Koło zamachowe a silnik WP

Silnik WP i koło zamachowe są bardzo szanowanymi zarządzanymi hostami WordPress.


Chociaż WP Engine jest nieco bardziej popularny niż Flywheel, nie oznacza to, że Flywheel jest niczym mniej niż WP Engine. Oba oferują naprawdę świetną obsługę w przystępnych cenach.

koło zamachowe vs hosting WordPress silnika WP

Wybór jednego z dwóch może być trudny, jeśli nie znasz zalet i wad każdego z nich.

W tym Koło zamachowe a silnik WP porównanie, omówię zalety i wady obu hostów internetowych, abyś mógł wybrać najlepszy dla swoich potrzeb.

Całkowity wynik

Koło zamachowe

Całkowity wynik

WP Engine

To trudny wyścig, ale WP Engine jest zwycięzcą między tymi dwoma hostami WordPress. Dowiedz się więcej o silniku WP vs koło zamachowe w poniższej tabeli porównawczej:

Plany

Zarówno silnik WP, jak i koło zamachowe oferują bardzo podobne usługi, ale w różnych cenach. Podczas gdy plany WP Engine zaczynają się od 29 USD miesięcznie, Flywheel oferuje ofertę dla osób, które chcą tylko przetestować usługę. Ceny Flywheel zaczynają się już od 14 USD miesięcznie.

Aby jednak było to uczciwe porównanie, porównamy osobisty plan WP Engine z osobistym planem Flywheel. Oba są wyceniane na 29 USD miesięcznie. Oba mają jednak różne funkcje i zalety w tej samej cenie.

Oba te plany zezwalają tylko na jedną witrynę WordPress. Możesz jednak dodać więcej witryn za dodatkowe 14,99 USD za witrynę w WP Engine.

WP Engine Personal

 • 25 000 odwiedzających miesięcznie
 • 10 GB miejsca na dysku
 • 1 witryna WordPress
 • Nieograniczona przepustowość (transfer danych)
 • Od 29,00 $ miesięcznie

Koło zamachowe osobiste

 • 25 000 odwiedzających miesięcznie
 • 10 GB miejsca na dysku
 • 1 witryna WordPress
 • 500 GB przepustowości (transfer danych)
 • Od 15 $ miesięcznie

funkcje

Jeśli chodzi o wybór zarządzanego hosta WordPress, musisz znaleźć wiele funkcji. Jedną z tych funkcji są codzienne kopie zapasowe. Oba te hosty oferują codzienne bezpłatne kopie zapasowe dla twoich stron internetowych.

Google woli wyświetlać witryny, które są bezpieczne dzięki HTTPS. A jeśli kiedykolwiek próbowałeś zainstalować certyfikat SSL na swojej stronie, wiedziałbyś, że może to być uciążliwe dla… wiesz. Zarówno WP Engine, jak i Flywheel oferują bezpłatny certyfikat Let’s Encrypt SSL, który można zainstalować jednym kliknięciem.

WP Engine Personal

WP Engine oferuje doskonałe wsparcie i usługę, dzięki czemu są jednym z wiodących hostów internetowych w branży. Ich obsługa klienta zdobyła 3 nagrody Stevie.

Oferują najwyższej jakości usługę buforowania o nazwie Evercache, która ma na celu poprawę szybkości Twojej witryny WordPress.

Ich plany są prawie takie same jak Flywheel. Ale jedną z rzeczy, które podobały mi się w ich planach, jest to, że zezwalają one na dodatkowe witryny za 14,99 USD za stronę w planach osobistych.

Koło zamachowe osobiste

Podobnie jak WP Engine, Flywheel oferuje usługę buforowania dla wszystkich stron WordPress, która skróci czas ładowania o połowę. Oferują schematy, których można użyć do uruchomienia witryny opartej na szablonie za pomocą jednego kliknięcia.

