FastCometi ülevaade

Veebisaidi omamine on parim viis ja ainus viis oma ettevõtte reklaamimiseks ja toodete või teenuste veebis reklaamimiseks. Selle saavutamiseks on oluline, et teete koostööd suurepärase veebimajutusteenuse pakkujaga.


Sisenema FastComet. Sest see on üks parimaid veebimajutuse valikuid algajatele ja uutele algajatele ning kõigile, kes soovivad selles küsimuses veebisaiti luua. FastComet on uus jõud, millega tuleb arvestada veebimajutusteenuste valdkonnas.

fastcomet arvustused twitteris

FastComet on tööstuses üllatavalt tundmatu, kuid nemad pakkuda väga kiireid serverikiirusi, silmapaistvaid funktsioone, peaaegu 100% tööaega, turvalisus, taskukohased plaanid, ööpäevaringne tugi, ja palju muid eeliseid.

Siin on minu FastCometi ülevaade. Ma annan teile ülevaate kõigest, mida selle veebimajutusteenuse pakkuja kohta teada on, et aidata teil otsustada, kas see on teie jaoks hea.

Nii et kui annate mulle vaid 10 minutit oma ajast, annan teile veebimajutuse korral kõik teada olevad faktid ja teabe nende pakutavate võimaluste kohta. Jätkake lugemist ja leiate vastused kõigile oma küsimustele, näiteks:

 • Milliseid funktsioone pakub FastComet oma klientidele?
 • Millised on erinevad plaanid??
 • Kui palju maksab veebimajutus?
 • Millist majutust nad veebisaitide omanikele pakuvad?

Selle ülevaate lugemise lõpuks saate kindlasti öelda, kas see on teie vajadustele sobiv veebimajutusteenus.

Sellel lingil klikkides saate oma veebisaiti majutada ainult 2,95 dollarit kuus

Mida sa sellest FastCometi arvustusest õpid

 1. Mis on FastComet?

Siinkohal selgitan, mis on veebiülesanded, natuke ettevõtte ja nende pakutavate toodete ning nende jagatud hostimiskavade kohta.

 1. Plussid

Siit saate teada, millised on FastCometi peamised eelised ja kuidas nendega oma ettevõtte veebisaidile või isiklikule ajaveebile registreeruda.

 1. Miinused

Kuid on ka negatiivseid, siin saate rohkem teada, mis need on.

 1. Kas FastComet.com on midagi head?

Siin teen selle ülevaate kokkuvõtte ja annan teile teada, kas või kui ma arvan, et teil oleks parem kasutada konkurenti.

Siinkohal annan teile FastCometi ülevaate sellest, millised on nende teenused veebimajutusteenuste pakkujana. Näitan kõiki nende omadusi, eeliseid, arutan plusse ja miinuseid ning võrdlen erinevaid hinnakujundusplaane. Kui olete selle lugemise lõpetanud, loodan, et saate otsustada, kas soovite oma veebisaiti nende juures võõrustada või mitte.

fastcomet ülevaade

Mis on FastComet?

Kui otsite oma veebisaidi jaoks virtuaalserverit, WordPressi hostimist, VPS-i hostimist, spetsiaalset serverit, pilvemajutamist, siis peaksite kindlasti kaaluma FastCometi kasutamist. See on hostimisteenuseid pakkuv ettevõte alates San Francisco, Californias, pakkudes veebisaitide omanikele parimat ja kvaliteetset hostimislahendust.

Nende serverid asuvad 11 asukohas ümber maailma. Võite valida järgmiste hulgast Tokyo, Singapur, Amsterdam, London, Newark, Dallas, Chicago, Frankfurt, Toronto, Mumbai ja Sydney. Pole tähtis, kus te füüsiliselt asute, ei pea te kunagi silmitsi suurenenud pingimisajaga ja veebisaidi laadimiskiiruse langusega.

