Hostinger recenze

Každý den se zaregistruje 15 000 nových uživatelů pro svůj webový hosting a hostuje s nimi přes 29 milionů uživatelů. Hostinger musí dělat něco v pořádku! Že jo? Tak to je to Hostinger recenze chce zjistit.


Hostinger slibuje, že vytvoří snadno použitelnou, spolehlivou a pro vývojáře přátelskou webhostingovou službu, která nabízí hvězdné funkce, bezpečnost, vysoká rychlost, a skvělý zákaznický servis za dostupnou cenu pro každého.

Mohou však dodržovat své sliby a mohou držet krok s ostatními velkými hráči ve hře webhostingu?

TL; DR: Hostinger je jedním z nejlevnějších poskytovatelů hostingu na světě (od pouhých 0,80 $ / měsíc), který nabízí sdílený hosting, hosting WordPress a cloudhostingové služby za skvělé ceny, aniž by byly ohroženy vynikající funkce, spolehlivá dostupnost a rychlost načítání stránek, které jsou rychlejší než průměr průmyslu.

Kliknutím na tento odkaz získáte 82% sleva maloobchodní ceny a mohou hostovat vaše webové stránky pouze 0,80 $ měsíčně.

Tato recenze hostingera bude zahrnovat:

 1. Hostinger Pros

O tomto hostiteli webu je spousta dobrých věcí. Zde se podrobně podívám na používání tohoto webhostingu.

 1. Nevýhody

Existuje však i několik negativů. Zde se podrobně podívám na to, co potřebujete vědět.

 1. Plány & Ceny

Tady vás vezmu skrz různé. Také se blíže podívám na plán, který doporučuji nejvíce, jejich nový .

 1. Shrnutí recenze hostitele

Zde je místo, kde vám řeknu, zda je doporučuji, nebo pokud si myslím, že je lepší jít s alternativou.

hostinger recenze

Pojďme se podívat na výhody a nevýhody používání hostingerových levných webhostingových služeb.

Hostinger Pros

Mají pro ně spoustu dobrých věcí a tady se podívám na věci, které se mi na nich líbí.

Rychlé servery & Rychlost

Je nezbytné, aby se váš web načítal rychle. Jakákoli webová stránka, která se načte déle než několik sekund, povede k frustrace zákazníka a v konečném důsledku i zákazníci opouštějící váš web.

Pokud načtení webové stránky trvá déle než 5 sekund, můžete do značné míry zapomenout na to, aby tato osoba navštívila vaši webovou stránku.

Mají servery v USA, Asii a Evropě (UK). Jejich servery používají připojení 1 000 Mb / s a ​​takové rychlé připojení ovlivní vaši rychlost.

Ale jak rychle jsou přesně? No docela zatraceně rychle, abych byl přesný.

Vytvořil jsem testovací web na serveru Hostinger pomocí tématu dvacet sedmnácti WordPress.

Test rychlosti hostování

Testovací stránka se načítala právě 1 sekunda. Není to špatné, ale počkejte, až to bude lepší.

Hostinger nedávno spustil cloudovou hostingovou službu, která přichází s vestavěným ukládáním do mezipaměti.

vestavěný do mezipaměti

Jednoduše aktivací možnosti „automatická mezipaměť“ v nastavení Správce mezipaměti jsem mohl oholit dalších 0,2 sekundy doby načítání.

rychlé načítání serverů

Výsledkem bylo správné načtení testovacího místa 0,8 sekundy. Jednoduše přepnutím přepínače z vypnuto na zapnuto. Teď je to docela působivé!

Doporučuji vyzkoušet si jejich nové plány cloudového hostování.

Můžete se podívat na ceny a další podrobnosti o nich .

Jak se srovnává rychlost serveru Hostinger s některými z jejich hlavních konkurentů; jako SiteGround a Bluehost?

Zřeknutí se odpovědnosti: Tento test provedl sám Hostinger.com

Celkově lze říci, že jedním z jejich zaměření je rychlost a to je to, co je odlišuje od mnoha jiných možností webhostingu, které mají zákazníci k dispozici..

