Ви запускаєте свій перший сайт WordPress і вам потрібно знайти хост WordPress, який керується премією? Або у вас є створений сайт і думаєте про те, щоб змінити подібну компанію Кінста це швидше, захищеніше та більше, ніж функції варення?


Як би там не було, знайте, що там так багато хостів WordPress, які змагаються за бізнес усіх власників веб-сайтів, включаючи вашого.

Один з найкращих преміальних хостів WordPress зараз там – Kinsta. Це є Зміна ігор, коли мова заходить про високопродуктивний хостинг та управління WordPress. Цей огляд Kinsta розповість вам усе, що вам потрібно знати про це революційне рішення для хостингу WordPress.

Я збираюся детальніше розглянути Кінста – премія керований хостинг WordPress постачальник, який є дуже популярний вибір серед власників веб-сайтів WordPress (результати P.S. є ключовою причиною, чому люди ❤️ Kinsta).

Відгуки Kinsta на TwitterНадзвичайно позитивні відгуки людей у ​​Twitter

У цьому огляді Kinsta я розгляну найважливіші особливості Kinsta, зроби моє власне і проведу вас за плюси і мінуси, щоб допомогти вам визначитися, перш ніж зареєструватися з ними для вашого сайту WordPress.

Просто дайте мені десять хвилин вашого часу, і я дам вам всю інформацію, яка повинна «знати» та факти.

Перейдіть за цим посиланням, і ви можете розмістити лише ваш веб-сайт WordPress 30 доларів на місяць. Щорічно платите, і ви отримуєте 2 місяці безкоштовно!

Зараз вони пропонують необмежену кількість безкоштовних міграцій з WP Engine, Flywheel, Pantheon, Cloudways та DreamHost

Contents

Про що ви дізнаєтесь у цьому огляді

 1. Плюси

Вони є досить, особливо якщо мова йде про три веб-хостингу S; швидкість, безпека та підтримка.

 1. Мінуси

Але вони не ідеальні, їх також декілька, тут ви можете дізнатися, що вони є.

 1. Плани & ціни

Kinsta – це повністю керований хост WordPress, керований хмарною платформою Google. Ось я переглядаю їх, і що входить в комплект з іншим планом.

 1. Чи Kinsta корисний??

Нарешті, в останньому розділі я закінчу речі і повідомлю, чи є Кінста .

Гаразд, тому я вже згадував, що власники сайтів WordPress люблять Kinsta …

Ось, що деякі користувачі говорять про них на закритому хостингу WordPress Група у Facebook з понад 9000 учасників, виключно присвячених хостингу WordPress.

веб-майстри люблять kinstaПереважно позитивні відгуки про WordPress хостинг у Facebook-групі

Плюси Kinsta

Заснована в 2013 році, Kinsta була створена в надії стати найкращою в світі платформою хостингу WordPress.

kinsta огляд

Як результат, вони створили команду, що складається з досвідчених розробників WordPress, які зробили свою роботу зосередити увагу на швидкості, безпеці та стабільності, коли справа стосується веб-хостингу.

Але чи справді вони найкращі у світі?

Погляньмо.

1. Працює на хмарній платформі Google (GCP)

Kinsta працює від хмарної платформи Google. Ось їхні власні слова щодо того, чому вони вирішили використовувати виключно GCP:

Чому Kinsta вирішив виключно використовувати хмарну платформу Google, а не запропонував, наприклад, інфраструктуру AWS та Azure?

Пару років тому ми вирішили відійти від Ліноде. На цей час хмарна платформа Google була ще в зародковому стані, але нам сподобався напрямок, яким вони керували. Від ціноутворення до продуктивності, вони перевіряли всі поля, коли ми оцінювали хмарних провайдерів (включаючи AWS та Azure).

Google робив дуже цікаві речі, такі як жива міграція віртуальних машин. Плюс, Google – бренд, якому клієнти можуть довіряти. Ми розглядали це як чудовий спосіб посилити цінність наших послуг. Тоді ми зробили стрибок віри? У деяких аспектах так, тому що ми були першим керованим хостом WordPress, який використовував виключно GCP.

Але зараз, через роки, всі наші конкуренти переходять на Google Cloud Platform. Тож ми знаємо, що ми зробили правильний вибір. Зараз ми маємо перевагу як наша команда знає інфраструктуру Google краще за всіх.