See veebimajutusettevõte on tegutsenud alates 2013. aastast ja täna on sellel tuhandeid kliente peaaegu 100 riigis üle maailma. See pakub tohutult erinevaid funktsioone, pakub odavaid plaane. FastCometi suurim eelis on kasutades ainult SSD-draive nende serverites. Nende tugiteenus on kliendisõbralik ja on valmis aitama 24/7/365.

hostimise funktsioonid

Isegi kui te pole kogenud veebiarendaja, saate neid hõlpsalt oma isikliku ajaveebi või veebipoe jaoks kasutada. Fakt on see, et saate saate paari hiireklõpsuga peaaegu kõik valmis panna ja täiesti tasuta. See hõlmab mis tahes installimist CMS nagu WordPress, Joomla, Drupal, OpenCart, tasuta moodulite ja teema malli lisamine ning hunnik tasuta õpetusi mis tahes platvormi jaoks.

Nüüd mõelgem kõigile FastCometi eelistele. Näete, miks need poisid on eelarvega veebimajutusruumis paremad kui paljud teised konkurendid.

fastcomet vs konkurendid

Sellel lingil klikkides saate oma veebisaiti majutada ainult 2,95 dollarit kuus

FastCometi virtuaalserverikavad

Nad pakuvad kolme jagatud hostimiskava: FastCloud alates 2,95 dollarist kuus, FastCloud Plus alates 4.45 dollarist kuus, ja FastCloud Extra alates 5,95 dollarist kuus (see on plaan, mida soovitan).

kiirtoidu hinnakujundus

Sa märkad, et see on nii tõesti odav ja te ei pea kõige rohkem kokku hoidma 3 aastat, isegi kui te ei plaani 3 aastat veebisaiti.

FastComet jagatud hostimise funktsioonid

Jagatud kavadFastCloudFastCloud PlusFastCloud Extra
Hostitud veebisaididÜks saitPiiramatuPiiramatu
Salvestusruum (SSD draivid)15 GB25 GB35 GB
Ainulaadsed külastused25K / kuus50K / kuus100K / kuus
Protsessori südamikud2 x AMD EPYC 7501 protsessorit4 x AMD EPYC 7501 protsessorit6 x AMD EPYC 7501 protsessorid
RAM2 GB3 GB6 GB
Konto vahetu seadistamineJahJahJah
Mitme serveri asukoht11 asukohta11 asukohta11 asukohta
Veebisaidi tasuta ülekandmine133
Addoni domeenidEiPiiramatuPiiramatu
Igapäevased varukoopiad7730

Lisaks saate maksa mõne lisandmooduli eest nagu otsingumootori esitamine, domeeni privaatsus, otsingumootori optimeerimise audit ja Google SiteMap. Need maksavad alates 5,95 kuni 14,95 dollarit aastas ja teie otsustada, kas soovite neid lisada või mitte (soovitan seda mitte teha, lisaks saate neid lisasid alati hiljem juurde lisada).

Kõik kolm plaani on üsna sarnased nende pakutavates ja erinevad ainult hostitavate lisandussaitide arvu, RAMi, tuumade ja salvestusruumi osas. Saate iga plaani üksikasjalikult võrrelda selle ametlikul veebisaidil.

FastCloudi lisaplaan (plaan, mida soovitan)

FastCloud Extra on nende kõige kallim jagatud hostimise plaan, alates 5,95 dollarist kuus. Aga see plaan pakatab tõsise löögi kui tegemist on kiiruse, turvalisuse ja jõudlusega! Saate parema jõudluse kui spetsiaalne server vaid murdosa hinna eest.

FastCloud Extra plaan on kaasas 3x rohkem ressursse konto kohta ja 3x vähem kasutajaid. Teie saiti majutatakse suure jõudlusega serveris; PHP7 hostimiskeskkond koos LiteSpeed ​​LSAPI, APC & OP-vahemälu, staatiline ja dünaamiline laki vahemälu.

