Hosting InMotion vs GoDaddy

Bezpośrednio InMotion Hosting kontra GoDaddy porównanie uwzględniające najważniejsze funkcje hostingu, takie jak wydajność, ceny, zalety i wady i wiele innych – aby pomóc Ci wybrać jedną z tych dwóch usług hostingu, z którą należy się zarejestrować.


Całkowity wynik

Hosting InMotion

Całkowity wynik

Idź Tato

przesuń w prawo

Hosting InMotion

Idź Tato

O:InMotion Hosting zapewnia niezrównane funkcje, takie jak czas pracy i szybkość strony, w połączeniu z doskonałą obsługą klienta i niesamowitą 90-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.GoDaddy był ostatnio w mediach, zwłaszcza w reklamach telewizyjnych i prasie. Zapewnia nazwy domen, a także hosting, który jest przyjazny dla użytkownika wraz z rozsądnymi cenami planów i imponujących uptime.
Założony w:20011997
Ocena BBB:ZA+ZA+
Adres:6100 Center Drive, Suite 1190 Los Angeles, CA 9004514455 N. Hayden Rd. # 219 Scottsdale, AZ 85260
Numer telefonu:(888) 321 4678(480) 505–8877
Adres e-mail:[chroniony e-mailem]Nie wymienione
Rodzaje wsparcia:Telefon, wsparcie na żywo, czat, biletTelefon, wsparcie na żywo, czat, bilet, szkolenie
Lokalizacja centrum danych / serwera:Los Angeles, Kalifornia i Ashburn, WirginiaPhoenix, Arizona
Cena za miesiac:Od 3,49 USD miesięcznieOd 4,99 USD miesięcznie
Nieograniczony transfer danych:takTak (z wyjątkiem planu ekonomicznego)
Nieograniczone przechowywanie danych:takTak (z wyjątkiem planu ekonomicznego)
Nieograniczone e-maile:takTak (z wyjątkiem planu ekonomicznego)
Hostuj wiele domen:takTak (z wyjątkiem planu ekonomicznego)
Hosting Controlpanel / Interface:cPanelcPanel
Gwarancja bezawaryjności serwera:99,90%99,90%
Gwarancja zwrotu pieniędzy:90 dni30 dni
Dostępny hosting dedykowany:taktak
Bonusy & Dodatki:Dyski SSD. Bezpłatne przywracanie danych raz na cztery miesiące. Bezpłatne transfery stron internetowych. Bezpieczne wycofywanie aplikacji. Do 100 USD doładowania Google AdWords. Kreator stron Premium.Premium Management Management Tool (tylko plan Ultimate). Podwójna moc przetwarzania i pamięć (tylko plan Ultimate). DudaMobile automatycznie konwertuje twoją stronę na urządzenia mobilne (wszystkie plany z wyjątkiem Economy). Certyfikat SSL (tylko plan Ultimate). Akcelerator witryny (tylko plan Ultimate). Certyfikat SSL (tylko plan Ultimate). Skaner złośliwego oprogramowania (tylko plan Ultimate).
Dobry: Super łatwe migracje: InMotion Hosting otrzymał pochwałę za bezpłatną migrację stron internetowych i domen bez przestojów.
W pełni funkcjonalny hosting zarządzany: InMotion Hosting zawiera podstawowe funkcje, takie jak panel / WHMCS, funkcje bezpieczeństwa, kopie zapasowe danych i usługi zarządzania serwerami, bezpłatnie.
Niesamowita obsługa klienta: InMotion Hosting ma znakomitą historię obsługi klienta, dzięki czemu wiesz, że masz dobre ręce.
Świetne gwarancje: InMotion Hosting zapewnia co najmniej 99,9% czasu sprawności i 90-dniowe lub 30-dniowe okresy zwrotu, w zależności od planu.
Great Uptime: Można oczekiwać, że firma taka jak GoDaddy będzie miała jeden z najlepszych okresów przestoju w branży, po prostu dlatego, że są tak ogromne. Ale jeszcze nie słyszałem skargi na uptime GoDaddy. Uptime jest jedną z tych rzeczy, których oczekujesz od firmy hostingowej, a GoDaddy robi to ze stylem.
Hosting Linux i Windows: GoDaddy jest jednym z nielicznych dostawców hostingu, który oferuje opcję wyboru systemu Windows zamiast standardowego systemu operacyjnego Linux. Jeśli masz witryny ASP.NET, jest to miejsce dla ciebie.
Świetne wsparcie techniczne: firmy hostingowe raz po raz otrzymują skargi dotyczące obsługi klienta. Niezależnie od tego, czy jest to brak wiedzy, czy długi czas oczekiwania, ale GoDaddy wyciągnął królika z kapelusza dzięki tej magii. Mają absolutnie najlepszą obsługę klienta.
Przyjazny dla użytkownika: większość GoDaddy opiera się na pomyśle nowych klientów końcowych. Wszystkie ich narzędzia są nowicjuszami ???? przyjazny. Osobiście uwielbiam ich panel, który powinien być w tym momencie standardem branżowym. Wszystko, czego potrzebuję, jest na wyciągnięcie ręki i absolutnie nie mam żadnych skarg na ich UX.
Źli: Warunki długiej umowy: Wiele planów InMotion Hosting wymaga przedpłaty co najmniej 12 miesięcy.
Brak hostingu Windows: InMotion Hosting używa wyłącznie systemów operacyjnych Linux.
Niezbyt dobra wartość: jeśli nie złapiesz GoDaddy na świetnej okazji promocyjnej, będziesz trochę zdenerwowany cenami, które płacisz. Po prostu nie osiągasz takiego samego poziomu wydajności z niższymi pakietami usług GoDaddy. Ale jeśli złapiesz je w promocji, zwycięzca zwycięzca obiad z kurczaka.
Sklep internetowy nie ma funkcji: Dla mnie, w dzisiejszych czasach, dodatki do e-commerce powinny być łatwe. Powinieneś zdobyć wszystkie dzwonki i gwizdki, ponieważ firma hostingowa i tak zazwyczaj bierze kawałek twoich pieniędzy. W przypadku GoDaddy brakuje im łodzi z brakującymi funkcjami i błędami, które po prostu atakują Twój sklep pod każdym kątem.
Podsumowanie:Hosting InMotio (recenzja tutaj) używa tak zwanej strefy maksymalnej prędkości w celu przyspieszenia działania. Przywracanie danych z kopii zapasowych raz na cztery miesiące jest całkowicie bezpłatne. Użytkownicy otrzymają także odrębny panel zarządzania kontem dla problemów z kontem i rozliczeniami. Obsługa czatu na żywo dla użytkowników jest szybka pod względem odpowiedzi. Użytkownicy będą mieli również bezpieczny zdalny dostęp do serwera za pośrednictwem wiersza poleceń lub SSH. Istnieje również imponująca 90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.W tej usłudze hostingowej dostępna jest również świetna obsługa, instalacje aplikacji 1-Click i wiele innych. Warto zauważyć, że rejestracja nazwy domeny jest łatwa w połączeniu z hostingiem. Użytkownicy nie muszą się martwić, że ich witryny będą gotowe na urządzenia mobilne lub będą wybierać między Linuksem a Windows. Użytkownicy mogą również uzyskiwać dostęp do kont w aplikacji mobilnej Go Daddy, a same strony internetowe są dostosowywane, aby umożliwić użytkownikom łatwy dostęp do informacji o koncie. Możesz znaleźć alternatywy GoDaddy tutaj.

{„@Context”: ”http://schema.org”, „@type”: „Table”, „about”: „InMotion Hosting kontra GoDaddy”}

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map