Hostingeri ülevaade

Iga päev registreerub oma veebimajutuseks 15 000 uut kasutajat ja koos nendega majutab üle 29 miljoni kasutaja. Hostinger peab midagi õigesti tegema! Õige? Noh, see on see Hostingeri ülevaade eesmärk on välja selgitada.


Hostingeri lubadus on luua hõlpsasti kasutatav, usaldusväärne ja arendajasõbralik veebimajutusteenus, mis pakub tähe omadused, turvalisus, kiire kiirus, ja suurepärane klienditeenindus hinnaga, mis on kõigile jõukohane.

Kuid kas nad saavad oma lubadusi täita ja kas nad suudavad sammu pidada teiste veebimajutusmängu suurte tegijatega??

TL; DR: Hostinger on üks odavaimaid seal pakutavaid hostimisteenuse pakkujaid (alates vaid 0.80 dollarist kuus), mis pakub ühiskasutatavat hostimist, WordPressi hostimist ja pilvemajutusteenuseid soodsate hindadega, ilma et see kahjustaks suurepäraseid funktsioone, usaldusväärset tööaega ja lehe laadimiskiirusi, mis on kiiremad kui tööstuse keskmine.

Sellel lingil klõpsates saate 82% soodsamalt jaehinnast ja saab teie veebisaiti hostida ainult 0,80 dollarit kuus.

See Hostingeri ülevaade hõlmab:

 1. Hostingeri plussid

Selle veebi kohta on palju häid asju. Siin vaatlen lähemalt selle veebi kasutamist.

 1. Miinused

Kuid on ka mõned negatiivid. Vaatlen siin lähemalt seda, mida peate teadma.

 1. Plaanid & Hinnad

Siin viin teid läbi erinevate. Vaatan lähemalt ka plaani, mida soovitan kõige rohkem, nende uut .

 1. Hostingeri ülevaate kokkuvõte

Siin on koht, kus ma ütlen teile, kas soovitan neid või kui arvan, et parem on minna mõne alternatiiviga.

hostingeri ülevaade

Vaatame Hostingeri odavate veebimajutusteenuste kasutamise plusse ja miinuseid.

Hostingeri plussid

Neil on palju häid asju ja siin ma vaatan neid asju, mis mulle nende juures meeldivad.

Kiire serverid & Kiirus

Teie veebisaidi laadimine on hädavajalik. Iga veebisaidi laadimine, mille laadimine võtab üle mõne sekundi, põhjustab klientide pettumust ja lõppkokkuvõttes lahkuvad kliendid teie saidilt.

Kui teie veebisaidi laadimine võtab rohkem kui 5 sekundit, võite unustada selle, et see inimene teie veebilehte külastab.

Neil on serverid USA-s, Aasias ja Euroopas (Suurbritannias). Nende serverid kasutavad 1000 Mbit / s ühendust ja selline kiire ühendus mõjutab teie kiirust.

Kuid kui kiiresti need täpselt on? Noh, päris kiire on olla täpne.

Ma lõin test saidi Hostinger, kasutades teemat Twenty Seventeen WordPress.

Vastuvõtmise kiiruse test

Proovikoht laaditi lihtsalt sisse 1 sekund. Pole paha, aga oota, kuni see paremaks läheb.

Hostingeri hiljuti käivitatud pilvemajutusteenus on sisseehitatud vahemäluga.

sisseehitatud vahemällu

Aktiveerides vahemäluhalduri seadetes lihtsalt automaatse vahemälu, sain raseerida veel 0,2 sekundit laadimisajast.

kiire laadimisega serverid

Selle tulemusel laaditi katsekoht lihtsalt sisse 0,8 sekundit. Lihtsalt lülitades lüliti väljalülitatud sisse. Nüüd on see üsna muljetavaldav!

Soovitan teil tutvuda nende uute pilve hostimise plaanidega.

