Hosting hostiteľa Bluehost vs Godaddy

Hosting hostiteľa Bluehost vs Godaddy porovnanie hlava-hlava pri pohľade na vlastnosti, výkon, ceny, výhody a nevýhody a ďalšie, ktoré vám pomôžu pri výbere medzi týmito dvoma populárnymi webhostingovými službami.


Konečné skóre

Bluehost

Konečné skóre

Choď oci

Ich ceny sú veľmi podobné Bluehost vychádza ako víťaz a je lepšou webhostingovou službou vďaka lepším funkciám webhostingu, ktoré ponúkajú. Viac informácií o GoDaddy vs Bluehost nájdete v nižšie uvedenej porovnávacej tabuľke:

Porovnanie webhostingu Bluehost vs Godaddy

prejdite prstom doprava

Bluehost

Choď oci

o:Bluehost poskytuje hostingové služby s neobmedzenou šírkou pásma, priestor na hosťovanie a e-mailové účty. Má povesť robustného výkonu, vynikajúcej podpory zákazníkov a konkurencieschopného stanovovania cien.GoDaddy bol nedávno v médiách, najmä v televíznych reklamách a tlačených médiách. Poskytuje doménové mená, ako aj webhosting, ktorý je užívateľsky príjemný spolu s primeranými cenami a pôsobivými prestávkami.
Spoločnosť bola založená v:19961997
Hodnotenie BBB:++
adresa:Bluehost Inc. 560 Timpanogos Pkwy Orem, UT 8409714455 N. Hayden Rd. # 219 Scottsdale, AZ 85260
Telefónne číslo:(888) 401-4678(480) 505-8877
Emailová adresa:Nie sú uvedenéNie sú uvedené
Typy podpory:Telefón, živá podpora, chat, lístokTelefón, podpora naživo, chat, lístok, školenie
Umiestnenie dátového centra / servera:Provo, UtahPhoenix, Arizona
Mesačná cena:Od 2,95 dolárov mesačneOd 4,99 dolárov mesačne
Neobmedzený prenos dát:ÁnoÁno (s výnimkou plánu ekonomiky)
Neobmedzené ukladanie údajov:ÁnoÁno (s výnimkou plánu ekonomiky)
Neobmedzený počet e-mailov:ÁnoÁno (s výnimkou plánu ekonomiky)
Hostiteľ viacerých domén:ÁnoÁno (s výnimkou plánu ekonomiky)
Ovládací panel hostenia / rozhranie:cPanelcPanel
Záruka dostupnosti servera:žiadny99,90%
Garancia vrátenia peňazí:30 dní30 dní
K dispozícii vyhradený hosting:ÁnoÁno
bonusy & extra:Nástroje na vyhľadávanie vyhľadávačov. Kredit na reklamu Google vo výške 100 USD. Kredit na reklamu vo výške 50 USD na Facebooku. Zadarmo výpis Yellowpages.Prémiový nástroj na správu DNS (iba konečný plán). Dvojitý výkon a pamäť (iba konečný plán). DudaMobile automaticky prevádza vaše stránky na mobilné zariadenia (všetky plány okrem ekonomiky). Certifikát SSL (iba konečný plán). Accelerator webových stránok (iba konečný plán). Certifikát SSL (iba konečný plán). Škodlivý softvér (iba konečný plán).
Dobrý: Rozmanitosť hostingových plánov: Bluehost ponúka zdieľaný, VPS, dedikovaný a cloudový hosting, ako aj možnosti, ako je spravovaný hosting WordPress, ktorý vám poskytuje flexibilitu na jednoduché prispôsobenie vašich stránok meniacim sa potrebám hostenia..
Podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni: Okrem najlepších zdrojov svojpomocného hostiteľa každého hosťa má Bluehost aj skutočnú armádu rýchlo pôsobiacich odborníkov pripravených vám pomôcť 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom technickej podpory, horúcej linky alebo live chatu..
Dobré pravidlá pre vrátenie platby: Bluehost vám poskytne plnú náhradu, ak zrušíte do 30 dní, a vráti sa ohodnocené prostriedky, ak zrušíte po tomto období.
