HostPapa ülevaade

Väikeettevõtte omanikuna võib õige veebimajutusteenuse pakkuja leidmine olla keeruline. HostPapa eristub teistest veebihostidest oma algajatele mõeldud sõbraliku hostimise abil nii väikeettevõtjatele kui ka algajatele.


Püüdes aidata väikeettevõtteid, kes otsivad usaldusväärset hostingu pakkujat, otsustasin näidata teile väikeettevõtte edu saavutamiseks mõeldud veebimajutaja eeliseid: HostPapa.

HostPapa pakub algajatele ja väikeettevõtete saitidele veebimajutusplaanides taskukohast hinda, mis sisaldab tasuta domeeninime, piiramatut ribalaiust ja kettaruumi ning tasuta SSL-i & CloudFlare CDN.

Siin vaatan: HostPapa kõige olulisemad omadused, mis nende plussid ja miinused on ja mis nende plaanid ja hinnad on nagu. Kui olete selle lugemise lõpetanud, saate teada, kas see on teie jaoks õige (või vale) veebi.

Registreeruge selle lingi kaudu ja saate a 58% soodsamalt sooduspakkumine – hostige oma veebisaiti alates 3,36 dollarist kuus

Mida saate sellest arvustusest teada

 1. Plussid

Selle HostPapa ülevaate esimeses osas tutvun lähemalt .

 1. Miinused

Kuid on ka negatiivseid. Selles jaotises käsitlen mida .

 1. Hostimisplaanid & hinnad

Selles jaotises uurin läbi ja millised on iga plaani omadused.

 1. Kas ma soovitan HostPapa.com?

Lõpuks ütlen teile, kas ma mõtlen või kui teil on parem konkurendiga registreeruda.

hostpapa ülevaade

Asutatud üle kümne aasta tagasi, on HostPapa sellest ajast alates märkimisväärselt kasvanud. Ja kuigi nad pole kindlasti ilma puudusteta, on neil siiski maine selliste asjade osas nagu keskkonnasõbralikkus, erakordne klienditeenindus ja komplekt tööriistu, mis sobivad ideaalselt algajatele ettevõtete omanikele.

Alustame siis seda HostPapa ülevaadet.

HostPapa plussid

Nagu ma just mainisin, teeb HostPapa midagi õigesti, kui on nii lühikese aja jooksul kogenud sellist populaarsuse kasvu. Tegelikult on soovitatud, et nad võõrustaksid peaaegu ainuüksi USA-s ja Kanadas pool miljonit veebisaiti.

Vaatame siis, mis teeb neist nii toredad ja miks mõned inimesed valivad neid kõigi teiste turul pakutavate hostimisteenuste pakkujate hulgast.

1. Kiirus

Mida kiiremini teie veebisait laaditakse, seda parem. Uuringud on näidanud, et enamik saidi külastajaid loobub teie veebisaidist, kui selle laadimine ei õnnestu 2 sekundi jooksul või vähem.

HostPapa on investeerinud uusimasse kiirustehnoloogiasse, et tagada teie veebilehtede kiire laadimine:

 • Solid State Drives. Teie saidi faile ja andmebaase hoitakse SSD kõvaketastes, mis on kiiremad kui HDD (kõvakettadraivid).
 • Kiire serverid. Kui saidikülastaja klõpsab teie veebisaidil, edastavad veebi- ja andmebaasiserverid sisu kuni 50 korda kiiremini.
 • Sisseehitatud vahemälu. HostPapa kasutab vahemälu, mis optimeerib, kaitseb ja parandab teie veebisaidi reageerimisaega.
 • Sisu edastamise võrk. HostPapa tuleb koos CloudFlare’i toega CDN-iga, et teie vahemälu teie vahemällu salvestada ja saidi külastajatele kiiresti kätte toimetada.
 • PHP7. HostPapa tagab, et kasutate ka oma veebisaidi uusimaid tehnoloogiaid.

Kui kiire on HostPapa laadimisaeg?

Otsustasin proovida laadimisaegu. Lõin testveebisaidi, mida hostiti HostPapal (WP Stardiplaanil), ja installisin sinna WordPressi ning kasutasin teemat Kakskümmend seitseteist.

hostpapa konto

Karbis laaditi testisait suhteliselt kiiresti, 1 sekund, lehe suurus 211 kb ja 17 taotlust.

hostpapa laadimisajad

Pole paha .. aga paremaks läheb.

