Голова до голови GreenGeeks Vs HostGator порівняння двох популярних хостингових сервісів, які розглядають важливі функції хостингу, такі як ефективність, ціни, плюси і мінуси та багато іншого – щоб допомогти вам визначити, який із цих двох веб-хостів слід вибрати.


проведіть праворуч

GreenGeeks

ХостГатор

Про:GreenGeeks – провідний в галузі постачальник веб-рішень з екологічної енергії, який повертає в електромережу втричі більше споживаної енергії. Це робиться за рахунок енергії вітру. І GreenGeeks відповідає за роботу над 100 000 веб-сайтів по всьому світу.HostGator належить до групи хостингових послуг EIG, що надає недорогі хостингові плани та безкоштовне використання веб-розробників Weebly, що дозволяє легко створювати сайти.
Заснований у:2008 рік2002 рік
Рейтинг BBB:Б+А+
Адреса:5739 Kanan Rd Suite 300 Agoura Hills, Каліфорнія, 91301Люкс 5005 Мітчелдейл №100 Х’юстон, Техас
Телефонний номер:(877) 326-7483(866) 964-2867
Адреса електронної пошти:[захищено електронною поштою]Не перераховано
Типи підтримки:Телефон, підтримка в реальному часі, чатТелефон, підтримка в реальному часі, чат, квиток
Центр обробки даних / Розташування сервера:Чикаго Іллінойс, Фенікс Арізона, Торонто, Канада та Амстердам, НідерландиПрово, штат Юта & Х’юстон, Техас
Щомісячна ціна:Від $ 3,96 на місяцьВід $ 2,75 на місяць
Необмежена передача даних:ТакТак
Необмежене зберігання даних:ТакТак
Безлімітні електронні листи:ТакТак
Хост декількох доменів:ТакТак
Панель управління / інтерфейс хостингу:cPanelcPanel
Гарантія часу на сервер:99,90%99,90%
Гарантія повернення грошей:30 днів45 днів
Виділений хостинг доступний:ТакТак
Бонуси & Екстри:Attracta SEO та маркетингові інструменти. Безкоштовні нічні резервні копії даних. Безкоштовні твердотілі накопичувачі (SSD).$ 100 Кредит Google Adwords. Basekit Site Builder. 4500 Шаблони веб-сайтів, які потрібно використовувати. Плюс завантажує більше.
Добре: Простий у використанні: GreenGeeks полегшує все за допомогою інструментів для встановлення одним натисканням для 150+ додатків та вдосконаленої версії .cPanel, щоб ви могли контролювати все на своєму веб-сайті.
Безкоштовний домен: GreenGeeks пропонує вам безкоштовну реєстрацію домену на час дії вашого облікового запису.
Хороша підтримка клієнтів: GreenGeeks надає підтримку чату та електронної пошти 24/7/365 в реальному часі, а також безліч посібників, що допоможуть розпочати роботу на вашому веб-сайті..
Прекрасні гарантії обслуговування: Час роботи GreenGeeks постійно складає 99,95%, і вони пропонують вам 99,9% гарантії безперервного часу.
Доступні плани: HostGator має саме те, що вам потрібно, якщо у вас недостатній бюджет.
Необмежений обсяг дискового простору та пропускна здатність: HostGator не ставить обмеження на ваші сховища або щомісячний трафік, тому ваш веб-сайт матиме можливість рости.
Параметри хостингу для Windows: HostGator здійснює плани персонального хостингу та корпоративного класу, які використовують ОС Windows і підтримуватимуть ваш веб-сайт ASP.NET.
Надійна гарантія часу та повернення грошей: HostGator гарантує вам щонайменше 99,9% часу безперервної роботи та 45 днів, щоб вимагати відшкодування коштів за потреби.
Погане: Проблеми з ціноутворенням: Найкращі ціни GreenGeeks припадають на трирічний контракт, тоді як плата за коротші рахункові цикли падає на більш дорогу сторону спектру.
Фіксований план: GreenGeeks пропонує лише один спільний план хостингу з фіксованими специфікаціями, обмежуючи ваші можливості розширити можливості хостингу, якщо потрібно.
Немає Windows: GreenGeeks працює виключно на Linux-системах.
Проблеми з підтримкою клієнтів: HostGator вічно відповів у прямому чаті, і навіть тоді ми отримали лише посередні рішення.
Погані відповіді на спайк трафіку: HostGator відомий як надсилання електронних листів із скаргами або переміщення користувачів на іншу серверну стійку щоразу, коли користувачі отримують швидкий трафік.
Підсумок:GreenGeeks (огляд) має такі функції, як безкоштовне доменне ім’я протягом усього життя облікового запису. Він також пропонує комплексний план хостингу, що включає необмежений простір, пропускну здатність і навіть додаткові домени. Вони також забезпечують безкоштовну передачу веб-сайтів, панелі управління та інтерфейси Softaculous, а також підтримку телефону, електронної пошти та чату, яка реагує на реальність. 99,9% гарантії безперервного часу та 30-денна гарантія повернення грошей також є досить вражаючими.HostGator (огляд) забезпечує реєстрацію доменних імен, веб-хостинг, веб-дизайн та інструменти для створення веб-сайтів за розумними цінами. Задоволення клієнтів забезпечується цілодобовою підтримкою та гарантією повернення грошей на 45 днів. Інші особливості, які вражають, це 99,9% тривалості роботи та екологічна потужність (екологічно чисті). Це чудовий веб-хостинг для блогерів, Joomla, WordPress та всіх пов’язаних з цим ніш.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me