HostGator on üks suurimaid, vanimaid veebimajutusteenuste pakkujaid tööstuses. Kuid kas see teeb neist head või halvad? Selles HostGatori ülevaates käsitletakse kõiki plusse ja miinuseid, et saaksite kindlaks teha, kas HostGator on teie jaoks õige valik.


Täna on teil palju veebimajutusteenuste pakkujaid, kelle hulgast saate valida taskukohaste lahenduste, väljamõeldud funktsioonide ja tipptasemel tugiteenuste pakkumise hulgast. Siiski pole sugugi nii lihtne otsustada, millise hosti juurde minna.

Teie õnneks oleme siin, et murda üks populaarsemaid veebimajutuse lahendusi turul, HostGator, et näha, kas nende pakutav on just see, mida vajate eduka veebisaidi käitamiseks, ilma et peaksite end saidi probleemidega maasse ajama.

hostgator kommenteerib twitteritTwitteris on arvustuste segakott

Selles HostGatori ülevaade, Vaatan lähemalt mõningaid plusse ja miinuseid, millest peaksite enne registreerumist otsustama.

Kui annate mulle 10 minutit oma ajast, annan teile kogu vajaliku teabe nende hostimisteenuste kohta ja vastan järgmistele küsimustele:

 • Milliseid funktsioone pakub HostGator oma klientidele?
 • Millised on erinevad plaanid??
 • Kui palju maksab HostGatori hostimine??
 • Millist majutust nad veebisaitide omanikele pakuvad?

Kasutage kupongi koodi WSHR ja saate tavahinnast 60% soodsamalt ning hostige oma veebisaiti ainult 2,75 dollari eest kuus.

Kui olete selle HostGatori ülevaate lugemise lõpetanud, saate kindlasti öelda, kas see on teie vajadustele sobiv veebimajutusteenus..

Contents

Seda õpid siin

 1. Hosting lahendused

Siinkohal selgitan erinevaid hostimise tüüpe ja HG pakub klientidele ning millised on nende peamised erinevused.

 1. Hosting funktsioonid

Siin käsitleme üksikasjalikult kõiki peamisi .

 1. Plussid & Miinused

Siin vaatlen lähemalt nii HostGator Hosting kasutamist. Samuti käsitlen mõnda kõige rohkem .

 1. Kas ma soovitan HostGator.com?

Siin ma ütlen teile, kas või kui ma arvan, et teil oleks parem kasutada konkurenti.

Sukeldume sisse, kuid kõigepealt kiire taust.

HostGator asutati aastal 2003 2002 noor kolledži laps nimega Brent Oxley, Lõpuks maandus HostGator oma ametliku kontori asukohas Texases Houstonis pärast seda, kui oli oma esimestel tööpäevadel Kanadas kvaliteetset aega veetnud. Sealt edasi nad kasvasid, avades veel ühe kontori Texases Austinis, samuti laiendades seda Brasiiliasse.

Aastaks 2012 teatas Oxley Endurance International Group (EIG) oli omandamas HostGatorit. Ja kuigi see oli Oxley ja tema meeskonna jaoks arukas äri, võib selline liikumine tekitada probleeme nende vahel, kes praegu kasutavad või soovivad kasutada HostGatori teenuseid..

Pole kindel, miks? Lugege EIG-ist ja selle mõjust omandatud veebimajutusteenuste pakkujatele.

Seda öeldes, ma ei ole siin, et öelda teile, et selle roll Euroopa innovatsioonigrupis on oma olemuselt hea või halb. Tegelikult on HostGator aastate jooksul näinud suuri edusamme ja teeninud välja sadu tuhandeid rahulolevaid kliente.

HostGatori veebimajutus

Siin on erinevad hostimislahendused, mida nad veebisaitide omanikele pakuvad.

Jagatud veebimajutus

HostGator pakub igasuguse ja suurusega veebisaitidele äärmiselt taskukohaseid jagatud hostingu pakette. Jaguneb kolmeks eraldi plaaniks:

Hatchling, beebi ja äri jagatud hostimiskavadel on funktsioonid, mis vastavad teie põhilistele hostimisvajadustele.

hostgator jagas hostimisplaane

Näiteks on iga jagatud hostikava jaoks sisseehitatud veebisaidi koostaja hõlpsaks lohistamiseks & kukutada saidihoone. Lisaks on neil kaasas kiirinstalli tööriist WordPressi ajaveebi, foorumi, galerii ja poodide skriptide installimiseks otse teie saidile.

