InMotioni hostimine vs iPage

Pea pea vastas InMotioni hostimine vs iPage võrdlus selliste oluliste veebimajutusteenuste osas nagu jõudlus, hinnakujundus, plussid ja miinused ning muu – aitab teil valida, millise kahest veebimajutusteenusest peaksite registreeruma.


libistage paremale

InMotioni hostimine

iPage

Umbes:InMotioni hostimine pakub enneolematuid funktsioone, nagu tööaeg ja lehekiirus koos suurepärase klienditeeninduse ja uskumatu 90-päevase raha tagasi garantii.iPage pakub kasutajatele jõulist tööaega ja töökindlaid turvaprotokolle mõistliku hinnaga. Üle kümne aasta vana on see ettevõte võõrustanud nii ettevõtete kui ka eraisikute veebisaite.
Asutatud:20011998
BBB hinnang:A+A+
Aadress:6100 Center Drive, Suite 1190 Los Angeles, CA 9004570 Blanchard Rd 3. korrus, Burlington, MA, 01803
Telefoninumber:(888) 321 4678(877) 472-4399
E-posti aadress:[e-posti aadress on kaitstud][e-posti aadress on kaitstud]
Toetuse tüübid:Telefon, live-tugi, vestlus, piletTelefon, live-tugi, vestlus, pilet
Andmekeskuse / serveri asukoht:Los Angeles, California ja Ashburn, VirginiaBoston, Massachusetts
Kuu hind:Alates 3,49 dollarist kuusAlates 1,99 dollarist kuus
Piiramatu andmeedastus:JahJah
Piiramatu andmesalvestus:JahJah
Piiramatu e-kirju:JahJah
Mitme domeeni host:JahJah
Juhtpaneel / liides:cPaneliPage’i juhtpaneel
Serveri tööaja garantii:99,90%99,90%
Raha tagasi garantii:90 päeva30 päeva
Saadaval on spetsiaalne veebimajutus:JahJah
Boonused & Lisad:Solid State Drives (SSD). Tasuta andmete taastamine toimub kord nelja kuu jooksul. Tasuta veebisaidi ülekanded. Rakenduse ohutu tagasivõtmine. Google Adwordsi krediit kuni 100 dollarit. Premium veebisaidi ehitaja.SiteLock Security Suite. Tasuta telefoninumber (ainult USA-s). YellowPages.com videod. 100-dollarine Google Adwords boonus. 50 dollarit Facebooki reklaamikrediiti. $ 25 Yahoo! / Bingi spondeeritud otsing.
Hea: Ülimalt lihtsad ränded: InMotion Hosting on saanud kiitust nende tasuta ja tööseisakuta veebisaitide ja domeenide migratsiooni eest.
Täisfunktsionaalne hallatud hostimine: InMotioni hostimine sisaldab tasuta hädavajalikke likecPanel / WHMCS-i, turvafunktsioone, andmete varundamist ja serverihaldusteenuseid.
Vinge klienditeenindus: InMotion Hostingil on klienditeeninduse osas silmapaistev kogemus, nii et teate, et olete heades kätes.
Suurepärased garantiid: InMotioni majutamine tagab teile sõltuvalt teie plaanist vähemalt 99,9% tööaja ja 90- või 30-päevase tagasimakseperioodi.
Sissejuhatav pakkumine on varastamine: iPage pakub oma teenuseid tõenäoliselt madalaima hinnaga "no-stringid-kinnitatud" hinnad turul.
Üle 500 dollari väärtuses lisaväärtust: kui nimetada vaid mõnda, annab iPage’i registreerumine teile juurdepääsu järgmistele lisavõimalustele: 100 dollarit Google Adwords, SiteLock turbe tööriistad, 100 dollarit Bingi reklaamikrediiti, 1 GB salvestusruumi Just Cloudiga ja WordPressi veeb ehitustööriistad.
Stellar Uptime: Enamik iPage’i kliente tõendab ettevõtte kindlat tööaega.
Halb: Pikad lepingutingimused: paljud InMotion Hostingi plaanid nõuavad vähemalt 12-kuulist ettemaksu.
No Windows Hosting: InMotion Hosting kasutab ainult Linuxi opsüsteeme.
Pikendamishinnad on kallid: iPage’i tavalised tariifid on tööstuse keskmisest pisut kõrgemad.
Eraldi lõiv lisandmoodulite eest: teatud olulised lisandmoodulid tuleb eraldi osta.
Pikad lepingutingimused: iPage’i ühine hostikava pakub teile ainult 1, 2 või 3-aastast arveldustsüklit.
Kokkuvõte:InMotio Hosting (ülevaade siin) kasutab kiirendatud jõudluse jaoks seda, mida tuntakse nende maksimaalse kiiruse tsoonidena. Andmete taastamine varukoopiatest üks kord nelja kuu jooksul on täiesti tasuta. Kasutajad saavad konto ja arveldusega seotud probleemide jaoks ka eraldi kontohalduspaneeli. Reaalajas vestluse tugi kasutajatele on vastuste osas kiire. Kasutajatel on ka käsureal või SSH-l turvaline juurdepääs serveriserveritele. Samuti on muljetavaldav 90-päevane raha tagasi garantii.Ehkki siin on hostimisteenuste kvaliteet kõrge, on sama teenuse hind suhteliselt madal. Kasutajad saavad hostida mitut domeeni ja esmakordne tarkvara on seda teenust äärmiselt lihtne kasutada, nagu ka kogenud veebimeistril. Kasutajatel on juurdepääs kahele tasuta veebisaidi ehitajale, mille inimesed saavad koos hostimispaketiga. Kasutajad saavad ka kvaliteetset ja tundlikku tuge otsevestluse, e-posti ja telefoni teel. Saadaval on ka professionaalselt hinnatud raha tagasi garantii igal ajal. IPage’i alternatiivid leiate siit.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map