InMotioni hostingu ülevaade

Kuna sõna otseses mõttes on tuhandeid veebimajutajaid, võite arvatavasti oodata, et uuemad pakuvad uuenduslikumaid ja paremaid funktsioone. Siis võib tulla üllatusena teada saada, et üks kiiremini arenevaid, austatud ja usaldusväärsemaid veebimajutajaid on ka üks vanimaid ning see on: InMotioni hostimine.


2001. aastal asutatud InMotion Hosting on positsioneerinud end usaldusväärse veebimajutusettevõttena, mis pakub äriklassi majutamiseks usaldusväärset jõudlust. InMotion pakub täiuslikku segu madalatest hindadest ja tehnilistest uuendustest, võite registreerumisel ja kliendiks saamisel oodata suurepärast tööaega, kiirust, jõudlust ja tehnilisi omadusi. Selle InMotion Hosting ülevaate ülevaate eesmärk on tutvuda kõigi üksikasjadega ja anda teile kõik plussid ja miinused.

Nende klienditugi, tehnoloogia Max Speed ​​Zone ja hind 3,99 dollarit kuus on 3 peamist asja, mis inimestele nende juures kõige rohkem meeldib.

ülevaateid twitterisHead ja halvad hinnangud Twitteris

Selles InMotion Hosting’i ülevaates ütlen teile, kas see tõesti nii on.

Siinkohal vaatlen lähemalt selle hostimisteenuse plusse ja miinuseid, et näha, kuidas ta vastab oma usaldusväärsele veebimajutajale, kes saab hakkama kogu kasvava veebiettevõtte veebimajutusvajadustega..

Andke mulle 10 minutit oma ajast ja ma annan teile kogu vajalikku teavet InMotioni kohta ning vastan küsimustele nagu.

 • Kui palju InMotioni hostimine maksab?
 • Mis vahe on erinevatel plaanidel??
 • Kas peate valima serveri asukoha?
 • Mis on nende kasutamise plussid ja miinused?
 • Kas nad annavad mulle oma saidilt automaatsed varukoopiad?
 • Kas see on kaasas SSD-draividega??
 • Kas need aitavad minu veebisaiti neile üle anda?
 • Milline on WordPressi saidi parim hostimisplaan?

Kui olete selle lugemise lõpetanud, saate teada, kas see on teie jaoks õige veebimajutusteenus ja kas peaksite nendega sisse logima või mitte.

Sellel lingil klõpsates saate 50% VÄLJAS InMotioni jaehinnast ja suudab ainult teie veebisaiti hostida 3,99 dollarit kuus.

Contents

InMotioni hostingu ülevaade: seda saate teada

 1. Plusside ja miinuste loetelu

Siin asun üksikasjalikumalt (või hüppan otse või).

 1. Hostimisplaanid & hinnad

Siin ma kaandan, mida saate ja millised omadused on igal plaanil.

 1. KKK

Siin vastan kõige rohkem .

 1. InMotioni ülevaate kokkuvõte

Siin ma ütlen teile, et nad on head või kui ma arvan, et teil on parem konkurendiga registreeruda.

Seal on palju veebimajutusteenuseid ja võib olla keeruline neid läbi sirvida ning leida selline, kus on teie jaoks kõige paremini töötav plaan ja funktsioonid..

inmotion hosting ülevaade

InMotioni hostimine on hea valik, sest see sobib peaaegu kõigile. Nende veebimajutusteenus pakub mitmeid taskukohaseid hostimiskavasid.

Samuti pakuvad nad tõesti head tööaega ja abivalmis klienditeenindust, mis aitab vastata kõikidele küsimustele, mis teil võib olla teel.

Allpool kirjeldan oma inMotioni arvustuses pakutavaid hostimiskavasid ja uurin põhjalikumalt, mida ma nende teenusest kasulikuks pean ja mida võiksin minu arvates paremaks muuta.

InMotioni hostimise plussid & Miinused

Kui teil on huvi plusside ja miinuste üle, siis sain teid kaetud.

InMotioni hostimise plussid

Alustame lähemalt, mis on plussid.

