Namecheap EasyWP Recenze

Hledáte snadný způsob registrace, hostování a správy webových stránek WordPress, ale nejste si jisti, kde vše získat od jednoho snadno použitelného poskytovatele služeb? Pak Namecheap EasyWP WordPress hosting může být pro vás volbou.


Podívejte se na EasyWP.com

Pokud jste provedli nějaké kopání (což byste měli vždy udělat před provedením konečného rozhodnutí), možná jste narazili Namecheap.

Namecheap, známý jako nezávislý registrátor doménových jmen akreditovaný ICANN založený v roce 2000, je hrdým manažerem více než 10 milionů doménových jmen. Ale více než to, Namecheap tvrdí, že je jedním z nejjednodušší použití a nejlevnější spravovaní poskytovatelé hostování WordPress na světě (o tom se uvidíme v mé recenzi EasyWP níže).

Kliknutím na tento odkaz můžete svůj web hostit pouze $ 1 za první měsíc (získejte 1x nainstalovaný web WordPress a připravený k provozu).

Přehled recenzí Namecheap a EasyWP

 1. Recenze Namecheap EasyWP

Zde je můj přehled různých cen a plánů, ze kterých si můžete vybrat.

 1. EasyWP klady a zápory

Tady se blíže podívám na a. Protože existuje spousta dobrých věcí, ale existují i ​​negativy.

 1. Hlavní rysy Namecheap

Zde v této části se budu věnovat Namecheap’s a dalším produktům a službám, které nabízejí.

 1. Doporučuji EasyWP.com?

Zde v souhrnu vám řeknu, zda existují lepší alternativy EasyWP.

easywp spravované hosting WordPress

Chtějí poskytnout majitelům webových stránek nejnovější a vysoce kvalitní doménové a hostingové produkty za super konkurenční ceny, Namecheap se snaží poskytovat hvězdné služby, zabezpečení a podporu.

Otázkou však zůstává: je Namecheap typ poskytovatele hostingu, který chcete spravovat na svém webu WordPress?

Konec konců, jen proto, že nabízejí spolehlivé služby názvů domén, neznamená, že se shodují, pokud jde o webhosting a spravovaný hosting WordPress..

Podívejme se na to.

Namecheap EasyWP WordPress Hosting (a plány)

Namecheap nabízí celou řadu hostingových plánů, které splňují potřeby všech majitelů webových stránek, bez ohledu na odvětví nebo velikost.

Každý plán je dodáván s výkonnými nástroji, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů, a také se spolehlivým zabezpečením, které chrání vaše data a data návštěvníků vašeho webu..

namecheap easywp recenze - řízený hosting wordpress

Zde je přehled mnoha Namecheapových hostingových plánů, počínaje tím, co je nejlepší: spravovaný hosting WordPress.

Díky hostování WordPressu řízenému společností Namecheap můžete získat webhosting pro svůj web WordPress během několika sekund. Volala EasyWP, Tato hostitelská služba vám poskytne vše, co potřebujete k vytvoření a údržbě vašich webových stránek WordPress.

Tímto způsobem se můžete zaměřit na důležitější věci, jako je marketing vaší značky, budování většího sledování a zajištění většího prodeje.

Podívejte se, co získáte, když používáte EasyWP:

 • 99% záruka dostupnosti
 • Okamžitá instalace WordPress
 • Pohání Namecheap Cloud
 • SFTP a přístup k databázi
 • Dočasná bezplatná doména EasyWP (bude se používat, dokud nezískáte svou vlastní registrovanou doménu)
 • Vestavěný režim údržby
 • Snadné možnosti zálohování a obnovení
 • Podpora domén Namecheap
 • Podpora 24/7 Namecheap
 • SSL certifikáty
 • Vlastní přístrojová deska

V současné době existují tři spravované hostingové plány WordPress:

 1. EasyWP Starter: tento plán přichází 10 GB SSD úložiště, 50 000 návštěvníků / měsíc, a začíná na $ 3,88 / měsíc (první měsíc je jen $ 1, poté $ 28,88).
 2. EasyWP Turbo: tento plán přichází 50 GB SSD úložiště, 200 000 návštěvníků / měsíc, a začíná na 7,88 $ / měsíc (první měsíc je jen 2 $, poté 68,88 $).
 3. EasyWP Supersonic: tento plán přichází 100 GB SSD úložiště, 500 000 návštěvníků / měsíc, a začíná na 11,88 $ / měsíc (první měsíc je jen $, 98,88 $ za obnovení).

easywp srovnání cen

Není pochyb o tom, že ano dobré ceny. Přestože neexistuje žádný způsob, jak zjistit, jak dlouho bude tato prodejní cena trvat, stejně jako v ten den se ceny všech hostingových plánů lišily.

Výhody programu Namecheap EasyWP

Namecheap je široce používán pro služby doménových jmen téměř dvě desetiletí. Znamená to však, že poskytované hostingové služby nabízejí něco hodnotného?

tweet

EasyWP není jen jedním z nejlevnějších poskytovatelů hostingu WordPress v okolí, ale také jedním z nejrychlejších:

easywp rychlý hosting

Zde je několik nejlepších důvodů, proč zvážit použití webhostingu Namecheap.

1. Skvělá hodnota za peníze

Při spuštění nového webu může být obtížné zůstat v rozpočtu, i když jde o webhosting. A zatímco tam jsou někteří opravdu skvělí poskytovatelé hostingu tam, někteří jsou velmi drahé na použití.

easywp spravované hostingové plány wp (ročně)

S Namecheap získáte všechny základy, které by měly přijít s poskytovatelem hostingu a za velmi nízkou cenu.

Není mnoho spravovaných hostitelů WordPress, kteří jsou ochotni poskytovat věci, jako jsou běžné zálohy, certifikáty SSL zdarma a podpora 24/7 tak nízko jako Namecheap.

A za to, že cena za obnovení webhostingu Namecheap je stále opravdu levná. Levná cena je na EasyWP bezpochyby nejlepší věc!

2. Snadno použitelný řídicí panel

Mnoho lidí se nemusí líbit skutečnosti, že Namecheapovy řízené hostingové plány přicházejí s proprietárním řídicím panelem, na rozdíl od standardního cPanelu.

Ale faktem je, EasyWP řídicí panel má jednoduché nastavení, které se snadno používá.

snadno použitelný přístrojový panel

To znamená, že pokud se rozhodnete použít jakýkoli jiný hostingový plán Namecheap, budete mít přístup k populární cPanel pro správu vašich webových stránek, což je vždy vítáno mezi těmi, kteří používají tento standardní ovládací panel.

Začínáme s programem EasyWP nemůže být snazší.

3. Okamžité nastavení WordPress

Skutečnost, že Namecheap na váš web nainstaluje WordPress ihned (jediným kliknutím), je skvělá.

easywp wordpress nastavení

Tento snadný proces zabraňuje majitelům začínajících webů dělat chyby, urychluje proces vytváření webů a od začátku vytváří dobrý základ.

4. Snadné zálohování a aktualizace zabezpečení

Mít záložní zálohu svého webu po celou dobu snižuje prostoje, pokud by se něco stalo. To také usnadňuje obnovení všech vašich těžkých prací a váš život méně stresující (z čeho mohou těžit všichni!).

snadné zálohování wordpress

Ať už se chcete spolehnout na rutinní zálohy Namecheap nebo je provést ručně sami, Namecheap vám usnadní zálohování vašich stránek na ovládacím panelu cPanel nebo EasyWP (podle toho, jaký hostingový plán používáte).

5. Vestavěné řešení mezipaměti

Namecheap se chce ujistit, že rychlost a výkon vašeho webu jsou nejlepší, jaké mohou být. Proto všechny spravované plány hostování WordPress přicházejí s předinstalovaným doplňkem EasyWP.

easywp vestavěný do mezipaměti

vestavěné ukládání do mezipaměti řešení zpracovává ukládání stránek, objektů a databází do mezipaměti, takže nemusíte.

