Hostinger Review

Každý deň sa zaregistruje 15 000 nových používateľov pre svoj webhosting a viac ako 29 miliónov používateľov s nimi hosťuje. Hostinger musí robiť niečo správne! Správny? To je to, čo to je Recenzia hostingerov sa snaží zistiť.


Hostinger sľubuje, že vytvorí ľahko použiteľnú, spoľahlivú, pre vývojárov priateľskú webhostingovú službu, ktorá ponúka hviezdne vlastnosti, bezpečnosť, vysoká rýchlosť, a vynikajúci zákaznícky servis za cenu, ktorá je dostupná pre každého.

Môžu však dodržať svoje sľuby a môžu držať krok s ostatnými veľkými hráčmi v rámci webhostingovej hry?

TL; DR: Hostinger je jedným z najlacnejších poskytovateľov hostingu (od 0,80 USD / mesiac), ktorý ponúka zdieľaný hosting, hosting WordPress a cloudhostingové služby za skvelé ceny bez kompromisov o vynikajúcich funkciách, spoľahlivých prevádzkach a rýchlostiach načítania stránok, ktoré sú rýchlejšie ako priemer priemyslu.

Kliknutím na tento odkaz sa dostanete 82% zľava maloobchodnej ceny a môžu hostovať vaše webové stránky iba za poplatok 0,80 dolárov mesačne.

Táto recenzia hostingera sa bude vzťahovať na:

 1. Hostinger Pros

O tomto webhostingu je veľa dobrých vecí. Tu sa podrobne pozriem na používanie tohto webhostingu.

 1. Nevýhody

Existuje však aj niekoľko negatívov. Tu sa podrobne pozriem na to, čo potrebujete vedieť.

 1. plány & ceny

Tu vás prevediem rôznymi. Ďalej sa bližšie pozriem na plán, ktorý odporúčam najviac, nový .

 1. Zhrnutie prehľadu hostingerov

Tu je miesto, kde vám poviem, či ich odporúčam alebo si myslím, že by ste radšej mali ísť s alternatívou.

hostinger hodnotenie

Pozrime sa na výhody a nevýhody používania lacných webhostingových služieb spoločnosti Hostinger.

Hostinger Pros

Majú pre nich veľa dobrých vecí a tu sa chystám pozrieť na veci, ktoré sa mi na nich páčia.

Rýchle servery & rýchlosť

Je nevyhnutné, aby sa váš web načítal rýchlo. Akákoľvek webová stránka, ktorej načítanie trvá dlhšie ako niekoľko sekúnd, povedie k frustrácii zákazníkov a nakoniec k odchodu zákazníkov z vašich stránok.

Ak načítanie vašej webovej stránky trvá viac ako 5 sekúnd, môžete skoro zabudnúť na to, aby ste túto osobu navštívili.

Majú servery v USA, Ázii a Európe (Spojené kráľovstvo). Ich servery používajú pripojenie 1 000 Mb / s a ​​takéto rýchle pripojenie bude mať vplyv na vašu rýchlosť.

Ale ako rýchlo sú presne? Veľmi pekne rýchlo, aby som bol presný.

Vytvoril som testovacie miesto na serveri Hostinger pomocou témy dvadsaťsedemnásť WordPress.

Test rýchlosti hosťovania

Testovacie miesto sa načítalo práve 1 sekunda. Nie je to zlé, ale počkajte, až to bude lepšie.

Hostinger nedávno spustil službu cloudhostingu, ktorá je dodávaná so vstavaným ukladaním do vyrovnávacej pamäte.

vstavaný do medzipamäte

Jednoduchou aktiváciou možnosti „automatická vyrovnávacia pamäť“ v nastaveniach Správcu vyrovnávacej pamäte sa mi podarilo oholiť ďalších 0,2 sekundy času načítania.

rýchle načítanie serverov

Výsledkom bolo správne načítanie testovacieho miesta 0,8 sekundy. Jednoducho prepnutím prepínača z vypnutého na zapnutý. Teraz je to celkom pôsobivé!

