Teie ja mina mõlemad teame, et tänapäeval pole veebimajutusteenuse pakkujatest puudust. Veebimajutus on eduka veebisaidi haldamise üks olulisemaid aspekte. Sinna GreenGeeks tule sisse.


Kuid kõigi saadaval olevate võimaluste ja erinevate funktsioonide ning hinnasüsteemide abil võib teie vajadustele sobiva veebi valimine olla keeruline..

GreenGeeks on nende jaoks palju suurepäraseid asju, näiteks kiirus, tööaeg, klienditugi ja taskukohane hind. See GreenGeeksi ülevaade annab teile selle keskkonnasäästliku veebi üksikasjaliku ülevaate.

Kahjuks ei saa ma ära võtta ühtegi veebimajutusvõimalust, mis pole teie aega ega raha väärt.

Kuid ma võin teiega jagada kõike, mida on teada ühe kõige ainulaadsema veebimajutusteenuse pakkuja kohta: GreenGeeks.

Seda saate sellest GreenGeeksi arvustusest õppida

 1. Plussid

Siin vaatlen lähemalt GreenGeeksi kasutamist. Sest selle veebi kohta on palju häid asju.

 1. Miinused

Kuid on ka mõned varjuküljed. Siin vaatlen lähemalt, mis need on.

 1. Plaanid & Hinnad

Selles osas kirjeldan neid üksikasjalikumalt.

 1. Kas ma soovitan GreenGeeks.com?

Siin ma ütlen teile, kas või kui ma arvan, et olete parem GreenGeeksi alternatiivist.

greengeeks ülevaade

Trey Gardneri poolt 2008. aastal asutatud (kellel on kogemusi töötades paljude veebimajutusettevõtetega, näiteks iPage, Lunarpages ja Hostpapa) ning GreenGeeksi eesmärk pole mitte ainult pakkuda täheliste veebimajutusteenused teile sarnaste veebisaitide omanikele, kuid tehke seda korraga keskkonnasõbralik samuti.

Kuid me jõuame sellesse piisavalt kiiresti.

Praegu on kõik, mida peate teadma, et vaatame kõike, mida GreenGeeks pakub (head ja mitte nii head), nii et kui teil on aeg teha otsus veebimajutuse kohta, teil on kõik faktid.

Vaatleme siis sellesse.

GreenGeeksi plussid

Neil on kindel maine erakordsete veebimajutusteenuste pakkumisel igasugustele veebisaitide omanikele.

1. Keskkonnasõbralik

Üks GreenGeeksi kõige silmapaistvamaid funktsioone on asjaolu, et nad on keskkonnasõbralikud veebimajutusettevõtted. Kas teadsite, et aastaks 2020 ületab veebimajutus tööstuses õhusaastetööstuse keskkonnareostuse valdkonnas!

Hetk, mil te nende veebisaidile maandate, hüppab GreenGeeks otse tõsiasja, et teie veebimajutusettevõte peaks olema roheline.

Seejärel lähevad nad selgitama, kuidas nad teevad oma osa süsinikujalajälje vähendamiseks.

EPA rohelise energia partnerina tunnustatud ettevõtted väidavad, et nad on kõige keskkonnasõbralikumad veebimajutusteenuste pakkujad, kes tänapäeval olemas on.

GreenGeeksi majanduspartnerluslepingu partnerlus

Pole kindel, mida see tähendab?

Heitke pilk sellele, mida GreenGeeks teeb, et aidata teil saada keskkonnasõbraliku veebisaidi omanikuks:

 • Nad ostavad tuuleenergia krediiti, et kompenseerida energiat, mida nende serverid tarbivad elektrivõrgust. Tegelikult nad ostavad 3x energiakogus nende andmekeskused kasutavad. Kas soovite rohkem teada saada taastuvenergia krediidi kohta? Vaata siia ja leia kõikidele küsimustele vastused.
 • Nad kasutavad saidi andmete hostimiseks energiatõhusat riistvara. Serverid on majutatud keskkonnasõbralikeks loodud andmekeskustesse
 • Nad asendavad üle 615 000 KWH / aastas tänu nende ökoteadlikele, lojaalsetele klientidele
 • Nad annavad veebimeistritele rohelise sertifikaadimärgi, mida oma veebisaidile lisada, et aidata teadvustada oma keskkonnasõbralikku pühendumust.

roheliste veebisaitide märgidRoheliste veebisaitide sertimärgid

Nagu näete, tähendab GreenGeeksi meeskonda kuulumine ka seda, et teete oma panuse, et muuta maailm paremaks elukohaks.