Rääkimata sellest, et nad toetavad WordPressi, Joomla, Drupali, Magento, Wiki ja phpBB hostimise sisuhaldussüsteeme.

Lisafunktsioonide hulka kuuluvad:

 • Mõõtmata ribalaius
 • 99% tööajagarantiid
 • Tasuta veebisaidi ülekanded
 • Google AdWordsi ja Bingi reklaamide krediidid
 • cPaneli juhtpaneel
 • PHP versioon 7 ja SHS-i juurdepääs
 • Piiramatu POP3 e-posti konto
 • Tehniline tugi 24/7/365 telefoni, otsevestluse ja e-posti teel (piletisüsteem)

Oluline on seda tähele panna jagatud hostimine on selle ülevaate keskmes, kuid teiega jagatakse muid hostimislahendusi juhuks, kui vajate midagi pisut tugevamat.

HostGatori pilvemajutus

Nende pilvemajutusteenustel on palju funktsioone neile, kes soovivad kiiresti skaleerida. Nautige optimaalset pilve vahemällu salvestamise lahendust, intuitiivset armatuurlauda ja ressursside haldamise võimalusi. Lisaks hoidke hõlpsasti kasutatava cPaneli abil täielikku kontrolli kogu saidi üle.

hostgatori pilve hostimisplaanid

Lisaks kandke rikke korral kogu saidiandmed kiiresti üle teisele serverile ja teadke, et teie veebisaidi kolm peegelpildis koopiat on turvalisuse ja koondamise tagamiseks paigutatud mitmesse seadmesse.

Nende pilvemajutus alates 4,95 dollarist kuus ja ulatus kuni suuremate plaanideni, hinnaga 6,57 dollarit kuus ja 9,95 dollarit kuus, kui teie vajadused muutuvad nõudlikumaks.

Jagatud vs Pilve hostimine

Pilvemajutus on parem kui jagatud hostimine, kuna see võimaldab teil kasutada mitme serveri ressursse, selle asemel et piirduda ühe serveriga

HostGator Cloud pakub teile kõiki jagatud hostimise funktsioone, kuid teil on veelgi vaeva!

hostgator jagatud vs pilve hostimine

2X kiiremad serverid

 • Kuni 2x kiiremad laadimisajad tänu madala tihedusega serveritele, esmaklassilisele riistvarale ja mitmele vahemälu kihile
 • Teie veebisaidi sisu hallatakse tõhusamalt, võimaldades dünaamilisi sisupäringuid kergendada
 • Sisseehitatud vahemälu muudab teie saidi optimaalse vahemälukonfiguratsiooni tõttu pilve kiiremaks laadimiseks

4x rohkem skaleeritav

 • Suurendage oma pilveressursse, kui teie veebipõhine kohalolek kasvab. Üks lihtne klõps on kõik, mida vajate – andmete rändamist, seisakuid ega taaskäivitusi
 • Hankige serveri eraldamine ja haldamine pilves!
 • Võimaldab teil reageerida neile suurtele liikluse kasvule ilma teenuse katkestusteta

Haldaja WordPressi pilvemajutus

Olgu, siin on see plaan, mis mulle kõige rohkem meeldib.

Spetsiaalselt WordPressiga töötavatele isikutele on HostGatoril WordPressi pilveserver, mis vastab WordPressi platvormile ja pakub kõiki vajalikke funktsioone kiire, tõhusa ja väga turvalise veebisaidi käitamiseks.

hostgatori hallatav WordPressi pilve hostimine

HostGatori hallatav WordPressi pilvemajutus lubab kuni 2,5x kiiremad laadimisajad ülimalt laetud pilvearhitektuuri, madala tihedusega serverite, CDN ja mitme vahemälukihi tõttu.

Lisaks sellele hallatakse seda hostimislahendust, mis tähendab automaatsed värskendused oma WordPressi tuuma, pluginaid ja teemasid haldab ka HostGator saidi varukoopiate ja pahavara eemaldamine. Te saate ka tasuta CDN-teenus Sisu edastamine teie saidi külastajatele.