Jedną z rzeczy, które bardzo lubię w Flywheel, jest to, że nigdy nie obciążają Cię za przekroczenie przestrzeni dyskowej lub przepustowości.

Wydajność

Każde pół sekundy opóźnienia w szybkości witryny może spowodować ogromne spadki nie tylko współczynników konwersji, ale także pozycji w wyszukiwarkach. Wyszukiwarki takie jak Google wolą wyświetlać witryny, które zapewniają wygodę użytkowania.

funkcje hostingowe wordpress

Kiedy ładowanie Twojej witryny zajmuje dużo czasu, ludzie wychodzą. A kiedy odejdą, wysyła do Google sygnał, że Twoja witryna nie jest godna zaufania, ani nie zapewnia komfortu użytkowania. Może to spowodować duży spadek ruchu w wyszukiwarkach.

Teraz, jeśli chodzi o poprawę szybkości witryny, możesz przeczytać i przeczytać tysiące wskazówek i wdrożyć je wszystkie. Ale jeśli wydajność twojego serwera jest do bani, nic nie pomoże ci uzyskać wzrostu prędkości.

Naprawdę ważne jest, aby hostować Twoją witrynę tylko z hostami, którzy optymalizują swoje serwery pod kątem szybkości. Kolejnym czynnikiem, o którym należy pamiętać, jest czas pracy hosta. Chociaż nie możesz znać prawidłowego czasu działania swojego hosta (ponieważ mogą go sfałszować!), Musisz zobaczyć, jakie gwarancje ma do zaoferowania hosting.

Czas pracy silnika WP

WP Engine cieszy się znakomitą reputacją, jeśli chodzi o zarządzany hosting WordPress. Aby utrzymać tę reputację nienaruszoną, WP Engine robi wszystko, co w jej mocy, aby utrzymać swoje serwery przynajmniej 99,9% czasu. Oferują one 5% opłaty za abonament jako kredyt, jeśli nie utrzymają Twojej witryny przez 99,95% czasu.

Czas pracy koła zamachowego

W przeciwieństwie do WP Engine, Flywheel nie oferuje SLA (Service Level Agreement), więc nie dostaniesz żadnych darmowych kredytów, jeśli Twoja strona ulegnie awarii. Ale podobnie jak WP Engine, Flywheel ma reputację do utrzymania i udaje mu się utrzymać Czas działania 99,9%.

Prędkość silnika WP

Strona główna:

Test prędkości silnika WP na stronie głównej

Strona cenowa:

Test szybkości strony WP Engine

Prędkość koła zamachowego

Strona główna:

Strona główna testu prędkości koła zamachowego

Strona cenowa:

Test prędkości strony koła zamachowego

Plusy i minusy

To nie jest opinia, jeśli nie kończy się listą zalet i wad:

WP Engine Personal

Plusy:

 • Oferuje hojną 60-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.
 • Oferuje bezpłatną usługę czyszczenia po włamaniu.
 • Darmowe codzienne kopie zapasowe.
 • Instalacja jednym kliknięciem za darmo Zaszyfruj certyfikat SSL.

Cons:

 • W przeciwieństwie do Flywheel, WP Engine nie migruje Twojej witryny na ich serwery. Musisz to zrobić sam, korzystając z darmowej wtyczki WordPress.
 • Wsparcie czatu na żywo będzie dostępne tylko w ramach abonamentu osobistego.
 • Plany zaczynają się od 29 USD miesięcznie, więc nie ma możliwości przetestowania usługi.
 • Usługa CDN kosztuje 19,9 USD miesięcznie. Koło zamachowe pobiera za to tylko 10 USD miesięcznie.