Odporúčam vám pozrieť si ich nové plány hostenia cloudu.

Môžete sa pozrieť na ceny a ďalšie podrobnosti o nich .

Ako sa porovnáva rýchlosť servera Hostinger s niektorými z ich hlavných konkurentov; ako SiteGround a Bluehost?

Zrieknutie sa zodpovednosti: Tento test bol vykonaný samotným serverom Hostinger.com

Celkovo sa dá povedať, že jedným z ich zameraní je rýchlosť a to ich odlišuje od mnohých iných možností webhostingu, ktoré majú zákazníci k dispozícii..

Hostinger sa skutočne ľahko používa

Pravdepodobne ste sa nikdy predtým nestretli s ľahko použiteľnou webhostingovou službou, ale ukážem vám, že je to skutočne možné.

Je tu trochu preferencie, ale hlavne ovládací panel používa rovnaký koncept ako dlaždice Microsoft. Môžete ľahko vidieť kategóriu alebo možnosť, ako aj obrázok, ktorý poskytuje trochu podrobností, ak si nie ste istí, čo robí.

ovládací panel hpanel

Vďaka týmto veľkým tlačidlám môžete kedykoľvek nájsť všetko, čo potrebujete. Nesnažia sa skryť funkcie alebo nastavenia, aby váš priestor vyzeral čistejšie. Namiesto toho to všetko vystavujú na displeji, takže všetko, čo potrebujete, je priamo na dosah ruky.

ľahko použiteľný ovládací panel

Ak ste už predtým používali inú webhostingovú službu, môžete vynechať cPanel. CPanel sa javí ako jediná konzistentná funkcia medzi webhostingovými službami, ale veľa nových používateľov má problémy s jeho navigáciou a nájdením toho, čo potrebujú..

Ako nainštalovať WordPress na

Inštalácia WordPress nemôže byť jednoduchšia. Tu nižšie vám ukážem, ako na to.

1. Najprv vyberte URL, kam sa má WordPress nainštalovať.

ako nainštalovať wordpress na

2. Ďalej si vytvorte účet správcu WordPress.

vytvorte

3. Potom pridajte trochu ďalších informácií o svojej webovej stránke.

extra informácia

Nakoniec sa inštaluje vaša stránka WordPress.

nainštalovaný wordpress

Prístup k prihlasovacím informáciám a podrobnostiam

prihlásenie wordpress

Tam to máte, majte WordPress nainštalovaný a pripravený iba tromi jednoduchými kliknutiami!

Veľká bezpečnosť a ochrana osobných údajov

Väčšina ľudí si myslí, že všetko, čo potrebujú, je certifikát SSL a budú v poriadku. To však neplatí, na ochranu svojich stránok potrebujete omnoho viac bezpečnostných opatrení ako to, čo Hostinger rozumie a ponúka svojim používateľom.

bitninja inteligentné zabezpečenie

Bitninja je súčasťou všetkých plánov. Ide o komplexnú ochranu v reálnom čase, ktorá zabraňuje XSS, DDoS, škodlivému softvéru, vkladaniu skriptov, hrubej sile a iným automatickým útokom..

Každý plán tiež prichádza SpamAssassin, je to e-mailový spamový filter, ktorý automaticky vyhľadáva a odstraňuje e-mailový spam.

Všetky plány sú súčasťou:

 • Certifikát SSL
 • Ochrana pred zamračením
 • Denné až týždenné zálohovanie údajov
 • Inteligentná ochrana bitNinja
 • Ochrana proti spamu

Klobúky pred Hostingerom za to, že berú bezpečnosť tak vážne, vzhľadom na ich už lacný webhostingový plán sú stále schopné poskytovať špičkové bezpečnostné opatrenia.

Doménové meno zadarmo & Zadarmo Tvorca webových stránok

Hostinger sa pohybuje na trhu s webovými doménami s veľkými menami, pretože táto webhostingová služba vám pomôže vybudovať vaše webové stránky od základov.