Võrrelge majutamisplaane

Siin on kiire ülevaade nende pakutavatest ülalnimetatud plaanidest:

Jagatud hostimiskavad

 • Luugiplaan: Alustatakse 2,75 dollarist kuus. Lubatud on 1 sait, mõõtmata ribalaius & panipaik.
 • Beebikava: Algab 3,95 dollarist kuus. Piiramatu saitide arv lubatud, mõõtetu ribalaius & panipaik.
 • Äriplaani: Alustatakse 5,95 dollarist kuus. Piiramatu saitide arv lubatud, mõõtetu ribalaius & panipaik.
 • Kontrollige uusimaid hindu ja kõiki kaasatud funktsioone

Pilve hostimiskavad

 • Hatchling Cloud: Alustatakse 4,95 dollarist kuus. 2 südamikku & 2 GB mälu, 1 sait lubatud, mõõtmata ribalaius & panipaik.
 • Beebipilv: Algab kuus 6,57 dollarini. 4 südamikku & 4 GB mälu, piiramatu saitide arv lubatud, mõõtmata ribalaius & panipaik.
 • Äripilv: Algus on 9,95 dollarit kuus. 6 südamikku & 6 GB mälu, piiramatu saitide arv lubatud, mõõtmata ribalaius & panipaik.
 • Kontrollige uusimaid hindu ja kõiki pilvefunktsioone

WordPressi pilve hostimisplaanid

 • Stardikava: Alustatakse 5,95 dollarist kuus. 2X kiirem, 1 sait lubatud, 100 000 külastust kuus, 1 GB varukoopiaid ja mõõtmata salvestusruumi.
 • Standardplaan: Alustatakse 7,95 dollarist kuus. 2X kiirem, 2 saiti lubatud, 200 000 külastust kuus, 2 GB varukoopiaid mõõtmata salvestusruumi.
 • Äriplaani: Algus on 9,95 dollarit kuus. 5x kiirem, 3 saiti lubatud, 500 000 külastust kuus, 3 GB varukoopiaid ja mõõtmata salvestusruumi.
 • Kontrollige uusimaid hindu ja kõiki lisatud WordPressi pilvefunktsioone

Muud hostimisvõimalused

Lisaks ülalnimetatud hostimisvõimalustele on neil ka järgmised:

 • VPS-i hostimine. VPS-i hostimisega saate ammendavad funktsioonid, näiteks täielik juurijuurdepääs kogu hostimiskeskkonna juhtimiseks, mitu võrguturbekihti serveri töökindluse tagamiseks ja kohene mastaapsus nupuvajutusega.

  Lisaks usaldage, et teie andmed asuvad serverites, mis on RAID 10 ketta konfiguratsiooniga kaitstud ja millel on üleliigsed toite- ja HVAC-üksused. Saate iganädalasi kogu veebisaidi varukoopiaid, täielikku komplekti arendusvahendeid, mis aitavad saidi funktsionaalsust ja kujundamist, ning nagu alati, auhinnatud tugiteenuseid mis tahes küsimuste korral. VPS-i hostimiskavade hind on järgmine: vastavalt 29,95 dollarit kuus, 39,95 dollarit kuus ja 49,95 dollarit kuus.

 • Pühendatud hostimine. Neile, kellel on tiheda liiklusega veebisaite ja ka suurem eelarve, võib pühendatud hostimine olla just see, mida vajate. Teie saidi andmed paigutatakse iseseisvalt teie spetsiaalsesse serverisse, mis tähendab, et ressursse ei ole kunagi vaja jagada.

  Lisaks käivitage Linux või Windows, valige HDD ja SSD kõvaketta suvandite vahel, saate andmekeskuse tasemel DDOS-i kaitset ja nautige täielikku juurjuurdepääsu, piiramatut andmebaasi, RAID-1 konfiguratsiooni ja 3-5 pühendatud IPv4 IP-d. HostGatori pühendatud hostimiskavadesse sisenemiseks loodetakse saada kas 119–149 dollarit kuus.

 • Edasimüüja majutamine. Kui kaalute oma veebimajutusettevõtte loomist, kaaluge nende edasimüüja hostimisplaane. Saate võimsaid tööriistu, mis aitavad teil oma klientuuri luua, säilitada täielik kontroll ressursside eraldamise üle ja vajadusel uuendada, et teie ettevõte saaks jätkuvalt kasvada.

  Edasimüüja hostimisplaaniga saate WHM-i juhtpaneeli, millel on mitme keele võimalused, 99,9% tööajagarantiid, 400+ kaubamärgiga videoõpetust teie klientidele viitamiseks ja piiramatu MySQL-i andmebaasid, millel on phpMyAdmini juurdepääs. Kui see on asi, mida olete huvitatud tegema, siis vaadake, kas üks kolmest saadaolevast plaanist – alumiinium, vask või hõbe – ulatub 19,95 dollarist kuus kuni 24,95 dollarini kuus, töötab teie jaoks.

