InMotioni hostimine vs DreamHost

Pea pea vastas InMotioni hostimine vs DreamHost võrdlus selliste oluliste veebimajutusteenuste osas nagu jõudlus, hinnakujundus, plussid ja miinused ning muu – aitab teil valida, millise kahest veebimajutusteenusest peaksite registreeruma.


libistage paremale

InMotioni hostimine

DreamHost

Umbes:InMotioni hostimine pakub enneolematuid funktsioone, nagu tööaeg ja lehekiirus koos suurepärase klienditeeninduse ja uskumatu 90-päevase raha tagasi garantii.DreamHostil on hostimisteenuse taust 2 aastakümmet, keskendudes blogijate, arendajate, veebidisainerite ja veebiettevõtete väga funktsionaalsetele saitidele. Samuti on sellel suurepärane veebikogukond ja tugi.
Asutatud:20011997
BBB hinnang:A+D-
Aadress:6100 Center Drive, Suite 1190 Los Angeles, CA 90045Wilson Sonsini Goodrich & Rosati 12235 El Camino Real, Suite 200 San Diego, CA 92130
Telefoninumber:(888) 321 4678(323) 375-3831
E-posti aadress:[e-posti aadress on kaitstud]Pole loetletud
Toetuse tüübid:Telefon, live-tugi, vestlus, piletReaalajas tugi, vestlus
Andmekeskuse / serveri asukoht:Los Angeles, California ja Ashburn, VirginiaIrvine, California ja Ashburn, Virginia
Kuu hind:Alates 3,49 dollarist kuusAlates 8,95 dollarist kuus
Piiramatu andmeedastus:JahJah
Piiramatu andmesalvestus:JahJah
Piiramatu e-kirju:JahJah
Mitme domeeni host:JahJah
Juhtpaneel / liides:cPanelDreamhosti juhtpaneel
Serveri tööaja garantii:99,90%100,00%
Raha tagasi garantii:90 päeva97 päeva
Saadaval on spetsiaalne veebimajutus:JahJah
Boonused & Lisad:Solid State Drives (SSD). Tasuta andmete taastamine toimub kord nelja kuu jooksul. Tasuta veebisaidi ülekanded. Rakenduse ohutu tagasivõtmine. Google Adwordsi krediit kuni 100 dollarit. Premium veebisaidi ehitaja.Tasuta domeen Whoisi privaatsusega. Google Adwordsi krediit kuni 75 dollarit. Tasuta SSL-sertifikaadid.
Hea: Ülimalt lihtsad ränded: InMotion Hosting on saanud kiitust nende tasuta ja tööseisakuta veebisaitide ja domeenide migratsiooni eest.
Täisfunktsionaalne hallatud hostimine: InMotioni hostimine sisaldab tasuta hädavajalikke likecPanel / WHMCS-i, turvafunktsioone, andmete varundamist ja serverihaldusteenuseid.
Vinge klienditeenindus: InMotion Hostingil on klienditeeninduse osas silmapaistev kogemus, nii et teate, et olete heades kätes.
Suurepärased garantiid: InMotioni majutamine tagab teile sõltuvalt teie plaanist vähemalt 99,9% tööaja ja 90- või 30-päevase tagasimakseperioodi.
Hämmastav juhtpaneel: DreamHostil on intuitiivne ja sujuv liides, mida on rõõm kasutada.
Erakordne klienditugi: DreamHosti tugimeeskond on reageeriv, asjatundlik ja alati valmis õpetama teile, kuidas hoida probleemid uuesti kärpimisest eemal..
Lai valik funktsioone: alates piiramatutest ressurssidest kuni tasuta SSL-sertifikaatide ja muuni, komplekteerib DreamHost iga oma kavaga paadikuuri esmaklassilisi funktsioone, sageli ilma lisakuludeta.
100% tööaja garantii: DreamHost lubab 100% tööaega, millele lisandub päeva krediidi garantii iga teie kogetud seisaku tunni eest.
Helde tagastamise garantii: DreamHost annab teile täieliku tagasimakse taotlemiseks 97 päeva.
Halb: Pikad lepingutingimused: paljud InMotion Hostingi plaanid nõuavad vähemalt 12-kuulist ettemaksu.
No Windows Hosting: InMotion Hosting kasutab ainult Linuxi opsüsteeme.
Seal on odavamad valikud: On palju populaarseid pakkujaid, kes pakuvad madalama hinnaga hostimisplaane.
Kokkuvõte:InMotio Hosting (ülevaade siin) kasutab kiirendatud jõudluse jaoks seda, mida tuntakse nende maksimaalse kiiruse tsoonidena. Andmete taastamine varukoopiatest üks kord nelja kuu jooksul on täiesti tasuta. Kasutajad saavad konto ja arveldusega seotud probleemide jaoks ka eraldi kontohalduspaneeli. Reaalajas vestluse tugi kasutajatele on vastuste osas kiire. Kasutajatel on ka käsureal või SSH-l turvaline juurdepääs serveriserveritele. Samuti on muljetavaldav 90-päevane raha tagasi garantii.DreamHost (ülevaade) pakub WordPressi optimeeritud hostimist koos ekspertide WordPressi tugiteenustega. Võib kasutada mis tahes pistikprogrammi või teemat, mida nad soovivad. Tähelepanuväärne on ka optimeeritud WordPressi konfiguratsioon ja tööaeg, mis kulub kuni 100%. Samuti pakub DreamHost pilvesalvestusteenuseid koos DudaMobilega, mida pakutakse mobiilsete veebisaitide loomiseks. Kliendid hindavad ka piiramatut domeenimajutamist ja 97-päevast raha tagasi garantii.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map