Hostinger ponúka možnosť vytvoriť jedinečnú webovú stránku. Držia sa ďalej od motívov na odstraňovanie súborov cookie, vďaka ktorým vyzerajú všetky stránky rovnako.

Bez ohľadu na to, s ktorým plánom idete, nájdete šablónu, ktorá vám najviac vyhovuje a prispôsobí sa.

tvorca webových stránok

Každá časť stránky je úplne prispôsobiteľná, takže neexistuje dôvod, prečo nemôžete navrhnúť webovú stránku svojich snov. Ich šablóny sú nádherné a vlastný dizajn webových stránok sa ľahko naviguje.

Keď budete pripravení umiestniť svoje stránky na internet, aby ich mohli vidieť všetci, vyberiete bezplatný názov domény, ak používate balík Premium alebo Cloud.

Názvy domén môžu byť trochu zložitejšie, pretože na prvý pohľad sa zdajú byť tak lacné. Názvy domén však môžu byť dosť drahé.

Ak teraz môžete ušetriť trochu peňazí na názve domény, stojí za to náklady na používanie služby webhostingu.

Najlepšie zo všetkého je, že vytvorenie webovej stránky s programom Hostinger vyžaduje nulové percentuálne kódovanie alebo technické znalosti.

Vynikajúca vedomostná základňa

základňa znalostí hostinger

Správne, Hostinger sa chce s vami podeliť o svoje znalosti, takže poskytujú úplnú vedomostnú základňu vrátane:

 • Všeobecné informácie
 • Guides
 • návody
 • Video návody

Tieto užitočné nástroje sú užitočné pre každého, kto je nový v práci s hostiteľskou platformou. Naučte sa, ako vyriešiť svoj problém, zatiaľ čo čakáte, až sa k vám pracovníci oddelenia služieb zákazníkom vrátia.

Na rozdiel od väčšiny webových stránok hostujúcich WordPress nemusíte pri hľadaní funkcie prepínať medzi webovou stránkou Hostinger a videom YouTube. Ich obchodná platforma založená na vzdelávaní tiež tlačí používateľov, aby sa učili komunikáciou s podpornými pracovníkmi.

Všetci pracovníci podpory zákazníckeho servisu pristupujú k svojim chatovacím rozhovorom s mentalitou učiteľa.

Tento cieľ vzdelávania priniesol veľký rozdiel v spolupráci so zákazníkmi. Existuje viac nahlásených chýb a používatelia si okamžite všimnú, keď niečo na ich webových stránkach nie je úplne v poriadku.

Používam hostinger, super lacný a skvelý tím podpory!

– Ky ♡ (@loverax) 22. marca 2019

Hostingerove lacné ceny

Aj keď Hostinger vytiahne rovnakú taktiku, akú robí každý iný webhosting, majú skvelé ceny.

v skutočnosti, Hostinger je jedným z najlacnejších webových hostiteľov na trhu, a zahŕňajú registráciu 1 doménového mena zadarmo. Áno, musíte platiť za ostatných, ale stále sú to prijateľné ceny.

lacný hosting

O ich cenách je veľa čo povedať, ale väčšinou sa zameriavajú na to, že za veľmi málo peňazí získate veľa funkcií.

Kliknutím na tento odkaz sa dostanete 82% zľava maloobchodnej ceny a môžu hostovať vaše webové stránky iba za poplatok 0,80 dolárov mesačne.

Vynikajúce nástroje pre e-mail

Toľko ľudí zabudne na výhody e-mailových nástrojov. Keď sa zákazník zaregistruje na server hostinger pomocou plánov druhej úrovne, má bezplatný prístup k neobmedzenému e-mailovému účtu. Vlastníci stránok sú zvyčajne veľmi lakomí na svoje e-mailové účty, pretože sa rýchlo stávajú drahšími.