 • Rakenduste hostimine. Kui te ei kasuta WordPressi CMS-na, on HG teid katnud. Linuxis, Apache’is, MySQL-is ja PHP-s töötav HostGator võimaldab teil käitada selliseid platvorme nagu Joomla, Magento, Drupal, Wiki ja phpBB Hosting. Lisaks on kõigi plaanidega kaasas sellised funktsioonid nagu mõõtmata ribalaius, e-posti turundus ja muude kasulike rakenduste ühe klõpsuga installimine.
 • Windowsi hostimine. Ehkki veebimajutuse osas eelistatakse Linuxit, teevad nad Windowsi hostimise kättesaadavaks neile, kes seda vajavad. Parallel Pleski paneeli, IIS, Microsoft SQL Server 2012 R2 ja ASP.NET toega on sellel hostimislahendusel kindlasti kõik vajalik kasutajasõbraliku veebisaidi käitamiseks..

Nagu näete, on HostGatoril hostimislahendused iga eelarve, igat tüüpi veebisaidi ja suuruse jaoks ning see ulatub isegi konkreetsete klientide, näiteks WordPressi või Windowsi kasutajate teenindamiseni..

Põhijooned

Nende jagatud hostimisplaanidel on piisavalt funktsioone, et teie veebisait saaks alguse saada, kiirust ega jõudlust ohverdamata. Tegelikult on siin üks parimatest omadustest, mis neil klientide jaoks on, ja see võib julgustada teid registreeruma nendega oma hostimisvajaduste jaoks:

 1. Sisseehitatud veebisaidi ehitaja
 2. Täielik domeeninime haldamine
 3. Turundusriistad
 4. Lisateenused

HostGatori veebisaidi ehitaja

Looge hõlpsalt hämmastav veebisait, kasutades nende sisseehitatud veebisaidi ehitaja tööriist. Alustamiseks valige üle 100 mobiilisõbraliku malli. Lisaks ehitage, kasutades mugavat lohistamist & loobuge tehnoloogiast, kasutage eelmonteeritud sektsioone ja lehti oma veebikujunduse innustamiseks ning saate isegi 6 valmis lehte, millest alustada.

hostgatori veebisaidi ehitaja

Lisafunktsioonide hulka kuuluvad:

 • SEO tööriistad otsingumootorite paremate tulemuste saamiseks
 • Sotsiaalse meedia integratsioon
 • PayPali maksevärav
 • HD-video manustamine
 • Brändingu eemaldamine
 • Google Analytics
 • e-poe ostukorv ja varude haldamine
 • Kupongi koodid

Veebisaitide ehitaja on saadaval eraldi ostmiseks koos hostimisteenustega ning lisaks sellele ka iga teine ​​klientidele pakutav hostimiskava.

Domeeninimede haldamine

Need võimaldavad klientidel täielikult kontrollida kõike, mis domeeninimedega seotud on. Alustamiseks ostke .com, .org või .co (kui nimetada mõnda) domeeninimi otse oma hostimise cPanel.

Kasutage nende mugavat domeeninime otsingutööriist et näha, kas otsitav URL on saadaval. Või kui vahetate teise hostiteenuse pakkuja asemel HostGatorit, siis lihtsalt teisaldage oma olemasolev domeeninimi ja nautige tasuta aastapikkust – tasuta.

hostgatori domeeninimed

Iga hostimiskavaga saate ka järgmised tasuta domeeninime funktsioonid:

 • Domeeni lukustamine. Vältige seda, et keegi teie domeeninime kaaperdaks ja enda jaoks seda kasutaks, lukustades selle.
 • Domeeni uuendamine. Kui teie olemasolev domeeninimi on üle kantud või olete selle oma cPaneli kaudu ostnud, laske sellel automaatselt igal aastal uueneda, et vältida juhuslikku aegumist.
 • cPaneli haldus. Hallake oma domeeninime kõiki aspekte otse oma cPanelist.

Turundusriistad

HostGator teab, et eduka veebisaidi haldamiseks on vaja enamat kui kindla hostimisteenuse pakkujat. Sellepärast pakuvad nad väärtuslikku turundusriistad mis aitab teil laiendada oma veebisaidi ulatust, suunata liiklust oma veebisaidile ja suurendada konversioone.

SEO ülevaade

SEO strateegia omamine aitab teie veebisaidi leida populaarsetest otsingumootorite tulemustest. Tegelikult suurendab veebisaidi optimeerimine SEO jaoks teie paremusjärjestust ja nähtavust otsingumootorites nagu Google, Bing ja Yahoo.

