Kvapalný web je lídrom v oblasti spravovaného WordPressu a riadeného hostenia WooCommerce. Aj keď nie je navrhnutý pre majiteľov webových stránok s obmedzeným rozpočtom, jedná sa o webhostingu, ktorý ponúka zaručenú spoľahlivosť, rýchlosť a dostupnosť v každom čase..


Ak hľadáte výkonné spravované hostingové riešenie WordPress alebo WooCommerce už od 19 dolárov / mesiac, ktoré nikdy nedosiahne výkon, spoľahlivosť alebo dostupnosť., Kvapalný web môže byť pre vás iba hostiteľom.

Liquid Web je skvelý webhosting pre majiteľov webových stránok, ktorí rastú exponenciálne a potrebujú, stále – 24/7/365.

Aby som vám pomohol urobiť toto rozhodnutie skôr, ako začnete investovať svoje ťažko zarobené peniaze, v tomto preskúmaní Liquid Web sa zameriavam na všetko, čo musia ponúkať veľké webové stránky WordPress..

Liquid Web sa nespolieha na ukladanie do vyrovnávacej pamäte, aby zaistila rýchlosť, namiesto toho zamerať sa na pracovníkov PHP ktoré sú zodpovedné za vykonávanie PHP vašich webových stránok. Každý plán má najmenej 10 pracovníkov PHP venovaných PHP a niektorí z nich prichádzajú až s 300 pracovníkmi PHP.

Všetky spravované hostingové plány WordPress sa dodávajú s predinštalovanými doplnkami, automatickými aktualizáciami, postupovaním webových stránok, nočnými zálohami, synchronizáciou iThemes, iThemes Security Pro, bezplatným SSL a všetkými .

Liquid Web musí robiť niečo správne (okolo rýchlosti a podpory zákazníkov):

tekuté recenzie na webe

Natiahol som sa a spýtal som sa ich na tri S hostenia, rýchlosť, bezpečnosť a podporu:

Čo odlišuje Liquid Web od konkurencie, pokiaľ ide o tri S hostenia, rýchlosť, bezpečnosť a podporu?

„Pokiaľ ide o tri servery hostingu, rýchlosť, bezpečnosť a podporu, Liquid Web svieti. Máme záruku odozvy na 59 sekúnd, ktorá zaisťuje pohotový servis všetkých plánov. Náš riadený hosting a ponúkané spravované aplikácie boli vytvorené individuálne s ohľadom na požiadavky moderného webového profesionála a ukazuje sa to: malé a stredné podniky nám už viac ako 20 rokov dôverujú v podnikanie. Kvôli bezpečnosti ponúkame Mod Security a držíme tu niekoľko certifikátov údajov a zabezpečenia, ktoré sú tu uvedené, a začleňujeme množstvo osvedčených bezpečnostných nastavení, ktoré potom monitorujeme pomocou našej technológie Security Check. “
tekuté webové logo
Christie Chirinos – WooCommerce produktový manažér spoločnosti Liquid Web

Použite kód WHR40VIP a získajte 40% zľavu na 2 mesiace na VŠETKY hostingové produkty!

Čo pokrýva táto tekutá webová kontrola

 1. Vlastnosti

Tu sa budem venovať technológii Liquid Web, najmä pokiaľ ide o tri S webhostingov; rýchlosť, bezpečnosť a podpora.

 1. Spravované WordPress

je jedným z ich vynikajúcich výrobkov a tu vám poviem prečo.

 1. Spravuje WooCommerce

je niečo, čo Liquid Web špecializuje a vyniká. Tu je dôvod.

 1. Je Liquid Web k ničomu?

Nakoniec v poslednej časti zabalím veci a dám vám vedieť, či .

O spoločnosti Liquid Web

Liquid Web bola založená v roku 1997 a odvtedy sa stala jednou z najspoľahlivejších spoločností ponúkajúcich webhosting VPS, riadený cloud, vyhradený a riadený hosting WordPress a WooCommerce riešenie.

hostingové plány

Je to perfektné riešenie pre malé a stredné podniky s webmi, obchodmi, aplikáciami, webmi s kritickým poslaním, návrhármi, vývojármi a dokonca aj digitálnymi agentúrami..

Tím spoločnosti Liquid Web so sídlom v Lansingu v Michigane sa snaží byť najužitočnejšími ľuďmi v hosťovaní®. Inými slovami, „veria, že čím viac potrebujete technológiu na podporu svojho podnikania, tým viac potrebujete odborníka a starajú sa o ľudí, aby tam boli pre vás.“

Táto jedinečná webhostingová spoločnosť sa môže pochváliť 30 000 zákazníkov v 130 krajinách a neustále rastie každý rok. Nehovoriac o tom, že jeho nárok na slávu má jednu z najvyšších mier lojality v tomto odvetví. Takže, ak hľadáte webhostingovú spoločnosť, na ktorú sa môžete spoľahnúť, mali by ste zvážiť Liquid Web.

o

Jedným z najvýznamnejších spôsobov, ako sa Liquid Web odlíšil od hostiteľského priemyslu, je odstúpiť od vysoko konkurenčného závodu zdieľaného hostingu. Namiesto toho sa rozhodne ponúkať iba kvalitné, prémiové (premýšľajúce drahšie a hodnotovo nabité) hostingové služby, za ktoré sú ľudia ochotní zaplatiť.

