Nájdenie perfektnej web hosting spoločnosť je ťažké s toľkými dostupných možností z čoho vyberať. Jedna z najlepších spoločností pod webovým radarom, ktorú by ste mali zvážiť, je A2 Hosting.


Vyzerá to, že zakaždým, keď si myslíme, že poznáme päť najlepších na dnešnom trhu, objaví sa nový, ktorý ponúka väčšie a lepšie sady funkcií, kompletnejší s väčšou rýchlosťou ako všetky ostatné hostingové riešenia. Môžem ti to povedať jedným z najlepších poskytovateľov webhostingu na súčasnom trhu je A2 Hosting.

A nie som to sám.

a2 hosting recenzie na TwitteriDobré a zlé hodnotenie na Twitteri

Tu v tomto Hodnotenie hostingu A2, Budem sa bližšie pozrieť a uvidím, čo tento jedinečný, nezávisle vlastnený a prevádzkovaný poskytovateľ webhostingu musí vlastníkom webových stránok, ako ste vy, ponúknuť, aby ste sa mohli rozhodnúť, či vyhovujú vašim potrebám alebo nie..

Ak mi dáte 10 minút svojho času, dám vám všetky potrebné informácie o A2 hostingu a odpovedám na otázky ako.

 • Aké funkcie poskytuje A2 Hosting svojim klientom?
 • Ako sa zvyšuje rýchlosť a výkonnosť A2 Hosting?
 • Aké sú rôzne dostupné plány?
 • Pomôžu pri migrácii môjho webu?
 • Koľko stojí hosting A2?
 • Aký druh hostenia poskytuje vlastníkom webových stránok A2?
 • Čo je také dobré na ich serveroch?
 • Budú ich servery Turbo načítavať stránky 20x rýchlejšie?

Po dokončení čítania tohto prehľadu A2 Hosting budete určite vedieť, či je to tá správna webhostingová služba pre vaše potreby..

Použite tento exkluzívny propagačný kód: webrating51 a dostať sa 51% zľava všetky plány webhostingu

Contents

Čo sa dozviete z tejto recenzie

 1. Hostingové riešenia & Vlastnosti

Tu vysvetlím, aké rôzne služby poskytujú klientom a aké sú ich hlavné rozdiely.

Budem tiež podrobne diskutovať o každej z nich .

 1. Zoznam kladov a záporov

Tu sa podrobne pozriem na (alebo skočí rovno na alebo).

 1. Zdieľané plány & ceny

Tu podrobne rozoberiem jednotlivé funkcie a funkcie, ktoré získate pre každú z nich.

 1. Odporúčam A2Hosting?

Tu ti poviem, alebo ak si myslím, že by si radšej využil konkurenta.

Spoločnosť A2 Hosting bola založená v roku 2001 a je nezávislou hostingovou spoločnosťou. To znamená, že nie sú súčasťou veľkého konglomerátu známych webových hostiteľov s názvom Endurance International Group (EIG)..

Čo by ste nevedeli, nemá najlepšiu povesť. Niektorí poskytovatelia hostingu, ako sú HostGator a Bluehost, sú vlastníctvom spoločnosti EIG a môžu stratiť zákazníkov len z dôvodu tejto skutočnosti.

Ale nie A2 Hosting. Sú nezávisle vo vlastníctve a sú v poriadku.

Ako dobre, dobre, je na vás, aby ste sa rozhodli.

Hosting A2 je skvelá možnosť webhostingu na povrchu, aj keď nepozná žiadne podrobnosti, pretože obstaráva majiteľom webových stránok všetkých veľkostí a typov..

Či už ste nový web s niekoľkými stovkami jedinečných návštevníkov mesačne, alebo dobre zavedený web s tisíckami jedinečných návštevníkov denne, existuje pre vás riešenie hostingu..

Webhostingové riešenia

Tu sú rôzne riešenia hostenia A2 Hosting poskytuje majiteľom webových stránok.

Zdieľaný hosting

Pokiaľ ide o zdieľané hostingové balíčky, majú tri odlišné plány – .

Každý z nich ponúka neobmedzené úložisko, prevody a exkluzívny cPanel na kontrolu všetkých údajov o vašom účte, ako aj funkcií webových stránok.

Poskytujú tiež vlastníkom webových stránok bezplatné certifikácie SSL a bezplatné SSD. Okrem toho môžete ľahko integrovať aplikácie nákupného košíka a zmeniť svoj web na eCommerce.

Hosting A2 - zdieľané cenové plány hostingu

Každý z týchto plánov funguje dobre s programami WordPress, Joomla a Drupal. Je dôležité mať na pamäti, že Toto preskúmanie sa zameria na zdieľané plány hostenia.

Reseller Hosting

Hosting predajcu umožňuje vlastníkom webových stránok využívať pridelený priestor na pevnom disku a šírku pásma na hosťovanie webových stránok v mene tretích strán.