Koło zamachowe osobiste

Plusy:

 • Bezpłatna usługa migracji dla wszystkich twoich witryn.
 • Brak opłat za nadmiar przepustowości lub miejsca na dysku.
 • Bezpłatnie Zaszyfruj certyfikat SSL, który możesz zainstalować jednym kliknięciem.
 • Oferuje bezpłatną usługę czyszczenia po włamaniu.
 • Plany już od 14 USD. Pozwala poznać smak usługi.
 • Darmowe codzienne kopie zapasowe.
 • W przeciwieństwie do WP Engine, musisz zapłacić tylko 10 USD miesięcznie, aby włączyć usługę CDN.

Cons:

 • W przeciwieństwie do WP Engine nie można dodawać kolejnych witryn do planu za 14,99 USD za witrynę.

Koło zamachowe a tabela porównawcza silnika WP

koło zamachowesilnik wp
Założony w:20122010 r
Ocena BBB:Nie ocenionyb+
Adres:1405 Harney St # 201, Omaha, NE, 68102, Stany Zjednoczone504 Lavaca Street, Suite 1000, Austin, Teksas 78701
Numer telefonu:(888) 928–8882(512) 827–3500
Rodzaje wsparcia:Telefon, wsparcie na żywo, czat, biletTelefon, wsparcie na żywo, czat, bilet
Centrum danychNowy JorkStany Zjednoczone, Wielka Brytania i Japonia
Cena za miesiac:Od 15 $ miesięcznieOd 29,00 $ miesięcznie
Nieograniczony transfer danych:Nie (od 250 GB)tak
Nieograniczone przechowywanie danych:Nie (od 5 GB)Nie
Nieograniczone e-maile:NieNie
Hostuj wiele domen:NieTak (oprócz abonamentu osobistego)
Panel sterowaniaInterfejs FlyWheelPortal klienta WP Engine
Gwarancja bezawaryjności serwera:99,99%99,90%
Gwarancja zwrotu pieniędzy:30 dni60 dni
Bonusy & Dodatki:Konta hostingowe są dostarczane z bezpłatnym certyfikatem SSL, bezpłatną migracją witryny, całodobową obsługą klienta i mnóstwem innych.CDN (Content Delivery Network) jest uwzględniony w planach zawodowych i biznesowych. Technologia EverCache przyspiesza ładowanie strony. Przenoszalne instalacje i przelew rozliczeniowy. Darmowy certyfikat Let’s Encrypt SSL. Narzędzie Page Speed ​​Tester.
Dobry:Dobre narzędzia programistyczne; Klonuj witryny, wprowadzaj zmiany, duplikuj motywy i nie tylko dzięki naszemu zręcznemu zestawowi narzędzi programistycznych. Hosting przeznaczony dla witryn WordPress. Bezpłatna usługa migracji witryny jest wliczona.Zoptymalizowany dla WordPress: WP Engine koncentruje się na zapewnieniu jak najlepszej obsługi hostingu WordPress. Skaluj według rozmiaru: narzędzia przesuwnej skali WP Engine pomagają znaleźć plan, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Zabezpieczenia skoncentrowane na WordPress: WP Engine ma funkcję DDoS i łagodnego ograniczania siły, monitorowanie sieci w czasie rzeczywistym oraz stałą instalację najnowszych poprawek i aktualizacji w celu zapewnienia najwyższego bezpieczeństwa Twojej stronie.
Źli:Nie idealny dla absolutnie początkujących. Nie jest idealny dla stron innych niż WordPress.Tylko hosting WordPress: WP Engine oferuje wyłącznie zarządzany hosting WordPress. Ogromne drogie plany: Plany WP Engine zawierają drogi zestaw etykiet cenowych, nie wspominając o ograniczeniach zasobów.
cennikOd 15 $ miesięcznieOd 29,00 $ miesięcznie

Wniosek

Wybór idealnego hosta to trudne zadanie. Ale jestem pewien, że ten przewodnik ułatwił ci wybór (jeśli nie łatwy).

WP Engine i Flywheel to renomowane firmy hostingowe, które przodują w branży zarządzanego hostingu WordPress.

Cokolwiek wybierzesz, na pewno zapewni ci świetną usługę hostingową WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map