Хостинг In-Mootion з головою до голови Vs GoDaddy порівняння з переглядом важливих функцій веб-хостингу, таких як ефективність, ціни, плюси і мінуси та багато іншого – щоб допомогти вам вибрати, з яких із цих двох веб-хостингових послуг вам слід зареєструватися..


Загальний рахунок

Хостинг InMotion

Загальний рахунок

GoDaddy

проведіть праворуч

Хостинг InMotion

GoDaddy

Про:InMotion хостинг надає безпрецедентні функції, такі як тривалість тривалості роботи та швидкість сторінки, а також відмінне обслуговування клієнтів та неймовірна гарантія повернення грошей на 90 днів.GoDaddy останнім часом з’явився в ЗМІ, особливо в телерекламі та друкованих ЗМІ. Він надає доменні імена, а також веб-хостинг, який є зручним для користувачів, а також за розумними цінами та вражаючим часом роботи.
Заснований у:2001 рік1997 рік
Рейтинг BBB:А+А+
Адреса:6100 Центр Драйв, Люкс 1190 Лос-Анджелес, Каліфорнія 9004514455 N. Hayden Rd. # 219 Скоттсдейл, AZ 85260
Телефонний номер:(888) 321 4678(480) 505-8877
Адреса електронної пошти:[захищено електронною поштою]Не перераховано
Типи підтримки:Телефон, підтримка в реальному часі, чат, квитокТелефон, підтримка в реальному часі, чат, квиток, навчання
Центр обробки даних / Розташування сервера:Лос-Анджелес, Каліфорнія та Ешберн, штат ВірджиніяФенікс, штат Арізона
Щомісячна ціна:Від $ 3,49 на місяцьВід $ 4,99 на місяць
Необмежена передача даних:ТакТак (крім плану економіки)
Необмежене зберігання даних:ТакТак (крім плану економіки)
Безлімітні електронні листи:ТакТак (крім плану економіки)
Хост декількох доменів:ТакТак (крім плану економіки)
Панель управління / інтерфейс хостингу:cPanelcPanel
Гарантія часу на сервер:99,90%99,90%
Гарантія повернення грошей:90 днів30 днів
Виділений хостинг доступний:ТакТак
Бонуси & Екстри:Твердотільні накопичувачі (SSD). Безкоштовне відновлення даних раз на чотири місяці. Безкоштовні перекази веб-сайтів. Безпечний відкат додатків. До 100 доларів США Кредит Google Adwords. Преміум веб-сайт.Преміум інструмент управління DNS (лише остаточний план). Подвійна обробка потужності та пам’ять (лише остаточний план). DudaMobile автоматично перетворює ваш сайт на мобільний (усі плани, крім економії). Сертифікат SSL (лише остаточний план). Прискорювач веб-сайтів (лише остаточний план). Сертифікат SSL (лише остаточний план). Сканер зловмисного програмного забезпечення (лише остаточний план).
Добре: Суперпроста міграція: хостинг InMotion отримав похвалу за безкоштовні міграції веб-сайтів та доменів без простою.
Повнофункціональний керований хостинг: Хостинг InMotion включає в себе основні елементи, якcPanel / WHMCS, функції безпеки, резервне копіювання даних та послуги управління сервером, безкоштовно.
Дивовижне обслуговування клієнтів: InMotion хостинг має зоряний досвід, коли справа стосується обслуговування клієнтів, тож ви знаєте, що ви в хороших руках.
Прекрасні гарантії: хостинг InMotion гарантує вам щонайменше 99,9% часу продовження та 90-денного або 30-денного повернення залежно від вашого плану.
Чудовий час роботи: Ви очікуєте, що така компанія, як GoDaddy, матиме один з найкращих робочих моментів у цій галузі, що свідчить лише про те, що вони такі величезні. Але я ще не чув скарги на час роботи GoDaddy. Uptime – це одна з тих речей, від яких ви очікуєте, що компанія, що займається веб-хостингом, зможе поставити її і GoDaddy робить це зі стилем.
Хостинг для Linux та Windows: GoDaddy – один з рідкісних хостинг-провайдерів, який дає вам можливість скористатися Windows, а не стандартною операційною системою Linux. Якщо у вас є веб-сайти ASP.NET, це місце для вас.
Відмінна технічна підтримка: знову і знову веб-хостингові компанії отримують скарги на обслуговування клієнтів. Це нестача знань чи величезні терміни очікування, але GoDaddy з цією магією витягнув кролика з шапки. У них абсолютно найкраще обслуговування клієнтів.
Зручність у користуванні: Більшість GoDaddy побудована на основі ідеї нових кінцевих клієнтів. Всі їх інструменти – це новачок ???? доброзичливий. Особисто я люблю їхccanel, який має стати галузевим стандартом на даний момент. Все, що мені потрібно, є у мене під рукою, і я абсолютно не маю нарікань щодо їх UX.
Погане: Довгі умови контракту: для багатьох планів хостингу InMotion потрібна попередня оплата не менше 12 місяців.
Немає хостингу Windows: хостинг InMotion використовує виключно операційні системи Linux.
Не велика цінність: Якщо ви не зловили GoDaddy на великій рекламній угоді, ви будете трохи засмучені цінами, які ви платите. Ви просто не отримуєте однаковий рівень продуктивності з пакетами послуг нижнього кінця GoDaddy. Але якщо ви їх спіймаєте в акції, курячий вечеря-переможець.
В Інтернет-магазині відсутні функції: для мене сьогодні, в цей день, і вік доповнення електронної комерції не повинно бути головним. Ви повинні отримати всі дзвіночки, тому що компанія, що займається веб-хостингом, як правило, бере частину своїх грошей. Для GoDaddy вони пропускають човен із відсутніми функціями та помилками, які просто атакують ваш магазин під будь-яким кутом.
Підсумок:InMotio хостинг (огляд тут) використовує те, що його називають зонами максимальної швидкості для прискореної продуктивності. Відновлення даних із резервних копій раз на чотири місяці є абсолютно безкоштовним. Користувачі також отримають окрему панель управління обліковими записами для проблем з рахунками та виставленням рахунків. Підтримка чату в реальному часі для користувачів швидка з точки зору відповідей. Користувачі також матимуть безпечний віддалений доступ до сервера через командний рядок або SSH. Також є вражаюча гарантія повернення грошей на 90 днів.Також доступна ця веб-хостингова послуга – це чудова підтримка, а також встановлення додатка в один клік та багато іншого. Варто зазначити, що легко використовувати реєстрацію доменних імен у поєднанні з хостингом. Користувачам не потрібно турбуватися про те, чи готові їх веб-сайти для мобільних пристроїв чи вибір між Linux та Windows. Користувачі також можуть отримувати доступ до облікових записів мобільного додатка Go Daddy, коли веб-сайти налаштовуються, щоб користувачі могли легко отримувати доступ до інформації облікового запису. Ви можете знайти альтернативи GoDaddy тут.

{“@Context”: “http://schema.org”, “@type”: “Таблиця”, “about”: “Хостинг InMotion Vs GoDaddy”}

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me