Ale s Hostingerom je vlastník stránok, ako pristupujte k webmailu odkiaľkoľvek a spravujte účty. K svojim poštám môžu mať prístup aj iní používatelia, kedykoľvek je to pre nich výhodné.

e-mailové nástroje

Medzi e-mailové nástroje patria:

 • Preposielanie e-mailov
 • autoresponders
 • Ochrana proti spamu

Tieto funkcie patria medzi niektoré z najlepších funkcií dostupných v akejkoľvek službe webhostingu. Preposielanie e-mailov môže priniesť vašim zákazníkom dokumenty, videá alebo elektronické knihy. Znamená to tiež, že nemusíte poskytovať osobnú e-mailovú adresu ani opustiť webovú stránku hostiteľa.

Hostinger využíva špičkové e-mailové nástroje na to, aby sa stal vašim centrom komunikácie s vašimi zamestnancami, tímom a zákazníkmi. Hostinger zistil, čo vlastníci webových stránok potrebujú a dosiahli vynikajúce výsledky.

Hostinger sa tiež spojil so spoločnosťou Flock s cieľom ponúknuť svojim zákazníkom lepšie možnosti e-mailu. Flock je nástroj produktivity, správ a spolupráce, ktorý je k dispozícii pre Windows, MacOS, Android, iOS a desktop. Flock je teraz k dispozícii všetkým používateľom Hostinger.

Znalý zákaznícky servis

Tímu podpory zákazníkov sa môže stať veľa vecí. Zákaznícka podpora hostingu však, žiaľ, nie je dobre vyladeným tímom. Namiesto toho získate vynikajúce služby po dlhom čakaní.

podpora hostingerov

Dlhé čakacie doby sú vynikajúce. Ich podporný personál je veľmi dobre informovaný a vysvetľuje, čo robia, aby problém vyriešil.

Avšak, Hostinger má významne zlepšili reakčné časy tímu úspechu zákazníka. priemerná doba vyzdvihnutia chatu teraz trvá menej ako 2 minúty.

Nie je to len sen osoby poskytujúcej tajnú technológiu, že si ju raz dokážete sami opraviť, skutočne sa chcú podeliť o to, čo robia.

live chat

Mnoho ľudí má radosť z odovzdania zodpovednosti za údržbu svojmu webhostingovému servisu a volá to denne, ale tím zákazníckeho servisu má spôsob, ako vás vtiahnuť a zapojiť..

Keď sme sa začali pozerať na výhody a nevýhody hostingera, bolo jasné, že zákaznícky servis spadá do oboch segmentov.

Silný záznam o dostupnosti

Hostinger robí to, čo by mala robiť každá webová platforma: udržiavajte web online!

Aj keď niektorý webový hostiteľ bude mať občas výpadky, dúfajme, že len kvôli pravidelnej údržbe alebo aktualizáciám, ale nechcete, aby boli vaše stránky odstavené viac ako niekoľko hodín..

uptime

V ideálnom prípade budete mať nejaké naplánované odstávky bez toho, aby ste svoje stránky udržiavali v režime offline na viac ako 3 až 5 hodín v priebehu mesiaca. Hľadáte prevádzkyschopnosť asi 99,40%.

Nevýhody hostingera

Každá možnosť hosťovania webových stránok má svoje nevýhody, ale otázka sa týka toho, čo ste ochotní zmierniť a čo nie. Hostinger nie je výnimkou. Majú nejaké negatívy, ale ich pozitíva sú veľmi presvedčivé a to sťažuje odovzdanie tejto hostovacej služby.

Spomalte zákaznícku podporu

Najväčšou nevýhodou je, že musíte byť prihlásení (t. J. Musíte si vytvoriť účet), aby ste mali prístup k živému rozhovoru. Nie je to najväčšia vec na svete, ale pre niektorých to môže byť negatívny faktor.

