Kinsta ülevaade

Kas käivitate oma esimese WordPressi saidi ja peate leidma esmaklassiliselt hallatava WordPressi host? Või kas teil on loodud sait ja mõtlete teha muudatusi ettevõttes, nagu näiteks Kinsta see on kiirem, turvalisem ja funktsioonidest ummistunud?


Olenemata sellest, teadke, et seal on nii palju WordPressi hostisid, kes võistlevad kõigi veebisaitide omanike, sealhulgas teie, äri pärast.

Praegu on seal üks parimatest WordPressi esmaklassilistest hostidest Kinsta. See on mänguvahetaja, kui tegemist on suure jõudlusega kiiruse ja turvalisusega hallatava WordPressi hostimisega. See Kinsta ülevaade ütleb teile kõik, mida peate teadma selle revolutsioonilise WordPressi hostimislahenduse kohta.

Ma vaatan lähemalt Kinsta – lisatasu hallatud WordPressi hostimine pakkuja, kes on väga populaarne valik WordPressi saidiomanike seas (P.S. tulemused on peamine põhjus, miks inimesed ❤️ Kinsta).

Kinsta arvustused twitterisÜlimalt positiivsed arvustused inimestelt Twitteris

Selles Kinsta ülevaates vaatlen Kinsta kõige olulisemaid omadusi, teen oma asjad ära ja võtan vastu plussid ja miinused, et aidata teil otsustada enne, kui registreerute koos nendega oma WordPressi saidile.

Andke mulle vaid kümme minutit oma ajast ja ma annan teile kogu vajaliku teabe ja faktid.

Klõpsake sellel lingil ja saate ainult oma WordPressi veebisaiti hostida 30 dollarit kuus. Maksa aastas ja saate 2 kuud tasuta!

Praegu pakuvad nad piiramatut tasuta rännet WP Engineilt, Hoorataselt, Pantheonilt, Cloudwaysilt ja DreamHostilt

Mida saate sellest arvustusest teada

 1. Plussid

Neil on ilus, eriti kui tegemist on kolme veebimajutusega S; kiirus, turvalisus ja tugi.

 1. Miinused

Kuid need pole ideaalsed, neid on ka vähe, siit saate teada, millised need on.

 1. Plaanid & hinnad

Kinsta on täielikult hallatav WordPressi host, mida toetab Google’i pilvplatvorm. Siinkohal tutvustan nende ja erinevate plaanidega kaasnevat.

 1. Kas Kinsta on midagi head?

Lõpuks panen viimases osas asjad kokku ja annan teada, kas Kinsta on a .

Olgu, nii et ma juba mainisin, et WordPressi saidiomanikud armastavad Kinstat …

Siin on, mida mõned kasutajad ütlevad nende kohta suletud WordPress Hosting’is Facebooki grupp üle 9000 liikmega, kes on pühendatud ainult WordPressi hostimisele.

veebimeistrid armastavad kinstatÜlimalt positiivne tagasiside WordPressi majutamise Facebooki grupi kohta

Kinsta plussid

2013. aastal asutatud Kinsta loodi lootes saada parimaks WordPressi hostimisplatvormiks maailmas.

kinsta ülevaade

Selle tulemusel moodustasid nad meeskonna, mis koosneb kogenud WordPressi arendajatest, kes on oma ülesandeks keskendunud veebimajutuse korral kiirusele, turvalisusele ja stabiilsusele.

Kuid kas nad on tõesti maailma parimad?

Vaatame lähemalt.

1. Juhib Google Cloud Platform (GCP)

Kinstat toetab Google’i pilvplatvorm. Siin on nende endi sõnad, miks nad otsustasid kasutada ainult GCP-d:

Miks otsustas Kinsta kasutada ainult Google’i pilvplatvormi ja mitte pakkuda näiteks AWS-i ja Azure’i infrastruktuuri?

Paar aastat tagasi otsustasime koli Linodest ära. Sel ajal oli Google’i pilveplatvorm alles lapsekingades, kuid me armastasime nende suundumist. Hinnakujundusest toimivuseni märkisid nad pilveteenuse pakkujate (sh AWS ja Azure) hindamisel kõik ruudud.

Google tegi väga lahedaid asju, näiteks virtuaalsete masinate otseülekannet. Pluss, Google on kaubamärk, mida kliendid saavad usaldada. Nägime seda suurepärase võimalusena oma teenuste väärtuse suurendamiseks. Kas me tegime toona usu hüppe? Mõnes aspektis jah, sest olime esimene hallatav WordPressi host, kes kasutas ainult GCP-d.

Kuid nüüd, aastaid hiljem, kolivad kõik meie konkurendid Google’i pilvplatvormi. Nii et me teame, et tegime õige valiku. Nüüd on meil eelis meie meeskond tunneb Google’i infrastruktuuri paremini kui keegi teine.