Kui leiate, et vajate SEO strateegia koostamisel abi, võtke nendega ühendust tasuta SEO konsultatsioon. Sealt edasi aitab teie spetsiaalne turundusprojekti koordinaator käivitada täiusliku turunduskampaania, auditeerides kõigepealt teie saiti ja viies läbi põhjaliku märksõna uurimise, mis on seotud teie ettevõtte nišiga.

hostgaatori seoteenused

Siin on jaotus mõnest strateegiast, mille teie turundusprojekti koordinaator teie veebisaidil kasutusele võtab, et aidata mõjutada otsingumootori tulemusi:

 • Märksõna uurimine. Nende ettevõttesisesed turunduseksperdid leiavad märksõnad, mis on teie nišiga kõige paremini seotud, mis aitavad teil otsingutulemite edetabelis ülespoole liikuda ja mis vastavad teie sihtrühmale kõige rohkem. Lisaks saavad nad teada, milliseid termineid teie sihtrühm otsingupäringutes kõige rohkem kasutab, ning jälgivad teie saidi märksõnade edukust.
 • Sisu loomine. Kasutage oma spetsialiseeritud meeskonda originaalse sisu loomiseks, et suunata oma saidile liiklust ja suurendada oma vaatajaskonda.
 • Lehel optimeerimine. Laske neil teie veebisaiti lehe pealkirjade, metakirjelduste ja päisesiltide osas optimeerida, nii et teie sait indekseeritakse kõrgema otsingu paremusjärjestuse jaoks.

PPC teenused

Teine suurepärane teenus, mida nad klientidele müügi suurendamiseks pakuvad, on nende oma Klõpsuga maksmise teenused, muidu tuntud kui PPC. Tasuliste reklaamidega klientidele sihtimine on suurepärane võimalus julgustada inimesi teie saiti külastama ja lõppkokkuvõttes müüki tegema.

Nende PPC-teenuste kasutamisel saate järgmist:

 • Märksõna uurimine. Ettevõttesisesed turunduseksperdid kasutavad nii kohalikke kui ka globaalseid sihtimismeetodeid, kontrollivad mitmel seadmel kasutatavaid märksõnu ja leiavad teie ettevõttele vajaliku täpse sihtrühma. Samuti aitavad need arendada a “negatiivsete märksõnade loend” nii et lõpetate oma veebisaidile vale publiku meelitamise.
 • Kampaania juhtimine. Toimingutele helistamine, telefoninumbrid, asukohateave ja otselinke teie saidile on kõik lisatud teie PPC reklaamidesse. Lisaks jälgige, kuidas teie tasustatud eksperdid aitavad teie optimeerimisskoori tõsta, hoides teid kliki hinna eelarves.

Lõpuks võtavad nad selle enda kanda, et aidata oma klientidel edukaks saada. SEO-abi ja isikupärastatud turundusstrateegiate pakkumine koos tasuta Google AdWordsi ja Bingi reklaamide krediidi pakkumisega ei ole põhjus, miks teie veebisait ei saaks õitsele jõuda.

Lisateenused

Nad pakuvad klientidele erakordseid lisateenuseid neile, kellel on oma eelarves vähe varjukülge.

CodeGuard

HostGatori teenuse CodeGuard abil saate kasutada järgmisi funktsioone:

 • Igapäevased automaatsed varundamised pilves
 • 16 GB salvestusruumi
 • Kasutage kuni viiel veebisaidil
 • Piiramatu andmebaaside ja failide arv
 • 3 taastamist kuus
 • Meilisõnumid volitamata muudatuste kohta
 • Lihtne haldamine – muutuste kuvamine, saidi jälgimise ajastamine ja e-posti märguannete haldamine

Alates 2.00 dollarist kuus on see esmaklassiline teenus väikest hinda väärt.

Veebikujundus

Nende ettevõttesisesed täisteenindusega professionaalsed veebidisainerid pakuvad teile lisatasu eest malle suurepärase veebikujundusega ja kuni 3 lehekülge SEO-sõbralikku sisu, mis on loodud just teie veebisaidi jaoks.

Lisaks ehitatakse teie sait üles kõige populaarsemale sisuhaldussüsteemile WordPress, mis on tuntud kasutajasõbraliku ja paindliku.

Nende veebidisaini teenuste lisafunktsioonide hulka kuuluvad:

 • SEO-asjatundja on teie saidil suurema liikluse suurendamise võimaluste strateegiseerimiseks
 • Vastuvõtliku kujundusega terviklik veebidisain
 • Igakuised telefonikõned, et arutada oma turunduskampaania edukust
 • Üks-ühele koolitus, et tagada oma veebisaidi haldamine tulevikus

Samuti saate poodide integreerimise koos kuni 10 tootelehe ja OpenCarti maksete töötlemise ja saatmislahendustega.