Nakoniec Liquid Web zamestnáva viac ako 250 zamestnancov+ administrátori, inžinieri a technici sa oddali a boli splnomocnení, aby vám uľahčili život, takže sa môžete zamerať na prácu, ktorú máte radi (a nechať ju urobiť zvyšok). Pre Liquid Web je to všetko o napájaní vášho obchodného potenciálu ™.

Čo hovorí, čo Liquid Web skutočne ponúka, že iní lacnejší weboví hostitelia nie? A stojí za to vyššia cena? Poďme sa ponoriť do Kontrola tekutých webových stránok a zistiť:

Funkcie hostenia

1. Plne riadený hosting

obeť plne riadený webhosting prostriedky Liquid Web to všetko urobí za vás. Zahŕňa to všetok softvér aktualizácie a opravy opráv, takže vaše webové stránky fungujú vždy rýchlo a nikdy nie sú ohrozené.

riadený webhosting

Napríklad Liquid Web bude aktualizovať všetky doplnky WordPress, ktoré prevádzkujete na svojich webových stránkach, každú jednu noc. Čo je lepšie, robí to v špecializovanom testovacom prostredí, aby chránil váš web pred zraniteľnosťou doplnkov a predišiel prestojom. Akonáhle tím dostane všetko jasné, potom sú vaše aktualizácie zverejnené.

Liquid Web tiež robí skvelú prácu, ktorá ponúka majiteľom webových stránok príležitosť vytvárať prispôsobené riešenia hostenia, ktoré zodpovedajú ich rastúcim potrebám.

Napríklad pomoc s dodržiavaním pravidiel PCI a HIPAA, hosting hostiteľov, ochrana stránok elektronického obchodu a ešte oveľa viac sú k dispozícii pre vlastníkov stránok, ktorí hľadajú niečo konkrétne..

A aby sme to doplnili, každé vlastné riešenie hostingu sa dodáva so symbolom špecializovaný správca účtu ktorý vie všetko o vašom webe a spolupracuje s vaším tímom IT s cieľom zabezpečiť plynulý hosting.

2. Pôsobivý PageSpeed

Ak chcete, aby návštevníci vašich webových stránok boli spokojní (a konvertovali) a dostali sa na prvú stránku spoločnosti Google a zostali tam, musíte svoj web rýchlo načítať..

Pokiaľ ide o rýchle časy načítania, Liquid Web nesklame!

Tu je výsledok test rýchlosti stránky som urobil.

pred:

Demo stránka WordPress „po vybalení z krabice“ bola hostená na serveri Liquid Web pomocou autogenerovaného obsahu a so zapnutým ukladaním do vyrovnávacej pamäte Liquid Web zapnutým:

časy načítania pred optimalizáciou

V GTmetrix sa stránka načítala 0,9 sekundy. Vôbec nie zlé!

po:

Len jednoduchou aktiváciou a konfiguráciou doplnkov pre rýchlosť navrhovaných spoločnosťou Liquid Web (Async JavaScript, automatické optimalizovanie, BJ Lazy Load, kompresia JPEG) & PNG obrázky & Lazy Load for Comments – už nainštalované, ale neaktivované):

pluginy rýchlosti wordpress

Výsledok mal obrovský vplyv na stránky:

rýchlosť stránky po optimalizácii

V GTmetrix je teraz stránka načítaná 0,6 sekundy. To je o 0,3 sekundy rýchlejšie, to je pôsobivé – a RÝCHLE!

Použite kód WHR40VIP a získajte 40% zľavu na 2 mesiace na VŠETKY hostingové produkty!

3. Vysoký výkon

Liquid Web má priemernú rýchlosť načítania pod 1 sekundu, čo je pre hostingový priemysel celkom dobré. Keď však veci rozdelíte na dátové centrá (presnejšie 3 z nich), zistíte, že na základe vašej geografickej polohy sú rýchlosti webu omnoho lepšie:

 • Centrálny región USA: 615 ms
 • Západo-západný región: 330 ms
 • Stredoeurópsky región EÚ: 867 ms

Liquid Web sa tam nekončí. Koniec koncov, webové stránky s rýchlym výkonom sú oveľa viac ako rýchlosti načítania.