Peamine põhjus, miks me mitut pakkujat pakkuda ei soovinud, on see, et selle tulemuseks on alamtugi. Tahtsime, et meie meeskond keskenduks ühele platvormile ja teeks sellest klientidele parima võimaliku kogemuse.

Kinsta logo
Brian Jackson – Kinsta turundusjuht

Kinsta kasutab virtuaalseid masinaid ühes Google’i pilvplatvormi mitmest andmekeskusest. Ja jah, see tähendab, et teie veebisaiti majutatakse sama riistvara abil, mida Google’i inimesed ise kasutavad.

Igal virtuaalsel masinal (VM) on 96 protsessorit ja sadu gigabaite RAM-i teie ja teie veebisaidi andmete heaks töötamine. Nendele ressurssidele pääsetakse juurde vastavalt vajadusele, mis tähendab, et teie ettevõtte laiendamist pole mitte ainult lihtne teha, see ei mõjuta isegi teie veebisaidi kiirust ja toimivust.

google pilveplatvorm

Kõik on omavahel ühendatud kasutades Google’i pilvplatvormi esmatasand, nii et olenemata sellest, kus teie saidi külastajad maailmas asuvad, on teie sait andmeid edastatakse välkkiirelt. See on oluline teada, kuna teised Google Cloud Platformi kasutavad hostimisteenuse pakkujad valivad odavama standardtasandi, mis tähendab aeglasemat andmete edastamist.

Google’i pilvplatvormi kasutamine on kasulik ka seetõttu, et:

 • See pakub maailma suurimat võrku (9000 km pikkune Vaikse ookeani kaabel on kõigi aegade suurim merekaabel)
 • Võite kihla vedada, et andmekeskused on enam kui turvalised (pidage meeles, et Google usaldab seda)
 • See pakub taskukohasemat hinnastamist oma minutitasandi sammudega, mis tähendab, et maksate tõepoolest ainult selle eest, mida kasutate, ja mitte midagi muud
 • Google pakub masinate otseülekandeid, nii et igal ajal, kui remont, plaaster või tarkvarauuendused vajavad toiminguid, on protsess võimalikult sujuv

Google Cloud Platform annab võõrustavatele klientidele kinnituse, et nende saidi andmed on turvalised ja turvalised ning neid pakutakse võimalikult kiiresti.

kiirus ja turvalisus

2. Tõsise saidi kiirus

Nende üks peamisi eesmärke on tippkiiruse tagamine.

laadimisaja kiirus

Alustuseks pakuvad nad 22 erinevat andmekeskust mis asuvad kogu maailmas – USA-s, Aasia-Vaikse ookeani piirkonnas, Euroopas ja Lõuna-Ameerikas – ning soovi korral saate iga oma WordPressi veebisaidi jaoks valida eraldi saidi.

Järgmisena pakuvad nad Amazonase marsruut 53 lisatasu DNS kõigile klientidele. Teisisõnu pakuvad nad vähendatud latentsusaega ja geograafilise asukoha määramise marsruuti, et aidata võrgus stabiilsust, kiirust ja toimivust igal ajal.

Lõpuks on nad teinud koostööd KeyCDN, võimas sisuvõrgu edastamine, mis edastab koheselt staatilist sisu, näiteks pilte, JavaScripti ja CSS-i, olenemata sellest, kus maailmas teie saidi külastajad asuvad. Rääkimata sellest, et kõik hostimisplaanid pakuvad tasuta ribalaiust.

Kas vajate veel natuke? Kinsta soovib ka, et te teaksite nende WordPressi virna PHP 7, Nginx, HTTP / 2 ja Maria DB. See aitab muuta teie saidi laadimiseks kiireima, kui see kunagi on olnud..

Ja te ei pea isegi midagi tegema.

Nii et .. kui kiire on Kinsta?

Selle Kinsta ülevaate oluline osa on nende jõudluse testimine, kui võrrelda seda veebisaiti (hostitud saidil SiteGround) ja selle täpset koopiat (kuid hostitud Kinsta-s).

See on:

 • Esiteks testin selle veebisaidi toimivust oma praeguses hostis (SiteGround).
 • Seejärel testin seda täpselt sedasama veebisaiti (kloonitud koopia) Kintsas.

Selle testiga saate:

 • Teage, kui kiiresti Kinsta hostitud sait tegelikult laeb
 • Hankige abi otsustamiseks, kas peaksite kaaluma nende juurde kolimist

Siit saate teada, kuidas minu koduleht (sellel saidil – hostitud saidil SiteGround) esindab Pingdom:

koduleht siteground pingdom

See laadib sisse 1,24 sekundit. See on tegelikult paljude teiste masinatega võrreldes väga kiire – kuna SiteGround pole mingil juhul rakett.