HostGatori hostimise plussid ja miinused

Kõigi teie poolt valitud veebimajutusteenuste pakkujaga on alati plusse ja miinuseid. Sellepärast on oluline hinnata oma prioriteete ja veenduda, et valitud lahendus ei ohverdaks ühtegi neist prioriteetidest.

Plussid

On palju põhjuseid, miks nad on nii populaarsed hostimisettevõtted. Vaatame, mis kasu on nende jagatud hostimisteenuste kasutamisest.

Kindel tööaeg ja teenindus

Nad tagavad 99,9% tööaega, mis on suurepärane uudis iga veebisaidi omanikule. Siiski on oluline meeles pidada, et see on standard ja kõike muud ei lubata üldiselt.

Lisaks sellele on HostGator valmis oma klientidele ühe kuu krediiti hüvitama, kui server mingil ajal ei täida 99,9% -list garantiid.

hostgaatori tööaegHostFactsi andmetel on HostGatori tööaeg viimase 12 kuu jooksul olnud 99,99%

Samuti pakuvad nad klienditoe teenust 24/7/365 telefoni, live-vestluse ja e-posti (piletisüsteemi) kaudu. Nende mugavat tugiportaali kasutades saate võtta ühendust hostieksperdiga, vaadata mõnda kogukonna foorumit ja pääseda juurde isegi videoõpetustele, mis on mõeldud teie enda vigade otsimiseks.

Tasuta saidiülekanne ja ühe klõpsuga installida

See teenus on jällegi enamiku veebimajutusettevõtete jaoks tavaliselt norm, kuid HostGator seda teeb teiselt hostilt neile üleviimine ülilihtne. Lihtsalt registreeruge hostimisplaanil, mida soovite kasutada, ja laske HostGatoril teha ülejäänu.

Kui lisada sellele veebisaidi omamine ja HostGator on esimene hostimislahendus, mida olete kunagi kasutanud, võite olla kindel, et eelistatud CMS-i installimine on sama lihtne kui registreerumise ajal mõne nupu klõpsamine. Nende tööriista QuickInstall abil saate hõlpsalt oma veebisaidi üles seada, ilma et peaksite muretsema tehniliste teadmiste pärast.

(Peaaegu) piiramatu kõik

Salvestage kõige elementaarsema jagatud hostimiskava jaoks, mis piirab domeenide arvu 1-ni, pakub HostGator piiramatu kõik (hästi omamoodi – vaata altpoolt) mis on palju, kuna nende hostimisplaanid on alguses nii odavad.

Piiramatu kettaruum tähendab, et saate salvestada nii palju andmeid kui vaja. See võimaldab teie veebisaidi näiliselt piiramatut kasvu, kasutades samal ajal taskukohast jagatud hostimiskava.

Võttes mõõtmata ribalaius tähendab, et saate teisaldada piiramatu hulga andmeid hostiserveri, saidi külastajate ja Interneti vahel. See on suurepärane teie veebisaidi kiiruse ja toimivuse tagamiseks, eriti jagatud hostimisplaani korral.

Te saate ka piiramatu arv andmebaase, mis tähendab, et teil võib olla nii palju WordPressi installimisi, kui soovite. See on hea neile, kellel on palju kliente ja kes soovivad enne veebisaidile jõudmist testida veebisaidi muudatusi.

Piiramatu hostimine on müüt ja vähemalt HostGator on nende ressursikasutuse piiratuse osas läbipaistev. Nad pakuvad “piiramatut kõike”, kui te:

 • Ärge kasutage rohkem kui 25% serveri kesksest protsessorist (CPU)
 • Ärge käivitage cPanelis rohkem kui 25 samaaegset protsessi
 • Teil ei tohi olla rohkem kui 25 samaaegset MySQL-i ühendust
 • Ärge looge cPanelis rohkem kui 100 000 faili
 • Ärge kontrollige rohkem kui 30 e-kirja tunnis
 • Ärge saatke rohkem kui 500 e-kirja tunnis

Siiski ei ole piiratud:

 • Kasutatav ribalaius
 • Teie loodud e-posti kontod

Miinused

Nagu kõige puhul, on ka sellise odava jagatud hostimise lahenduse kasutamisel teatud puudusi. Vaatame üle mõned asjad, millega nad saavad töötada, ja kas need mõjutavad teie lõplikku otsust.