Hostinger je opravdu snadné použití

Pravděpodobně jste nikdy nenarazili na snadno použitelnou webhostingovou službu dříve, ale ukážu vám, že je to ve skutečnosti možné.

Zde je trochu preference, ale hlavně ovládací panel používá stejný koncept jako Microsoft dlaždice. Můžete snadno vidět kategorii nebo možnost, stejně jako obrázek, který poskytuje trochu nahlédnutí, pokud si nejste jisti, co to dělá.

ovládací panel hpanel

S těmito velkými tlačítky můžete kdykoli najít cokoli, co potřebujete. Nesnaží se skrýt funkce nebo nastavení, aby váš prostor vypadal čistěji. Místo toho to všechno vystavují na displeji, takže vše, co potřebujete, je přímo na dosah ruky.

snadno použitelný ovládací panel

Pokud jste dříve použili jinou webhostingovou službu, může vám cPanel uniknout. CPanel se jeví jako jediná konzistentní funkce mezi webhostingovými službami, ale mnoho nových uživatelů má problémy s navigací a hledáním toho, co potřebují.

Jak nainstalovat WordPress na Hostinger

Instalace WordPress nemůže být jednodušší. Tady níže vám ukážu, jak na to.

1. Nejprve vyberete adresu URL, kam má být WordPress nainstalován.

jak nainstalovat wordpress na hostinger

2. Poté vytvořte účet správce WordPress.

vytvořit wordpress admin

3. Poté přidejte trochu dalších informací o svém webu.

informace navíc

Nakonec se váš web WordPress instaluje.

wordpress nainstalován

Přístup k přihlašovacím informacím a podrobnostem

wordpress přihlášení

Tam to máte, nechte si WordPress nainstalovat a připravit pouhými třemi jednoduchými kliknutími!

Skvělá bezpečnost a soukromí

Většina lidí si myslí, že vše, co potřebují, je SSL certifikát a budou v pořádku. To však neplatí, potřebujete mnohem více bezpečnostních opatření než to, které chrání váš web, a to je něco, co Hostinger chápe a nabízí svým uživatelům.

bitninja inteligentní zabezpečení

Bitninja je součástí všech plánů. Jedná se o all-in-one ochranu v reálném čase, která zabraňuje XSS, DDoS, malwaru, vkládání skriptů, hrubou silou a dalším automatickým útokům.

Každý plán také přichází SpamAssassin, je to e-mailový spamový filtr, který automaticky vyhledává a odstraňuje e-mailový spam.

Všechny plány jsou součástí:

 • SSL certifikát
 • Ochrana před zářením
 • Denní až týdenní zálohování dat
 • Inteligentní zabezpečení BitNinja
 • Ochrana proti spamu

Klobouky před Hostingerem za to, že berou bezpečnost tak vážně, vzhledem k jejich již levným webovým hostingovým plánům jsou stále schopni poskytovat špičková bezpečnostní opatření.

Doménové jméno zdarma & Webový tvůrce zdarma

Hostinger se pohybuje s velkými jmény na trhu stavebních webových stránek, protože tato webhostingová služba vám pomůže vytvořit váš web od základů.

Hostinger nabízí možnost vytvořit jedinečný web. Nepřibližují se k tématům ořezávačů cookie, díky nimž každý web vypadá stejně.

Bez ohledu na to, s jakým plánem jdete, můžete najít šablonu, která nejlépe vyhovuje vašemu vzhledu a přizpůsobit ji.

tvůrce webových stránek

Každá část stránky je kompletně přizpůsobitelná, takže není důvod, proč nemůžete navrhnout web svých snů. Jejich šablony jsou krásné a vlastní design webových stránek se snadno naviguje.

Až budete připraveni umístit váš web na internet, aby ho mohli vidět všichni, vyberete zdarma doménové jméno, pokud používáte balíček Premium nebo Cloud.

Doménová jména mohou být trochu složitější, protože se zpočátku zdají tak levné. Doménová jména však mohou být docela drahá.

Pokud nyní můžete ušetřit trochu peněz na doménovém jménu, stojí za to náklady na používání webhostingové služby.