HostPapa juba olemas kasutab sisseehitatud vahemälu mis on vaikimisi lubatud, nii et redigeeritavaid sätteid pole, kuid kiiruse optimeerimiseks on veel võimalus teatud MIME-failitüüpide tihendamine.

Logige sisse cPanelisse ja leidke tarkvaraosa.

cpaneli tarkvara sektsioon

Seadistuses Veebisaidi optimeerimine saate oma veebisaidi jõudlust optimeerida, kohandades seda, kuidas Apache taotlusi haldab. Tihendage tekst / html-tekst / tavaline ja tekst / xml-MIME tüübid ja klõpsake värskendussätet.

cpanel veebisaidi optimeerimine

Sellega paranes minu proovikoha laadimisaeg natuke rohkem, 1 sekundist kuni 0,9 sekundini.

hostpapa lehe kiirus

Et asju veelgi kiirendada, läksin ja installisin a tasuta WordPressi pistikprogramm nimega Autoptimize ja lubasin lihtsalt vaikesätted.

plugina autoptimeerimine

See parandas laadimisaegu veelgi, kuni 0,8 sekundini ja vähendas lehekülje kogu mahtu vaid 197 kb-ni ning taotluste arvu vähendas 12-ni.

hostpapa lehe kiire laadimine

HostPapal hostitud WordPressi saidid laaditakse üsna kiiresti ja ma näitasin teile kahte lihtsat tehnikat, mida saate kasutada asjade veelgi kiirendamiseks.

2. 24-tunnine tugi

HostPapa ei paku lihtsalt tähe tuge, nagu tänapäeval teevad paljud teised hostingu pakkujad. Ei, selle asemel lähevad nad kaugemale ja kaugemale, et end ülejäänud võistlusest eristada.

Vaadake, mida nad pakuvad igale kliendile:

 • Ulatuslik teadmistebaas. Leidke hõlpsasti mõistetavaid juhendeid ja õpetusi, kui otsite natuke eneseabi. Jagatuna kategooriatesse nagu hostimine, e-post ja domeenid, võite alati leida just selle, mida otsite.
 • Videoõpetused. Kui olete rohkem visuaalne inimene ja eelistate jälgida videoõpetusi, on see koht teie jaoks. Siit saate teada, kuidas kasutada kõiki HostPapa pakutavaid funktsioone ja vaadata samm-sammult juhendaja sisu.
 • Live Chat. Rääkige reaalajas elava inimesega probleemist, mis teil praegu on, kasutades HostPapa 24/7 reaalajas vestluse funktsiooni.
 • HostPapa armatuurlaud. Hallake oma HostPapa kontot intuitiivse juhtpaneeli abil. Logige sisse nende sisselogimislehe, Facebooki, Google’i või isegi Twitteri kaudu. Tehke oste, vaadake arveldusteavet ja printige isegi arveid oma dokumentide jaoks.
 • Toetuspiletid. Esitage tugipileteid või kontrollige olemasolevate olekut kogu oma HostPapa armatuurlaua kaudu.
 • HostPapa eksperdid. Liituge nende iganädalase veebiseminariga või isegi planeerige 30-minutine üks-ühele koolitus koos eksperditoe esindajaga (TASUTA!).

Lisaboonusena muudab HostPapa võrgu olekule juurdepääsu ka hõlpsaks, et oleksite alati teadlik, mis toimub.

Võrgu olek

Vaadake veebimajutuse ja e-posti teenuste, DNS-i hostimise, Linuxi serverite ning isegi arvelduse ja tugisüsteemide olekut. Rääkimata sellest, kas need on aktuaalsed probleemid ja kas on plaanis teha hooldustöid, mis võivad teie teenust häirida.

Ja kui sellest ei piisa, siis teadke, et HostPapa tõlgib nende saidi sisu inglise, prantsuse, hispaania ja saksa keelde, mis vastab nende kasvavale rahvusvahelisele kliendibaasile.

teadmistepagas

Ja saage sellest aru, lisaks sellele, et saate HostPapa saidi sisu lugeda mitmes keeles, saate ka reaalajas vestlust ja telefoni tuge mitmetes keeltes.

3. Äärmiselt turvalised andmekeskused

HostPapal on usaldusväärne hostimise infrastruktuur ning säilitab nende andmekeskuste turvalisuse osas kõrgeimad standardid.

