Хостинг A2 проти DreamHost

Хостинг A2 проти Dreamhost порівняння продуктивності, особливостей, цін, плюсів і мінусів та багато іншого, щоб допомогти вам вибрати між цими двома відомими веб-хостинг-компаніями.


проведіть праворуч

А2 хостинг

DreamHost

Про:Хостинг A2 надає веб-хостингові рішення, які надзвичайно швидкі, незалежно від того, що це новий блог, популярний бізнес-сайт або навіть щось із низьким трафіком. A2 обслуговує всіх, від любителів веб-сайтів до професійних розробників, що відповідають їхнім індивідуальним вимогам.DreamHost має два десятиліття в сервісі хостингу з акцентом на високофункціональні сайти для блогерів, розробників, веб-дизайнерів та інтернет-бізнесу. Він також має чудову інтернет-спільноту та підтримку.
Заснований у:2003 рік1997 рік
Рейтинг BBB:А+D-
Адреса:2000 Хогбек-дорога люкс 6 Ann Arbor, MI 48105Вільсон Сонсіні Гудрих & Rosati 12235 El Camino Real, Люкс 200 Сан-Дієго, Каліфорнія 92130
Телефонний номер:(888) 546-8946(323) 375-3831
Адреса електронної пошти:Не перерахованоНе перераховано
Типи підтримки:Телефон, підтримка в прямому ефірі, квиток, чатЖива підтримка, чат
Центр обробки даних / Розташування сервера:Мічиган, США; Амстердам, Нідерланди та Сінгапур, АзіяІрвін, Каліфорнія та Ешберн, штат Вірджинія
Щомісячна ціна:Від $ 3,92 на місяцьВід $ 8,95 на місяць
Необмежена передача даних:ТакТак
Необмежене зберігання даних:ТакТак
Безлімітні електронні листи:ТакТак
Хост декількох доменів:ТакТак
Панель управління / інтерфейс хостингу:cPanelПанель управління Dreamhost
Гарантія часу на сервер:99,90%100,00%
Гарантія повернення грошей:У будь-який час97 днів
Виділений хостинг доступний:ТакТак
Бонуси & Екстри:Attracta SEO та маркетингові інструменти. Безкоштовні HackScan та засоби безпеки. Безкоштовні твердотільні накопичувачі (SSD). Мережа доставки вмісту CloudFlare Безкоштовно давайте шифруємо SSL-сертифікати. Розширений інструмент безпеки Patchman. Інтегрований рахунок ManageWP.Безкоштовний домен із конфіденційністю Whois. До 75 доларів США Кредит Google Adwords. Безкоштовні сертифікати SSL.
Добре: Створено для швидкості: A2 хостинг використовує SSD-накопичувачі, спеціальні турбо-сервери, кешування сайтів та інше, щоб забезпечити швидкісні показники для вашого веб-сайту.
Хостинг для Linux та Windows: Хостинг A2 пропонує рідкісний варіант хостингу на базі Windows разом із звичайними Linux-планами.
Вічна безпека: Усі плани A2 хостингу охоплені вдосконаленим протоколом безпеки, який включає подвійні брандмауери, виявлення грубої сили, сканування вірусів, загартовування сервера тощо..
Підтримка зоряних клієнтів: Хостинг A2 пропонує цілодобову підтримку, яку підтримує команда, яка дуже добре допомагає.
Дивовижна панель управління: DreamHost має інтуїтивний, спрощений інтерфейс, яким приємно користуватися.
Виняткова підтримка клієнтів: Колектив служби DreamHost чуйний, знаючий та завжди готовий навчити вас, як запобігти повторному вирішенню проблем.
Широкий спектр функцій: від необмежених ресурсів до безкоштовних сертифікатів SSL та іншого, DreamHost постачає судно преміум-функцій у кожен із своїх планів, часто без зайвих витрат..
100% гарантія часу: DreamHost обіцяє 100% тривалості роботи, підкріплену гарантією вартості дня за кожну годину простою..
Щедра гарантія повернення коштів: DreamHost надає 97 днів, щоб вимагати повного повернення коштів.
Погане: Turbo-сервери коштують більше: Якщо ви хочете повністю використовувати можливості турбонаддуву A2 Hosting, вам доведеться розкрити свої найдорожчі плани.
Коди знижок обов’язкові: хостинг A2 не автоматично підписує вас за їх зниженими тарифами, тому вам доведеться зробити додатковий крок введення кодів, які легко знайдете на їхньому веб-сайті.
Є дешевші варіанти: Є багато популярних провайдерів, які пропонують хостинг-плани за нижчими цінами.
Підсумок:Хостинг A2 (огляд) забезпечує високооптимізовану обстановку для WordPress, яка творить чудеса як для блогерів, так і для корпорацій. І клієнти можуть вибирати як хостинг для Windows, так і Linux, які поставляються однаково добре. Інші функції хостингу A2 включають додатковий Turbo-сервер для швидшого завантаження сторінки, безкоштовну передачу веб-сайтів, безкоштовне резервне копіювання сервера назад, чотириразову надлишкову мережу та багато іншого. A2 також забезпечує цілодобову розмову, підтримку електронної пошти та телефону, і вона швидка та чуйна.DreamHost (огляд) забезпечує оптимізований хостинг WordPress разом із експертною підтримкою WordPress. Можна використовувати будь-який плагін або тему, яку вони хочуть. Також заслуговує на увагу оптимізована конфігурація WordPress та тривалість тривалості роботи, яка досягає 100%. DreamHost також постачає послуги хмарного зберігання разом з DudaMobile, що надаються для створення мобільних веб-сайтів. Клієнти також цінують необмежений хостинг домену та гарантію повернення грошей на 97 днів.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map