Nejlepší ze všeho je, že vytvoření webové stránky s Hostingerem vyžaduje kódování s nulovým procentem nebo technické znalosti.

Vynikající znalostní báze

znalostní báze hostinger

Správně, Hostinger se chce s vámi podělit o své znalosti, takže poskytují kompletní znalostní základnu včetně:

 • Obecná informace
 • Průvodci
 • Výukové programy
 • Video návody

Tyto užitečné nástroje jsou užitečné pro každého, kdo pracuje s hostingovou platformou. Můžete se naučit řešit svůj problém, zatímco čekáte, až se k vám pracovníci zákaznického servisu vrátí.

Na rozdíl od většiny webů hostujících WordPress nemusíte přepínat mezi webovou stránkou Hostinger a videem YouTube, abyste našli funkci. Jejich obchodní platforma založená na učení také nutí uživatele k učení tím, že komunikuje s podpůrnými zaměstnanci.

Všichni pracovníci podpory zákaznického servisu přistupují ke svým chatovým rozhovorům s mentalitou učitele.

Tento cíl vzdělávání učinil velký rozdíl ve spolupráci se zákazníky. Existuje více hlášených chyb a uživatelé si okamžitě všimnou, když něco na jejich webových stránkách není zcela v pořádku.

Používám hostinger, super levný a skvělý tým podpory!

– Ky ♡ (@lovekyrax) 22. března 2019

Hostingerovy levné ceny

Přestože Hostinger táhne stejnou taktiku, jakou má každý jiný web hosting, mají skvělé ceny.

Ve skutečnosti, Hostinger je jedním z nejlevnějších webových hostitelů na trhu, a zahrnují registraci 1 doménového jména zdarma. Ano, musíte platit za ostatní, ale stále jsou to přijatelné ceny.

levné hostingové ceny

O jejich cenách je toho hodně co říci, ale hlavně se soustředíme na to, že dostanete spoustu funkcí za velmi málo peněz.

Kliknutím na tento odkaz získáte 82% sleva maloobchodní ceny a mohou hostovat vaše webové stránky pouze 0,80 $ měsíčně.

Vynikající e-mailové nástroje

Tolik lidí zapomíná výhody e-mailových nástrojů. Když se zákazník zaregistruje pro hostinger pomocí plánů nejvyšší úrovně 2, má bezplatný přístup k neomezenému e-mailovému účtu. Majitelé stránek jsou obvykle velmi laskaví ve svých e-mailových účtech, protože se rychle stávají dražší.

Ale s Hostingerem majitel webu než přístup k webmailu odkudkoli a správa účtů. Ostatní uživatelé mohou také přistupovat k jejich poště, kdykoli je to pro ně výhodné.

e-mailové nástroje

Mezi e-mailové nástroje patří:

 • Přeposílání e-mailů
 • Autoresponders
 • Ochrana proti spamu

Tyto funkce patří mezi některé z nejlepších funkcí dostupných v jakékoli službě webhosting. Přesměrování e-mailů může posílat dokumenty, videa nebo eKnihy svým zákazníkům hračkou. Znamená to také, že nebudete muset rozdávat osobní e-mailovou adresu ani opustit web hostitele.

Hostinger využívá své vysoce kvalitní e-mailové nástroje, aby se stal vaším centrem komunikace s vašimi zaměstnanci, svým týmem a vašimi zákazníky. Hostinger zjistil, co vlastníci webových stránek potřebují a poskytli s vynikajícími výsledky.

Hostinger také spolupracuje s Flockem, aby svým zákazníkům nabídl lepší e-mailové možnosti. Flock je nástroj pro produktivitu, zasílání zpráv a spolupráci, který je k dispozici pro Windows, MacOS, Android, iOS a desktop. Flock je nyní k dispozici všem uživatelům Hostinger.

Znalý zákaznický servis

Existuje tým věcí, které se mohou pro tým podpory zákazníků pokazit. Zákaznická podpora hostingera bohužel není dobře vyhraněným týmem, kterým by měla být. Místo toho získáte vynikající služby po dlouhém čekání.

podpora hostingerů

Díky dlouhé čekací době je zákaznický servis vynikající. Jejich podpůrný personál má velmi dobré znalosti a vysvětluje, co dělají, aby váš problém vyřešili.

