Hosting InMotion vs. iPage

Łeb w łeb InMotion Hosting kontra iPage porównanie uwzględniające najważniejsze funkcje hostingu, takie jak wydajność, ceny, zalety i wady i wiele innych – aby pomóc Ci wybrać jedną z tych dwóch usług hostingu, z którą należy się zarejestrować.


przesuń w prawo

Hosting InMotion

iPage

O:InMotion Hosting zapewnia niezrównane funkcje, takie jak czas pracy i szybkość strony, w połączeniu z doskonałą obsługą klienta i niesamowitą 90-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.iPage zapewnia użytkownikom niezawodny czas działania i niezawodne protokoły bezpieczeństwa w przystępnych cenach. Od ponad dekady firma ta prowadzi witryny internetowe dla firm i osób prywatnych.
Założony w:20011998
Ocena BBB:ZA+ZA+
Adres:6100 Center Drive, Suite 1190 Los Angeles, CA 9004570 Blanchard Rd 3. piętro, Burlington, MA, 01803
Numer telefonu:(888) 321 4678(877) 472–4399
Adres e-mail:[chroniony e-mailem][chroniony e-mailem]
Rodzaje wsparcia:Telefon, wsparcie na żywo, czat, biletTelefon, wsparcie na żywo, czat, bilet
Lokalizacja centrum danych / serwera:Los Angeles, Kalifornia i Ashburn, WirginiaBoston, Massachusetts
Cena za miesiac:Od 3,49 USD miesięcznieOd 1,99 USD miesięcznie
Nieograniczony transfer danych:taktak
Nieograniczone przechowywanie danych:taktak
Nieograniczone e-maile:taktak
Hostuj wiele domen:taktak
Hosting Controlpanel / Interface:cPanelPanel sterowania iPage
Gwarancja bezawaryjności serwera:99,90%99,90%
Gwarancja zwrotu pieniędzy:90 dni30 dni
Dostępny hosting dedykowany:taktak
Bonusy & Dodatki:Dyski SSD. Bezpłatne przywracanie danych raz na cztery miesiące. Bezpłatne transfery stron internetowych. Bezpieczne wycofywanie aplikacji. Do 100 USD doładowania Google AdWords. Kreator stron Premium.SiteLock Security Suite. Bezpłatny numer telefonu (tylko USA). Oferta YellowPages.com. Bonus Google Adwords 100 USD. 50 USD na reklamę na Facebooku. 25 USD Yahoo! / Bing Sponsorowane wyszukiwanie.
Dobry: Super łatwe migracje: InMotion Hosting otrzymał pochwałę za bezpłatną migrację stron internetowych i domen bez przestojów.
W pełni funkcjonalny hosting zarządzany: InMotion Hosting zawiera podstawowe funkcje, takie jak panel / WHMCS, funkcje bezpieczeństwa, kopie zapasowe danych i usługi zarządzania serwerami, bezpłatnie.
Niesamowita obsługa klienta: InMotion Hosting ma znakomitą historię obsługi klienta, dzięki czemu wiesz, że masz dobre ręce.
Świetne gwarancje: InMotion Hosting zapewnia co najmniej 99,9% czasu sprawności i 90-dniowe lub 30-dniowe okresy zwrotu, w zależności od planu.
Oferta wstępna to kradzież: iPage oferuje swoje usługi na poziomie prawdopodobnie najniższym "bez zobowiązań" ceny na rynku.
Ponad 500 USD wartości dodatkowej: aby wymienić tylko kilka, rejestracja w iPage daje dostęp do następujących dodatkowych korzyści: 100 USD Google Adwords, narzędzia bezpieczeństwa SiteLock, kredyty reklamowe Bing 100 USD, 1 GB przestrzeni dyskowej w Just Cloud i WordPress narzędzia budowlane.
Stellar Uptime: Większość klientów iPage potwierdza solidne działanie firmy.
Źli: Warunki długiej umowy: Wiele planów InMotion Hosting wymaga przedpłaty co najmniej 12 miesięcy.
Brak hostingu Windows: InMotion Hosting używa wyłącznie systemów operacyjnych Linux.
Ceny za odnowienie są drogie: regularne stawki iPage są nieco wyższe niż średnia w branży.
Oddzielne opłaty za dodatki: Niektóre niezbędne dodatki należy zakupić osobno.
Warunki długiej umowy: wspólny plan hostingowy iPage oferuje tylko 1, 2 lub 3-letnie cykle rozliczeniowe.
Podsumowanie:Hosting InMotio (recenzja tutaj) używa tak zwanej strefy maksymalnej prędkości w celu przyspieszenia działania. Przywracanie danych z kopii zapasowych raz na cztery miesiące jest całkowicie bezpłatne. Użytkownicy otrzymają także odrębny panel zarządzania kontem dla problemów z kontem i rozliczeniami. Obsługa czatu na żywo dla użytkowników jest szybka pod względem odpowiedzi. Użytkownicy będą mieli również bezpieczny zdalny dostęp do serwera za pośrednictwem wiersza poleceń lub SSH. Istnieje również imponująca 90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.Podczas gdy jakość usług hostingowych tutaj jest wysoka, cena za to samo jest stosunkowo niska. Użytkownicy mogą hostować wiele domen, a dla nowicjuszy usługa ta będzie niezwykle łatwa, tak jak doświadczony webmaster. Użytkownicy mają dostęp do 2 bezpłatnych kreatorów stron internetowych, które ludzie uzyskują dzięki pakietowi hostingowemu. Użytkownicy otrzymują również wysokiej jakości i responsywne wsparcie w postaci czatu na żywo, e-maila i telefonu. Dostępna jest również profesjonalna gwarancja zwrotu pieniędzy w dowolnym momencie. Alternatywy iPage można znaleźć tutaj.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map