Klienditugi

Kui teil on olnud veebihostiga varasemaid kogemusi, siis teate, kui lihtne on klienditeenindustegurit esialgu eirata. Kuid kahtlemata on teil mõned probleemid ja kui need ilmuvad, vajate usaldusväärset ja kiiret tuge.

toetus

Teie ettevõte sõltub sellest sõna otseses mõttes, kuna isegi lühike tõrge veebisaidil võib tähendada paljude klientide kaotust. InMotionil on neil klienditoe osas palju tugevusi:

USA-põhine tugi

Üks suurimaid eeliseid nende kasutamisel on see, et saate kindlasti kätte tugi, mis asub Ameerika Ühendriikides. See tähendab kiiremat reageerimise aega ja kvaliteetsemat klienditeenindust.

Tänan teid kõiki soovituste eest. Veetsin just viimased 4 tundi, vaadates läbi gazillionite hostimise võimalused. Pärast hoolikat kaalumist (ja osaliselt tänu kliendi eelarvele ja suurele kärsitusele) läksin koos Inmotion Hostingiga. Pöidlad pihus! https://t.co/DgcLtqlYEa

– iga päev järve ääres (@EverydayLake), 14. detsember 2018

Lisaks on kliendi esindajad, kellega te räägite, tegelikult asjatundlikud. Kõigil tugiteenistujatel peab olema vähemalt: 160 tundi sisekoolitust enne kui lubatakse klientidega suhelda.

Ma leidsin, et neil on tegelikult teie ainulaadsete probleemide korrektseks käsitlemiseks vajalik teadmine ja nad ei looda ainult tõrkeotsinguskriptile.

Suurepärane pardaprotsess

Neil on ka fantastiline protsess nende hostimisteenuste kasutamise alustamiseks. Eriti kui see on teie esimene kord oma veebisaidi loomiseks ja käitamiseks, on see suur boonus.

Nad saadavad rea abistavaid e-kirjade pardale toomine et aidata teil oma veebisaidi serveris seadistamise igas etapis. Eriti kasulik on see, et need e-kirjad on kohandatud teie konkreetsele veebisaiditüübile ja selle peamisele eesmärgile, nii et saate asjakohaseid häälestusjuhiseid.

Lõpptulemus on see, et see protsess väldib enne seadistamist palju potentsiaalseid tugiprobleeme, sest see hoolitseb nende eest juba alguses.

Mitu suhtluskanalit

Samuti pakuvad nad arvukalt võimalusi klienditoe saamiseks. Saate teha a otsevestlus saata nende veebisaidi kaudu e-post, kasutage traditsioonilisi piletisüsteem, helistage kasutades Skype, või saate telefon sisse 888.321.HOST (4678).

Olen leidnud, et reageerimise aeg on kiire. Võite eeldada, et saate vajalikku tuge õigeaegselt, mis on oluline, kuna iga minut loeb.

24/7 tugi

Nagu iga hea hostimisteenus, hoolitseb ka nende tugimeeskond kõigi teie ees seisvate väljakutsete eest, hoolimata sellest, kui keerulised need võivad olla – 24 tundi ööpäevas, 7 päeva nädalas.

InMotion Hostingis on palju häid asju, mis mulle meeldivad. Eelkõige on üks neist klienditugi. Läbi minu nende aastate jooksul – nende tehniline tugi ei jäta mulle kunagi muljet. Tugipersonal, kellega rääkisin, olid alati sõbralikud, professionaalsed ja mis kõige tähtsam – teadlikud. Kui eelistate, et keegi hoolitseks teie selja eest, kui sitt fänni tabab, on IMH teie jaoks alati olemas. Jerry Madal – Veebimajutus Saladus ilmutatud

InMotioni majutuse jõudlus & Kiirus

Nende klienditugi pole ainus, millega InMotion Hosting silma paistab. Nende serverite kiirus ja jõudlus on samuti väga muljetavaldavad.

Praeguseks pole neil kunagi olnud suuri elektrikatkestusi ja neil on keskmine tööaeg 99,97%, mis on nende suuruse teenuse jaoks üsna kohutav. Tegelikult on neil kehtiv tööaeg 99,9%.

Pealegi, erinevalt paljudest teistest jagatud veebimajutusteenustest, ei müü nad oma servereid üle. Teisisõnu, nad ei luba liiga palju saite hostida samas serveris.

Selle asemel piiravad nad iga serverit sellega, mida sellega saab seaduslikul viisil käidelda, mis tähendab, et isegi kui mitu saiti koormavad tipptasemel liiklust korraga, saab server sellega paremini hakkama.

