Хостинг A2 проти Bluehost

Голова до голови Хостинг A2 проти Bluehost порівняння функцій, продуктивності, ціни, плюси і мінуси та багато іншого, щоб допомогти вам вибрати між цими двома популярними провайдерами веб-хостингу.


Загальний рахунок

А2 хостинг

Загальний рахунок

Bluehost

А2 хостинг виходить переможцем цих двох веб-хостингових послуг, завдяки чудовим можливостям, швидкості та безпеці. Дізнайтеся більше про хостинг Bluehost vs A2 в таблиці порівняння нижче:

Таблиця порівняння A2 Хостинг проти Bluehost

проведіть праворуч

А2 хостинг

Bluehost

Про:Хостинг A2 надає веб-хостингові рішення, які надзвичайно швидкі, незалежно від того, що це новий блог, популярний бізнес-сайт або навіть щось із низьким трафіком. A2 обслуговує всіх, від любителів веб-сайтів до професійних розробників, що відповідають їхнім індивідуальним вимогам.Bluehost надає послуги хостингу з необмеженою пропускною здатністю, хостинговим простором та обліковими записами електронної пошти. Він має репутацію надійної продуктивності, відмінну підтримку клієнтів та конкурентні ціни.
Заснований у:2003 рік1996 рік
Рейтинг BBB:А+А+
Адреса:2000 Хогбек-дорога люкс 6 Ann Arbor, MI 48105560 Timpanogos Pkwy Orem, UT 84097
Телефонний номер:(888) 546-8946(888) 401-4678
Адреса електронної пошти:Не перерахованоНе перераховано
Типи підтримки:Телефон, підтримка в прямому ефірі, квиток, чатТелефон, підтримка в реальному часі, чат, квиток
Центр обробки даних / Розташування сервера:Мічиган, США; Амстердам, Нідерланди та Сінгапур, АзіяПрово, штат Юта
Щомісячна ціна:Від $ 3,92 на місяцьВід $ 2,95 на місяць
Необмежена передача даних:ТакТак
Необмежене зберігання даних:ТакТак
Безлімітні електронні листи:ТакТак
Хост декількох доменів:ТакТак
Панель управління / інтерфейс хостингу:cPanelcPanel
Гарантія часу на сервер:99,90%Ні
Гарантія повернення грошей:У будь-який час30 днів
Виділений хостинг доступний:ТакТак
Бонуси & Екстри:Attracta SEO та маркетингові інструменти. Безкоштовні HackScan та засоби безпеки. Безкоштовні твердотільні накопичувачі (SSD). Мережа доставки вмісту CloudFlare Безкоштовно давайте шифруємо SSL-сертифікати. Розширений інструмент безпеки Patchman. Інтегрований рахунок ManageWP.Інструменти подання пошукової системи. 100 дол. США на рекламний кредит. Кредит на рекламу у Facebook $ 50. Безкоштовний перелік Yellowpages.
Добре: Створено для швидкості: A2 хостинг використовує SSD-накопичувачі, спеціальні турбо-сервери, кешування сайтів та інше, щоб забезпечити швидкісні показники для вашого веб-сайту.
Хостинг для Linux та Windows: Хостинг A2 пропонує рідкісний варіант хостингу на базі Windows разом із звичайними Linux-планами.
Вічна безпека: Усі плани A2 хостингу охоплені вдосконаленим протоколом безпеки, який включає подвійні брандмауери, виявлення грубої сили, сканування вірусів, загартовування сервера тощо..
Підтримка зоряних клієнтів: Хостинг A2 пропонує цілодобову підтримку, яку підтримує команда, яка дуже добре допомагає.
Різноманітність хостингових планів: Bluehost пропонує спільний, VPS, спеціалізований та хмарний хостинг, а також такі варіанти, як керований хостинг WordPress, що надає вам можливість легко масштабувати ваш сайт під мінливі потреби хостингу.
24/7 Підтримка. Окрім деяких найкращих ресурсів самодопомоги будь-якого господаря, Bluehost має справжню армію експертів швидкої дії, готових допомогти вам 24/7 за допомогою квитка підтримки, гарячої лінії або чату наживо..
Хороша політика повернення коштів: Bluehost поверне вам повне повернення коштів, якщо ви скасуєте його протягом 30 днів, а також повернене за попереднім відшкодуванням, якщо ви скасуєте його після цього періоду.
Погане: Turbo-сервери коштують більше: Якщо ви хочете повністю використовувати можливості турбонаддуву A2 Hosting, вам доведеться розкрити свої найдорожчі плани.
Коди знижок обов’язкові: хостинг A2 не автоматично підписує вас за їх зниженими тарифами, тому вам доведеться зробити додатковий крок введення кодів, які легко знайдете на їхньому веб-сайті.
Ніяка гарантія часу: Bluehost не пропонує вам компенсації за тривалий або несподіваний час простою.
Плата за міграцію веб-сайтів: на відміну від деяких конкурентів, Bluehost стягує додаткові збори, якщо ви хочете перенести попередні веб-сайти або акаунти orcPanel..
Підсумок:Хостинг A2 (огляд) забезпечує високооптимізовану обстановку для WordPress, яка творить чудеса як для блогерів, так і для корпорацій. І клієнти можуть вибирати як хостинг для Windows, так і Linux, які поставляються однаково добре. Інші функції хостингу A2 включають додатковий Turbo-сервер для швидшого завантаження сторінки, безкоштовну передачу веб-сайтів, безкоштовне резервне копіювання сервера, чотириразове надлишкове мережу та багато іншого. A2 також забезпечує цілодобову розмову, підтримку електронної пошти та телефону, і вона швидка та чуйна.Bluehost (огляд тут) також відомий своїм власним рішенням щодо захисту ресурсів, створеним для захисту користувачів спільного розміщення хостингу від інших ймовірних зловживань на цьому сервері. Клієнти та користувачі можуть встановити додаток, використовуючи SimpleScripts Встановлення в 1 клік. Також доступні VPS та виділений хостинг.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map