Stručne povedané, nakupujete hostingové služby poskytované v jednom z hostingových plánov predajcu A2 a potom ich predávate iným, prípadne za účelom zisku. V rozmedzí od 30 GB do 200 GB úložného priestoru má A2 Hosting k dispozícii širokú škálu možností hostenia pre predajcov.

Ceny za hostingové plány predajcu sa pohybujú od 13,19 dolárov / mesiac do 40,91 dolárov / mesiac.

Hosting VPS

S A2 Hosting si môžete vybrať nespravovaný alebo riadený hosting VPS pre tých, ktorí chcú väčšiu kontrolu nad svojimi webovými stránkami a užívateľsky príjemnejšiu atmosféru.

Aj keď je technicky zdieľané prostredie, hosting VPS má menšie pracovné zaťaženie, pretože na serveri je menej používateľov. Okrem toho sú vylúčené šance ostatných na zlyhanie vášho webu, pretože každý má svoj vlastný kúsok koláča servera.

Majú 3 VPS hosting plány v rozmedzí od $ 5 / month do $ 32,99 / month. Okrem toho ponúkajú výkonnejšie spravované hostingové riešenia VPS už od 32,99 dolárov mesačne a od 65,99 dolárov mesačne..

Cloud hosting

Ak očakávate, že sa váš web v krátkom čase výrazne zmení, zvážte Cloud hosting voľba.

Jednoducho navrhnite cloud s potrebnými funkciami a zdrojmi tak, aby vyhovovali vašim potrebám, a podľa rastu svojich webových stránok ich veľkosť upravujte. Nakoniec platíte len za to, čo použijete, keď sa rozhodnete pre ich hosting v cloude.

Ceny za cloud hosting sa pohybujú od 15 dolárov / mesiac do 25 dolárov / mesiac v závislosti od vašich individuálnych potrieb.

Dedikovaný serverový hosting

Pre vývojárov alebo správcov systému, ktorí sa pohodlne vyvíjajú pomocou príkazového riadku, A2 Hosting nespravuje vyhradený serverový hosting možnosti.

Pre veľké webové stránky, ktoré potrebujú veľa zdrojov, ale nechcú sa vysporiadať s ničím, čo sa týka hostiteľa, ponúka A2 Hosting rozsiahle možnosti spravovania dedikovaného servera..

Od 9,31 dolárov mesačne do 141,09 dolárov mesačne si môžete vybrať nespravované alebo spravované dedikované riešenie hostovania serverov v závislosti od typu vlastníka webových stránok, ktorý ste.

Použite tento exkluzívny propagačný kód: webrating51 a dostať sa 51% zľava všetky plány

Hlavné rysy

Zdieľané hostingové plány A2 Hosting ponúkajú majiteľom webových stránok a tony funkcií. Poďme sa rýchlo pozrieť na niektoré z toho, čo môžete očakávať, ak idete s jedným z ich dostupných zdieľaných plánov hostenia.

 • Neobmedzená šírka pásma. Preneste čo najviac údajov z iných miest na novo hostenú webovú stránku, všetko zadarmo. Okrem toho získajte pomoc od svojho tímu technickej podpory pri migrácii vašich webových stránok.
 • Bezplatná migrácia stránok. Presunú sa bezplatne, aby vám pomohli presunúť vaše stránky z iných hostingových služieb – ak vaše stránky používajú cPanel (čo väčšina spoločností poskytujúcich webhostingové služby).
 • Rýchlosti až 20x rýchlejšie ako konkurencia. Turbo servery, ktoré poskytujú 20x rýchlejšie načítanie webových stránok & A2 Site Accelerator – 1 kliknutie do vyrovnávacej pamäte. ()
 • Nainštaluje sa WordPress jedným kliknutím. Ľahko nainštalujte WordPress a okamžite začnite. Plus WordPress je predkonfigurovaný pre rýchlosť a bezpečnosť
 • „Trvalá bezpečnosť“. Vychutnajte si bezplatnú ochranu HackScan, aby sa vaše stránky nestali obeťou hackerov, aktualizácií jadra bez rebootovania systému KernelCare, duálneho firewallu, skenovania vírusov, obrany hrubou silou a ešte viac pre maximálnu bezpečnosť stránok..
 • Zaručená dostupnosť. Zaručujú 99,99% dostupnosti.
 • WP-CLI (Rozhranie príkazového riadku pre WordPress). Ak to potrebujete, môžete mať predinštalovaný WP-CLI.
 • Bezplatná služba Cloudfare CDN. Servery na celom svete určujú najrýchlejšiu cestu na doručenie obsahu vašich webových stránok návštevníkom stránok.
 • 24-hodinová podpora. Získajte pomoc 24/7/365 prostredníctvom živého chatu, lístka, e-mailu alebo telefónu.

