iPage vs GoDaddy hostimine

Pea pea vastas iPage vs GoDaddy võrdlus selliste oluliste veebimajutusteenuste vaatamisel nagu jõudlus, hinnad, plussid ja miinused ning muu – peate enne ühe sellise veebimajutusteenusega registreerumist kaaluma.


libistage paremale

iPage

GoDaddy

Umbes:iPage pakub kasutajatele jõulist tööaega ja töökindlaid turvaprotokolle mõistliku hinnaga. Üle kümne aasta vana on see ettevõte võõrustanud nii ettevõtete kui ka eraisikute veebisaite.GoDaddy on viimasel ajal meedias olnud, eriti telereklaamides ja trükimeedias. See pakub nii domeeninimesid kui ka kasutajasõbralikku veebimajutust, mõistliku hinnaga plaane ja muljetavaldavaid funktsioone.
Asutatud:19981997
BBB hinnang:A+A+
Aadress:70 Blanchard Rd 3. korrus, Burlington, MA, 0180314455 N. Hayden Rd. # 219 Scottsdale, AZ 85260
Telefoninumber:(877) 472-4399(480) 505-8877
E-posti aadress:[e-posti aadress on kaitstud]Pole loetletud
Toetuse tüübid:Telefon, live-tugi, vestlus, piletTelefon, live-tugi, vestlus, pilet, koolitus
Andmekeskuse / serveri asukoht:Boston, MassachusettsPhoenix, Arizona
Kuu hind:Alates 1,99 dollarist kuusAlates 4,99 dollarist kuus
Piiramatu andmeedastus:JahJah (välja arvatud majanduskava puhul)
Piiramatu andmesalvestus:JahJah (välja arvatud majanduskava puhul)
Piiramatu e-kirju:JahJah (välja arvatud majanduskava puhul)
Mitme domeeni host:JahJah (välja arvatud majanduskava puhul)
Juhtpaneel / liides:iPage’i juhtpaneelcPanel
Serveri tööaja garantii:99,90%99,90%
Raha tagasi garantii:30 päeva30 päeva
Saadaval on spetsiaalne veebimajutus:JahJah
Boonused & Lisad:SiteLock Security Suite. Tasuta telefoninumber (ainult USA-s). YellowPages.com videod. 100-dollarine Google Adwords boonus. 50 dollarit Facebooki reklaamikrediiti. $ 25 Yahoo! / Bingi spondeeritud otsing.Tippklassi DNS-i haldustööriist (ainult ülim plaan). Topelttöödeldav jõud ja mälu (ainult ülim plaan). DudaMobile teisendab teie saidi automaatselt mobiiliks (kõik plaanid, välja arvatud ökonoomsus). SSL-sertifikaat (ainult ülim plaan). Veebisaidi kiirendi (ainult Ultimate Plan). SSL-sertifikaat (ainult ülim plaan). Pahavara skanner (ainult Ultimate Plan).
Hea: Sissejuhatav pakkumine on varastamine: iPage pakub oma teenuseid tõenäoliselt madalaima hinnaga "no-stringid-kinnitatud" hinnad turul.
Üle 500 dollari väärtuses lisaväärtust: kui nimetada vaid mõnda, annab iPage’i registreerumine teile juurdepääsu järgmistele lisavõimalustele: 100 dollarit Google Adwords, SiteLock turbe tööriistad, 100 dollarit Bingi reklaamikrediiti, 1 GB salvestusruumi Just Cloudiga ja WordPressi veeb ehitustööriistad.
Stellar Uptime: Enamik iPage’i kliente tõendab ettevõtte kindlat tööaega.
Suurepärane tööaeg: võite eeldada, et sellisel ettevõttel nagu GoDaddy on üks parimaid tööaega tööstuses, kui öelda, et need on nii suured. Kuid ma pole veel kuulnud kaebust GoDaddy tööaja kohta. Uptime on üks neist asjadest, mida eeldate, et veebimajutusettevõte edastab ja GoDaddy teeb seda stiilselt.
Linuxi ja Windowsi hostimine: GoDaddy on üks väheseid haruldasi hostiteenuse pakkujaid, kes annavad teile võimaluse minna Windowsi, mitte tööstusstandardse Linuxi opsüsteemi juurde. Kui teil on ASP.NET-i veebisaite, on see koht teie jaoks.
Suurepärane tehniline tugi: ikka ja jälle saavad veebimajutusettevõtted kaebusi oma klienditeeninduse kohta. Olgu selleks teadmiste puudus või tohutud ooteajad, kuid GoDaddy on selle võlujõuga küüliku mütsist välja tõmmanud. Neil on absoluutselt parim klienditeenindus.
Kasutajasõbralik: suurem osa GoDaddyst on üles ehitatud uuemate lõppklientide ideele. Kõik nende tööriistad on ??? sõbralik. Isiklikult ma armastan nende seadetPanel, mis peaks sel hetkel olema tööstusstandard. Kõik, mida ma vajan, on kohe käeulatuses ja mul pole nende UX-i kohta absoluutselt ühtegi kaebust.
Halb: Pikendamishinnad on kallid: iPage’i tavalised tariifid on tööstuse keskmisest pisut kõrgemad.
Eraldi lõiv lisandmoodulite eest: teatud olulised lisandmoodulid tuleb eraldi osta.
Pikad lepingutingimused: iPage’i ühine hostikava pakub teile ainult 1, 2 või 3-aastast arveldustsüklit.
Pole suur väärtus: kui GoDaddy suure sooduspakkumise järele ei jõua, siis olete makstavate hindade pärast pisut ärritunud. GoDaddy madalama hinnaga teenusepakettidega ei saa te lihtsalt sama jõudlust. Kuid kui püüate nad reklaamikampaanias, siis võitja kana õhtusöök.
Veebipoe puudused: minu jaoks ei tohiks e-kaubanduse täiendused tänapäeval vanust olla. Peaksite saama kõik kellad ja viled, sest veebimajutusettevõte võtab tavaliselt niikuinii tükk teie raha. GoDaddy jaoks jäävad nad paadist puudu, puuduvate funktsioonide ja tõrgetega, rünnates lihtsalt teie poodi iga nurga alt.
Kokkuvõte:Ehkki siin on hostimisteenuste kvaliteet kõrge, on sama teenuse hind suhteliselt madal. Kasutajad saavad hostida mitut domeeni ja esmakordne tarkvara on seda teenust äärmiselt lihtne kasutada, nagu ka kogenud veebimeistril. Kasutajatel on juurdepääs kahele tasuta veebisaidi ehitajale, mille inimesed saavad koos hostimispaketiga. Kasutajad saavad ka kvaliteetset ja reageerivat tuge otsevestluse, e-posti ja telefoni teel. Saadaval on ka professionaalselt hinnatud raha tagasi garantii igal ajal. IPage’i alternatiivid leiate siit.Saadaval ka selles veebimajutusteenuses on suurepärane tugi koos ühe klõpsuga rakenduse installida ja palju muud. Väärib märkimist, et domeeninime registreerimist koos hostimisega on lihtne kasutada. Kasutajad ei pea muretsema, kas nende veebisaidid on mobiilsidevalmis või valivad Linuxi ja Windowsi vahel. Kasutajad saavad ka Go Daddy mobiilirakenduse kontodele juurde pääseda, kui veebisaitide endi vahel tehakse muudatusi, et kasutajatel oleks kontoteabele hõlpsasti juurde pääseda. GoDaddy alternatiivid leiate siit.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map