Siit leiate põhjuse, miks FastCometi lisapakett FastCloud on kõige paremini jagatud hostimisplaan! Toimivus on parem kui enamikul pühendatud serveritel, kuid vaid murdosa hinnast!

3 korda kiirem ja parem!

3x vähem kasutajaid serveri kohta ja 3x rohkem CPU ja RAM-i tähendab teie saidile rohkem energiat.

RocketBooster

RocketBooster on nende komme sisseehitatud vahemällusüsteem mis põhineb Lakil, PHP7-l, APC-l koos OPcachega ja mäluga.

BitNinja

BitNinja on nende kõik-ühes globaalselt hajutatud turvasüsteem masinõppe algoritmiga, mis kaitseb servereid kogu maailmas pahatahtliku liikluse eest ja säästab samal ajal hostikonto ressursse. BitNinja serveriturve on kõigis plaanides lubatud.

Lakk

FastCloud Extra plaan on kaasas Lakk vahemälu, mis on tõesti, väga kiire ja lakk kiirendab tavaliselt TTFB-d (aeg esimese baitini) ja lehe laadimisaega teguriga 3–10x, sõltuvalt teie veebisaidist.

PHP7 koos APC-ga & OPcache

Nende serverid kasutavad PHP7 koos APC ja OPcache’iga suurendab märkimisväärselt teie veebisaidi toimivust, et käsitleda rohkem üheaegseid külastajaid suure lehe laadimisajaga.

Memcached

Memcached on a mälu hajutatud vahemällusüsteem mis suurendab andmebaasipõhiste veebisaitide jõudlust, salvestades andmed ja objektid RAM-i vahemällu, et vähendada protsessile eraldatavate ressursside mahtu.

FastCometi plussid

Varjatud tasud puuduvad & 45-päevane raha tagasi garantii

Kõiki kavasid pakutakse koos fikseeritud hinnad ja ilma varjatud tasudeta. Ettevõte teeb kõik endast oleneva, et pakkuda 100% kliendirahulolu. Maksate ainult teenuste eest, mida te tegelikult kasutate.

Nad ei varja täiendavaid makse ja lõive. Nii et lisaarve saamine ei üllata teid. Kõik hinnad tellimisperioodi lõpus ei tõuse uuendate mis tahes teenust sama hinnaga.

Kui teile mingil põhjusel ei meeldi hostingu pakkuja kvaliteet, saate seda teha saada kogu oma raha tagasi. Enamik konkurente pakub mitte kauem kui 30 päeva, kuid FastCometiga teil on 45 päeva täielik tagasimakse.

Suur kiirus ja jõudlus

Paljud hostingu pakkujad kasutavad traditsioonilised kõvakettadraivid (HDD), mis on üsna aeglane. Tulemusena, teie saiti laaditakse väga aeglaselt, ja see võib negatiivselt mõjutada teie otsingumootori optimeerimise jõupingutusi. Google’i algoritmid reklaamivad kiiremaid veebisaite paremini ja nad saavad otsingumootori tulemuste lehtedel kõrgema asetuse. Kuidas nad nii suurepäraseid tulemusi saavutavad??

Teisalt pakub ainult FastComet pooljuhtkettad (SSD-draivid). See aitab suurendada veebisaidi toimivust kuni 300% kuna teie failid ja andmebaasid laaditakse palju kiiremini. Keskmine saidi laadimisaeg on umbes 200 millisekundit, samas kui enamik konkurente laadib lehti umbes 500–600 millisekundi jooksul * (* vastavalt Fast Comet’ile).

See tähendab, et enamus teie saidile saabuvaid külastajaid saavad seda teha pääsete palju kiiremini juurde oma veebisaidile, veebipoele või ajaveebile, ja nad ei põrka, kui ootavad teie saidi laadimist.

