Хостинг Bluehost vs InMotion

Bluehost – це всебічний веб-хостинг, що забезпечує мільйони веб-сайтів по всьому світу. Bluehost ідеально підходить для новачків.


Хостинг InMotion широко рекомендується як провідний веб-хостинг малого бізнесу, хостинг InMotion заслуговує на розгляд.

bluehost vs хостинг для інмоцій

InMotion хостинг існує вже не одне десятиліття, і вони пропонують доступну, високу продуктивність та незалежний веб-хостинг. Доступні пакети дозволять вам розміщувати на своєму веб-сайті трохи більше 5 доларів на місяць.

Bluehost та InMotion; як вони складаються?

Плюси хостингу InMotion

Це безліч чудових речей, які варто підкреслити, але ось основні переваги спільного веб-хостингу InMotion Hosting:

 • Багато функцій є включено безкоштовно (інші конкуренти пропонують як платне оновлення). InMotion пропонує безкоштовну передачу веб-сайтів, безкоштовні автоматичні щоденні резервні копії, безкоштовні накопичувачі SSD, включені у всі плани хостингу, а безкоштовне доменне ім’я на один рік включено у всі плани.
 • Ви отримуєте блискавичний швидкий та надійний хостинг завдяки Зони максимальної швидкості , функція мережевого рівня, що базується на рівні CDN, завдяки якій ваш сайт швидко завантажується для всіх відвідувачів у якомога більше різних місцях. Ви також можете вибрати з 2 різні розташування сервера; Американське Східне узбережжя (яке забезпечує більш швидке сполучення зі Східним США, Європою, Африкою та Південною Америкою) та інше Західне узбережжя (Західне США, Азію, Австралію, Нову Зеландію та Південний Тихий океан).

особливості хостингу для інмоцій

 • Оптимізовано для WordPress. Ви можете встановити WordPress заздалегідь встановленим технічним експертом, і ви отримаєте автоматичне оновлення основних патчів WordPress та безпеки, безкоштовні резервні копії та інтеграцію WP-CLI. Ви також отримуєте безкоштовні SSD-диски для до 20 разів більшої швидкості завантаження та покращеної продуктивності та стабільності на їх платформі CloudLinux за допомогою OptimumCache, PHP 7 та вбудованих вдосконалень на замовлення.
 • 90-денна гарантія повернення грошей (є лідером у галузі) разом із гарантією повернення грошей у будь-який час для всіх нових замовлень (не для поновлення). Гарантія не поширюється на додатки, такі як SSL-сертифікати або доменні імена.

InMotion хостинг пропонує майже ідеальне рішення, що стосується хостингу. Але це має і пару недоліків.

Головне – важко зареєструватися в обліковому записі, оскільки спочатку потрібно пройти процедуру фізичної перевірки телефону. Це так, що вони можуть виганяти підроблених користувачів.

Мінуси хостингу

Основні причини не використовувати хостинг InMotion включають:

 • Немає миттєвої настройки облікового запису. InMotion вимагає, щоб усі нові клієнти були перевірені вручну в цілях безпеки (що добре), це означає, що це може зайняти трохи часу (що погано), перш ніж ваш обліковий запис хостингу буде активовано, налаштовано і буде готове до використання.
 • Тоді як InMotion пропонує безкоштовні автоматичні автомати резервне копіювання веб-сайтів, будь-який веб-сайт, що перевищує 10 Гб, не буде створюватися резервними копіями, і ви можете відновити файли лише раз на чотири місяці для сайтів, які отримують резервну копію. Якщо розмір вашого веб-сайту перевищує 10 Гб, вам потрібно буде зв’язатися з ними, щоб організувати послуги резервного копіювання за додаткову плату

Плюси Bluehost

Окрім дешевих цін, чому варто розглянути питання про реєстрацію з Bluehost для свого веб-сайту чи блогу?

 • Безкоштовне доменне ім’я. Ви отримуєте безкоштовне доменне ім’я на один рік, коли ви підписуєтесь на веб-хостинг із Bluehost.
 • WordPress дружній. Bluehost хороший для початківців веб-хостингів та початківців WordPress. Вони пропонують просту установку WordPress в один клік, що дозволяє вам легко запустити веб-сайт або блог. Крім того, Bluehost офіційно рекомендує WordPress.org
 • Бренд. Bluehost розміщує понад 2 000 000 веб-сайтів по всьому світу, тому вони, очевидно, роблять щось правильно.
 • Хороші можливості хостингу. Плани Bluehost оснащені вбудованим Cloudflare CDN та сертифікуємо SSL сертифікатом.

Мінуси Bluehost

Є і мінуси. Отже, які мінуси використання Bluehost для розміщення вашого сайту?

 • Міграція сайту не безкоштовна. Якщо ви хочете переключити хост і перейти на Bluehost, вони пропонують допомогти перенести ваш сайт на них, однак безкоштовно. Bluehost переведе до 5 сайтів та 20 облікових записів електронної пошти за ціною 149,99 доларів.
 • Багато розпродажів. Bluehost постійно намагається продати вам (часто непотрібні) оновлення та доповнення.
 • Володіє EIG. Bluehost належить Endurance International Group (EIG), яка добре відома в хостинговій індустрії для агресивного зниження витрат за рахунок підтримки та продуктивності.
 • Повільні навантаження. Часи завантаження Bluehost теж не завжди найшвидші. Плюс звіти про помилки сервера, такі як погані шлюзи або внутрішні помилки сервера, не дуже втішні.
 • Немає щоденних резервних копій. Резервне копіювання веб-сайтів – люб’язно, тому ви не можете залежати від резервного копіювання даних щодня. Ви повинні налаштувати та запустити власну резервну копію через cPanel. Автоматичне резервне копіювання – це платне оновлення під назвою Site Backup Pro, це платний додаток, який створює регулярні та автоматизовані резервні копії вашого сайту..
 • Заплутане ціноутворення. Цінність межі Bluehost на тіні, оскільки їх 2,95 долара на місяць – це вступна ціна, і вона базується на оплаті за 3 роки вперед.

InMotion хостинг проти Bluehost

Як InMotion порівнюється з Bluehost? Давайте докладніше розглянемо деякі обов’язкові функції:

В русіBluehost
Безкоштовне доменне ім’яТак, на 1 рікТак, на 1 рік
Гарантія повернення грошейВідшкодування за 90 днів30 днів відшкодування
Твердотільні накопичувачі (SSD)Так безкоштовноТак безкоштовно
SSL сертифікатТак безкоштовноТак безкоштовно
Безкоштовне резервне копіювання данихТак кожні 24-36 годТак раз на тиждень
Передача / міграція сайтуБезкоштовно (3 рахунки cPanel до 5 Гб)$ 149,99 (5 сайтів & 20 облікових записів електронної пошти)
ЦіноутворенняВід $ 3,49 / місВід 2,95 дол. / Міс

{“@Context”: “http://schema.org”, “@type”: “Таблиця”, “about”: “Bluehost vs хостинг InMotion”}

Хостинг Bluehost vs InMotion: Підсумок

Як бачите, так, є кілька причин не використовувати InMotion хостинг. Але я думаю, що плюси переважують мінуси, і Я дуже рекомендую хостинг InMotion (і так робить Джеррі Лоу на WebHostingSecretRevealed.net, який розміщує свій сайт з InMotion). На мій погляд, InMotion є явним переможцем при порівнянні Bluehost з InMotion хостингом.

Тож швидко резюмувати. Хто з них кращий веб-хостинг, Bluehost vs InMotion хостинг? Однозначно хостинг InMotion!.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map