Pozri sa:

 • Liquid Web má viac ako 25 000 serverov v jadrových dátových centrách prevádzkovaných v súkromnom vlastníctve
 • Dátové centrá majú redundantné chladenie, siete a výkon, aby sa zabezpečila doba prevádzkyschopnosti a rýchlosť
 • Pripojenie šírky pásma Tier-1 minimalizuje latenciu a rýchle pripojenie ku všetkým bodom globálneho internetu
 • Experti monitorujú výkon siete 24/7/365
 • So svojím hostingovým balíkom získate zabudované riešenie na optimalizáciu obrázkov, ktoré môžete použiť na svojich stránkach
 • K dispozícii je protokol HTTP / 2, ktorý nielen zvyšuje rýchlosť a výkon stránok, ale pomáha aj so zabezpečením stránok

Napokon, Liquid Web podporuje PHP 7. A je to tiež dobrá vec, pretože PHP 7.0 už nie je podporované, PHP 7.1 je v pláne iba na opravu opráv a PHP 7.2 sa chystá nasledovať až do konca roku 2019..

Okrem toho sa očakáva, že vydanie PHP 7.4 bude uvedené na trh v novembri 2019. Takže žiadny webový hostiteľ, ktorý nepodporuje PHP 7, nemá na pamäti rýchlosť a výkonnosť vášho webu..

4. Najrýchlejší hosting WordPress

Technológia Liquid Web bola skonštruovaná jedna z najlepších hostingových platforiem WordPress aby bol hosting jednoduchý, aby ste sa mohli zamerať na rozširovanie svojich stránok. Ich plne spravovaný hosting WordPress je kompletným riešením a je najlepšou voľbou pre kritické weby WordPress.

Každý plán je dodávaný s predinštalovanými doplnkami, automatickými aktualizáciami, postupovaním webových stránok, nočnými zálohami, synchronizáciou iThemes, iThemes Security Pro, certifikátom SSL zadarmo a ďalšími funkciami, ktoré vyhovujú všetkým typom webových stránok..

Spravovaný hostingový priestor WordPress explodoval v posledných niekoľkých rokoch, čo robí spravovanú hostingovú službu WordPress odlišnou a lepšou?

„Naša ponuka Managed WordPress bola vytvorená s ohľadom na potreby moderných vývojárov WordPress. WordPress už nie je len pre webové stránky s blogmi a obsahom – veľa stránok WordPress je plne napájaných aplikáciami a vyžaduje prostriedky na spustenie ako také. Naša ponuka Managed WordPress sa nespolieha na ukladanie do vyrovnávacej pamäte, aby bola zaistená najvyššia rýchlosť, namiesto toho sme vytvorili celú platformu zameranú na súčasné požiadavky..

Dolár za dolár, Liquid Web ponúka najvyšší počet pracovníkov PHP za najnižšiu cenu v porovnaní so zvyškom konkurencie. Pri prechode na Liquid Web dôjde k dramatickým zlepšeniam v členských lokalitách, výveskách a obchodoch s elektronickým obchodom.

Všetci zákazníci Managed WordPress majú 59-sekundovú záruku odozvy na podporu pre požiadavky na podporu súvisiace so serverom aj WordPress a prostredníctvom vzťahu Liquid Web k iThemes všetky plány Managed WordPress zahŕňajú iThemes Security Pro. Pre agentúry, živnostníkov a kohokoľvek iného, ​​kto stavia veľa stránok WordPress, je naša ponuka Managed WordPress lídrom na trhu v hodnote. “
tekuté webové logo
Christie Chirinos – WooCommerce produktový manažér spoločnosti Liquid Web

Ich riadená platforma WordPress bola vyrobené na mieru od základov poskytnúť rýchlosť a spoľahlivosť. Ich platforma sa nespolieha na ukladanie do vyrovnávacej pamäte, aby zabezpečila najvyššiu rýchlosť, namiesto toho je zameraná súbežné požiadavky a vysoký počet pracovníkov PHP aby ste zaistili, že na svojom webe poháňanom WordPress máte najrýchlejšiu, najstabilnejšiu a najbezpečnejšiu službu.

plne riadený hosting WordPress

 • Žiadne poplatky za nadmerné použitie, obmedzenia prenosu ani zobrazenia odmeraných stránok
 • Automatické aktualizácie doplnkov s vizuálnym porovnaním
 • Žiadne obmedzenia týkajúce sa doplnkov, ktoré sa dajú použiť (na rozdiel od WP Engine a Kinsta)
 • Doplnok na optimalizáciu obrázkov zadarmo, ktorý zvyšuje rýchlosť stránky
 • Nočné aktualizácie doplnkov testované v pracovnom prostredí (prečo to nerobí viac webových hostiteľov?)
 • iThemes synchronizácia a iThemes Security Pro
 • Bezplatná migrácia stránok, na ktorej vám celý tím venuje pomoc pri migrácii údajov z vášho aktuálneho hostiteľa.
 • Špičkové záruky so 100% zárukou bezstarostnej prevádzkyschopnosti. 100% prevádzkyschopnosť alebo vám pripíšu 10-násobok sumy.
 • Úplný prístup k serverom a vývojárske nástroje (SSH, Git a WP-CLI)
 • Bezplatné certifikáty SSL
 • Pracovné miesta
 • 24/7/365 podpora telefónu, e-mailu a živého chatu

riadený informačný panel WordPress, má všetky základné vlastnosti a konfigurácie:

riadená doska wordpress

Spravovaný hosting WP je súčasťou dodávky zadarmo iThemes Security Pro:

zadarmo ithemes security pro

Hostingové plány WordPress začínajú na 19 dolárov mesačne bez skrytých poplatkov a nikdy nie ste zablokovaní v žiadnych zmluvách.