Zákaznícka podpora je dvojsečný meč. Ich podporné tímy sú vynikajúce a veľmi dobre informované. Ale ich zadržanie môže byť trochu bolestivé.

problémy s podporou

Hostingerova schopnosť chatovať je užitočná a používa Intercom, kde sú uložené všetky rozhovory a či sa chcete vrátiť a prečítať si päťmesačné konverzácie, bude vám k dispozícii všetko.

Potom bude možno musieť váš zákaznícky servis nájsť iný zdroj, aby sa ubezpečil, že vám poskytuje správne informácie. Keď príde čas čakania, budete pravdepodobne frustrovaní.

Problémom je aj to, že sa nebudeme môcť skontaktovať so zákazníckym servisom, kým sa neprihlásite do svojho účtu. Toto obmedzenie znamená, že nemôžete klásť otázky skôr, ako prejdete procesom registrácie. Môžete odoslať všeobecný dopyt, ktorý vytvorí určitý druh lístka, ale bude mať aj oneskorenú odpoveď.

Jednoduchosť Zabil cPanel

CPanel bol v posledných desiatich rokoch jedinou stálou vlastnosťou takmer v každej službe webhostingu. Teraz ho Hostinger vzal. Pre nových vlastníkov webových stránok to nie je také veľké riešenie, že im nemôže chýbať to, čo nikdy nemali.

Keď však vezmete do úvahy skúsených vlastníkov webových stránok a vývojárov, ktorí trávia veľa hodín denne prácou v službe webhostingu, je to veľký pokles.

Jednoduché nastavenie ich prispôsobeného ovládacieho panela je pekné, ale veľa skúsených vlastníkov a vývojárov webových stránok uprednostňuje dôvernosť pred jednoduchosťou.

Pokročilí používatelia by ocenili možnosť cPanel nad ovládacím panelom Hostingera. Opäť to nie je problém pre väčšinu používateľov, ale niektorí z nás uprednostňujú dobrý ol ‘cPanel.

Ceny hostingerov (nie sú také lacné, ako to vyzerá)

Aj keď sú plány iba pár dolárov mesačne, v tejto recenzi hostingu webhostingu je stanovenie cien úskalia. Nejde o cenu samotnú; je to cena, ktorá príde neskôr a skutočnosť, že musíte platiť ročne.

Vďaka skúsenostiam a výskumom existuje veľmi málo, ak vôbec nejaké, webhostingové služby, ktoré vám umožňujú platiť mesačne. Všetci však radi inzerujú, že služba je iba 3,99 dolárov mesačne!

To je skvelé, ale akonáhle sa sústredíte na zabezpečenie (ktoré potrebujete) a daň, platíte takmer 200 dolárov, pretože akonáhle sa pokúsite zaplatiť iba za 12 mesiacov, je to zrazu 6,99 dolárov mesačne namiesto 3,99 dolárov.

Tieto nepríjemné taktiky sa neobmedzujú iba na hostingera, pretože veľa iných webových hostiteľov používa rovnakú taktiku. Je však sklamaním vidieť, ako sa potopia a používajú tieto nepríjemné triky.

Hostinger má pre váš prvý rok nepretržitú možnosť „On Sale“ a potom, ak sa zaregistrujete na dlhšie obdobie, ušetríte na celkových nákladoch.

V spoločnosti Hostinger sa musíte zaviazať k službe v trvaní 48 mesiacov. Ak sa rozhodnete, že po 30-dňovej záruke vrátenia peňazí nie sú vaše najlepšie rozhodnutia, budete musieť vyšplhať na hory a pokúsiť sa získať svoje peniaze späť..

Nemajú však problém upgradovať vás, ak chcete ísť o úroveň vyššie. To, čo to príde, je obťažovanie používania nízkych cien na pritiahnutie ľudí a ich šokovanie v medzisúčte!