Lisaks ülaltoodule on IMH-l veel mitmeid unikaalseid funktsioone, mis tagavad majutavatele klientidele tööaja, kiiruse ja turvalisuse:

Kõigi nende serverite SSD-draivid

Esiteks toetab iga serverit tavapärase HDD (kõvaketta) draivi asemel SSD (Solid-State Drive) draivid.

Sest SSD draivid on kiibipõhised (mittemehaaniline), kettapõhise asemel on see salvestatud andmete taastamine oluliselt kiirem.

See tähendab kiiremat laadimisaega ja kiiremat andmete hankimist teie veebisaiti kasutavate inimeste jaoks, mis tähendab, et teie saidilt lahkub vähem inimesi, kuna see võtab liiga kaua aega.

ssd ajamid

InMotioni andmetel ja sisemiste testimistega viisid nad läbi:

 • SSD-d toimivad umbes 20 korda kiiremini kui HDD-d
 • SSD-d suutsid serverist läbi suruda umbes 65% rohkem andmeid
 • Suure sisend- ja väljundtaotluse ajal tõusis nende andmete arv HDD-dega umbes 95% -ni

Mitu andmekeskust ja maksimaalse kiiruse tsoone

InMotioni teine ​​unikaalne element on see, et selle asemel, et omada ühte kogu riiki teenindavat andmekeskust, on neil mitu andmekeskust.

Nende teenuste ostmisel saate valida asukoha, mis teid kõige paremini teenindab (lähtudes sellest, kust enamik kliente või külastajaid on).

Et näha, milline andmekeskus teie asukoha jaoks kõige paremini töötab, on neil isegi failide allalaadimise test, mida saate nende veebisaidil kasutada, et võrrelda, milline keskus pakub teile kiiremat teenust!

maksimaalsed kiirustsoonid

Kuna neil on mitu andmekeskust, on neil ka seda, mida nad dubleerivad Maksimaalsed kiirustsoonid mis viitavad geograafilistele asukohtadele nende keskuste teatud vahemikus. Kui asute nende maksimaalse kiiruse tsoonis, lubavad nad, et teie veebisait ja e-kirjad võivad töötada kuni 6 korda kiiremini.

Tugev keskendumine turvalisusele

Nad võtavad turvalisust nii tõsiselt kui tahavad jälgida serveri turvalisust ööpäevaringselt. Teie veebisaite katab DDoS kaitse, täiustatud tulemüürisüsteemid nagu ModSecurity samuti kohandatud tulemüürireeglid.

WordPressi kindlad funktsioonid

Nad pakuvad hallatud WordPressi hostimine kõigis plaanides WordPressi põhiliste automaatseadistaja värskenduste ja tavaliste turvaaukude lappimise osas.

hallatav WordPressi hostimine

 • Kõik WordPressi saidid töötavad a CloudLinux platvorm koos OptimumCache lubatud.
 • Võite valida, kas teil on WordPress on eelinstalleeritud registreerumisel või pärast seda saate veebisaidi ülekandmise taotluse esitada.
 • Kõigi WordPressi saitidega on kaasas WP-CLI integreerimine (käsurea tööriist WordPressi installimise haldamiseks, mis tähendab, et saate veebibrauserit kasutamata värskendada pluginaid, konfigureerida installimist ja palju muud).
 • PHP 7 on saadaval veebisaidil InMotion WordPress. PHP 7 aitab WordPressi saitidel toimida 2–3 korda kiiremini võrreldes varasemate PHP versioonidega.

InMotion Hosting pakub TASUTA privaatseid SSL-sertifikaate kõigi jagatud ärimajutuse, VPS-i hostimise ja spetsiaalserveri plaanide jaoks. IMH-kliendid saavad nüüd oma veebisaite turvalise sirvimise hõlpsalt ühe klõpsuga turvaliseks muuta.

Funktsioonid:

 • Domeeni kinnitatud SSL
 • 256-bitine krüptimine
 • Powered by Comodo ja cPanel
 • Tasuta automaatne SSL-i uuendamine

Pakkumine tasuta privaatsed SSL-sertifikaadid on suurepärane samm ja täiuslik e-poe saitide jaoks vajalik kohustus, kuna tasuta SSL-sertifikaat võimaldab muretult makseid vastu võtta ja veebitehinguid teha..

