Namecheap EasyWP ülevaade

Kas otsite lihtsat viisi oma WordPressi veebisaidi registreerimiseks, hostimiseks ja haldamiseks, kuid pole kindel, kust seda kõike ühe hõlpsasti kasutatava teenusepakkuja käest saada? Siis Namecheapi EasyWP WordPressi hostimine võib olla teie jaoks valik.


Vaadake EasyWP.com-i

Kui olete mõnda ringi kaevanud (mida peaksite alati tegema enne lõpliku otsuse tegemist), võite olla kohanud Nimehekk.

Tuntuimana kui 2000. aastal asutatud sõltumatu ICANN-i akrediteeritud domeeninimede registripidaja, on Namecheap üle 10 miljoni domeeninime uhke haldaja. Kuid lisaks sellele väidab Namecheap olevat üks neist kõige lihtsamini kasutatavad ja odavaimad hallatud WordPressi hostingu pakkujad maailmas (näeme seda minu EasyWP arvustuses allpool).

Sellel lingil klikkides saate oma veebisaiti majutada ainult Esimese kuu eest 1 dollar (hankige 1x WordPressi veebisait installitud ja kasutamiseks valmis).

Namecheap ja EasyWP ülevaade

 1. Namecheap EasyWP ülevaade

Siin on minu ülevaade erinevatest hindadest ja plaanidest, mille vahel valida.

 1. EasyWP plussid ja miinused

Siin vaatlen lähemalt ja. Sest on palju häid asju, kuid on ka negatiivseid.

 1. Nimevaliku peamised omadused

Selles jaotises kirjeldan ma Namecheapi tooteid ja muid tooteid ja teenuseid, mida nad pakuvad.

 1. Kas ma soovitan EasyWP.com-i??

Siin kokkuvõttes ütlen teile, kas seal on paremaid EasyWP-i alternatiive.

easywpi hallatav WordPressi hostimine

Soovides pakkuda veebisaitide omanikele kvaliteetset uusimat domeen ja toodete majutamine ülivõimeliste hindadega, Namecheap püüab pakkuda täheteenust, turvalisust ja tuge.

Kuid küsimus jääb: on Namecheap tüüpi hostiteenuse pakkuja, mida soovite oma WordPressi veebisaiti hallata?

Lõppude lõpuks, see, et nad pakuvad usaldusväärseid domeeninime teenuseid, ei tähenda veel, et nad sobiksid veebimajutuse ja hallatava WordPressi hostimisega.

Vaatame lähemalt.

Namecheap EasyWP WordPressi hostimine (ja kavad)

Namecheap pakub mitmesuguseid hostimisplaane, et rahuldada kõigi veebisaitide omanike vajadusi, olenemata tegevusharust või suurusest.

Igas kavas on võimsad tööriistad, mis aitavad teil oma eesmärke saavutada, samuti on kindel turvalisus teie ja saidi külastajate andmete kaitsmiseks..

namecheap easywp ülevaade - hallatav WordPressi hostimine

Siin on Namecheapi mitmete hostimiskavade sisu, mis algab kõige paremast: hallatud WordPressi hostimine.

Namecheapi hallatava WordPress-hostimisega saate mõne sekundi jooksul oma WordPressi veebisaidile veebimajutuse. Helistati EasyWP, see hostimisteenus annab teile kõige enam, mida vajate oma WordPressi veebisaidi loomiseks ja hooldamiseks.

Nii saate keskenduda tähtsamatele asjadele, näiteks oma kaubamärgi turundamisele, suurema jälgimise loomisele ja suurema müügi kindlustamisele.

Vaadake, mida saate EasyWP kasutamisel:

 • 99% tööaja garantii
 • WordPressi kohene installimine
 • Powered by Namecheap Cloud
 • SFTP ja juurdepääs andmebaasidele
 • Ajutine EasyWP tasuta domeen (kasutamiseks kuni saate oma registreeritud domeeni)
 • Sisseehitatud hooldusrežiimi võimalus
 • Lihtne varundamise ja taastamise suvandid
 • Tugi Namechepi domeenidele
 • 24-tunnine nimeahela tugi
 • SSL-sertifikaadid
 • Patenditud armatuurlaud

Praegu on WordPressi hallatud kolm hostimiskava:

 1. EasyWP Starter: see plaan kaasas 10 GB SSD salvestusruumi, 50 000 külastajat kuus, ja algab 3,88 dollarist kuus (esimene kuu on kõigest 1 dollar, 28,88 dollarit pärast seda uuendamine).
 2. EasyWP Turbo: see plaan kaasas 50 GB SSD salvestusruum, 200 000 külastajat kuus, ja algab 7,88 dollarist kuus (esimene kuu on vaid 2 dollarit, pärast seda pikendatakse 68,88 dollarit).
 3. EasyWP ülehelikiirus: see plaan kaasas 100 GB SSD salvestusruumi, 500 000 külastajat kuus, ja algab 11,88 dollarist kuus (esimene kuu on vaid 98,88 dollari suurune uuendamine pärast seda).

easywp hinnavõrdlus

Pole kahtlust, et need on head hinnad. Ehkki pole ka võimalust öelda, kui kaua see müügihind kestab, kuna just teisel päeval olid kõigi hostikavade hinnad erinevad.

Namecheap EasyWP plussid

Namecheap on oma domeeninimeteenuste jaoks laialdaselt kasutatud juba ligi kaks aastakümmet. Kuid kas see tähendab, et pakutavad hostimisteenused pakuvad midagi väärtuslikku?

piiksuma

EasyWP pole mitte ainult üks odavaimaid WordPressi majutusteenuse pakkujaid, vaid ka üks kiiremaid:

easywp kiire hostimine

Siin on mõned parimad põhjused, miks kaaluda Namecheapi veebimajutuse kasutamist.

1. Suur hinna ja kvaliteedi suhe

Uue veebisaidi käivitamisel võib olla raske eelarvel püsida, isegi kui tegemist on veebimajutusega. Ja kuigi seal on mõned suurepärased hostingu pakkujad, on mõnede kasutamine väga kallis.

easywpi hallatavate wp-de hostimisplaanid (igal aastal)

Namecheapi abil saate kõik põhitõed, mis peaksid kaasas olema hostiteenuse pakkujaga ja seda väga madala hinnaga.

Seal pole palju hallatud WordPressi hoste, kes on valmis pakkuma selliseid asju nagu rutiinne varundamine, tasuta SSL-sertifikaadid ja ööpäevaringne tugi nii madala hinnaga kui Namecheap seda teeb.

Ja pealegi on Namecheapi veebimajutuse pikendamise hind endiselt väga odav. Odav hind on EasyWP puhul kahtlemata parim!

2. Lihtne kasutada armatuurlauda

Paljudele inimestele ei pruugi meeldida see, et Namecheapi hallatud hostimisplaanides on tavaline cPanel, mitte omanduses olev armatuurlaud.

Kuid tõsiasi on see, et EasyWP armatuurlaual on lihtne seadistamine, mida on lihtne kasutada.

lihtne kasutada armatuurlauda

Kui otsustate kasutada mõnda muud Namecheap’i hostimiskava, on teil oma veebisaidi haldamiseks juurdepääs populaarsele cPanelile, mis on alati teretulnud nende seas, kes on harjunud seda standardset halduspaneeli kasutama.

EasyWP-ga alustamine ei saanud olla lihtsam.

3. WordPressi vahetu häälestus

Tore, et Namecheap installib WordPressi teie saidile kohe (ühe lihtsa klõpsuga), on suurepärane.

WordPressi seadistamine

See lihtne protsess takistab algajate saitide omanikke vigu tegemast, kiirendab saidi loomise protsessi ja loob algusest peale hea aluse.

4. Lihtne varundamine ja turvavärskendused

Kui teie saidil on kogu aeg varukoopia, väheneb seisakuid, kui midagi peaks juhtuma. See muudab kogu teie raske töö taastamise lihtsaks ja teie elu vähem stressi tekitavaks (millest saavad kasu kõik!).

lihtsad WordPressi varukoopiad

Ükskõik, kas soovite toetuda Namecheapi rutiinsetele varukoopiatele või teha neid ise käsitsi, muudab Namecheap saidi varundamise lihtsaks cPaneli või EasyWP armatuurlaual (sõltuvalt sellest, millist hostimiskava kasutate).

