Маховик проти двигуна WP

WP двигун і маховик обидва дуже шановані хости WordPress хости.


Хоча WP Engine трохи популярніше, ніж Flywheel, це не означає, що Flywheel є чим-небудь меншим, ніж WP Engine. Обидва пропонують дійсно чудовий сервіс за доступними цінами.

хостинг маховика vs wp engine wordpress

Вирішити, з ким із двох піти, може бути складним, якщо ви не знаєте плюсів і мінусів кожного.

У цьому Маховик проти двигуна WP порівняння, я перегляну плюси і мінуси обох веб-хостів, щоб ви могли вибрати найкращий для своїх потреб.

Загальний рахунок

Маховик

Загальний рахунок

WP двигун

Це жорстка гонка, але WP двигун є переможцем між цими двома хостами WordPress. Дізнайтеся більше про WP Engine проти маховика нижче в таблиці порівняння:

Плани

І WP Engine, і маховик пропонують дуже схожі послуги, але за різними цінами. Поки плани WP Engine починаються від 29 доларів на місяць, Flywheel пропонує пропозицію початкового рівня для людей, які просто хочуть перевірити послугу. Ціни на маховик починаються лише від 14 доларів на місяць.

Але щоб зробити це справедливим порівнянням, ми порівнюємо особистий план WP Engine з особистим планом Flywheel. Обидва ціни становлять 29 доларів на місяць. Але обидва мають різні особливості та переваги, які можна запропонувати за однакову ціну.

Обидва ці плани дозволяють лише один сайт WordPress. Однак ви можете додати більше сайтів за додаткові $ 14,99 за сайт на WP Engine.

WP Engine Personal

 • 25 000 відвідувачів щомісяця
 • 10 Гб місця на диску
 • 1 Сайт WordPress
 • Необмежена смуга пропускання (передача даних)
 • Від $ 29,00 на місяць

Маховик особистий

 • 25 000 відвідувачів щомісяця
 • 10 Гб місця на диску
 • 1 Сайт WordPress
 • Пропускна здатність 500 ГБ (передача даних)
 • Від 15 доларів на місяць

Особливості

Що стосується вибору керованого хоста WordPress, є багато функцій, які потрібно шукати. Однією з таких особливостей є щоденні резервні копії. Обидва ці веб-хости пропонують безкоштовні щоденні резервні копії для ваших веб-сайтів.

Google вважає за краще відображати веб-сайти, захищені HTTPS. І якщо ви коли-небудь намагалися встановити на своєму веб-сайті сертифікат SSL, ви б знали, що це може бути болем у… ви знаєте. WP Engine і Flywheel пропонують безкоштовний шифруючий сертифікат SSL, який можна встановити лише одним клацанням миші.

WP Engine Personal

WP Engine пропонує зоряну підтримку та сервіс, що робить їх одним з провідних веб-хостів у цій галузі. Їхня підтримка клієнтів завоювала 3 нагороди Stevie.

Вони пропонують преміум-сервіс кешування під назвою Evercache, який призначений для покращення швидкості вашого веб-сайту WordPress.

Їх плани майже такі ж, як у маховика. Але одне, що мені сподобалось у їхніх планах, – це те, що вони дозволяють отримати додаткові сайти всього за $ 14,99 за кожен сайт в Особистих планах.

Маховик особистий

Як і WP Engine, Flywheel пропонує послуги кешування для всіх ваших веб-сайтів WordPress, які скоротять час завантаження наполовину. Вони пропонують креслення, які можна використовувати для запуску веб-сайту на основі шаблонів лише одним клацанням миші.

Одне, що мені дуже подобається у Flywheel, це те, що вони ніколи не перенавантажують вас за перевищення дискового простору або пропускної здатності.

Продуктивність

Кожна затримка швидкості вашого веб-сайту на пів секунди може призвести до значних падінь не тільки ваших коефіцієнтів конверсій, але й рейтингу вашої пошукової системи. Пошукові системи, такі як Google, вважають за краще відображати веб-сайти, які пропонують хороший досвід роботи користувачів.

функції хостингу для WordPress

Коли ваш веб-сайт займає багато часу для завантаження, люди залишають. І коли вони виїжджають, він надсилає Google сигнал, що ваш сайт не є надійним, а також не дає хорошого користувальницького досвіду. Це може призвести до значного зниження трафіку пошукових систем.

Тепер, коли мова йде про покращення швидкості вашого веб-сайту, ви можете продовжити читання тисячі порад та впровадити їх усі. Але якщо продуктивність вашого веб-сервера задовільна, ніщо не допоможе вам отримати якісь вигоди в швидкості.

Дійсно важливо розміщувати ваш сайт лише з веб-хостами, які оптимізують свої сервери для швидкості. Ще один фактор, про який слід пам’ятати, – це час роботи веб-хостингу. Хоча ви не можете знати правильний час роботи вашого веб-хоста (тому що вони можуть його підробити!), Ви повинні побачити, які гарантії може запропонувати веб-хост.

Час роботи WP Engine

WP Engine має зоряну репутацію, коли справа доходить до керованого хостингу WordPress. Щоб зберегти цю репутацію недоторканою, WP Engine робить все можливе, щоб принаймні підтримувати свої сервери 99,9% того часу. Вони пропонують 5% від вартості вашого плану в якості кредиту, якщо вони не зможуть підтримувати ваш сайт протягом 99,95% часу.