6. Služby CDN zdarma

CDN je velmi užitečné pro doručování okamžitého obsahu webu návštěvníkům, kteří přicházejí na váš web. Když někdo klikne na váš web pomocí sítě serverů na celém světě, server, který se nachází geograficky nejblíže, doručuje obsah.

S EasyWP je zdarma CDN služby, proces změny měřítka a zrychlení vašeho webu nebyl nikdy přímočarejší nebo intuitivnější. Do své domény můžete přidat CDN za méně než pět minut. EasyWP Nadzvukový CDN zahrnuje

 • Analytika v reálném čase.
 • Podpora nové generace HTTP / 2.
 • 45 umístění výkonných serverů.
 • Globální sledování výkonu webových stránek.
 • Brány firewall webové aplikace pro ochranu před útoky předem.
 • Zdarma dedikovaný SSL pro placené plány.

7. 30denní záruka vrácení peněz

Vždy, když poskytovatel hostingu, se kterým se rozhodnete jít, má jistotu, že má záruku vrácení peněz.

Koneckonců, pokud je společnost dostatečně sebevědomá, že se vám bude líbit plán hostingu, který si vyberete, měla by být vrácena částka, pokud z nějakého důvodu nejste spokojeni.

Namecheap nabízí 30denní záruku vrácení peněz na všechny spravované plány WordPress.

Kliknutím na tento odkaz můžete svůj web hostit pouze $ 1 za první měsíc (získejte 1x nainstalovaný web WordPress a připravený k provozu).

Nevýhody Namecheap EasyWP

Ačkoli Namecheap vypadá, že má vše, co byste mohli hledat ve webovém hostiteli, pojďme se podívat na některé nevýhody:

1. Nejasné záruky dostupnosti

Když uslyšíte, že sdílené hostingové plány Namecheap mají 100% záruku dostupnosti, nebo dokonce i spravované hostingové plány WordPress mají 99,9% uptime záruku, očekáváte, že se doba provozu shoduje se zárukami.

Provozní doba EasyWP je slušná, ale není dokonalá. Namecheap slibuje 100% provozuschopnost, ale platí to pro provozuschopnost jejich serverů, nikoli pro vaše stránky, které mají 100% provozuschopnost. Zde jsou průměrné doby provozu za posledních 6 měsíců:

 • Duben 2019: 99,86%
 • Březen 2019: 99,87%
 • Únor 2019: 99,91%
 • Leden 2019: 99,89%
 • Prosinec 2018: 99,91%
 • Listopad 2018: 99,57%

Jak vidíte, doba provozu není ani 100%. A tam je ten úlovek. Namecheap slibuje, že jeho servery budou v provozu 100% času – ne vaše webové stránky, jak mnozí lidé věří.

Stejný koncept lze použít na jakýkoli webový hostingový plán, který používáte, ať už je sdílený, VPS nebo dokonce spravovaný hosting WordPress..

2. Blokované pluginy

Protože plugin EasyWP je automaticky nainstalován na všech webech EasyWP WordPress a zpracovává tři úrovně pokročilého ukládání do mezipaměti, Namecheap vytvořil seznam pluginů, které nesmíte používat.

Předpokládá se, že tento seznam zakázaných pluginů negativně ovlivňuje rychlost a výkon vašeho webu a obsahuje mnoho populárních pluginů pro ukládání do mezipaměti WordPress, jako je WP Rocket a W3 Total Cache..

zakázané doplňky

Tento seznam blokovaných pluginů také obsahuje další populární pluginy:

 • Snadná tlačítka pro sociální sdílení
 • EWWW Image Optimizer
 • Podobné příspěvky
 • WP Rocket
 • WP Super Cache

Můžete vidět úplný seznam zakázaných pluginů a jejich důvody’zde není dovoleno.