Näiteks oodake, et kõigil HostPapa serveritel oleksid järgmised turvafunktsioonid:

 • Kliima- ja temperatuurikontroll
 • Tõstetud põrandaruumid
 • Rikete kaitse
 • Tulekustutussüsteemid
 • Vee tuvastamise süsteemid
 • Katkematu toiteallikas (UPS)
 • Ooterežiimis ja koondatud elektritootmine
 • Diisel diiselgeneraatorid

Intel Serveri tooted toidavad kõiki HostPapa seadmeid ja täisfunktsionaalne Cisco toitega võrk tagab teie saidi andmete täieliku turvalisuse.

4. Muljetavaldav Uptime

Meeskond HostPapas tahame anda teile 100% tööaja garantii. Kuid nende jaoks on tore asi see, et nad saavad aru, et jagatud hostingu seadistamise viisi tõttu pole see mitte ainult ebareaalne, vaid ka vale on lubada.

Lõppude lõpuks kulub kõigele kaosesse jagamiseks ainult üks veebiserveris olev veebisait. Olgu tegemist turvarikkumisega, ressursside liigtarbimisega või tohutu liikluse kasvuga, tõsi on see, et jagatud serverite serverid vähenevad aeg-ajalt.

HostPapa garanteerib aga 99,9% tööaja.

Ja kui olete oma veebisaidi HostPapa kaudu hostimise esimese 30 päeva jooksul üldse rahul, võite saada täieliku tagasimakse (miinus kõik seadistamise ja domeeninime registreerimistasud).

5. Tööriistad väikeettevõtetele

Kas mäletate, kui ütlesin, et HostPapa sobib väikestele ettevõtetele? Noh, püüdes näha, kui tõsi see oli, uurisin kõiki nende klientidele pakutavaid funktsioone, mis võivad väikeettevõtete omanikele abiks olla.

Ja see on see, millega ma tulin:

Domeeninimed

Odavamad domeeninimed

Käivitage kiire domeeninimeotsing, kasutades HostPapa enda domeeninime tööriista. Valige klassikaliste domeeninime lõppude hulgast või valige unikaalsem, näiteks .guru või .club. Mõlemal juhul saate oma uue veebisaidi alustalaks valida tõeliselt eristuva domeeninime.

Ja kui juhtub, et registreerute HostPapa hostimiseks, saate oma uue lahe domeeninime tasuta registreerimiseks esimesel teenistusaastal registreerida..

E-posti lahendused

HostPapa e-posti lahendused

E-post on teie väikese ja keskmise suurusega ettevõtte edu saavutamiseks ülioluline. Õnneks on HostPapal palju e-posti lahendusi, mille hulgast valida:

 • Tavaline e-post mis kaasneb teie ettevõtte nime kasutava ametialase identiteediga
 • Täpsem e-post mis on kaasas mobiilisõbralikumate turvafunktsioonidega
 • Office 365 e-post mis kuulub Microsoft Office’i koosseisu ja mitte ühegi halduskuluga
 • G Suite’i e-post, koos tootlikkuse tööriistade ja veebisalvestusega, jällegi ilma lisakuludeta

SSL-sertifikaadid

SSL-sertifikaadid

Krüptime SSL-i sertifikaadi tasuta. Premium metamärgi SSL-sertifikaat on ei pakuta tasuta, HostPapal on teie kasvava saidi jaoks saadaval mõned usaldusväärsed SSL-sertifikaadid. Ja kuna teie saidi ja veelgi olulisemalt saidi külastajate andmete turvalisus on teie maine jaoks oluline, võiksite uurida, kas soovite oma hostiettevõttelt osta SSL-sertifikaadi.

Kui investeerite HostPapa SSL-sertifikaatidesse, saate nautida järgmist:

 • 256-bitine andmete krüptimine
 • Kohene ja automaatne paigaldamine
 • 99% brauseri ühilduvus

Lõpuks saate saidi külastajatele kuvada klõpsatava pitsati, mis sisaldab teie SSL-sertifikaadi teavet, mis lisab teie saidile usaldusväärsust ja muudab teid usaldusväärseks.

Sisuvõrgu edastamine (CDN)

Pilvetulekahju CDN

Kõik HostPapa Business ja Business Pro hostimisplaanid on kaasas tasuta Cloudflare CDN teenused et aidata oma veebisaidi sisu globaalsele vaatajaskonnale kiiremini kui kunagi varem.

Maksimeerige oma saidi tööaeg, tasakaalustades serveri koormust, suurendage saidi kiirust ja jõudlust ning nautige isegi häkkerite ja muude turvaohtude lisaturvalisust. Lisaks hankige analüütika, mis aitab teil näha, kust liiklus tuleb, et saaksite jälgida võimalikke ohte.