5. Sisseehitatud vahemälulahendus

Namecheap soovib veenduda, et teie veebisaidi kiirus ja jõudlus on parim, kui see võimalik on. Seetõttu on kõik hallatud WordPressi hostimisplaanid eelinstalleeritud EasyWP-pistikprogrammiga.

vahemällu sisseehitatud easywp

sisseehitatud vahemälu lahendus haldab lehe, objekti ja andmebaasi vahemällu salvestamist, nii et te ei pea seda tegema.

6. Tasuta CDN-teenused

CDN on äärmiselt kasulik teie saidile saabuvatele külastajatele viivitamatu saidisisu edastamiseks. Kasutades kogu maailmas asuvat serverite võrku, kui keegi klõpsab teie veebisaidil, edastab sisu geograafiliselt kõige lähemal asuv server.

Koos EasyWP tasuta CDN teenuse kasutamisel, pole teie veebisaidi muutmise ja kiirendamise protsess kunagi olnud sirgjoonelisem ega intuitiivsem. CDN-i saate oma domeenile lisada vähem kui viie minutiga. EasyWP-d Ülehelikiirusega CDN sisaldab

 • Reaalajas analüüs.
 • Järgmise põlvkonna HTTP / 2 tugi.
 • 45 suure jõudlusega serveri asukohta.
 • Globaalse veebisaidi jõudluse jälgimine.
 • Veebirakenduse tulemüürid rünnaku edasiseks kaitseks.
 • Tasuliste plaanide jaoks tasuta spetsiaalne SSL.

7. 30-päevane raha tagasi garantii

Alati on teatud kindlustunnet, kui teie valitud hostiteenuse pakkujal on raha tagasi garantii.

Lõppude lõpuks, kui ettevõte on piisavalt kindel, et teile meeldib teie valitud hostimisplaan, peaks ta tagastama, kui olete mingil põhjusel rahul.

Namecheap pakub 30-päevast raha tagasi garantii kõigile hallatavatele WordPressi plaanidele.

Sellel lingil klikkides saate oma veebisaiti majutada ainult Esimese kuu eest 1 dollar (hankige 1x WordPressi veebisait installitud ja kasutamiseks valmis).

Namecheap EasyWP miinused

Ehkki Namecheapil on kõike, mida võiksite veebimajutajast otsida, heidame pilgu mõnele varjuküljele:

1. Ebaselged tööajagarantiid

Kui kuulete, et Namecheapi ühiskasutatavatel hostimisplaanidel on 100% tööaja garantii või isegi hallatavatel WordPressi hostimisplaanidel on 99,9% tööaja garantii, siis eeldate, et tööaeg ühtib garantiidega.

EasyWP tööaeg on korralik, kuid pole täiuslik. Namecheap lubab 100% tööaega, kuid see kehtib nende serverite tööaja kohta, mitte teie saidi 100% tööaja korral. Siin on esitatud viimase 6 kuu keskmised tööajad:

 • Aprill 2019: 99,86%
 • Märts 2019: 99,87%
 • Veebruar 2019: 99,91%
 • Jaanuar 2019: 99,89%
 • Detsember 2018: 99,91%
 • November 2018: 99,57%

Nagu näete, ei ole tööaeg isegi 100% lähedal. Ja just seal saak on. Namecheap lubab, et serverid töötavad 100% ajast ja töötavad – mitte teie veebisait, nagu paljud usuvad.

Sama kontseptsiooni saab rakendada mis tahes teie kasutatavas veebimajutusplaanis, olgu see siis jagatud, VPS või isegi hallatud WordPressi hostimine.

2. Blokeeritud pistikprogrammid

Kuna EasyWP-pistikprogramm on automaatselt installitud kõikidele EasyWP WordPress-i veebisaitidele ja see haldab täiustatud vahemälu kolme taset, on Namecheap loonud nende pistikprogrammide loend, mida teil pole lubatud kasutada.

Arvatakse, et see keelatud pistikprogrammide loend mõjutab teie saidi kiirust ja toimivust negatiivselt ning sisaldab paljusid populaarseid WordPressi vahemälupistikprogramme, näiteks WP Rocket ja W3 Total Cache.

keelatud pistikprogrammid

See blokeeritud pistikprogrammide loend sisaldab ka teisi populaarseid pistikprogramme:

 • Lihtsad sotsiaalse jagamise nupud
 • EWWW pildi optimeerija
 • Sarnased postitused
 • WP rakett
 • WP super vahemälu

Näete keelatud pistikprogrammide täielikku loendit ja nende põhjuseid’siin pole lubatud.

