InMotioni hostimine vs GoDaddy

InMotioni hostimine peaga pähe Vs GoDaddy võrdlus selliste oluliste veebimajutusteenuste osas nagu jõudlus, hinnakujundus, plussid ja miinused ning muu – aitab teil valida, millise kahest veebimajutusteenusest peaksite registreeruma.


Kokku skoor

InMotioni hostimine

Kokku skoor

GoDaddy

libistage paremale

InMotioni hostimine

GoDaddy

Umbes:InMotioni hostimine pakub enneolematuid funktsioone, nagu tööaeg ja lehekiirus koos suurepärase klienditeeninduse ja uskumatu 90-päevase raha tagasi garantii.GoDaddy on viimasel ajal meedias olnud, eriti telereklaamides ja trükimeedias. See pakub nii domeeninimesid kui ka kasutajasõbralikku veebimajutust, mõistliku hinnaga plaane ja muljetavaldavaid funktsioone.
Asutatud:20011997
BBB hinnang:A+A+
Aadress:6100 Center Drive, Suite 1190 Los Angeles, CA 9004514455 N. Hayden Rd. # 219 Scottsdale, AZ 85260
Telefoninumber:(888) 321 4678(480) 505-8877
E-posti aadress:[e-posti aadress on kaitstud]Pole loetletud
Toetuse tüübid:Telefon, live-tugi, vestlus, piletTelefon, live-tugi, vestlus, pilet, koolitus
Andmekeskuse / serveri asukoht:Los Angeles, California ja Ashburn, VirginiaPhoenix, Arizona
Kuu hind:Alates 3,49 dollarist kuusAlates 4,99 dollarist kuus
Piiramatu andmeedastus:JahJah (välja arvatud majanduskava puhul)
Piiramatu andmesalvestus:JahJah (välja arvatud majanduskava puhul)
Piiramatu e-kirju:JahJah (välja arvatud majanduskava puhul)
Mitme domeeni host:JahJah (välja arvatud majanduskava puhul)
Juhtpaneel / liides:cPanelcPanel
Serveri tööaja garantii:99,90%99,90%
Raha tagasi garantii:90 päeva30 päeva
Saadaval on spetsiaalne veebimajutus:JahJah
Boonused & Lisad:Solid State Drives (SSD). Tasuta andmete taastamine toimub kord nelja kuu jooksul. Tasuta veebisaidi ülekanded. Rakenduse ohutu tagasivõtmine. Google Adwordsi krediit kuni 100 dollarit. Premium veebisaidi ehitaja.Tippklassi DNS-i haldustööriist (ainult ülim plaan). Topelttöödeldav jõud ja mälu (ainult ülim plaan). DudaMobile teisendab teie saidi automaatselt mobiiliks (kõik plaanid, välja arvatud ökonoomsus). SSL-sertifikaat (ainult ülim plaan). Veebisaidi kiirendi (ainult Ultimate Plan). SSL-sertifikaat (ainult ülim plaan). Pahavara skanner (ainult Ultimate Plan).
Hea: Ülimalt lihtsad ränded: InMotion Hosting on saanud kiitust nende tasuta ja tööseisakuta veebisaitide ja domeenide migratsiooni eest.
Täisfunktsionaalne hallatud hostimine: InMotioni hostimine sisaldab tasuta hädavajalikke likecPanel / WHMCS-i, turvafunktsioone, andmete varundamist ja serverihaldusteenuseid.
Vinge klienditeenindus: InMotion Hostingil on klienditeeninduse osas silmapaistev kogemus, nii et teate, et olete heades kätes.
Suurepärased garantiid: InMotioni majutamine tagab teile sõltuvalt teie plaanist vähemalt 99,9% tööaja ja 90- või 30-päevase tagasimakseperioodi.
Suurepärane tööaeg: võite eeldada, et sellisel ettevõttel nagu GoDaddy on üks parimaid tööaega tööstuses, kui öelda, et need on nii suured. Kuid ma pole veel kuulnud kaebust GoDaddy tööaja kohta. Uptime on üks neist asjadest, mida eeldate, et veebimajutusettevõte edastab ja GoDaddy teeb seda stiilselt.
Linuxi ja Windowsi hostimine: GoDaddy on üks väheseid haruldasi hostiteenuse pakkujaid, kes annavad teile võimaluse minna Windowsi, mitte tööstusstandardse Linuxi opsüsteemi juurde. Kui teil on ASP.NET-i veebisaite, on see koht teie jaoks.
Suurepärane tehniline tugi: ikka ja jälle saavad veebimajutusettevõtted kaebusi oma klienditeeninduse kohta. Olgu selleks teadmiste puudus või tohutud ooteajad, kuid GoDaddy on selle võlujõuga küüliku mütsist välja tõmmanud. Neil on absoluutselt parim klienditeenindus.
Kasutajasõbralik: suurem osa GoDaddyst on üles ehitatud uuemate lõppklientide ideele. Kõik nende tööriistad on ??? sõbralik. Isiklikult ma armastan nende seadetPanel, mis peaks sel hetkel olema tööstusstandard. Kõik, mida ma vajan, on kohe käeulatuses ja mul pole nende UX-i kohta absoluutselt ühtegi kaebust.
Halb: Pikad lepingutingimused: paljud InMotion Hostingi plaanid nõuavad vähemalt 12-kuulist ettemaksu.
No Windows Hosting: InMotion Hosting kasutab ainult Linuxi opsüsteeme.
Pole eriti hea väärtus: kui te GoDaddyle suure sooduspakkumise pakkumise eest ei jõua, siis olete makstavate hindade pärast pisut ärritunud. GoDaddy madalama hinnaga teenusepakettidega ei saa te lihtsalt sama jõudlust. Kuid kui püüate nad reklaamikampaanias, siis võitja kana õhtusöök.
Veebipoe puudused: minu jaoks ei tohiks e-kaubanduse täiendused tänapäeval vanust olla. Peaksite saama kõik kellad ja viled, sest veebimajutusettevõte võtab tavaliselt niikuinii tükk teie raha. GoDaddy jaoks jäävad nad paadist puudu, puuduvate funktsioonide ja tõrgetega, rünnates lihtsalt teie poodi iga nurga alt.
Kokkuvõte:InMotio Hosting (ülevaade siin) kasutab kiirendatud jõudluse jaoks seda, mida tuntakse nende maksimaalse kiiruse tsoonidena. Andmete taastamine varukoopiatest üks kord nelja kuu jooksul on täiesti tasuta. Kasutajad saavad konto ja arveldusega seotud probleemide jaoks ka eraldi kontohalduspaneeli. Reaalajas vestluse tugi kasutajatele on vastuste osas kiire. Kasutajatel on ka käsureal või SSH-l turvaline juurdepääs serveriserveritele. Samuti on muljetavaldav 90-päevane raha tagasi garantii.Saadaval ka selles veebimajutusteenuses on suurepärane tugi koos ühe klõpsuga rakenduse installida ja palju muud. Väärib märkimist, et domeeninime registreerimist koos hostimisega on lihtne kasutada. Kasutajad ei pea muretsema, kas nende veebisaidid on mobiilsidevalmis või valivad Linuxi ja Windowsi vahel. Kasutajad saavad ka Go Daddy mobiilirakenduse kontodele juurde pääseda, kui veebisaitide endi vahel tehakse muudatusi, et kasutajatel oleks kontoteabele hõlpsasti juurde pääseda. GoDaddy alternatiivid leiate siit.

{“@Context”: “http://schema.org”, “@type”: “Tabel”, “umbes”: “InMotion Hosting Vs GoDaddy”}

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map