Lisaks peab tugimeeskond teiega nõu, kuidas lehe laadimisaega parandada, parandades Google Pagespeed Insight ja GTMetrixi hindeid. Te ei pea isegi vahemällu pistikprogramme kasutama, kuna need on sellised kiirusfunktsioonid on sisseehitatud ja vaikimisi lubatud.

Tasuta Cloudflare CDN

Veel üks suurepärane funktsioon veebisaidi jõudluse ja kiiruse parandamiseks on kasutamine Pilvetulekahju CDN. Te ei pea ostma täiendavat tellimust, kuna see on vaikimisi saadaval kõikides hostimisteenuste plaanides. CDN on sisu edastamise võrgu lühivorm. Kõigi staatiliste failide (nt piltide, JavaScripti failide või CSS-i stiililehtede) salvestamiseks kasutab see erinevaid teenuseid kogu maailmas.

Kui külastaja teie veebisaidi avab, laadib brauser alla kõik need staatilised failid. Mida kaugemal külastaja füüsiliselt teie põhiserverist asub, seda väiksem on veebisaidi laadimiskiirus. Selle negatiivse mõju vältimiseks saadavad CDN-teenuse pakkujad külastaja füüsilisele asukohale lähimast serverist pilte ja muid staatilisi faile. See aitab parandada saidi toimivust ja suurendab oluliselt laadimiskiirust.

Cloudflare’il on a hajutatud serveritaristu kogu maailmas. Sellel on enam kui 100 andmekeskust erinevates riikides. Seega, isegi kui teie kliendid on pärit teiselt mandrilt, kogevad nad teie veebipoe või ajaveebi lehe kõige kiiremat kiirust ja jõudlust.

Cloudflare’iga alustamine on lihtne. Kui olete oma veebisaidi koos nendega loonud ja käivitanud, saate seda teha aktiveerige Cloudflare CDN funktsioon oma hostingu juhtpaneelil vaid ühe klõpsuga.

99,99% Uptime garantii

Need tagavad 99,99% tööaja. Miks see on nii oluline? Kui tööaeg on alla 99%, võivad külastajad sageli silmitsi seista olukorraga, kui teie veebisait pole saadaval, ja te ei soovi seda. 99,99% tööaeg tähendab nädalase seisakuga vaid 1m 0,5 s. Siin on ekraanipilt, mis näitab nende peaaegu 100% täiuslikku tööaega.

fastcomet uptime

Muidugi ei hõlma see infrastruktuuri komponentide uuendamiseks kavandatud hooldus- ja migreerumisakent, kuna need suurendavad üldist jõudlust, on haruldased ja sagedusega ning kestusega.

Turvalisust võetakse tõsiselt

Teie saidi ja külastajate mis tahes veebipõhiste ohtude ärahoidmiseks kasutavad nad spetsiaalset rakendust tulemüür mis on juba optimeeritud selliste sisuhaldussüsteemide jaoks nagu WordPress, Magento, Joomla ja teised. FastComet on võimeline blokeerima kuni 99% agressiivsetest julgeolekuohtudest.

fastcomet turvalisus

Lisaks on igal jagatud hostimise kontol isoleeritud keskkond nii et isegi kui keegi teine, kes kasutab teiega sama serverit, pole teie failid ja veebisait ohus. Arukas tulemüür kaitseb kõigi teadaolevate ärakasutamise, pahavara ja muude viiruste rünnakute eest.

Tasuta SSL-sertifikaadid

Veebisaidi turvalisuse üks olulisemaid komponente on SSL-sertifikaat. Nad pakuvad erasertifikaate krüptitud SHA-256 räsimisalgoritmide ja 2048-bitiste RSA-võtmete abil. Saate sertifikaadi tellida ühe klõpsuga ja saada see vähem kui tunniga. Nende SSL-sertifikaadid pakuvad kuni 8 korda kiiremat turvalist ühendust kui traditsioonilised. Iga sertifikaadi omanik on kindlustatud 10 000 dollari eest.

