Голова до голови Хостинг InMotion Vs HostGator порівняння з переглядом важливих функцій веб-хостингу, таких як ефективність, ціни, плюси і мінуси та багато іншого – щоб допомогти вам вибрати, з яких із цих двох веб-хостингових послуг вам слід зареєструватися.


Загальний рахунок

Хостинг InMotion

Загальний рахунок

ХостГатор

Хостинг InMotion виграє порівняння між цими двома компаніями, що займаються веб-хостингом, завдяки своїм першокласним особливостям, безпеці та швидкості. Дізнайтеся більше про HostGator vs InMotion хостинг в таблиці порівняння нижче:

проведіть праворуч

Хостинг InMotion

ХостГатор

Про:InMotion хостинг надає безпрецедентні функції, такі як тривалість тривалості роботи та швидкість сторінки, а також відмінне обслуговування клієнтів та неймовірна гарантія повернення грошей на 90 днів.HostGator належить до групи хостингових послуг EIG, що надає недорогі хостингові плани та безкоштовне використання веб-розробників Weebly, що дозволяє легко створювати сайти.
Заснований у:2001 рік2002 рік
Рейтинг BBB:А+А+
Адреса:6100 Центр Драйв, Люкс 1190 Лос-Анджелес, Каліфорнія 90045Люкс 5005 Мітчелдейл №100 Х’юстон, Техас
Телефонний номер:(888) 321 4678(866) 964-2867
Адреса електронної пошти:[захищено електронною поштою]Не перераховано
Типи підтримки:Телефон, підтримка в реальному часі, чат, квитокТелефон, підтримка в реальному часі, чат, квиток
Центр обробки даних / Розташування сервера:Лос-Анджелес, Каліфорнія та Ешберн, штат ВірджиніяПрово, штат Юта & Х’юстон, Техас
Щомісячна ціна:Від $ 3,49 на місяцьВід $ 2,75 на місяць
Необмежена передача даних:ТакТак
Необмежене зберігання даних:ТакТак
Безлімітні електронні листи:ТакТак
Хост декількох доменів:ТакТак
Панель управління / інтерфейс хостингу:cPanelcPanel
Гарантія часу на сервер:99,90%99,90%
Гарантія повернення грошей:90 днів45 днів
Виділений хостинг доступний:ТакТак
Бонуси & Екстри:Твердотільні накопичувачі (SSD). Безкоштовне відновлення даних раз на чотири місяці. Безкоштовні перекази веб-сайтів. Безпечний відкат додатків. До 100 доларів США Кредит Google Adwords. Преміум веб-сайт.$ 100 Кредит Google Adwords. Basekit Site Builder. 4500 Шаблони веб-сайтів, які потрібно використовувати. Плюс завантажує більше.
Добре: Суперпроста міграція: хостинг InMotion отримав похвалу за безкоштовні міграції веб-сайтів та доменів без простою.
Повнофункціональний керований хостинг: InMotion хостинг включає в себе основні елементи, якcPanel / WHMCS, функції безпеки, резервне копіювання даних та послуги управління сервером, безкоштовно.
Дивовижне обслуговування клієнтів: InMotion хостинг має зоряний досвід, коли справа стосується обслуговування клієнтів, тож ви знаєте, що ви в хороших руках.
Прекрасні гарантії: хостинг InMotion гарантує вам щонайменше 99,9% часу продовження та 90-денного або 30-денного повернення залежно від вашого плану.
Доступні плани: HostGator має саме те, що вам потрібно, якщо у вас недостатній бюджет.
Необмежений обсяг дискового простору та пропускна здатність: HostGator не ставить обмеження на ваші сховища або щомісячний трафік, тому ваш веб-сайт матиме можливість рости.
Параметри хостингу для Windows: HostGator здійснює плани персонального хостингу та корпоративного класу, які використовують ОС Windows і підтримуватимуть ваш веб-сайт ASP.NET.
Надійна гарантія часу та повернення грошей: HostGator гарантує вам щонайменше 99,9% часу безперебійного користування та 45 днів, щоб вимагати відшкодування за потреби.
Погане: Довгі умови контракту: для багатьох планів хостингу InMotion потрібна попередня оплата не менше 12 місяців.
Немає хостингу Windows: хостинг InMotion використовує виключно операційні системи Linux.
Проблеми з підтримкою клієнтів: HostGator вічно відповів у прямому чаті, і навіть тоді ми отримали лише посередні рішення.
Погані відповіді на колосовий трафік: HostGator відомий як надсилання електронних листів із скаргами або переміщення користувачів на іншу серверну стійку щоразу, коли користувачі отримують швидкий трафік.
Підсумок:InMotio хостинг (огляд тут) використовує те, що його називають зонами максимальної швидкості для прискореної продуктивності. Відновлення даних із резервних копій раз на чотири місяці є абсолютно безкоштовним. Користувачі також отримають окрему панель управління обліковими записами для проблем з рахунками та виставленням рахунків. Підтримка чату в реальному часі для користувачів швидка з точки зору відповідей. Користувачі також матимуть безпечний віддалений доступ до сервера через командний рядок або SSH. Також є вражаюча гарантія повернення грошей на 90 днів.HostGator (огляд) забезпечує реєстрацію доменних імен, веб-хостинг, веб-дизайн та інструменти для створення веб-сайтів за розумними цінами. Задоволення клієнтів забезпечується цілодобовою підтримкою та гарантією повернення грошей на 45 днів. Інші особливості, які вражають, це 99,9% тривалості роботи та екологічна потужність (екологічно чисті). Це чудовий веб-хостинг для блогерів, Joomla, WordPress та всіх пов’язаних з цим ніш.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me