Hostinger však má výrazně zlepšily doby odezvy týmu úspěchu zákazníka. průměrná doba vyzvednutí chatu nyní trvá méně než 2 minuty.

Není to jen sen osoby podporující tajné technologie, že si ji jednou dokážete sami opravit, ale opravdu se chtějí podělit o to, co dělají.

živý chat

Mnoho lidí si užívá předávání odpovědností za údržbu webhostingové službě a volá ji denně, ale tým zákaznických služeb má způsob, jak vás vtáhnout a zapojit se..

Když jsme začali zkoumat klady a zápory hostingera, bylo jasné, že zákaznický servis spadá do obou segmentů.

Silný záznam o dostupnosti

Hostinger dělá to, co by měla dělat každá webhostingová platforma: udržujte web online!

Ačkoli jakýkoli webový hostitel bude občas mít prostoje, doufejme, že jen kvůli pravidelné údržbě nebo aktualizacím, ale nechcete, aby vaše stránky byly mimo provoz několik hodin.

uptime

V ideálním případě budete mít nějaké naplánované prostoje, aniž byste svůj web udržovali v režimu offline déle než 3 až 5 hodin v průběhu měsíce. Hledáte asi 99,40% provozuschopnosti.

Hostinger nevýhody

Každá možnost hostování webů má své nevýhody, ale otázka přichází na to, s čím jste ochotni se vyrovnat a co nejste. Hostinger není výjimkou. Mají nějaké negativy, ale jejich pozitiva jsou velmi přesvědčivá, a proto je obtížné předat tuto hostingovou službu.

Zpomalte zákaznickou podporu

Největší nevýhodou je, že pro přístup k živému chatu musíte být přihlášeni (tj. Musíte si vytvořit účet). Nejde o největší věc na světě, ale pro některé to může být negativní faktor.

Zákaznická podpora je dvojsečný meč. Jejich podpůrné týmy jsou vynikající a velmi dobře informované. Ale jejich zadržování může být trochou bolesti.

problémy s podporou

Hostingerova schopnost žít chat je užitečná a používají Intercom, kde jsou uloženy všechny chaty, a ať už se chcete vrátit a přečíst si pětiměsíční konverzace, bude vám vše k dispozici.

Poté bude možná muset váš zákaznický servis najít jiný zdroj, aby se ujistil, že vám poskytuje správné informace. Když přijde čas čekat, budete pravděpodobně frustrovaní.

Existuje také problém, že nebudeme moci kontaktovat osobu zákaznického servisu, dokud nejste přihlášeni ke svému účtu. Toto omezení znamená, že se před zahájením procesu registrace nemůžete ptát. Můžete odeslat obecný dotaz, který vytvoří určitý druh lístku, ale bude také mít zpožděnou odpověď.

Jednoduchost Zabila cPanel

CPanel byl jedinou stálou funkcí napříč téměř každou webhostingovou službou zhruba za posledních deset let. Nyní ho Hostinger vzal. Pro nové majitele webových stránek to není tak velká dohoda, že jim nemůže chybět to, co nikdy neměli.

Když však vezmete v úvahu zkušené vlastníky webových stránek a vývojáře, kteří tráví mnoho hodin denně prací na své službě webhostingu, je to velký pokles.

Jednoduché nastavení jejich přizpůsobeného ovládacího panelu je pěkné, ale mnoho zkušených vlastníků a vývojářů webových stránek upřednostňuje důvěrnost před jednoduchostí.

Pokročilí uživatelé by ocenili možnost cPanel přes ovládací panel Hostingera. Opět to není problém pro většinu uživatelů, ale někteří z nás preferují dobrý ol ‘cPanel.

Cena hostingerů (není tak levná, jak to vypadá)

Přestože jsou plány pouze pár dolarů měsíčně, v této recenzi hostingu webhostingu je stanovení ceny úskalím. Nejde o cenu samotnou; je to cena, která přijde později a skutečnost, že musíte platit ročně.