Viac informácií o ich platbách (pokračovanie)

Okrem základného nastavenia cien existujú 2 problémy s platbami. Prvá sa týka 30-dennej záruky vrátenia peňazí bez problémov. Do 30 dní existuje niekoľko výnimiek, ktoré nespĺňajú podmienky na vrátenie platby, a sú to tieto:

 • Prevody domén
 • Akákoľvek platba za hosting uskutočnená po bezplatnej skúšobnej verzii
 • Niektoré registre ccTLD
 • Certifikáty SSL

Registre ccTLD nie sú bežné, ale zahŕňajú:

 • .EÚ
 • .es
 • .nl
 • .sa
 • .ca
 • .br
 • Oveľa viac

Tieto obmedzenia záruky vrátenia peňazí sú skôr frustrujúce ako čokoľvek iné. Zdá sa, že má čo do činenia s prevodom peňazí, ktoré by viedlo k poplatkom.

Nakoniec, čo sa týka platby, poslednou nevýhodou je, že bez ohľadu na to, v akom pláne ste, hostinger poskytuje iba 1 webovú stránku. To znamená, že musíte zaplatiť za akékoľvek ďalšie domény. Tieto domény sa pohybujú od 0,99 do 17,00 dolárov v závislosti od toho, ktoré rozšírenie vyberiete.

Hostingerove ceny & plány

Jedná sa o veľmi cenovo dostupný webhosting v porovnaní s inými zdieľanými webhostingovými službami.

Tu sú zahrnuté ich tri spoločné plány hostenia a funkcie:

jednoposteľovápoistnéobchodné
Cena:$ 0,80 / mo$ 2,15 / mo$ 3.45 / mo
Webové stránky:Iba 1neobmedzenýneobmedzený
Miesto na disku:10 GBneobmedzenýneobmedzený
Šírka pásma:100 GBneobmedzenýneobmedzený
E-mail:1neobmedzenýneobmedzený
databázy:1 MySQLneobmedzenýneobmedzený
Tvorca webových stránok:ÁnoÁnoÁno
rýchlosť:n / a3x optimalizované5x optimalizované
Zálohovanie dát:týždennétýždennédenná
Certifikát SSLPoďme šifrovaťPoďme šifrovať SSLSúkromné ​​SSL
Garancia vrátenia peňazí30 dní30 dní30 dní

Najdôležitejšou vecou, ​​ktorú si treba pri cenotvorbe zapamätať, je ich trvalý „predaj“ za prvú 48-mesačnú platbu.

Najlacnejšia možnosť, jediný zdieľaný hosting, je iba od 0,80 dolárov mesačne, zatiaľ čo obchodný balík je 3,45 dolárov mesačne.

Tieto ceny sú takmer neprekonateľné a boli by skvelé aj bez trvalého predaja, ktorý spoločnosť Hostinger pokračuje.

Hostingerské plány hostingu Cloud

Nedávno uviedli nový cloudová hostingová služba, a je to úžasné. Je to webhosting odporúčam a čo spôsobilo načítanie môjho testovacieho miesta za 0,8 sekundy.

V podstate vytvorili silnú kombináciu dvoch služieb (zdieľaný webhosting a VPS) a nazvali ho obchodným hosťovaním. Táto služba kombinuje výkon dedikovaného servera s ľahko použiteľným hPanel.

Takže v podstate beží na VPS bez toho, aby sa musel starať o všetky veci typu backend.

Začiatokprofesionálnypodnik
Cena:$ 7,45 / mo$ 14,95 / mo$ 27,45 / mo
Doména zadarmo:ÁnoÁnoÁno
Miesto na disku:40 GB80 GB160 GB
RAM:3 GB6 GB12 GB
Jadrá CPU:246
Zvýšenie rýchlosti:n / a2X3X
Správca vyrovnávacej pamäte:ÁnoÁnoÁno
Izolované zdroje:ÁnoÁnoÁno
Monitorovanie dostupnosti:ÁnoÁnoÁno
Inštalátor jedným kliknutím:ÁnoÁnoÁno
Denné zálohy:ÁnoÁnoÁno
Podpora 24/7 naživo:ÁnoÁnoÁno
SSL zadarmo:ÁnoÁnoÁno
Garancia vrátenia peňazí30 dní30 dní30 dní

Hostingerove cloudové hostingové plány vám dávajú silu dedikovaného servera bez technického boja o úspech online, prináša rýchlosť a spoľahlivosť.

