Media Temple vs. WP Engine

Łeb w łeb Media Temple vs. WP Engine porównanie hostingu z uwzględnieniem ważnych funkcji, takich jak wydajność, ceny, zalety i wady i więcej – aby pomóc Ci zdecydować przed zarejestrowaniem się w jednej z tych firm hostingowych.


przesuń w prawo

Świątynia medialna

WP Engine

O:Unikalna wspólna sieć hostingowa Grid firmy Media Temple zapewnia solidną stabilność, ale niektóre z ich cen są nieco drogie. Główną pozytywną cechą tego hostingu jest to, że zapewnia on znaczną stabilność w porównaniu z innymi podmiotami rynkowymi, co zapewnia odrębna wspólna sieć grid.WP Engine to w pełni zarządzany, bezpieczny i niezawodny host WordPress, który oferuje niesamowite funkcje, takie jak automatyczne aktualizacje zabezpieczeń, codzienne kopie zapasowe, punkty przywracania jednym kliknięciem, automatyczne buforowanie + więcej
Założony w:19982010 r
Ocena BBB:ZA+ZA+
Adres:Media Temple 8520 National Blvd #A Culver City, Kalifornia 90232504 Lavaca Street, Suite 1000, Austin, Teksas 78701
Numer telefonu:(310) 841–500(512) 827–3500
Adres e-mail:[chroniony e-mailem][chroniony e-mailem]
Rodzaje wsparcia:Telefon, wsparcie na żywo, czat, biletTelefon, wsparcie na żywo, czat, bilet
Lokalizacja centrum danych / serwera:Ashburn, Wirginia i El Segundo, Kalifornia18 globalnych lokalizacji serwerów
Cena za miesiac:Od 20,00 $ miesięcznieOd 28,00 $ miesięcznie
Nieograniczony transfer danych:NieNie
Nieograniczone przechowywanie danych:NieNie
Nieograniczone e-maile:NieNie
Hostuj wiele domen:takTak (oprócz abonamentu osobistego)
Hosting Controlpanel / Interface:Portal klienta Media TemplePortal klienta WP Engine
Gwarancja bezawaryjności serwera:99,90%99,90%
Gwarancja zwrotu pieniędzy:30 dni60 dni
Dostępny hosting dedykowany:taktak
Bonusy & Dodatki:Szkolenie Sidekick i WP101 WordPress. Motywy zaprojektowane przez MediaTemple.CDN (Content Delivery Network) jest uwzględniony w planach zawodowych i biznesowych. Technologia EverCache przyspiesza ładowanie strony. Przenoszalne instalacje i przelew rozliczeniowy. Darmowy certyfikat Let’s Encrypt SSL. Narzędzie Page Speed ​​Tester.
Dobry: Grid Hosting: Technologia klastrowej architektury Media Temple Grid usprawnia witryny internetowe z pulą procesorów serwerowych, przyspieszając nawet, jeśli ruch jest najwyższy w historii.
Liczba dozwolonych witryn: nawet jeśli wybierzesz najniższy wspólny plan hostingowy Media Temple, możesz natychmiast hostować sto witryn.
Obsługa klienta: Obsługa klienta Media Temple zapewnia całodobową pomoc ze strony ich kompetentnego personelu i szereg opcji samopomocy.
Zoptymalizowany dla WordPress: WP Engine koncentruje się na zapewnieniu jak najlepszej obsługi hostingu WordPress.
Skaluj według rozmiaru: narzędzia przesuwnej skali WP Engine pomagają znaleźć plan, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.
Zabezpieczenia skoncentrowane na WordPress: WP Engine ma funkcję DDoS i łagodnego ograniczania siły, monitorowanie sieci w czasie rzeczywistym oraz ciągłą instalację najnowszych poprawek i aktualizacji w celu zapewnienia najwyższego bezpieczeństwa Twojej witrynie.
Źli: Cena: jeśli Twoja firma ma napięty budżet, możesz poszukać innych opcji, ponieważ Media Temple jest jednym z droższych hostów internetowych.
Tylko Linux: Media Temple nie oferuje środowisk hostingowych ASP.net.
Brak nieograniczonych funkcji: W przeciwieństwie do innych dostawców, Media Temple nie oferuje nieograniczonej przestrzeni dyskowej ani nieograniczonej przepustowości.
Narzędzia do budowania stron internetowych: Kreator stron internetowych Media Temple Virb to osobna, opcjonalna subskrypcja, która nie jest dołączona do ich usług hostingowych udostępnianych lub VPS.
Zapewnia tylko hosting WordPress: WP Engine oferuje wyłącznie zarządzany hosting WordPress.
Drogie plany: Plany WP Engine zawierają drogi zestaw cen. Ale dostajesz to, za co płacisz, to znakomita i wysokiej jakości usługa.
Podsumowanie:Premium hosting i usługi chmurowe Media Temple obsługują ponad 1,5 miliona witryn w 100 różnych krajach. Witrynami WordPress można zarządzać od indywidualnych projektów po masowych klientów korporacyjnych. Dostępne są automatyczne aktualizacje rdzenia, optymalizacje WordPress, a także trudne do przyjęcia. Firmy tej wielkości mogą korzystać z tej usługi hostingowej. Jest również całkiem dobry w hostingu Shared i VPS.Dzięki WP Engine (recenzja) otrzymujesz niesamowite funkcje, takie jak codzienne kopie zapasowe i skanowanie w poszukiwaniu zapory ogniowej. Jest także gotowy do obsługi Evercache SSL i CDN z przywracaniem jednym kliknięciem. Zainteresowani klienci mogą wypróbować produkt przez 60 dni bez ryzyka. Użytkownicy mają również dostęp do wtyczki WP Engine Migration dla łatwego transferu witryny. Istnieje również bardzo przydatne środowisko obszaru przejściowego, w którym można przetestować kompozycje lub wtyczki.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map