Pidage ainult meeles, et kui kasutate nime Namecheap EasyWP hostimist, ei saa te kasutada ühtegi keelatud pistikprogrammi, hoolimata sellest, kui palju teile need meeldivad.

3. Veebisaidi limiidid

Praeguse seisuga on neid, kes soovivad kasutada Namecheapi hallatavat WordPressi hostimist piiratud ühe WordPressi installimisega. Kui soovite Namecheapiga võõrustada mitut WordPressi veebisaiti, peate ostma täiendavad EasyWP-i tellimused.

Iga uue veebisaidi lisand tagastab teile 29,99 dollarit, mis võib odava WordPressi hostimise kiiresti muuta kalliks WordPressi hostimiseks, kui teil on hostimisteenuseid vajavaid saite mitu.

See pole tegelikult halb asi, kuid tuleb hoiatada, kui teie eesmärk on majutada EasyWP-iga mitut WordPress-saiti, peate maksma iga veebisaidi lisandi eest.

4. Telefonitoe puudumine

Ehkki see võib mõnele inimesele väheks osutuda, tasub siiski märkida, et Namecheap ei paku klientidele telefonitugi.

See tähendab, et kui on mõni probleem, ei saa te sellest kellegagi rääkida ning olete infopunkti piletite ja live-vestluse tundide meelevallas.

Lisaks sellele ei avalda mulle ka reaalajas vestluse tugi. Esitasin lihtsa küsimuse: kas saan veebisaidi koostaja koos EasyWP-i hallatava WP-hostimisega või on see ainult jagatud hostimiskavade jaoks?

otsevestlus

Kohe tuli vastus, et palun andke mulle 3–5 minutit, et teie taotlus läbi vaadata. Võrreldes teiste reaalajas vestluste tugisüsteemidega, millega olen suhelnud, pole see hea märk.

Keegi ei peaks nii kaua ootama, et saaks vastuse lihtsale küsimusele, eriti kui nii paljudel konkurentidel on kohe vastused kõigele.

Vestluse käigus järgisin veel ühte lihtsat küsimust, mis puudutab hallatava WordPressi hostimisega kaasasolevat ajutist domeeni EasyWP.

reaalajas vestluse reageerimise aeg

Jälle mind “pandi ootele” (tervelt kaks minutit pärast küsimuse esitamist), mis minu jaoks tähendab, et inimesel, kellega vestlesin, pole aimugi, kuidas minu küsimustele vastata. Kui teil on palju küsimusi, võib see kiiresti pettumust valmistada.

Namecheapi peamised omadused

Namecheap on mitmetahuline ettevõte, mis pakub oma klientidele tonni erinevaid tööriistu ja teenuseid.

Muud Namechepi hostimiskavad

Namecheapil on ka muid hostimiskavasid neile, kellel on erinevad vajadused. Vaatame kiiresti.

Virtuaalserver

100% tööaja garantii, värskendatud cPaneli ja uue veebisaidi koostajaga ei ole iialgi iseseisva veebisaidi loomine ja haldamine kunagi olnud lihtsam. Võite oodata ka selliseid funktsioone nagu tasuta SSL-sertifikaat, rutiinsed saidi varukoopiad ja üle 100 sisseehitatud rakenduse ühe klõpsuga installimisega.

Pidage meeles, et veebisaidi koostajat peetakse sisuhaldussüsteemiks, mitte sisseehitatud tööriist. See tähendab, et te ei saa veebisaidi koostajat WordPressi saidil kasutada, nagu mulle otseülekande ajal seletati. See pole veebisaidil selge ja võib põhjustada teatavat segadust.

Jagatud hostimisplaanid algavad ühe kuu eest 2,88 dollarist (aasta eest 9,88 dollarit).

Edasimüüja majutamine

Hostige mitu enda veebisaiti või hakake edasimüüjaks ja turustage oma kaubamärki edasimüüja Namecheap hostikava abil. Nautige selliseid funktsioone nagu mõõtmata D + GB ribalaius, tasuta cPanel ja WHM, edasimüüjariistad (WHMCS arveldusplatvorm, SSL edasimüüjaprogramm, valge sildiga turundusriistad) ja anonüümsed nimeserverid, et teie kliendid ei saaks kunagi teada teie kasutatavatest hostimisteenustest võõrustab nende saite.