Siin on, mida neil selle kohta öelda on …

Mis on roheline hostimine ja miks see on teie jaoks nii oluline??

Oluline on säilitada võimalikult palju oma keskkonda. Peame arvestama omaenda ja tulevaste põlvkondade heaoluga. Kogu maailmas asuvaid veebimajutusservereid toidavad fossiilkütused. Vaid üks individuaalne veebimajutus server toodab aastas 1390 naela CO2.

GreenGeeks pakub uhkusega oma klientidele taastuvenergia toitel veebimajutust; kuni 300%. Need aitavad luua keskkonna sihtasutustega töötades kolm korda rohkem energiat kui meie tarbime & tuuleenergia krediidi ostmine elektrivõrku tagasi paigutamiseks. Meie hostimisplatvormi ja ettevõtte kõik aspektid on ehitatud võimalikult energiasäästlikuks.

logo
Mitch Keeler – GreenGeeksi partnerisuhted

2. Uusim kiirustehnoloogia

Mida kiiremini teie veebisait laaditakse saidikülastajate jaoks, seda parem. Lõppude lõpuks loobub enamik saidi külastajaid teie veebisaidist, kui selle laadimine ei õnnestu 2 sekundi jooksul või vähem. Ja kuigi oma veebisaidi kiiruse ja toimivuse optimeerimiseks saate teha palju asju, on suur boonus teadmine, et teie veebimajutaja aitab.

Kiirus on nii oluline funktsioon, nii et küsisin neilt selle kohta …

Igal saidiomanikul on vaja kiiret laadimiskohta, mida GreenGeeks kiirendab.?

Kui registreerute nendega, registreeritakse teid hostiserveris, kellel on uusim ja energiasäästlikum võimalik seadistus.

Paljud valdkonna eksperdid on kõrgelt hinnanud nii meie üldist hostingu jõudlust kui ka kiirust. Riistvara osas on iga server seadistatud kasutama SSD kõvakettaid, mis on konfigureeritud koondatud RAID-10 salvestusmassiivis. Tarnime kohandatud sisemise vahemälutehnoloogia & olid üks esimesi, kes võttis vastu PHP 7; tuues oma klientidele nii veebi- kui ka andmebaasiservereid (LiteSpeed ​​ja MariaDB). LiteSpeed ​​ja MariaDB võimaldavad kiiret juurdepääsu andmete lugemisele / kirjutamisele, võimaldades meil teenindada kuni 50 korda kiiremini lehti.
GreenGeeksi logo
Mitch Keeler – GreenGeeksi partnerisuhted

GreenGeeks investeerib uude uusimasse kiirustehnoloogiasse, et tagada teie veebilehtede laadimine välkkiirel kiirusel:

 • SSD kõvakettad. Teie saidi faile ja andmebaase hoitakse SSD kõvaketastes, mis on kiiremad kui HDD (kõvakettadraivid).
 • Kiire serverid. Kui saidikülastaja klõpsab teie veebisaidil, edastavad veebi- ja andmebaasiserverid sisu kuni 50 korda kiiremini.
 • Sisseehitatud vahemälu. Nad kasutavad kohandatud sisseehitatud vahemälutehnoloogiat.
 • CDN-teenused. Kasutage oma sisu vahemällu salvestamiseks ja saidi külastajatele kiireks edastamiseks tasuta CDN-teenuseid, mida pakub CloudFlare.
 • HTTP / 2. Lehe kiiremaks laadimiseks brauseris kasutatakse HTTP / 2, mis parandab kliendi-serveri suhtlust.
 • PHP 7. Ühena esimestest, kes pakub PHP 7 tuge, tagavad nad, et kasutate ka oma veebisaidi uusimaid tehnoloogiaid.