Küsimus on selles, kas Kinsta suudab seda kiirust ületada? Uurime välja…

kodulehe pingdom

Täpselt sama Kinsta koduleht (ma kloonisin kogu oma saidi ja ma hostisin seda Kinsta linnas) laadib sisse 0,544 sekundit.

See on tõesti muljetavaldav! Minu Kinsta koduleht laaditakse peaaegu 0,7 sekundit kiirem kui saidil SiteGround.

Nüüd on see muljetavaldav! (pange tähele: kaaluge selle saidi kolimist Kinstasse)

Kuidas oleks GTmetrix, veel üks mainekas veebisaidi kiiruse ja jõudluse tööriist?

Siit saate teada, kuidas koduleht (see sait – majutatud SiteGround) esineb GTmetrix:

koduleht siteground gtmetrix

See laadib sisse 2,2 sekundit. See on jällegi väga kiire võrreldes paljude teiste võõrustajatega. Mis saab Kinstast?

kodulehe gtmetrix

Täpselt sama Kinsta koduleht (ma kloonisin kogu oma saidi ja ma hostisin seda Kinsta linnas) laadib sisse 1,5 sekundit.

See on jällegi kiiruse paranemine umbes pool sekundit! Kinsta tagab parema jõudluse ka väiksema lehe suuruse ja vähem taotluste osas.

Mida sellest kõigest teha?

Kokkuvõttes on minu meelest üsna turvaline öelda, et kui otsustate oma WordPressi saidi Kinstas võõrustada, laaditakse see kiiresti. Ja nii peakski, sest maksate esmaklassilise jõudluse ja teenuse eest!

3. Muljetavaldav saidi turvalisus

Kui lisate tõsiasjale, et Google’i pilveplatvorm on kogu aeg lukus, siis teadke, et nad võtavad teie saidi turvalisust väga tõsiselt, rakendades mitmeid hostitavaid saidiandmeid kaitsvaid tööriistu ja põhimõtteid:

 • Saidi reaalajas jälgimine iga minut
 • DDoS rünnaku tuvastamine, kui see juhtub
 • Pahatahtliku koodi võrku sisenemise ennetav ennetamine
 • Teie saidi igapäevased varukoopiad
 • Sisseehitatud riistvaralised tulemüürid
 • Kahefaktoriline autentimine teie konto sisselogimise kaitsmiseks
 • IP keelamine pärast 6 ebaõnnestunud sisselogimiskatset
 • Häkkimisvaba garantii (tasuta parandusega, kui midagi saab sisse)
 • Tasuta krüptime sertifikaadid ühe klõpsuga installimisega
 • Automaatsed väikesed WordPressi turvapaikade rakendused

Kui teie veebisaidiga juhtub midagi ja peate selle taastama varukoopia abil, pääsete juurde MyKinsta juhtpaneeli taastamisvalikule..

kinsta varukoopiaid

Nagu näete, jätavad nad teie veebisaidi ja selle failide turvalisuse tagamiseks väga vähe tähelepanu. Ja kuigi saate endiselt installida oma WordPressi saidile täiendavad turvameetmed pärast selle käivitamist, saate alati puhata, kui ka Kinsta aitab teid.

4. Kasutajasõbralik armatuurlaud

Inimestele ei meeldi see tavaliselt siis, kui teenusepakkujad on hostitud veebisaitide haldamiseks tavalistest cPaneli või Pleski armatuurlaudadest eemal..

Kuid kui olete üks neist inimestest, võite pärast meediumiprogrammi nägemist oma meelt muuta MyKinsta armatuurlaud.

mykinsta armatuurlaud

Seda armatuurlauda ei ole mitte ainult intuitiivne kasutada ja sellel on kõik, mida vajate oma saitide haldamiseks, raamatupidamisandmed ja muu, MyKinsta armatuurlaud tuleb koos:

 • Juurdepääs ööpäevaringsele tugimeeskonnale Intercomi kaudu (nii inglise kui ka hispaania keeles, peagi ilmub rohkem keeli!)
 • Lisage hõlpsalt uusi WordPress-saite
 • lisage uusi WordPress-saite

 • Võimalus migratsiooni käivitada, pistikprogrammide värskenduste kontrollimiseks, varundamiseks ja isegi vahemälu tühjendamiseks
 • Lihtne navigeerimine lavastuskeskkondade ja reaalainete vahel
 • Domeeninime (DNS) täielik haldamine
 • WordPressi pistikprogrammi jälgimine, IP keelamine, CDN-i andmed ja kasutaja logid
 • Tööriistad nagu: Kinsta vahemälu plugin, SSL-sertifikaadid, New Relici seire ja PHP mootori lülitid

mykinsta tööriistad

Ja lisaks sellele on MyKinsta armatuurlauakujundus täielikult reageeriv, nii et pääsete sellele juurde oma mobiilseadmest liikvel, ilma et peaksite puudust tundma.

