Hooratas vs WP mootor

WP mootor ja hooratas on mõlemad lugupeetud hallatud WordPressi hostid.


Kuigi WP Engine on natuke populaarsem kui hooratas, ei tähenda see, et hooratas oleks midagi muud kui WP Engine. Mõlemad pakuvad tõesti suurepärast teenust taskukohaste hindadega.

hooratta vs wp mootori WordPressi hostimine

Otsustamine, kummaga kahest minna, võib olla keeruline, kui te ei tea kummagi plusse ja miinuseid.

Selles Hooratas vs WP mootor Võrdluseks – uurin mõlema veebimajutaja plusse ja miinuseid, et saaksite oma vajadustele parima valida.

Kokku skoor

Hooratas

Kokku skoor

WP mootor

See on tihe võistlus, kuid WP mootor on võitja nende kahe WordPressi hosti vahel. Lisateavet WP mootori ja hooratta kohta leiate allolevast võrdlustabelist:

Plaanid

Nii WP Engine kui ka hooratas pakuvad väga sarnaseid teenuseid, kuid erineva hinnaga. Kui WP Mootori plaanid algavad 29 dollarist kuus, pakub Flywheel algtaseme pakkumist inimestele, kes soovivad lihtsalt teenust testida. Hooratta hind algab ainult 14 dollarist kuus.

Kuid selleks, et see oleks õiglane võrdlus, võrdleme WP Mootori isiklikku plaani Hooratta isikliku plaaniga. Nende mõlema hind on 29 dollarit kuus. Kuid mõlemal on erinevad omadused ja eelised, mida saab sama hinna eest pakkuda.

Mõlemad plaanid võimaldavad ainult ühte WordPressi saiti. WP Engine’is saate siiski lisada veel saite 14,99 USD eest saidi kohta.

WP mootori isiklik

 • 25 000 külastajat kuus
 • 10 GB kettaruumi
 • 1 WordPressi sait
 • Piiramatu ribalaius (andmeedastus)
 • Alates 29,00 dollarist kuus

Hooratas isiklik

 • 25 000 külastajat kuus
 • 10 GB kettaruumi
 • 1 WordPressi sait
 • 500 GB ribalaius (andmeedastus)
 • Alates 15 dollarist kuus

Funktsioonid

Hallatava WordPress-host’i valimisel on palju funktsioone, mida peate otsima. Üks neist funktsioonidest on igapäevased varundamised. Mõlemad veebimajutajad pakuvad teie veebisaitidele tasuta igapäevaseid varukoopiaid.

Google eelistab HTTPS-iga turvaliste veebisaitide kuvamist. Ja kui olete kunagi proovinud oma veebisaidile SSL-i sertifikaati installida, siis teaksite, et see võib teile valu põhjustada. Nii WP Engine kui ka hooratas pakuvad tasuta Let’s Encrypt SSL sertifikaati, mille saate installida ühe klõpsuga.

WP mootori isiklik

WP Engine pakub tähe tuge ja teenust, mis teeb neist ühe tööstuse juhtivamatest veebihostidest. Nende klienditugi on võitnud 3 Stevie auhinda.

Nad pakuvad esmaklassilist vahemäluteenust nimega Evercache, mis on loodud teie WordPressi veebisaidi kiiruse parandamiseks.

Nende plaanid on peaaegu samad, mis Flywheelil. Kuid üks asi, mis mulle nende plaanide juures meeldis, on see, et nad lubavad isiklikes plaanides täiendavaid saite vaid 14,99 dollari kohta saidi kohta.

Hooratas isiklik

Nii nagu WP Engine, pakub ka Flywheel vahemäluteenust kõigile teie WordPressi saitidele, mis vähendab laadimisaja pooleks. Nad pakuvad jooniseid, mida saate kasutada mallipõhise veebisaidi käivitamiseks vaid ühe klõpsuga.

Üks asi, mis mulle Flywheeli puhul väga meeldib, on see, et nad ei võta teilt kunagi kettaruumi või ribalaiuse ületamise eest liiga palju tasu.

Etendus

Iga veebisaidi kiiruse poole sekundi viivitus võib põhjustada mitte ainult konversioonimäärade, vaid ka otsingumootori paremusjärjestuse tohutu languse. Otsingumootorid, nagu Google, eelistavad kuvada veebisaite, mis pakuvad head kasutuskogemust.

WordPressi hostimise funktsioonid

Kui teie veebisaidi laadimine võtab palju aega, lahkuvad inimesed. Ja kui nad lahkuvad, saadab see Google’ile signaali, et teie sait pole usaldusväärne ega paku head kasutuskogemust. Selle tulemuseks võib olla otsimootorite liikluse suur langus.

Nüüd, kui on vaja oma veebisaidi kiirust parandada, võiksite edasi lugeda ja lugeda tuhat näpunäidet ning need kõik rakendada. Kuid kui teie veebiserveri jõudlus on ebameeldiv, ei aita miski teil kiiruse osas kasu saada.

On tõesti oluline, et teie sait võõrustataks ainult veebihostide juures, kes optimeerivad oma servereid kiiruse tagamiseks. Veel üks tegur, mida peaksite meeles pidama, on veebi tööaeg. Kuigi te ei saa teada oma veebi õiget tööaega (kuna nad võivad seda võltsida!), Peate siiski nägema, millised garantiid veebimajutajal pakkuda on..

WP mootori tööaeg

WP Engine on hallatava WordPressi hostimise puhul stabiilne maine. Selle maine puutumatuse tagamiseks teeb WP Engine kõik endast oleneva, et vähemalt oma servereid üleval hoida 99,9% ajast. Nad pakuvad krediidina 5% teie plaani tasust, kui nad ei suuda teie saiti ülal hoida 99,95% ajast.