Celkovo vzaté, je to veľmi výkonný typ hosťovania bez technických zručností, pretože je plne riadený 24/7 špecializovanou podporou, ktorá vám pomôže na každom kroku..

Fakty o hostingerovi & často kladené otázky

Pravdepodobne najčastejšou otázkou je ich vrátenie peňazí. Ponúkajú a 30-dňová záruka vrátenia peňazí a na rozdiel od iných hostingových služieb, ktoré spôsobujú bolesť, je pre vás možné získať akúkoľvek formu refundácie, môžete ich kontaktovať a povedať im, že ste sa rozhodli, že pre vás nie je vhodná..

Samozrejme sa vás budú pýtať na otázky, ale nedostanete niekoho, kto by sa vás chcel pokúsiť vylepšiť alebo aby vás uzamkol v zmluve.

30-dňové vrátenie peňazí je zaručené, že je bezproblémové. Vďaka tomu je vynikajúcou voľbou pre nových blogerov alebo podnikateľov, ktorí si nie sú istí, či dokážu zvládnuť technickú stránku.

Tu je niekoľko ďalších otázok:

Otázka: Čo je Hostinger?
odpoveď: Hostinger je webhostingová spoločnosť so sídlom v Litve v Európe, ktorá ponúka Zdieľaný hosting, Cloud hosting, VPS hosting, Windows VPS, E-mail hosting, WordPress hosting, Minecraft hosting (s viac na ceste, ako je GTA, CS GO) a doména. mená. Hostinger je materskou spoločnosťou 000Webhost, Niagahoster a Weblink. Ich oficiálne stránky nájdete tu.

Otázka: Získate bezplatnú doménu s Hostingerom?
odpoveď: Jedna registrácia názvu domény sa ponúka bezplatne, ak sa zaregistrujete pre svoj ročný obchodný alebo prémiový zdieľaný hostingový plán.

Otázka: Aké platobné metódy akceptujú?
odpoveď: Akceptujú väčšinu kreditných kariet, ako aj PayPal, Bitcoin a väčšinu ostatných kryptomien.

Otázka: Je to dobrý hosting pre elektronický obchod? Ponúkajú SSL, nákupné vozíky a spracovanie platieb?
odpoveď: Áno, je to dobrý webový hostiteľ pre internetové obchody, pretože poskytujú bezplatný certifikát SSL, ako aj rýchle servery a bezpečnostné funkcie na zaistenie rýchleho a bezpečného načítania vášho internetového obchodu..

Otázka: Poskytujú záruku dostupnosti a vracajú vám peniaze za prestoje?
odpoveď: Poskytujú štandardnú 99,9% záruku dostupnosti služieb. Ak nespĺňajú túto úroveň služieb, môžete požiadať o 5% kredit z vášho mesačného hostiteľského poplatku.

Otázka: Je to dobrá webhostingová služba pre WordPress?
odpoveď: Áno, plne podporujú blogy a weby WordPress. Ponúkajú inštaláciu WordPress jedným kliknutím cez ovládací panel.

Aké funkcie prichádzajú s ich prémiou & Podnikateľské plány?

Všetky! Je pravda, že máte k dispozícii každú funkciu, ktorú Hostinger ponúka. Najlepšie dva plány sa oplatia investovať, ak začínate s podnikaním alebo hľadáte vytvorenie stránky, ktorá bude mať veľkú návštevnosť.