Saate vaadata hinnakujundust ja nende kohta lisateavet .

Kuidas võrrelda Hostingeri serverikiirust mõne nende peamise konkurendiga; nagu SiteGround ja Bluehost?

Kohustustest loobumine: Selle testi viisid läbi Hostinger.com ise

Kokkuvõttes on üsna turvaline öelda, et nende üks fookus on kiirus ja just see eristab neid paljudest muudest klientidele pakutavatest veebimajutusvõimalustest.

Hostingerit on tõesti lihtne kasutada

Tõenäoliselt pole te kunagi varem kohanud hõlpsasti kasutatavat veebimajutusteenust, kuid ma näitan teile, et see on tegelikult võimalik.

Siin on natuke eelistatud, kuid peamiselt kasutab juhtpaneel sama kontseptsiooni kui Microsofti plaadid. Näete hõlpsalt kategooriat või valikut ning pilti, mis pakub natuke ülevaadet, kui te pole kindel, mida see teeb.

hpaneli juhtpaneel

Nende suurte nuppude abil saate igal ajal leida kõike, mida vajate. Nad ei ürita funktsioone ega seadeid peita, et hoida teie ruum puhtamana. Selle asemel panevad nad selle kõik välja ekraanile, nii et kõik, mida vajate, on teie käeulatuses.

lihtne kasutada juhtpaneeli

Kui olete varem mõnda muud veebimajutusteenust kasutanud, võite jääda cPanelist ilma. CPanel näib olevat ainus püsiv funktsioon veebimajutusteenuste hulgas, kuid paljudel uutel kasutajatel on raskusi selle navigeerimise ja vajaliku leidmisega.

Kuidas installida WordPressi hostingerisse

WordPressi installimine ei saanud olla lihtsam. Siin allpool näitan teile, kuidas.

1. Kõigepealt valite URL-i, kuhu WordPress tuleks installida.

kuidas installida WordPress hostingerile

2. Järgmisena loote WordPressi administraatori konto.

loo WordPressi administraator

3. Seejärel lisage natuke lisateavet oma veebisaidi kohta.

Lisainformatsioon

Lõpuks installitakse teie WordPressi sait.

Wordpress installitud

Juurdepääs sisselogimisandmetele ja üksikasjadele

WordPressi sisselogimine

Seal on see olemas, WordPress on installitud ja valmis vaid kolme lihtsa klõpsuga!

Suur turvalisus ja privaatsus

Enamik inimesi arvab, et kõik, mida nad vajavad, on SSL-sertifikaat ja sellega saab kõik korda. Kuid see pole nii, kuid oma saidi kaitsmiseks vajate palju rohkem turvameetmeid kui see, mida Hostinger oma kasutajatele mõistab ja pakub..

bitninja nutikas turvalisus

Bitninja kuulub kõikidesse plaanidesse. See on kõik-ühes reaalajas kaitsekomplekt, mis hoiab ära XSS, DDoS, pahavara, skripti süstimise, jõhkra jõu ja muud automatiseeritud rünnakud.

Iga kava tuleb ka kaasa SpamAssassin, see on e-posti rämpsposti filter, mis otsib ja eemaldab automaatselt e-posti rämpsposti.

Kõik plaanid on kaasas:

 • SSL-sertifikaat
 • Pilvetule kaitse
 • Iga päev kuni nädal andmete varundamine
 • BitNinja nutika turbekaitse
 • SpamAssassini kaitse

Müts Hostingerile turvalisuse nii tõsise võtmise eest, arvestades juba niigi odavaid veebimajutusplaane, suudavad nad endiselt pakkuda valdkonnas juhtivaid turvameetmeid.

Tasuta domeeninimi & Tasuta veebisaitide koostaja

Hostinger liigub veebisaidi ehitusturul suurte nimedega, sest see veebimajutusteenus aitab teil oma veebisaiti algusest peale üles ehitada.