Ale to nie je všetko. A2 Hosting má v skutočnosti 5 rôznych funkcií, ktoré by chceli zaistiť všetkým zákazníkom, ktorých sa to zaujímajú, pred prijatím konečného rozhodnutia o kúpe:

 1. Priateľský hosting pre vývojárov
 2. Registrácia domény
 3. Prenos domény
 4. Certifikáty SSL
 5. rýchly & Rýchly hosting serverov Turbo

Priateľský hosting pre vývojárov

A2 Hosting - Softvér pre vývojárov

A2 sa venuje poskytovaniu najaktuálnejšieho vývojového softvéru pre klientov. Medzi najvýznamnejšie patria:

 • Kompatibilita s PHP
 • PHPNG, ktorý je základom pre najnovšie verzie PHP, PHP 7.x (čo dáva webom dvojnásobnú rýchlosť oproti PHP 5,6)
 • Python 2.6, 2.7 alebo 3.2 – najobľúbenejší programovací jazyk na vysokej úrovni a pre všeobecné použitie
 • Apache 2.2, ktorý je najpoužívanejším softvérom webového servera na svete
 • FTP, takže môžete ľahko prenášať súbory medzi počítačom a serverom
 • A ešte oveľa viac…

Registrácia a prevod domén

Hosting A2 - gTLD, prevod alebo registrácia domény

Zaregistrujte sa novú doménu alebo preneste svoju existujúcu doménu, keď sa rozhodnete s nimi ísť. V skutočnosti máte prístup k najobľúbenejším všeobecným doménam najvyššej úrovne (gTLD). Jednoducho napíšte uprednostňované doménové meno a zaregistrujte ho ako svoje vlastné.

Hosting A2 - TLD špecifické pre jednotlivé krajiny, prevod alebo registrácia domén

Okrem toho, ak je váš web zacielený na konkrétne geografické miesto, napríklad na konkrétnu krajinu, chytiť TLD pre konkrétnu krajinu tiež.

Návštevníci stránok majú tendenciu dôverovať TLD špecifickým pre danú krajinu, najmä pokiaľ ide o online nakupovanie. Implementáciou TLD pre konkrétnu krajinu môžete zvýšiť svoju povesť, vybudovať dôveru a starať sa o svoju medzinárodnú značku.

Tu je niekoľko ďalších funkcií, ktoré môžete očakávať pri registrácii svojej domény v službe A2:

 • Prispôsobte zobrazenie informácií o svojej doméne vo vyhľadávaniach „Whois“
 • obdržať bezplatná správa DNS a sledujte zrýchlenie stránok vďaka zníženej latencii
 • Chráňte svoje osobné informácie pomocou možnosti ochrany ID
 • Zabráňte únosu alebo neoprávnenému prenosu účtu
 • Vstupte do podporného tímu kedykoľvek počas dňa

Certifikáty SSL

Existuje niekoľko možností certifikátu SSL, z ktorých si môžete vybrať v prípade hostenia A2, čo je pekná zmena od iných poskytovateľov hostingu, ktorí poskytujú iba jedného alebo dvoch poskytovateľov hostingu..

Ochrana vašich stránok je mimoriadne dôležitá, keď vyberáte od návštevníkov stránok akýkoľvek druh platby.

Nakoniec vám zákazníci pri nákupe z vášho online obchodu zveria svoje osobné a finančné informácie. Ak sa táto informácia dostane do nesprávnych rúk, určite sa ocitnete v ťažkostiach.

 • Poďme zašifrovať. Bezplatné riešenie SSL, ktoré poskytuje zvýšenú bezpečnosť stránok. Okrem toho zabezpečuje pripojenie k serveru, ktoré nie je viditeľné pre verejnosť.
 • SSL jednej stránky. K dispozícii sú prvotriedne možnosti SSL na jedno kliknutie a SSL na jedinom webe od 49,95 USD ročne. Spolu so všetkou ochranou, ktorú poskytuje bezplatné SSL, SSL s jedným serverom prichádza aj s 256 bitovým šifrovaním, oficiálnym pečaťom stránok a overeným stavom domény..
 • Zástupný protokol SSL. Tento certifikát SSL sa bude vzťahovať na neobmedzený počet subdomén, všetko za jednu nízku cenu. Zástupné certifikáty SSL začínajú na 149,95 USD / rok.
 • Rozšírené SSL. Tento pokročilý certifikát SSL prichádza s výnimočným výberom certifikátov SSL pre autentifikáciu organizácie a rozšíreného overovania.

SwiftServers & Turbo Hosting

Exkluzívna platforma SwiftServer A2 Hosting poskytuje používateľom maximálny výkon a rýchlosť na mieste. V skutočnosti to sú výhody, ktoré získate, keď vyberiete A2 Hosting a ich platformu SwiftServer:

 • Zvýšené rozdelenie zdrojov na účet
 • Menej zákazníkov na každom zdieľanom serveri
 • Rýchlejší výkon hostenia v porovnaní s Apache

Okrem toho, s dvoma z troch zdieľaných hostingových plánov budete mať exkluzívny prístup k nim A2 Optimalizovaný akcelerátor stránok, dokončite nastavenie ukladania do pamäte cache jedným kliknutím.