Prostřednictvím zkušeností a výzkumu, existuje jen velmi málo, pokud vůbec, webhostingové služby, které vám umožní platit měsíc co měsíc. Všichni však rádi inzerují, že služba je pouze 3,99 $ měsíčně!

To je skvělé, ale jakmile se zaměříte na zabezpečení (které potřebujete) a daň, platíte téměř 200 USD, protože jakmile se pokusíte zaplatit pouze za 12 měsíců, najednou je to 6,99 $ namísto 3,99 $.

Tyto nepříjemné taktiky se nijak neomezují na Hostingera, protože mnoho jiných webových hostitelů používá stejnou taktiku. Je však zklamáním vidět, jak se klesají a používají tyto nepříjemné triky.

Hostinger má pro svůj první rok možnost „On Sale“ a poté, pokud se zaregistrujete na delší období, ušetříte celkové náklady.

S Hostinger se musíte zavázat k 48 měsíční službě. Pokud se rozhodnete, že po 30denní záruce vrácení peněz nejsou vaše nejlepší rozhodnutí, budete se muset vyšplhat na hory a pokusit se získat peníze zpět.

Nemají však problém upgradovat vás, pokud chcete jít o úroveň výše. K čemu to je, je nepříjemnost používání nízkých cen k přitahování lidí a jejich šokování v mezisoučtu!

Více o jejich platbách (pokračování)

Kromě základního nastavení cen existují 2 problémy s platbami. První se týká třicetidenní záruky vrácení peněz bez potíží. Do 30 dnů existuje několik výjimek, které nemají nárok na vrácení peněz, a jsou to:

 • Převody domén
 • Jakákoli platba za hosting provedená po bezplatné zkušební verzi
 • Některé registry ccTLD
 • SSL certifikáty

Registry ccTLD nejsou běžné, ale zahrnují:

 • .eu
 • .es
 • .nl
 • .se
 • .ca
 • .br
 • Mnoho dalších

Tato omezení záruky vrácení peněz jsou spíše frustrující než cokoli jiného. Zdá se, že má co do činění s převodem peněz, které by vedlo k poplatkům.

A konečně poslední nevýhodou, pokud jde o platbu, je to, že bez ohledu na to, jaký plán máte, Hostinger poskytuje pouze 1 web. To znamená, že musíte platit za jakékoli další domény. Tyto domény se pohybují od 0,99 do 17,00 $ v závislosti na tom, které rozšíření vyberete.

Hostingerovy ceny & Plány

Jedná se o velmi cenově dostupný webhosting ve srovnání s jinými sdílenými webhostingovými službami.

Zde jsou zahrnuty jejich tři sdílené hostovací plány a funkce:

SinglPojistnéPodnikání
Cena:0,80 $ / měsíc2,15 $ / měsíc3,45 $ / měsíc
Webové stránky:Jen 1NeomezenýNeomezený
Místo na disku:10 GBNeomezenýNeomezený
Šířka pásma:100 GBNeomezenýNeomezený
E-mailem:1NeomezenýNeomezený
Databáze:1 MySQLNeomezenýNeomezený
Tvůrce webových stránek:AnoAnoAno
Rychlost:n / a3x Optimalizováno5x Optimalizováno
Zálohování dat:TýdněTýdněDenně
SSL certifikátPojďme se zašifrovatPojďme šifrovat SSLSoukromý SSL
Záruka vrácení peněz30 dní30 dní30 dní

Nejdůležitější věcí, kterou si při tvorbě cen pamatovat, je jejich trvalý „prodej“ za vaši první 48měsíční platbu.

Nejlevnější možnost, jeden sdílený hosting je pouze od 0,80 dolaru za měsíc, zatímco obchodní balíček je 3,45 dolaru za měsíc.

Tyto ceny jsou téměř nepřekonatelné a byly by skvělé ceny i bez trvalého prodeje, který Hostinger pokračuje.

Hostinger Cloud Hosting plány

Nedávno spustili nový cloudová hostingová služba, a je to docela úžasné. Je to webhosting doporučuji a co způsobilo načítání mého testovacího webu za pouhých 0,8 sekundy.