Budete mať bezplatný prístup k neobmedzenému počtu e-mailových účtov. Budete mať aj tieto skvelé funkcie:

 • E-mailové automaty
 • Povoliť a zakázať účty
 • Poskytujte zákazníkom zasielané e-maily
 • Filtrovanie spamu prostredníctvom e-mailu

Existuje mnoho ďalších skvelých funkcií, ale funkcie tu uvedené sú funkcie, z ktorých majú úžitok všetci používatelia. Ak hľadáte skvelú sadu funkcií, vaše najlepšie stávky sú plány Premium alebo Cloud.

Môžete si byť istí, že tieto funkcie nájdete v každom pláne, vrátane základného plánu 0,80 EUR mesačne

 • Podpora SSL
 • Servery SSD
 • Ochrana proti DDoS
 • Ochrana pred škodlivým softvérom
 • E-mailové účty
 • Zadarmo tvorca webových stránok a bezplatné doménové meno
 • FTP účty
 • Prenos webových stránok
 • Viac ako 200 šablón webových stránok
 • Inštalátor automatického skriptu
 • Výber umiestnenia servera

Vďaka týmto funkciám sa odlišujú od ostatných služieb webhostingu, pretože obsahujú viac funkcií za nižšie ceny.

Ako môžem dôverovať webhostingu, o ktorom som nikdy predtým nepočul?

Dobre, takže ste o nich nikdy predtým nepočuli. Začali sa v roku 2004 a odvtedy rýchlo rastú.

V roku 2007 sa stali 000webhost.com, bezplatná a bez reklamných webhostingových služieb. Potom sa v roku 2011 presťahovali do webhostingovej spoločnosti, v ktorej sú dnes.

Už skončili 29 miliónov používateľov v 178 krajinách na celom svete a každý deň dostanú v priemere 15 000 nových registrácií. To je registrácia nového zákazníka každých 5 sekúnd!

Je teda Hostinger dobrý a bezpečný na používanie? Vyššie uvedené by malo hovoriť samo za seba, a myslím si, že ich zdieľaná hostingová platforma je vyrobená z celkom úžasných funkcií pri niektorých najnižších cenách v hostiteľskom priemysle..

Odporúčam hostingera?

Áno, myslím, že je to vynikajúci webhosting.

Pre úplných začiatočníkov aj skúsených „správcov webu“.

Existuje toľko vynikajúcich funkcií za skvelé ceny bez ohľadu na plán, ktorý sa rozhodnete kúpiť.

Zdieľaný web hosting plán, ktorý odporúčam, je ich Prémiový balík, pretože to ponúka najvýznamnejšiu hodnotu. Získate takmer všetky výhody balíka cloud hosting za oveľa nižšie náklady. Dajte si však pozor na ich záludné ceny!

Ak chcete nastaviť svoj webhostingový účet, zistite, či potrebujete 5-násobný odhad rýchlosti. Ak je to tak, cloudový plán je pre vás ten pravý.

Ale plán, ktorý naozaj odporúčam, ak si to môžete dovoliť, je ich cloud hosting. Je to ich „hybridný“ zdieľaný webhosting a služba VPS webhosting. Toto je da bomba!

Pravdepodobne najviac chýbajúcou funkciou v hostingu, ktorú má takmer každý iný web hosting, je telefonická podpora. Mnoho ľudí, ktorí používajú program Hostinger, sú novými používateľmi, ktorí potrebujú pomoc, ale pre väčšinu používateľov by mal stačiť živý chat a e-maily / lístky.

Hostinger si to však vymyslí pomocou svojich hĺbkových a ľahko sledovateľných videonávodov a návodov. Ich vynikajúca chatová služba je fantastická a ich personál je veľmi dobre informovaný.

V rámci tohto prehľadu Hostinger som opakovane spomínal pohodlie, jednoduché používanie, jednoduché rozhranie a samozrejme aj lacnú cenu. Vďaka týmto funkciám sa užívateľské prostredie stáva najlepšou voľbou pre každého vlastníka webových stránok, nového alebo skúseného.

Kliknutím na tento odkaz sa dostanete 82% zľava maloobchodnej ceny a hostujte svoje stránky iba za účelom 0,80 dolárov mesačne.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map