[e-posti aadress on kaitstud]Pole loetletud
Toetuse tüübid:Tugi otseülekandele, vestlus, piletTelefon, live-tugi, vestlus, pilet
Andmekeskuse / serveri asukoht:USA ja ÜhendkuningriikProvo, Utah
Kuu hind:Alates 3,24 dollarist kuusAlates 2,95 dollarist kuus
Piiramatu andmeedastus:JahJah
Piiramatu andmesalvestus:Jah (ainult üliplaan)Jah
Piiramatu e-kirju:Jah (ainult üliplaan)Jah
Mitme domeeni host:JahJah
Juhtpaneel / liides:cPanelcPanel
Serveri tööaja garantii:99,90%Ei
Raha tagasi garantii:14 päeva30 päeva
Saadaval on spetsiaalne veebimajutus:JahJah
Boonused & Lisad:Attracta SEO Tools ja lisaks veel palju muud.Otsingumootori esitamise tööriistad. 100-dollarine Google’i reklaamikrediit. Facebooki reklaamikrediit 50 dollarit. Kollase lehe tasuta kataloogimine.
Hea: Lihtne kasutada: Liides: erinevalt teistest veebihostide liidesest on see segane ja korrastatud, kõik su valikud on külgribal korralikult paigutatud..
Õppevideod: neil on õppevideod, mis juhendavad teid tagaplaanil oleva ülesande täitmisel või haldamisel – see on igatsus algajale.
Odavad hinnad: saate mitte ainult nautida tervet pakendipaati, vaid ka odava hinnaga hindu.
Erinevad hostimisplaanid: Bluehost pakub jagatud, VPS-i, pühendatud ja pilvepõhist hostimist, aga ka selliseid võimalusi nagu hallatud WordPress-hostimine, mis annab teile paindlikkuse, et hõlpsalt kohandada oma saiti muutuvatele hostimisvajadustele.
Toetus ööpäevaringselt: lisaks mõnele parimatele hostiabi eneseabiressurssidele on Bluehost ka kiiretoimeliste ekspertide armee, kes on valmis teid aitama ööpäevaringselt tugipileti, vihjeliini või reaalajas vestluse kaudu.
Hea tagasimakse poliitika: Bluehost annab teile täieliku tagasimakse, kui tühistate 30 päeva jooksul, ja proportsionaalse tagasimakse, kui tühistate pärast seda perioodi.
Halb: Puudub telefonitugi: kuigi NameCheap ei paku oma klientidele telefonitugi, on neil kiiretes küsimustes reaalajas vestluse võimalus. Uptime garantii puudub: Bluehost ei paku teile pikaajalise või ootamatu seisaku korral hüvitist.
Veebisaitide migreerimistasud: erinevalt mõnedest konkurentidest nõuab Bluehost lisatasusid, kui soovite migreerida olemasolevaid veebisaite võiccPaneli kontosid.
Kokkuvõte:Namecheap eesmärk on muuta domeenide registreerimine, majutamine ja haldamine suhteliselt lihtsaks ja valutuks protsessiks, kuna Internet nõuab inimestelt just vastupidist, mis on tõsi. Selliste funktsioonide nagu domeeninime otsing, ülekandmine, uued tippdomeenid ja muu ülesanne on pakkuda kasutajatele nende toodete probleemivaba kasutamist. Hostimise hulgas on virtuaalserver, WordPressi hostimine, edasimüüjate hostimine ja palju muud.Bluehost (ülevaade siin) on tuntud ka oma varaliste ressursikaitselahenduste poolest, mis on loodud jagatud hostimise kasutajate kaitsmiseks sama serveri teiste võimalike kuritarvitavate kasutajate eest. Kliendid ja kasutajad saavad rakenduse installida, kasutades SimpleScripti 1 klõpsuga installi. Saadaval on ka VPS ja spetsiaalne hostimine.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map