Хостинг A2 проти HostGator

Голова до голови A2 Хостинг Vs HostGator огляд веб-хостингу, порівнюючи ефективність, функції, ціни, плюси і мінуси та багато іншого, щоб допомогти вам вибрати між цими двома компаніями, що займаються веб-хостингом, які добре відомі своїми спільними варіантами хостингу.


Загальний рахунок

А2 хостинг

Загальний рахунок

ХостГатор

проведіть праворуч

А2 хостинг

ХостГатор

Про:Хостинг A2 надає веб-хостингові рішення, які надзвичайно швидкі, незалежно від того, що це новий блог, популярний бізнес-сайт або навіть щось із низьким трафіком. A2 обслуговує всіх, від любителів веб-сайтів до професійних розробників, що відповідають їхнім індивідуальним вимогам.HostGator належить до групи хостингових послуг EIG, що надає недорогі хостингові плани та безкоштовне використання веб-розробників Weebly, що дозволяє легко створювати сайти.
Заснований у:2003 рік2002 рік
Рейтинг BBB:А+А+
Адреса:2000 Хогбек-дорога люкс 6 Ann Arbor, MI 48105Люкс 5005 Мітчелдейл №100 Х’юстон, Техас
Телефонний номер:(888) 546-8946(866) 964-2867
Адреса електронної пошти:Не перерахованоНе перераховано
Типи підтримки:Телефон, підтримка в прямому ефірі, квиток, чатТелефон, підтримка в реальному часі, чат, квиток
Центр обробки даних / Розташування сервера:Мічиган, США; Амстердам, Нідерланди та Сінгапур, АзіяПрово, штат Юта & Х’юстон, Техас
Щомісячна ціна:Від $ 3,92 на місяцьВід $ 2,75 на місяць
Необмежена передача даних:ТакТак
Необмежене зберігання даних:ТакТак
Безлімітні електронні листи:ТакТак
Хост декількох доменів:ТакТак
Панель управління / інтерфейс хостингу:cPanelcPanel
Гарантія часу на сервер:99,90%99,90%
Гарантія повернення грошей:У будь-який час45 днів
Виділений хостинг доступний:ТакТак
Бонуси & Екстри:Attracta SEO та маркетингові інструменти. Безкоштовні HackScan та засоби безпеки. Безкоштовні твердотільні накопичувачі (SSD). Мережа доставки вмісту CloudFlare Безкоштовно давайте шифруємо SSL-сертифікати. Розширений інструмент безпеки Patchman. Інтегрований рахунок ManageWP.$ 100 Кредит Google Adwords. Basekit Site Builder. 4500 Шаблони веб-сайтів, які потрібно використовувати. Плюс завантажує більше.
Добре: Створено для швидкості: A2 хостинг використовує SSD-накопичувачі, спеціальні турбо-сервери, кешування сайтів та інше, щоб забезпечити швидкісні показники для вашого веб-сайту.
Хостинг для Linux та Windows: Хостинг A2 пропонує рідкісний варіант хостингу на базі Windows разом із звичайними Linux-планами.
Вічна безпека: Усі плани A2 хостингу охоплені вдосконаленим протоколом безпеки, який включає подвійні брандмауери, виявлення грубої сили, сканування вірусів, загартовування сервера тощо..
Підтримка зоряних клієнтів: Хостинг A2 пропонує цілодобову підтримку, яку підтримує команда, яка дуже добре допомагає.
Доступні плани: HostGator має саме те, що вам потрібно, якщо у вас недостатній бюджет.
Необмежений обсяг дискового простору та пропускна здатність: HostGator не ставить обмеження на ваші сховища або щомісячний трафік, тому ваш веб-сайт матиме можливість рости.
Параметри хостингу для Windows: HostGator здійснює плани персонального хостингу та корпоративного класу, які використовують ОС Windows і підтримуватимуть ваш веб-сайт ASP.NET.
Надійна гарантія часу та повернення грошей: HostGator гарантує вам щонайменше 99,9% часу безперервної роботи та 45 днів, щоб вимагати відшкодування коштів за потреби.
Погане: Turbo-сервери коштують більше: Якщо ви хочете повністю використовувати можливості турбонаддуву A2 Hosting, вам доведеться розкрити свої найдорожчі плани.
Коди знижок обов’язкові: хостинг A2 не автоматично підписує вас за їх зниженими тарифами, тому вам доведеться зробити додатковий крок введення кодів, які легко знайдете на їхньому веб-сайті.
Проблеми з підтримкою клієнтів: HostGator вічно відповів у прямому чаті, і навіть тоді ми отримали лише посередні рішення.
Погані відповіді на спайк трафіку: HostGator відомий як надсилання електронних листів із скаргами або переміщення користувачів на іншу серверну стійку щоразу, коли користувачі отримують швидкий трафік.
Підсумок:Хостинг A2 (огляд) забезпечує високооптимізовану обстановку для WordPress, яка творить чудеса як для блогерів, так і для корпорацій. І клієнти можуть вибирати як хостинг для Windows, так і Linux, які поставляються однаково добре. Інші функції хостингу A2 включають додатковий Turbo-сервер для швидшого завантаження сторінки, безкоштовну передачу веб-сайтів, безкоштовне резервне копіювання сервера, чотириразове надлишкове мережу та багато іншого. A2 також забезпечує цілодобову розмову, підтримку електронної пошти та телефону, і вона швидка та чуйна.HostGator (огляд) забезпечує реєстрацію доменних імен, веб-хостинг, веб-дизайн та інструменти для створення веб-сайтів за розумними цінами. Задоволення клієнтів забезпечується цілодобовою підтримкою та гарантією повернення грошей на 45 днів. Інші особливості, які вражають, це 99,9% тривалості роботи та екологічна потужність (екологічно чисті). Це чудовий веб-хостинг для блогерів, Joomla, WordPress та всіх пов’язаних з цим ніш.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map