Automaatsed veebisaidi varukoopiad

Tasuta veebisaidi varukoopiad

Pole midagi hullemat kui investeerida palju rasket tööd veebiettevõtte rajamisse, ainult et see oleks ära pühitud serveri krahhi, häkkerite või mõne muu saidi rikke tõttu.

Sellepärast astub HostPapa oma klientidele ja annab neile võimaluse automaatsed igapäevased saidi varukoopiad:

 • Valige 7 erineva taastamispunkti vahel
 • Andmed kaitstud eraldi kohtades
 • Põhiplaanides on kuni 1 GB varukoopi (lisaruumi on saadaval)
 • Varundage oma saidi failid, andmebaasid ja meilid

Pea meeles, see on lisatasu teenus.

6. Veebisaidi ehitaja

Veebisaidi loomine pole eksklusiivse HostPapa Website Builderi abil kunagi lihtsam olnud.

Kasuta vedama & tilkade veebilehtede koostaja, saate valida sadade eelprojekteeritud mallide hulgast ja ehitada üles isegi e-poe pood, kus müüakse kas füüsilisi või digitaalseid tooteid ja teenuseid (või mõlemat!).

Veebisaitide koostaja

Siin on mõned peamised omadused, mida võite oodata HostPapa veebisaidi koostaja kasutamisel:

 • Kõigi saidielementide, sealhulgas värviskeemide, fontide ja piltide lihtne kohandamine
 • Mobiilne tundlik disain igas suuruses seadmetele
 • HTML-i, JS-i ja CSS-i kohandamine, kui teil on oskuste komplekt (ehkki see pole vajalik)
 • Integreeritud sotsiaalse jagamise ikoonid ja kontaktvormid
 • SEO optimeerimine paremaks otsingu paremusjärjestuseks
 • Facebooki avaldamise võimalus
 • Reaalaja eelvaate režiim laua- ja mobiilseadmetele

HostPapa veebisaidi ehitaja

HostPapa veebisaidi koostaja abil saate mõne minutiga professionaalse ilmega veebisaidi avaldada, ilma et peaksite tundma koodi lakkujat.

7. Roheline majutamine

HostPapa on uhke, et on üks esimesi hostiettevõtteid, kes teatas, et kavatseb minna roheliseks, et aidata maailma, kus me elame.

Nad edendavad arengut ja tuule- ja päikeseenergia kasutamine rohelise energia sertifikaatide ostmise teel. See korvab nii nende andmekeskustes kui ka kontorites kasutatava energia.

HostPapa ei kasuta muud kui 100% taastuvat rohelise sildi energiat, mis pärineb mitmesugustest allikatest kogu Ameerika Ühendriikides ja Kanadas. Seejuures ei vähenda nad mitte ainult omaenda süsiniku jalajälge, vaid loodavad saada rohkem inimesi pardale, kasutades puhast energiat ja üritades vähendada ka nende jäljendit Maa peal.

Rohelise veebimajutuse abil saate oma veebisaidile lisada ribareklaame, et saidi külastajatel oleks teada, et teete oma osa.

Rohelise energia bännerid

Lisage oma veebisaidi kujunduse jaoks täisriba, pool riba või isegi väike ristkülik.

HostPapa miinused

Nüüd, kui teil on hea idee, mida HostPapa klientidele pakub, on aeg vaadata läbi mõned puudused, nii et saate majutusteenuse pakkuja valimisel teha kõige teadlikuma otsuse..

1. Kallimad pikendamistasud

Esmapilgul tundub HostPapa väga tasuv hostimisteenuse pakkuja, eriti kuna tegemist on rohelise veebimajutajaga, mis võib hindu märkimisväärselt kallutada.

Lisaks on kombeks, et majutusteenuse pakkujatel on erakordselt madalad registreerumishinnad, et julgustada rohkem inimesi neid kasutama. Siis, pärast aastast rahuldavat teenindust, tõstatab hostiteenuse pakkuja seejärel kuupinnad üles ja loodab, et enamik inimesi uueneb.

Lõppude lõpuks ei taha keegi veebihoste vahetada igal aastal, eriti kui nad on teenusega rahul.

Kuid pikendamishindade tõus võib olla ootamatu ja põhjustada tõsise kleebise šoki. Ja kahjuks teeb HostPapa seda täpselt.