Skvelá prevádzková doba: Očakávali by ste, že spoločnosť ako GoDaddy bude mať jednu z najlepších prevádzok v tomto odvetví, a to len tým, že je taká veľká. Ale ešte musím počuť sťažnosť na GoDaddy uptime. Uptime je jednou z tých vecí, ktoré od webhostingovej spoločnosti očakávate a GoDaddy to robí štýlovo.
Linux a Windows Hosting: GoDaddy je jedným z mála poskytovateľov hostingu, ktorý vám dáva možnosť zvoliť si radšej operačný systém Windows ako štandardný operačný systém Linux. Ak máte webové stránky ASP.NET, toto je miesto pre vás.
Veľká technická podpora: spoločnosti poskytujúce webhosting znova a znova dostávajú sťažnosti týkajúce sa služieb zákazníkom. Či už je to nedostatok vedomostí alebo veľké čakacie doby, ale GoDaddy pomocou tejto mágie vytiahol králika z klobúka. Majú absolútne najlepší zákaznícky servis.
Užívateľsky prívetivý: Väčšina zariadení GoDaddy je postavená na myšlienke novších koncových zákazníkov. Všetky ich nástroje sú ???? nováčik ???? priateľský. Osobne sa mi páči ich cPanel, ktorý by v tomto bode mal byť priemyselným štandardom. Všetko, čo potrebujem, je na dosah ruky a nemám na svoje UX žiadne sťažnosti.
Zlý: Záruka bez dostupnosti: Bluehost vám neponúka kompenzáciu za žiadne predĺžené alebo neočakávané prestoje.
Poplatky za migráciu webových stránok: Na rozdiel od niektorých svojich konkurentov, spoločnosť Bluehost účtuje dodatočné poplatky, ak chcete migrovať už existujúce webové stránky alebo účty účtu orcPanel..
Nie je to veľká hodnota: Pokiaľ nechytíte GoDaddy pri veľkej propagačnej akcii, budete trochu rozrušení cenami, ktoré platíte. Prostredníctvom nižších balíkov služieb GoDaddy jednoducho nedosahujete rovnakú úroveň výkonu. Ale ak ich chytíte v povýšení, víťaz víťazom kuracie večere.
Funkcie elektronického obchodu chýbajú: Pre mňa by v tento deň a vek nemali byť prídavky v elektronickom obchode bez premýšľania. Mali by ste dostať všetky zvončeky a píšťalky, pretože webhostingová spoločnosť obyčajne zaberá veľa vašich peňazí. V prípade systému GoDaddy zmeškajú čln s chýbajúcimi funkciami a chybami, ktoré útočia na váš obchod v každom uhle.
Zhrnutie:Bluehost (recenzia tu) je tiež známy pre svoje vlastné riešenie ochrany zdrojov nastavené na ochranu zdieľaných hostiteľov z iných pravdepodobných zneužívajúcich používateľov na rovnakom serveri. Klienti a používatelia môžu nainštalovať aplikáciu pomocou SimpleScripts 1 klikne na inštaláciu. K dispozícii sú aj VPS a vyhradený hosting.V tejto službe hostenia webov je k dispozícii aj vynikajúca podpora spolu s inštaláciou aplikácií jedným kliknutím a ďalšie. Je potrebné poznamenať, že registráciu názvu domény je ľahké používať spolu s hostingom. Používatelia sa nemusia starať o to, aby boli ich webové stránky pripravené pre mobilné zariadenia alebo aby si vybrali medzi Linuxom a Windows. Používatelia môžu tiež pristupovať k účtom v mobilnej aplikácii Go Daddy s vylepšenými webovými stránkami, aby umožnili používateľom ľahký prístup k informáciám o účtoch. Alternatívy GoDaddy nájdete tu.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map