Хостинг A2 проти хостингу InMotion

Порівняння Хостинг A2 проти хостингу InMotion дивлячись на те, як ефективність, функції, ціни, плюси та мінуси та інші складні ресурси, щоб допомогти вам вирішити між цими двома компаніями, що займаються веб-хостингом.


Загальний рахунок

А2 хостинг

Загальний рахунок

Хостинг InMotion

Це близький дзвінок, але А2 хостинг дещо краще, якщо мова йде про ці два веб-хостингові послуги, завдяки більш доступним цінам. Однак обидва веб-хости пропонують зоряні функції, швидкість та безпеку. Дізнайтеся більше про хостинг InMotion vs A2 Hosting в таблиці порівняння нижче:

проведіть праворуч

А2 хостинг

Хостинг InMotion

Про:Хостинг A2 надає веб-хостингові рішення, які надзвичайно швидкі, незалежно від того, що це новий блог, популярний бізнес-сайт або навіть щось із низьким трафіком. A2 обслуговує всіх, від любителів веб-сайтів до професійних розробників, що відповідають їхнім індивідуальним вимогам.InMotion хостинг надає безпрецедентні функції, такі як тривалість тривалості роботи та швидкість сторінки, а також відмінне обслуговування клієнтів та неймовірна гарантія повернення грошей на 90 днів.
Заснований у:2003 рік2001 рік
Рейтинг BBB:А+А+
Адреса:2000 Хогбек-дорога люкс 6 Ann Arbor, MI 481056100 Центр Драйв, Люкс 1190 Лос-Анджелес, Каліфорнія 90045
Телефонний номер:(888) 546-8946(888) 321 4678
Адреса електронної пошти:Не перераховано[захищено електронною поштою] ng.com
Типи підтримки:Телефон, підтримка в прямому ефірі, квиток, чатТелефон, підтримка в реальному часі, чат, квиток
Центр обробки даних / Розташування сервера:Мічиган, США; Амстердам, Нідерланди та Сінгапур, АзіяЛос-Анджелес, Каліфорнія та Ешберн, штат Вірджинія
Щомісячна ціна:Від $ 3,92 на місяцьВід $ 3,49 на місяць
Необмежена передача даних:ТакТак
Необмежене зберігання даних:ТакТак
Безлімітні електронні листи:ТакТак
Хост декількох доменів:ТакТак
Панель управління / інтерфейс хостингу:cPanelcPanel
Гарантія часу на сервер:99,90%99,90%
Гарантія повернення грошей:У будь-який час90 днів
Виділений хостинг доступний:ТакТак
Бонуси & Екстри:Attracta SEO та маркетингові інструменти. Безкоштовні HackScan та засоби безпеки. Безкоштовні твердотільні накопичувачі (SSD). Мережа доставки вмісту CloudFlare Безкоштовно давайте шифруємо SSL-сертифікати. Розширений інструмент безпеки Patchman. Інтегрований рахунок ManageWP.Твердотільні накопичувачі (SSD). Безкоштовне відновлення даних раз на чотири місяці. Безкоштовні перекази веб-сайтів. Безпечний відкат додатків. До 100 доларів США Кредит Google Adwords. Преміум веб-сайт.
Добре: Створено для швидкості: A2 хостинг використовує SSD-накопичувачі, спеціальні турбо-сервери, кешування сайтів та інше, щоб забезпечити швидкісні показники для вашого веб-сайту.
Хостинг для Linux та Windows: Хостинг A2 пропонує рідкісний варіант хостингу на базі Windows разом із звичайними Linux-планами.
Вічна безпека: Усі плани A2 хостингу охоплені вдосконаленим протоколом безпеки, який включає подвійні брандмауери, виявлення грубої сили, сканування вірусів, загартовування сервера тощо..
Підтримка зоряних клієнтів: Хостинг A2 пропонує цілодобову підтримку, яку підтримує команда, яка дуже добре допомагає.
Суперпроста міграція: хостинг InMotion отримав похвалу за безкоштовні міграції веб-сайтів та доменів без простою.
Повнофункціональний керований хостинг: Хостинг InMotion включає в себе основні елементи, якcPanel / WHMCS, функції безпеки, резервне копіювання даних та послуги управління сервером, безкоштовно.
Дивовижне обслуговування клієнтів: InMotion хостинг має зоряний досвід, коли справа стосується обслуговування клієнтів, тож ви знаєте, що ви в хороших руках.
Прекрасні гарантії: хостинг InMotion гарантує вам щонайменше 99,9% часу продовження та 90-денного або 30-денного повернення залежно від вашого плану.
Погане: Turbo-сервери коштують більше: Якщо ви хочете повністю використовувати можливості турбонаддуву A2 Hosting, вам доведеться розкрити свої найдорожчі плани.
Коди знижок обов’язкові: хостинг A2 не автоматично підписує вас за їх зниженими тарифами, тому вам доведеться зробити додатковий крок введення кодів, які легко знайдете на їхньому веб-сайті.
Довгі умови контракту: для багатьох планів хостингу InMotion потрібна попередня оплата не менше 12 місяців.
Немає хостингу Windows: хостинг InMotion використовує виключно операційні системи Linux.
Підсумок:Хостинг A2 (огляд) забезпечує високооптимізовану обстановку для WordPress, яка творить чудеса як для блогерів, так і для корпорацій. І клієнти можуть вибирати як хостинг для Windows, так і Linux, які поставляються однаково добре. Інші функції хостингу A2 включають додатковий Turbo-сервер для швидшого завантаження сторінки, безкоштовну передачу веб-сайтів, безкоштовне резервне копіювання сервера, чотириразове надлишкове мережу та багато іншого. A2 також забезпечує цілодобову розмову, підтримку електронної пошти та телефону, і вона швидка та чуйна.InMotio хостинг (огляд тут) використовує те, що його називають зонами максимальної швидкості для прискореної продуктивності. Відновлення даних із резервних копій раз на чотири місяці є абсолютно безкоштовним. Користувачі також отримають окрему панель управління обліковими записами для проблем з рахунками та виставленням рахунків. Підтримка чату в реальному часі для користувачів швидка з точки зору відповідей. Користувачі також матимуть безпечний віддалений доступ до сервера через командний рядок або SSH. Також є вражаюча гарантія повернення грошей на 90 днів.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map