Kui te ei soovi SSL-sertifikaadi eest maksta, pakuvad nad ka seda krüptime välja antud tasuta SSL-sertifikaate. Selle leidmiseks logige sisse oma cPaneli ja sirvige jaotisse Turvalisus või lihtsalt tippige otsinguväljale Let’s Encrypt.

Hallatud WordPressi hostimine

WordPress on veebisaitide ja ajaveebide loomise kõige populaarsem platvorm. See on väga kasutajasõbralik ja väga lihtne kasutada. Tugimeeskond on pühendunud sellele, et pakkuda klientidele parima hinnaga hallatava WordPressi valmislahendust väga soodsa hinnaga.

WordPressi pilvemajutusfunktsioonid

 • Tasuta igapäevane ja iganädalane WordPress varukoopiaid teie andmete kaitsmiseks
 • Teie WordPressi veebisait on hostitud Ainult SSD pilve hostimine
 • Ekspert WordPress tugi- ja juhised oma saidi võimalikult kiireks üles ehitamiseks ja käitamiseks
 • 1-klõps WordPressil automaatne installimine tasuta WordPressiga teema seadistamine, teostab ekspert WordPress

Installimine ühe klõpsuga ja lihtne konfigureerimine

Lisaks WordPressile saate kasutada Magento, Joomla, Drupal ja enam kui 150 muud platvormi. Nad kõik on saadaval ühe klõpsuga installimine. Neid ei ole vaja alla laadida ega käsitsi installida, kuid kui te ei leia vajalikku rakendust (selle oht on peaaegu nullilähedane, siis oletame teoreetiliselt), pole FTP kaudu serveriga ühenduse loomisel ja käsitsi installimisel probleeme..

fastcomet 1 klõpsuga WordPressi installimine

Kuidas saate neid kasutada? Te ei vaja isegi programmeerimis- ja arendusoskusi. Neid saab installida juhtpaneelil ühe lihtsa klõpsuga. Kõik, mida vajate, on lihtsalt installimisviisardi käskude järgimine.

Lisaks installib installiviisard kõik vajalikud tasuta moodulid, et muuta teie veebisait täielikult funktsionaalseks. Pealegi on neid palju tasuta teema mallid saadaval valida.

veebisaidi koostaja

Kõik see lihtsustab veebisaidi installimise ja konfigureerimise protsessi ning muudab selle isegi täiesti algajate jaoks väga lihtsaks. Projekteerimise, arendamise ja toe jaoks saate säästa sadu dollareid. Isegi kui te ei saa mõnda ülesannet ise lõpule viia, võtke ühendust tugiteenusega ja nad aitavad teid hea meelega.

Saidi tasuta ülekandmine / migreerimine

Kui teie veebisaiti majutatakse mujal, siis teise hostiteenuse pakkujaga, nad edastavad selle teile tasuta. See teenus on tasuta ilma lisatasude ja varjatud makseteta.

Muidugi saaksite seda ka ise teha. Kuid käsitsi ülekandmine võib võtta palju aega ja ressursse – ja kui seda ei tehta õigesti, võib teie veebisait alaneda.

Muidugi võiksite palgata kellegi, kes teie saidi teie eest üle kannaks, kuid milleks kulutada raha, kui seda saab teha tasuta? A tugispetsialist teeb selle tunniga või vähem, kui veebisait pole eriti suur.

Tasuta saidi varundamine ja jälgimine

Kuulsite Murphy seadust? Et “kõik, mis võib valesti minna, läheb valesti”? Ärge laske sellel oma veebisaidil juhtuda.