A2 Optimalizovaný akcelerátor stránok

Riešenia s vyrovnávacou pamäťou nie sú niečo, čo mnoho zdieľaných hostingových plánov poskytuje, ale s A2 Hosting to dostanete na väčšine zdieľaných hostingových plánov.

Tu je prehľad dostupných riešení vyrovnávacej pamäte, z ktorých si môžete vybrať, priamo zo svojho cPanel:

 • Turbo Cache. Všetok obsah HTML vašej webovej stránky bude ukladaný spoločnosťou Turbo Cache a bude sa zobrazovať bez spúšťania akýchkoľvek skriptov PHP.
 • OpCache / APC. Táto výnimočná funkcia skracuje čas odozvy PHP na polovicu.
 • memcached. Zvýšte rýchlosť svojich databáz MySQL zachovaním dôležitých údajov v pamäti pre rýchlejšie vyhľadávanie.

S hostingom SwiftServer dostanete aj bezplatné SSD. Ako jedna z prvých hostingových spoločností, ktorá ponúka pevné disky (SSD) ako náhradu za zastarané pevné disky (HDD), vlastníci webových stránok zaznamenali zvýšenú rýchlosť načítania stránky, pretože disky SSD eliminujú pohyblivé časti a zvyšujú tak časy čítania a zápisu..

Pretože A2 Hosting je taký istý váš web bude bežať až 300x rýchlejšie ako štandardné zdieľané hostingové spoločnosti, ktoré používajú svoje SSD, dávajú všetkým používateľom jednu zadarmo.

SwiftServers vs Turbo Hosting – Aký je rozdiel?

Všetky plány A2 sú poháňané ich serverovou infraštruktúrou SwiftServer, ich plán Turbo však prichádza s ďalšími technológiami rýchlosti a sľubuje až 20-násobne rýchlejšie načítanie webových stránok.

a2 hosting turbo

Dlhý príbeh krátky. Ich servery Turbo Web Hosting sa správajú takmer rovnako ako servery Swift Web Hosting, ale poskytujú vyššiu rýchlosť!

Turbo servery poskytujú náhradnú náhradu Apache, ktorá načíta stránky až 20x rýchlejšie načítanie stránky v porovnaní so štandardným hostingom. Čo robí ich servery Turbo mimoriadne rýchlymi?

 • Menej používateľov na server
 • A2 Optimized – Powered by APC / OPcache & Turbo Cache
 • Používa menej CPU a pamäte ako Apache
 • Vybavuje pripojenia rýchlejšie a efektívnejšie
 • Poskytuje zvýšenú stabilitu

Použite tento exkluzívny propagačný kód: webrating51 a dostať sa 51% zľava všetky plány

Výhody a nevýhody hostingu A2

Rovnako ako u iných poskytovateľov hostingu, aj pred prijatím konečného rozhodnutia je potrebné riešiť klady a zápory. Pretože A2 Hosting je primárne zdieľané hostingové riešenie, v porovnaní s niektorými zo spravovaných poskytovateľov hostenia webových stránok na súčasnom trhu vzniknú určité definitívne nedostatky..

Pros

A2 Hosting má solídnu sadu funkcií, ktorá môže urobiť prácu pre väčšinu ľudí. Poďme sa pozrieť a uvidíme, čo tým myslím.

Rýchlosť stránok

A2 Hosting zdôrazňuje skutočnosť, že jednou z ich priorít číslo jedna je rýchlosť a výkon stránok, bez ohľadu na to, s akým hostingovým plánom idete.

Spolu so superrýchlymi servermi získate prostriedky Memcached, Turbo Cache a OpCache / APC, ktoré sa dajú ľahko povoliť vo vašom hostingovom účte.

Nielen to, že máte prístup k viacerým zdrojom s menšou záťažou servera, zlepšeným výkonom oproti serverom Apache, menším počtom používateľov na server napriek tomu, že ste zdieľaným plánom hostingu, bezplatným Railgun Optimizer for až 143% rýchlejšie načítanie HTML, a bezplatné SSD.

Okrem toho sa môžete prihlásiť na odber exkluzívnej služby Performance Hosting A2 Hosting Plus a mať k svojmu účtu pridané ďalšie GB pamäte RAM, keď vaše stránky zaznamenajú obrovský nárast návštevnosti..

Viaceré dátové centrá

Jedným z hlavných dôvodov, prečo môžu obslúžiť takú rýchlu reakčnú dobu, je to, že majú po celom svete tri dátové centrá, aby čo najrýchlejšie priviedli váš webový obsah k návštevníkom stránok..

 • USA – Michigan
 • Európa – Amsterdam
 • Ázia – Singapur

Okrem toho majú všetci zákazníci zadarmo Cloudfare CDN ktorý vyberie najrýchlejšiu trasu k návštevníkovi vášho webu.

