Хостинг iPage проти GoDaddy

Голова до голови iPage Vs GoDaddy порівняння з переглядом важливих функцій веб-хостингу, таких як ефективність, ціни, плюси і мінуси та багато іншого – про що слід розглянути, перш ніж зареєструватися в одному з цих служб хостингу.


проведіть праворуч

iPage

GoDaddy

Про:iPage забезпечує користувачів надійними протоколами безпеки та надійними протоколами безпеки за доступними цінами. Уже більше десяти років ця компанія розміщує веб-сайти як для бізнесу, так і для приватних осіб.GoDaddy останнім часом з’явився в ЗМІ, особливо в телерекламі та друкованих ЗМІ. Він надає доменні імена, а також веб-хостинг, який є зручним для користувачів, а також за розумними цінами та вражаючим часом роботи.
Заснований у:1998 рік1997 рік
Рейтинг BBB:А+А+
Адреса:70 Blanchard Rd 3-й поверх, Берлінгтон, Массачусетс, 0180314455 N. Hayden Rd. # 219 Скоттсдейл, AZ 85260
Телефонний номер:(877) 472-4399(480) 505-8877
Адреса електронної пошти:[захищено електронною поштою]Не перераховано
Типи підтримки:Телефон, підтримка в реальному часі, чат, квитокТелефон, підтримка в реальному часі, чат, квиток, навчання
Центр обробки даних / Розташування сервера:Бостон, штат МассачусетсФенікс, штат Арізона
Щомісячна ціна:Від $ 1,99 на місяцьВід $ 4,99 на місяць
Необмежена передача даних:ТакТак (крім плану економіки)
Необмежене зберігання даних:ТакТак (крім плану економіки)
Безлімітні електронні листи:ТакТак (крім плану економіки)
Хост декількох доменів:ТакТак (крім плану економіки)
Панель управління / інтерфейс хостингу:Панель управління iPagecPanel
Гарантія часу на сервер:99,90%99,90%
Гарантія повернення грошей:30 днів30 днів
Виділений хостинг доступний:ТакТак
Бонуси & Екстри:SiteLock Security Suite. Безкоштовний номер телефону (лише у США). Лістинг YellowPages.com $ 100 бонус Google Adwords. Кредит на рекламу у Facebook $ 50. $ 25 Yahoo! / Bing Пошук спонсорів.Преміум інструмент управління DNS (лише остаточний план). Подвійна обробка потужності та пам’ять (лише остаточний план). DudaMobile автоматично перетворює ваш сайт на мобільний (усі плани, крім економії). Сертифікат SSL (лише остаточний план). Прискорювач веб-сайтів (лише остаточний план). Сертифікат SSL (лише остаточний план). Сканер зловмисного програмного забезпечення (лише остаточний план).
Добре: Вступна пропозиція є крадіжкою: iPage пропонує свої послуги, напевно, найнижчі "без будь-яких умов" ціни на ринку.
Більше 500 доларів, що вартує додаткової вартості: лише для того, щоб назвати декілька, підписка на iPage надає вам доступ до таких додаткових пільг: $ 100 Google Adwords, інструменти безпеки SiteLock, 100 доларів кредитів для реклами Bing, 1 ГБ пам’яті за допомогою Just Cloud та WordPress Web будівельний інструмент.
Зоряний час роботи: Більшість клієнтів iPage свідчать про надійний час роботи компанії.
Чудовий час роботи: Ви очікуєте, що така компанія, як GoDaddy, матиме один з найкращих робочих моментів у цій галузі, що свідчить лише про те, що вони такі величезні. Але я ще не чув скарги на час роботи GoDaddy. Uptime – це одна з тих речей, від яких ви очікуєте, що компанія, що займається веб-хостингом, зможе поставити її і GoDaddy робить це зі стилем.
Хостинг для Linux та Windows: GoDaddy – один з рідкісних хостинг-провайдерів, який дає вам можливість скористатися Windows, а не стандартною операційною системою Linux. Якщо у вас є веб-сайти ASP.NET, це місце для вас.
Відмінна технічна підтримка: знову і знову веб-хостингові компанії отримують скарги на обслуговування клієнтів. Це нестача знань чи величезні терміни очікування, але GoDaddy з цією магією витягнув кролика з шапки. У них абсолютно найкраще обслуговування клієнтів.
Зручність у користуванні: Більшість GoDaddy побудована на основі ідеї нових кінцевих клієнтів. Всі їх інструменти – це новачок ???? доброзичливий. Особисто я люблю їхccanel, який має стати галузевим стандартом на даний момент. Все, що мені потрібно, є у мене під рукою, і я абсолютно не маю нарікань щодо їх UX.
Погане: Тарифи на поновлення дорогі: звичайні тарифи iPage трохи вище, ніж середні по галузі.
Окремі плати за додатки: Деякі основні додатки потрібно купувати окремо.
Довгі умови контракту: спільний план хостингу iPage пропонує лише 1, 2 або 3-річний цикл виставлення рахунків.
Не велика цінність: Якщо ви не зловили GoDaddy на великій рекламній угоді, ви будете трохи засмучені цінами, які ви платите. Ви просто не отримуєте однаковий рівень продуктивності з пакетами послуг нижнього кінця GoDaddy. Але якщо ви їх ловите в акції, курячий вечеря-переможець.
В Інтернет-магазині відсутні функції: для мене сьогодні, в цей день, і вік доповнення електронної комерції не повинно бути головним. Ви повинні отримати всі дзвіночки, тому що компанія, що займається веб-хостингом, як правило, бере частину своїх грошей. Для GoDaddy вони пропускають човен із відсутніми функціями та помилками, які просто атакують ваш магазин під будь-яким кутом.
Підсумок:Хоча якість хостингових послуг тут висока, ціна на ті ж порівняно низька. Користувачі можуть розмістити декілька доменів, і початківці знайдуть цю послугу надзвичайно просто, як досвідчений веб-майстер. Користувачі мають доступ до двох безкоштовних розробників веб-сайтів, які люди отримують за допомогою хостинг-пакету. Користувачі також отримують високоякісну та чуйну підтримку у вигляді прямого чату, електронної пошти та телефону. Також пропонується професіональна гарантія повернення грошей у будь-який час. Ви можете знайти альтернативи iPage тут.Також доступна ця веб-хостингова послуга – це чудова підтримка, а також встановлення додатка в один клік та багато іншого. Варто зазначити, що легко використовувати реєстрацію доменних імен у поєднанні з хостингом. Користувачам не потрібно турбуватися про те, чи готові їх веб-сайти для мобільних пристроїв чи вибір між Linux та Windows. Користувачі можуть також отримувати доступ до облікових записів мобільного додатка Go Daddy, коли веб-сайти налаштовуються, щоб користувачі могли легко отримувати доступ до інформації облікового запису. Ви можете знайти альтернативи GoDaddy тут.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map