Nad pakuvad igapäevased varukoopiad, mida hoitakse väljaspool ja teil on varukoopiaid viimase 7–30 päeva jooksul (sõltuvalt teie plaanist). Veebisaidi kaudu antakse teile täielik ja piiramatu juurdepääs oma varukoopiatele Klõpsake üksust Restore Manager cPaneli sees.

fastcomet tasuta igapäevased varukoopiad

Kui vajate abi, on ööpäevaringne tehniline tugi valmis andma teile käe, kui vajate abi oma veebisaidi taastamisel ja see tuleb ilma lisatasuta.

Mugav cPanel

cPanel on kõige võimsam juhtpaneel oma hostikonto haldamiseks turul. Sellel on väga kasutajasõbralik, mugav ja intuitiivne liides ning see on täiesti mobiilisõbralik. Liides on nii lihtne ja intuitiivne, et isegi täielik uustulnuk saab aru, kuidas seda kasutada. cPaneli täpsemad funktsioonid on kasulikud kogenumatele veebimeistritele.

cpanel

Mida saate cPaneliga teha??

 • Võtke ühendust klienditoega mis tahes seadme kaudu: lauaarvuti, tahvelarvuti, nutitelefon. Isegi kui olete kogenud veebimeister ja arendaja, võib tekkida olukordi, kus võite vajada tugiteenuste osutamist.
 • Hallake oma kontot, täitke oma konto uuesti, tehke makseid või muutke hostimiskava.
 • Hallake kasutatavaid teenuseid: mis tahes tasulise lisa või funktsiooni ostmine, aktiveerimine või desaktiveerimine.
 • Avage uus veebisait plaanides (FastCloud Plus & FastCloud Extra), mis toetab piiramatul arvul veebisaite. Kõik, mida peate tegema, on valida domeeninimi ja käivitada veebisait.
 • Hallake oma domeeninimesid. Kõiki oma domeene on võimalik registreerida, üle kanda või sulgeda. Isegi kui teil on palju saite, saate neid kõiki hõlpsalt igas seadmes juhtida.
 • Hankige meile ja teatisis. cPanel jälgib kogu teie tegevust ja teavitab tehtud muudatustest kohe. See võib olla tõesti kasulik, kui teil on mitu veebisaiti, kuna te ei pea kõike käsitsi kontrollima. Lihtsalt reageerige teatistele või meilidele ja rakendage vajalikud muudatused.
 • Ekraan kõik teie jaoks olulised asjad. Kliendikontrolli keskuse indikaatorid pakuvad üksikasjalikku teavet kõigi teie kasutatavate hostimisteenuste kohta. Juhtige kõike alates konto olekust kuni liikluse ribalaiuseni.
 • Installige selline populaarne tarkvara nagu WordPress, Joomla ja Drupal.

Tasuta teadlik tugiteenus ööpäevaringselt

Võib esineda olukordi, kus võite vajada professionaalset tuge. Tegelikult peaks igal heal hostiteenuse pakkujal olema kiire ja asjatundlik tugiteenistuja, kes saaks igas olukorras abiks olla.

Nende toega saab ühendust telefoni (1.855.818.9717 – USA tasuta ööpäevaringselt), e-posti ja veebivestluse teel.

Veebivestlus on kiireim võimalus, kuna spetsialist vastab teile vähem kui 10 minutiga. Proovisin seda ja kuigi inimene, kellega rääkisin, polnud inglise keelt emakeelena kõneleja, oli tema keeletase väga hea, teda oli lihtne mõista ja tema juhised olid väga selged.

fastcomet vs teiste veebihostide võrdlus

Millist abi võite oodata?