See, mida Hostinger pakub, on võimalus luua ainulaadne veebisait. Nad hoiavad eemale küpsisefreeside teemadest, mis muudavad kõik saidid ühesugused.

Sõltumata sellest, millist plaani te kasutate, leiate malli, mis sobib kõige paremini teie väljanägemisega, ja saate selle kohandada.

veebisaidi koostaja

Iga lehe osa on täielikult kohandatavad, nii et pole põhjust, miks te ei võiks oma unistuste veebisaiti kujundada. Nende mallid on ilusad ja kohandatud veebisaidi kujunduses on lihtne navigeerida.

Kui olete valmis oma saidi kõigile nähtavaks tegema Internetis, valite tasuta domeeninime, kui kasutate paketi Premium või Cloud.

Domeeninimed võivad olla natuke keerulised, kuna need tunduvad alguses nii odavad. Kuid domeeninimed võivad muutuda üsna kalliks.

Kui saate nüüd domeeninime abil natuke raha kokku hoida, on see väärt veebimajutusteenuse kasutamisega seotud kulusid.

Mis kõige parem, veebisaidi loomine Hostingeriga nõuab nullprotsendilist kodeerimist või tehnilisi teadmisi.

Suurepärane teadmistebaas

hostingeri teadmistebaas

See on õige, Hostinger soovib teiega oma teadmisi jagada, nii et nad pakuvad täielikku teadmistebaasi, sealhulgas:

 • Üldine informatsioon
 • Juhendid
 • Õpetused
 • Videolõiked

Need kasulikud tööriistad on kasulikud kõigile, kellele on hostimisplatvormiga töötamine uus. Võite õppida oma probleemi lahendama, kui ootate, kuni klienditeenindajad teie juurde tagasi pöörduvad.

Erinevalt enamikust WordPressi hostimissaitidest ei pea te funktsiooni leidmiseks vahetama Hostingeri veebisaidi ja YouTube’i video vahel. Nende õppimispõhine äriplatvorm sunnib ka kasutajaid õppima tugiteenistujatega suheldes.

Kõik klienditeeninduse töötajad lähenevad vestlustele õpetaja mentaliteediga.

See hariduse eesmärk on kliendikoostöös palju kaasa aidanud. Teatatud vigu on rohkem ja kasutajad märkavad kohe, kui midagi nende veebisaidil pole päris korras.

Kasutan hostingerit, ülikõrget ja suurepärast tugimeeskonda!

– Ky ♡ (@lovekyrax) 22. märts 2019

Hostingeri odavad hinnad

Ehkki Hostinger tõmbab sama taktikat, mida teeb iga teine ​​veebimajutusteenuste veebisait, on neil hinnad suurepärased.

Tegelikult, Hostinger on üks odavaimaid veebimajutajaid turul, ja need hõlmavad ühe domeeninime tasuta registreerimist. Jah, peate teiste eest maksma, kuid need on ikkagi taskukohased hinnad.

odava hostingu hinnakujundus

Nende hindade kohta on palju öelda, kuid enamasti keskendutakse sellele, et saate väga väikese raha eest palju funktsioone.

Sellel lingil klõpsates saate 82% soodsamalt jaehinnast ja saab teie veebisaiti hostida ainult 0,80 dollarit kuus.

Suurepärased e-posti tööriistad

Nii paljud inimesed unustavad e-posti tööriistade eelised. Kui klient registreerub Hostingeri kasutajaks, kasutades kahe parema astme plaane, on tal tasuta juurdepääs piiramatule e-posti kontole. Tavaliselt on saidiomanikud oma e-posti kontodega väga nõmedad, kuna need muutuvad kiiresti kalliks.