Основна причина, по якій ми не хотіли пропонувати декілька провайдерів, полягає в тому, що це призводить до підтримки субпартерів на всій основі. Ми хотіли, щоб наша команда зосередилась на одній платформі та зробила це найкращим досвідом для клієнтів.

Kinsta логотип
Брайан Джексон – головний директор з маркетингу Kinsta

Kinsta використовує віртуальні машини в одному з безлічі центрів обробки даних Cloud Cloud. І так, це означає, що ваш веб-сайт розміщений на тому ж апаратному забезпеченні, яким користуються люди в Google.

Кожна віртуальна машина (VM) має 96 процесорів і сотні гігабайт оперативної пам’яті працює для вас та даних вашого веб-сайту. Доступ до цих ресурсів здійснюється за потребою, а це означає, що масштабувати ваш бізнес не просто легко, це навіть не впливає на швидкість та ефективність роботи вашого веб-сайту.

хмарна платформа Google

Все взаємопов’язане за допомогою Найвищий рівень Google Cloud Platform, тож незалежно від того, де відвідувачі вашого веб-сайту у світі, його дані доставляються блискавично. Це важливо знати, тому що інші хостинг-провайдери, які використовують Google Cloud Platform, обирають менш дорогий “стандартний рівень”, що означає повільнішу доставку даних.

Використання Google Cloud Platform також корисне, оскільки:

 • Він пропонує найбільшу в світі мережу (9000 км транс-Тихоокеанського кабелю – це найвища пропускна здатність підводного кабелю, який коли-небудь існував)
 • Можна зробити ставку, що центри обробки даних більш ніж безпечні (пам’ятайте, Google довіряє цьому)
 • Він забезпечує більш доступне ціноутворення з його кроком на хвилині, тобто ви справді платите лише за те, що використовуєте, і більше нічого
 • Google пропонує оперативні передачі машин, щоб у будь-який час проводити ремонт, виправлення чи оновлення програмного забезпечення, процес проходив максимально легко.

Платформа Google Cloud надає клієнтам-хостинговим гарантіям, що дані їхніх сайтів є надійними, захищеними та обслуговуються якомога швидше.

швидкість і безпека

2. Серйозна швидкість сайту

Забезпечення максимальних рівнів швидкості – ще одна з їх головних цілей.

швидкість завантаження

Для початку вони пропонують 22 різні центри обробки даних розташований по всьому світу – США, Азіатсько-Тихоокеанський регіон, Європа та Південна Америка – і ви можете вибрати окремий для кожного свого веб-сайту WordPress, якщо хочете.

Далі пропонують Маршрут Амазонки 53 преміальний DNS для всіх клієнтів. Іншими словами, вони пропонують скоротити затримку та маршрути геолокації, щоб допомогти стабільності, швидкості та продуктивності в Інтернеті в будь-який час.

Нарешті, вони співпрацювали KeyCDN, потужна мережа доставки контенту, яка негайно доставлятиме статичний вміст, такий як зображення, JavaScript та CSS, незалежно від того, де у світі розміщені відвідувачі вашого сайту. Не кажучи вже про те, що всі плани хостингу мають безкоштовну пропускну здатність.

Вам потрібно трохи більше? Kinsta також хоче, щоб ви знали їхній стек WordPress з PHP 7, Nginx, HTTP / 2 та Maria DB, щоб ваш сайт завантажувався найшвидше.

І навіть не потрібно нічого робити.

Отже .. як швидко проходить Кінста?

Важливою частиною цього огляду Kinsta є перевірка їх ефективності, порівнявши цей веб-сайт (розміщений на SiteGround) та точну його копію (але розміщену на Kinsta).

Це є:

 • По-перше, я перевірю продуктивність цього веб-сайту на своєму поточному хості (SiteGround).
 • Тоді я перевірю саме той самий веб-сайт (клонований примірник) у Kinsta.

Зробивши цей тест, ви:

 • Знайте, як швидко завантажується сайт, розміщений на Kinsta
 • Допоможіть вирішити, чи варто вам перейти до них

Ось як мій домашня сторінка (на цьому веб-сайті – розміщено на SiteGround) виступає на Пінгдом:

домашня сторінка

Він завантажує 1,24 секунди. Це насправді дуже швидко порівняно з багатьма іншими хостами – Тому що SiteGround жодним чином не є ракетою.

Питання в тому, чи може Kinsta перемогти цю швидкість? Давай дізнаємось…

домашня сторінка pingdom

Точно така ж домашня сторінка на Kinsta (я клонував весь свій сайт і розміщував його на Kinsta) завантажується в 0,544 секунди.