Nezapomeňte, že pokud používáte server Namecheap EasyWP, nebudete moci používat žádný ze zakázaných pluginů, bez ohledu na to, jak se vám líbí.

3. Limity webových stránek

Od nynějška jsou ti, kteří chtějí používat Namecheap spravovaný hosting WordPress omezeno na 1 instalaci WordPress. Pokud chcete hostovat více než jeden web WordPress s Namecheap, budete si muset zakoupit další předplatné EasyWP.

Každý nový webový doplněk vás vrátí zpět 29,99 $, což může rychle změnit levný hosting WordPress na drahý hosting WordPress, pokud máte více stránek, které vyžadují hostingové služby..

To není opravdu špatná věc, ale upozorňujeme, že pokud máte v úmyslu hostit více webů WordPress pomocí programu EasyWP, musíte zaplatit za každý doplněk webových stránek..

4. Nedostatek telefonické podpory

Ačkoli to pro některé lidi nemusí být důležité, stojí za zmínku, že Namecheap nenabízí zákazníkům telefonickou podporu.

To znamená, že když se vyskytne problém, nemůžete o tom s někým mluvit a máte milost na lístky na technickou podporu a na živé chatovací hodiny.

Kromě toho nejsem ohromen ani podporou live chatu. Zeptal jsem se jednoduchou otázku: Dostanu Web Builder s EasyWP Managed WP hosting, nebo je to jen pro sdílené hosting plány?

živý chat

Okamžitě, odpověď byla, prosím, dejte mi 3-5 minut, abych si prohlédl vaši žádost. Ve srovnání s jinými systémy podpory chatu, se kterými jsem interagoval, to není dobré znamení.

Nikdo by neměl čekat tak dlouho na odpověď na jednoduchou otázku, zvláště když tolik konkurentů tam venku má odpovědi na všechno hned.

Během mé konverzace jsem navázal na další jednoduchou otázku týkající se dočasné domény EasyWP, která přichází se spravovaným hostingem WordPress.

doba odezvy live chatu

Opět jsem byl „pozastaven“ (celé dvě minuty po položení otázky), což pro mě znamená, že osoba, se kterou jsem chatoval, nemá tušení, jak odpovědět na moje otázky. Pokud máte mnoho otázek, může to být rychle frustrující.

Hlavní rysy Namecheap

Namecheap je mnohostranná společnost, která svým zákazníkům nabízí spoustu různých nástrojů a služeb.

Další plány hostingu Namecheap

Namecheap má také jiné hostingové plány pro ty, kteří mají různé potřeby. Pojďme se rychle podívat.

Sdílený hosting

Se 100% zárukou dostupnosti, aktualizovaným cPanelem a novým webovým tvůrcem bylo vytvoření samostatného webu od základů a jeho správa nikdy jednodušší. Můžete také očekávat funkce, jako je bezplatný certifikát SSL, rutinní zálohování webů a více než 100 vestavěných aplikací s instalací jedním kliknutím.

Nezapomeňte, že Tvůrce webových stránek je považován za systém správy obsahu, není vestavěný nástroj. To znamená, že na webu WordPress nemůžete používat Tvůrce webových stránek, jak mi bylo vysvětleno během relace živého chatu. To není na webu jasné a může to vést k nejasnostem.

Sdílené hostingové plány začínají na 2,88 $ za měsíc (9,88 $ za rok).

Reseller Hosting

Hostujte více svých vlastních webových stránek nebo se staňte prodejcem a uvádějte na trh svou vlastní značku s hostingovým plánem prodejce Namecheap. Užijte si funkce, jako je neměřená šířka pásma D + GB, bezplatný cPanel a WHM, nástroje pro distributory (fakturační platforma WHMCS, program pro distributory SSL, marketingové nástroje pro bílé štítky) a anonymní jmenné servery, aby se vaši zákazníci nikdy nedozvěděli o hostitelských službách, které používáte hostit jejich stránky.