V podstatě vytvořili výkonnou kombinaci dvou služeb (sdílený webhosting a VPS) a nazvali jej podnikovým hostingem. Tato služba kombinuje výkon dedikovaného serveru s snadno použitelným hPanel.

Takže v podstatě běží na VPS, aniž by se musel starat o všechny backendové věci.

SpuštěníProfesionálníPodnik
Cena:7,45 $ / měsíc14,95 $ / měsíc27,45 $ / měsíc
Doména zdarma:AnoAnoAno
Místo na disku:40 GB80 GB160 GB
RAM:3 GB6 GB12 GB
Jádra CPU:246
Zvýšení rychlosti:n / a2X3X
Správce mezipaměti:AnoAnoAno
Izolované zdroje:AnoAnoAno
Sledování dostupnosti:AnoAnoAno
Instalační program jedním kliknutím:AnoAnoAno
Denní zálohy:AnoAnoAno
24/7 Live Support:AnoAnoAno
SSL zdarma:AnoAnoAno
Záruka vrácení peněz30 dní30 dní30 dní

Hostingerovy cloudové hostingové plány vám dávají sílu dedikovaného serveru bez technického boje o úspěch online přináší rychlost a spolehlivost.

Celkově vzato, jedná se o velmi silný typ hostingu bez technických dovedností, protože je plně řízen 24/7 vyhrazenou podporou, která vám pomůže na každém kroku na cestě.

Fakta hostingerů & Často kladené otázky

Pravděpodobně nejčastější otázkou je jejich vrácení peněz. Nabízejí 30denní záruka vrácení peněz a na rozdíl od jiných hostingových služeb, které způsobují jakoukoli formu vrácení peněz, můžete je kontaktovat a sdělit jim, že jste se rozhodli, že pro vás není vhodná..

Samozřejmě se vás budou ptát, ale nedostanete někoho, kdo by se vás snažil upoutat nebo aby vás uzavřel smlouvu.

30denní vrácení peněz je zaručeno, že je bezproblémové. Díky tomu je skvělá volba pro nové blogery nebo podnikatele, kteří si nejsou jisti, že zvládnou technickou stránku.

Zde je několik nejčastějších dotazů:

Otázka: Co je Hostinger?
Odpovědět: Hostinger je webhostingová společnost se sídlem v Litvě v Evropě, která nabízí Sdílený hosting, Cloud hosting, VPS hosting, Windows VPS, E-mail hosting, WordPress hosting, Minecraft hosting (s více na cestě, jako je GTA, CS GO), a doména jména. Hostinger je mateřskou společností 000Webhost, Niagahoster a Weblink. Jejich oficiální stránky najdete zde.

Otázka: Získáte bezplatnou doménu s Hostinger?
Odpovědět: Registrace jednoho doménového jména je nabízena zdarma, pokud se zaregistrujete do svého ročního obchodního nebo prémiového sdíleného hostovacího plánu.

Otázka: Jaké platební metody akceptují?
Odpovědět: Přijímají většinu kreditních karet, stejně jako PayPal, Bitcoin a většinu dalších kryptoměn.

Otázka: Je to dobrý hosting pro elektronický obchod? Nabízejí SSL, nákupní vozíky a zpracování plateb?
Odpovědět: Ano, je to dobrý webový hostitel pro internetové obchody, protože poskytují bezplatný SSL certifikát, stejně jako rychlé servery a bezpečnostní funkce, aby se váš internetový obchod rychle načítal a byl bezpečný.

Otázka: Poskytují záruku dostupnosti a vrátí vám za prostoje?
Odpovědět: Nabízejí standardní 99,9% záruku dostupnosti služeb. Pokud nesplňují tuto úroveň služeb, můžete požádat o 5% kredit z vašeho měsíčního poplatku za hostování.

Otázka: Je to dobrá hostingová služba pro WordPress?
Odpovědět: Ano, plně podporují blogy a weby WordPress. Nabízejí instalaci WordPress jedním kliknutím prostřednictvím ovládacího panelu.

Jaké funkce přicházejí s jejich prémií & Podnikatelské plány?