Kallimad uuendamise hinnad

Tulge leidma, et madala sissejuhatava hinna saamiseks peate investeerima pikaajalisse lepingusse ja pikendamise juurdehindlus on märkimisväärne.

2. Puuduvad omadused

HostPapa esialgne funktsioonide komplekt näib väikeettevõtjate jaoks tugev. Siiski leian, et neil puuduvad mõned põhiasjad:

 • Nende raha tagasi garantii 30 päeva on lühike võrreldes konkurentsiga, mis pakub 60 või isegi 90-päevast raha tagasi garantii
 • Automaatne varundamine on lisatasu teenus nii Starteri kui ka Ettevõtte hostimiskavade jaoks, mis on jällegi erinevalt võistlusest, kus hostimiskava osana pakutakse vähemalt iganädalasi varukoopiaid
 • Ehkki nad väidavad end olevat rahvusvaheline hosting ettevõte, on andmekeskuse asukohad on üsna piiratud (isegi CDN-teenuste puhul mõjutab see kindlasti geograafiliselt kaugel asuvate saitide kiirust). Kui asute väljaspool Ameerika Ühendriike või Kanadat siis pole HostPapa kõige ideaalsem veebimajutaja, mida kasutada.

HostPapa hostimiskavad

HostPapa pakub palju hostimisplaane, näiteks VPS ja edasimüüja hostimine. See ütles: ma vaatan neid jagatud ja WordPressi hostimisplaanid nii et teil on hea mõte, mida oodata HostPapa hostingu kasutamiseks registreerumisel.

Virtuaalserver

HostPapa on jaganud hostimist, mis sobib suurepäraselt neile, kes alles alustavad või nende veebisaitidele suunduva liiklusega on minimaalne.

HostPapa jagatud hostimiskavad

Sõltuvalt valitud astmest saate järgmisi funktsioone:

 • Mitu kuni piiramatut hostitud saiti
 • Piiramatu kettaruum ja ribalaius
 • Tasuta domeeninime registreerimine
 • 24/7 tugi
 • Tasuta Let’s Encrypt SSL, Cloudflare CDN ja veebisaitide ülekandmine
 • 99% tööaeg
 • Toimivuse ja turvalisuse täiustused
 • CloudLinuxi serverid
 • Ja palju muud

Samuti on teil juurdepääs HostPapa veebisaidi koostajale, cPaneli juhtimisele, rakenduse integreerimiseks mõeldud tööriistale Softaculous ja isegi tasuta üks-ühele koolitusele.

HostPapa jagatud hostimine ulatub 3,95 dollarist kuus kuni 12,95 dollarini kuus, sõltuvalt sellest, millise plaani valite.

Business Pro plaan on kõige kallim plaan, kuid see on väärt lisakulusid, kuna see sisaldab täiustatud jõudlust, turvalisust ja kiirust.

Kaasas kiirete premium-serveritega (3x serveri jõudlusega) ning kahekordne RAM ja kõvakettaruum.

Funktsioonid:

 • Kiiremad serverid
 • 300% jõudluse suurendamine
 • Vähem kontosid serveri kohta
 • 4x rohkem protsessori ja MYSQL ressursse
 • Premier metamärk SSL
 • Automatiseeritud veebisaidi varundamine
 • SiteLock tuvastab
 • Domeeninime privaatsus

WordPressi majutamine

HostPapa WordPress majutamine

HostPapa pakub ka WordPressi hostimine mis on mõeldud neile, kes otsustavad kasutada populaarset WordPressi sisuhaldussüsteemi.

Ja kuigi enamik funktsioone peegeldab seda, mida jagatud hostimiskavades pakutakse, võite oodata ka järgmisi täiendavaid hostimisfunktsioone:

 • Automaatselt installitud WordPress (väga mugav algajatele)
 • WordPressi vahemällu salvestamine
 • WordPressi saidi tasuta ülekandmine
 • Täiustatud SSD-draivid
 • Ööpäevaringne WordPressi eksperttugi
 • Sisseehitatud SEO optimeerimise pistikprogramm (Yoast SEO)
 • Automaatsed WordPressi põhivärskendused

HostPapa lehe laadimisaega testides proovisin seda nende WP Stardiplaanis.

WordPressi hostimisplaanid erinevad hinna osas pisut: 3,95 dollarit kuus, 5,95 dollarit kuus ja 12,95 dollarit kuus, jällegi ainult siis, kui investeerite pikaajalistesse lepingutesse.