Kuid koos saidi omanikuga Hostingeriga, kui pääsete veebiaadressidele juurde kõikjalt ja haldate kontosid. Ka teised kasutajad saavad oma e-kirjadele juurde pääseda, kui see on neile mugav.

e-posti tööriistad

E-posti tööriistade hulka kuuluvad:

 • E-posti edastamine
 • Automaatvastajad
 • SpamAssassini kaitse

Need funktsioonid on ühed parimatest funktsioonidest, mis on kõigis veebimajutusteenustes saadaval. E-posti edastamine võib teie klientidele dokumentide, videote või e-raamatute saatmise imelihtne teha. See tähendab ka, et te ei pea isiklikku e-posti aadressi välja andma ega isegi oma veebi veebisaidilt lahkuma.

Hostinger kasutab oma tippkvaliteediga e-posti tööriistu, et saada teie sõlmpunktiks oma töötajate, meeskonna ja klientidega suhtlemisel. Hostinger leidis, mida veebisaitide omanikud vajavad, ja pakkus silmapaistvaid tulemusi.

Hostinger on teinud ka koostööd Flockiga, et pakkuda oma klientidele paremaid e-posti valikuid. Flock on produktiivsuse, sõnumite ja koostöö tööriist, mis on saadaval opsüsteemidele Windows, macOS, Android, iOS ja töölauale. Flock on nüüd saadaval kõigile Hostingeri kasutajatele.

Teadlik klienditeenindus

Klienditoe meeskonnal on palju asju, mis võivad valesti minna. Kahjuks pole Hostingeri klienditugi nii ümar meeskond, kui ta peaks olema. Selle asemel saate pärast pikka ootamist silmapaistvat teenindust.

hostingeri tugi

Pikad ooteajad kõrvale jättes on klienditeenindus silmapaistev. Nende tugiteenistujad on väga asjatundlikud ja nad selgitavad, mida nad teie probleemi lahendamiseks teevad.

Hostingeril siiski on märkimisväärselt paranenud kliendiedu meeskonna reageerimisajad. keskmine vestluse valimise aeg võtab nüüd vähem kui 2 minutit.

See pole mitte ainult salajane tehnoloogia tugiteenuse pakkuja unistus, et saate selle ise ühel päeval ise parandada, vaid nad tahavad tõeliselt jagada oma tegevust.

otsevestlus

Paljud inimesed naudivad hoolduskohustuste jagamist oma veebimajutusteenusele ja kutsuvad seda päevaga, kuid klienditeenindajate meeskond on üks viis, kuidas teid siia meelitada ja teid kaasata..

Kui asusime Hostingeri plusse ja miinuseid uurima, oli selge märk, et klienditeenindus jaguneb mõlemasse segmenti.

Tugev Uptime Record

Hostinger teeb seda, mida peaks tegema iga veebimajutusplatvorm: hoidke oma sait võrgus!

Ehkki kõigil veebimajutajatel on aeg-ajalt seisakuid, loodetavasti hoolduse või värskenduste regulaarseks ajastamiseks, kuid te ei soovi, et teie sait oleks rohkem kui paar tundi maas.

uptime

Ideaalis on teil mõni planeeritud seisakuid, ilma et teie sait oleks kuu jooksul võrguühenduseta kauem kui 3–5 tundi. Otsite tööaega umbes 99,40%.

Hostingeri miinused

Igal veebisaidi majutamise valikul on oma varjuküljed, kuid küsimus tuleb selles, millega olete nõus ja mis mitte. Hostinger pole erand. Neil on küll negatiivseid külgi, kuid nende positiivsed küljed on väga veenvad ja see raskendab selle hostimisteenuse edastamist.

Aeglane klienditugi

Suurim miinus siin on see, et reaalajas vestlusele pääsemiseks peate olema sisse logitud (st peate looma konto). See ei ole maailma suurim asi, kuid mõne jaoks võib see olla negatiivne tegur.

