Pea pea vastas InMotioni hostimine vs HostGator võrdlus selliste oluliste veebimajutusteenuste osas nagu jõudlus, hinnakujundus, plussid ja miinused ning muu – aitab teil valida, millise kahest veebimajutusteenusest peaksite registreeruma.


Kokku skoor

InMotioni hostimine

Kokku skoor

HostGator

InMotioni hostimine võidab nende kahe veebimajutusettevõtte võrdluse tänu nende esmaklassilistele omadustele, turvalisusele ja kiirusele. Lisateavet HostGator vs InMotion Hosting kohta leiate allolevast võrdlustabelist:

libistage paremale

InMotioni hostimine

HostGator

Umbes:InMotioni hostimine pakub enneolematuid funktsioone, nagu tööaeg ja lehekiirus koos suurepärase klienditeeninduse ja uskumatu 90-päevase raha tagasi garantii.HostGator kuulub EIG-i hostimisteenuste gruppi, mis pakub odavaid hostimisplaane ja Weebly veebisaidi ehitaja tasuta kasutamist, mis võimaldab saidi hõlpsat loomist.
Asutatud:20012002
BBB hinnang:A+A+
Aadress:6100 Center Drive, Suite 1190 Los Angeles, CA 900455005 Mitchelldale Suite # 100 Houston, Texas
Telefoninumber:(888) 321 4678(866) 964-2867
E-posti aadress:[e-posti aadress on kaitstud]Pole loetletud
Toetuse tüübid:Telefon, live-tugi, vestlus, piletTelefon, live-tugi, vestlus, pilet
Andmekeskuse / serveri asukoht:Los Angeles, California ja Ashburn, VirginiaProvo, Utah & Houston, Texas
Kuu hind:Alates 3,49 dollarist kuusAlates 2,75 dollarist kuus
Piiramatu andmeedastus:JahJah
Piiramatu andmesalvestus:JahJah
Piiramatu e-kirju:JahJah
Mitme domeeni host:JahJah
Juhtpaneel / liides:cPanelcPanel
Serveri tööaja garantii:99,90%99,90%
Raha tagasi garantii:90 päeva45 päeva
Saadaval on spetsiaalne veebimajutus:JahJah
Boonused & Lisad:Solid State Drives (SSD). Tasuta andmete taastamine toimub kord nelja kuu jooksul. Tasuta veebisaidi ülekanded. Rakenduse ohutu tagasivõtmine. Google Adwordsi krediit kuni 100 dollarit. Premium veebisaidi ehitaja.100 dollarit Google Adwordsi krediiti. Basekiti saidi ehitaja. 4500 kasutatavat veebisaidimalli. Pluss laadib rohkem.
Hea: Ülimalt lihtsad ränded: InMotion Hosting on saanud kiitust nende tasuta ja tööseisakuta veebisaitide ja domeenide migratsiooni eest.
Täisfunktsionaalne hallatud hostimine: InMotioni hostimine sisaldab tasuta hädavajalikke likecPanel / WHMCS-i, turvafunktsioone, andmete varundamist ja serverihaldusteenuseid.
Vinge klienditeenindus: InMotion Hostingil on klienditeeninduse osas silmapaistev kogemus, nii et teate, et olete heades kätes.
Suurepärased garantiid: InMotioni majutamine tagab teile sõltuvalt teie plaanist vähemalt 99,9% tööaja ja 90- või 30-päevase tagasimakseperioodi.
Taskukohased plaanid: HostGatoril on täpselt see, mida vajate, kui teil on piiratud eelarve.
Piiramatu kettaruum ja ribalaius: HostGator ei pane teie salvestusruumile ega igakuisele liiklusele korke, nii et teie veebisaidil on ruumi kasvada.
Windowsi hostimisvalikud: HostGator kannab nii isiklikku kui ka ettevõtlusklassi hostimiskava, mis kasutab Windowsi operatsioonisüsteemi ja toetab teie ASP.NET-i veebisaiti.
Kindel tööaeg ja raha tagasi garantii: HostGator tagab teile vähemalt 99,9% tööaja ja 45-päevase vajaduse korral tagasimakse taotlemise..
Halb: Pikad lepingutingimused: paljud InMotion Hostingi plaanid nõuavad vähemalt 12-kuulist ettemaksu.
No Windows Hosting: InMotion Hosting kasutab ainult Linuxi opsüsteeme.
Klienditoe probleemid: HostGator vastas reaalajas vestluse teel igavesti ja isegi siis saime vaid keskpäraseid lahendusi..
Vigade liikluse teravdamise vastuste kohta: HostGator on kurikuulus kaebuste e-kirjade saatmiseks või kasutajate teisaldamiseks teise serveririiulisse, kui kasutajad saavad liikluses teravust.
Kokkuvõte:InMotio Hosting (ülevaade siin) kasutab kiirendatud jõudluse jaoks seda, mida tuntakse nende maksimaalse kiiruse tsoonidena. Andmete taastamine varukoopiatest üks kord nelja kuu jooksul on täiesti tasuta. Kasutajad saavad konto ja arveldusega seotud probleemide jaoks ka eraldi kontohalduspaneeli. Reaalajas vestluse tugi kasutajatele on vastuste osas kiire. Kasutajatel on ka käsureal või SSH-l turvaline juurdepääs serveriserveritele. Samuti on muljetavaldav 90-päevane raha tagasi garantii.HostGator (ülevaade) pakub mõistliku hinnaga domeeninimede registreerimist, veebimajutust, veebidisaini ja veebisaitide loomise tööriistu. Kliendirahulolu tagatakse ööpäevaringselt pakutavate toetuste ja 45-päevase raha tagasi garantii abil. Muud muljetavaldavad funktsioonid on 99,9% tööaeg ja roheline energia (ökoteadlik). See on suurepärane veebimajutusteenus ajaveebi, Joomla, WordPressi ja kõigi sellega seotud nišide jaoks.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me