Hosting Namecheap vs GoDaddy

Hlava na hlave Namecheap Vs GoDaddy porovnanie webhostingu, ktoré sa zameriava na dôležité funkcie, ako sú výkonnosť, cena, výhody a nevýhody a ďalšie – ktoré vám pomôžu rozhodnúť sa pred registráciou u jedného z týchto registrátorov doménových mien, ktorí ponúkajú aj služby webhostingu.


Konečné skóre

Namecheap

Konečné skóre

Choď oci

Choď oci je jasným víťazom medzi týmito dvoma webhostingovými službami. Viac informácií o GoDaddy vs Namecheap nájdete v nižšie uvedenej porovnávacej tabuľke:

prejdite prstom doprava

Namecheap

Choď oci

o:Namecheap je jedným z lídrov na trhu registrátorov doménových mien, ktorí ponúkajú vysoko cenovo dostupný webový hosting závislý od reklamy.GoDaddy bol nedávno v médiách, najmä v televíznych reklamách a tlačených médiách. Poskytuje doménové mená, ako aj webhosting, ktorý je užívateľsky príjemný spolu s primeranými cenami a pôsobivými prestávkami.
Spoločnosť bola založená v:20001997
Hodnotenie BBB:F+
adresa:11400 W. Olympic Blvd Suite 200, Los Angeles, CA 90302, Spojené štáty14455 N. Hayden Rd. # 219 Scottsdale, AZ 85260
Telefónne číslo:(661) 310 – 2107(480) 505-8877
Emailová adresa:[Email protected]Nie sú uvedené
Typy podpory:Živá podpora, chat, lístokTelefón, podpora naživo, chat, lístok, školenie
Umiestnenie dátového centra / servera:USA a Spojené kráľovstvoPhoenix, Arizona
Mesačná cena:Od 3,24 dolárov mesačneOd 4,99 dolárov mesačne
Neobmedzený prenos dát:ÁnoÁno (s výnimkou plánu ekonomiky)
Neobmedzené ukladanie údajov:Áno (iba konečný plán)Áno (s výnimkou plánu ekonomiky)
Neobmedzený počet e-mailov:Áno (iba konečný plán)Áno (s výnimkou plánu ekonomiky)
Hostiteľ viacerých domén:ÁnoÁno (s výnimkou plánu ekonomiky)
Ovládací panel hostenia / rozhranie:cPanelcPanel
Záruka dostupnosti servera:99,90%99,90%
Garancia vrátenia peňazí:14 dní30 dní
K dispozícii vyhradený hosting:ÁnoÁno
bonusy & extra:Prilákajte SEO nástroje a načíta viac.Prémiový nástroj na správu DNS (iba konečný plán). Dvojitý výkon a pamäť (iba konečný plán). DudaMobile automaticky prevádza vaše stránky na mobilné zariadenia (všetky plány okrem ekonomiky). Certifikát SSL (iba konečný plán). Accelerator webových stránok (iba konečný plán). Certifikát SSL (iba konečný plán). Škodlivý softvér (iba konečný plán).
Dobrý: Ľahko použiteľné rozhranie: Na rozdiel od iných rozhraní webhostingov je toto rozhranie prehľadné a usporiadané a všetky vaše možnosti sú prehľadne uložené v bočnom paneli..
Videá s návodom: Majú výukové videá, ktoré vás prevedú vykonaním alebo riadením úlohy na zadnom konci – dar z nebies pre všetkých začiatočníkov.
Lacné ceny: Nielenže si môžete užiť celý balík zásielok, ale môžete ich využiť aj za lacné ceny.
Skvelá prevádzková doba: Očakávali by ste, že spoločnosť ako GoDaddy bude mať jednu z najlepších prevádzok v tomto odvetví, a to len tým, že je taká veľká. Ale ešte musím počuť sťažnosť na GoDaddy uptime. Uptime je jednou z tých vecí, ktoré od webhostingovej spoločnosti očakávate a GoDaddy to robí štýlovo.
Linux a Windows Hosting: GoDaddy je jedným z mála poskytovateľov hostingu, ktorý vám dáva možnosť zvoliť si radšej operačný systém Windows ako štandardný operačný systém Linux. Ak máte webové stránky ASP.NET, toto je miesto pre vás.
Veľká technická podpora: spoločnosti poskytujúce webhosting znova a znova dostávajú sťažnosti týkajúce sa služieb zákazníkom. Či už je to nedostatok vedomostí alebo veľké čakacie doby, ale GoDaddy pomocou tejto mágie vytiahol králika z klobúka. Majú absolútne najlepší zákaznícky servis.
Užívateľsky prívetivý: Väčšina zariadení GoDaddy je postavená na myšlienke novších koncových zákazníkov. Všetky ich nástroje sú ???? nováčik ???? priateľský. Osobne sa mi páči ich cPanel, ktorý by v tomto bode mal byť priemyselným štandardom. Všetko, čo potrebujem, je na dosah ruky a nemám na svoje UX žiadne sťažnosti.
Zlý: Žiadna telefonická podpora: Aj keď program NameCheap svojim zákazníkom neposkytuje telefonickú podporu, v naliehavých prípadoch majú k dispozícii živý rozhovor. Nie je to veľká hodnota: Pokiaľ nechytíte GoDaddy pri veľkej propagačnej akcii, budete trochu rozrušení cenami, ktoré platíte. Prostredníctvom nižších balíkov služieb GoDaddy jednoducho nedosahujete rovnakú úroveň výkonu. Ale ak ich chytíte v povýšení, víťaz víťazom kuracie večere.
Funkcie elektronického obchodu chýbajú: Pre mňa by v tento deň a vek nemali byť prídavky v elektronickom obchode bez premýšľania. Mali by ste dostať všetky zvončeky a píšťalky, pretože webhostingová spoločnosť obyčajne zaberá veľa vašich peňazí. V prípade systému GoDaddy zmeškajú čln s chýbajúcimi funkciami a chybami, ktoré útočia na váš obchod v každom uhle.
Zhrnutie:Cieľom programu Namecheap je urobiť z registrácie, hostenia a správy domén relatívne ľahký a bezbolestný proces, pretože internet vyžaduje od ľudí rovnako presne to, ako to platí. Funkcie ako vyhľadávanie domén, prevod, nové TLD a ďalšie sú zodpovedné za to, že používateľom poskytujú bezproblémové používanie ich produktov. Medzi hostingy patrí Zdieľaný hosting, WordPress Hosting, Reseller Hosting a ešte oveľa viac.V tejto službe hostenia webov je k dispozícii aj vynikajúca podpora spolu s inštaláciou aplikácií jedným kliknutím a ďalšie. Je potrebné poznamenať, že registráciu názvu domény je ľahké používať spolu s hostingom. Používatelia sa nemusia starať o to, aby boli ich webové stránky pripravené pre mobilné zariadenia alebo aby si vybrali medzi Linuxom a Windows. Používatelia môžu tiež pristupovať k účtom v mobilnej aplikácii Go Daddy s vylepšenými webovými stránkami, aby umožnili používateľom ľahký prístup k informáciám o účtoch. Alternatívy GoDaddy nájdete tu.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map