Це справді вражає! Моя домашня сторінка на Kinsta майже завантажується 0,7 секунди швидше ніж на SiteGround.

Тепер це вражає! (зауважте, що я передумав перенести цей сайт у Kinsta)

А як на рахунок GTmetrix, ще один надійний інструмент швидкості та продуктивності веб-сайту?

Ось як домашня сторінка (цей веб-сайт розміщено на SiteGround) виступає на GTmetrix:

домашня сторінка siteground gtmetrix

Він завантажує 2,2 секунди. Знову ж таки, це дійсно швидко в порівнянні з багатьма іншими господарями. То що з Кінста?

домашня сторінка gtmetrix

Точно така ж домашня сторінка на Kinsta (я клонував весь свій сайт і розміщував його на Kinsta) завантажується в 1,5 секунди.

Знову ж таки, швидкість покращення приблизно півсекунди! Kinsta також забезпечує кращу ефективність з точки зору меншого розміру сторінки та меншої кількості запитів.

То що робити з усього цього?

Загалом, я думаю, що це досить безпечно сказати, що якщо ви вирішите розмістити свій сайт WordPress на Kinsta, він завантажиться швидко. І так має бути, адже ви платите за преміальну продуктивність та сервіс!

3. Вражаюча безпека сайту

Додаючи до того, що Google Cloud Platform постійно блокується, знайте, що вони дуже серйозно ставляться до безпеки вашого сайту, застосовуючи декілька інструментів та політик щодо захисту даних про сайт, на якому він розміщений:

 • Живий моніторинг сайту щохвилини
 • Виявлення DDoS-атаки, як тільки це відбувається
 • Активне запобігання потраплянню зловмисного коду в мережу
 • Щоденні резервні копії вашого сайту
 • Вбудований апаратний брандмауер
 • Двофакторна автентифікація для захисту входу в обліковий запис
 • Заборона IP-адреси після 6 невдалих спроб входу
 • Гарантована гарантія (з безкоштовним виправленням, якщо щось потрапить)
 • Безкоштовні сертифікати шифрування “Давайте шифруємо”, встановивши один клік
 • Застосовуються автоматичні незначні виправлення безпеки WordPress

Якщо з вашим веб-сайтом щось трапиться, і вам потрібно відновити його за допомогою резервної копії, ви можете отримати доступ до параметра відновлення на інформаційній панелі MyKinsta.

kinsta резервного копіювання

Як бачите, вони залишають дуже мало, коли мова йде про безпеку вашого веб-сайту та його файлів. І хоча ви все ще можете встановити додаткові заходи безпеки на своєму WordPress, як тільки він запуститься, ви завжди можете легко відпочити у тому, що Kinsta також допомагає вам.

4. Дружня панель керування

Людям зазвичай не подобається, коли хостинг-провайдери відхиляються від типових панелей cPanel або Plesk для управління розміщеними веб-сайтами.

Але якщо ви один із цих людей, ви можете змінити свою думку, побачивши Інформаційна панель MyKinsta.

панель приладів mykinsta

Ця інформаційна панель не тільки інтуїтивна у використанні, і має все необхідне для управління своїми сайтами, вашою бухгалтерською інформацією тощо Інформаційна панель MyKinsta поставляється з:

 • Доступ до команди підтримки 24/7 через Інтерком (англійською та іспанською мовами; незабаром з’явиться більше мов!)
 • Легко додайте нові сайти WordPress
 • додайте нові веб-сайти для WordPress

 • Можливість запуску міграцій, перевірити наявність оновлень плагінів, зробити резервну копію та навіть очистити кеш
 • Легка навігація між умовними середовищами та живими сайтами
 • Повне управління доменними іменами (DNS)
 • Моніторинг плагінів WordPress, відмова IP-адреси, дані CDN та журнали користувачів
 • Такі інструменти, як: плагін кеша Kinsta, сертифікати SSL, моніторинг New Relic та комутатори PHP Engine

інструменти mykinsta

І на додаток до цього, приладна панель MyKinsta повністю реагує на дизайн, так що ви можете отримати доступ до неї зі свого мобільного пристрою, не пропускаючи жодного удару.

Зрештою, ми здивуємось, якби ви відхилили цю власну інформаційну панель, як і багато інших у минулому.

Оскільки, чесно кажучи, це дуже просто у використанні, має все необхідне для доступу в одному місці і просто виглядає круто.