Hooratas Uptime

Erinevalt WP Engineist ei paku Flywheel SLA-d (teenuse taseme leping), seega ei saa te tasuta saiti, kui teie sait väheneb. Kuid nagu WP Engine, on ka Flywheelil maine säilitada ja neil õnnestub ka a 99,9% tööaega.

WP mootori pöörlemiskiirus

Koduleht:

WP mootori kodulehe kiiruskatse

Hinnakujunduse leht:

WP mootori hinnakujunduse lehe kiiruse test

Hooratta kiirus

Koduleht:

Hooratta kodulehe kiiruskatse

Hinnakujunduse leht:

Hooratta hinnakujunduse lehe kiiruse test

Plussid ja miinused

See ei ole ülevaade, kui see ei lõpe plusside ja miinuste loeteluga:

WP mootori isiklik

Plussid:

 • Pakub helde 60-päevast raha tagasi garantii.
 • Pakub tasuta häkkimisjärgset puhastusteenust.
 • Iga päev tasuta varukoopiaid.
 • Paigaldage ühe klõpsuga tasuta Let’s Encrypt SSL sertifikaat.

Miinused:

 • Erinevalt hooratast ei rända WP Engine teie saiti nende serveritesse. Peate seda ise tegema, kasutades nende tasuta WordPressi pistikprogrammi.
 • Live Chat’i tuge saate ainult isiklikust plaanist.
 • Plaanid algavad 29 dollarist kuus, seega pole teil võimalust teenust proovile panna.
 • CDN-teenuse hind on 19,9 dollarit kuus. Selle eest võtab hooratas vaid 10 dollarit kuus.

Hooratas isiklik

Plussid:

 • Kõigile teie saitidele tasuta rändeteenus.
 • Ribalaiuse ega kettaruumi ülemäärased tasud puuduvad.
 • Tasuta Let’s Encrypt SSL-sertifikaadi, mida saate installida ühe klõpsuga.
 • Pakub tasuta häkkimisjärgset puhastusteenust.
 • Plaanid algavad ainult 14 dollarist. Võimaldab teil teenusest maitsta.
 • Iga päev tasuta varukoopiaid.
 • Erinevalt WP Engineist tuleb CDN-teenuse lubamiseks maksta ainult 10 dollarit kuus.

Miinused:

 • Erinevalt WP Engineist ei saa te oma plaani lisada 14 000 dollarit saidi kohta rohkem saite.

Hooratta ja WP mootori võrdlustabel

hoorataswp mootor
Asutatud:20122010
BBB hinnang:Pole hinnatudB+
Aadress:1405 Harney St # 201, Omaha, NE, 68102, Ameerika Ühendriigid504 Lavaca Street, Suite 1000, Austin, TX 78701
Telefoninumber:(888) 928-8882(512) 827-3500
Toetuse tüübid:Telefon, live-tugi, vestlus, piletTelefon, live-tugi, vestlus, pilet
AndmekeskusNew Yorgi linnAmeerika Ühendriigid, Suurbritannia ja Jaapan
Kuu hind:Alates 15 dollarist kuusAlates 29,00 dollarist kuus
Piiramatu andmeedastus:Ei (alates 250 GB)Jah
Piiramatu andmesalvestus:Ei (alates 5 GB)Ei
Piiramatu e-kirju:EiEi
Mitme domeeni host:EiJah (välja arvatud isiklik plaan)
KontrollpaneelFlyWheeli liidesWP mootori kliendi portaal
Serveri tööaja garantii:99,99%99,90%
Raha tagasi garantii:30 päeva60 päeva
Boonused & Lisad:Hostimiskontodel on tasuta SSL-sertifikaat, tasuta saitide migratsioon, ööpäevaringne klienditugi ja lisaks veel laadimisvõimalusi.CDN (sisu edastamise võrk) on kaasatud kutse- ja äriplaanidesse. EverCache tehnoloogia kiirendab lehe laadimise aega. Teisaldatavad installid ja arvelduse ülekandmine. Tasuta krüptime SSL-sertifikaadi. Page Speed ​​Tester tööriist.
Hea:Head arendaja tööriistad; Kloonige saite, tehke muudatusi, dubleerige teemasid ja palju muud meie saleda arendustööriistade komplekti abil. WordPressi saitidele mõeldud hostimine. Komplekti kuulub tasuta saidi migreerimisteenus.Optimeeritud WordPressi jaoks: WP Engine keskendub parima võimaliku WordPressi hostimiskogemuse pakkumisele. Suurusskaala: WP Mootori libisevad tööriistad aitavad teil leida teie vajadustele kõige paremini vastava plaani. WordPress-keskne turvalisus: WP-mootoril on DDoS ja julma jõu leevendamine, võrgu reaalajas jälgimine ning uusimate plaastrite ja värskenduste pidev installimine, et tagada teie veebisaidi ülim turvalisus.
Halb:Pole ideaalne absoluutsete algajate jaoks. Pole ideaalne muude kui WordPressi saitide jaoks.Ainult WordPressi hostimine: WP Engine pakub ainult hallatud WordPressi hostimist. Võimsad kallid plaanid: WP Mootori plaanides on kallis hinnasiltide komplekt, rääkimata mõningatest ressursside piirangutest.
HinnakujundusAlates 15 dollarist kuusAlates 29,00 dollarist kuus

Järeldus

Ideaalse veebi valimine on keeruline ülesanne. Kuid olen kindel, et see juhend on aidanud teie jaoks valiku lihtsamaks (kui mitte kergeks) muuta.

WP Engine ja Hooratas on mõlemad lugupeetud veebimajutajad, kes juhivad hallatava WordPressi hostimise valdkonda.

Ükskõik, mille valite, pakub teile kindlasti suurepärast WordPressi hostimisteenust.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map