To znamená rýchlejšie načítanie údajov z vašich webových stránok, rýchlejšie doručenie obsahu a rýchlejšie načítanie stránky. To všetko sa spája s šťastnejšími návštevníkmi stránok, ktorí sa budú znova a znova vracať.

Záruka dostupnosti

Rovnako ako u väčšiny poskytovateľov hostingu, aj hostenie A2 zaručuje, že vaše stránky sa nezrušia 99,99% času, bez ohľadu na okolnosti. To platí aj pre tých, ktorí majú zdieľaný hostingový plán.

Jedným z obáv, že ľudia investujú do zdieľaného hostingu, je skutočnosť, že ostatní používatelia, ktorí „zdieľajú“ serverové zdroje, majú potenciál strhnúť vaše webové stránky so sebou, keď sa niečo stane s ich stránkami..

S ich zárukou dostupnosti služby si môžete byť istí, že ich tím expertov pracuje nepretržite, aby sa ubezpečil, že váš server je neustále v prevádzke..

Servery, ktoré používa hosting A2, sú vo vlastníctve a správe nezávislých správcov systému, ktorí dodržiavajú osvedčené postupy, používajú iba najlepšie dátové centrá serverov a opravujú všetky problémy so zabezpečením ASAP.

škálovateľnosť

S A2 Hosting máte priestor na rast, čo je hlavným plusom, pokiaľ ide o výber správneho poskytovateľa hostingu. Pre tých, ktorí začínajú, je zdieľaný hostingový plán perfektnou voľbou.

Ponúka dostatok funkcií na zabezpečenie vášho webu a sľubuje jeho celkovú rýchlosť a výkon. Odtiaľ môžete investovať do hostingu VPS a prípadne prejsť na špecializovaný hostingový plán.

A2 Hosting - škálovateľnosť

Nakoniec, s A2 Hosting ste schopní zväčšiť tak, ako chcete bez obáv zo zmeny hostingových spoločností.

Hlavné bezpečnostné opatrenia

A2 Hosting - bezpečnosť

A2 Hosting vám ponúka množstvo bezpečnostných opatrení na zabezpečenie ochrany údajov vašich webových stránok, ako aj osobné informácie tých, ktorí uskutočňujú platby na vašom webe.

 • Jednorazové vyčistenie stránok. Ak bol váš web napadnutý, jeho tím podpory vás opraví tímom podpory. Patria sem čistenie hackov, odstránenie varovania na čiernej listine a oprava spamu SEO. Okrem toho, že vás privedú späť do režimu online, pridajú vylepšené bezpečnostné opatrenia, aby zabránili ďalšiemu hacknutiu.
 • Monitorovanie webových stránok v Sucuri. Na nepretržité monitorovanie webových stránok môžete investovať do monitorovania webových stránok Sucuri za 5 dolárov mesačne. Vďaka tomu budete dostávať nepretržité kontroly a varovania, vzdialené a serverové kontroly, ochranu brány firewall webových aplikácií a prevenciu hackerov a útokov DDoS..
 • Firewall účtu Sucuri. Ďalších 15 dolárov mesačne môžete skutočne chrániť svoj web pred prienikmi tak, že dostávate ochranu DDoS / brute force / malware, virtuálne záplaty a tvrdenia svojich stránok a blokovanie injekcií SQL spolu so softvérom a blokovaním zraniteľnosti skriptovania medzi webmi..

Pre tých, ktorí to chcú všetko, môžete uskutočniť jednoročnú platbu vo výške 274,88 USD a na svoju webovú stránku uplatniť všetky vyššie uvedené bezpečnostné opatrenia..

Podpora elektronického obchodu

Pre tých, ktorí chcú hostiť svoj online obchod, vedzte, že existuje mnoho funkcií elektronického obchodu, ktoré sú súčasťou vášho zdieľaného plánu hostenia:

 • Na výber je niekoľko certifikátov SSL
 • ID účtu obchodníka (iba v USA)
 • Účty obchodníkov PayPal
 • Nastavenia Magento, OpenCart, PrestaShop a AbanteCart jedným kliknutím

Stravovanie pre globálne publikum

Hosting A2 - zásobovanie globálneho publika

Jedna vec, ktorú A2 Hosting chápe, je potreba obstarávať globálne publikum. Vedia, že mnoho hostingových spoločností sa zameriava na anglicky hovoriacich klientov, čo môže mať za následok mnoho premeškaných príležitostí v medzinárodnom meradle.

A s tromi hlavnými dátovými centrami pokrývajúcimi celý svet – Severná Amerika, Európa a Ázia – je nevyhnutné, aby tí, ktorí hovoria inými jazykmi, boli schopní porozumieť všetkému vrátane cien.

Našťastie, A2 Hosting má nielen prekladateľskú ponuku pre prekladateľov v USA, Mexiku, Indii, Veľkej Británii a Južnej Afrike, ale poskytuje pohodlnú výmenu mien, takže môžete získať aj presné ceny..