Tasuta veebisaidi varukoopiad

Lisaks tugevale klienditeenindusele ja kvaliteetsele hostimise jõudlusele olen leidnud, et neil on veel mõned tõsised eelised, millega tuleks arvestada.

Üks neist on see, mida nad pakuvad tasuta veebisaidi varukoopiad. Pole tavaline, et hostimisteenused regulaarselt varukoopiaid teevad, kuid on ebatavaline, et need pakuvad tasuta varundamist.

tasuta veebisaidi varukoopiad

Enamik hostimisteenuseid võtab tasu, kui vajate hädaolukorra varundamist, kuid InMotion seda ei tee.

Teie kontoga kaasnevatele varukoopiatele kehtivad paar piirangut. Konto taastamine on tasuta, kuid piiratud üks kord iga 4 kuu tagant. Kõigi täiendavate taastamiste korral võetakse tasu 49 dollarit. Ka siis, kui teie sait on suurem kui 10 GB, ei varundata seda automaatselt.

Saidi tasuta migratsioon

Veel üks eelis on see, et kui kolite oma veebisaidi ühelt hostimisteenuselt omadele, pakuvad nad a tasuta veebisaidi ülekandmise teenus. Nende veebisait lubab ka, et teie veebisaidil on selle ülekande teostamisel null seisakuid.

tasuta veebisaidi migratsioon

Siin on paar hoiatust, millest peaksite teadma. E-posti kontode migratsioon on kaasatud ainult cPaneli migratsiooni. Mitte-cPaneli ränne võib nõuda e-posti käsitsi migreerimist. Kulud võivad kehtida veebisaidi ülekandmisel, mis koosneb rohkem kui 3 saidist ja / või andmebaasist või rohkem kui 5 GB andmetest.

Paindlikkus

Lõpuks, veebimajutusteenuse jaoks, mis on ausalt öeldes nii vana oma tööstuse jaoks, ei ole see kindlasti ajast maha jäänud. Need pakuvad palju võimalusi, mis tähendab, et teil on oma veebisaidil üsna paindlik.

Nende kaudu võõrustades saate suurepärase Google Appi integreerimine ja kuna neil on palju partnerlussuhteid e-kaubandusteenustega, saate ka palju poodide tuge ja rakenduste integreerimist.

Samuti pakuvad nad ainulaadset teenust WordPressi integreerimine, sealhulgas võimaluse korral WordPressi eelinstalli, kui ostate nende kaudu hostimist.

Nad pakuvad teile ka 250 dollari väärtuses tasuta reklaami. Saate 100 dollarit Google AdWordsi krediiti, 75 dollarit Bingi reklaamikrediiti ja 75 dollarit Yahoo reklaamikrediiti, et aidata teil oma veebisaidile kvaliteetset liiklust juhtida.

Võimas veebisaitide koostaja

BoldGrid on nende nimi premium veebisaidi ehitaja mis kuulub iga hostimiskava juurde. BoldGrid on lihtne pukseerimisredaktor, mis võimaldab teil kiiresti luua hämmastavaid ja tundlikke veebisaite, mille toiteallikaks on WordPress.

boldgridi veebisaidi ehitaja

BoldGrid on intuitiivne ja hõlpsasti kasutatav tänu sellistele funktsioonidele nagu lohistamise kujundus, tasuta eelmonteeritud ja reageerivad teemad. Lisaks pakutakse selliseid funktsioone nagu sisseehitatud SEO ja saidi lavastus.

Ja erinevalt teistest veebisaidi ehitajatest on see täiesti tasuta ning teil on 100% omand ja täielik kontroll oma saidi üle.

InMotioni hostimise miinused

Niisiis, nüüd olen plusse üle vaadanud, vaatame lähemalt mõnda nende kasutamise puudust.

Hinnapunkt

Tõenäoliselt on suurim vastus see, et tema hind punkt on kõrgem kui enamus teisi sarnaseid teenuseid pakkuvaid jagatud hostimisteenuseid.

Küll aga saate selle, mille eest maksate, klienditeeninduse võimaluste ja tasuta varukoopiaga & taastamine, tasuta rändeteenused ja mitmed muud tasuta rakendused, usun, et nad korvavad selle muudes piirkondades.