Klienditugi on kahe teraga mõõk. Nende tugimeeskonnad on silmapaistvad ja väga asjatundlikud. Kuid neist vabanemine võib olla pisut valus.

tugiküsimused

Hostingeri vestlusvestluse võimalus on kasulik ja nad kasutavad sisetelefoni, kuhu kõik vestlused salvestatakse ning kui soovite tagasi minna ja 5-kuulisi vestlusi lugeda, on see kõik teile saadaval.

Siis võib juhtuda, et teie klienditeenindaja peab leidma mõne muu ressursi, et veenduda, et ta annab teile õiget teavet. Kui tuleb oodata ooteaegu, on teil tõenäoliselt pettumus.

Samuti on probleemiks see, et me ei saa klienditeenindajaga ühendust võtta enne, kui olete oma kontole sisse loginud. See piirang tähendab, et te ei saa esitada küsimusi enne registreerumisprotsessi läbimist. Võite esitada üldpäringu, mis loob omamoodi pileti, kuid mille vastus on samuti hilinenud.

Lihtsus Tappis cPaneli

CPanel oli peaaegu iga viimase kümne aasta jooksul peaaegu kõigis veebimajutusteenustes püsiv funktsioon. Nüüd on Hostinger selle ära võtnud. Uute veebisaitide omanike jaoks pole see nii suur asi, et nad ei saa igatseda seda, mida neil kunagi polnud.

Kui aga arvestada kogenud veebisaitide omanike ja arendajatega, kes veedavad mitu tundi päevas oma veebimajutusteenuse kallal, on see suur unustus.

Nende kohandatud juhtpaneeli lihtne seadistamine on kena, kuid paljud kogenud veebisaitide omanikud ja arendajad eelistavad tuttavlikkust lihtsuse asemel.

Kogenumad kasutajad hindaksid suuresti cPaneli võimalust Hostingeri juhtpaneeli kohal. Jällegi pole see enamiku kasutajate jaoks probleem, kuid mõned meist eelistavad head ol ‘cPaneli.

Hostingeri hinnakujundus (pole nii odav, kui tundub)

Kuigi plaanid on vaid mõned dollarid kuus, on hinnakujundus selles Hostingeri veebimajutuse ülevaates lõks. Küsimus pole hinnas endas; see on hind, mis tuleb pärast seda, ja asjaolu, et peate igal aastal maksma.

Kogemuste kaudu ja uurides on väga vähe selliseid veebimajutusteenuseid, kui üldse, mis võimaldavad teil kuust kuusse maksta. Kuid neile kõigile meeldib reklaamida, et teenuse hind on ainult 3,99 dollarit kuus!

See on suurepärane, kuid kui olete võtnud endale turvalisuse (mida vajate) ja maksud, maksate umbes 200 dollarit, sest niipea, kui proovite maksta ainult 12 kuu eest, on see äkki 3,99 dollari asemel kuus 6,99 dollarit kuus..

Need ebameeldivad taktikad ei piirdu mingil viisil Hostingeriga, kuna sama taktikat kasutavad paljud teised veebimajutajad. Kuid on pettumus näha, kuidas nad vajuvad alla ja kasutavad neid tüütuid trikke.

Hostingeril on teie esimesel aastal pidev valik „Müügis” ja pärast seda, kui registreerute pikemaks perioodiks, säästate kogukuludelt.

Hostingeriga peate pühenduma 48-kuulisele teenistusele. Kui otsustate, et pärast 30-päevast raha tagastamise garantiid ei ole need teie parim otsus, peate ronima mägedesse, üritades oma raha tagasi saada.

Neil pole aga probleemi teid täiendada, kui soovite minna astme võrra kõrgemale. Mis puutub kokku, häirib madalate hindade kasutamine inimeste meelitamiseks ja nende vahesumma šokeerimiseks!