Nagu ülaltoodud jagatud plaanide puhul, Ma soovitan WP Business Pro plaan. Jah, see on kõige kallim plaan, kuid see sisaldab täiustatud jõudlust, turvalisust ja kiirust. Saate kiiresti raketiga tippservereid (3-kordne serveri jõudlus) ning kahekordistate RAM-i ja kõvaketta ruumi.

Funktsioonid:

 • Kiiremad serverid
 • 300% jõudluse suurendamine
 • Vähem kontosid serveri kohta
 • 4x rohkem protsessori ja MYSQL ressursse
 • Premier metamärk SSL
 • Automatiseeritud veebisaidi varundamine
 • SiteLock tuvastab
 • Domeeninime privaatsus

Korduma kippuvad küsimused

Siin on vastused kõige sagedamini esitatavatele küsimustele:

 1. Mis on HostPapa?? HostPapa on Kanada eraettevõtetes asuv veebimajutusettevõte, mis pakub ühiskasutuse, edasimüüja, VPS-i ja WordPress-i hostimist. Nende ametlik veebisait on www.hostpapa.com. Loe lähemalt nende Vikipeedia lehelt.
 2. Millist juhtpaneeli kasutatakse? Tavaliselt kasutatav cPanel.
 3. Kas minu veebisait laaditakse kiiresti?? Enamikul hostimiskavadest on juurdepääs tasuta Cloudflare CDN-i teenustele, mis aitavad suurendada saidi kiirust ja jõudlust. Kui kasutate WordPressi hostimist, saate ka sisseehitatud WordPressi vahemälulahenduse staatiliste failide kiireks edastamiseks saidi külastajatele.
 4. Mis juhtub, kui minu sait jääb alla 99,9% tööaja garantii? Pärast veebisaidi ja teenusetingimuste lugemist ei tundu mul olevat kuskilt, kus käsitletaks seda, kas saate seisaku eest krediiti. Selle asemel tugineb HostPapa nende väidetele, et nad säilitavad kogu aeg 99,9% tööaega.
 5. Kas on saadaval tasuta SSL-sertifikaat?? Jah, kuigi ostmiseks on saadaval mõned täiustatud SSL-sertifikaadid, saab iga hostimiskava tasuta Let’s Encrypt SSL-sertifikaadi, mis on suurepärane väikeettevõtete omanike jaoks, kes aktsepteerivad oma saidil makse.
 6. Kas on mõni sisseehitatud turundusriist? Jah, saate veebisaidi HostPapa ehitajat oma saidil sotsiaalse jagamise integreerimiseks, saidi optimeerimiseks SEO ja kõrgemate otsingupositsioonide jaoks ning isegi teha koostööd Google Analyticsiga, et saaksite jälgida, kust saidikülastajad tulevad ja mida nad kord teie saidil teevad veebisait.

Kas ma soovitan HostPapa?

Lõpuks on HostPapa kindel veebimajutuslahendus neile, kes vajavad midagi pisut enamat algaja sõbralik. See on hea ka neile, kes on väikeettevõtete juhtimine. Funktsioonide komplekt on töö tegemiseks piisavalt suur, kuid mitte üle jõu käivaid, mida lihtsalt pole nii palju vaja.

Kui aga hakkate märkama oma väikeettevõtte mastaapimist, leiate, et saadaval olevad ressursid ei pruugi teie vajadusi parimal võimalikul viisil teenindada. Teil on aga turvaline sait, mis hoiab muljetavaldavat tööaega. Rääkimata sellest, et tunnete end hästi, kui vähendate oma süsiniku jalajälge, kasutades rohelist veebimajutust.

Kui otsustate hostimise vajaduste jaoks kasutada HostPapa’i, uurige kindlasti oma eelarvet eelnevalt, sest igasse kavasse on sisse seatud mõned küsitavad tasud. Peate kindlasti veenduma, et saate oma hostile hästi minna, sest teil on vaid 30 päeva aega otsustada, kas soovite neid säilitada või mitte (kui soovite tagasimakset, mis on).

Kui HostPapa kõlab veebimajutusteenuse pakkujana, mida soovite kontrollida, liikuge nende veebisaidile, vaadake, mida neil pakkuda on ja veenduge, et neil on teie väikeettevõtte veebisaidi edukaks käitamiseks vajalikud hostimisfunktsioonid..

Registreeruge selle lingi kaudu ja saate a 58% soodsamalt sooduspakkumine – hostige oma veebisaiti alates 3,36 dollarist kuus

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map