Teie veebisaidi kiirus ja toimivus on ülimalt oluline kasutajakogemuse ja teie võime suhtes end oma valdkonnas autoriteedina kehtestada.

GreenGeeksi laadimisajad

Siin on minu test GreenGeeksi laadimisajad. Lõin testveebisaidi, mida hostiti GreenGeeksil (programmi EcoSite Starter plaanil) ja installisin sinna WordPressi, kasutades teemat Kakskümmend seitseteist.

konto

Karbist väljas laaditi sait suhteliselt kiiresti, 0,9 sekundit, 253 kb lehekülje suurus ja 15 taotlust.

Pole paha .. aga oota, kuni see paremaks läheb.

serveri kiirus

GreenGeeks juba kasutab sisseehitatud vahemälu nii et pole võimalust seda näpistada, kuid on olemas võimalus asju veelgi optimeerida, tihendades teatud MIME-failitüübid.

Otsige oma cPanelis üles tarkvara sektsioon.

cpaneli tarkvara

Aastal Veebisaidi optimeerimine millega saate oma veebisaidi toimivust optimeerida, kohandades seda, kuidas Apache taotlusi haldab. Tihendage tekst / html-tekst / tavaline ja tekst / xml-MIME tüübid ja klõpsake värskendussätet.

greengeeks optimeerivad kiirust

Seda tehes paranesid minu testi saidi laadimisajad märkimisväärselt, 0,9 sekundist kuni 0,6 sekundit. See on paranemist 0,3 sekundit!

kiiruse optimeerimine

Et asju veelgi kiirendada, läksin ja installisin tasuta WordPressi plugina nimega Automaatne optimeerimine ja lubasin lihtsalt vaikesätted.

plugina autoptimeerimine

See parandas laadimisaegu veelgi, kuna vähendas kogu lehe mahtu õiglasele 242 kb ja vähendas taotluste arvu allapoole 10.

greengeeks lehe laadimisajad

Kokkuvõttes on minu arvamus, et GreenGeeksi hostitud saidid laadivad üsna kiiresti ja ma olen teile näidanud kahte lihtsat tehnikat, kuidas asju veelgi kiirendada..

3. Usaldusväärne infrastruktuur

Veebimajutuse korral vajate energiat, kiirust ja turvalisust. Seetõttu ehitas GreenGeeks kogu oma süsteemi, kasutades töökindlat taristut 300% puhas, taastuvenergia.

Neil on 5 andmekeskust mille hulgast saate valida Chicago (USA), Phoenixi (USA), Toronto (CA), Montreali (CA) ja Amsterdami (NL).

Andmekeskused

Andmekeskuse valimisega tagate, et teie sihtrühm võtab teie saidi sisu vastu võimalikult kiiresti.

Lisaks võite oodata selliseid andmekeskuse funktsioone nagu:

 • Kahe linnaga võrgutoide toidetakse aku varukoopiaga
 • Automatiseeritud ülekandelüliti ja kohapealne diiselgeneraator
 • Automaatne temperatuuri- ja kliimakontroll kogu hoones
 • Ööpäevaringne personal koos andmekeskuse tehnikute ja inseneridega
 • Biomeetrilised ja võtmekaardi turvasüsteemid
 • FM 200 serverikindlad tulekustutussüsteemid

Rääkimata sellest, et GreenGeeksil on juurdepääs enamikule suurematele ribalaiuse pakkujatele ja nende käik on täiesti ülearune. Ja muidugi, serverid on energiasäästlikud.

4. Turvalisus ja tööaeg

Veebimajutuse valimisel on inimestel üks suurimaid muret teadmine, et saidiandmed on turvalised. Seda ja teadmist, et nende veebisait töötab ja töötab kogu aeg.

Nendele muredele reageerimisel annavad nad endast parima, kui tegemist on tööaja ja turvalisusega.