 • Välkkiire reageerimine mis tahes piletitele e-posti või reaalajas vestluse kaudu. Meeskond vastab 10 minutiga või isegi kiiremini.
 • Tugi hostimisele: kõik e-posti, FTP, saidi seadistamise ja konfigureerimisega seotud probleemid ning vanalt hostiteenuse pakkujalt ülekandmine.
 • Optimeerimine ja turvalisus. Tugimeeskond aitab parandada teie veebisaidi kiiruse toimimist ja aitab teil seda turvalisemaks muuta.
 • Programmimoodulite uuendamine. Mõnikord pole ühegi mooduli uut versiooni lihtne installida, eriti ilma spetsiaalsete programmeerimisoskusteta. Tugimeeskond aitab lahendada mis tahes tarkvarakomponentidega seotud probleeme.
 • Viiruste ja pahavara eemaldamine. Need pakuvad tasuta turvaseiret ja aitavad teil mõni viirus ja pahatahtlik tarkvara eemaldada, kui mõni neist kinni püüavad.

Tasuta õpetused

tasuta õpetused

Mõnikord soovite oma käed määrduda ja teha oma veebisaidiga ise asju. Kui jänni jääb neil on tohutu kogu tasuta õpetusi ja õpetlikke juhendeid et teid aidata.

Võite leida hulgaliselt artikleid ja videoid paljudel teemadel, alates veebisaidi seadistamisest ja konfigureerimisest kuni ajaveebi või veebipoe käivitamiseni, aga ka paljudest muudest juhendamisjuhenditest. Kui te ei leia vajalikku õpetust, on nende tugi vaid hiireklõpsu kaugusel.

Mahukad sidus- ja suunamisprogrammid

Sa saad kutsuge kuni viis sõpra ja tasuks saate tasuta majutust. Kolm kuud hostimist antakse tasuta iga kord, kui sõbra kutsute.

Nende sidusprogramm töötab enam-vähem samal viisil. Tasuta hostimise asemel maksavad nad teile a komisjonitasu iga uue registreerumise eest sa viitad neile. Mida rohkem inimesi teid viitab, seda suuremat komisjonitasu saate.

Globaalne serverivõrk

Neil on ülemaailmne serveriinfrastruktuuri võrk, kus andmekeskused asuvad Dallas, Chicago, Newark, Tokyo, Singapur, London, Amsterdam, Frankfurt, Toronto, Mumbai ja Sydney. Registreerumisel saate valida, millist serveri asukohta eelistate.

FastComet miinused

FastCloudi kavas pole ühtegi täiendavat saiti

Negatiivne on see, et algtase FastCloudi plaan ei luba teil lisada mitut domeeni. Sa saad ainult host üks veebisait. Kas see on tõesti suur puudus? Tegelikult mitte, kuid see sõltub sellest, mida eelistate. Kuid kui teil on plaanis rohkem kui üks veebisait, kaaluge registreerumist mõne muu nende veebisaidi jaoks.

Kas ma soovitan FastComet??

jah. FastComet pole 100% täiuslik veebimajutaja, kuid (nagu ülalpool näidatud) kaaluvad plussid kindlasti miinused.

Olen eriti muljet avaldas plaan FastCloud Extra kuna selle jõudlus on peaaegu parem kui spetsiaalses serveris, kuid vaid murdosa hinnast!

FastCometiga registreerumise põhjused:

 1. SSD hostimine – sait laadib 300% * kiiremini (* vastavalt FastCometile)
 2. Iga päev tasuta & iganädalane varundamine
 3. Lihtne kasutada / mugav cPanel
 4. Jagatud hostimine, kasutades NGINX ja HTTP / 2
 5. Tasuta SSL, SNI ja Cloudflare CDN
 6. 8 globaalse serveri asukoha valik
 7. 1-klõps WordPressi automaatse installijal tasuta teemahäälestamisega
 8. Sisseehitatud tulemüür, julma jõu kaitse ja tasuta pahavara skannimine
 9. Saidi tasuta migratsioon
 10. Kasulik 24/7/365 otsevestlus ja telefonitugi
 11. 45-päevane raha tagasi garantii

Lühidalt, ma soovitan FastCometi veebimajutusteenuseid nii algajatele kui ka edasijõudnutele.

Sellel lingil klikkides saate oma veebisaiti majutada ainult 2,95 dollarit kuus!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map