Táto stratégia nie je prospešná iba pre používateľské skúsenosti, ale pomáha im zvyšovať predaj a rozširovať svoju značku ako takú, ktorá je k dispozícii pre medzinárodných zákazníkov.

Nevýhody

Každá spoločnosť má svoje nevýhody, bez ohľadu na to, ako dokonale sa snažia byť. A hoci majú veľa pozitív, treba pred ich zaradením ako ďalšieho poskytovateľa hostingu zvážiť niekoľko vecí.

Poplatky za migráciu

Upgradovanie a preradenie medzi plánmi je pomerne ľahké. Je však potrebné poznať určité poplatky. Ak sa rozhodnete prepínať medzi hostingovými plánmi, pozrite sa, čo môže a nemusí stáť:

 • upgrady. Inovácia na cenovo výhodný program vás nezíska bez ďalších poplatkov za migráciu účtu. Ak sa počas migrácie účtu rozhodnete zmeniť dátové centrá, bude vám tiež odpustený poplatok za migráciu v dátovom centre. Prechod na iné dátové centrum bez inovácie vás však bude stáť 25 USD v poplatkoch.
 • downgrade. Ak prejdete na nižšiu verziu cenového plánu hostenia, môže vám byť účtovaný poplatok za zníženie ceny 25 USD.
 • Migrácie z iných hostiteľov. Ak migrujete z iného poskytovateľa hostingu, ktorý nemá cPanel, môžu vám byť účtované poplatky stanovené tímom pre migráciu. Ak však migrujete z hostiteľa cPanel, migračné poplatky sa nebudú účtovať.

Aj keď sú tieto poplatky zdanlivo malé a existuje niekoľko spôsobov, ako ich platiť, stále je dôležité si všimnúť rôzne poplatky, ktorým môžete čeliť pri používaní hostingu A2..

Obmedzené bonusy

Akonáhle A2 Hosting robí váš web super rýchlym, jediným spôsobom, ako získať prístup k funkciám ako Turbo Server, A2 Optimized Site Accelerator (ktorý zahŕňa Turbo Cache, OpCache / APC a Memchached), je investovať do najvyšších k dispozícii je zdieľaný hostingový plán.

To znamená, že ďalšie dva plány hostenia, tie, ktoré umožňujú používanie hostingu A2 veľmi cenovo dostupné pre tých, ktorí začínajú alebo majú nižšie rozpočty na hosting, sú v súlade so všetkými ostatnými štandardnými plánmi hostenia..

A2 Hosting chce, aby ste uverili, že sú rýchle nad zvyškom, pokiaľ ide o rýchlosť a výkon. A právom. Koniec koncov, takto stojíte medzi najťažšou konkurenciou.

Ak sa však nezmieňuje, že dva z troch plánov zdieľaného hostingu sa budú testovať ako „priemerné“ v porovnaní s konkurenciou v odvetví hostingových služieb, je to zavádzajúce..

S toľkým zameraním na skutočnosť, že servery Turbo A2 Hosting poskytujú rýchlosti až 20x rýchlejšie ako typické hostingové spoločnosti, je ľahké vynechať skutočnosť, že z toho budete mať úžitok iba investovaním do najdrahšieho dostupného plánu hostingu..

Zdieľané plány hostenia a ceny

Hosting A2 - 3 cenové plány

Pre svoje zdieľané hostingové služby ponúkajú tri samostatné plány: Lite, Swift a Turbo.

A2 Hosting Lite plán

Tento plán začína na $ 3,92 / mesiac

 • Hosťujte 1 webovú stránku, 5 subdomén a 25 parkovaných domén
 • Užite si 5 databáz

Základné vlastnosti:

 • Neobmedzený prenos údajov
 • Zadarmo SSL certifikát a SSD riešenie
 • Podpora 24/7/365
 • 3 dostupné dátové centrá
 • Bezplatná služba Cloudfare CDN
 • Bezplatná migrácia stránok
 • 99% záruka dostupnosti
 • K dispozícii je verzia PHP 7.x.
 • 25 e-mailových adries
 • cPanel Ovládací panel
 • Niekoľko funkcií elektronického obchodu

Vo všeobecnosti platí, že pre zdieľaný plán hostenia za tak nízku cenu je sada funkcií vhodná pre tých, ktorí majú jednu webovú stránku.