Aastane leping

Teine negatiivne külg on see, et kui ostate nende teenuseid, olete lukustatud aastapikkusesse lepingusse. See tähendab, et võtate natuke õnnemängu, et jääte sellega rahule ja see on raha väärt.

Kuid nad pakuvad väga helde 90-päevast raha tagasi garantii, nii et lõpuks pole risk liiga halb. Tööstusstandard on 30-päevane raha tagasi garantii.

Garantii on eriti kindel, kui teete ettemaksu terve aasta eest parema hinnakujunduse saamiseks. Pange aga tähele, et raha tagasi garantii ei hõlma lisaostude ostmist, näiteks SSL-sertifikaate või domeeninimede registreerimist.

Saidide arvu piirang

Veel üks negatiivne leid, mille leidsin, on see, et kliendid piirduvad tavaliselt veebisaitide arv, mida nad saavad ühel kontol majutada. Kuid see kehtib ainult käivitus- ja toitepakettide puhul (Pro-pakett võimaldab piiramatuid lisandmoodulite veebisaite).

Seega, kui teie plaan on hallata märkimisväärset arvu veebisaite, peate võib-olla kaaluma mõnda muud hostit või olema lihtsalt valmis maksma Pro paketi eest natuke rohkem. Kuid kui teil on vaja vaid mõnda saiti, ei tohiks see teid tegelikult üldse mõjutada.

Aeglane konto seadistamine

Neil on ranged pettuste vältimise põhimõtted (mis on hea asi) ja kõik uued kliendid peavad oma hostingu ostu kinnitama, külastades telefoni kinnitusprotsess.

Kuid teie hostimiskonto aktiveeritakse samal tööpäeval.

Oma konto kinnitamine on probleemideta ja murettekitav, kuid see tähendab, et te ei pääse oma hostikontole koheselt juurde ja see võib olla mõne kasutaja jaoks ebamugav, eriti mitte-USA elanike jaoks.

InMotioni hostimiskavad & Hinnad

InMotion Hosting pakub erinevaid hostimisteenuseid alates VPS-ist ja pühendatud serveritest kuni pilve- ja WordPress-hostimiseni. Kuid siin kavatsen käsitleda ainult nende jagatud veebimajutuspakette.

Nad pakuvad 3 ühist veebimajutusplaani: Käivitamine, Power ja Pro.

inmotioni hostimiskavad

Siin on iga hostimiskava põhijooned:

InMotioni käivitusplaan

 • Hostida kuni 2 veebisaiti
 • Piiramatu kettaruum ja ribalaius
 • 2 MySQL & PostgreSQL andmebaasid
 • Veebisaidi tasuta ülekandmine ja seadistamine
 • Igapäevased tasuta veebisaidi varundused
 • Max Speed ​​Zone tehnoloogia
 • Põhiline USA-põhine tugi
 • Pahavara ja e-posti rämpsposti kaitse
 • 90-päevane raha tagasi garantii

InMotioni toiteplaan

 • Hostida kuni 6 veebisaiti
 • Piiramatu kettaruum ja ribalaius
 • 50 MySQL & PostgreSQL andmebaasid
 • Veebisaidi tasuta ülekandmine ja seadistamine
 • Iga päev tasuta veebisaidi varukoopiaid
 • Poodides valmis ühe klõpsuga ostukorvid
 • Max Speed ​​Zone tehnoloogia
 • Põhiline USA-põhine tugi
 • Jagatud SSL-sertifikaat on lisatud
 • Pahavara ja e-posti rämpsposti kaitse
 • 90-päevane raha tagasi garantii

InMotion Pro plaan

 • Host piiramatu veebisaite
 • Piiramatu kettaruum ja ribalaius
 • Piiramatu MySQL & PostgreSQL andmebaasid
 • Veebisaidi tasuta ülekandmine ja seadistamine
 • Iga päev tasuta veebisaidi varukoopiaid
 • Poodides valmis ühe klõpsuga ostukorvid
 • Max Speed ​​Zone tehnoloogia
 • Pro-level USA-põhine tugi
 • Jagatud SSL-sertifikaat on lisatud
 • Pahavara ja e-posti rämpsposti kaitse
 • 90-päevane raha tagasi garantii

Hostingplaani võrdlus

Millise hostikava peaksin saama?