Lõpuks oleksime üllatunud, kui väldiksite seda patenteeritud armatuurlauda nagu paljud teised minevikus.

Kuna ausalt öeldes on seda ülilihtne kasutada, sellel on kõik vajalik, mida vajate ühest kohast juurde pääseda, ja see näeb lihtsalt lahe välja.

5. Ülim tugi

Kui olete nagu mina, on eesmärk kunagi mitte kunagi varem rääkida ja võtta ühendust oma veebihostide tugimeeskonnaga.

Aga .. me kõik teame seda sh&# juhtub.

Kinsta ütleb teile, et nende tugimeeskond koosneb ainult parimatest.

Mida see teie jaoks täpselt tähendab?

See tähendab, et kunagi pole aega, kui tugiliige peab teid mööda spetsialiste suunama, otsides vastust tundvat inimest.

Selle asemel koosneb kogu tugimeeskond kõrge kvalifikatsiooniga WordPressi arendajatest ja Linuxi inseneridest, kes teavad ausalt öeldes, mida nad teevad.

Plus, nad kiidelda a vähem kui 5-minutine piletite reageerimise aeg ja võtab teiega ühendust hetkega, kui nad märkavad, et midagi on valesti.

tugimeeskond

Reaalajas vestlusele pääsete juurde MyKinsta armatuurlaual ööpäevaringselt, kasutades täiustatud vestluse funktsiooni Intercom, mis võimaldab teil juhtpaneelil navigeerida ilma, et oleksite seotud konkreetse aknaga.

Ja kui soovite, saate probleemi lahendamiseks alati tugipileti saata.

Kas soovite teada, miks nad ei paku telefonitsi reaalajas tuge? Noh, neil on mõjuv põhjus:

 • Piletisüsteemid annavad neile kohe teada, kes te olete ja mis plaan teil on
 • Sõnumside süsteemid võimaldavad probleemide tuvastamiseks ekraanipilte, linke, videoid ja koodilõike
 • Automaatsed lingid teabebaasile võivad toimuda vestluse ajal
 • Kõik tugipiletid ja vestlused salvestatakse juhuks, kui teie või tugimeeskond neid tulevikus vajab

Kinsta soovib kogu oma jõupingutuse suunata veebitoele. Ja kuna nad väidavad, et saavad teiega peaaegu kohe ühendust võtta ja soovivad veenduda, et pole mingeid täiendavaid tähelepanu kõrvalejuhtimisi, on mõistlik, kui teil pole telefonitoega otseteenust..

6. Arendajasõbralik

Jah, sa arvasid seda.

Lisaks sellele, et Kinsta on väga kasutajasõbralik neile, kes alles alustavad veebimajutajaga, tõmbab see ka WordPressi arendajaid, kes otsivad usaldusväärset hostingu pakkujat.

Tegelikult sellepärast, et paljud Kinsta inimesed on WordPressi arendajad ise, oli ainult mõistlik veenduda, et nad pakuksid oma kogenud isikutele hostimisplaanides lisafunktsioone.

Veebiarendajana majutamiseks Kinsta valimisel võite oodata järgmist:

 • Pole vaja lukustada ühte WordPressi konfiguratsiooni, nii et installimine on paindlikum
 • SSH-juurdepääs ja GIT kõigis Business 1 ja uuemates plaanides
 • Eelinstalleeritud WP-CLI (käsurealiides WordPressile)
 • Võimalus käitada erinevaid PHP versioone saitide ja lavastuskeskkondade vahel
 • Automaatne varundamine taastatakse ka saitidel
 • Tugi keerukate puhverserveri konfiguratsioonidele

Lisaks on arendajatel juurdepääs sellistele lisatasu lisandmoodulitele nagu Elasticsearch, Cloudflare Railgun ja Redis.

Võite oodata enamat, kuna need pakuvad pidevalt uusi hämmastavaid funktsioone:

Kuna Kinsta kasutajatele on saadaval nii palju uusi funktsioone, nagu tunnised varukoopiad, ühe klõpsuga allalaaditavad varukoopiad, mitme kasutaja juurdepääs ja lubade süsteem, on Kinsta radari järgmine väljapanek?

Siin on lühike loetelu mõningatest asjadest, mis meil 4. kvartali algusesse tulevad:

– Tihedam integratsioon meie MyKinsta armatuurlaua ja CDN-i partneriga.

– Täiendavad valikud, et muuta HTTPS-i ümberlülitamine / lubamine saitidel veelgi lihtsamaks.

– Uued Google’i andmekeskuse asukohad (Hongkong, Zürich).

– PHP 7.3 kättesaadavaks tegemine pärast selle vabastamist.

– meie arveldussüsteemi täiustused teie konto haldamise lihtsustamiseks, samuti rahvusvahelistele klientidele täiendavate valuutade parem haldamine.