Hostingový plán A2

Tento plán začína na 4,90 dolárov mesačne

 • Hosťujte neobmedzené webové stránky, subdomény, parkované domény a domény addon
 • Užite si neobmedzené databázy
 • Majte neobmedzené úložisko RAID-10

Základné vlastnosti:

 • Neobmedzený prenos údajov
 • Zadarmo SSL certifikát a SSD riešenie
 • Podpora 24/7/365
 • 3 dostupné dátové centrá
 • Bezplatná služba Cloudfare CDN
 • Bezplatná migrácia stránok
 • Zálohy prevíjania servera
 • 99% záruka dostupnosti
 • K dispozícii je verzia PHP 7.x.
 • Neobmedzené e-mailové adresy
 • cPanel Ovládací panel
 • Niekoľko funkcií elektronického obchodu

Znova platí, že za relatívne nízku cenu dostanú tí, ktorí majú viac ako jeden web, dobrú funkciu nastavenú podľa plánu Swift A2.

Hosting hostingového plánu A2

Tento plán začína na 9,31 dolárov mesačne

 • Hosťujte neobmedzené webové stránky, subdomény, parkované domény a domény addon
 • Užite si neobmedzené databázy
 • Majte neobmedzené úložisko RAID-10

Základné vlastnosti:

 • Neobmedzený prenos údajov
 • Zadarmo SSL certifikát a SSD riešenie
 • Turbo Server
 • Podpora 24/7/365
 • Optimalizovaný akcelerátor A2 s doplnkami Turbo Cache, OpCache / APC a Memcached
 • 3 dostupné dátové centrá
 • Zdarma Cloudflare CDN
 • HTTP / 2, SPDY a Edge Side Includes (ESI)
 • Bezplatná migrácia stránok
 • Zálohy prevíjania servera
 • 99% záruka dostupnosti
 • K dispozícii je verzia PHP 7.x.
 • Neobmedzené e-mailové adresy
 • cPanel Ovládací panel
 • A2 Optimalizované funkcie Magento
 • Niekoľko funkcií elektronického obchodu

Ako by sa dalo predpokladať, plán zdieľaného hostenia s najvyššou cenou ponúka najviac funkcií.

Investíciou do zdieľaného hostingového plánu Turbo A2 Hosting zažijete najvyššiu rýchlosť a výkon.

Toto je najlepší hostingový plán pre tých, ktorí majú veľkú návštevnosť stránok, webové stránky náročné na zdroje alebo jednoducho chcú mať k dispozícii všetky funkcie, ktoré má A2 k dispozícii..

Časté otázky o hosťovaní A2

Tu nájdete odpovede na niektoré z najčastejšie kladených otázok.

Čo je A2Hosting.com?

A2 Hosting je webhostingová spoločnosť so sídlom v Ann Arbor, ktorá ponúka rôzne služby webhostingu, ako sú zdieľané služby, predajca, VPS, Cloud a hostingové služby vyhradených serverov. Majú tri dátové centrá so sídlom v Michigane (USA), Amsterdame (Európa) a Singapure (Ázia), z ktorých si môžete vybrať. A2 Hosting má rating A od BBB.

Ponúka A2 Hosting záruku vrátenia peňazí?

Áno. Poskytujú plnú náhradu, ak zrušíte svoj účet v priebehu prvých 30 dní od použitia ich služieb. Okrem toho môžete získať pomernú náhradu, ak sa kedykoľvek po 30 dňoch rozhodnete, že pre vás A2 nie je. Registrácie domén, poplatky za nastavenie a poplatky za migráciu sa nevracajú.

Aký druh podpory poskytuje A2 Hosting svojim zákazníkom?

A2 Hosting má výnimočnú podporu pre všetkých zákazníkov bez ohľadu na to, ktorý hostingový plán si vyberiete. Ponúkajú podporný systém vstupeniek, e-mail, live chat a telefonickú podporu. Čo je lepšie, podpora je k dispozícii každý deň, kedykoľvek počas celého roka.

Bude A2 Hosting migrovať moju aktuálnu stránku zadarmo?

Áno. Poskytujú bezplatnú migráciu stránok, a to aj za najvýhodnejší zdieľaný hostingový plán, ktorý ponúkajú. Pre existujúcich zákazníkov je migrácia stránok vo väčšine prípadov bezplatná.

Čo je záruka za prevádzkovanie A2 Hosting?

Na rozdiel od mnohých poskytovateľov hostingu poskytujú záruku dostupnosti 99,99% času.

Vďaka zavedeným trvalým bezpečnostným opatreniam (ako napríklad KernelCare, duálne brány firewall, obrana proti hrubej sile, skenovanie vírusov, tvrdenie servera a monitorovanie bezpečnosti 24/7/365), môže A2 Hosting takmer sľúbiť žiadne prestoje stránok..

Ak sa na vašich stránkach vyskytujú výpadky, ich skúsený tím podpory je pripravený vyriešiť problémy ihneď. A ak je problém spôsobený porušením stránok, tím podpory je k dispozícii, aby vám pomohol vyčistiť web a získať ho späť do prevádzky..

Ponúka A2 Hosting certifikáty SSL, SSD a CDN?

