Hosting iPage vs. GoDaddy

Hlava na hlavě iPage Vs GoDaddy srovnání při pohledu na klíčové funkce webhostingu, jako je výkon, ceny, výhody a nevýhody a další – je třeba zvážit, než se zaregistrujete u jedné z těchto webhostingových služeb.


přejeďte prstem doprava

iPage

Pojď tati

O:Společnost iPage poskytuje uživatelům robustní protokoly spolehlivosti a spolehlivosti za dostupné ceny. Více než deset let stará tato společnost hosting webové stránky pro podniky i jednotlivce.GoDaddy byl nedávno v médiích, zejména v televizních reklamách a tištěných médiích. Poskytuje doménová jména a webhosting, který je uživatelsky přívětivý, za rozumné ceny a působivé doby provozu.
Založeno v:19981997
Hodnocení BBB:A+A+
Adresa:70 Blanchard Rd 3. patro, Burlington, MA, 0180314455 N. Hayden Rd. # 219 Scottsdale, AZ 85260
Telefonní číslo:(877) 472-4399(480) 505-8877
Emailová adresa:[chráněn e-mailem]Nezapsáno
Typy podpory:Telefon, živá podpora, chat, lístekTelefon, živá podpora, chat, lístek, školení
Umístění datového centra / serveru:Boston, MassachusettsPhoenix, Arizona
Měsíční cena:Od 1,99 $ měsíčněOd 4,99 $ měsíčně
Neomezený přenos dat:AnoAno (s výjimkou plánu ekonomiky)
Neomezené ukládání dat:AnoAno (s výjimkou plánu ekonomiky)
Neomezené e-maily:AnoAno (s výjimkou plánu ekonomiky)
Hostujte více domén:AnoAno (s výjimkou plánu ekonomiky)
Ovládací panel hostingu / rozhraní:Ovládací panel iPagecPanel
Záruka dostupnosti serveru:99,90%99,90%
Záruka vrácení peněz:30 dní30 dní
K dispozici dedikovaný hosting:AnoAno
Bonusy & Extra:Sada zabezpečení SiteLock. Bezplatné telefonní číslo (pouze v USA). Výpis YellowPages.com. 100 $ bonus Google AdWords. Kredit na reklamu na Facebooku ve výši 50 $. Sponzorované vyhledávání 25 $ Yahoo! / Bing.Prémiový nástroj pro správu DNS (pouze konečný plán). Dvojnásobný výkon a paměť (pouze konečný plán). DudaMobile automaticky převede váš web na mobilní zařízení (všechny plány kromě ekonomiky). Certifikát SSL (pouze konečný plán). Accelerator webových stránek (pouze konečný plán). Certifikát SSL (pouze konečný plán). Malware Scanner (pouze konečný plán).
Dobrý: Úvodní nabídka je Steal: iPage nabízí své služby za pravděpodobně nejnižší "bez řetězců" ceny na trhu.
Více než 500 dolarů za přidanou hodnotu: Stačí jen vyjmenovat, přihlaste se k iPage vám umožní přístup k následujícím výhodám: $ 100 Google Adwords, bezpečnostní nástroje SiteLock, 100 $ Bing reklamní kredity, 1 GB úložného prostoru s Just Cloud a WordPress web stavební nářadí.
Hvězdná dostupnost: Většina zákazníků iPage svědčí o pevné době provozu společnosti.
Skvělá dostupnost: Očekávali byste, že společnost, jako je GoDaddy, bude mít jednu z nejlepších provozuschopností v tomto oboru a dává jen fakt, že jsou tak obrovské. Ale ještě musím slyšet stížnost na GoDaddy uptime. Uptime je jedna z těch věcí, které od webhostingové společnosti očekáváte, a GoDaddy to dělá stylově.
Linux a Windows Hosting: GoDaddy je jedním z mála poskytovatelů hostingu, kteří vám dávají možnost jít spíše pro Windows než pro standardní operační systém Linux. Pokud máte webové stránky ASP.NET, toto je místo pro vás.
Velká technická podpora: Webhostingové společnosti znovu a znovu dostávají stížnosti na své zákaznické služby. Ať už je to nedostatek znalostí nebo obrovské čekací doby, ale GoDaddy s touto magií vytáhl králíka z klobouku. Mají absolutně nejlepší zákaznický servis.
Uživatelsky přívětivý: Většina GoDaddy je postavena na myšlence novějších koncových zákazníků. Všechny jejich nástroje jsou ???? nováček ???? přátelský. Osobně mám rád jejich cPanel, který by měl být v tomto okamžiku průmyslovým standardem. Všechno, co potřebuji, je na dosah ruky a nemám na své UX absolutně žádné stížnosti.
Špatný: Sazby obnovení jsou drahé: Běžné sazby iPage jsou o něco vyšší než průměr v průmyslu.
Samostatné poplatky za doplňky: Určité základní doplňky je třeba zakoupit samostatně.
Dlouhé smluvní podmínky: Společný plán hostování iPage vám nabízí pouze 1, 2 nebo 3-leté fakturační cykly.
Není velká hodnota: Pokud GoDaddy chytíte za velkou reklamní akci, budete trochu rozrušeni cenami, které platíte. S nižšími balíčky služeb GoDaddy pro služby GoDaddy prostě nedosáhnete stejné úrovně výkonu. Ale pokud je chytíte v povýšení, vítěz výherní kuřecí večeře.
Vlastnosti online obchodu chybí: Pro mě by v tomto dni a věku neměly být přírůstky e-commerce nijak promyšlené. Měli byste dostat všechny zvonky a píšťalky, protože webhostingová společnost obvykle vezme kus svých peněz. U GoDaddy jim chybí loď s chybějícími funkcemi a chybami, které zaútočí na váš obchod v každém úhlu.
Souhrn:I když je kvalita hostingových služeb vysoká, cena za to je relativně nízká. Uživatelé mohou hostit více domén a pro první časovače bude tato služba velmi snadná, stejně jako zkušený správce webu. Uživatelé mají přístup ke 2 tvůrcům webových stránek zdarma, které lidé získají pomocí hostovacího balíčku. Uživatelé také dostávají vysoce kvalitní a pohotovou podporu ve formě živého chatu, e-mailu a telefonu. K dispozici je také profesionálně hodnocená záruka vrácení peněz kdykoli. Alternativy iPage najdete zde.V této službě webhostingu je k dispozici také skvělá podpora spolu s instalacemi aplikací na jedno kliknutí a dalšími. Stojí za zmínku, že je snadné použít registraci doménového jména spojené s hostingem. Uživatelé se nemusí starat o to, aby jejich webové stránky byly připraveny pro mobilní zařízení nebo aby si vybraly mezi Linuxem a Windows. Uživatelé mohou také přistupovat k účtům v mobilní aplikaci Go Daddy s vyladěnými webovými stránkami, aby uživatelům umožnili snadný přístup k informacím o účtu. Alternativy GoDaddy najdete zde.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map