Lisateave nende maksete kohta (järg)

Lisaks hinnakujunduse põhiseadistusele on maksetega 2 probleemi. Esimene neist on seotud muretu 30-päevase raha tagasi garantiiga. 30 päeva jooksul on mõned erandid, mis ei kuulu tagasimakse saamise tingimustele:

 • Domeenide ülekandmine
 • Mis tahes hostimakse, mis on tehtud pärast tasuta prooviperioodi
 • Mõned ccTLD registrid
 • SSL-sertifikaadid

CcTLD registrid pole tavalised, kuid hõlmavad järgmist:

 • .eu
 • .es
 • .nl
 • .se
 • .ca
 • .br
 • Palju muud

Need teie raha tagasi garantii garantiid on rohkem pettumust kui miski muu. Näib, et sellel on raha ülekandmisega midagi pistmist, mis tooks kaasa tasusid.

Viimane makse tasumine on see, et hoolimata sellest, millist plaani te kasutate, pakub Hostinger ainult ühte veebisaiti. See tähendab, et peate maksma kõigi täiendavate domeenide eest. Need domeenid jäävad vahemikku 0,99–17,00 dollarit, sõltuvalt sellest, millise laienduse valite.

Hostingeri hinnad & Plaanid

See on väga taskukohane veebimajutaja, võrreldes teiste seal pakutavate jagatud veebimajutusteenustega.

Siin on nende kolm ühist hostimiskava ja funktsioone:

VallalineLisatasuÄri
Hind:0,80 dollarit kuus2,15 dollarit kuus3,45 dollarit kuus
Veebisaidid:Ainult 1PiiramatuPiiramatu
Kettaruum:10 GBPiiramatuPiiramatu
Ribalaius:100 GBPiiramatuPiiramatu
E-post:1PiiramatuPiiramatu
Andmebaasid:1 MySQLPiiramatuPiiramatu
Veebisaidi koostaja:JahJahJah
Kiirus:n / a3x optimeeritud5x optimeeritud
Andmete varukoopiad:IganädalaseltIganädalaseltIga päev
SSL-sertifikaatKrüpteerimeKrüpteerime SSLPrivaatne SSL
Raha tagasi garantii30 päeva30 päeva30 päeva

Hinnakujunduse juures on kõige olulisem meeles pidada nende püsivat müüki esimese 48 kuu makse eest.

Odavaim võimalus, ühekordne jagatud hostimine on ainult alates 0,80 dollarist kuus, samas kui äripakett on 3,45 dollarit kuus.

Need hinnad on peaaegu ületamatud ja need oleksid suurepärased isegi ilma Hostingeri pideva müügita.

Hostingeri pilve hostimiskavad

Hiljuti käivitasid nad uue pilvemajutusteenus, ja see on päris vinge. See on veebimajutus Ma soovitan ja mis pani mu testplatsi laadima vaid 0,8 sekundiga.

Põhimõtteliselt on nad loonud võimsa kombinatsiooni kahest teenusest (jagatud veebimajutus ja VPS) ja nimetanud seda ärimajutamiseks. Teenus ühendab pühendatud serveri võimsuse hõlpsasti kasutatava hPaneliga.

Nii et põhimõtteliselt töötab see VPS-is, ilma et peaksite kogu taustapildi eest hoolt kandma.

KäivitamineProfessionaalneEttevõtlus
Hind:7,45 dollarit kuus14,95 dollarit kuus27,45 dollarit kuus
Tasuta domeen:JahJahJah
Kettaruum:40 GB80 GB160 GB
RAM:3 GB6 GB12 GB
Protsessori südamikud:246
Kiiruse suurendamine:n / a2X3X
Vahemäluhaldur:JahJahJah
Isoleeritud ressursid:JahJahJah
Uptime’i seire:JahJahJah
Ühe klõpsuga installija:JahJahJah
Igapäevased varukoopiad:JahJahJah
24/7 reaalajas tugi:JahJahJah
Tasuta SSL:JahJahJah
Raha tagasi garantii30 päeva30 päeva30 päeva

Hostingeri pilvemajutusplaanid annavad teile spetsiaalse serveri võimu, ilma et veebis edu saavutamiseks tehniline võitlus pakuks kiirust ja usaldusväärsust.