5. Вища підтримка

Якщо ви такі, як я, тоді мета – ніколи не доводиться спілкуватися з командою підтримки веб-хостів.

Але .. ми всі знаємо, що ш&# буває.

Kinsta скаже вам, що їх команда підтримки складається лише з найкращих.

Отже, що це означає саме для вас?

Це означає, що ніколи не буде часу, коли учасник служби підтримки повинен пройти вас за допомогою спеціалістів у пошуках того, хто знає відповідь.

Натомість всю команду підтримки складають висококваліфіковані розробники WordPress та інженери Linux, які, чесно кажучи, знають, що вони роблять.

Плюс, вони можуть похвалитися менше 5-хвилинного часу відгуку на квиток і зв’яжеться з вами тієї хвилини, коли вони помітять, що щось не так.

команда підтримки

Ви можете отримати доступ до чату в реальному часі на приладовій панелі MyKinsta 24/7 за допомогою Інтеркому, вдосконаленої функції чату, яка дозволяє орієнтуватися на інформаційну панель, не прив’язуючись до конкретного вікна.

І якщо ви хочете, ви завжди можете просто надіслати службу підтримки, щоб вирішити вашу проблему.

Цікаво дізнатися, чому вони не пропонують живу телефонну підтримку? Ну, у них є вагомі причини:

 • Системи квитків дають їм зрозуміти, хто ти є і який у тебе план
 • Системи обміну повідомленнями дозволяють покращити знімки екрана, посилання, відео та фрагменти коду для вирішення проблем
 • Автоматичні посилання на Базу знань можуть відбуватися під час чату
 • Усі квитки підтримки та чати зберігаються на випадок, якщо вам або команді служби підтримки потрібні в майбутньому

Kinsta хоче зосередити всі свої зусилля на онлайн-підтримці. А оскільки вони стверджують, що можуть зв’язатися з вами майже миттєво і хочуть переконатися у відсутності додаткових відволікань, має сенс не мати підтримку в реальному часі.

6. Дружній для розробників

Так, ти здогадався.

Окрім того, що дуже зручний для тих, хто тільки починає роботу з веб-хостом, Kinsta також пропонує розробникам WordPress, які шукають надійного хостинг-провайдера.

Насправді тому, що багато людей у ​​Kinsta є самими розробниками WordPress, має сенс лише переконатися, що вони пропонують розширені функції у своїх планах хостингу для тих досвідчених, як вони.

Ось що ви можете очікувати, вибираючи Kinsta для своїх хостинг потреб як веб-розробник:

 • Не замикайтесь в одній конфігурації WordPress, щоб було більше гнучкості в установці
 • Доступ до SSH та GIT для всіх планів Business 1 і вище
 • Попередньо встановлений WP-CLI (інтерфейс командного рядка для WordPress)
 • Можливість запускати різні версії PHP між сайтами та інсценуючими середовищами
 • Автоматичне резервне копіювання також відновлюється на місцях розміщення
 • Підтримка складних конфігурацій зворотного проксі

Крім того, розробники мають доступ до преміальних додатків, таких як Elasticsearch, Cloudflare Railgun і Redis.

Ви можете очікувати більше, оскільки вони постійно впроваджують нові дивовижні функції:

Оскільки так багато нових функцій стають доступними для користувачів Kinsta, таких як погодинні резервні копії, резервні копії, завантажувані одним натисканням кнопки, багатокористувацький доступ та система дозволів, що наступне на радіолокації Kinsta.?

Ось короткий перелік деяких речей, за якими ми зібралися в четвертому кварталі:

– Більш жорсткі інтеграції з нашою інформаційною панеллю MyKinsta та партнером CDN.

– Додаткові параметри, щоб зробити комутацію / включення HTTPS на сайтах ще простіше.

– Нові локаційні центри Google (Гонконг, Цюрих).

– Надання PHP 7.3 доступним після його виходу.

– Удосконалення нашої системи виставлення рахунків, щоб полегшити управління вашим рахунком, а також краще обробляти додаткові валюти для міжнародних клієнтів.

– Перехід від домену розробки до живого домену буде простіше, ніж будь-коли.

– вдосконалення нашої системи підтримки, які допоможуть інженерам бути швидшими, ніж будь-коли, коли надавати допомогу клієнту.

– Покращення інтерфейсу редактора DNS.