Existují tři plány hostování distributorů: Mlhovina (16,88 $ / měsíc), Galaxy Expert (26,88 $ / měsíc) a Universe Pro (36,88 $ / měsíc).

VPS Hosting

VPS hosting s Namecheap vám dává možnost škálovat své stránky s lehkostí, aniž by to narušilo uživatelský dojem, spotřebovalo příliš mnoho zdrojů nebo způsobovalo selhání webu. Zde jsou některé z nejlepších funkcí, které získáte s hostingem VPS: úložiště SSD, plný přístup root, 99,9% záruka dostupnosti, snadná možnost upgradu a downgrade a běžné zálohování.

Vyberte si ze dvou hostingových plánů VPS – Pulsar (14,88 $ / měsíc) nebo Quasar (24,88 / měsíc) – a nakopejte rostoucí web na vysokou rychlost.

Vyhrazený hosting

U rozsáhlých webů, které vyžadují dedikované servery, můžete získat prvotřídní funkce, jako je vyhrazené datové centrum, ve kterém jsou umístěny všechny servery, výkonné procesory Intel a stabilní sítě pro vynikající konektivitu a schopnost rychle řešit problémy.

Pokud používáte dedikovaný server Namecheap, máte také přístup ke službám správy serverů, jako jsou rady od zástupců zákaznické podpory, obnovení selhání serveru, změny základního softwaru a opravy selhání serveru..

Ceny pro dedikované servery Namecheap jsou konkurenceschopné, od 39,44 $ / měsíc – 188,88 $ / měsíc v závislosti na vašich individuálních potřebách.

Služby doménových jmen

názvy domén namecheap

Namecheap má vše, co potřebujete, pokud jde o název domény vašeho webu:

 • Registrovat: pomocí funkce vyhledávání doménových jmen Namecheap najděte dokonalý název domény a ihned jej zaregistrujte.
 • Převod: Ušetřete na obnovení převodem vaší domény do Namecheap a získejte další rok registrace zdarma.
 • Tržiště: Prohledávejte dostupné domény, kupujte novou nebo prodávejte doménu, kterou vlastníte, v Namecheap’s Domains Marketplace.
 • Osobní domény: vytvořte si osobní doménu pomocí svého vlastního jména následovaného .com nebo .me a označte se v tomto konkurenčním internetovém prostředí.

Namecheap také nabízí služby FreeDNS všem, dokonce i těm, kteří pro své doménové názvy používají jiný hosting nebo registrátory. Tato bezplatná služba přichází s intuitivní konzolou pro správu a technickou podporou nepřetržitě.

Nejlepší věcí na názvech domén Namecheap je navždy zdarma WhoisGuard, díky tomu zůstanou vaše Whois podrobnosti neviditelné od okamžiku, kdy si koupíte domény od Namecheap..

Zabezpečení online

Ochrana vaší přítomnosti na internetu a osobních údajů vašich online zákazníků je zásadní pro vaši pověst značky a celkový úspěch. Naštěstí to Namecheap chápe a bere na sebe, aby nabídl tři různé způsoby, jak se chránit:

Ochrana osobních údajů WhoisGuard: udržujte své kontaktní informace (jako je jméno, e-mail, adresa a telefonní číslo) mimo veřejnou databázi Whois, aby vás spameri, marketingové firmy a podvodníci online nenalezli. Tato bezplatná služba také zabraňuje únosu názvu domény, ke kterému dochází, když někdo použije vaše osobní údaje k přenosu vaší domény jinému registrátorovi.

Certifikát SSL: chránit data svých zákazníků pomocí certifikátu SSL. To pomůže vzbudit důvěru ve vaši značku a etablovat se jako spolehlivá společnost, se kterou lidé chtějí obchodovat.

Prémiový DNS: Pokud máte obavy o provozuschopnost DNS, využijte zabezpečenou, celosvětově dostupnou službu DNS společnosti Namecheap. Rovněž přichází se 100% dohodou o úrovni služeb, takže se už nikdy nebudete muset obávat výpadků DNS.

