Hosting iPage vs GoDaddy

Hlava na hlave iPage Vs GoDaddy porovnanie s ohľadom na kľúčové funkcie webhostingu, ako je výkon, ceny, výhody a nevýhody a ďalšie – na zváženie skôr, ako sa zaregistrujete v jednej z týchto služieb webhostingu.


prejdite prstom doprava

iPage

Choď oci

o:Aplikácia iPage poskytuje používateľom robustné protokoly spoľahlivosti a spoľahlivosti za prijateľné ceny. Táto spoločnosť už desať rokov stará hosting webových stránok pre podniky aj jednotlivcov.GoDaddy bol nedávno v médiách, najmä v televíznych reklamách a tlačených médiách. Poskytuje doménové mená, ako aj webhosting, ktorý je užívateľsky príjemný spolu s primeranými cenami a pôsobivými prestávkami.
Spoločnosť bola založená v:19981997
Hodnotenie BBB:++
adresa:70 Blanchard Rd 3rd Floor, Burlington, MA, 0180314455 N. Hayden Rd. # 219 Scottsdale, AZ 85260
Telefónne číslo:(877) 472-4399(480) 505-8877
Emailová adresa:[Email protected]Nie sú uvedené
Typy podpory:Telefón, živá podpora, chat, lístokTelefón, podpora naživo, chat, lístok, školenie
Umiestnenie dátového centra / servera:Boston, MassachusettsPhoenix, Arizona
Mesačná cena:Od 1,99 dolárov mesačneOd 4,99 dolárov mesačne
Neobmedzený prenos dát:ÁnoÁno (s výnimkou plánu ekonomiky)
Neobmedzené ukladanie údajov:ÁnoÁno (s výnimkou plánu ekonomiky)
Neobmedzený počet e-mailov:ÁnoÁno (s výnimkou plánu ekonomiky)
Hostiteľ viacerých domén:ÁnoÁno (s výnimkou plánu ekonomiky)
Ovládací panel hostenia / rozhranie:Ovládací panel iPagecPanel
Záruka dostupnosti servera:99,90%99,90%
Garancia vrátenia peňazí:30 dní30 dní
K dispozícii vyhradený hosting:ÁnoÁno
bonusy & extra:Suite Security Suite. Bezplatné telefónne číslo (iba v USA). Výpis na YellowPages.com. 100 USD bonus Google AdWords. Kredit na reklamu na Facebooku vo výške 50 USD. Sponzorované vyhľadávanie 25 dolárov Yahoo! / Bing.Prémiový nástroj na správu DNS (iba konečný plán). Dvojitý výkon a pamäť (iba konečný plán). DudaMobile automaticky prevádza vaše stránky na mobilné zariadenia (všetky plány okrem ekonomiky). Certifikát SSL (iba konečný plán). Accelerator webových stránok (iba konečný plán). Certifikát SSL (iba konečný plán). Škodlivý softvér (iba konečný plán).
Dobrý: Úvodná ponuka je ukradnúť: iPage ponúka svoje služby na najnižšej možnej úrovni "no-strings-oddaný" ceny na trhu.
Viac ako 500 dolárov za dodatočnú hodnotu: Len aby sme vymenovali aspoň niektoré, registrácia pre iPage vám poskytuje prístup k nasledujúcim výhodám: 100 dolárov Google Adwords, bezpečnostné nástroje SiteLock, 100 dolárov reklamných kreditov Bing, 1 GB úložného priestoru s Just Cloud a web WordPress. stavebné náradie.
Hviezdna prevádzka: Väčšina zákazníkov spoločnosti iPage dosvedčuje solídny čas prevádzkyschopnosti spoločnosti.
Skvelá prevádzková doba: Očakávali by ste, že spoločnosť ako GoDaddy bude mať jednu z najlepších prevádzok v tomto odvetví, a to len tým, že je taká veľká. Ale ešte musím počuť sťažnosť na GoDaddy uptime. Uptime je jednou z tých vecí, ktoré od webhostingovej spoločnosti očakávate a GoDaddy to robí štýlovo.
Linux a Windows Hosting: GoDaddy je jedným z mála poskytovateľov hostingu, ktorý vám dáva možnosť zvoliť si radšej operačný systém Windows ako štandardný operačný systém Linux. Ak máte webové stránky ASP.NET, toto je miesto pre vás.
Veľká technická podpora: spoločnosti poskytujúce webhosting znova a znova dostávajú sťažnosti týkajúce sa služieb zákazníkom. Či už je to nedostatok vedomostí alebo veľké čakacie doby, ale GoDaddy pomocou tejto mágie vytiahol králika z klobúka. Majú absolútne najlepší zákaznícky servis.
Užívateľsky prívetivý: Väčšina zariadení GoDaddy je postavená na myšlienke novších koncových zákazníkov. Všetky ich nástroje sú ???? nováčik ???? priateľský. Osobne sa mi páči ich cPanel, ktorý by v tomto bode mal byť priemyselným štandardom. Všetko, čo potrebujem, je na dosah ruky a nemám na svoje UX žiadne sťažnosti.
Zlý: Sadzby obnovenia sú drahé: Bežné sadzby iPage sú o niečo vyššie ako priemer v priemysle.
Osobitné poplatky za doplnky: Určité základné doplnky je nutné zakúpiť zvlášť.
Dlhodobé zmluvné podmienky: Spoločný plán hostenia iPage vám ponúka iba 1, 2 alebo 3-ročné fakturačné cykly.
Nie je to veľká hodnota: Pokiaľ nechytíte GoDaddy pri veľkej propagačnej akcii, budete trochu rozrušení cenami, ktoré platíte. Prostredníctvom nižších balíkov služieb GoDaddy jednoducho nedosahujete rovnakú úroveň výkonu. Ale ak ich chytíte v povýšení, víťaz víťazom kuracie večere.
Funkcie elektronického obchodu chýbajú: Pre mňa by v tento deň a vek nemali byť prídavky v elektronickom obchode bez premýšľania. Mali by ste dostať všetky zvončeky a píšťalky, pretože webhostingová spoločnosť obyčajne zaberá veľa vašich peňazí. V prípade systému GoDaddy zmeškajú čln s chýbajúcimi funkciami a chybami, ktoré útočia na váš obchod v každom uhle.
Zhrnutie:Aj keď kvalita hostingových služieb je tu vysoká, cena za rovnaké je relatívne nízka. Používatelia môžu hostiť viacero domén a pre začiatočníkov bude táto služba mimoriadne jednoduchá, ako skúsený majster webu. Používatelia majú prístup k dvom bezplatným tvorcom webových stránok, ktoré ľudia získajú prostredníctvom hostiteľského balíka. Používatelia tiež dostávajú kvalitnú a pohotovú podporu vo forme živého chatu, e-mailu a telefónu. K dispozícii je tiež profesionálne ohodnotená záruka vrátenia peňazí. Alternatívy iPage nájdete tu.V tejto službe hostenia webov je k dispozícii aj vynikajúca podpora spolu s inštaláciou aplikácií jedným kliknutím a ďalšie. Je potrebné poznamenať, že registráciu názvu domény je ľahké používať spolu s hostingom. Používatelia sa nemusia starať o to, aby boli ich webové stránky pripravené pre mobilné zariadenia alebo aby si vybrali medzi Linuxom a Windows. Používatelia môžu tiež pristupovať k účtom v mobilnej aplikácii Go Daddy s vylepšenými webovými stránkami, aby umožnili používateľom ľahký prístup k informáciám o účtoch. Alternatívy GoDaddy nájdete tu.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map