5. Špecializované hostingové služby WooCommerce

WooCommerce je najpoužívanejšia platforma elektronického obchodu a Liquid Web tvrdí, že si vybudovali internet vôbec prvé riešenie typu všetko-v-jednom pre WooCommerce, ktoré rivaly riešenia ako Shopify.

woocommerce hosting porovnaní

Je to viac než len WordPress + doplnok WooCommerce. Ich riadený hosting WooCommerce je extrémne rýchly a spoľahlivý pretože platforma bola optimalizovaná na zníženie zaťaženia dopytov o 95%.

Čo odlišuje váš riadený hosting WooCommerce od hostingu WooCommerce, ktorý ponúka konkurencia?

„Liquid Web vynašiel koncept hostenia Managed WooCommerce. Na rozdiel od konkurencie je hosting riadeného servera WooCommerce spoločnosti Liquid Web oveľa viac ako program WooCommerce nainštalovaný v pláne Spravovaného WordPress. Najprv Liquid Web vytvoril doplnok Custom Order Tables, WooSimple plugin a niekoľko ďalších doplnkov, ktoré zvyšujú rýchlosť webu znížením zaťaženia dotazov WooCommerce o 85%, zjednodušujú produktové stránky a pridávajú bohaté funkcie do WooCommerce a pridávajú ich do každého plánu..

Okrem toho máme špecialistov WooCommerce na zamestnancov, ktorí sa budú zaoberať prichádzajúcimi obchodmi WooCommerce na platforme a vydávať ďalšie odporúčania na zvýšenie výkonu. To znamená, že obchody WooCommerce uvidia pri prechode na Liquid Web dramatické zlepšenia. Potom môže zákazník Managed WooCommerce využiť produktové partnerstvá, ktoré sme prerokovali s niektorými z najpopulárnejších autorov témy a doplnkov WooCommerce, aby využil funkcie, ako je spracovanie platieb bez poplatku, obnovenie opusteného košíka, pokročilá analytika, affiliate marketing a ďalšie. , bez ďalších nákladov – hodnota 6 000 dolárov ročne.

A naši zákazníci Managed WooCommerce majú, samozrejme, 59-sekundovú záruku podpory pre požiadavky na podporu servera, WordPress a WooCommerce. Je to celkom pozoruhodné. “
tekuté webové logo
Christie Chirinos – WooCommerce produktový manažér spoločnosti Liquid Web

Hosting WooCommerce riadený spoločnosťou Liquid Web má nasledujúce funkcie:

 • Tabuľky na ukladanie údajov o objednávkach na zníženie zaťaženia dotazov až o 95%
 • E-mailové služby s opusteným vozidlom, ktoré je možné opustiť, e-maily sú prispôsobiteľné pomocou odkazu na jedno kliknutie späť na opustený košík a kontrolu plánovania.
 • 20+ testov výkonnosti, ktoré môžete spustiť, aby ste sa pripravili na zvýšenie prevádzky
 • Podpora fyzických, digitálnych, dropshippingových a trhoviskových obchodov
 • Zadarmo migrácia stránok „White Glove“
 • Vstavaný nástroj na tvorbu stránok (Beaver Builder) na jednoduché vytváranie stránok
 • Vopred balená téma Astra, ktorá je optimalizovaná pre internetové obchody
 • Mobilná optimalizácia
 • Certifikát SSL zadarmo & iThemes Security Pro
 • Bezstarostné automatické aktualizácie doplnkov s vizuálnym porovnaním
 • Viac ako 150 dolárov mesačne v bezplatnom softvérovom a nástrojovom zväzku

Spravované WooCommerce z Liquid Web obsahuje nasledujúce zväzky, ktoré sú zadarmo so všetkými plánmi:

 • BeaverBuilder – prémiový doplnok na tvorbu stránok (v hodnote 99 USD ročne)
 • IconicWP – VŠETKY z ich prémiových doplnkov WooCommerce (v hodnote 200 USD + ročne)
 • dať komu košom – prémiový modul pre abandondovaný nákupný košík (v hodnote 850 USD / rok)
 • AffiliateWP – doplnok pre správu pridruženého partnera (v hodnote 99 USD / mesiac)
 • GlewAnalytics – analytika elektronického obchodu (v hodnote 199 USD / mesiac

Plán pre začiatočníkov WooCommerce začína iba 19 dolárov mesačne, bez skrytých poplatkov a nikdy nie ste v zmluve. Môžete kedykoľvek upgradovať alebo zrušiť podľa svojich potrieb.