Edasimüüjate hostimisplaane on kolm: Nebula (16,88 dollarit kuus), Galaxy Expert (26,88 dollarit kuus) ja Universe Pro (36,88 dollarit kuus).

VPS-i hostimine

VPS-i hostimine koos Namecheapiga annab teile võimaluse oma saiti hõlpsalt skaleerida, ilma et see häiriks kasutajakogemust, kasutaks liiga palju ressursse või põhjustaks teie saidi krahhi. Siin on mõned parimatest funktsioonidest, mida saate VPS-i hostimisega: SSD-salvestusruum, täielik juurjuurdepääs, 99,9% -line tööaja garantii, lihtne üles- ja allalaadimisvõimalus ning rutiinsed varundamised.

Valige kahe VPS-i hostimisplaani vahel – Pulsar (14,88 dollarit kuus) või Quasar (24,88 kuus) – ja käivitage oma kasvav veebisait suure kiirusega.

Pühendatud hostimine

Suuremahuliste veebisaitide jaoks, mis vajavad spetsiaalseid servereid, saate tipptasemel funktsioone, näiteks spetsiaalset andmekeskust, mis hoiab kõiki servereid, võimsaid Inteli protsessoreid ja stabiilseid võrke, et tagada parem ühendus ja võimalus probleemide kiireks tõrkeotsinguks

Kui kasutate spetsiaalset serverit Namecheap, on teil juurdepääs serverihaldusteenustele ka näiteks klienditoe esindajatelt saadud nõuannete, serveri rikke taastamise, põhiliste tarkvaramuudatuste ja serveri rikkeparanduste osas.

Namecheapi pühendatud serverite hinnad on konkurentsivõimelised, alates 39,44 dollarit kuus – 188,88 dollarit kuus sõltuvalt teie individuaalsetest vajadustest.

Domeeninime teenused

namecheap domeeninimed

Namecheapis on kõik teie veebisaidi domeeninime jaoks vajalik:

 • Registreeri: leiate Namecheapi domeeninime otsingufunktsiooni abil täiuslik domeeninimi ja registreerige see kohe.
 • Ülekanne: säästke pikendamisel, kandes oma domeeni Namecheapisse ja saate tasuta registreerimise liseaasta.
 • Turuplats: sirvige saadaolevaid domeene, ostke uus või müüge teile kuuluv domeen Namecheapi domeeniturul.
 • Isiklikud domeenid: looge isiklik domeen, kasutades oma nime, millele järgneb .com või .me, ja kaubamärkige sellel konkureerival Interneti-maastikul.

Namecheap pakub FreeDNS-i teenuseid ka kõigile, isegi neile, kes kasutavad oma domeeninimede jaoks muud hostimist või registripidajaid. Selle tasuta teenusega on kaasas intuitiivne halduskonsool ja ööpäevaringne tehniline tugi.

Parim asi Namecheapi domeeninimede puhul on igavesti tasuta WhoisGuard. See hoiab teie Whoisi üksikasjad nähtamatuna alates hetkest, kui te oma domeene Namecheapist ostate..

Veebiturvalisus

Internetis ja teie veebiklientide isikliku teabe kaitsmine on teie kaubamärgi maine ja üldise edu saavutamiseks ülioluline. Õnneks mõistab Namecheap seda ja võtab endale ülesandeks pakkuda kolme erinevat viisi enda kaitsmiseks:

WhoisGuard privaatsuse kaitse: hoidke oma kontaktteave (näiteks nimi, e-posti aadress, aadress ja telefoninumber) avalikus Whoisi andmebaasis, nii et rämpspostitajad, turundusettevõtted ja veebis tegutsevad petturid ei leia teid. See tasuta teenus hoiab ära ka domeeninimede kaaperdamise, mis juhtub siis, kui keegi kasutab teie isiklikku teavet teie domeeni ülekandmiseks teisele registripidajale.

SSL-sertifikaat: kaitsta oma klientide andmeid SSL-sertifikaadiga. See aitab sisendada usaldust oma kaubamärgi vastu ja luua end usaldusväärse ettevõttena, kellega inimesed tahavad äri ajada.