Kokkuvõttes on see väga võimas tüüpi tehniliste oskusteta hostimine, kuna seda haldab täielikult ööpäevaringne ja spetsiaalne tugi, mis aitab teid igal sammul.

Faktid Hostingeri kohta & Korduma kippuvad küsimused

Tõenäoliselt on kõige tavalisem küsimus nende raha tagastamise kohta. Nad pakuvad a 30-päevane raha tagasi garantii ja erinevalt teistest hostimisteenustest, mis teevad igasuguse tagasimakse saamise valu vaevaks, võite nendega ühendust võtta ja öelda neile, et otsustasite, et see ei sobi teile.

Muidugi, nad esitavad teile küsimusi, kuid te ei saa kedagi, kes üritaks teid üles müüa või lepingut sõlmida.

30-päevane raha tagasi maksmine on tagatud probleemideta. See muudab selle suurepäraseks võimaluseks uutele blogijatele või äriinimestele, kes pole kindlad, et saavad tehnilise poolega hakkama.

Siin on mõned sagedamini esitatavad küsimused:

Küsimus: Mis on Hostinger?
Vastus: Hostinger on Leedust väljaspool asuv veebimajutusettevõte, mis pakub ühiskasutatavat hostimist, pilvemajutust, VPS-i hostimist, Windows VPS-i, e-posti hostimist, WordPress-i hostimist, Minecrafti hostimist (lisaks veel selliseid võimalusi nagu GTA, CS GO) ja domeeni nimed. Hostinger on 000Webhost, Niagahoster ja Weblink emaettevõte. Nende ametliku veebisaidi leiate siit.

Küsimus: Kas saate Hostingeriga tasuta domeeni??
Vastus: Üks domeeninime registreerimine pakutakse tasuta, kui registreerute nende iga-aastaseks äri- või premium-jagatud hostingu kavaks.

Küsimus: Milliseid makseviise nad aktsepteerivad?
Vastus: Nad aktsepteerivad enamikku krediitkaarte, samuti PayPali, Bitcoini ja enamikku teisi krüptovaluutasid.

Küsimus: Kas see on poodidele hea hostimine? Kas nad pakuvad SSL-i, ostukorve ja maksete töötlemist?
Vastus: Jah, see on veebipoodidele hea veebimajutaja, kuna need pakuvad tasuta SSL-sertifikaati, samuti kiireid servereid ja turvafunktsioone, et tagada veebipoe kiire laadimine ja turvalisus.

Küsimus: Kas need annavad tööaja garantii ja tagastavad teile seisakuid??
Vastus: Nad pakuvad tööstusstandardi 99,9% -list teenindustähtaja garantiid. Kui nad ei vasta sellele teenustasemele, võite küsida 5% krediiti oma igakuisest hostimistasust.

Küsimus: Kas see on WordPressi jaoks hea hostimisteenus??
Vastus: Jah, nad toetavad täielikult WordPressi blogisid ja saite. Nad pakuvad juhtpaneeli kaudu ühe klõpsuga WordPressi installimist.

Millised omadused on nende lisatasudega & Äriplaanid?

Kõik nemad! See on õige, kõik funktsioonid, mida Hostinger pakub, on teile saadaval. Kaks parimat plaani on väärt investeeringut, kui alustate ettevõtet või soovite luua saiti, kus oleks näha palju liiklust.

Teil on juurdepääs piiramatule hulgale e-posti kontodele teile tasuta. Teil on ka järgmised suurepärased omadused:

 • E-posti automaatvastajad
 • Kontode lubamine ja keelamine
 • Esitage edastatud e-kirju klientidele
 • E-posti rämpsposti filtreerimine

Häid funktsioone on veel palju, kuid siin loetletud funktsioonid on funktsioonid, millest saavad kasu kõik kasutajad. Kui otsite suurt komplekti funktsioone, on teie parim panus Premium- või Cloud-plaanid.