 • Riistvara & Võimsuse koondamine
 • Konteineripõhine tehnoloogia
 • Konto isoleerimine
 • Ennetav serveriseire
 • Reaalajas turvaskaneerimine
 • Automaatsed rakenduse värskendused
 • Tõhustatud rämpspostikaitse
 • Öine andmete varundamine

Alustuseks kasutavad nad hostimisteenuste osas konteineripõhist lähenemist. Teisisõnu, teie ressursid on suletud, nii et ükski teine ​​veebisaidi omanik ei saaks teie oma negatiivselt mõjutada, kui liiklus on suurenenud, ressursside nõudlus suurenenud või turvanõuete rikkumine.

Järgmisena värskendab GreenGeeks, et teie sait oleks alati ajakohane, WordPressi, Joomla või muu sisuhaldussüsteemi südamikku nii, et teie sait ei muutu kunagi turvaohtude suhtes haavatavaks. Lisaks sellele saavad kõik kliendid oma veebisaidilt öiseid varukoopiaid.

Teie veebisaidil pahavara ja kahtlase tegevuse vastu võitlemiseks annab GreenGeeks igale kliendile oma turvalise visualiseerimise failisüsteemi (vFS). Nii ei pääse ükski teine ​​konto teie kontole juurde ja põhjustab turvaprobleeme. Kui lisada midagi kahtlast, eraldatakse see kohe edasise kahjustuse vältimiseks.

Lisaks on teil võimalus kasutada sisseehitatud rämpsposti kaitset, mida GreenGeeks pakub oma veebisaidil rämpspostikatsetuste arvu vähendamiseks.

Lõpuks jälgivad nad oma servereid, nii et kõik probleemid tuvastatakse enne, kui need mõjutavad kliente ja nende veebisaite. See aitab säilitada nende muljetavaldavat 99,9% tööaega.

5. Teeninduse garantii ja klienditugi

GreenGeeks pakub klientidele mitmeid garantiisid.

Vaata järgi:

 • 99% tööaja garantii
 • 100% rahulolu (ja kui te seda pole, saate aktiveerida nende 30-päevase raha tagasi garantii)
 • 24/7 e-posti tugi
 • Telefonitoote ja reaalajas vestluse tugi

Püüdes koguda uptime statistikat, mis näitab teile, kui tõsiselt nad oma tööajagarantii suhtuvad, Jõudsin ühendust otsevestluse tugimeeskonnaga ja sain kohe vastuse minu esialgsele küsimusele.

Kui klienditeenindaja mind aidata ei saanud, suunas ta mind kohe mõne teise meeskonnaliikme juurde, kes võis, kes vastas mulle siis e-kirjaga.

Kahjuks pole neil minu küsitud teavet. Ehkki nad lubavad, et veebisaitide tööaeg on 99,9%, ei saa see kuidagi tõsi teada saada ilma isiklikku eksperimenti korraldamata, näiteks seda, mida korraldab Hosting Faktid:

Kuigi sain kiireid vastuseid tugiteenuste kohta, olen natuke pettunud, et GreenGeeksil pole andmeid oma väidete varundamiseks. Selle asemel peaksin tuginema nende kirjalikule e-kirjale:

Minu küsimus: Ma ei tea, kas teil on oma uptime ajalugu? Kirjutan arvustust ja tahan mainida 99,9% -list tööaja garantii. Olen leidnud teisi arvustajaid, kes on oma uurimistöö läbi viinud ja GreenGeeksi Pingdomi kohta jälitanud … kuid mõtlen, kas teil on oma igakuiste uptime protsentide loend.

GreenGeeks vastab: GreenGeeks säilitab meie 99,9% -lise serveri tööaja garantii igal aastal aastas, tagades, et meil on spetsiaalne serveritehnikute meeskond, kes jälgib, värskendab ja hooldab meie süsteeme ööpäevaringselt, et tagada selline garantii. Kahjuks pole meil praegu sellist diagrammi nagu teie taotletud.

Arvan, et peate olema kohtunik selle üle, kas teile sellest piisab või mitte.

