Інші види веб-хостингу Bluehost: VPS, хмара, WooCommerce та WordPress хостинг

Гаразд, то який хостинг від Bluehost ви отримуєте для новоствореного веб-сайту, коли вам потрібно щось із трохи більше бурчить, ніж спільний хостинг?


bluehost vps, хмара, woocommerce та хостинг wordpress

Я вже висвітлював плани спільного веб-хостингу Bluehost початкового рівня. Отож, я зараз перегляну інші, більш досконалі типи хостингових послуг Bluehost, а саме їхні VPS, Cloud, WooCommerce & WordPress хостинг варіанти.

 1. Хостинг VPS на Bluehost

Тут я дам короткий огляд планів хостингу VPS для Bluehost.

 1. Хмарний хостинг Bluehost

Тут я дам короткий огляд та огляд планів хостингу Bluehost’s Cloud.

 1. Bluehost WooCommerce хостинг

Тут я дам короткий огляд планів хостингу Bluehost WooCommerce.

 1. Bluehost WordPress хостинг

Тут я короткий огляд планів хостингу VPS WordPress Bluehost.

Тут я порівняю різні плани веб-хостингу Bluehost і як вони можуть допомогти вам створити ваш ідеальний веб-сайт. Почнемо із порівняння веб-служб хостингу Bluehost (“не поділяється”).

Хостинг VPS на Bluehost

Якщо ви хочете забезпечити безпечний і більш ефективний веб-сайт, тоді вам слід перевірити VPS хостинг від Bluehost. Щоразу, коли ви переглядаєте будь-який план хостингу, вам доведеться шукати функції, включені в план.

bluehost vps хостинг

Що стосується віртуальних приватних серверів, то ви повинні знати, що ви зможете мати гнучкість та більший контроль над своїм веб-сайтом. Розглянемо різні пакунки, що надаються Bluehost, і які функції ви можете насолоджуватися цими планами хостингу VPS.

Таким чином, Bluehost має чотири різні пакети хостингу VPS, включаючи стандартний, поліпшений, преміум-клас та остаточний пакет. Однак ви повинні знати, що вибір правильного плану насправді залежить від ваших потреб та вимог.

З покращеним пакетом ви зможете мати швидкість 2 ядра процесора разом з 60 ГБ пам’яті SAN і 4 Гб оперативної пам’яті. Вони забезпечують цілодобову технічну підтримку всіх своїх пакетів.

З їх хостингом VPS ви зможете отримати покращений інтерфейс cPanel це дозволить вам найкращим чином керувати хостингом VPS.

Хмарний хостинг Bluehost

Ось один із найпопулярніших планів веб-хостингу Bluehost, і немає сумнівів, що це один з найкращих хостингових послуг Bluehost.

хмарний хостинг bluehost

Коли справа доходить до Хмарний хостинг Bluehost В планах, ваші дані будуть захищені навіть при кількох технологічних збоях.

Не забувайте, якщо ви використовуєте хмарний хостинг, то ви повинні знати, що це займає не більше ніж 3 секунди, щоб завантажити будь-яку веб-сторінку. З хмарним хостингом, кешування – виняткове, і с глобальний CDN, ваші серверні ресурси зосереджені на потрібному місці.

З пакетами хмарного хостингу Bluehost ви зможете отримати найкращі плани для свого веб-сайту. Вони мають три пакети, в тому числі Starter, Performance та Business Pro. Звичайно, якщо ви шукаєте хмарний веб-хостинг для свого бізнесу, то вам слід розглянути їх Бізнес Pro пакет.

Однак найпопулярнішим їх пакетом є Пакет продуктивності в якому ви зможете користуватися перевагами необмеженої кількості веб-сайтів, с необмежений простір для зберігання та пропускну здатність.

Bluehost WooCommerce хостинг

Назва говорить все це. Якщо ви хочете створити магазин електронної комерції та шукаєте варіант, який надасть вам усі необхідні речі, тоді вам варто розглянути Хостинг WooCommerce від Bluehost.

хостинг для woocommerce bluehost

Якщо у вас є інтернет-бізнес, це ідеальний спосіб розпочати. Завдяки цьому плану хостингу ви також зможете вибрати три різних хостинг-плани, в тому числі Starter, Plus та Business Pro.

Вибираючи керований хостинг WordPress та WooCommerce, вам потрібно бути впевненим у безпеці. І Bluehost забезпечує всю безпеку, необхідну для управління вашим інтернет-магазином.

Bluehost надає позитивний SSL у своєму плані Starter за допомогою технічної підтримки 24/7. З цим конкретним планом ви отримаєте 100 Гб місця на веб-сайті з необмежена пропускна здатність.

Якщо ви створили інтернет-бізнес і шукаєте обліковий запис Plus або Business Pro, тоді ви зможете отримувати необмежену кількість паркованих доменів та субдоменів.

Однак вибір правильного пакету хостингу завжди залежить від того, що ви шукаєте. І, ви завжди повинні порівнювати свої варіанти в Інтернеті, і ви також повинні пройти детальний процес дослідження.

Bluehost WordPress хостинг

Хто не хоче мати план хостингу, який надасть вам усі речі, які вам доведеться налаштувати пізніше? З WordPress-хостинг Bluehost План, Bluehost забезпечить вам добре оптимізовану установку WordPress у вашому домені.

хостинг для wordpress хостингу

Керований WordPress хостинг від Bluehost зробить вам речі дуже простими, і вони забезпечать вам швидкий, надійний та надійний веб-хостинг.

Для керованого хостингу WordPress Bluehost має чотири різні плани. Ви можете вибрати Стандарт WP, WP Enhanced, WP Premium та WP Ultimate. Ви можете порівняти їх графік і вибрати той, який відповідає вашим потребам та вимогам.

Однак WP Standard – це їх найпопулярніший план, який ви можете вибрати, і він має вдосконалений cPanel із захистом SiteLock CDN та SiteLock Pro.

Вони інтегрували кілька потужних інструментів безпеки для безпеки сайту WordPress, і з кожним пакетом ви зможете отримувати SiteLock Security та розширений CDN. Крім того, вам не потрібно встановлювати WordPress і потім оптимізувати його на своєму сайті.

З цим пакетом вам просто потрібно розпочати роботу зі своїм веб-сайтом. Цей план підходить для всіх тих, хто хоче побудувати свій веб-сайт на WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map