Порівняння A2 Хостинг Vs SiteGround дивлячись на те, як ефективність, функції, ціни, плюси та мінуси та інші складні ресурси, щоб допомогти вам вибрати між цими двома компаніями, що займаються веб-хостингом.


Загальний рахунок

А2 хостинг

Загальний рахунок

SiteGround

SiteGround має більш сильний бренд, ніж A2 хостинг. Google Trends виявляє, що SiteGround – набагато популярніший бренд, ніж A2 хостинг.

a2 hostingg vs siteground

Але пошук у Google, звичайно, не все, коли визначати, хто з них кращий веб-хост.

Це близький дзвінок, але SiteGround є трохи кращим веб-хостингом між ними, завдяки більш доступним цінам. Однак обидва веб-хости пропонують зоряні функції, швидкість та безпеку. Дізнайтеся більше про SiteGround проти A2 хостингу в таблиці порівняння нижче:

Порівняння хостингу SiteGround vs A2

проведіть праворуч

А2 хостинг

SiteGround

Про:Хостинг A2 надає веб-хостингові рішення, які надзвичайно швидкі, незалежно від того, що це новий блог, популярний бізнес-сайт або навіть щось із низьким трафіком. A2 обслуговує всіх, від любителів веб-сайтів до професійних розробників, що відповідають їхнім індивідуальним вимогам.SiteGround, як відомо, має за розумною ціною плани для своїх клієнтів, а також супутні технічні характеристики та чудову підтримку клієнтів.
Заснований у:2003 рік2004 рік
Рейтинг BBB:А+А
Адреса:2000 Хогбек-дорога люкс 6 Ann Arbor, MI 48105SiteGround Office, 8 Рачо Петков Казанджията, Софія 1776, Болгарія
Телефонний номер:(888) 546-8946(866) 605-2484
Адреса електронної пошти:Не перераховано[захищено електронною поштою]
Типи підтримки:Телефон, підтримка в прямому ефірі, квиток, чатТелефон, підтримка в реальному часі, чат, квиток
Центр обробки даних / Розташування сервера:Мічиган, США; Амстердам, Нідерланди та Сінгапур, АзіяЧикаго Іллінойс, Амстердам, Нідерланди, Сінгапур та Лондон, Великобританія
Щомісячна ціна:Від $ 3,92 на місяцьВід $ 3,95 на місяць
Необмежена передача даних:ТакТак
Необмежене зберігання даних:ТакНі (10 Гб – 30 ГБ)
Безлімітні електронні листи:ТакТак
Хост декількох доменів:ТакТак (за винятком плану запуску)
Панель управління / інтерфейс хостингу:cPanelcPanel
Гарантія часу на сервер:99,90%99,90%
Гарантія повернення грошей:У будь-який час30 днів
Виділений хостинг доступний:ТакТак
Бонуси & Екстри:Attracta SEO та маркетингові інструменти. Безкоштовні HackScan та засоби безпеки. Безкоштовні твердотільні накопичувачі (SSD). Мережа доставки вмісту CloudFlare Безкоштовно давайте шифруємо SSL-сертифікати. Розширений інструмент безпеки Patchman. Інтегрований рахунок ManageWP.Мережа доставки вмісту CloudFlare (CDN). Безкоштовні інструменти для резервного копіювання та відновлення (крім плану запуску). Безкоштовний приватний сертифікат SSL на один рік (крім випадків запуску).
Добре: Створено для швидкості: A2 хостинг використовує SSD-накопичувачі, спеціальні турбо-сервери, кешування сайтів та інше, щоб забезпечити швидкісні показники для вашого веб-сайту.
Хостинг для Linux та Windows: Хостинг A2 пропонує рідкісний варіант хостингу на базі Windows разом із звичайними Linux-планами.
Вічна безпека: Усі плани A2 хостингу охоплені вдосконаленим протоколом безпеки, який включає подвійні брандмауери, виявлення грубої сили, сканування вірусів, загартовування сервера тощо..
Підтримка зоряних клієнтів: Хостинг A2 пропонує цілодобову підтримку, яку підтримує команда, яка дуже добре допомагає.
Безкоштовні особливості преміум-класу: SiteGround включає в себе розширені функції, такі як автоматичне щоденне резервне копіювання, CloudFlare CDN та давайте шифрувати сертифікати SSL з кожним планом.
Оптимізовані плани: SiteGround пропонує пакети хостингу, розроблені спеціально для найкращої продуктивності в таких системах управління контентом, як WordPress, Drupal та Joomla, або платформах електронної комерції, як Magento, PrestaShop та WooCommerce.
Фантастична підтримка клієнтів: SiteGround гарантує майже миттєвий час відповіді на всіх своїх каналах підтримки клієнтів.
Міцна гарантія часу: SiteGround обіцяє вам 99,99% тривалості роботи.
Погане: Turbo-сервери коштують більше: Якщо ви хочете повністю використовувати можливості турбонаддуву A2 Hosting, вам доведеться розкрити свої найдорожчі плани.
Коди знижок обов’язкові: хостинг A2 не автоматично підписує вас за їх зниженими тарифами, тому вам доведеться зробити додатковий крок введення кодів, які легко знайдете на їхньому веб-сайті.
Обмежені ресурси: Деякі плани з низькою ціною SiteGround навантажені обмеженнями, такими як обмеження домену або місця для зберігання.
Невміла міграція веб-сайтів: Якщо у вас є існуючий веб-сайт, численні скарги користувачів вказують на те, що вам слід підготуватися до тривалого процесу передачі з SiteGround.
Ні хостингу Windows: підвищена швидкість SiteGround частково залежить від передової технології контейнерів Linux, тому не сподівайтеся, що тут розміщений Windows-хостинг.
Підсумок:Хостинг A2 (огляд) забезпечує високооптимізовану обстановку для WordPress, яка творить чудеса як для блогерів, так і для корпорацій. І клієнти можуть вибирати як хостинг для Windows, так і Linux, які поставляються однаково добре. Інші функції хостингу A2 включають додатковий Turbo-сервер для швидшого завантаження сторінки, безкоштовну передачу веб-сайтів, безкоштовне резервне копіювання сервера, чотириразове надлишкове мережу та багато іншого. A2 також забезпечує цілодобову розмову, підтримку електронної пошти та телефону, і вона швидка та чуйна.SiteGround (огляд) є ідеальною базовою базою для відвідувачів своїх блогів або веб-сайтів. Особливості приголомшливі, такі як барабани SSD для всіх планів та покращена швидкість роботи з NGINX, HTTP / 2, PHP7 та безкоштовним CDN. Додаткові функції включають безкоштовний сертифікат SSL, який оновляє додаток користувача. Власні та унікальні правила захисту брандмауера дозволяють користувачам уникати вразливості системи. Існує також безкоштовна передача веб-сайтів та сервісів, які розміщуються на трьох континентах. Також є преміальні функції для WordPress, а також дуже чуйний чат в реальному часі.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me