Teadmistepagas

GreenGeeksil on ka ulatuslik teadmistebaas, lihtne juurdepääs e-kirjadele, otsevestlustele ja telefonitoele ning konkreetsed veebisaidi õpetused, mis on loodud abistama teid näiteks e-posti kontode seadistamisel, WordPressiga töötamisel ja isegi e-poe poodide seadistamisel..

6. e-kaubandus on võimeline

Kõigil hostimiskavadel on palju e-kaubanduse funktsioone, mis on suurepärane, kui juhite veebipoodi.

Alustamiseks saate teate tasuta Let’s Encrypt Wildcard SSL sertifikaat veenda kliente, et nende isiklik ja finantsteave on 100% turvaline. Ja kui teate midagi SSL-sertifikaatide kohta, siis teate, et metamärgi sertifikaadid on suurepärased, kuna neid saab kasutada domeeninime piiramatute alamdomeenide jaoks.

Järgmisena, kui vajate oma e-poe saidil ostukorvi, saate selle installida ühe klõpsuga installiva tarkvara abil.

Lõpuks võite olla kindel, et GreenGeeksi serverid vastavad PCI-le, mis kaitseb teie saidi andmeid veelgi.

7. Eksklusiivne veebisaitide koostaja

Nende veebimajutusega on teil juurdepääs sisseehitatud GreenGeeksi veebisaidi ehitajale muuta saidi loomine imelihtne.

GreenGeeksi veebisaidi ehitaja

Selle tööriista abil saate järgmisi funktsioone:

 • 100 eelprojekteeritud malli, mis aitavad teil alustada
 • Mobiilisõbralikud ja reageerivad teemad
 • Vedama & langustehnoloogia, mis ei vaja kodeerimisoskust
 • SEO optimeerimine
 • 24/7 spetsiaalne tugi

Selle veebisaidi koostaja on hõlpsasti aktiveeritav, kui olete registreerunud GreenGeeksi majutamiseks.

GreenGeeksi miinused

Kõigil on alati varjukülgi, isegi sellistel headel asjadel nagu GreenGeeksi veebimajutus. Ja püüdes teile kõike teada anda, oleme koostanud mõned miinused GreenGeeksi kasutamisel teie veebi.

1. Eksitavad hinnapunktid

Ei saa eitada, et odava veebimajutusega on lihtne kokku puutuda. Odavamad hostimisteenused pole aga kvaliteetsetelt hostimisettevõtetelt alati saadaval. Pidage meeles, et saate selle, mille eest maksate.

Esmapilgul tundub, et usaldusväärne GreenGeeksi hosting ettevõte pakub tõepoolest odavat veebimajutust. Ja tuginedes varem mainitud GreenGeeksi kasutamise plussidele, tundub see liiga tõsi, et see tõsi olla.

Ja tehniliselt on.

Täpsema uurimise käigus sain teada, et ainus viis GreenGeeksi pealtnäha hämmastava 3,95 dollari suuruse veebimajutuse saamiseks on see, kui nõustute maksma kolm aastat selle hinnaga teenistust.

Kui soovite ühe aasta eest teenuse eest maksta, maksate 5,95 dollarit kuus.

Ja kui olete GreenGeeksi uus kasutaja ja soovite maksta igakuiselt, kuni olete kindel, et ta on teie eest hostiv ettevõte, maksate lõpuks ilmatu $ 9.95 kuus!

GreenGeeksi plaanid ja hinnakujundus

Rääkimata sellest, et kui soovite maksta iga kuu ühe kuu eest, ei vabastata ka seadistustasust, mis maksab teile veel 15 dollarit.

2. Tagasimaksed ei sisalda häälestus- ja domeenitasusid

GreenGeeksi 30-päevase raha tagastamise garantii poliitika kohaselt saate õnnetuse korral kogu raha tagasi saada, ilma et teil oleks küsimusi esitatud.

Siiski ei tagastata teile seadistustasu, domeeninime registreerimistasu (isegi siis, kui registreerusite tasuta) ega ülekandetasu.

Ehkki domeeninime tasude mahaarvamine võib tunduda mõistlik (kuna lahkudes peate domeeninime alles hoidma), ei tundu õiglane nõuda seadistus- ja ülekandetasude maksmist inimestelt, kui nad pole pakutavate teenuste suhtes lõpuks rahul..