Plány vyššej výkonnosti spoločnosti Liquid Web (Standard, Plus, Pro, & Enterprise) sú súčasťou balenia Glew.io. Glew.io (v hodnote 199 dolárov + mesačne) je dokonalý analytický a vykazovací softvér pre obchodníkov s elektronickým obchodom, ktorý vám to umožňuje zobraziť všetky analýzy na svojich stránkach a trh ako obrovská korporácia miliónov dolárov. Predstavte si napríklad, že dokážete segmentovať svojich zákazníkov do skupín ako „zákazníci, ktorí minuli 500 dolárov +, ale nevrátili sa za posledných 6 mesiacov“ alebo „VIP zákazníci, ktorí tento rok míňajú viac ako 1 000 dolárov“ – všetko kliknutím na tlačidlo.

6. Prémiová podpora vrátane priateľských ľudí

Podpora tekutých webových stránok

Jednou z najkrajších vecí na technológii Liquid Web je to, čomu hovorím Záruka podpory „59“.

Ako spôsob, ako vám dokázať, že na zákazníkovi Liquid Web záleží, ponúka Liquid Web nasledovných 59 podporných záruk:

Záruka 59 sekúnd / minúta

 • Počiatočná odpoveď technickej podpory: kedykoľvek odošlete problémový lístok pomocou systému technickej podpory, do 30 minút dostanete odpoveď od technika. Ak Liquid Web neodpovie do 59 minút, bude vám pripísaných 10-násobok času prekračujúceho záväzok SLA. Inými slovami, ak váš lístok presiahne 1 hodinu nad 59-minútovú záručnú podporu, dostanete 10-hodinový hostingový kredit.
 • Čas na telefonickú odpoveď: agent podpory naživo odpovie na váš telefonický hovor do 59 sekúnd od zvolenia oddelenia, s ktorým chcete hovoriť. Ak nie, dostanete hostingový kredit vo výške 10-násobku času, ktorý prešiel zárukou.
 • Počiatočná doba odozvy live chatu: Zástupca podpory živého chatu odpovie na váš rozhovor do 59 sekúnd po výbere oddelenia podľa vášho výberu a vyplnení otázok pred prieskumom. Ak Liquid Web nesplní 59-sekundovú záruku, na svoj účet dostanete desaťkrát hostingový kredit.

Pamätajte tiež, podpora tekutín je k dispozícii 24/7/365, takže sa nikdy nemusíte obávať, že sa s pomocou dostanete, keď ju najviac potrebujete..

Liquid Web má tiež blog, Znalostnú bázu, Centrum zdrojov WooCommerce, Centrum obsahu (rozdeľovanie obsahu do kategórií typov hostenia), Podcast vlastníka elektronického obchodu (nazývaný Stavitelia obchodu), webové semináre (dostupné kedykoľvek) a usporiadanie udalostí pre záujemcov o účasť na komunitných akciách WordPress.

Potrebujete ďalšiu pomoc? Spojte sa so svojím osobným konzultantom alebo správcom účtu Liquid Web a požiadajte o pomoc!

7. 100% záruka na výkon a sieťovú dostupnosť

Liquid Web sa pripojil k niekoľkým webhostingovým spoločnostiam, ktoré ponúkajú 100% záruku dostupnosti. Inými slovami, sľubuje, že všetky hlavné smerovacie zariadenia v rámci sietí Liquid Web budú vždy dostupné z globálneho internetu..

100% záruka na sieť a dostupnosť

Existujú samozrejme niektoré výnimky:

 • Plánovaná údržba siete, hardvéru alebo softvéru
 • Škodlivé útoky (napríklad hlavné útoky DDoS)
 • Právne kroky podniknuté proti vašej webovej stránke alebo spoločnosti
 • Problémy s CPanelom

Aj keď sa 100% dostupnosti nedá dosiahnuť navždy, Liquid Web odvádza skutočne dobrú prácu, keď to takmer tak urobí. V skutočnosti tento rok Liquid Web udržiaval pôsobivých 99,997% dostupnosti v priebehu desiatich mesiacov.

A len v prípade, že vás zaujíma, Liquid Web ponúka 10-krát úver za množstvo prestojov, ktoré majú všetci hostení zákazníci, ktorých sa to týka, v prípade výpadku. Inými slovami, ak váš web klesne na 1 hodinu, na váš účet dostanete 10-hodinový kredit na hosťovanie.

8. Bezplatná migrácia stránok

Či už ide o interný presun v rámci Liquid Web alebo externý presun od iného webhostingu, Liquid Web migruje vaše stránky zadarmo na svoju hostiteľskú platformu. A ak tím expertov nemôže z akéhokoľvek dôvodu migrovať na vaše stránky, buďte si istí, že počas ich vykonávania dostanete podporu, ktorú vám môže tím poskytnúť..

bezplatné migrácie stránok

Aj keď sa to nemusí javiť ako skvelá vlastnosť ponúkajúca majiteľom stránok a dokonca si môžete myslieť, že je to štandard v hostiteľskom priemysle, verte nám, keď hovoríme, že nie. Mnoho webhostingových spoločností vás núti migrovať svoje stránky sami alebo vám účtovať statný poplatok, ktorý vám pomôže.