Všichni! Správně, každá funkce, kterou Hostinger nabízí, je vám k dispozici. Nejlepší 2 plány stojí za investici, pokud zahajujete podnikání nebo hledáte web, který bude mít velký provoz.

Budete mít přístup k neomezenému množství e-mailových účtů zdarma. Budete také mít tyto skvělé funkce:

 • E-mailové autoresponders
 • Povolit a zakázat účty
 • Poskytujte zákazníkům předávané e-maily
 • Filtrování nevyžádané pošty

Existuje mnoho dalších skvělých funkcí, ale zde uvedené funkce jsou funkce, z nichž mají prospěch všichni uživatelé. Pokud hledáte skvělou sadu funkcí, jsou vaše nejlepší sázka plány Premium nebo Cloud.

Můžete si také být jisti, že tyto funkce najdete v každém plánu, včetně výchozího plánu 0,80 $ za měsíc

 • Podpora SSL
 • Servery SSD
 • Ochrana proti DDoS
 • Ochrana proti malwaru
 • E-mailové účty
 • Zdarma tvůrce webových stránek a bezplatné doménové jméno
 • FTP účty
 • Přenos webových stránek
 • Více než 200 šablon webových stránek
 • Automatická instalace skriptů
 • Výběr umístění serveru

Díky těmto vlastnostem se odlišují od ostatních webhostingových služeb, protože obsahují více funkcí za nižší ceny.

Jak mohu věřit webhostingu, kterého jsem nikdy předtím neslyšel?

Dobře, takže jste o nich nikdy neslyšeli. Začali v roce 2004 a od té doby rychle rostou.

V roce 2007 se staly 000webhost.com, zdarma a bez reklamních webhostingových služeb. Poté se v roce 2011 otočili do webhostingové společnosti, jakou jsou dnes.

Mají za sebou 29 milionů uživatelů ve 178 zemích po celém světě a každý den dostávají v průměru 15 000 nových registrací. To je registrace nového zákazníka každých 5 sekund!

Je tedy Hostinger dobrý a bezpečný? No, výše uvedené by mělo mluvit samo za sebe, a já si myslím, že jejich sdílená hostingová platforma je vyrobena z některých docela úžasných funkcí za některé z nejnižších cen v hostitelském průmyslu.

Doporučuji Hostinger?

Ano, myslím, že je to vynikající webhosting.

Pro úplné začátečníky i ostřílené „webmastery“.

Existuje tolik skvělých funkcí za skvělé ceny bez ohledu na to, jaký plán se rozhodnete koupit.

Sdílený web hosting plán, který doporučuji, je jejich Prémiový balíček, protože to nabízí nejvýznamnější hodnotu. Získáte téměř všechny výhody cloudového hostingového balíčku za mnohem nižší cenu. Ale pozor na jejich záludné ceny!

Pokud chcete nastavit webhostingový účet, zjistěte, zda potřebujete 5x odhad rychlosti. Pokud ano, cloudový plán je pro vás ten pravý.

Ale plán, který opravdu doporučuji, pokud si to můžete dovolit, je jejich cloud hosting. Je to jejich „hybridní“ sdílený webový hosting a webová služba VPS. Tohle je da bomba!

Pravděpodobně nejvíce zmeškanou funkcí v Hostingeru, kterou má téměř každý jiný web hosting, je telefonická podpora. Mnoho lidí, kteří používají Hostinger, jsou noví uživatelé, kteří potřebují pomoc, ale pro většinu uživatelů by měl stačit živý chat a e-maily / lístky.

Hostinger si to však vynahradí svými hloubkovými a snadno sledovatelnými videonávody a návody. Jejich vynikající chatovací služba je fantastická a jejich personál je velmi dobře informován.

V této recenzi hostitele jsem opakovaně uváděl pohodlí, snadné použití, jednoduché rozhraní a samozřejmě i levnou cenu. Díky těmto funkcím, které uspokojí uživatelské prostředí, je to nejlepší volba pro každého vlastníka webu, nového nebo zkušeného.

Kliknutím na tento odkaz získáte 82% sleva maloobchodní ceny a hostujte vaše stránky pouze 0,80 $ měsíčně.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map