Eriti kui GreenGeeks kavatseb pakkuda raha tagasi garantii ilma ühegi küsimusega.

GreenGeeksi hostimiskavad

GreenGeeks pakub mitmeid teie individuaalsetest vajadustest lähtuvaid hostimiskavasid. Sellegipoolest vaatame üle jagatud ja WordPressi hostimisplaanid, nii et teil oleks hea idee, mida nende hostimisteenuste kasutamiseks registreerumisel oodata.

Virtuaalserverikavad

Jagatud hostingu maastik on märkimisväärselt muutunud. Paljud inimesed soovisid varem, et veebimajutus oleks laitmatu tööajaga ja odava hinnaga. Teil on oma väikesed, keskmised ja suured plaanid, lõi cPaneli serverisse ja sa saidki tehtud. Tänapäeval tahavad kliendid sujuvat töövoogu, kiirust, tööaega ja mastaapsust, mis on pakitud kenasse paketti.

Aja jooksul – GreenGeeks on Ecosite Starteri hostimisplaani optimeerinud, et sellel oleks kõik funktsioonid, mida 99,9% hostimisklientidest soovib. Sellepärast pakuvad nad klientidele otsest viisi veebisaidilt selle registreerumiseks.

GreenGeeksi virtuaalserver

Kallite lisavõimalustega hostimisplaani asemel ei tea keskmine Joe tänaval midagi – nad on püüdnud rasva vähendada ja pakkuda klientidele optimeeritud hostimiskogemust.

Nende visioon hostimisteenuse pakkujana on võimaldada klientidel keskenduda oma veebisaitide juurutamisele, haldamisele ja laiendamisele, ilma et peaksite muretsema aluseks oleva tehnoloogia pärast.

Hostimisplatvorm peaks lihtsalt töötama.

Nende mastaapset hostimisfunktsiooni tutvustati selle aasta alguses ja see võimaldab klientidel hõlpsalt lisada arvutusressursse, näiteks protsessorit, muutmälu ja sisend / väljundit tasulisel kujul – välistades vajaduse uuendada virtuaalset privaatserverit.

Nende plaanidega saate järgmisi funktsioone:

 • Piiramatu MySQL andmebaasid
 • Piiramatu alam- ja pargitud domeenid
 • Lihtne kasutada cPaneli armatuurlauda
 • Softaculous, mis sisaldab ühe klõpsuga installida vähemalt 250 skripti
 • Skaleeritavad ressursid
 • Võimalus valida oma andmekeskus
 • PowerCacheri vahemälulahendus
 • CDN-i tasuta integreerimine
 • e-kaubanduse funktsioonid, näiteks SSL-sertifikaat ja ostukorvi installimine
 • Tasuta SSH ja turvalised FTP-kontod
 • Perli ja Pythoni tugi

Lisaks saate a tasuta domeeninimi seadistamisel, tasuta saidi migratsioon, ja juurdepääs eksklusiivsele GreenGeeksi lohistamisele & tilkade lehtede koostaja saidi hõlpsaks loomiseks.

Jagatud hinnakujunduskava algab 3,95 dollarist kuus (pidage meeles, ainult siis, kui maksate kolm aastat ette). Muidu maksab see plaan teile 9,95 dollarit kuus.

Samuti pakuvad nad versiooniuuendusvõimalustena Ecosite Pro ja Ecosite Premium seda vajavate klientide majutamiseks. https://www.greengeeks.com/kb/4873/greengeeks-shared-hosting-pricing/

WordPressi majutamine

GreenGeeksil on ka WordPressi hostimine, ehkki mõne funktsiooni osas välja arvatud, näib see olevat sama mis jagatud hostimisplaanil.

GreenGeeksi WordPressi hostimine

Tegelikult on ainus erinevus, mida võin märgata, see, et GreenGeeks pakub seda, mida nad kutsuvad “TASUTA WordPressi täiustatud turvalisus.” Pole aga selge, mida see tugevdatud turvalisus hõlmab, nii et ma ei saa kommenteerida, kas sellest on kasu või mitte.