Ak chcete sami migrovať web (alebo lokality) WordPress na hostingovú platformu WordPress riadenú technológiou Liquid Web, môžete použiť bezplatný doplnok Migrate To Liquid Web WordPress. Doplnok sa stará o všetko, od kopírovania všetkých údajov až po transformáciu konfiguračných súborov a ich importovanie na webový server Liquid..

9. Bezplatná ochrana DDoS

Posledná vec, s ktorou sa chcete vysporiadať, je útok DDoS, ktorý znižuje vašu stránku a spôsobuje stratu predaja alebo potenciálnych zákazníkov.

bezplatná ochrana ddos

Preto Liquid Web ponúka všetkým vlastníkom webových stránok možnosť povoliť bezplatné služby CDN Cloudflare (vrátane ochrany DDoS) v ich hostingovom účte. Cloudflare CDN služby poskytujú viac ako len poskytovanie obsahu stránok po celom svete okamžite pomocou serverov pokrývajúcich celý svet.

Ale iba v prípade, že potrebujete obnovovacie zariadenie, tu sú hlavné dôvody, prečo môžete využívať bezplatné služby CloudFlare CDN:

 • Vaše veľké video alebo obrázkové súbory spomalia vaše stránky
 • Využitie veľkej šírky pásma bude zaťažovať zdroje
 • Tony prevádzky, ale nízke miery konverzie sa môžu vylepšiť rýchlejšie doručením obsahu
 • Vylepšite svoje úsilie v oblasti SEO pomocou rýchleho načítania a väčšieho zapojenia používateľov na webe

Ale viac ako to, Cloudflare izoluje vaše webové stránky a automaticky znižuje škodlivý prenos, aby zabránil útoku DDoS na zníženie vašich webových stránok..

V skutočnosti má pokročilú schopnosť zabezpečiť, aby sa legitímny prenos dostal na vaše webové stránky, dokonca aj počas útoku. A len v prípade, že sa vaša stránka zapojí do útoku DDoS, verte, že vás Liquid Web okamžite upozorní.

Chceš niečo trochu silnejšie? Vždy si môžete zakúpiť prémiové služby DDoS Attack Prevention pre Liquid Web, ktoré budú robiť nasledujúce akcie:

 • Monitorujte všetok webový prenos, ktorý sa dostane na vaše stránky v reálnom čase
 • Inteligentne identifikujte útoky skôr, ako k nim dôjde a proaktívne reagujte
 • Pred dosiahnutím kritickej vrstvy vašej infraštruktúry vyčistite a oddeľte všetku škodlivú komunikáciu

Prémiová ochrana DDoS začína na $ 99 / mesiac.

10. Bezplatné certifikáty SSL

SSL certifikáty sú vynikajúce pre ochranu:

 • Banky, úverové združenia alebo iné webové stránky (napríklad obchody WooCommerce), ktoré sa zaoberajú finančnými transakciami
 • Pripojenia k webovému alebo e-mailovému serveru
 • Prenos súborov (SFTP) z vášho počítača na server
 • Prihlasovacie prihlásenia online (všetky webové stránky chránené heslom)

Certifikát SSL zašifruje údaje prenášané medzi serverom hostiteľa a prehliadačom používateľa, aby ich nikto v tomto procese nemohol zachytiť. Navyše to zabráni, aby prehliadač Chrome označil vaše webové stránky ako „nezabezpečené“.

zadarmo ssl certifikát

našťastie, Liquid Web ponúka všetkým hosťujúcim zákazníkom bezplatný certifikát SSL, čo je príjemné vidieť, pretože veľa webových hostiteľov vám za túto veľmi potrebnú službu účtuje poplatok.

Programy WooCommerce Managed WooCommerce a Managed WordPress sa automaticky dodávajú zadarmo Poďme šifrovať SSL pre svoju primárnu doménu, ktorú ste nastavili na ovládacom paneli, keď bude váš web aktívny, alebo ak premenujete svoju primárnu doménu na ovládacom paneli.

Hostingové plány

Liquid Web sa líši od väčšiny webových hostiteľov v tom, že neponúka zdieľaný hosting (napríklad SiteGround a Bluehost). Dovoľte mi zopakovať – ​​Liquid Web neponúka zdieľaný hosting.

Ponúkajú však tieto typy webhostingu: riadené dedikované servery, riadený hosting VPS, riadené WordPress a riadené WooCommerce.

Predtým, ako sa ponoríte do funkcií, ktoré môžete očakávať, keď použijete Liquid Web ako svojho hostiteľa, pozrime sa na každý z nich.

Spravovaný hosting WordPress

Liquid Web Managed WordPress Hosting

Spravované hostingové služby WordPress, ktoré to skutočne zvládnu, môžu byť náročné. Ale s Liquid Web dostanete nulové poplatky za prekročenie, obmedzenia prenosu alebo zobrazenia odmeraných stránok začať. To znamená, že môžete naďalej rozvíjať svoje webové stránky WordPress bez obáv z prerušenia kvôli vášmu vlastnému úspechu.