Piiratud funktsioonid

Ehkki pakutavad funktsioonid on üsna standardsed ja piiramatu, on kõik tore, tõsi on HostGator ei paku jagatud hostimise kasutajatele palju lisasid.

Kuna seda tüüpi hostimist ei hallata, peate oma veebisaidi vajaliku haldustööga ise hakkama saama. See tähendab, et igapäevane varundamine (ehkki nad teevad kord nädalas varukoopiaid), kõigi teie kasutatud tuumade, pistikprogrammide või teemade värskendused (välja arvatud juhul, kui valite veidi kallima hallatava WordPressi hostimise) ja turvameetmed on teie kõigi vastutusel.

Hinnalised domeenid

Ehkki nad pakuvad kõike domeenidega seotud asjaajamise jaoks mugavust, väärib märkimist, et mõned nende omadest domeeninime hinnad on natuke kõrged.

Seda on hea teada, sest isegi kui otsustate minna jagatud plaaniga, saate alati oma domeeninime registreerida ja uuendada mõnes teises odavamas ettevõttes ning suunata oma DNS HostGatorisse otse cPanelist.

See on osa EIG-ist

Jällegi, ma ei ürita teid kummagi poole meelitada, kui asi puudutab Endurance International Group (EIG). Enamik inimesi, kes hostinguettevõtteid üle vaatavad, ütlevad siiski, et EIG-i kuuluv hostiettevõte võib halva maine omada.

Selle põhjuseks on see, et kui peaksite minema hostiettevõttega A (see on osa EIG-ist ja te ei teadnud seda) ja teil oleks halb kogemus, ning koliksite hostimisettevõttesse B (mis on samuti osa EIG-ist ja te ei teadnud seda) , kelle sõnul saab teie kogemus veelgi paremaks?

Pidage lihtsalt meeles, et HostGator on osa sellest organisatsioonist ja kuidas EIG asju ajab, on tõenäoliselt see, kuidas HostGator asju haldab.

HostGatori KKK

Siit leiate vastused kõige sagedamini esitatavatele küsimustele.

Mis on HostGator.com??

HostGator on veebimajutusettevõte, mis pakub mitmesuguseid veebimajutusteenuseid, nagu jagatud, edasimüüja, VPS, pilv ja pühendatud serverite hostimisteenused. Lisaks pakuvad nad WordPressi spetsiifilisi ja Windowsi hostinguid. Neil on kaks andmekeskust, mis asuvad Texases (USA) ja Provos, Utahis (USA). Nende ametlik veebisait on www.hostgator.com. Loe lähemalt nende Vikipeedia lehelt

Kas HostGator pakub raha tagasi garantii??

Jah. Nad tühistavad oma konto esimese 45 päeva jooksul pärast nende teenuste kasutamist täielikku tagasimakset. See kehtib aga ainult jagatud, edasimüüjate ja VPS-i hostimislahenduste kohta.

Millist tuge HostGator oma klientidele pakub?

Nad pakuvad aastaringset tuge telefoni, otsevestluse ja e-posti teel (piletisüsteem). Tugimeeskonna liikmele pääsete juurde ööpäevaringselt ja saate vastuseid võimalikele küsimustele.

Kas HostGator migreerib minu praeguse saidi tasuta?

Jah. Nad pakuvad saidilt tasuta rännet isegi kõige odavama jagatud hostimiskava jaoks.

Mis on HostGatori Uptime garantii??

Erinevalt paljudest hostingu pakkujatest tagavad nad 99,9% tööaja. Lisaks sellele krediteerivad nad teile ühe kuu teenust kõigi teie veebisaidi alla 99,9% seisakute eest, rõhutades tõsiasja, et nad suhtuvad teie veebisaidi majutamisse tõsiselt.

Kas HostGator pakub SSL-sertifikaate, SSD-sid ja CDN-i??

See sõltub valitud hostimiskavast. Näiteks kui otsustate minna kõige soodsama virtuaalserveriga, jah, saate tasuta privaatse SSL-sertifikaadi. Kõige põhilisemate plaanide puhul see aga nii pole. Kahjuks peate tasuta CDN-teenustele juurdepääsu saamiseks investeerima WordPressi hallatud hostimiskavasse ja kasutama SSD-mäluseadme kasutamiseks spetsiaalset serverit.

Kas HostGator pakub saidi varukoopiaid??

Nad teevad kord nädalas juhuslikke varukoopiaid, kui peate oma veebisaidi taastama. Soovitatav on kasutada mõnda muud varundusmeetodit, näiteks nende lisatasu teenus CodeGuard.