Kõik muu, sealhulgas ühe klõpsuga WordPressi installimine, kuulub jagatud hostimisplaani. Lisaks on hinnad ühesugused, muutes jällegi ebaselgeks, millised erinevused tegelikult on.

Korduma kippuvad küsimused

Siin on vastused kõige sagedamini esitatavatele küsimustele:

 1. Mis on GreenGeeks? GreenGeeks on 2006. aastal loodud veebimajutusettevõte, mille peakontor asub Californias Agoura Hillsis. Nende ametlik veebisait on www.greengeeks.com ja nende BBB reiting on A.
 2. Millist tüüpi hostimisplaanid on GreenGeeksiga saadaval? GreenGeeks pakub virtuaalserverit, WordPressi edasimüüjate hostimist, VPS-i majutust ja spetsiaalset serverit.
 3. Millist juhtpaneeli kasutatakse? Tavaliselt kasutatav cPanel.
 4. Kuidas tasuta saidi migratsioon töötab?? Kui olete registreerunud GreenGeeksi majutamisele, esitage migratsioonimeeskonnale lihtsalt pilet, et nad saaksid teid aidata.
 5. Milliseid makseviise GreenGeeks aktsepteerib? Kõik peamised krediitkaardid (Visa, Mastercard ja American Express) ja PayPal.
 6. Kas on saadaval lisatasu lisandeid?? Jah, sealhulgas mitu WHMCS-litsentsi (arveldustarkvara), varundamine taastab, käsitsi varundamise taotlused ja täielik PCI-vastavus. Lisandite loendit leiate siit.

Kas ma soovitan GreenGeeksi??

Nii palju valikuvõimalusi eristab GreenGeeks võistlusest?

Alates 2008. aastast on GreenGeeks olnud tööstuse juhtiv keskkonnasõbraliku veebimajutusteenuse pakkuja. Kuid see pole ainus hostimisfunktsioon, mis eristab meid teistest veebihostidest. GreenGeeksi hostimisplatvorm on kiirem, skaleeritav ja konstrueeritud pakkuma paremat hostimiskogemust.

Meie hostimisplatvorm pakub skaleeritavaid andmetöötlusressursse, välistades vajaduse uuendada virtuaalseks privaatserveriks. Igal kontol on oma eraldatud andmetöötlusressursid ja turvatud virtuaalne failisüsteem. Võite valida hostimiskoha, mis on teile geograafiliselt lähedal. GreenGeeks aitab teil seadistada mõnda serverit Ameerika Ühendriikides, Euroopas või Kanadas.

Valida on veel paljude funktsioonide vahel – aga ma soovitaksin meie live-vestlustiimiga vestelda või meile helistada. Meie tugispetsialist jagaks meile toredamaid põhjuseid, miks meile pilti teha.

logo
Mitch Keeler – GreenGeeksi partnerisuhted

Lühidalt, GreenGeeks on enam kui piisav veebimajutuse lahendus. Need pakuvad mitmesuguseid funktsioone, neil on hea klienditugi ja veenduge, et teie veebisaidi ja saidi külastajate andmed oleksid turvalised.

Rääkimata sellest, et kui olete keegi, kes soovib olla keskkonnasõbralik, võtab GreenGeeks endale ülesandeks aidata teil olla ökoteadlikum selles kõrgel tehnoloogilises maailmas. Mis on suurepärane!

Enne nendega registreerumist tuleb siiski kaaluda mõnda asja. Pidage meeles, et hinnakujundus ei ole selline, nagu tundub, et nende garantiisid on raske kinnitada ja kui pärast registreerumist meelt muudate, kaotate ikkagi õiglase summa raha.

Niisiis, kui see kõlab veebimajutusteenuse pakkujana, mida soovite kontrollida, siis vaadake kindlasti nende veebisaiti ja kõike, mida nad pakuvad, veenduge, et pakute teile tõeliselt vajalike hostimisteenuseid hinnaga sa tõesti tahad maksta.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me