Siin on InMotion Hostingi võrdlus Käivitamine vs jõud, ja Võim vs Pro, kus ma visandan peamised erinevused käivitatud, Poweri ja Pro jagatud ettevõtte hostimispakettide vahel.

InMotioni hostimise käivitamine vs võimsuse ülevaade

Käivitus- ja energiaplaani ilmne erinevus on muidugi hind. Käivitusplaan on InMotioni algtase ja seetõttu ka odavaim jagatud hostimise plaan.

Energiaplaani abil saate hostida kuni 6 veebisaiti ja plaan tuleb pood on valmis ühe klõpsuga ostukorvide installeerimisega WooCommerce, PrestaShop, Magento, OpenCart, osCommerce ja DrupalCommerce. Energiaplaan annab teile ka a jagatud SSL-sertifikaat.

Peaksite kaaluma energiarežiimi valimist, kui:

 • Soovite, et oleks võimalik hostida 6 asemel 2 veebisaiti
 • Teie pood ja ostukärud on installitud
 • Soovite tasuta jagatud SSL-sertifikaati

InMotioni hostimisvõimsus vs. ülevaade

Poweri ja Pro plaani vahel on paar erinevust. Pro plaan pakub peaaegu piiramatu kõik (veebisaidid, domeenid, andmebaasid jne ja Pro-kava annab teile teavet 4x rohkem ressursse samuti lisafunktsioone, näiteks taseme toetamine.

Kui soovite laiendada ja hostida rohkem veebisaite (rohkem kui 6 veebisaiti, mida energiarežiim võimaldab), oleks Pro-plaan teile parem valik.

Pro-kava valimist peaksite kaaluma juhul, kui:

 • Tahad kõike “piiramatut”
 • Soovite serverit, kus oleks rohkem ressursse
 • Soovite tasemel toetust

Milline InMotioni hostimiskava teile kõige paremini sobib?

Nüüd on teil loodetavasti paremas olukorras valida InMotionist õige jagatud hostimise plaan. Pidage meeles, et kui vajate rohkem ressursse ja funktsioone, võite alati taseme tõusta ja kõrgemale hostimisplaanile üle minna.

Minu isikliku kogemuse põhjal on siin minu soovitus teile:

 • Soovitan registreeruda käivitusplaaniga, kui alustate ja kavatsete käivitada a põhiline veebisait.
 • Kui kavatsete käivitada a, soovitan teil energiarežiimiga registreeruda WordPress, muu CMS või pood toitega sait.
 • Kui kavatsete käivitada WordPressi, muud CMS-i või pood-saiti, kuid soovitan teil registreeruda Pro-kavaga, rohkem ressursse ja funktsioone.

Korduma kippuvad küsimused

Siit leiate vastused kõige levinumatele IMH-i puudutavatele küsimustele.

Mis on InMotionHosting.com?

InMotion Hosting on 2001. aastal asutatud veebimajutusettevõte. Sellel on kontorid USA-s Los Angeleses ja Virginia Beachis (VA). Ettevõttel on kaks andmekeskust: üks Los Angeleses ja teine ​​Herndonis, Virginias. Inmotion Hosting hindab parema ettevõtmise büroo A + -ks. Nende ametlik veebisait on: https://www.inmotionhosting.com

Milliseid makseviise InMotion Hosting aktsepteerib?

Krediitkaardimakseid saab vastu võtta (Visa, MasterCard, American Express ja Discover), aga ka tšeki ja rahaülekandega. PayPali kaudu tasumine pole siiski valik.

Millist tehnilist tuge nad pakuvad?

Nad pakuvad USA-põhist tuge telefoni, Skype’i e-posti ja reaalajas vestluse kaudu. Tugi on saadaval 24/7/365. Saate neid piiksutada ka saidil @inmotioncares. Neil on ka YouTube’i kanal, mis on pakitud headest videoõpetustest.

Mis on InMotion Hostingi nimeserverid??

Nende nimeserverid on: NS1.INMOTIONHOSTING.COM – IP 74.124.210.242 ja NS2.INMOTIONHOSTING.COM – IP 70.39.150.2

Kui kaua võtab aega minu hostimiskonto aktiveerimine?

Teie konto aktiveeritakse samal tööpäeval, kui tellimuse esitasite. Kuid kõik uued kliendid peavad oma veebimajutuse ostu kinnitama telefoni abil.

