Muud tüübid veebimajutusteenused: VPS, pilv, WooCommerce ja WordPress

Olgu, siis millist hostimist Bluehostilt oma värskelt loodud veebisaidile saate, kui teil on midagi vaja natuke jama kui jagatud hostimine?


bluehost vps, cloud, woocommerce ja wordpress hosting

Olen siin juba kirjeldanud Bluehost’i algtaseme jagatud veebimajutusplaane. Nüüd hakkan läbi vaatama ka Bluehost’i teisi, arenenumaid hostimisteenuste tüüpe, nimelt nende VPS, pilv, WooCommerce & WordPressi hostimine võimalusi.

 1. Bluehost VPS hostimine

Siinkohal annan kiire ülevaate Bluehost VPS-i hostimisplaanidest.

 1. Bluehost Cloud’i majutamine

Siinkohal annan kiire ülevaate ja ülevaate Bluehost’s Cloud’i hostimisplaanidest.

 1. Bluehost WooCommerce majutamine

Siinkohal annan kiire ülevaate Bluehosti WooCommerce’i hostimisplaanidest.

 1. Bluehost WordPressi hostimine

Siinkohal annan kiire ülevaate Bluehosti VPS WordPressi hostimisplaanidest.

Siinkohal võrdlen Bluehosti erinevaid veebimajutusplaane ja seda, kuidas need aitavad teil oma ideaalset veebisaiti luua. Alustame Bluehost (“jagamata”) veebimajutusteenuste võrdlusega.

Bluehost VPS hostimine

Kui soovite turvalist ja paremini toimivat veebisaiti, peaksite seda kontrollima VPS-i hostimine Bluehostilt. Kui vaatate mis tahes hostimiskava, peate otsima plaanis sisalduvaid funktsioone.

bluehost vps hostimine

Virtuaalsete privaatserverite osas peaksite teadma, et teil on oma veebisaidi paindlikkus ja parem kontroll. Vaatame läbi erinevad Bluehost pakutavad paketid ja millised on omadused, mida saate nende VPS-i hostimiskavade juures nautida.

Nii on Bluehost neli erinevat VPS-i hostimispaketti, sealhulgas a standard, täiustatud, esmaklassiline ja ülim pakett. Siiski peaksite teadma, et õige plaani valik sõltub tegelikult teie vajadustest ja nõudmistest.

Täiustatud paketi abil saate kiirust 2 protsessori südamikku koos 60 GB SAN-salvestusruum ja 4 GB muutmälu. Nad pakuvad kõigi oma pakettide jaoks ööpäevaringset tehnilist tuge.

Nende VPS-i majutamisega on teil võimalik saada täiustatud cPaneli liides mis võimaldab teil oma VPS-i hostimist parimal võimalikul viisil hallata.

Bluehost Cloud’i majutamine

Siin on üks soovitud Bluehost veebimajutusteenuste plaane ja pole kahtlust, et see on üks Bluehost parimaid hostimisteenuseid.

sinise pilve hostimine

Kui tegemist on Bluehost’i pilvemajutus plaanide järgi, on teie andmed turvatud isegi mitme tehnoloogilise tõrke korral.

Ärge unustage, kui kasutate pilvemajutamist, peaksite teadma, et see ei võta rohkem kui 3 sekundit mis tahes veebilehe laadimiseks. Pilve hostimisega, vahemällu salvestamine on erandlik, ja koos ülemaailmne CDN, teie serveriressursid on suunatud õiges kohas.

Bluehost pilve hostimispakettide abil saate oma veebisaidi jaoks parimad plaanid. Neil on kolm paketti, sealhulgas Starter, Performance ja Business Pro. Muidugi, kui otsite oma ettevõtte jaoks pilveveebimajutust, peaksite loomulikult kaaluma nende võimalusi Äri Pro pakett.

Nende kõige populaarsem pakett on siiski Tulemuspakett kus saate nautida eeliseid, mis on seotud piiramatu veebisaitidega mõõtmata salvestusruum ja ribalaius.

Bluehost WooCommerce majutamine

Nimi ütleb kõik ära. Kui otsite e-poe loomist ja otsite suvandit, mis pakuks teile kõiki vajalikke asju, siis peaksite kaaluma WooCommerce hosting Bluehostist.

veebimajutus veebimajutus

Kui teil on veebiettevõtteid, on see ideaalne võimalus avalöögiks. Selle hostimisplaani abil saate valida ka kolme erineva hostimiskava vahel, sealhulgas Starter, Plus ja Business Pro.

Hallatava WordPressi ja WooCommerce’i hostimise valimisel peate olema kindel turvalisuses. Ja Bluehost pakub kogu teie veebipoe haldamiseks vajalikku turvalisust.

Bluehost pakub oma stardiplaanis positiivset SSL-i koos ööpäevaringse tehnilise toega. Selle konkreetse kavaga saate 100 GB veebisaidi ruumi koos piiramatu ribalaius.

Kui olete asutanud veebiettevõtte ja otsite Plussi või Business Pro kontot, saate selle vastu võtta piiramatu arvu pargitud domeene ja alamdomeene.

Õige hostimispaketi valik sõltub aga alati sellest, mida otsite. Ja peaksite alati oma võimalusi võrgus võrdlema ja peaksite läbima ka üksikasjaliku uurimisprotsessi.

Bluehost WordPressi hostimine

Kes ei soovi omada hostikava, mis pakub teile kõiki asju, mis peate hiljem üles seadma? Koos Bluehost’s WordPressi hostimine plaan, pakub Bluehost teile domeeni hästi optimeeritud installi WordPress.

bluehost WordPressi hostimine

Bluehostist hallatud WordPress-hostimine muudab teie jaoks asjad palju lihtsaks ja need pakuvad teile kiiret, turvalist ja usaldusväärset veebimajutust.

Haldatava WordPress-hostimise jaoks on Bluehostil neli erinevat kava. Võite valida WP standard, WP Enhanced, WP Premium ja WP Ultimate. Saate võrrelda nende diagrammi ja valida oma vajadustele ja vajadustele vastava diagrammi.

WP Standard on aga nende kõige populaarsem plaan, mille saate valida, ja see on olemas täiustatud cPanel koos SiteLock CDN ja SiteLock Pro turvalisusega.

Neisse on integreeritud mõned võimsad WordPressi saidi turvalisuse turbevahendid ja iga paketiga saate need vastu võtta SiteLock Security ja täiustatud CDN. Lisaks ei pea te WordPressi installima ja seda oma saidil optimeerima.

Selle paketiga peate lihtsalt oma veebisaidiga alustama. See plaan sobib kõigile neile, kes soovivad oma veebisaidi WordPressi üles ehitada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map