– Arendusdomeenilt reaalajas domeenile vahetamine on lihtsam kui kunagi varem.

– Kulisside taga on meie tugisüsteemi täiustused, mis aitavad meie Inseneridel olla kliendi abistamisel kiiremad kui kunagi varem.

– Meie DNS Editori kasutajaliidese täiustused.

logo
Brian Jackson – Kinsta turundusjuht

7. Kinsta on WordPressi jaoks optimeeritud

Kinsta eesmärk on optimeerida teie WordPressi saiti kaugemale sellest, mida teevad muud WordPressi hostid. Nad soovivad, et teie veebisait saaks korralikult renderdatud, kiire laadimise ja teie kasutajatel oleks võimalikult sujuv kogemus.

Heitke pilk sellele, mida nad selle juhtimiseks teevad:

 • Serveritaseme vahemälu. Nautige kogu lehe vahemällu salvestamist serveri tasemel, nii et andmed edastatakse saidi külastajatele koheselt. Kombineerige see eksklusiivse Kinsta vahemälulahendusega ja tühjendage vahemälu vastavalt oma tingimustele.
 • sisseehitatud serveri vahemällu

 • e-kaubanduse funktsionaalsus. Nad mõistavad, et e-kaubanduse saidid vajavad palju ressursse ja kulutavad palju andmeid andmete käitamiseks. Sellepärast on nad teinud kõvasti tööd jõudluse ja funktsionaalsuse tasakaalustamiseks, et kliendid saaksid kõik, mida nad vajavad, ja seda ka teie.
 • Uus reliikvia jälgimine. Tänu uuele Relici jõudluse jälgimise tööriistale sisaldab iga Kinsta võõrustatav sait päevas 288 töörežiimi kontrolli. See annab tugimeeskonnale aega reageerida ja teid teavitada, kui midagi kahtlast avastatakse. Samuti aitab see täpselt tuvastada, millal asjad valesti läksid, et tugi saaks probleemid kohe lahendada.

Kui teil on WordPressi veebisait ja hostite oma saiti koos nendega, võite panustada, et asjad optimeeritakse teie konkreetse sisuhaldussüsteemiga töötamiseks.

8. Piiramatu tasuta migratsioon saidile

Kinsta pakub piiratud aja jooksul kõigile klientidele piiramatut tasuta migratsiooni Cloudways, WP Engine, hooratas, Pantheon ja DreamHost kliendid, kes soovivad kolida Kinsta poole.

Selle pakkumise suurepärane asi on see pole vahet, kas teil on üks WordPressi sait või viiskümmend, kuna Kinsta ekspertrände meeskond aitab teil WordPressi saiti või saite neile üle viia.

Kuidas ära kasutada nende tasuta saitide migratsiooni pakkumist:

 1. Registreeruge Kinstaga hostimiseks. Kõigile Kinsta plaanidele alates Starterist kuni Enterpriseeni on saadaval tasuta ränne, olenemata sellest, kui palju saite teil on.
 2. Kui olete registreerunud, et pöörduda nende tugimeeskonna poole ja nad teevad teiega koostööd, et koguda vajalikku teavet saidi migratsiooniprotsessi alustamiseks.

9. Tasuta MyKinsta demo

MyKinsta Demo on 100% tasuta konto mis on saadaval kõigile, kes on huvitatud kohandatud kasutaja ja juhtpaneeli proovimisest.

kinsta.com/mykinsta ja registreeruge ennast oma tasuta demokonto loomiseks.

MyKinsta demo abil saate testida järgmisi funktsioone:

 • WordPressi saidi loomine.
 • SSL-i haldamine.
 • Toimivuse jälgimine.
 • Ühe klõpsuga lavastusala.
 • Otsige ja asendage.
 • PHP versioonilüliti.
 • CDN-i integreerimine.
 • Veebisaidi varundushaldus.

Kinsta miinused

Kui olete juba nii kaugele jõudnud, võite arvata, et Kinsta võib lihtsalt olla maailma parim. Noh, see võib ikkagi olla, kuid peaksite teadma, et on olemas olulisi puudusi, mis võivad teid meelt muutma panna.

1. Domeeninimede registreerimine puudub

Praegu nad ärge pakkuge domeeninimede registreerimist nagu paljud teised populaarsed veebimajutusteenuste pakkujad seda teevad.

See tähendab, et mitte ainult peate registreerima oma domeeninime kolmandas ettevõttes ja osutama neile (see võib olla keeruline algajate veebisaitide omanikele), vaid ei saa kasu ka paljudest tasuta domeeninimede registreerimistest. veebimajutusteenuste pakkujad annavad oma klientidele esimest aastat.

2. Pole meilimajutamist

Alati on mugav, kui teie hostiteenuse pakkuja majutab ka teie e-posti kontosid. Nii saate oma domeeni abil luua e-kirju (mis on professionaalne ja suurepärane bränding), samuti saata ja vastu võtta e-kirju ning hallata oma kontosid oma hostikontolt.