Час маховика

На відміну від WP Engine, Flywheel не пропонує угоди про рівень обслуговування (SLA), тому ви не отримаєте жодного безкоштовного кредиту, якщо ваш веб-сайт знизиться. Але так само, як WP Engine, Flywheel має репутацію у підтримці, і їм вдається підтримувати 99,9% тривалості роботи.

Швидкість двигуна WP

Домашня сторінка:

Тест швидкості домашньої сторінки WP Engine

Сторінка цін:

Тест на швидкість роботи двигуна WP

Швидкість маховика

Домашня сторінка:

Тест швидкості домашньої сторінки маховика

Сторінка цін:

Тест на швидкість роботи маховика

Плюси і мінуси

Це не огляд, якщо він не закінчується переліком плюсів і мінусів:

WP Engine Personal

Плюси:

 • Пропонує щедру 60-денну гарантію повернення грошей.
 • Пропонується безкоштовна послуга очищення після події.
 • Безкоштовні щоденні резервні копії.
 • Установка одним клацанням миші безкоштовно Шифруємо SSL-сертифікат.

Мінуси:

 • На відміну від Flywheel, WP Engine не переміщує ваш сайт на свої сервери. Ви повинні зробити це самостійно, використовуючи їх безкоштовний плагін WordPress.
 • Ви отримаєте підтримку Live Chat лише в особистому плані.
 • Плани починаються від $ 29 на місяць, тому ви не можете перевірити послугу.
 • Служба CDN коштує $ 19,9 на місяць. Маховик за це стягує лише 10 доларів на місяць.

Маховик особистий

Плюси:

 • Безкоштовна служба міграції для всіх ваших сайтів.
 • Без додаткових витрат на пропускну здатність або на диску.
 • Безкоштовно шифруємо SSL-сертифікат, який можна встановити лише одним клацанням миші.
 • Пропонується безкоштовна послуга очищення після події.
 • Плани починаються лише з 14 доларів. Дозволяє вам скуштувати послугу.
 • Безкоштовні щоденні резервні копії.
 • На відміну від WP Engine, вам потрібно платити лише 10 доларів на місяць, щоб увімкнути послугу CDN.

Мінуси:

 • На відміну від WP Engine, ви не можете додати більше сайтів до свого плану за 14,99 доларів США за кожен сайт.

Таблиця порівняння маховика та WP двигуна

маховикwp двигун
Заснований у:2012 рік2010 рік
Рейтинг BBB:Не оціненоБ+
Адреса:1405 Harney St # 201, Omaha, NE, 68102, Сполучені Штати504 Lavaca Street, Suite 1000, Austin, TX 78701
Телефонний номер:(888) 928-8882(512) 827-3500
Типи підтримки:Телефон, підтримка в реальному часі, чат, квитокТелефон, підтримка в реальному часі, чат, квиток
Центр обробки данихНью-ЙоркСША, Великобританія та Японія
Щомісячна ціна:Від 15 доларів на місяцьВід $ 29,00 на місяць
Необмежена передача даних:Ні (від 250 Гб)Так
Необмежене зберігання даних:Ні (від 5 Гб)Ні
Безлімітні електронні листи:НіНі
Хост декількох доменів:НіТак (крім особистого плану)
Панель управлінняІнтерфейс FlyWheelПортал клієнтів WP Engine
Гарантія часу на сервер:99,99%99,90%
Гарантія повернення грошей:30 днів60 днів
Бонуси & Екстри:Облікові записи хостингу мають безкоштовний сертифікат SSL, безкоштовну міграцію сайтів, цілодобову підтримку клієнтів, а також багато іншого.CDN (мережа доставки вмісту) включена в професійні та бізнес-плани. Технологія EverCache прискорює час завантаження сторінки. Перекладні встановлення та переказ рахунків. Безкоштовно давайте шифруємо сертифікат SSL. Інструмент тестування швидкості сторінки.
Добре:Хороші інструменти для розробників; Клонуйте сайти, вносьте зміни, повторювані теми та інше за допомогою нашого гладкого набору інструментів розробки. Хостинг, який робиться для сайтів WordPress. Безкоштовна служба міграції сайтів включена.Оптимізовано для WordPress: WP Engine орієнтована на надання найкращого досвіду хостингу WordPress. Шкала для розміру: розсувні інструменти WP Engine допоможуть вам знайти план, який найкраще відповідає вашим потребам. Безпека, орієнтована на WordPress: WP Engine має пом’якшення DDoS та грубої сили, моніторинг мережі в режимі реального часу та постійну установку новітніх патчів та оновлень, щоб забезпечити максимальну безпеку вашого веб-сайту.
Погане:Не ідеально підходить для абсолютних новачків. Не ідеально підходить для сайтів, що не належать до WordPress.Лише хостинг WordPress: WP Engine пропонує виключно керований хостинг WordPress. Могутні дорогі плани: плани WP Engine мають дорогий набір цінників, не кажучи вже про деякі обмеження ресурсів..
ЦіноутворенняВід 15 доларів на місяцьВід $ 29,00 на місяць

Висновок

Вибір ідеального веб-хоста – це складне завдання. Але я впевнений, що цей посібник допоміг вам зробити вибір (якщо не простий).

WP Engine і Flywheel – це надійні веб-хости, які є лідерами галузі керованого WordPress хостингу.

Що б ви не вибрали, безумовно, вам запропонують чудовий сервіс хостингу WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map