Hostingové funkcie WordPress

S riadeným hostingom WordPress získate okrem toho nasledujúce funkcie:

 • Podpora PHP 7
 • Vysoká rýchlosť s 10 pracovníkmi PHP
 • Nginx
 • Vstavaná optimalizácia obrazu
 • Bezplatná migrácia stránok s nulovými prestojmi
 • Nočné aktualizácie doplnkov testované v pracovnom prostredí (prečo to nerobí viac webových hostiteľov?)
 • iThemes synchronizácia a iThemes Security Pro
 • Úplný prístup na server
 • Automatické denné zálohy (uložené mimo pracoviska po dobu 30 dní)
 • Vývojárske nástroje (SSH, Git a WP-CLI)
 • Bezplatné certifikáty SSL
 • Pracovné miesta
 • 24/7/365 podpora telefónu, e-mailu a živého chatu

spravované ceny hostingu wordpress

Spravované hostingové plány WordPress začínajú na 19 $ / mesiac pre jednu stránku

Použite kód WHR40VIP a získajte 40% zľavu na 2 mesiace na VŠETKY hostingové produkty!

Spravuje hosting WooCommerce

Liquid Web Managed WooCommerce Hosting

Liquid Web ponúka klientom s obchodmi WooCommerce špecializované spravované hostingové služby WooCommerce. Tím spoločnosti Liquid Web pochopí, že aj kvalitný riadený hosting WordPress nemusí vyrovnávať váš obchod s elektronickým obchodom tak, ako je potrebný. Berú na seba preto, aby inteligentne ukladali vaše stránky do vyrovnávacej pamäte pre maximálny výkon a výnimočnú skúsenosť používateľov.

Funkcie hostenia WooCommerce

Liquid Web poskytuje majiteľom obchodov WooCommerce funkcie, ako napríklad:

 • Tabuľky na ukladanie údajov o objednávkach na zníženie zaťaženia dotazov až o 95%
 • E-mailové služby s opusteným vozíkom Jilt
 • 20+ testov výkonnosti, ktoré môžete spustiť, aby ste sa pripravili na zvýšenie prevádzky
 • Podpora fyzických, digitálnych, dropshippingových a trhoviskových obchodov
 • Zadarmo migrácia stránok „White Glove“
 • Vstavaný nástroj na tvorbu stránok (Beaver Builder) na jednoduché vytváranie stránok
 • Vopred balená téma Astra, ktorá je optimalizovaná pre internetové obchody
 • Mobilná optimalizácia
 • Certifikát SSL zadarmo & iThemes Security Pro
 • Bezstarostné automatické aktualizácie doplnkov s vizuálnym porovnaním
 • Viac ako 150 dolárov mesačne v bezplatnom softvérovom a nástrojovom zväzku

riadené ceny hostenia woocommerce

Spravované hostingové plány WooCommerce začínajú na 19 $ / mesiac

Použite kód WHR40VIP a získajte 40% zľavu na 2 mesiace na VŠETKY hostingové produkty!

Spravované dedikované servery

Dedikované servery riadené kvapalnými webmi

Hosting dedikovaného servera Liquid Web znamená, že vaše údaje a súbory webových stránok sú uložené na serveri pre jedného nájomcu. Už nikdy nebudete musieť zdieľať zdroje, prispôsobiť si svoje hostiteľské prostredie a môžete si zostaviť svoje hostingové riešenie pomocou Linuxu alebo Windows (čo nie každý webový hostiteľ).

Navyše si užijete funkcie ako:

 • Monitorovanie v reálnom čase
 • 100% záruka prevádzkyschopnosti siete a prevádzkyschopnosti
 • Štandardná ochrana DDoS
 • Služby CDF služby CloudFlare
 • Záložné jednotky
 • Rootový prístup
 • Vyhradená adresa IP
 • Špičkový úložný priestor SSD pre maximálny výkon

Dedikovaný server hosting plány začínajú na $ 199 / mesiac.

Použite kód WHR40VIP a získajte 40% zľavu na 2 mesiace na VŠETKY hostingové produkty!

Spravované hosting VPS

Hosting VPS riadený tekutým webom

Ich riadený hosting VPS tvrdí, že jeho riadený hosting VPS služby sú rýchlejšie ako AWS alebo Rackspace (dve vedúce cloudové hostingové riešenia v odbore), Liquid Web poskytuje majiteľom webových stránok spoľahlivosť, ktorú potrebujú, a pokročilé bezpečnostné funkcie, takže sa nemusia nikdy báť.

Navyše, VPS hosting prichádza s výkonom dedikovaného servera a flexibilitou cloudhostingu. Inými slovami, je to skvelé pre tých, ktorí potrebujú kontrolu nad dedikovaným serverom, ale chcú znížiť náklady.