Kas ma saan HostGatoriga tasuta domeeninime??

Ei. Nad ei paku registreerumisel uutele klientidele enam tasuta domeeninime.

Milliseid makseviise HostGator aktsepteerib?

Nad aktsepteerivad kõiki peamisi krediitkaarte, nagu Visa, MasterCard, American Express ja Discover. Samuti aktsepteerivad nad Paypalit, isiklikke tšekke, maksekorraldusi ja pangaülekandeid.

Mis on CodeGuard?

Nende CodeGuard teenus on tasuline lisand, mis pakub teie veebisaidi automaatseid varundamisi. CodeGuard jälgib ka teie veebisaiti ja saadab teile hoiatusi muudatuste korral. Ja lõpuks, CodeGuard pakub taastamisvalikut, et saaksite oma veebisaidi hõlpsalt eelmisele versioonile tagasi viia.

Kas ma saan usaldada HostGatori arvustusi Redditi ja Quora kohta?

Jah, Quora ja Reddit on suurepärased kohad ettevõtte kohta lisateabe saamiseks ning reaalajastelt ja neid kasutavatelt klientidelt arvustuste, küsimuste ja arvamuste saamiseks. Sirvige klientide ülevaateid Redditi ja Quora kohta. Kasulikud võivad olla ka selliste saitide ülevaatamine nagu Yelp ja TrustPilot.

Milline on parim HostGatori alternatiiv?

HostGator on seal üks populaarsemaid veebimajutusteenuste pakkujaid. Kui aga uurite veebimajutajaid ja otsite HostGatorile head alternatiivi, siis siin on minu soovitused. Usun, et HostGatorile on parim alternatiiv Bluehost (sama hind, kuid paremad omadused, kuid see kuulub ka EIG-le). Parim alternatiiv, mis ei ole EIG, on SiteGround (lugege minu arvustust, et näha, miks SiteGround on nr 1)

Kas HostGator ja Bluehost on sama ettevõte?

Ei, HostGator ja Bluehost on eraldi ettevõtted; kuid nad on mõlemad Endurance International Group (EIG). EIG-le kuuluvad ka sellised hostimisettevõtted nagu iPage, FatCow, HostMonster, JustHost, Arvixe, A Small Orange, Site5, eHost ja hunnik väiksemaid veebimajutajaid..

Kust ma leian HostGatori kupongikoode?

Parim koht HostGatori kuponkikoodi leidmiseks on meie Hostgatori pakkumiste leht. Siin saate sirvida veebimajutuse ja domeeninimede suurepäraseid pakkumisi ning olla kindel, et saate neilt 100% kehtivaid kuponge.

Kas ma soovitan HostGatorit??

Neile, kes otsivad lihtsat odavat virtuaalserveri lahendust, Jah, ma arvan, et HostGator peaks olema kaalumise võimalus.

Kuid.

Neile, kes soovivad kiiruse, turvalisuse ja funktsioonide osas natuke rohkem teavet Soovitan nende pilveplaane.

Eriti nende hallatav WordPressi hostimisvalik, kuna see annab teile vajaliku kiiruse ja turvalisuse ilma kõrge hinnasildita.

Vaatamata sellele, et nad kuuluvad EIG-i, on neil maine, kuna nad on üks parimaid veebimajutusteenuste pakkujaid turul. Need ei paku mitte ainult suurepärast jagatud veebimajutust saidiomanikele, vaid pakuvad ka palju muid erandlikke lahendusi.

Tegelikult armastavad sellised suured nimed nagu WPBeginner jagada oma positiivseid kogemusi oma pühendatud serverilahenduse kasutamisel.

Sisseehitatud saidiehitaja, hõlpsasti kasutatava cPaneli ja kiirinstalli tööriista abil, mis võimaldab mõne minuti jooksul teie saidile installida eelistatud CMS (ja muu tarkvara), on HostGator kindlasti esireket.

Sellegipoolest on nende funktsioonide komplekt minimaalne ja kuigi nende klienditugi on tipptasemel ja nende tööaegne garantii on midagi väärt, ei pruugi neil olla kõiki vajalikke asju.

Tehke uurimistöö ja veenduge, et enne nendega kliendiks registreerumist tähtsustate funktsioone, mis on vajalikud ettevõtte edukaks kasvatamiseks..

FTC avalikustamine: võimalikult odava hinna saamiseks teenin väikest vahendustasu, kui otsustate hostimise osta minu linkide abil.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me