Kahjuks nad ei paku e-posti majutust kumbagi. Ja kuigi mõned inimesed väidavad, et teie e-posti hostimine veebisaidiga samas serveris on probleem (lõppude lõpuks, kui teie server läheb alla, siis ka teie e-kirjad ja siis pole teil võimalust kellegagi, sealhulgas oma klientidega ühendust võtta), mõned inimesed eelistavad hallata kõike ühest kohast.

G sviit (varem Google Apps) alates 5 dollarist kuus e-posti aadressi kohta ja Rackspace alates 2 dollarist kuus e-posti aadressi kohta, on kaks head e-posti hostimise alternatiivi.

3. WordPressi pistikprogrammi piirangud

Kuna Kinsta ei taha oma klientidele erakordseid hostimisteenuseid osutada, siis nemadki mõne pistikprogrammi kasutamist piirata sest nad on oma teenustega vastuolus.

Nende hulgas on mõned populaarsed pistikprogrammid, mida te ei saa kliendina kasutada:

 • Wordfence ja sisselogimissein
 • WP kiireima vahemälu ja vahemälu võimaldaja (WP Rocketi versioon 3.0 ja uuemad on toetatud)
 • Kõik mitteastmelised varukoopia pluginad nagu WP DB varundamine, kõik-ühes WP migratsioon, Backup Buddy, BackWPup ja Updraft
 • EWWW Image Optimizer (kui te ei kasuta EWWW Image Optimizer pilveversiooni)
 • Jõudluse pluginad nagu parem WordPress Minify, WP-Optimize ja P3 Profiler
 • Ja veel mõned mitmesugused pistikprogrammid

Konkurendid nagu Liquid Web lubavad igat tüüpi pistikprogramme. Kuigi see ei tohiks olla tõeline probleem, kuna Kinsta hõlmab nende pistikprogrammide pakutavaid funktsioone, eelistavad mõned inimesed siiski lisada kontrolli selliste asjade üle nagu varundamine, saidi turvalisus ja pildi optimeerimine.

Kinsta WordPressi plaanid

Kinsta pakub täielikult hallatud WordPressi hostimist kõigile, kellel on WordPressi veebisait.

Plaanid ulatuvad 30 dollarit kuus kuni 900 dollarit kuus, suurusjärgu ja omaduste suurenemine, kui kuuhind tõuseb.

kinsta hostimiskavad

Et anda aimu iga plaani skaala kohta, vaatame kolme esimest saadaolevat hostimiskava:

 • Starter: See plaan sisaldab ühte WordPressi installimist, 20 000 igakuist külastust, 3 GB SSD salvestusruumi, 50 GB CDN-i, igapäevaseid varukoopiaid, ööpäevaringset tuge, peatuspaika, tasuta SSL-sertifikaate ja vahemälu pistikprogrammi 30 dollarit kuus.
 • Pro: See plaan sisaldab 2 WordPressi installimist, 40 000 igakuist külastust, 6 GB SSD salvestusruumi, 100 GB CDN, 1 tasuta saidi migreerumine, mitme saidi tugi, igapäevased varukoopiad, ööpäevaringne tugi, peatuspaik, tasuta SSL sertifikaadid, saidi kloonimine ja vahemällu pistikprogramm 60 dollarit kuus.
 • Äri 1. See plaan sisaldab 3 WordPressi installimist, 100 000 igakuist külastajat, 10 GB SSD salvestusruumi, 200 GB CDN, 1 tasuta saidi migratsioon, mitme saidi tugi, igapäevased varukoopiad, ööpäevaringne tugi, peatuspaik, tasuta SSL sertifikaadid, saidi kloonimine, SSH juurdepääs ja a vahemällu pistikprogramm 100 dollarit kuus.
 • Äri 2. See plaan sisaldab 10 WordPressi installimist, 250 000 igakuist külastajat, 20 GB SSD salvestusruumi, 300 GB CDN, 1 tasuta saidi migratsioon, mitme saidi tugi, igapäevased varukoopiad, ööpäevaringne tugi, peatuspaik, tasuta SSL sertifikaadid, saidi kloonimine, SSH juurdepääs ja vahemällu pistikprogramm 100 dollarit kuus.
 • Nende muud plaanid on: Äri 3 (300 dollarit kuus), Äri 4 (400 dollarit kuus), 1. ettevõte (600 dollarit kuus) ja 2. ettevõte (900 dollarit kuus).

Kõik plaanid, olenemata sellest, kumba valite, võimaldavad teil valida ühe 22-st andmekeskusest Google’i pilveplatvormil ja saada asjatundlikku tuge, iga päev jälgitavate ja turvameetmetega ülimalt turvalise võrgu ning saidi sisu edastamiseks mõeldud ülikiirete funktsioonidega kohe.