Služba VPN: Namecheap nedávno spustil novou službu VPN, která nabízí rychlá, bezpečná, neomezená a spolehlivá řešení VPN. Jejich síť VPN funguje ve více než 40 zemích. Jejich produkt VPN je nový na trhu a ve skutečnosti nemůže, přinejmenším, konkurovat konkurentům NordVPN a ExpressVPN..

Více o SSL

Namecheap bere certifikáty SSL velmi vážně. Proto se podrobněji podíváme na vše, co získáte pomocí certifikátu SSL Namecheap SSL nainstalovaného na vašem webu:

 • Oficiální pečeť webu SSL
 • Špičková podpora, která je k dispozici 24/7
 • Kompatibilita napříč prohlížeči
 • 256bitové nebo 128bitové šifrování

Soukromý e-mail hosting

Namecheap má soukromé, zabezpečené a spolehlivé cloudové řešení pro všechny vaše webové e-mailové potřeby. Všechny soukromé e-mailové plány jsou dodávány s odlehčeným webmail rozhraním, díky kterému je správa e-mailu, kontaktů a vašeho kalendáře hračkou.

Získáte také pozoruhodné funkce, jako například:

 • POP / IMAP / Webmail
 • Spousta GB úložiště e-mailů a souborů
 • Ochrana proti spamu
 • Mobilní podpora
 • Sjednocená správa e-mailových účtů
 • Nástroje pro spolupráci pro nastavení uživatelských rolí, rychlé prohlížení a sdílení dat

Tvůrce webových stránek

tvůrce webových stránek

Vytváření webových stránek nebylo nikdy jednodušší díky zabudovanému tvůrci webových stránek společnosti Namecheap. Je dodáván s rozhraním drag and drop. A pokud potřebujete trochu inspirace, můžete si vybrat z více než 200 přednastavených šablon, abyste mohli začít, bez ohledu na to, v jakém odvětví jste.

Tento intuitivní webový tvůrce přichází také s:

 • Podpora více jazyků (45 jazyků)
 • Podpora sociálních médií, platebních možností a videoobsahu
 • Citlivý design
 • SEO optimalizace
 • Možnosti rozložení vstupní stránky a mřížky

Pamatujte, že toto je systém pro správu obsahu, není nástroj, který lze použít na webových stránkách WordPress.

Další vestavěné nástroje

namecheap aplikace

Namecheap přichází s bezplatnými a prémiovými aplikacemi, které se snadno integrují s nově vytvořeným webovým serverem a usnadňují jeho správu, správu a údržbu..

Mezi nejlepší aplikace, ke kterým máte přístup, patří G Suite, Weebly, Namecheap Uptime Monitoring a Canvas.

Doporučuji EasyWP? souhrn

Namecheap je docela skvělý. Mají dobrou pověst, že jsou skvělí v oboru doménových jmen a tvrdí, že vědí, co dělají v odvětví webhostingu.

Pokud chcete super levné spravované řešení hostování WordPress, díky kterému je nastavení WordPress velmi snadné; pak je EasyWP skvělou volbou.

Kliknutím na tento odkaz můžete svůj web hostit pouze $ 1 za první měsíc (1x nainstalovaný a připravený web WordPress).

Pokud však nebudete brát v úvahu levnou cenu, Namecheap se ve skutečnosti ve srovnání s jinými poskytovateli služeb hostování WordPress opravdu neshoduje.

Velký pokles pro mě je, že pro použití EasyWP můžete použít pouze doménová jména registrovaná u Namecheap.

Pokud vás tato recenze EasyWP nepřesvědčí a chcete od spravovaného hostitele WordPress více, pak existuje spousta dalších spolehlivých řešení hostování, ze kterých si můžete vybrat.

Jediné, co musíte udělat, je podívat se na naše recenze hostitelů a rozhodnout se, který z nich je pro vás nejlepší.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map