логотип
Брайан Джексон – головний директор з маркетингу Kinsta

7. Kinsta оптимізовано для WordPress

Kinsta прагне оптимізувати ваш сайт WordPress за межі того, що роблять інші хости WordPress. Вони хочуть, щоб ваш веб-сайт візуалізувався належним чином, швидко завантажувався, а ваші користувачі мали найзручніший досвід.

Погляньте, що вони роблять, щоб це сталося:

 • Кешування на рівні сервера. Насолоджуйтесь кешування повної сторінки на рівні сервера, щоб дані миттєво доставлялися відвідувачам сайту. Поєднайте це з ексклюзивним рішенням кешування Kinsta та очистіть кеш на власних умовах.
 • вбудований кеш-сервер

 • Функціональність електронної комерції. Вони розуміють, що сайти електронної комерції вимагають багато ресурсів і використовують багато даних для запуску. Ось чому вони наполегливо працювали, щоб збалансувати продуктивність та функціональність, щоб клієнти отримували те, що їм потрібно, а також ви.
 • Новий моніторинг мощей. Кожен веб-сайт, що розміщений на Kinsta, включає 288 перевірок часу на день завдяки інструменту моніторингу продуктивності New Relic. Це дає команді підтримки час реагувати та інформувати вас, коли буде виявлено щось підозріле. Це також допомагає точно визначити моменти, коли все пішло не так, щоб підтримка могла вирішити проблеми відразу.

Якщо у вас є веб-сайт WordPress і ви розміщуєте свій сайт на них, ви можете зробити ставку, що речі будуть оптимізовані для роботи з вашою конкретною системою управління вмістом..

8. Необмежена безкоштовна міграція сайту

Протягом обмеженого часу Kinsta пропонує новим клієнтам необмежену кількість безкоштовних міграцій для всіх Cloudways, WP Engine, маховик, пантеон та DreamHost замовники, які хочуть переїхати до Kinsta.

Чудова річ у цій пропозиції полягає в тому, що не має значення, якщо у вас є один сайт WordPress або п’ятдесят, тому що експертна міграційна команда Kinsta є для того, щоб допомогти вам перенести ваш WordPress сайт або сайти на них.

Як скористатися їх безкоштовною пропозицією щодо міграції сайтів:

 1. Підпишіться на хостинг у Kinsta. Безкоштовна міграція доступна для всіх планів Kinsta, починаючи від Starter to Enterprise, незалежно від кількості ваших сайтів.
 2. Після того, як ви зареєструвались, щоб зв’язатися зі своєю командою підтримки, і вони працюватимуть з вами, щоб зібрати необхідну інформацію для того, щоб розпочати процес міграції сайту.

9. Безкоштовна демонстрація MyKinsta

The MyKinsta Demo – це 100% безкоштовний рахунок доступний для всіх, хто зацікавлений у тому, щоб спробувати користувацького користувача та панель управління.

kinsta.com/mykinsta та зареєструйте себе, щоб створити свій безкоштовний демо-рахунок.

За допомогою демонстрації MyKinsta ви можете протестувати такі функції, як:

 • Створення сайту WordPress.
 • Управління SSL.
 • Моніторинг ефективності.
 • Область постановки в один клік.
 • Шукайте та замінюйте.
 • Перемикач версій PHP.
 • Інтеграція CDN.
 • Управління резервними веб-сайтами.

Кінста Мінус

Якщо ви до цього дійшли, ви, напевно, думаєте, що Kinsta може бути просто найкращим у світі. Добре, це все ще може бути, але ви повинні знати, що є деякі суттєві недоліки, які можуть змусити вас змінити свою думку.

1. Немає реєстрацій доменних імен

В даний час вони не пропонують реєстрації доменних імен як це роблять багато інших популярних веб-хостинг-провайдерів.

Це означає, що вам не тільки потрібно зареєструвати своє доменне ім’я у сторонньої компанії та вказати на них (що може бути складним для початківців власників веб-сайтів), ви також не отримаєте користі від “безкоштовної реєстрації доменних імен” для багатьох провайдери веб-хостингу віддають своїх клієнтів протягом першого року.

2. Немає хостингу електронною поштою

Завжди зручно, щоб ваш хостинг-провайдер розміщував і ваші облікові записи електронної пошти. Таким чином ви можете створювати електронні листи за допомогою свого домену (що є професійним та чудовим для брендингу), а також надсилати / отримувати електронні листи та керувати своїми обліковими записами з вашого хостинг-акаунта.