Võite olla kindel, et leiate need funktsioonid igast kavast, sealhulgas algtaseme 0,80 dollarit kuus

 • SSL tugi
 • SSD-serverid
 • DDoS-vastane kaitse
 • Pahavaravastane kaitse
 • E-posti kontod
 • Tasuta veebisaidi koostaja ja tasuta domeeninimi
 • FTP kontod
 • Veebisaidi ülekandmine
 • Üle 200 veebisaidimalli
 • Automaatne skripti installija
 • Serveri asukoha valik

Need omadused eristavad neid teistest veebimajutusteenustest, kuna hõlmavad veelgi madalama hinnaga funktsioone.

Kuidas saaksin usaldada veebimajutajat, millest ma pole kunagi varem kuulnud?

Olgu, nii et te pole neist kunagi varem kuulnud. Nad alustasid tegevust 2004. aastal ja on sellest ajast alates kiiresti kasvanud.

2007. aastal said nad 000webhost.com, tasuta ja ilma reklaamita veebimajutusteenus. Seejärel pöörduvad nad 2011. aastal veebimajutusettevõtte poole, kus nad praegu on.

Neil on üle 29 miljonit kasutajat 178 riigis kogu maailmas ja nad saavad iga päev keskmiselt 15 000 uut registreerumist. See on üks uus klient, kes registreerub iga 5 sekundi tagant!

Kas Hostingerit on hea ja ohutu kasutada? Noh, eelnev peaks iseenesest rääkima ja ma arvan, et nende jagatud hostimise platvorm on valmistatud päris hämmastavatest funktsioonidest, mis on majutustööstuse madalaimate hindadega.

Kas ma soovitan Hostingerit??

Jah, ma arvan, et see on suurepärane veebimajutaja.

Nii algajatele kui ka kogenud veebimeistritele.

Seal on nii palju suurepäraseid omadusi, soodsate hindadega, olenemata sellest, millise plaani soovite osta.

Ühine veebimajutuskava, mida soovitan, on nende oma Lisatasu pakett, kuna see pakub kõige olulisemat väärtust. Saate peaaegu kõik pilve hostimispaketi eelised palju odavamalt. Ärge siiski valvake nende alatu hinnakujunduse eest!

Kui soovite oma veebimajutuse kontot seadistada, tehke kindlaks, kas vajate kiiruse prognoosi viiekordseks. Kui jah, siis on pilveplaan teile sobiv.

Kuid plaan, mida ma tõesti soovitan, kui saate seda endale lubada, on nende oma pilve hostimine. See on nende „hübriidne” jagatud veebimajutus ja VPS-i veebimajutusteenus. See on da pomm!

Tõenäoliselt on Hostingeri kõige enam unustatud funktsioon, mida peaaegu igal teisel veebimajutusteenuse veebisaidil on, telefonitoega. Paljud Hostingerit kasutavad inimesed on uued kasutajad, kes vajavad abi, kuid enamiku kasutajate jaoks peaks piisama otseülekandest ja meilidest / piletitest.

Kuid Hostinger korvab selle oma põhjalike ja hõlpsasti jälgitavate videoõpetuste ning ülevaadetega. Nende suurepärane vestlusteenus on fantastiline, samuti on nende töötajad väga asjatundlikud.

Selles Hostingeri ülevaates olen korduvalt maininud mugavust, kasutusmugavust, lihtsat liidest ja muidugi odavat hinda. Need funktsioonid, mis vastavad kasutajakogemusele, muudavad selle iga veebisaidi omaniku jaoks parimaks valikuks, olgu see uus või kogenud.

Sellel lingil klõpsates saate 82% soodsamalt jaehinnast ja võõrustage oma saiti ainult 0,80 dollarit kuus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map