Absolútne. Všetky plány sa dodávajú s bezplatným certifikátom SSL prostredníctvom Poďme šifrovať. Okrem toho je súčasťou Solid State Drive Hosting zahrnutie všetkých súborov, OS a databáz vašich webových stránok. To zaisťuje najvyššiu možnú rýchlosť. Nakoniec poskytujú všetkým používateľom bezplatnú CDN služby Cloudflare na rýchle a efektívne doručenie vášho webového obsahu návštevníkom stránok.

Ponúka A2 Hosting zálohovanie stránok?

Poskytujú dve riešenia, pokiaľ ide o zálohovanie webových stránok. Prvá služba, ktorú ponúkajú, sa nazýva záloha prevíjania servera. Aj keď nie je k dispozícii pre hostingový plán Lite, táto funkcia sa dodáva so zdieľanými hostingovými plánmi Swift a Turbo.

Vďaka zálohovaniu servera prevíjajte pravidelne automatické snímky zálohy, aby ste k nim mohli kedykoľvek pristupovať zo svojho cPanelu a kedykoľvek ich obnoviť na svojom webe..

Okrem toho, A2 Hosting umožňuje manuálne zálohovanie vašich webových stránok (webové stránky, databázy a e-maily) na bezpečné miesto mimo pracoviska pomocou doplnkovej služby DropMySite Backup, ktorá je ľahko dostupná vo vašom cPaneli. Môžete dokonca naplánovať pravidelné zálohovanie, aby ste nikdy nezabudli mať kópiu po ruke.

Čo robí servery A2 Hosting tak rýchle?

Ich servery sú rýchle vďaka svojej platforme SwiftServer (servery optimalizované na rýchlosť podľa vášho výberu umiestnenia na serveri a použitie pevných diskov SSD)..

A2 tiež ponúka to, čo označujú ako servery Turbo. Ide o optimalizovaný akcelerátor webových stránok, ktorý tvrdí, že načítava stránky až 20x rýchlejšie ako ostatní hostitelia webových stránok.

Čo je to A2 Hosting najlacnejší hostingový plán?

A2 Hosting najlacnejším hostingovým plánom je ich Lite plán, ktorý predstavuje vstupný zdieľaný hostingový plán. Lite začína 3,92 dolárov mesačne.

Môžem nainštalovať WordPress na hosting A2??

Áno, určite! A2 Hosting dokonale zvláda webové stránky, blogy alebo obchody s elektronickým obchodom so systémom WordPress. Môžete si zvoliť predinštalovanie a konfiguráciu programu WordPress alebo môžete použiť Softaculous inštalátor WordPress jedným kliknutím, ktorý sa dodáva s ovládacím panelom cPanel..

Existujú nejaké dobré alternatívy hostingu A2?

Áno, existujú, ale ak sa ma pýtate A2 Hosting je celkom perfektná webhostingová spoločnosť. Potom znova odporúčam, aby ste vykonali prieskum a preskúmali aj iných webových hostiteľov. Dve dobré alternatívy k hosťovaniu A2, ktoré stojí za zváženie, sú InMotion Hosting a SiteGround.

Mal by som venovať pozornosť recenziám A2 Hosting na serveroch Reddit a Quora?

Áno, z väčšej časti môžete dôverovať Quora a Redditovi, že sú dobrými miestami na čítanie recenzií. Prečítajte si recenzie o Reddit a Quora. K dispozícii sú aj recenzie na stránkach ako TrustPilot a Yelp.

Existuje nejaký kupónový kód A2, ktorý môžem použiť?

Áno, mali by ste použiť tento exkluzívny propagačný kód A2 Hosting: webrating51, ktorý vám dáva 51% zľavu na všetky plány webhostingu.

Odporúčam hosting A2?

Stručne povedané, pre tých, ktorí hľadajú lacné riešenie zdieľaného hostingu, áno dôrazne odporúčam dať A2.

Sú nezávisle vo vlastníctve, čo znamená, že majú úplnú kontrolu nad všetkými svojimi servermi, čo je obrovské plus v monopole poskytovateľov hostingu tam..

Veľkou výhodou sú aj tri najdôležitejšie funkcie hostingu – rýchlosť, funkcie a podpora.

Aj keď možno budete musieť upgradovať na lacný hostingový plán, aby ste si mohli vychutnať všetky funkcie, ktoré ponúka A2 Hosting, dobrá správa je, že vysoká úroveň rýchlosti, výkonu a podpory sú súčasťou všetkých ich plánov..

Nakoniec, so zárukou vrátenia peňazí kedykoľvek nie je dôvod, aby ste vyskúšali server A2. Skontrolujte ich a pozrite sa, ako to chodí. Nikdy nevieš. Jedinečný samostatný poskytovateľ hostingu môže byť práve to, čo vy a váš web potrebujete.

Použite tento exkluzívny propagačný kód: webrating51 a dostať sa 51% zľava všetky plány webhostingu

Zverejnenie FTC: Aby som získal čo najlacnejšiu možnú cenu, zarobím si malú províziu, ak sa rozhodnete prihlásiť sa cez moje odkazy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me