Premium DNS: Kui olete mures DNS-i tööaja pärast, kasutage ära Namecheapi turvalist, globaalselt saadavat DNS-i teenust. Sellega on kaasas ka 100% teenustaset käsitlev leping, nii et te ei pea kunagi enam muretsema DNS-i seisaku pärast.

VPN-teenus: Namecheap tõi hiljuti turule uue VPN-teenuse, mis pakub kiireid, turvalisi, piiramatuid ja usaldusväärseid VPN-lahendusi. Nende VPN-võrk töötab enam kui 40 riigis. Nende VPN-toode on turul uus ja tegelikult ei saa, vähemalt veel, konkureerida sarnastega NordVPN ja ExpressVPN.

Lisateave SSLide kohta

Namecheap võtab SSL-sertifikaate väga tõsiselt. Seetõttu käsitleme lähemalt kõike, mida saate oma veebisaidile installitud Namecheap SSL-sertifikaadiga:

 • Ametlik SSL-i saidi pitser
 • Tipptasemel tugi, mis on saadaval ööpäevaringselt
 • Ühilduvus brauseritega
 • 256-bitine või 128-bitine krüptimine

Privaatsõnumite majutamine

Namecheapil on privaatne, turvaline ja usaldusväärne pilvelahendus kõigi teie veebipõhiste e-posti vajaduste jaoks. Kõigi privaatsõnumite plaanidega on kaasas kerge veebimeili liides, mis muudab e-posti, kontaktide ja teie kalendri haldamise igavaks.

Samuti saate olulisi funktsioone, näiteks:

 • POP / IMAP / Webmail
 • Palju GB e-posti ja failide salvestusruumi
 • Rämpspostitõrje
 • Tugi mobiilile
 • Ühtne e-posti konto haldamine
 • Koostööriistad kasutajarollide seadistamiseks, kiireks vaatamiseks ja andmete jagamiseks

Veebisaitide koostaja

veebisaidi koostaja

Tänu Namecheapi sisseehitatud veebisaidi koostajale pole oma veebisaidi loomine kunagi olnud lihtsam. Kaasas lohistamisliides. Ja kui vajate pisut inspiratsiooni, võite oma alustamiseks valida enam kui 200 eelprojekteeritud malli hulgast, hoolimata sellest, millises valdkonnas tegutsete.

Selle intuitiivse veebisaidi koostajaga on kaasas ka:

 • Mitme keele tugi (45 keelt)
 • Sotsiaalmeedia, maksevõimalused ja videosisu tugi
 • Vastuvõtlik disain
 • SEO optimeerimine
 • Sihtlehe ja ruudustiku valikud

Pidage meeles, et see on a sisuhaldussüsteem, mitte tööriist, mida saab kasutada WordPressi veebisaitidel.

Täiendavad sisseehitatud tööriistad

nimeahelad rakendused

Namecheap pakub tasuta ja esmaklassilisi rakendusi, mis integreeruvad su vastloodud veebisaidiga sujuvalt ja muudavad saidi ehitamise, haldamise ja hooldamise lihtsaks.

Parimate rakenduste hulka, kuhu pääsete, on G Suite, Weebly, Namecheap Uptime Monitoring ja Canvas.

Kas ma soovitan EasyWP-d? Kokkuvõte

Namecheap on päris vahva. Neil on kindel maine, kuna nad on suurepärased domeeninimede tööstuses ja väidavad, et teavad, mida nad veebimajutusteenuste valdkonnas teevad.

Kui soovite super odavalt hallatavat WordPressi hostimislahendust, mis muudab WordPressi seadistamise äärmiselt lihtsaks; siis on EasyWP suurepärane valik.

Sellel lingil klikkides saate oma veebisaiti majutada ainult Esimese kuu eest 1 dollar (1x WordPressi veebisait on installitud ja kasutamiseks valmis).

Kui aga odavat hinda eirata, ei vasta Namecheap tegelikult teiste WordPressi hostiteenuse pakkujatega võrreldes.

Minu jaoks on suur veendumus, et EasyWP kasutamiseks võite kasutada ainult domeeninimesid, mis on registreeritud nimega Namecheap.

Kui see EasyWP-i ülevaade ei veennud teid ja soovite hallatud WordPress-hostilt rohkem, siis on seal valida palju muid usaldusväärseid hostimislahendusi.

Kõik, mida peate tegema, on vaadata meie hostingu ülevaateid ja otsustada, milline neist on teie jaoks parim.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map