Tu sú niektoré z najvýznamnejších funkcií, ktoré získate pri hostovaní Liquid Web VPS:

 • Gigabitová šírka pásma
 • Neobmedzené stránky
 • Služby CDF služby CloudFlare
 • Vyhradená adresa IP
 • Lokálne zálohy
 • Rootový prístup
 • Integrovaný firewall
 • Ochrana DDoS
 • Jednoduché škálovanie nahor alebo nadol
 • cPanel, Plesk alebo Interworx
 • 100% záruka prevádzkyschopnosti siete a prevádzkyschopnosti

Hostingové plány VPS začínajú na 29 dolárov mesačne.

Použite kód WHR40VIP a získajte 40% zľavu na 2 mesiace na VŠETKY hostingové produkty!

Liquid Web Klady a zápory

Tu som vymenoval výhody a nevýhody svojich spravovaných hostingových služieb WordPress a WooCommerce.

Spravovaní profesionáli v oblasti WordPress:

 • Vysoký výkon (PHP Workers, SSD, PHP7, HTTP / 2, Poďme šifrovať SSL a Nginx)
 • Žiadne poplatky za nadužívanie alebo obmedzenia zobrazenia stránok alebo premávky
 • Bezplatná synchronizácia iThemes (spravujte viacero webov WordPress z jedného dashboardu) a iThemes Security Pro
 • Bezplatný doplnok na optimalizáciu obrázkov
 • Žiadne zákazy motívov alebo doplnkov WordPress
 • Zadarmo migrácia stránok „White-Glove“
 • 100% záruka dostupnosti a veľkorysá kompenzácia za prestoje
 • Podpora 24/7/365 so zárukou hviezdy 59 minút / sekundy
 • Lacný štartovací plán od 19 dolárov mesačne

Spravované profesionálne hostingové spoločnosti WooCommerce:

 • WooCommerce optimalizácia rýchlosti a výkonu (SSD, PHP7, šifrovanie SSL, HTTP / 2, Nginx, Varnish & Redis Caching)
 • 30 až 300 pracovníkov PHP, ktorí zaručujú vysoké rýchlosti
 • Vrátane balíčkov zdarma: Doplnok na tvorbu stránok Beaver Builder, všetky Iconic WP pluginy, Jilt Abandoned Cart, Affiliate WP a Glew Analytics
 • Cenovo dostupný plán pre začiatočníkov od $ 19 / mesiac, ktorý je WooCommerce plne vybavený
 • Zadarmo PayPal & Zvýšte integráciu všetkých plánov
 • Zadarmo migrácia stránok „White-Glove“

Spravované nevýhody WordPress a WooCommerce:

 • Drahé (žiadny lacný zdieľaný hosting; uspokojuje tých, ktorí potrebujú výkon, spoľahlivosť a podporu – a za to zaplatia)
 • Bezplatný hosting e-mailov (prémiový doplnok sa začína na $ 1 / mesiac)
 • US & Európa zameraná; žiadne dátové centrá v ázijsko-pacifickom regióne (CDN však pomáha pri geografickom pokrytí v ázijsko-tichomorských regiónoch)
 • Balík pre začiatočníkov WooCommerce obmedzuje na 15 produktov s neobmedzenými transakciami alebo 150 objednávkami mesačne
 • Žiadna záruka vrátenia peňazí – hoci neexistuje žiadna zmluva a môžete ju kedykoľvek zrušiť

Zhrnutie: Je tekutý web k ničomu?

tekutá webová kontrola

Takže je Liquid Web k ničomu?

Áno, Liquid Web je vynikajúci nástroj pre majiteľov webových stránok, ktorí rastú exponenciálne a potrebujú zaručená spoľahlivosť, rýchlosť a dostupnosť celý čas.

Liquid Web sa líši od väčšiny webových hostiteľov v tom, že neponúka zdieľaný hosting. To, samozrejme, znamená, že ich ceny budú vyššie.

V skutočnosti Liquid Web je v ich vlastnej lige pokiaľ ide o typ webhostingu, ponúka svojim zákazníkom. Namiesto toho si vyžaduje luxusný prístup a snaží sa vyniknúť medzi nasýteným odvetvím, ktoré sa snaží poskytnúť majiteľom webových stránok rovnaké služby..

Vďaka Liquid Web je pomáhať ľuďom s prioritou a skutočne spravovať vaše webové stránky, na ktoré sa môžu tešiť. Koniec koncov, s vyššou cenovou značkou ako väčšina webových hostiteľov, musí ponúknuť všetky služby, ktoré by ste mohli potrebovať na spustenie úspešnej webovej stránky (plus niektoré!)

Máte záujem vyskúšať Liquid Web? Pozrite sa, ako môže Liquid Web pomôcť vášmu webu dosiahnuť jeho potenciál a naďalej rásť za svojimi najdivokejšími snami.

Použite kód WHR40VIP a získate 40% zľavu na 2 mesiace na VŠETKY hostingové produkty!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me