Kas InMotion Hosting pakub tasuta domeeni??

Ei, nad ei paku oma veebimajutuskavadega tasuta domeeninime.

Kas neil on raha tagasi garantii??

InMotion Hosting pakub uute tellimuste (mitte pikendamiste) jaoks helde 90-päevast raha tagasi garantii (ainult DreamHosti 97-päevane garantii on heldem). Kui te pole nende teenusega mingil moel rahul, tagastavad nad kõik hostimise tasud, ilma et oleksite esitanud ühtegi küsimust. Garantii ei kehti lisaostude korral, näiteks domeeninimed või SSL-sertifikaadid.

Kas InMotion Hosting teisaldab minu veebisaidi teisest veebimajutajast?

Jah, nad viivad teie veebisaidi neile üle. Kulud võivad kehtida veebisaidi ülekandmisel, mis koosneb rohkem kui 3 saidist ja / või andmebaasist või rohkem kui 5 GB andmetest.

Kas InMotion Hosting pakub automaatne varundamine?

Jah, nad varundavad kõiki veebisaite alla 10 GB. Üle 10 GB veebisaitide jaoks on olemas ka täiendavad varundusvalikud, mis on saadaval nõudmisel. Veebisaidi taastamine on tasuta, kuid piiratud üks kord 4 kuu jooksul. Kõigi täiendavate taastamiste korral võetakse tasu 49 dollarit.

Kas InMotion Hosting pakub tasuta SSL-sertifikaate??

Jah, kõigil nende jagatud hostimisplaanidel on juurdepääs jagatud SSL-sertifikaatide tasuta privaatsetele SSL-sertifikaatidele kõigis jagatud ärimajutuse, VPS-i hostimise ja pühendatud serveri plaanides (alates 28. juulist 2017).

Kas InMotioni hostingu ülevaated Redditi ja Quora kohta on head?

Jah, nii Quora kui ka Reddit on enamasti head kohad InMotioni kohta nii inimeste kui klientide arvustuste lugemiseks. Arvustusi saate lugeda Redditi ja Quora kohta. Samuti leiate klientide ülevaateid arvustustest ja TrustPilotist.

Kas on mõni hea InMotion Hosting alternatiiv??

Jah, seal on paar, kuid ma usun, et InMotion Hosting on kindel veebimajutusteenuste pakkuja, kellega minna. Siis peaksite uuesti uurima ja uurima ka muid veebimajutusteenuseid. Kaks head alternatiivi InMotion Hostingile, mida tasub uurida, on A2 Hosting ja SiteGround.

Kust leida InMotion Hosting kuponkikoode?

InMotion Hosting ei paku allahindluskoode kolmandate osapoolte veebisaitide kaudu. Kuid nad korraldavad regulaarselt mitmesuguseid tutvustusi ja müüke ning kõige parem on, kui külastate veebisaiti www.inmotionhosting.com, et saada õigustatud kupongi- ja sooduskoode..

Kas ma soovitan InMotion Hostingit??

Jah, ma soovitan neid.

Kui olen neid kasutanud, olen leidnud, et see on kindel veebi. Need pakuvad suurepärast klienditeenindust, kindlat tööaega ja suurt jõudlust ning rikkalikku jagatud hostimist, peamiselt seetõttu, et see asub USA-s ja sellel on mitu andmekeskust, mis võimaldab veebisaite kiiresti laadida.

InMotion Hosting ületab ootusi ka suure hulga tasuta teenuste ja lisatud funktsioonidega. Erinevate pakettide ja lisavõimalustega on nad valmis teenima väga erinevaid veebitüüpe ja -otstarbeid.

Selle InMotioni hostingu ülevaate lõpp on lõppenud ja kui istute endiselt registreerumise ajal tara peal, pidage meeles, et nad pakuvad igale kliendile küsimusi, mida ei küsita 90-päevane raha tagasi garantii.

Sellel lingil klõpsates saate 50% VÄLJAS InMotioni soovitatud jaehinnast ja saate majutada ainult oma saiti 3,99 dollarit kuus.

FTC avalikustamine: võimalikult odava hinna saamiseks teenin väikest vahendustasu, kui otsustate allkirjastada minu InMotion Hosting’i ülevaatamise linkide abil.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map