Kui otsustate maksta varakult, saate 2 kuud tasuta! Samuti on kõik plaanid (välja arvatud stardiplaan) ühega tasuta valge kinnaste saidi ränne. Aga kui olete praegu koos WP mootor ja soovite kolida Kinstasse, kolivad nad teie saidi tasuta (isegi stardiplaani korral).

Pidage meeles, et nemad laadima ületusi kui teie sait ületab igakuiselt eraldatud külastusi ja CDN-gigabaiti:

ülehinnatud hinnadSaidikülastuste ületarbimine on 1 USD / 1000 külastust ja CDN-i ületarbimine on 0,10 USD / GB

Viimaseks on hea teada, et Kinsta pakub ka WooCommerce’i hostimist. See sobib suurepäraselt neile, kellel on WordPressi saidid, mis haldavad veebipoode, kasutades populaarset WooCommerce platvormi.

Korduma kippuvad küsimused

 1. Mis on Kinsta? Kinsta on esmaklassiliselt hallatav WordPressi hosting ettevõte. Nende tehnilist virna pakub Google Cloud – maailma suurim, kiireim ja eelistatuim pilvevõrk. Kinsta asutas 2013. aastal Mark Gavalda, kes on ettevõtte praegune tegevjuht. Nad teevad koostööd selliste ettevõtetega nagu Intuit, TripAdvisor, ASOS, Drift ja FreshBooks.
 2. Milliseid hostimisplaane Kinsta pakub? Nad pakuvad ainult hallatud WordPressi hostimist koos WooCommerce’i ja Enterprise’i toega.
 3. Millist juhtpaneeli kasutatakse? Kinsta kohandatud MyKinsta armatuurlaual on kõik funktsioonid cPanel ja Plesk ning palju muud. Lisateave MyKinsta saidi haldamise tööriista kohta.
 4. Kas ma saan SSL-sertifikaadi?? Jah, kõik kliendid saavad oma saitide jaoks tasuta Let’s Encrypt SSL-sertifikaate. Kõik plaanid on varustatud ühe klõpsuga tasuta SSL-i integreerimisega
 5. Kas ma saan e-posti kontot hostida?? Ei, Kinsta ei hostita oma klientide e-posti kontosid.
 6. Kas Kinsta pakub domeeninimede registreerimist? Ei, peate domeeni nime tagama kolmanda osapoole ettevõtte juures ja ühendama selle Kinstaga, kui registreerute mõne nende hostimisplaaniga.
 7. Kas Kinsta pakub veebisaidi ehitajat? Ei, neil pole sisseehitatud veebisaidi ehitajat. Kuna WordPress on host, töötab teie veebisaidiga iga saidiehitaja, näiteks Elementor, Divi, Beaver Builder või Visual Composer..
 8. Millist klienditugi saan Kinsta juures oodata? Kinsta abil pääsete reaalajas vestluse toele juurde MyKinsta armatuurlaual 24/7. Võite esitada ka piletitaotluse, millele vastab tavaliselt 5 minuti jooksul pärast esitamist WordPressi spetsialistide meeskond, mis on loodud pakkuma teile WordPressi ja Kinsta tipptasemel hostimise tuge.
 9. Kas nad pakuvad tööaja garantii ja seisaku eest tagasimakset?? Nende 99,9% -list tööajagarantiid toetab teenuse taseme leping (SLA), mis tagab teile 5% krediidi teie arve kogumahust juhul, kui nad ei taga 24 tunni ja 7 päeva nädalas teenuse kättesaadavust. Neil on ka hädaolukordadele esmakordne reageerimine 30 minutit.
 10. Mis on nende raha tagasi garantii? Kui tühistate oma hostikonto esimese 30 teeninduspäeva jooksul, maksab ta kogu summa tagasi.
 11. Milliseid maksevõimalusi nad pakuvad? Nad aktsepteerivad kõiki peamisi krediitkaarte; Visa, MasterCard, Discover, American Express (PayPal puudub)

Kas ma soovitan Kinstat?

Kinsta on erakordne hallatav WordPressi hostimislahendus millel on kõik vajalik WordPressi kiire laadimise ja turvalise veebisaidi käitamiseks.

Nende enda sõnul:

Mis eristab Kinstat võistlusest, kui rääkida kolme S-st – hostimisest, kiirusest, turvalisusest ja tugiist?

Vaatamata sellele, et nüüd hakkavad kasutama ka teised pakkujad Google’i pilveplatvorm, peame seda Kinsta jaoks endiselt eeliseks. Miks? Sest me saame uued andmekeskused kohe kasutusele võtta, kui need on saadaval. Meil on nüüd 22 andmekeskust ja loendamine.