На жаль, вони не пропонують хостинг електронної пошти або. І хоча деякі люди стверджують, що розміщення вашої електронної пошти на тому ж сервері, що і ваш веб-сайт, є проблемою (зрештою, якщо ваш сервер знижується, то і ваша електронна пошта, і тоді у вас немає можливості зв’язуватися ні з ким, включаючи своїх клієнтів), деякі люди вважають за краще керувати усім з одного місця.

G Люкс (раніше Google Apps) від 5 доларів на місяць на адресу електронної пошти та Стелаж від 2 доларів на місяць за електронною адресою – дві хороші альтернативи хостингу електронної пошти.

3. Обмеження плагіну WordPress

Оскільки Kinsta виходить зі шляху, щоб надати своїм клієнтам виняткові послуги хостингу, вони обмежити використання деяких плагінів тому що вони будуть конфліктувати зі своїми службами.

Деякі з популярних плагінів, які ви не можете використовувати як клієнт, включають:

 • Wordfence та Login Wall
 • WP Найшвидший кеш-кеш і кеш-енблер (WP Rocket версії 3.0 і вище підтримується)
 • Всі додаткові додаткові резервні копії, такі як WP резервне копіювання БД, всебічна міграція WP, резервне копіювання друзів, BackWPup та оновлення
 • EWWW Оптимізатор зображень (якщо ви не використовуєте версію Cloud Cloud Optimizer EWWW)
 • Плагіни продуктивності, такі як Better WordPress Minify, WP-Optimize та P3 Profiler
 • І деякі інші різні плагіни

У таких конкурентів, як Liquid Web, доступні всі типи плагінів. Хоча це не повинно бути справжньою проблемою, оскільки Kinsta охоплює функціональні можливості цих плагінів, деякі люди вважають за краще мати контроль над речами, такими як резервні копії, безпека сайту та оптимізація зображень..

Плани Kinsta WordPress

Kinsta пропонує повністю керований хостинг WordPress для всіх, хто має веб-сайт WordPress.

Плани варіюються від $ 30 / місяць до $ 900 / місяць, масштабування за розмірами та особливостями в міру збільшення місячних цін.

kinsta хостинг плани

Щоб дати уявлення про те, як масштабується кожен план, ми розглянемо перші три доступні плани хостингу:

 • Стартер: Цей план включає в себе одну установку WordPress, 20K відвідувань щомісяця, 3 ГБ пам’яті SSD, 50 Гб CDN, щоденне резервне копіювання, підтримка 24/7, область постановки, безкоштовні сертифікати SSL та плагін кешування для $ 30 / місяць.
 • Про: Цей план включає 2 встановлення WordPress, 40K щомісячних відвідувань, SSD-накопичувач на 6 ГБ, 100 ГБ CDN, 1 безкоштовна міграція сайту, підтримка мультисайтів, щоденні резервні копії, підтримка 24/7, сценарій, безкоштовні сертифікати SSL, клонування сайту та плагін кешування для $ 60 / місяць.
 • Бізнес 1. Цей план включає 3 встановлення WordPress, 100K відвідувачів щомісяця, 10 Гб SSD, 200 Гб CDN, 1 безкоштовна міграція сайтів, підтримка мультисайтів, щоденне резервне копіювання, підтримка 24/7, сценарій, безкоштовні сертифікати SSL, клонування сайту, доступ до SSH та плагін кешування для $ 100 / місяць.
 • Бізнес 2. Цей план включає 10 встановлень WordPress, 250 тис. Відвідувачів щомісяця, накопичувач SSD 20 ГБ, 300 Гб CDN, 1 безкоштовна міграція сайтів, підтримка мультисайтів, щоденне резервне копіювання, підтримка 24/7, зона постановки, безкоштовні сертифікати SSL, клонування сайту, доступ до SSH та плагін кешування для $ 100 / місяць.
 • Інші їх плани: Бізнес 3 ($ 300 / місяць), Бізнес 4 ($ 400 / місяць), Підприємство 1 (600 дол. США / міс) та Підприємство 2 (900 дол. США / місяць).

Усі плани, незалежно від того, який ви обираєте, дозволяють вибирати один з 22 центрів обробки даних на платформі Google Cloud і отримувати експертну підтримку, високо захищену мережу з щоденними заходами моніторингу та безпеки, а також швидкісні функції, призначені для доставки вмісту сайту негайно.

Якщо ви вирішите заплатити достроково, ви отримаєте 2 місяці безкоштовно! Також усі плани (крім стартового плану) поставляються з одним безкоштовна міграція сайту з білими рукавичками. Але якщо ви зараз з WP двигун і хочуть переїхати до Kinsta, вони перенесуть ваш сайт безкоштовно (навіть на стартовому плані).

Майте на увазі, що вони стягувати надмір якщо ваш веб-сайт перевищує щомісячні виділені відвідування та гігабайти CDN:

ціни на надбавкуПеревищення кількості відвідувань на сайті – 1/1000 відвідувань, а надмірне використання CDN – 0,10 дол. / ГБ

І нарешті, добре знати, що Kinsta також пропонує хостинг WooCommerce. Це чудово для тих, хто має сайти WordPress, які працюють в інтернет-магазинах, використовуючи популярну платформу WooCommerce.

Часті запитання

 1. Що таке Кінста? Kinsta – це преміальна хостингова компанія WordPress. Їх технологічний стек працює від Google Cloud – найбільшої та найшвидшої у світі хмарної мережі. Kinsta була заснована в 2013 році Марком Гавальдою, який є нинішнім генеральним директором компанії. Вони працюють з такими компаніями, як Intuit, TripAdvisor, ASOS, Drift та FreshBooks.
 2. Який тип хостингових планів доступний у Kinsta? Вони забезпечують лише керований хостинг WordPress, підтримуючи WooCommerce та Enterprise.
 3. Яка панель управління використовується? Спеціальна панель керування MyKinsta Kinsta має всі функції cPanel та Plesk тощо. Дізнайтеся більше про інструмент управління сайтом MyKinsta.
 4. Я отримаю сертифікат SSL? Так, всі клієнти отримують безкоштовні сертифікати шифрування SSL на своїх сайтах. Усі плани здійснюються за допомогою безкоштовної інтеграції SSL одним натисканням кнопки
 5. Чи можу я розмістити обліковий запис електронної пошти? Ні, Kinsta не розміщує облікових записів електронної пошти для своїх клієнтів.
 6. Чи пропонує Kinsta реєстрацію доменних імен? Ні, ви повинні захистити доменне ім’я у сторонньої компанії та підключити його до Kinsta, коли ви підписуєтесь на один із своїх хостинг-планів.
 7. Чи пропонує Kinsta розробник веб-сайтів? Ні, у них немає вбудованого конструктора веб-сайтів. Однак, оскільки він розміщує веб-сайт для WordPress, з вашим веб-сайтом працюватиме будь-який розробник сайтів, наприклад Elementor, Divi, Beaver Builder або Visual Composer..
 8. Яку підтримку клієнтів я можу очікувати з Kinsta? За допомогою Kinsta ви можете отримати підтримку чату в реальному часі через свою панель приладів MyKinsta 24/7. Ви також можете надіслати запит на квиток, на який, як правило, відповідає 5 хвилин після подання командою спеціалістів WordPress, розробленої для того, щоб надати вам найкращу підтримку WordPress та Kinsta хостинг.
 9. Чи пропонують вони гарантію безперервного часу та повернення коштів за час простою? Їх 99,9% гарантії безперервного часу підкріплені угодою про рівень обслуговування (SLA), яка гарантує вам 5% кредиту від загальної суми рахунку, якщо вони не забезпечать доступність послуги 24 години, 7 днів на тиждень. Вони також мають 30-хвилинну першу відповідь на випадок надзвичайних ситуацій.
 10. Яка їх гарантія повернення грошей? Якщо ви скасуєте свій хостинг-акаунт протягом перших 30 днів обслуговування, вони видадуть повне повернення коштів.
 11. Які варіанти оплати вони пропонують? Вони приймають усі основні кредитні картки; Visa, MasterCard, Відкрийте для себе, American Express (Без PayPal)

Чи рекомендую я Kinsta?

Кінста – ан виняткове кероване рішення для хостингу WordPress що має все необхідне для запуску швидкого завантаження та безпечного веб-сайту WordPress.

Своїми словами:

Що відрізняє Kinsta від конкуренції, коли справа стосується трьох S-хостингу, швидкості, безпеки та підтримки?

Навіть незважаючи на те, що зараз починають використовувати інші провайдери Cloud Cloud Platform, ми все ще вважаємо це перевагою для Kinsta. Чому? Тому що ми можемо розгортати нові центри обробки даних, коли вони будуть доступні. Зараз у нас є 22 центри обробки даних і підрахунок.