Kaasame ka Google’i esmaklassiline võrk (mitte standardtasand) kõigil plaanidel. Kui pakkuja ei maini, millist võrku nad kasutavad, üritavad nad tõenäoliselt aeglasema valikuga raha säästa. Esmaklassiline võrk tagab välkkiire latentsuse kõigi meie klientide jaoks.

Kinsta kasutab isoleeritud Linuxi konteiner tehnoloogia, mis tähendab, et iga WordPressi sait on täiesti isoleeritud. See tagab jõudluse ja turvalisuse projekteerimisel. Ressursse ei jagata ja igal saidil on oma PHP, Nginx, MySQL, MariaDB, jne. See võimaldab ka automaatse mõõtkava muutmist liikluse järsu suurenemise korral, kuna meie virtuaalsed masinad eraldavad protsessori ja mälu automaatselt vastavalt vajadusele.

Me tegime koostööd KeyCDN, üks kiireimaid HTTP / 2 CDN-teenuse pakkujaid kogu tööstuses, mis võimaldab kliendi varasid (meediumid, JS, CSS) turbiinida kogu maailmas. Kuigi Cloudflare on suurepärane ja paljud meie kliendid kasutavad seda, pole see päris CDN, vaid puhverserveri teenus + WAF (see töötab sarnaselt). Seetõttu kaasneb Cloudflare’iga teatav üldkulu (täiendav TTFB), kuna see istub saidi ja masina vahel. Oma klientide jaoks soovisime kõige kiiremat latentsust ja võrgukiirust, mis oleks vaba vahepealsest.

Toetame kahefaktorilist autentimist, GeoIP blokeerimine, automaatselt keela IP-de kordamine (üle teatud läve) ja rakendage kõigil uutel installidel tugevaid paroole. Meil on isegi IP-keelamise tööriist mis võimaldab klientidel vajadusel IP-sid käsitsi blokeerida. Andmetele juurdepääsu takistamiseks on meil riistvaralised tulemüürid, aktiivne ja passiivne turvalisus ning muud lisafunktsioonid. Ja kõigile Kinsta klientidele pakume tasuta häkkiparandused kui võimalus on, et nende sait on ohus.

Me oleme kiiremini hallatav WordPressi host PHP uusimate versioonide väljalülitamiseks, kui need saadaval on. Seda pole vaja mitte ainult turvalisuse tagamiseks, vaid ka jõudluse tagamiseks. Meil on tegevjuht (arendaja tegevusala järgi), kes on jõudlusest kinnisideeks, nii et uusima tarkvara käitamise tagamine on asi, mida meie meeskond võtab väga tõsiselt.

Kinsta toetab pisut teisiti kui ülejäänud ja see eristab meid tõesti. Pakume 24 × 7 tugi Intercomi kaudu. Kuid meil pole erineva taseme mitmetasandilisi tugiteenuseid. Kõik meie tugimeeskonna liikmed on kõrge kvalifikatsiooniga Linuxi insenerid ja WordPressi arendajad. See tagab, et meie kliente ei põrgata ümber ja nende probleem lahendatakse kiiresti.

Meie Keskmine piletite reageerimise aeg on alla viie minuti, tavaliselt vähem kui kaks. Samuti jälgime kõigi klientide saitidel 24 × 7 tööaega ja oleme uhked ennetava tegevuse üle. Kui sait mingil põhjusel taandub, olgu see siis serveri või isegi pistikprogrammiga seotud, siis jõuame selleni kohe. Palju kordi, kui te isegi teate, et midagi on valesti.

logo
Brian Jackson – Kinsta turundusjuht

Ja lisaks sellele on täpse klienditoe, kasutajasõbraliku juhtpaneeli armatuurlaua ja arendajasõbralike tööriistade abil väljakujunenud WordPressi veebisaidi omanikul Kinsta hostimise kasutamisest palju kasu..

Tegelikult võib keegi, kes neid funktsioone otsib, lihtsalt uskuda Kinsta on parim Google Cloud WordPressi hostimislahendus maailmas.

Seda öeldes võib seda tüüpi hostimine olla pisut algaja veebisaidi omanike jaoks pisut arenenud. Ja kell a alghind 30 dollarit kuus kõige elementaarsemate hostimisteenuste jaoks ei pruugi pingutatud eelarvega kasutajad oma raha eest kuitahes suurt rõõmu tunda, ükskõik kui hea see ka pole.

Niisiis, kui olete täielikult hallatava WordPressi hostimise turul ja mõtlete uuele hostiteenuse pakkujale uuemale versioonile üleviimist, siis vaadake Kinstat ja vaadake, mis teile meeldib. Kunagi ei tea, funktsioonid, kiirus, turvalisus ja klienditugi võivad olla just see, mida otsite.

Klõpsake seda linki ja hostige oma saiti ainult Kinsta kaudu 30 dollarit kuus. Maksa igal aastal ja saad 2 kuud tasuta!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map