Ми також включаємо Google мережа преміум рівня (не стандартний рівень) у всіх планах. Якщо постачальник не згадує, якою мережею вони користуються, швидше за все, вони намагаються заощадити гроші, скориставшись повільнішою опцією. Мережа преміум ярусу забезпечує затримку блискавки для всіх наших клієнтів.

Kinsta використовує ізольований контейнер Linux технологія, що означає, що кожен сайт WordPress повністю ізольований. Це забезпечує продуктивність та безпеку дизайну. Ресурси не поділяються, і кожен сайт має власний PHP, Nginx, MySQL, MariaDB, тощо. Це також дозволяє автоматично масштабувати раптові сплески трафіку, оскільки процесор та пам’ять автоматично розподіляються нашими віртуальними машинами за потребою.

Ми співпрацювали з KeyCDN, один з найшвидших HTTP / 2 провайдерів CDN в галузі, який турбує активи клієнта (медіа, JS, CSS) по всьому світу. Хоча Cloudflare чудовий, і багато наших клієнтів користуються ним, це не справжній CDN, а проксі-сервіс + WAF (він працює аналогічно). Через це Cloudflare постає з деякими накладними витратами (додатковий TTFB) через те, що він сидить між сайтом і хостом. Для наших клієнтів ми хотіли, щоб найбільші затримки та швидкість роботи мережі були відключені від будь-якого проміжного.

Ми підтримуємо двофакторну аутентифікацію, Блокування GeoIP, автоматично заборонити повторення IP-адрес (понад певний поріг) та застосовувати надійні паролі для всіх нових установок. У нас навіть є Інструмент заборонити IP на нашій інформаційній панелі, яка дозволяє нашим клієнтам вручну блокувати IP-адреси, якщо це необхідно. У нас є апаратні брандмауери, активна та пасивна безпека та інші розширені функції для запобігання доступу до даних. А для всіх клієнтів Kinsta ми пропонуємо безкоштовні виправлення якщо випадково їх сайт порушений.

Ми самі найшвидший керований хост WordPress щоб витіснити останні версії PHP, коли вони стануть доступними. Це потрібно не тільки з міркувань безпеки, але і ефективності. У нас є генеральний директор (розробник у галузі торгівлі), який одержимий роботою, тому забезпечення нашого найновішого програмного забезпечення – це те, що наша команда сприймає дуже серйозно.

Kinsta підтримує дещо іншу, ніж решта, і це насправді те, що нас відрізняє. Ми пропонуємо Підтримка 24 × 7 через Інтерком. Але у нас немає різних рівнів багаторівневої підтримки. Усі члени нашої групи підтримки – висококваліфіковані інженери Linux та розробники WordPress. Це гарантує, що наші клієнти не будуть відкидатися і їх проблема швидко вирішується.

Наші середній час відгуку квитка менше п’яти хвилин, зазвичай менше двох. Ми також стежимо за роботою часу на всіх клієнтських сайтах 24 × 7 і пишаємось тим, що проявляємо активність. Якщо веб-сайт з будь-якої причини закривається, незалежно від того, пов’язаний він із сервером або навіть із плагінами, ми звернемось відразу. Дуже багато разів, перш ніж ви навіть дізнаєтесь, що щось не так.

логотип
Брайан Джексон – головний директор з маркетингу Kinsta

На додаток до цього, завдяки зоряній підтримці клієнтів, зручній панелі керування панеллю керування та зручним для розробників інструментам, створений власник веб-сайту WordPress має багато користі від використання хостингу Kinsta.

Справді, хтось, хто шукає ці риси, може просто повірити Kinsta – найкраще хостинг-рішення Google Cloud WordPress в світі.

При цьому цей тип хостингу може бути трохи просунутим для початківців власників веб-сайтів. І в а початкова ціна 30 доларів на місяць що стосується найпростіших хостингових послуг, ті, хто має жорсткий бюджет, можуть не захотіти всієї гриби за свій долар, незалежно від того, наскільки це здорово не здається.

Тож, якщо ви на ринку повністю керованого хостингу WordPress і думаєте про перехід на іншого хостинг-провайдера, перегляньте Kinsta і подивіться, як вам це подобається. Ніколи не знаєш, функції, швидкість, безпека та підтримка клієнтів можуть бути саме тим, що ти шукаєш.

Перейдіть за цим посиланням та розмістіть свій сайт лише для Kinsta 30 доларів на місяць. Платіть щорічно, і ви отримуєте 2 місяці безкоштовно!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me